Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 21:58   #1351
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

moze ktos chcialby przygarnąć MAC Baby dont go?
maźniety moze ze dwa razy.
chetnie za kredke brązowa albo cos innego
Ja bym chciała! Zaraz naskrobię pw, jeśli jeszcze oferta aktualna.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:29   #1352
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wpadłam po uszy. Niesamowicie podobają mi się nowe paletki z TR. Ale obiecywałam sobie, że nie kupię już żadnych macowych cieni, bo rolują się u mnie przepaskudne, czego nie
robi nawet cień catrice za kilka zł. Stąd moje pytanie - jak Wam wytrzymuje mac bez bazy? Widzicie różnice pomiędzy trwaloscią różnych wykonczeń? Jak dają radę na paintpotach albo bazie lumene?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:58   #1353
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wpadłam po uszy. Niesamowicie podobają mi się nowe paletki z TR. Ale obiecywałam sobie, że nie kupię już żadnych macowych cieni, bo rolują się u mnie przepaskudne, czego nie
robi nawet cień catrice za kilka zł. Stąd moje pytanie - jak Wam wytrzymuje mac bez bazy? Widzicie różnice pomiędzy trwaloscią różnych wykonczeń? Jak dają radę na paintpotach albo bazie lumene?
mi sie bez bazy generalnie nic nie trzyma, czy to dior, czy to mac, czy to essence... ogólnie MAC siedzi dużo lepiej niż inne cienie, ale bez bazy też nie wytrzyma do końca. Polecam Ci z baz art Deco, udpp albo too faced, na tych bazach nawet Myio siedzi jak zaraza
piękne są te cienie, zaraz wrzucę na swatchowy zdjęcia!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 07:49   #1354
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wpadłam po uszy. Niesamowicie podobają mi się nowe paletki z TR. Ale obiecywałam sobie, że nie kupię już żadnych macowych cieni, bo rolują się u mnie przepaskudne, czego nie
robi nawet cień catrice za kilka zł. Stąd moje pytanie - jak Wam wytrzymuje mac bez bazy? Widzicie różnice pomiędzy trwaloscią różnych wykonczeń? Jak dają radę na paintpotach albo bazie lumene?
Ja, tak jak Kasiajka, w zasadzie nie używam żadnych cieni bez bazy. Kiedyś używałam bazy Lumene, teraz Urban Decay Primer Potion (Orginal jest moim zdaniem lepsza niż Eden). MACowe cienie są na bazie bardzo trwałe i rolowanie w zasadzie sie nie zdarza, a jak na bazę, a przed cieniami, zaaplikuję jeszcze Paint Pota czy Paintsa, to już siedzą jak beton do wieczora i czasem aż żal mi zmywać makijaż .
Prawdą jest jednak, że MACowe cienie jedne aplikują i trzymają się lepiej, inne gorzej i wg moich obserwacji niekoniecznie chodzi tylko o rodzaj wykończenia. Np. Knight Divine, choć akurat aplikuje się bezproblemowo, potafił mi się zrolować odrobinkę w załamaniu.

Kasiu - widzę, że capnęłaś obie paletki. Baaardzo ładne, ale na szczęście całkiem nie moja kolorystyka. Mnie kusi tylko szminka Feel My Pulse. Czytałam, że kupiłaś - możesz o niej napisać coś więcej? Ciekawi mnie, jak się ma kolorystycznie do Petals & Peacocks, Outrageously Fun czy choćby Violetty?

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-05-02 o 07:50
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 08:09   #1355
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wpadłam po uszy. Niesamowicie podobają mi się nowe paletki z TR. Ale obiecywałam sobie, że nie kupię już żadnych macowych cieni, bo rolują się u mnie przepaskudne, czego nie
robi nawet cień catrice za kilka zł. Stąd moje pytanie - jak Wam wytrzymuje mac bez bazy? Widzicie różnice pomiędzy trwaloscią różnych wykonczeń? Jak dają radę na paintpotach albo bazie lumene?
ustalmy - co to znaczy rolować się?
U mnie - jakiś czas temu, gdy pisałam cieniom macowym recenzję, po kilku godzinach na powiece kolor się bardzo rozjaśniał, bo część jego warstwy zbierała się w kilka poziomych, cienkich linii na powiekach.
Z czasem widzę, że to się pogłębia - pewnie kolory, które mam teraz mają większą ku temu tendencję, lub z wielkiem moja skóra się zmienia (zmienia się, bo się starzeje i jest coraz bardziej sucha choc szczerze, to wygląda trochę tak, jakby była tłuściejsza ale jakoś nie widzę po temu uzasadnienia tłusta skóra wyłącznie na powiekach ???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 16:14   #1356
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Miałam nic nie kupować, aaaaaaleeee... wyszło jak zwykle Wyszłam dziś z Feel My Pulse i quadem Temperature Rising. Kusi mnie jeszcze drugi quad, ale jak patrzę na moje zbiory to mam już tyle podobnych cieni, że w końcu dziś go nie wzięłam, ale sama nie wiem...

W ogóle poza tymi rzeczami co dziś wzięłam to jakoś szału na mnie nie robi ta kolekcja - błyszczyki ładne, ale zbyt drobinkowe dla mnie, szminki poza FMP jakoś mi nie podchodzą, bronzery niby fajne, ale za pomarańczowe i za jasne, podobnych róży mam przynajmniej po 2 w swoich zbiorach, za kredkami ogólnie nie przepadam, a lakiery MACowe jakoś mnie nie kuszą...

Spytałam się przy okazji jak to jest z opakowaniami po komiksowej kolekcji i B2M - Pan z Arkadii mi powiedział, że wszystkie opakowania się zaliczają, te z limitek, co więcej - nawet te z Viva Glam i teraz już sama nie wiem w co wierzyć...

Swoją drogą w Arkadii są jeszcze dostępne jasne pigmenty z marcowej limitki - może byłby ktoś chętny na rozbiórkę ich?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 16:28   #1357
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Miałam nic nie kupować, aaaaaaleeee... wyszło jak zwykle Wyszłam dziś z Feel My Pulse i quadem Temperature Rising. Kusi mnie jeszcze drugi quad, ale jak patrzę na moje zbiory to mam już tyle podobnych cieni, że w końcu dziś go nie wzięłam, ale sama nie wiem...

W ogóle poza tymi rzeczami co dziś wzięłam to jakoś szału na mnie nie robi ta kolekcja - błyszczyki ładne, ale zbyt drobinkowe dla mnie, szminki poza FMP jakoś mi nie podchodzą, bronzery niby fajne, ale za pomarańczowe i za jasne, podobnych róży mam przynajmniej po 2 w swoich zbiorach, za kredkami ogólnie nie przepadam, a lakiery MACowe jakoś mnie nie kuszą...

Spytałam się przy okazji jak to jest z opakowaniami po komiksowej kolekcji i B2M - Pan z Arkadii mi powiedział, że wszystkie opakowania się zaliczają, te z limitek, co więcej - nawet te z Viva Glam i teraz już sama nie wiem w co wierzyć...

Swoją drogą w Arkadii są jeszcze dostępne jasne pigmenty z marcowej limitki - może byłby ktoś chętny na rozbiórkę ich?
Z brązerów moim zdaniem wart uwagi jest Sun Dipped. Mam go z zeszłorocznej letniej kolekcji Hey Seilor. Na skórze ani nie jest pomarańczowy ani zbyt jasny. Warto spróbować.

Co do B2M - w zasadzie odkąd pamietam, to na wymianę przyjmowali wszystkie plastikowe i szklane opakowania, zarówno ze stałej lekcji, jak i z limitek, no i z Viva Glam też.

Pokaż szminkę

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-05-02 o 16:30
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 19:46   #1358
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Odwiedziłam Maca dziś i ja. Są już obie te nowe kolekcje: Temperature Rising oraz Baking Beauties. Niestety, rzeczy, na którą się najbardziej czaiłam już po południu nie było - glittera Reflects Transparent Teal. Dojechał cały jeden na salon, i do godz. 15 już się był sprzedał. Na szczęście, po starej znajomości, dostałam jego sporą próbkę, ale i tak mi go żal.
Wyszłam z rudozłotą szminką Sheer Seduction, dwiema kredkami Powerchrome: Rich Glance i Copper Strip - moim zdaniem są obłędnej jakości, świetnie się blendują, wyglądają na bardzo trwałe, miałam problemy ze zmyciem ich z dłoni. To są tak naprawdę cienie w kremie w formie kredki, a nie ołówki do oczu. Nie mogłam też nie wziąć czwóreczki Bare My Soul, to takie moje kolory!
Podobał mi się jeszcze złocisty Strobe Liquid, ale na razie nie wzięłam. Za to nie mogłam się oprzeć beżowemu Mooncake, czyli paint potowi, ma taką fajną srebrną, metaliczną poświatę. W ostatniej chwili skusiła mnie też kredka do brwi Redhead, już ją nawet nosiłam dziś - rzeczywiście idealny kolor dla rudej, i do tego fajny grzebyczek z drugiej strony.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:30   #1359
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Odwiedziłam Maca dziś i ja. Są już obie te nowe kolekcje: Temperature Rising oraz Baking Beauties.
A są już u nas beauty powders z BB?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:07   #1360
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Te z kwiatuszkami? Tak, są. Szczerze mówiąc, nawet nich nie testowałam - jakoś nigdy nie znalazłam dla nich zastosowania. Ale ja w sumie poza meteorkami nie używam prawie pudru, może odrobinę dla utrwalenia korektora, więc jestem szczególnym przypadkiem.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 22:54   #1361
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A mnie sie udało upolować osławiony cień Parrot z kolekcji Art of Eye i moja radocha sięga zenitu. A będzie wieksza, jak w końcu pocztą do mnie zawita
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 01:21   #1362
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Chyba po raz pierwszy wyszłam z MAC - a dokładnie z tym, co zaplanowałam. Czyli - oba quady z nowej kolekcji moje (zachwycona nimi raz - po pomazaniu się niemalże po łokcie w ramach testowania i drugi - kiedy wykonano mi z ich użyciem makijaż) i non plus ultra
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 09:11   #1363
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Zazdroszczę Wam możliwości osobistego zapoznania się z nowymi kolekcjami. Mimo, że nie mam takich absolutnych muszmieciów z tych kolekcji, to chętnie bym pomacała co nieco, może na coś bym się skusiła .

Niestety zachcialo mi się rzeczy z kolekcji u nas niedostępnych. W planach miałam róż Flaming Chic i cień z Art Of Eye - Banafsaji. Na słoczach widać, że fajnie komponowałby się z Parrot. Ale pozostaje mi sobie pomarzyć albo przepłacać na Ebay'u
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 16:53   #1364
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Olu, zrobiłam szybkie zestawienie, praktycznie bardzo podobna do Violetty, tylko wykończenie inne, bardziej mokre, delikatniejsze odrobinę. wrzucam na swatchowy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:00   #1365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, zrobiłam szybkie zestawienie, praktycznie bardzo podobna do Violetty, tylko wykończenie inne, bardziej mokre, delikatniejsze odrobinę. wrzucam na swatchowy.
Dziękuje Kasiu bardzo za porównanie .
Faktycznie najbardziej jest podobna do Violetty .
Będzie moja
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:47   #1366
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ogladalam kolekcje, napalilam sie na Reflects Gold, ale u mnie nie ma tej kolekcji, a online juz sie wyprzedal. Wyszlam z niczym:/
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:54   #1367
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ogladalam kolekcje, napalilam sie na Reflects Gold, ale u mnie nie ma tej kolekcji, a online juz sie wyprzedal. Wyszlam z niczym:/
Zaglądaj na strony online, bo ja polowałam na Parrota przez tydzień, pojawiał się i znikał 3 razy i w końcu go dopadłam Z Glitterem moze byc podobnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:02   #1368
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zaglądaj na strony online, bo ja polowałam na Parrota przez tydzień, pojawiał się i znikał 3 razy i w końcu go dopadłam Z Glitterem moze byc podobnie.
O, dobrze wiedziec, dzieki
A juz myslalam, ze go upoluje, ale Pani pokazala mi radosnie Reflects Teal Bardzo ladny, ale chcem zloty
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:07   #1369
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
O, dobrze wiedziec, dzieki
A juz myslalam, ze go upoluje, ale Pani pokazala mi radosnie Reflects Teal Bardzo ladny, ale chcem zloty
Było brac teal, chetnie bym wzięła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 19:40   #1370
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Było brac teal, chetnie bym wzięła
Eee za kolorowy dla mnie Ale moge pomoc w zdobyciu
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 10:41   #1371
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Po drugiej wizycie capnelam jeszcze drugi quad i Sun Dipped (przejrzalam zbiory i w zasadzie poza ziemia egipską nie mam bronzera). Z GalMoku wzięłam ostatnia paletę Bare My Soul. BB obejrzałam sobie ale serce nie zabiło mi mocniej na nic więc odeszłam od standu bez żalu. Jak wrócę do domu to będę focic wszystko, dobrze że taka ładna pogoda jest
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:57   #1372
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Po drugiej wizycie capnelam jeszcze drugi quad i Sun Dipped (przejrzalam zbiory i w zasadzie poza ziemia egipską nie mam bronzera). Z GalMoku wzięłam ostatnia paletę Bare My Soul. BB obejrzałam sobie ale serce nie zabiło mi mocniej na nic więc odeszłam od standu bez żalu. Jak wrócę do domu to będę focic wszystko, dobrze że taka ładna pogoda jest
To poszalałaś .
Z Sun Dipped powinnaś być zadowolona .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:36   #1373
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

już jestem, bo go od razu do sesji użyłam i się sprawił super - tylko mnie zastanawia jak z jego wydajnością będzie, bo wydaje się strasznie miękki i mam wrażenie, że szybko będzie się zużywał...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:21   #1374
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
już jestem, bo go od razu do sesji użyłam i się sprawił super - tylko mnie zastanawia jak z jego wydajnością będzie, bo wydaje się strasznie miękki i mam wrażenie, że szybko będzie się zużywał...
Wg mnie faktycznie zużywa się szybciej niż inne MACowe brązery, które mam, bo jest bardziej miałki. Ja mam akurat dużo produktów do konturowania i brązowienia twarzy, więc w sumie moja sztuka ubytek ma niewielki, ale moja siostra, która praktycznie tylko Sun Dipped używała, zużyła go do teraz prawie całego, więc wychodzi na to, że przy intensywnym stosowaniu starcza na rok.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:01   #1375
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja mam Nude on Board i nie zużywa się szybko, wręcz przeciwnie, dosyć wolno. Podobny do niego Golden ze stałej wykańczałam chyba z 2 lata
A co do szminek, Feel My Pulse strasznie mi przypomina wiele niedawnych limitowanek i tych ze stałej, natomiast zakochałam się w Caliente
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-05-04 o 20:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:42   #1376
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Panno Mrau - Feel My Pulse wygląda u Ciebie cudnie . Teraz już na 100% jestem pewna, że ją chcę (w sumie decyzja zapadła wcześniej, ale teraz już rozwiały się moje wątpliwości czy jest mi potrzebna ).

To prawda, to jest miks wszystkiego, co już było, ale jak większość szminek .

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam Nude on Board i nie zużywa się szybko, wręcz przeciwnie, dosyć wolno. Podobny do niego Golden ze stałej wykańczałam chyba z 2 lata
A co do szminek, Feel My Pulse strasznie mi przypomina wiele niedawnych limitowanek i tych ze stałej, natomiast zakochałam się w Caliente
Tylko Golden to chyba nie jest seria Pro Longwear Bronzing Powders.
Poza tym zależy jak kto intensywnie używa .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:45   #1377
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Panno Mrau - Feel My Pulse wygląda u Ciebie cudnie . Teraz już na 100% jestem pewna, że ją chcę (w sumie decyzja zapadła wcześniej, ale teraz już rozwiały się moje wątpliwości czy jest mi potrzebna ).

To prawda, to jest miks wszystkiego, co już było, ale jak większość szminek .
Mi też bardzo się podoba Tylko nie jestem pewna, czy taki kolor by mi pasował (ja raczej z tych zachowawczych).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:47   #1378
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mi też bardzo się podoba Tylko nie jestem pewna, czy taki kolor by mi pasował (ja raczej z tych zachowawczych).
Trzeba się przełamać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:56   #1379
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy promocja, dotycząca wymiany pustych opakowań na produkt, jeszcze obowiązuje?
Ile trzeba tych opakowań zebrać? I czy wtedy otrzymuje się szminkę, czy dowolnie wybrany produkt?

Z góry, dziękuję za odpowiedź. Niestety, nie znalazłam jej z pomocą wyszukiwarki
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:07   #1380
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Czy promocja, dotycząca wymiany pustych opakowań na produkt, jeszcze obowiązuje?
Ile trzeba tych opakowań zebrać? I czy wtedy otrzymuje się szminkę, czy dowolnie wybrany produkt?

Z góry, dziękuję za odpowiedź. Niestety, nie znalazłam jej z pomocą wyszukiwarki
To nie jest promocja czasowa. Musisz uzbierać 6 opakowań plastikowych względnie szklanych (np. po fluidlinach, paint potach, cieniach, różach, szminkach, kremach etc.) i wtedy za darmo dostajesz szminkę ze stałej kolekcji, ewentualnie z limitowanej, ale w standardowym, czarnym opakowaniu. Na nic innego wymieniać opakowań nie można.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.