Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-18, 09:46   #3451
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia - piêkny kolor! Twoje przygody ostatnich dni przypomnia³y mi moje przedwakacyjne rozja¶nianie do blondu
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 09:53   #3452
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Chyba wyjdzie kaszana £adnie odmierzy³am sobie farbê
8/23 - 45g
9/0 - 20g(+/-)

i dawaj na w³osy. Jak dosz³am do drugiej po³owy g³owy zabrak³o farby... Waga pad³a... Wali³am na oko... Normalnie nie wiem co bêdzie.
Ominiêcie odrostów i ja jako fryzjer = farba jest na odrostach te¿
Czekam... Farba ma³o wydajna.
Przed farbowaniem trafi³am na ¶wietny opis fryzjerki na temat dzia³ania tej farby. Otó¿ mo¿e jest tania, du¿a tuba ale... Na kursach tej firmy uczyli ich aby farby nie ¿a³owaæ! Farba ma wrêcz siedzieæ na w³osach i ma j± byæ widaæ. Czyli im wiêcej farby tym lepszy efekt farbowania. Nie mo¿na lekko na³o¿yæ jak np Loreala bo nie bêdzie tego efektu co chcemy. No to ja sporo tej farby nak³ad³am. Powiem tak. Ca³y utleniacz poszed³. Czyli jakbym ca³± tubkê zu¿y³a (a i tak mi siê ma³o wyda³o). To te¿ pewnie wina moich rozja¶nianych w³osów co ch³on± teraz farby jak cholera i tego, ¿e d³ugo¶æ ich ju¿ nie nale¿y do najkrótszych jak kiedy¶.
Ogólnie... Nie wiem co bêdzie i czy nie bêdzie ró¿nicy po tym dorabianiu farby.
Czekam...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 10:26   #3453
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula, trzymam kciuki, ¿eby posz³o dobrze
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:02   #3454
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A wiêc... (nie zaczynamy zdania od "a wiêc") Najpierw my¶la³am, ¿e wyszed³ mi br±z.

Ale...
Nie wiem co wysz³o. Ogólnie jest ok. Nie wiem czy zacz±æ od tego ile w³osów zapcha³o odp³yw czy ile ich wypad³o podczas czesania. Przypomnia³o mi siê co mi nie pasowa³o kiedy¶ przy tej farbie... Wypadanie.
Mniej wiêcej jest ch³odniej a nie rudo z³oto w¶ciekle. Obrabiam foty bo ¿adne mi nie wychodz± dobrze. Lekko siê rozja¶ni³o za oknem, wiêc docyka³am jeszcze.

Pierwsza fota przed. Ciê¿ko mi uchwyciæ kolor, bo mam straszne chmury i w ogóle jako¶ do dupy ten aparat ³apie odcieñ. Jest ch³odniej i to znacznie. I chyba tak zostawiê i tylko tak bêdê tonowaæ rudo¶ci - opalizuj±c± farb±. Momentami nie widaæ ró¿nicy ale ja tylko chcia³am stonowaæ w³osy i zapigmentowaæ bardziej poziom 8, wiêc chyba dobrze posz³o. Odrost nad wyraz dobrze z³apa³ na 6% wodzie. Mo¿e to zas³uga dodanej 9/0? Niby rudo wygl±da ale wierzcie mi nie jest tak rudo jak na fotce. Mi siê podoba i spodziewa³am siê tej niby rudo¶ci po 3 w numeracji farby. Sza³u nie ma ale nie mam te¿ co narzekaæ. My¶la³am, ¿e ja¶niej z³apie ale poczekam a¿ farba bêdzie siê wyp³ukiwaæ z tego fioletu (daje tak± szaro¶æ) i wtedy zobaczymy.
Na ostatniej fotce kolor
Acha i jeszcze widzê zieleñ Ale mo¿e to ten fiolet podbi³ prze¶wituj±ce resztki? Zobaczymy jak siê to wymyje. I jak bêdzie ¼le to walê koncentrat pomidorowy i ju¿.
Na pewno w poziomie zostajê bo skoro ruszy³o mi odrosty na wodzie 6% to po co katowaæ go 9%?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (40,2 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (22,8 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (36,7 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (58,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cc.jpg (23,1 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (30,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (47,4 KB, 41 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-18 o 11:11
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:14   #3455
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A próbowa³a¶ tej od¿ywki z Eveline? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html moim zdaniem jest niez³a, przy regularnym u¿ywaniu widaæ efekty....
Te¿ lubiê pomalowane pazury, ale do wspinania siê nie nadaj±
Dziwne s± te moje pazury. Mogê je zapu¶ciæ do dowolnej d³ugo¶ci, czyli nie s± s³abe, tylko miêkkie/elastyczne. Jak zaczynam je wzmacniaæ preparatami to wtedy potrafi± siê ³amaæ.

Ale obejrzê sobie ten preparat Eveline. Kto nie próbuje, ten nie zyskuje


Kachula, bardzo ³adny kolor!

Weronisi te¿ wyszed³ bardzo ³adnie, czekam na efekt po Touchu, ale ju¿ teraz jest ca³kiem ca³kiem.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-18 o 11:20
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:21   #3456
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Nie no Kachula, kolor jest bardzo spoko Mi siê podoba w ka¿dym razie A przy ostatniej focie pad³am

Miesza³a¶ 8/23 z 9/0, ale jakiej to firmy? Ce-Ce?

Kurde, ja siê czajê na 7/13 z Inebryi je¶li w koñcu rozja¶niê w³osiska i chcia³abym, ¿eby mi wysz³o takie ciep³o-ch³odno jak u ciebie.
Szkoda, ze Inebrya nie ma nic z /23 lub /32... Eh.

Dobra, ja spadam na miasto. Muszê kupiæ szampon, bo mi siê Lilliputz ze smokiem koñczy i chyba wezmê ten dla ksiê¿niczek z tej samej firmy W¶ciekle ró¿owe opakowanie, ale opinie ma do¶æ dobre, wiêc prze¿yjê ju¿ ten ró¿. Najwy¿ej do opakowania po innym szamponie przelejê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:22   #3457
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia boski masz kolor teraz! kurde jakby ten loreal mocniej rozjasnial niz Garnier? patrzac na efekty. Podasz raz jeszcze ktory to byl numer poreference?

Morgan mnie tez kusi ale skoro nie mam farby to nie mam pokusy, jakbym miala w domu to na bank bym juz miala na glowie

a skoro piszecie o sobie to ja mam:
-male cycki
-duza dupe
-super paznokcie
-rzadkie z natury sianowate wlosy (podjerzewam ze przy odpowiedniej pielegnacji byly z nich fale)
-opadajace powieki
amen
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 11:22   #3458
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula ró¿nicy chyba nie ma za wielkiej. Ale ogólnie efekt jest spoko. Bardzo ³adny kolorek. I a¿ nie mo¿liwe, ¿e to jest poziom 8.
A zieleñ o której mówisz, to ja my¶lê, ¿e to jest ta szaro¶æ z opalu i sie wyp³ucze. Na pewno nie powinna¶ z tym teraz eksperymentowaæ, bo jest ³adnie i spokojnie mo¿esz imprezowac w sobotê


A ja dziêkujê wam wszystkim za komplementa
W ¶wietle dziennym (a mamy dzi¶ ³adn± pogodê) to jestem do¶æ intensywnie rdzawa Taki typowy kasztan co wypada dopiero ze skorupki
Kolorek ¶liczny, ale bêdzie ¶liczniejszy jak jednak go wyrównam.
Na pewno nie chcê tyle rudo¶ci. I na pewno nie chcê ja¶niej.
Ten poziom mogê chyba uznaæ za poziom nr 5 i na tym chcia³abym pozostaæ.
Poczty jeszcze nie by³o, ale jako¶ tracê nadziejê, ¿e dzi¶ dostane farbê. Pewnie dopiero jutro. Ale nie jest ¼le, bo mê¿u¶ bêdzie w pracy. A mi zale¿y g³ównie, ¿eby zd±¿yæ przed niedziel±.
Zastanawiam siê tylko, czy ja dopasuje ciuchy do tego koloru Mam wszystko do jasnego blondu i do czerni, ale kasztan, to ina bajka...

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-18 o 11:31
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:23   #3459
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no Kachula, kolor jest bardzo spoko Mi siê podoba w ka¿dym razie A przy ostatniej focie pad³am

Miesza³a¶ 8/23 z 9/0, ale jakiej to firmy? Ce-Ce?

Kurde, ja siê czajê na 7/13 z Inebryi je¶li w koñcu rozja¶niê w³osiska i chcia³abym, ¿eby mi wysz³o takie ciep³o-ch³odno jak u ciebie.
Szkoda, ze Inebrya nie ma nic z /23 lub /32... Eh.

Dobra, ja spadam na miasto. Muszê kupiæ szampon, bo mi siê Lilliputz ze smokiem koñczy i chyba wezmê ten dla ksiê¿niczek z tej samej firmy W¶ciekle ró¿owe opakowanie, ale opinie ma do¶æ dobre, wiêc prze¿yjê ju¿ ten ró¿. Najwy¿ej do opakowania po innym szamponie przelejê
ostatnio szamponu nie kupowalas? szybko Ci shcodzi

Kachula wyszlo fajnie ja tam zieleni nie widze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:27   #3460
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwne s± te moje pazury. Mogê je zapu¶ciæ do dowolnej d³ugo¶ci, czyli nie s± s³abe, tylko miêkkie/elastyczne. Jak zaczynam je wzmacniaæ preparatami to wtedy potrafi± siê ³amaæ.

Ale obejrzê sobie ten preparat Eveline. Kto nie próbuje, ten nie zyskuje
Moje paznokcie s± jeszcze dziwniejsze. Kciuk, wskazuj±cy i ma³y maj± twarde i sztywne paznokcie. Serdeczny i ¶rodkowy te¿ maj± twarde, ale giêtkie paznokcie. I tak na obu rêkach

A z t± od¿ywk± od Eveline radzê uwa¿aæ i obserwowaæ paznokcie uwa¿nie, bo ona jest na formaldechydzie. ¦mierdzi prawie jak prosektorium (anatomia zwierz±t siê przypomina - fajne zajêcia by³y), daje ³adny kolor na pazurach, ale u mnie spowodowa³a ³uszczenie siê p³ytki paznokcia na ca³ej jej d³ugo¶ci. Normalnie jakbym mia³a suche skórki na paznokciach

Dobra, ja ju¿ serio spadam na razie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:31   #3461
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Goldika ja bra³am Preference 01. Ale nie wiem czy go kupisz w PL. Ale w nazwie jest to bardzo bardzo jasny blond naturalny.
Widzia³am za to 03 gdzie zamiast naturalny jest chyba ¶wietlisty (Ultra Light) i to samo pisze na 05 . Oba dostêpne w Polsce.
Jest jeszcze 10,1. Wszystkie powinny siê nadaæ.
tu masz linka


Aha! I jeszcze powiem wam, ¿e dzi¶ przy porannym czesaniu nie wypad³ mi ani jeden w³os! Nie wiem czy to zas³uga tej od¿ywki z Preference, czy mojej od¿ywki z Elseve z arginin±, ale doznajê szoku od wczoraj. Wcze¶niej wyczesywa³am ich ca³e k³êby.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 11:32   #3462
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A sen proroczy bo podobno te z czwartku na pi±tek siê sprawdzaj± (czy jako¶ tak).
oooo to akurat dzi¶ przecie¿ z czwartku na pi±tek
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A wiêc... (nie zaczynamy zdania od "a wiêc") Najpierw my¶la³am, ¿e wyszed³ mi br±z.

Ale...
Nie wiem co wysz³o. Ogólnie jest ok. Nie wiem czy zacz±æ od tego ile w³osów zapcha³o odp³yw czy ile ich wypad³o podczas czesania. Przypomnia³o mi siê co mi nie pasowa³o kiedy¶ przy tej farbie... Wypadanie.
Mniej wiêcej jest ch³odniej a nie rudo z³oto w¶ciekle. Obrabiam foty bo ¿adne mi nie wychodz± dobrze. Lekko siê rozja¶ni³o za oknem, wiêc docyka³am jeszcze.

Pierwsza fota przed. Ciê¿ko mi uchwyciæ kolor, bo mam straszne chmury i w ogóle jako¶ do dupy ten aparat ³apie odcieñ. Jest ch³odniej i to znacznie. I chyba tak zostawiê i tylko tak bêdê tonowaæ rudo¶ci - opalizuj±c± farb±. Momentami nie widaæ ró¿nicy ale ja tylko chcia³am stonowaæ w³osy i zapigmentowaæ bardziej poziom 8, wiêc chyba dobrze posz³o. Odrost nad wyraz dobrze z³apa³ na 6% wodzie. Mo¿e to zas³uga dodanej 9/0? Niby rudo wygl±da ale wierzcie mi nie jest tak rudo jak na fotce. Mi siê podoba i spodziewa³am siê tej niby rudo¶ci po 3 w numeracji farby. Sza³u nie ma ale nie mam te¿ co narzekaæ. My¶la³am, ¿e ja¶niej z³apie ale poczekam a¿ farba bêdzie siê wyp³ukiwaæ z tego fioletu (daje tak± szaro¶æ) i wtedy zobaczymy.
Na ostatniej fotce kolor
Acha i jeszcze widzê zieleñ Ale mo¿e to ten fiolet podbi³ prze¶wituj±ce resztki? Zobaczymy jak siê to wymyje. I jak bêdzie ¼le to walê koncentrat pomidorowy i ju¿.
Na pewno w poziomie zostajê bo skoro ruszy³o mi odrosty na wodzie 6% to po co katowaæ go 9%?
Kolor super! Nie widzê zieleni ani rudego To jest po prostu ¶redni blondzik super!
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:39   #3463
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no Kachula, kolor jest bardzo spoko Mi siê podoba w ka¿dym razie A przy ostatniej focie pad³am

Miesza³a¶ 8/23 z 9/0, ale jakiej to firmy? Ce-Ce?

Kurde, ja siê czajê na 7/13 z Inebryi je¶li w koñcu rozja¶niê w³osiska i chcia³abym, ¿eby mi wysz³o takie ciep³o-ch³odno jak u ciebie.
Szkoda, ze Inebrya nie ma nic z /23 lub /32... Eh.

Dobra, ja spadam na miasto. Muszê kupiæ szampon, bo mi siê Lilliputz ze smokiem koñczy i chyba wezmê ten dla ksiê¿niczek z tej samej firmy W¶ciekle ró¿owe opakowanie, ale opinie ma do¶æ dobre, wiêc prze¿yjê ju¿ ten ró¿. Najwy¿ej do opakowania po innym szamponie przelejê
Dlatego w³a¶nie Inebrya odpad³a. Ale ma za to 7,13 a to popielate z³oto czyli te¿ ciep³o ch³odno. Dla mnie znowu Inebrya ma ciemne 8. Ale widzê po sobie, ¿e Ce-ce te¿. Jak chcesz farbê mega ¶wietn± jak Inebrya (podobno) od dobrego sprzedawcy to jest ta: http://mfryz.pl/light-irridiance-c-279_291_225.html Kiedy¶ przez przypadek do Inebrya dosta³am utleniacz od tej farby i pachnia³ kwiatami! I do tego jest na olejku arganowym



Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula, bardzo ³adny kolor!

Weronisi te¿ wyszed³ bardzo ³adnie, czekam na efekt po Touchu, ale ju¿ teraz jest ca³kiem ca³kiem.
Dziêki. Mo¿e to nie Przybylska ze mnie ale uwa¿am, ¿e jestem ³adniejsza

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia boski masz kolor teraz! kurde jakby ten loreal mocniej rozjasnial niz Garnier? patrzac na efekty. Podasz raz jeszcze ktory to byl numer poreference?

Morgan mnie tez kusi ale skoro nie mam farby to nie mam pokusy, jakbym miala w domu to na bank bym juz miala na glowie

a skoro piszecie o sobie to ja mam:
-male cycki
-duza dupe
-super paznokcie
-rzadkie z natury sianowate wlosy (podjerzewam ze przy odpowiedniej pielegnacji byly z nich fale)
-opadajace powieki
amen
Du¿e cyce
wiêksza kwadratowa pupa
paznokcie jak u przedszkolaka
w³osy cienkie i pl±cz±ce siê
opadaj±ce powieki
amen

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ró¿nicy chyba nie ma za wielkiej. Ale ogólnie efekt jest spoko. Bardzo ³adny kolorek. I a¿ nie mo¿liwe, ¿e to jest poziom 8.
A zieleñ o której mówisz, to ja my¶lê, ¿e to jest ta szaro¶æ z opalu i sie wyp³ucze. Na pewno nie powinna¶ z tym teraz eksperymentowaæ, bo jest ³adnie i spokojnie mo¿esz imprezowac w sobotê


A ja dziêkujê wam wszystkim za komplementa
W ¶wietle dziennym (a mamy dzi¶ ³adn± pogodê) to jestem do¶æ intensywnie rdzawa Taki typowy kasztan co wypada dopiero ze skorupki
Kolorek ¶liczny, ale bêdzie ¶liczniejszy jak jednak go wyrównam.
Na pewno nie chcê tyle rudo¶ci. I na pewno nie chcê ja¶niej.
Ten poziom mogê chyba uznaæ za poziom nr 5 i na tym chcia³abym pozostaæ.
Poczty jeszcze nie by³o, ale jako¶ tracê nadziejê, ¿e dzi¶ dostane farbê. Pewnie dopiero jutro. Ale nie jest ¼le, bo mê¿u¶ bêdzie w pracy. A mi zale¿y g³ównie, ¿eby zd±¿yæ przed niedziel±.
Zastanawiam siê tylko, czy ja dopasuje ciuchy do tego koloru Mam wszystko do jasnego blondu i do czerni, ale kasztan, to ina bajka...
Dziêki. Poczekam na te wymywanie, bo nie wiadomo jak jeszcze siê rozja¶ni±. A co do ciuchów we¼ mi nic nie mów. Wszystkie kupowa³am pod ch³odny br±z....


Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ostatnio szamponu nie kupowalas? szybko Ci shcodzi

Kachula wyszlo fajnie ja tam zieleni nie widze
Moje zboczenie To szaro¶æ po opalu bo taka zazwyczaj siê utrzymuje do 3 mycia. Mam nadziejê...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
oooo to akurat dzi¶ przecie¿ z czwartku na pi±tek

Kolor super! Nie widzê zieleni ani rudego To jest po prostu ¶redni blondzik super!
No w³a¶nie mówiê ¿e siê sprawdza...
Dziêki. ¦redni jest ok bo czasem wygl±da na mega jasny br±z ale w s³oneczku to ja ¿em blondi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-18 o 11:45
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:40   #3464
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê tylko, czy ja dopasuje ciuchy do tego koloru Mam wszystko do jasnego blondu i do czerni, ale kasztan, to ina bajka...
Przyda³aby siê nowa szafa. A najlepiej dwie.
Ka¿da na ubrania harmonizuj±ce z danym kolorem w³osów. A mo¿e nawet jeszcze jedna. Na ubrania uniwersalne

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ostatnio szamponu nie kupowalas? szybko Ci shcodzi
Wszystkie w w±tku rozja¶niaj±, przyciemniaj±, wych³adzaj±, zarudzaj±, a Mcromance tylko my¶li na razie To sobie chocia¿ w³osy ci±gle myje Nie ¿a³uj jej
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-18 o 11:42
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:41   #3465
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

O tak mniej wiêcej ja siê widzê:
q.jpg

Mówi³am, ¿e nadal siedzê w br±zach
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:42   #3466
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Wszystkie w w±tku rozja¶niaj±, przyciemniaj±, wych³adzaj±, zarudzaj±, a Mcromance tylko my¶li na razie To sobie chocia¿ w³osy ci±gle myje Nie ¿a³uj jej
[
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 11:52   #3467
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O tak mniej wiêcej ja siê widzê:
Za³±cznik 5449390

Mówi³am, ¿e nadal siedzê w br±zach
No tutaj to bym powiedzia³a, ¿e to poziom 6, a nie 8 Ale bardzo ³adnie wysz³o.
W s³oñcu to na pewno masz blond.
Ja widzê po sobie. W domu mia³am czarne, na dworze br±z
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 12:02   #3468
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wróci Mcromance i tak potraktuje mój profil za te g³upie ¿arty: http://opossumsal.homestead.com/Grap...le/Putermu.gif
I Twój te¿, za to ¿e siê ¶miejesz
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 12:15   #3469
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No tutaj to bym powiedzia³a, ¿e to poziom 6, a nie 8 Ale bardzo ³adnie wysz³o.
W s³oñcu to na pewno masz blond.
Ja widzê po sobie. W domu mia³am czarne, na dworze br±z
Pyta³am w³a¶nie mê¿a jak mi wysz³o? Och³odzony ten blond, nie? A on: Ale ty masz br±z... Ju¿ wiecie czemu oni nas przy farbowaniu nie rozumiej±

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wróci Mcromance i tak potraktuje mój profil za te g³upie ¿arty: http://opossumsal.homestead.com/Grap...le/Putermu.gif
I Twój te¿, za to ¿e siê ¶miejesz
Jak bêdzie z³a to znaczy, ¿e pisa³a¶ prawdê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 13:20   #3470
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ostatnio szamponu nie kupowalas? szybko Ci shcodzi
Szampon kupowa³am gdzie¶ w po³owie wrze¶nia, ale nadal mam jakie¶ 1/3 w butelce. Ten nowy kupi³am ju¿ teraz na zapas, bo kiedy¶ mi siê skoñczy³ szampon akurat jak mia³am naolejowane w³osy By³o weso³o
No i te Lilliputze maj± tak± bardziej ¿elowat± konsystencjê, gêste s± lekko. A ja zawsze mia³am tendencjê do wylewania za du¿o na raz w³a¶nie takich produktów. Dodatkowo czasem nak³adam szampon na g³owê raz, a czasem dwa razy, zale¿y od tego czy co¶ co na³o¿y³am na w³osach mi ¶ciek³o na skalp. Nie mo¿na tez zapomnieæ, ¿e otwór jest ogromny jak do takiej konsystencji, a jak szampon wyleci to ju¿ siê z powrotem nie zassie

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego w³a¶nie Inebrya odpad³a. Ale ma za to 7,13 a to popielate z³oto czyli te¿ ciep³o ch³odno. Dla mnie znowu Inebrya ma ciemne 8. Ale widzê po sobie, ¿e Ce-ce te¿. Jak chcesz farbê mega ¶wietn± jak Inebrya (podobno) od dobrego sprzedawcy to jest ta: http://mfryz.pl/light-irridiance-c-279_291_225.html Kiedy¶ przez przypadek do Inebrya dosta³am utleniacz od tej farby i pachnia³ kwiatami! I do tego jest na olejku arganowym
Wiesz co, jak juz znalaz³am farbê w miarê dobr± to wolê siê jej trzymaæ.
A ta co pokaza³a¶ ma te szmery-bajery, ale jest wed³ug opisu "innowacyjn± trwa³± koloryzacj± w kremie wzmocnion± systemem anti-age".
Moje w³osy ³atwo siê farbuj±, a jakbym dowali³a jeszcze dream age to ju¿ ca³kiem by by³o ciemno na danym poziomie + nie chcia³o by siê za nic wymyæ. Ja znowu wolê jak tak delikatnie i wolno siê poja¶nia na g³owie po ka¿dym myciu. Wtedy nie ma takiego chamskiego, farbowanego he³mu na g³owie.
Dodatkowo nie ma tam odcienia /23, ale jest /32. A to ju¿ by u mnie by³o bardziej ciep³e ni¿ ch³odne z uwagi na ten mój dziwny pigment we w³osie.
Dlatego jak co¶ to pewnie bêdê kombinowaæ z 7/13 z Inebryi, bo stan w³osów mam po niej super w porównaniu do ka¿dej poprzedniej farby. Nawet Color&Soin siê do Inebryi nie umywa, a niby taka delikatna farba

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystkie w w±tku rozja¶niaj±, przyciemniaj±, wych³adzaj±, zarudzaj±, a Mcromance tylko my¶li na razie To sobie chocia¿ w³osy ci±gle myje Nie ¿a³uj jej
No w³a¶nie ! Co mi biednej innego zosta³o jak szorowanie k³aków
I bez przesady, szampon kupowa³am w po³owie wrze¶nia i jeszcze 1/3 go jest. Teraz kupi³am ju¿ na zapas, ¿eby nie skoñczyæ bez szamponu.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wróci Mcromance i tak potraktuje mój profil za te g³upie ¿arty: http://opossumsal.homestead.com/Grap...le/Putermu.gif
I Twój te¿, za to ¿e siê ¶miejesz
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta³am w³a¶nie mê¿a jak mi wysz³o? Och³odzony ten blond, nie? A on: Ale ty masz br±z... Ju¿ wiecie czemu oni nas przy farbowaniu nie rozumiej±

Jak bêdzie z³a to znaczy, ¿e pisa³a¶ prawdê
Có¿, przykro mi dzieweczki, ale jak liczy³y¶cie na co¶ takiego, to wam nie wysz³o Bli¿ej mi do tego, bo ja jestem "kobitka inteligentna" i mam dystans do siebie, czasem a¿ za du¿y

Kachula, twój m±¿ jest niesamowicie dobrym przyk³adem tego, jakie kolory faceci znaj± i odró¿niaj±
Mój brat to drugi w kolejce LOL
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-18 o 13:23
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 15:41   #3471
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia boski masz kolor teraz! kurde jakby ten loreal mocniej rozjasnial niz Garnier? patrzac na efekty. Podasz raz jeszcze ktory to byl numer poreference?

Morgan mnie tez kusi ale skoro nie mam farby to nie mam pokusy, jakbym miala w domu to na bank bym juz miala na glowie
w³a¶nie a ja mam farbê a nawet dwie muszê j± gdzie¶ schowaæ
co my¶lisz o tych farbach Farouk Chi? Bo tak my¶lê ¿e mo¿e warto zamówiæ i jaki¶ te¶cik na pasemku zrobiæ ?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 16:27   #3472
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

strasznie jestem jej ciekawa ale nie zamowie bo troche drogo jak na test na pasemku jak dla mnie na chwile obecna alr jakby u Ciebie sie sprawdzila to wtedy mam podstawy aby i sobie zamowic
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 17:11   #3473
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mam dwa Garniery 110 na stanie na szczê¶cie bo to mnie zniechêca przed zakupem
A do tego rozum mi podpowiada ¿e farba która tyle rozja¶ni na wodzie 6% musi mieæ w sk³adzie rozja¶niacz

A te garniery s± teraz na promocji oprócz biedronki, w realu po 9,99
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 17:52   #3474
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Có¿, przykro mi dzieweczki, ale jak liczy³y¶cie na co¶ takiego, to wam nie wysz³o
media0.giphy.com/media/GgSlRWjU3NjSU/giphy.gif

Liczy³y¶my na przyjazne przyjêcie
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-18 o 18:05
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 18:15   #3475
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
media0.giphy.com/media/GgSlRWjU3NjSU/giphy.gif

Liczy³y¶my na przyjazne przyjêcie
No to prawid³owo liczy³y¶cie

http://data3.whicdn.com/images/29593...gmen_large.gif
Minho z SHINee - mówi³am ju¿, ¿e to moi ulubieñcy...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:12   #3476
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dzi¶ farbowa³am siê t± palette nr 6 - ciemny blond, efekt koñcowy znów mam prawie czarne w³osy
Nie mogê zrozumieæ moich w³osów bez wzglêdu na to czy ja na³o¿ê nr 7 czy nr 3 wychodzi tak samo ciemno
izaa29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-19, 06:19   #3477
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ farbowa³am siê t± palette nr 6 - ciemny blond, efekt koñcowy znów mam prawie czarne w³osy
Nie mogê zrozumieæ moich w³osów bez wzglêdu na to czy ja na³o¿ê nr 7 czy nr 3 wychodzi tak samo ciemno

Palette nr 6? A nie N5? Ja k³ad³am N6 i to by³ ¶redni blond a wyszed³ jak ciemny, za to szybko siê wyp³ukiwa³.
Jakie w³oski mia³a¶ przed? Ile trzyma³a¶ farbê i czy obserwowa³a¶ stopieñ przyciemniania czy tylko po³o¿y³a¶ jak kazali w ulotce? Ciemny blond zazwyczaj kupujemy je¶li chcemy mieæ br±z. Patrz±c na numeracjê w Palette to ciemny blond ma nr (N5 lub 500 itd) czyli jakby mia³ wychodziæ jak poziom 5 a to ju¿ ciemno.

Ja ca³y czas patrzy³am na w³osy aby ciemno mi nie wysz³o.
Co mycie to brudna woda by³a. Poczekaj spokojnie i myj w³oski. Mo¿esz nawet szamponem przeciw³upie¿owym. Mi kolor w rzeczywisto¶ci wygl±da³ na do¶æ ciemny ale w s³oñcu mieni³ siê jak typowy ¶redni blond. Trochê to takie denerwuj±ce bo w s³oneczku kolor by³ idealny, dopóki nie wesz³am w cieñ czy do jakiego¶ pomieszczenia. Wtedy wygl±da³y na do¶æ ciemne jak ja¶niutki br±zik. Cierpliwie wymywaj

Je¶li Twoje w³osy tak ³api± farbê to mo¿e kwestia ich porowato¶ci? Jakie zabiegi na nich mia³a¶? Opisz co¶ o nich.
Mo¿e te¿ zamiast samej natury warto k³a¶æ co¶ z³otego, bo to ja¶niej wychodzi. Teraz znowu k³ad³am poziom 8/23 z 9/0 i wysz³o ciemno jak na tak± mieszankê. Ja bym stawia³a na poziom 7 a czasem w cieniu wygl±da jak 6. Ale czekam na wymycie.

W za³±czniku w³osy po N6 i obecnej mieszance (2 fota). Za ka¿dym razem inaczej w³osy wygl±daj± A tu na fotkach wygl±da jakbym mia³a ci±gle ten sam kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1060218.jpg (26,7 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (24,8 KB, 10 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-19 o 06:23
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-19, 07:36   #3478
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula 82 jak mi sie podoba Twoj kolor super,ja moge tylko o takim pomarzyc bo z natury mam ciemno brazowe wlosy prawie czarne a moze gdybym uzyla garnier 7 bo raczej uzywam farb marketowych,moze by rozjasnilo do takiego kolorku,strasznie mi sie spodoba³.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (22,5 KB, 2 za³adowañ)
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-19, 07:57   #3479
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Palette nr 6? A nie N5? Ja k³ad³am N6 i to by³ ¶redni blond a wyszed³ jak ciemny, za to szybko siê wyp³ukiwa³.
Jakie w³oski mia³a¶ przed? Ile trzyma³a¶ farbê i czy obserwowa³a¶ stopieñ przyciemniania czy tylko po³o¿y³a¶ jak kazali w ulotce? Ciemny blond zazwyczaj kupujemy je¶li chcemy mieæ br±z. Patrz±c na numeracjê w Palette to ciemny blond ma nr (N5 lub 500 itd) czyli jakby mia³ wychodziæ jak poziom 5 a to ju¿ ciemno.
Je¶li Twoje w³osy tak ³api± farbê to mo¿e kwestia ich porowato¶ci? Jakie zabiegi na nich mia³a¶? Opisz co¶ o nich.
Mo¿e te¿ zamiast samej natury warto k³a¶æ co¶ z³otego, bo to ja¶niej wychodzi. Teraz znowu k³ad³am poziom 8/23 z 9/0 i wysz³o ciemno jak na tak± mieszankê. Ja bym stawia³a na poziom 7 a czasem w cieniu wygl±da jak 6. Ale czekam na wymycie.
Tak u¿y³am palette salon colors nr 6.0. Zanim po³o¿y³am na ca³o¶æ, robi³am test na wiêkszym pasemku w³osów, i kolor tylko lekko siê przyciemni³ a jak je my³am nawet brudna wodna nie lecia³a.
Pó¼niej mama na³o¿y³a mi na ca³o¶æ i 5 min po na³o¿eniu skóra g³owy sta³a siê czarna farba te¿ potrzyma³am ju¿ te 20 min. No i jestem praktycznie czarna tylko odrost ma przeb³yski br±zu od ucha w dó³ czerñ
Moje w³osy s± ¶rednioporowate, wcze¶niej farbowane na czarno. W wakacje mia³am k±piel rozja¶niaj±c±, ale odpowiedni± pielêgnacj± siê trochê zregenerowa³y.
Poprzednia farbê mia³am 7,... (zabijcie ale nie pamiêtam co by³o po przecinku ) z tutto. Te¿ wcale nie wysz³o jasno
Jestem za³amana wrêcz, czuje siê jakby kto¶ mi nie moje w³osy doczepi³ aktualnie siedzê z olejem i za godzinê pójdê je umyæ przeciw³upie¿owym
izaa29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:16   #3480
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula 82 jak mi sie podoba Twoj kolor super,ja moge tylko o takim pomarzyc bo z natury mam ciemno brazowe wlosy prawie czarne a moze gdybym uzyla garnier 7 bo raczej uzywam farb marketowych,moze by rozjasnilo do takiego kolorku,strasznie mi sie spodoba³.
To mi ledwo ruszy³o odrosty na poziomie 6, tak¿e ta farba jest za s³aba. Jak masz w³osy poziom 5 a nawet 4 jak mówisz, to mo¿esz sobie je lekko rozja¶niæ ale farb± rozja¶niaj±c±. Nadasz im po³ysku i nowego odcienia (nawet pó³ tonu robi ró¿nicê). Poczytaj tak 3 strony wstecz to zobaczysz jak ¶wietne efekty maj± dziewczyny po u¿yciu na ciemne w³osy Garnier 110. Taka farba mo¿e u Ciebie co¶ ruszyæ a nie zniszczy jak rozja¶niacz. Weronisia u¿y³a na swój poziom jakiego¶ Loreala 01 czy co¶, musisz sprawdziæ. Tylko nie nak³adaj najpierw na odrosty! Zacznij od koñców które farbowa³a¶. A w³a¶ciwie jakie masz teraz w³osy, to znaczy co na nich masz i jak du¿e odrosty?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak u¿y³am palette salon colors nr 6.0. Zanim po³o¿y³am na ca³o¶æ, robi³am test na wiêkszym pasemku w³osów, i kolor tylko lekko siê przyciemni³ a jak je my³am nawet brudna wodna nie lecia³a.
Pó¼niej mama na³o¿y³a mi na ca³o¶æ i 5 min po na³o¿eniu skóra g³owy sta³a siê czarna farba te¿ potrzyma³am ju¿ te 20 min. No i jestem praktycznie czarna tylko odrost ma przeb³yski br±zu od ucha w dó³ czerñ
Moje w³osy s± ¶rednioporowate, wcze¶niej farbowane na czarno. W wakacje mia³am k±piel rozja¶niaj±c±, ale odpowiedni± pielêgnacj± siê trochê zregenerowa³y.
Poprzednia farbê mia³am 7,... (zabijcie ale nie pamiêtam co by³o po przecinku ) z tutto. Te¿ wcale nie wysz³o jasno
Jestem za³amana wrêcz, czuje siê jakby kto¶ mi nie moje w³osy doczepi³ aktualnie siedzê z olejem i za godzinê pójdê je umyæ przeciw³upie¿owym

Nie wiem co ci poradziæ poza wymywaniem na razie. Musisz wymyæ t± farbê z w³osów jak najwiêcej i wtedy mo¿na próbowaæ czego¶ innego. Po rozja¶nianiu farby zazwyczaj ciemno ³api± i mi to nawet do 2-3 farbowañ... Jakby musia³y siê zapigmentowaæ czy co¶. Spróbuj poszorowaæ g³owê tak z 2 tygodnie. Potem mo¿esz zrobiæ to co dziewczyny ze mn± na w±tku robi³y, czyli po³o¿yæ farbê rozja¶niaj±c±. Najpierw na ciemne d³ugo¶ci i na odrost na koñcu. Dziewczynom w³osy ³adnie poja¶nia³y po takim zabiegu. Tylko nie bierz popieli (ryzyko jak u mnie zieleni). We¼ zwyk³y blond rozja¶niaj±cy do 4 tonów ale FARBÊ nie rozja¶niacz! Dziewczynom ruszy³ ciemne farby z w³osów zwyk³y Garnier Naturals 110. Pomy¶l nad tym. A nastêpnym razem jak widzisz ¿e co¶ ci mocno ciemnieje na w³osach zdrap trochê farby paznokciem i zobacz kolor w³osów pod tym. Mnie taki ma³y trik nie raz uratowa³ przed tzw smo³±.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Dobra spadam przygotowywaæ urodzinki dla synka. Bêdê wieczorem pewnie (jakby co).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-19 o 08:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.