Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 12:52   #391
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44953971]A czego konkretnie używasz i co chciałabyś osiągnąć [/QUOTE]

Nie mam jakiś cud wymagań, głownie to taka kuracja zapobiegająca starzeniu i rozjaśniająca przebarwienia potrądzikowe. Złuszczam się delikatnie, nie jakimiś wysokimi stężeniami. Używam peelingu kwasowego Bingo, korundu i kwasu mlekowego do zabiegów, a do wykończenia jeszcze Borasolu.

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Napisałam do Pani Ani z ciekawości, otrzymałam odpowiedź, że to tzw. pocenie się produktu, ponieważ krem nie zawiera sztucznych emulgatorów i dzieje się tak np przy zmianach temperatur. Najlepiej wymieszać pływający olej z kremem.
To samo przyszło mi do głowy, mocno wstrząsaj, tak przez 2 minuty, jak nie pomoże, to do reklamacji.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:39
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:09   #392
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Napisałam do Pani Ani z ciekawości, otrzymałam odpowiedź, że to tzw. pocenie się produktu, ponieważ krem nie zawiera sztucznych emulgatorów i dzieje się tak np przy zmianach temperatur. Najlepiej wymieszać pływający olej z kremem.

Uzależniłam się od zapachu Garden Roses

Na dniach planuję zrobić większe zamówienie, chyba do listy dodam ten dezodorant w kremie, bardzo mnie nim zaciekawiłaś, Anula_ga. Ostatnio miałam z Logony bambusowy, ale zapach okropny ....
Jak na złość kończą mi się produkty do demakijażu a ten krem Savonille strasznie kusi ...
taką samą odpowiedź dostałam z mmb odnośnie kremu Jadzi
deo interesujące to fakt i skuteczne.
weź miętę, ładniej pachnie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:38   #393
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
kasiamagda widzę, że koleżanka w moim przedziale wiekowym Muszę powiedzieć, że od początku nie ufałam tym rosyjskim kosmetykom, przede wszystkim ze względu na to, że nie ufam zapewnieniom producenta na opakowaniu. U nas mimo wszystko jest kontrola w zakresie ustawy o kosmetykach plus dyrektywy unijne.
Już dawno pisałam o mojej nieufności wzgl. "ruskich" i coś mi się zdaje, że to może być jakieś obciążenie pokoleniowe

W spr. deo glinkowego: ja dostałam sporą próbkę od Anuli ( raz jeszcze) o zapachu cytrusowym, który mi bardzo odpowiada; bo prawie nie pachnie, a już na pewno nie cytrusami i jest baaardzo wydajna. Testuję w warunkach dla mnie ekstremalnych (zimą znacznie mocniej się pocę) i jestem bardzo zadowolona. Na pewno kupię. Porównywalny (bądź ciut lepszy) z Madarą.

W spr. powszechnych problemów ze skórą jestem prawie pewna, że to nadwrażliwość spowodowana mrozem :/ u mnie odezwało się nawet krzyżowe uczulenie na złoto. Pierwszy raz w okresie innym nuż koniec sierpnia...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:04   #394
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
I zaczęłam myć buzię mydłem afrykańskim, dziś pierwszy raz Nie wysuszy?
Czarne,afrykanskie ktore trzeba kroic?
Bylabym ostrozna jezeli masz wrazliwa i sucha skore.Ja tego mydla balam sie uzyc do twarzy a zrobilo mi niezla masakre ze skora ciala.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:15   #395
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Czarne,afrykanskie ktore trzeba kroic?
Bylabym ostrozna jezeli masz wrazliwa i sucha skore.Ja tego mydla balam sie uzyc do twarzy a zrobilo mi niezla masakre ze skora ciala.
To -> http://biochemiaurody.com/sklep/blacksoap.html , takie miętkie jest. Używam do włosów normalnie. Właśnie mam suchą i alergiczną Ale skalpu mi nie przesusza, a jego mam jeszcze bardziej suchego. Póki co tylko raz umyłam i było ok, od razu po myciu hydrolat i krem, więc nie odczułam ściągnięcia. Chcialam tak ze 3 razy w tygodniu nim myć, rano. A w inne dni jak zwykle sam hydrolat. Co najwyżej jak zacznę się ściągać to będę jeszcze rzadziej stosować.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:20   #396
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To -> http://biochemiaurody.com/sklep/blacksoap.html , takie miętkie jest. Używam do włosów normalnie. Właśnie mam suchą i alergiczną Ale skalpu mi nie przesusza, a jego mam jeszcze bardziej suchego. Póki co tylko raz umyłam i było ok, od razu po myciu hydrolat i krem, więc nie odczułam ściągnięcia. Chcialam tak ze 3 razy w tygodniu nim myć, rano. A w inne dni jak zwykle sam hydrolat. Co najwyżej jak zacznę się ściągać to będę jeszcze rzadziej stosować.
a czy z próbek martina kremów byłaś zadowolona? Ja właśnie na ten mróz nałożyłam rano krem martina z shea butter
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:20   #397
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To -> http://biochemiaurody.com/sklep/blacksoap.html , takie miętkie jest. Używam do włosów normalnie. Właśnie mam suchą i alergiczną Ale skalpu mi nie przesusza, a jego mam jeszcze bardziej suchego. Póki co tylko raz umyłam i było ok, od razu po myciu hydrolat i krem, więc nie odczułam ściągnięcia. Chcialam tak ze 3 razy w tygodniu nim myć, rano. A w inne dni jak zwykle sam hydrolat. Co najwyżej jak zacznę się ściągać to będę jeszcze rzadziej stosować.
Ja uzywalam, ale jakos po miesiacu mi odeszla ochota. Troszke wysuszalo no i bardzoooo pieklo w oczy gdy sie niechcacy tam dostalo co mnie skutecznei zniechecilo bo ja lubie cala twarz dokladnie umyc zeby byc pewnym, ze caly makijaz zniknal (po plynie micelarnym zaaplikowanym najpierw).
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 16:24   #398
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To -> http://biochemiaurody.com/sklep/blacksoap.html , takie miętkie jest. Używam do włosów normalnie. Właśnie mam suchą i alergiczną Ale skalpu mi nie przesusza, a jego mam jeszcze bardziej suchego. Póki co tylko raz umyłam i było ok, od razu po myciu hydrolat i krem, więc nie odczułam ściągnięcia. Chcialam tak ze 3 razy w tygodniu nim myć, rano. A w inne dni jak zwykle sam hydrolat. Co najwyżej jak zacznę się ściągać to będę jeszcze rzadziej stosować.
Ja mialam to:
http://www.amazon.com/Handmade-ORGAN...can+black+soap
I b wysuszylo mi skore ciala plus dostalam plam na nogach ktore goily sie miesiacami i nie chcialy wygoic do konca.Cos jak plamy po tradziku to wygladalo-na jednej nodze ciagle mam mala plamke ktora nie chce zejsc.
Mam nadzieje ze Twoje jest inne i sie sprawdzi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:39   #399
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a czy z próbek martina kremów byłaś zadowolona? Ja właśnie na ten mróz nałożyłam rano krem martina z shea butter
Byłam, nawet bardzo Z tej serii shea właśnie, pasował mi i lotion, i krem. Chciałam zamówić, ale padło do MMB

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Ja uzywalam, ale jakos po miesiacu mi odeszla ochota. Troszke wysuszalo no i bardzoooo pieklo w oczy gdy sie niechcacy tam dostalo co mnie skutecznei zniechecilo bo ja lubie cala twarz dokladnie umyc zeby byc pewnym, ze caly makijaz zniknal (po plynie micelarnym zaaplikowanym najpierw).
Oczu mydłem nie myję w ogóle, okolic oczu też nie Tzn. ja się nie maluję, wieczorem myję się mleczkiem z p&r i hydrolatem, a rano tylko hydrolatem. Chciałam coś dodatkowego na ranek, bo mam czasem wrażenie, że sam hydrolat to za mało nawet dla mojej suchej skóry.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mialam to:
http://www.amazon.com/Handmade-ORGAN...can+black+soap
I b wysuszylo mi skore ciala plus dostalam plam na nogach ktore goily sie miesiacami i nie chcialy wygoic do konca.Cos jak plamy po tradziku to wygladalo-na jednej nodze ciagle mam mala plamke ktora nie chce zejsc.
Mam nadzieje ze Twoje jest inne i sie sprawdzi
Wygląda mi na to samo To nie będę ryzykować. Tylko raz w tygodniu nim umyję przed peelingiem. Mam nadzieję, że głowy mi nie popsuje!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:14   #400
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Swój różany dostałam w czasie tych największych mrozów i był w stałym stanie. Nic się ani nie rozwarstwiało, ani nie wylewało, zbity kremik. Nadal taki jest. Może to jest zależne od partii?


---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

No i już się lepiej sprawuje krem, nakładam go na mocno zwilżoną hydrolatem twarz. Wcześniej czekałam aż się wchłonie i skóra będzie sucha, może to był błąd. I zaczęłam myć buzię mydłem afrykańskim, dziś pierwszy raz Nie wysuszy?
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Byłam, nawet bardzo Z tej serii shea właśnie, pasował mi i lotion, i krem. Chciałam zamówić, ale padło do MMB



Oczu mydłem nie myję w ogóle, okolic oczu też nie Tzn. ja się nie maluję, wieczorem myję się mleczkiem z p&r i hydrolatem, a rano tylko hydrolatem. Chciałam coś dodatkowego na ranek, bo mam czasem wrażenie, że sam hydrolat to za mało nawet dla mojej suchej skóry.



Wygląda mi na to samo To nie będę ryzykować. Tylko raz w tygodniu nim umyję przed peelingiem. Mam nadzieję, że głowy mi nie popsuje!
Mam podobne. Jest to bardzo delikatne mydełko. Nic złego z moją twarzą nie zrobiło. Używam może ze 3 tyg do porannej toalety. Może to jakaś felerna partia była? Coś się dostało do niego?
Tak sobie myślę... czy jakieś badania te mydła przechodzą?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:56   #401
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Duzo zalezy od skory,mnie malo co nie podraznia dlatego minimalizm w pielegnacji to jest toZ tego co pamietam to to czarne mydlo bylo b ostre i nie dalo sie tym umyc twarzy.No i bardzo dobrze,bo teraz wyobrazam sobie jakby moglo zmasakrowac mi twarz.Od tej pory nie zamawiam nic z egzotycznych krajow bo oni pewnie maja tam inne przepisy regulujace bezpieczenstwo kosmetykow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:01   #402
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

z tymi mydłami to bardzo indywidualna sprawa, albo się je kocha za oczyszczanie do piszczącej skóry, albo nienawidzi za okropny przesusz...mnie i kaszanka i aleppo mocno przesuszyło, ale żeby się przekonać trzeba testować na sobie

zamiast toniku pietruszkowego zamówiłam sobie hydrolat truskawkowy , ja - generalnie obojętna na zapachy - mam ostatnio wkrętkę na ładnie pachnące mazidła...
boshhh...chyba się starzeję...

zamówiłam w ciemno te męskie kosmetyki Logona...chciałam kupić p&r, ale tam asortyment przetrzebiony, mam nadzieję, że zapachowo będą ok bo tata też jest z tych co to po zapachu ocenia czy będzie coś używał czy nie...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-02-03 o 18:07
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:04   #403
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mialam to:
http://www.amazon.com/Handmade-ORGAN...can+black+soap
I b wysuszylo mi skore ciala plus dostalam plam na nogach ktore goily sie miesiacami i nie chcialy wygoic do konca.Cos jak plamy po tradziku to wygladalo-na jednej nodze ciagle mam mala plamke ktora nie chce zejsc.
Mam nadzieje ze Twoje jest inne i sie sprawdzi
ja myslę, że to kwestia pochodzenia.
kiedyś miałam czarne tradycyjne, które było bardzo agresywne , skóra po nim piekła i mi ryjka wysuszyło
z dwóch innych miejsc były bardzo delikatne i twarz była z nich super zadowolona.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
z tymi mydłami to bardzo indywidualna sprawa, albo się je kocha za oczyszczanie do piszczącej skóry, albo nienawidzi za okropny przesusz...mnie i kaszanka i aleppo mocno przesuszyło, ale żeby się przekonać trzeba testować na sobie

zamiast toniku pietruszkowego zamówiłam sobie hydrolat truskawkowy , ja - generalnie obojętna na zapachy - mam ostatnio wkrętkę na ładnie pachnące mazidła...
boshhh...chyba się starzeję...
z BU?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:10   #404
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
...
z BU?
z mazideł
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:19   #405
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

U mnie czarne afrykańskie się do twarzy nadawało raz w tygodniu. Jak użyłam dzień po dniu i jeszcze zaczęłam intensywnie szorować, to miałam bardzo ściągniętą skórę, tak głęboko. Lepsze jest do ciała zwłaszcza w takie strategiczne miejsca, co się najbardziej brudzą i pocą, pachy, okolice intymne, stopy i dłonie. Super latem się sprawdzało. Nigdy nie miałam bardziej czyszczącego mydła, jak nałożyłam na dłonie, to nawet specjalnie masować nie musiałam, w mig odtłuszcza, a skóra nie była wysuszona, wręcz przeciwnie, gładka, taka stonizowana. Uwielbiałam. Polecam też rozpuścić kawałek w misce z wodą do wymoczenia stóp. Mydło to zmiękcza twardą skórę, bardzo, i to jest wg mnie jego wyjątkowość.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:27   #406
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Do włosów się afrykańskie bardzo nadaje, jeśli któraś z Was myje swoje mydłami lub chce spróbować to polecam Tylko są bardziej szorstkie i splątane podczas płukania niż po innych mydłach, dlatego drugie mycie robię szamponem.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:48   #407
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zamiast toniku pietruszkowego zamówiłam sobie hydrolat truskawkowy , ja - generalnie obojętna na zapachy - mam ostatnio wkrętkę na ładnie pachnące mazidła...
boshhh...chyba się starzeję...
Masz go już, czy dopiero idzie?
Zapach jest typowo truskawkowy?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:04   #408
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę z mmb.
Krem pachnie pięknie
Dostałam rozwarstwiony krem. Wylać ''wodę'' czy zostawić? Mam krem pomarańczowy. Tak ma być wgl?
Mój pomarańczowy też tak miał. Kilka kropelek wody na powierzchni..zamieszałam i po kłopocie Konsystencja bez zarzutu, nic się z kremikiem nie wydarzyło, nie zmienił konsystencji.


Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Ja mam sporo oleju, jeszcze trochę wylałam przy otwieraniu...
Spróbuję wymieszać

Dostałam też próbki Garden Roses i Featherlight ten pierwszy jest 'w całości' Feather natomiast sporo się wylał z próbki plus ma grudki. Może zależy od rodzaju kremu

Moja paczka została wysłana w środę, mrozów już nie było ... przynajmniej u mnie
tak samo jak u mnie...

Kasiamagda: a ja w ruskich zakochana tak dla odmiany, ale tylko w tych włosowych. Bardzo lubię Planetę Organice. I w zasadzie tylko to. Szampony, odżywki, maski...kocham te ich kadzidlane zapachy Organc Shop - ujdzie w tłumie, ale bez szału, za to Natura Siberica - zupełnie mnie nie kręci. Może składy nie są idealne, ale jeśli chodzi o włosy, to lubię w tychy szamponach to, że po umyciu mogę włosy przeczesać palcami, bez czesania, czego nie mogę powiedzieć o innych szamponach. Oczywiście to pewnie zasługa silikonów...mimo wszystko powoli przekonuję się do bardziej naturalnych szamponów, które nie zostawiają żadnych sztucznych osadów i lepiej oczyszczają. Jednak jeśli chodzi o zapachy, to te ruskie są baaaaardzo w moim guście..

POSTULAT do ANULI_GA: Anulko, jako że Twoja współpraca z MMB idzie w dobrym kierunku, ja jako odbiorca i klient zwracam się do Ciebie o przekazanie do centrum dowodzenia MMB, że CHCĘ, OCZEKUJĘ, MARZĘ o odżywce do włosów w ALUMINIOWEJ TUBIE (taaak, tak!!!!), o maseczce oczyszczającej, jakiejś takiej glinkowej w SZKLANYM SŁOICZKU oraz o masełku do ciała. Oczywiście wszystko ma być ubrane w piękne, naturalne zapachy...pomarańczowy/mandarynkowy mile widziany. Ewentualnie migdał jeszcze Dziękuję.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:19   #409
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Masz go już, czy dopiero idzie?
Zapach jest typowo truskawkowy?
dopiero idzie

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
POSTULAT do ANULI_GA: Anulko, jako że Twoja współpraca z MMB idzie w dobrym kierunku, ja jako odbiorca i klient zwracam się do Ciebie o przekazanie do centrum dowodzenia MMB, że CHCĘ, OCZEKUJĘ, MARZĘ o odżywce do włosów w ALUMINIOWEJ TUBIE (taaak, tak!!!!), o maseczce oczyszczającej, jakiejś takiej glinkowej w SZKLANYM SŁOICZKU oraz o masełku do ciała. Oczywiście wszystko ma być ubrane w piękne, naturalne zapachy...pomarańczowy/mandarynkowy mile widziany. Ewentualnie migdał jeszcze Dziękuję.
ładny koncert życzeń
ja mam skromniejsze wymagania - fajny tonik i dobra odżywka do włosów
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 19:23   #410
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie czarne afrykańskie się do twarzy nadawało raz w tygodniu. Jak użyłam dzień po dniu i jeszcze zaczęłam intensywnie szorować, to miałam bardzo ściągniętą skórę, tak głęboko. Lepsze jest do ciała zwłaszcza w takie strategiczne miejsca, co się najbardziej brudzą i pocą, pachy, okolice intymne, stopy i dłonie. Super latem się sprawdzało. Nigdy nie miałam bardziej czyszczącego mydła, jak nałożyłam na dłonie, to nawet specjalnie masować nie musiałam, w mig odtłuszcza, a skóra nie była wysuszona, wręcz przeciwnie, gładka, taka stonizowana. Uwielbiałam. Polecam też rozpuścić kawałek w misce z wodą do wymoczenia stóp. Mydło to zmiękcza twardą skórę, bardzo, i to jest wg mnie jego wyjątkowość.
Ja mam podobny efekt po mydle z sola morska wiec przy nim zostane
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:34   #411
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
z mazideł
ja go mam i uwielbiam...
ale.... nie chcę Cię straszyć czy coś, bo to naprawdę super produkt, ale mnie trochę ryjek po nim piecze tak delikatnie i mam troszkę zaczerwienioną skórę.
uwielbiam to pieczenie paszczy tak, chora jestem
tak tylko uprzedzam, żebyś się nie wystraszyła chwilę delikatnie piecze, chwilę mam zaczerwienioną twarz, ale potem paszcza gładka i pory mniejsze i lekko rozjaśnia
może u Ciebie tego pieczenia nie będzie.
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
POSTULAT do ANULI_GA: Anulko, jako że Twoja współpraca z MMB idzie w dobrym kierunku, ja jako odbiorca i klient zwracam się do Ciebie o przekazanie do centrum dowodzenia MMB, że CHCĘ, OCZEKUJĘ, MARZĘ o odżywce do włosów w ALUMINIOWEJ TUBIE (taaak, tak!!!!), o maseczce oczyszczającej, jakiejś takiej glinkowej w SZKLANYM SŁOICZKU oraz o masełku do ciała. Oczywiście wszystko ma być ubrane w piękne, naturalne zapachy...pomarańczowy/mandarynkowy mile widziany. Ewentualnie migdał jeszcze Dziękuję.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dopiero idzie


ładny koncert życzeń
ja mam skromniejsze wymagania - fajny tonik i dobra odżywka do włosów

Wariatki
Przekażę na pewno

i mam cynka.... olej do włosów i masło do ciała pewnie się pojawią
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:40   #412
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ładny koncert życzeń
ja mam skromniejsze wymagania - fajny tonik i dobra odżywka do włosów
Moje małe - ładnie pachnący żel pod prysznic i treściwy krem do rąk
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:41   #413
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja go mam i uwielbiam...
ale.... nie chcę Cię straszyć czy coś, bo to naprawdę super produkt, ale mnie trochę ryjek po nim piecze tak delikatnie i mam troszkę zaczerwienioną skórę.
uwielbiam to pieczenie paszczy tak, chora jestem
tak tylko uprzedzam, żebyś się nie wystraszyła chwilę delikatnie piecze, chwilę mam zaczerwienioną twarz, ale potem paszcza gładka i pory mniejsze i lekko rozjaśnia
może u Ciebie tego pieczenia nie będzie.





Wariatki
Przekażę na pewno

i mam cynka.... olej do włosów i masło do ciała pewnie się pojawią
A maska w tubie?????
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:45   #414
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A maska w tubie?????
no daj im trochę czasu na realizację Twoich marzeń ledwo co im maila wysłałam a Ty już byś chciała żeby z linii produkcyjnej schodziła
a tak poważnie to sama mam nadzieję na kolejne nowe produkty
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:50   #415
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Kocham mleczko Aronia by nature Jest takie gęste, nielejące, pięknie odświeża, a po zmycziu twarz taka aksamitna i ten zapach
W tk maxx były jeszcze inne produkty: serum, krem, tonik. a ja kupiłam tylko mleczko, gdzie ja miałam rozum
http://www.aronia-cosmetics.de/aroni...ukt-ubersicht/

Mamy nowy rok, to może czas na nasze wishlisty

Moja wishlista
balsam regenerujący do twarzy Savonille
krem do demakijażu Savonille
balsam pomarańczowy do ust En Douce Heure
balsam różany do ust Alteya
Phytema szampon i odżywka do włosów
Perfumy Maurelii no 1
mydełka plantilife z iherb
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:54   #416
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no daj im trochę czasu na realizację Twoich marzeń ledwo co im maila wysłałam a Ty już byś chciała żeby z linii produkcyjnej schodziła
a tak poważnie to sama mam nadzieję na kolejne nowe produkty
Ja bym wszystko od razu chciała Pełna linia produkcyjna, 100 smaków, 1000000 zapachów, 87 wzorów i 99 kolorów.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:56   #417
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ja bym wszystko od razu chciała Pełna linia produkcyjna, 100 smaków, 1000000 zapachów, 87 wzorów i 99 kolorów.
naprawdę ??? nie zauważyłam....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:57   #418
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mamy nowy rok, to może czas na nasze wishlisty

Moja wishlista
balsam regenerujący do twarzy Savonille
krem do demakijażu Savonille
balsam pomarańczowy do ust En Douce Heure
balsam różany do ust Alteya
Phytema szampon i odżywka do włosów
Perfumy Maurelii no 1
mydełka plantilife z iherb
To i moja (chociaż już chyba wszystko mam )
- dezodorant w kremie Savonille (nie wiem czy dobry, ale już go chcę)
- krem różany MMB
- pełnowymiarowe JMO (myjadło z jojobą i serum z mącznicy)

Mała ta moja wishlista...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:04   #419
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dopiero idzie
Więc proszę o recenzję, jak przyjdzie

Podczytuję Was i obiecuję sobie na razie nie kupować niczego fajnego, acz zbędnego... ale opinie o tych wszystkich cudownościach będę kodować, bo pewnego dnia się przydadzą
... ekhem, jeszcze tylko małe buteleczki na perfumki sobie zakupię, a potem koniec z radosnym klikaniem w 'kupuję'

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę z mmb.
Krem pachnie pięknie
Fajnie
Do mnie też dziś przyszły zamówione mazidła.
Zazdraszczam Ci tej pomarańczki
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:10   #420
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
To i moja (chociaż już chyba wszystko mam )
- dezodorant w kremie Savonille (nie wiem czy dobry, ale już go chcę)
- krem różany MMB
- pełnowymiarowe JMO (myjadło z jojobą i serum z mącznicy)

Mała ta moja wishlista...
my tu wszystko mamy, ale chcemy mieć więcej, więcej i więcej
mała, pomyśl jeszcze raz, to pewnie się coś znajdzie

ja do szamponu z make me bio mam dostać próbki kremów, więc obadam i wtedy zdecyduję, co dalej

czy ktoś już kupił krem do demakijażu z Maurelii??
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-03 o 20:31
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.