big 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 19:55   #31
lula mae barnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: big 4

vilandre, dzięki za odpowiedź A jeżeli chodzi o wiek, to przepraszam za pomyłkę, ale wydajesz się mieć spore doświadczenie
O tym, że pensje w advisory są trochę wyższe to również słyszałam. Natomiast, na forum gazety są wymienione tylko widełki dot. audytu, a te z konsultingu pozostają owiane tajemnicą
Odnośnie audytu, to jak sądzisz czy 1-szo roczny senior zarabia więcej niż 8tys.?

Edytowane przez lula mae barnes
Czas edycji: 2012-01-20 o 19:58
lula mae barnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:13   #32
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: big 4

.

Edytowane przez 201607280909
Czas edycji: 2016-05-08 o 07:12
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 08:39   #33
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: big 4

Vilandre myślę, że lula mae barnes chodziło może o młodsze stażem w BIG4 :P
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 07:04   #34
larienne
Raczkowanie
 
Avatar larienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 55
Dot.: big 4

Hej wszystkim

Pytanie do osób pracujących w Big4 lub innych korporacjach. Czy to prawda, że w takich międzynarodowych firmach zatrudnia się tylko osoby po studiach dziennych?
larienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:28   #35
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: big 4

Cytat:
Napisane przez larienne Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Pytanie do osób pracujących w Big4 lub innych korporacjach. Czy to prawda, że w takich międzynarodowych firmach zatrudnia się tylko osoby po studiach dziennych?
Hm, nie sądzę aby był to konkretny warunek. Podczas targów pracy miałam okazję rozmawiać z przedstawicielami firm należących do BIG4 i stawiają przede wszystkim na konkretne kierunki studiów: matma, informatyka, finanse i rachunkowość oraz język angielski na wysokim poziomie, a także zdolność do szybkiego uczenia się. O trybie studiów w ogóle nie wspominali.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 10:33   #36
larienne
Raczkowanie
 
Avatar larienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 55
Dot.: big 4

Dziękuję za odpowiedź .
Może ktoś kto pracował w takiej firmie mógłby to potwierdzić?
larienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 17:47   #37
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: big 4

Hej Czy może któraś z was ma pojęcie jaką płacę mogę zaproponować w jednej z big4 na stanowisku asystent w dziale audytu w Warszawie, z prawie 2 letnim doświadczeniem? Nie pracowałam wcześniej w Warszawie i nie mam pojęcia...Please help!
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 18:16   #38
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: big 4

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Hej Czy może któraś z was ma pojęcie jaką płacę mogę zaproponować w jednej z big4 na stanowisku asystent w dziale audytu w Warszawie, z prawie 2 letnim doświadczeniem? Nie pracowałam wcześniej w Warszawie i nie mam pojęcia...Please help!
.

Edytowane przez 201607280909
Czas edycji: 2016-05-08 o 07:12
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 09:54   #39
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: big 4

Odświeżę wątek - zgłosiłam swoją kandydaturę na staż do pwc, wiem że głównie zatrudniają 2 razy do roku, ale teoretycznie rekrutacja jest otwarta cały rok. Ile czekałyście na telefon po rozwiązaniu testów online?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 09:45   #40
agataa95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 96
Dot.: big 4

Ostatnio trafiłam na ogłoszenie o praktykach w PwC, gdzie wymagają tylko komunikatywnej znajomości angielskiego. Niestety moja nauka języka to tylko to co w szkole, a na studiach miałam niemiecki. Jak wygląda sprawdzanie znajomości języka przy rekrutacji do firm typu PwC, Deloitte? Czy od praktykantów wymagają aż tak dobrej znajomości języka angielskiego?
agataa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 09:55   #41
truskavkowa
Raczkowanie
 
Avatar truskavkowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 103
Dot.: big 4

Cytat:
Napisane przez agataa95 Pokaż wiadomość
Ostatnio trafiłam na ogłoszenie o praktykach w PwC, gdzie wymagają tylko komunikatywnej znajomości angielskiego. Niestety moja nauka języka to tylko to co w szkole, a na studiach miałam niemiecki. Jak wygląda sprawdzanie znajomości języka przy rekrutacji do firm typu PwC, Deloitte? Czy od praktykantów wymagają aż tak dobrej znajomości języka angielskiego?
Ja aplikowałam do w/w firm ze 2 lata temu - wtedy w PwC był "test" pisemny, który polegał na napisaniu dwóch rozprawek i zadaniu polegającym na streszczeniu tekstu wraz z odpowiedzeniem na pytania otwarte. Z kolei w Deloitte był test na znajomość gramatyki, słownictwa itp., potem na rozmowie kwalif. były dość proste pytania dotyczące mocnych i słabych stron, spędzenia wakacji. W EY podobnie. Kolega mial rozmowę z innym managerem i miał pytania o rachunkowość po ang. Nie aplikowałam do KPMG, więc tam nie wiem jak jest

Co do używania języka - w EY wszystkie programy, procedury są po angielsku, czasem trzeba w tym języku opisywać procesy, zdarza się też praca w zespołach międzynarodowych lub kontakt z kontrolerami/dyrektorami mówiącymi jedynie po angielsku, czasem trzeba też robić jakieś tłumaczenia. W mojej opinii znajomość na poziomie B2 wystarczy.
__________________
aparatka!
hass - 10.06.2015 r. - 11.12.2015 r.
dół - 20.07.2015 r.
góra - 11.12.2015 r.

Edytowane przez truskavkowa
Czas edycji: 2015-11-02 o 10:03
truskavkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 13:45   #42
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Praktyki w BIG4

Witam serdecznie.

Obecnie jestem na 3 roku studiów licencjackich (kierunek FiR). Studia na 2 stopniu chciałabym kontynuować na Uniwersytecie Warszawskim. Początkowo brałam pod uwagę jedynie studia dzienne.

W marcu wzięłam udział w rekrutacji do KPMG, pomyślnie przeszłam testy oraz rozmowę rekrutacyjną i dostałam propozycję praktyk trwających od października do marca w dziale audytu ogólnego.

Mam teraz dylemat, czy zdecydować się na udział w praktykach, co wiązałoby się raczej z koniecznością przejścia na studia zaoczne czy studiować dziennie i szukać innej możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego.

Czy są może na forum osoby, które były w podobnej sytuacji i odbywały praktyki w BIG4? Może istnieje możliwość, by pogodzić z tymi praktykami studia dzienne (uczęszczanie na wykłady z góry odrzucam). Czy takie praktyki będą dobrze postrzegane na rynku pracy, jeżeli ich kosztem studiowałam zaocznie-czy nadal istnieje stereotyp, że student zaoczny to student gorszy?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą opinię.
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 13:51   #43
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Obecnie jestem na 3 roku studiów licencjackich (kierunek FiR). Studia na 2 stopniu chciałabym kontynuować na Uniwersytecie Warszawskim. Początkowo brałam pod uwagę jedynie studia dzienne.

W marcu wzięłam udział w rekrutacji do KPMG, pomyślnie przeszłam testy oraz rozmowę rekrutacyjną i dostałam propozycję praktyk trwających od października do marca w dziale audytu ogólnego.

Mam teraz dylemat, czy zdecydować się na udział w praktykach, co wiązałoby się raczej z koniecznością przejścia na studia zaoczne czy studiować dziennie i szukać innej możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego.

Czy są może na forum osoby, które były w podobnej sytuacji i odbywały praktyki w BIG4? Może istnieje możliwość, by pogodzić z tymi praktykami studia dzienne (uczęszczanie na wykłady z góry odrzucam). Czy takie praktyki będą dobrze postrzegane na rynku pracy, jeżeli ich kosztem studiowałam zaocznie-czy nadal istnieje stereotyp, że student zaoczny to student gorszy?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą opinię.
Myślę że lepszą opcją są studia zaoczne niż "walić połowę zajęć byle być na dziennych".
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 17:54   #44
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Obecnie jestem na 3 roku studiów licencjackich (kierunek FiR). Studia na 2 stopniu chciałabym kontynuować na Uniwersytecie Warszawskim. Początkowo brałam pod uwagę jedynie studia dzienne.

W marcu wzięłam udział w rekrutacji do KPMG, pomyślnie przeszłam testy oraz rozmowę rekrutacyjną i dostałam propozycję praktyk trwających od października do marca w dziale audytu ogólnego.

Mam teraz dylemat, czy zdecydować się na udział w praktykach, co wiązałoby się raczej z koniecznością przejścia na studia zaoczne czy studiować dziennie i szukać innej możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego.

Czy są może na forum osoby, które były w podobnej sytuacji i odbywały praktyki w BIG4? Może istnieje możliwość, by pogodzić z tymi praktykami studia dzienne (uczęszczanie na wykłady z góry odrzucam). Czy takie praktyki będą dobrze postrzegane na rynku pracy, jeżeli ich kosztem studiowałam zaocznie-czy nadal istnieje stereotyp, że student zaoczny to student gorszy?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą opinię.
Na pewno student z doświadczeniem w zawodzie to student lepszy
Jeśli dostałas szansę na prestiżowe praktyki to nawet bym się nie zastanawiała - idź na zaoczne
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 20:13   #45
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Czy są może na forum osoby, które były w podobnej sytuacji i odbywały praktyki w BIG4? Może istnieje możliwość, by pogodzić z tymi praktykami studia dzienne (uczęszczanie na wykłady z góry odrzucam). Czy takie praktyki będą dobrze postrzegane na rynku pracy, jeżeli ich kosztem studiowałam zaocznie-czy nadal istnieje stereotyp, że student zaoczny to student gorszy?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każdą opinię.
Ideą tych praktyk jest :
- siła robocza w sezonie (co wiąże sie z nadgodzinami i ogolnie jakas dyspozycyjnoscia-na weekendowe zajecia da sie chodzic,a le nikt Cie nie bedzie przez 2 tyg puszczal kilka razy w tyg wczesniej,zebys poszla na egzamin na dziennych),
-wyszkolenie kogos tak,zeby rok pozniej zaczal w audycie prace

zastanow sie czy powyzsze Cie interesuje
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 21:45   #46
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Praktyki w BIG4

Jeśli chcesz kontynuować FiR na UW, to zajęć będziesz mieć niewiele i chyba każde zajęcia możesz wybrać w opcji popołudniowej. Praktycznie każdy na studiach magisterskich albo robi praktyki/staże albo pracuje, więc jest to do pogodzenia i szkoda z powodu pracy rzucać studia dzienne. Inna sprawa, że może się okazać, że np. poziom studiów na UW będzie wyższy, niż wcześniej i będziesz miała sporo do nadrobienia - wtedy może być problem a pamiętam, że sporo osób narzekało, że jest "za wysoki poziom" w stosunku do ich poprzedniej uczelni i na IiE po I semestrze nie został z innej uczelni chyba nikt. Niemniej nie nastawiałabym się od razu na studia zaoczne
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 22:10   #47
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz kontynuować FiR na UW, to zajęć będziesz mieć niewiele i chyba każde zajęcia możesz wybrać w opcji popołudniowej. Praktycznie każdy na studiach magisterskich albo robi praktyki/staże albo pracuje, więc jest to do pogodzenia i szkoda z powodu pracy rzucać studia dzienne. Inna sprawa, że może się okazać, że np. poziom studiów na UW będzie wyższy, niż wcześniej i będziesz miała sporo do nadrobienia - wtedy może być problem a pamiętam, że sporo osób narzekało, że jest "za wysoki poziom" w stosunku do ich poprzedniej uczelni i na IiE po I semestrze nie został z innej uczelni chyba nikt. Niemniej nie nastawiałabym się od razu na studia zaoczne

ja studiowalam FIR na UW zaocznie I robilam praktyki w audycie - poziomu nie zauwazylam jakiegos szczegolnego na studiach (choc wiadomo, to pojecie wzgledne ), natomiast ledwo wyrabialam z polaczeniem pracy (I nadgodzin) + studio zaocznych (na ktore jednak troche trzeba sie uczyc/przyjsc na zajecia),
na serio w sezonie to ciezko widze polaczenie studio dziennych I audytu bo niestety ale :
-wykladowcow nie interesuje,ze ludzie pracuja I nie moga chodzic na zajecia,
-w pracy (bo to praca,mimo ze nazwana praktykami) nikogo nie interesuje, ze ktos chce sobie wyjsc wczesniej bo ma egzamin jak sa terminy


no i jest problem...
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 12:22   #48
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja studiowalam FIR na UW zaocznie I robilam praktyki w audycie - poziomu nie zauwazylam jakiegos szczegolnego na studiach (choc wiadomo, to pojecie wzgledne ), natomiast ledwo wyrabialam z polaczeniem pracy (I nadgodzin) + studio zaocznych (na ktore jednak troche trzeba sie uczyc/przyjsc na zajecia),
na serio w sezonie to ciezko widze polaczenie studio dziennych I audytu bo niestety ale :
-wykladowcow nie interesuje,ze ludzie pracuja I nie moga chodzic na zajecia,
-w pracy (bo to praca,mimo ze nazwana praktykami) nikogo nie interesuje, ze ktos chce sobie wyjsc wczesniej bo ma egzamin jak sa terminy


no i jest problem...
Czy mogłabyś napisać mi coś więcej na temat Twojego doświadczenia z tymi praktykami w audycie? Czy uważasz, że było warto, czy można się podczas nich sporo nauczyć itp?
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 14:22   #49
PrzemKur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: big 4

cześć, pozwolę sobie odświeżyć temat. Aplikowałem na praktyki wakacyjne do EY do podatków. Przeszedłem testy i otrzymałem maila 'wynik pozytywny, wkrótce skontaktujemy się z Tobą aby umówić spotkanie'. Niestety, od maila minęły 3 tygodnie. Czy to normalne, że tyle czasu zajmuje kontakt?
PrzemKur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 19:53   #50
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś napisać mi coś więcej na temat Twojego doświadczenia z tymi praktykami w audycie? Czy uważasz, że było warto, czy można się podczas nich sporo nauczyć itp?
mysle,ze wszystko zalezy czego oczekujesz

mi sie podobalo-zreszta zostalam w audycie i pracuje tu juz ok 3-ch lat,
ta praca ma sporo plusow- latwo sie wdrozyc, podzial obowiazkow jest jasny, wyplata ok, mozna sie duzo nauczyc, masz kontakt z wieloma ludzmi, fajnie sie pracuje, projekty sa ciekawa i mozna zobaczyc jak dziala wiele firm i procesow

ale jest tez kilka wiekszych minusow : pracy jest duzo i trzeba sie w sezonie nastawic na nadgodziny (niektorzy maja w sezonie 30, niektorzy ponad 200, srednio wychodzi mysle ok 160-180), sa deadline i troche stresu, no i ogolnie owszem mozna sie duzo nauczyc ale ,zeby sie nauczyc,zdobyc uprawnienia to trzeba tez poswiecic troche swojego czasu i to nie wszytskim odpowiada,

z drugiej strony-wiele osob sie poduczy, popracuje z 2-3 lata i zmyka do jakiejs mniej meczacej pracy ( ciekawszej niz typowa kleparnia w ssc i najprawdopdobniej do takiej pracy bez jakiegos doswiadczenia by Cie nie przyjeli)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 08:54   #51
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Praktyki w BIG4

Odświeżam!

Przeszłam testy do pwc i teraz czas na angielski. Byłam pewna że zapraszają do biura a jednak mam to zrobić zdalnie Orientujecie się jak to wygląda? Pytania dostaję napisane i muszę na nie odpowiedzieć ustanie czy oni mają tam jakieś nagrania i ktoś mi będzie zadawał pytania?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 11:29   #52
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Odświeżam!

Przeszłam testy do pwc i teraz czas na angielski. Byłam pewna że zapraszają do biura a jednak mam to zrobić zdalnie Orientujecie się jak to wygląda? Pytania dostaję napisane i muszę na nie odpowiedzieć ustanie czy oni mają tam jakieś nagrania i ktoś mi będzie zadawał pytania?
gratulacje!
A to nie jest raczej rozmowa przez skype/telefon?
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:01   #53
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez karolowanka Pokaż wiadomość
gratulacje!
A to nie jest raczej rozmowa przez skype/telefon?
Wiem, że będzie to kamerowane, ale z tego co czytałam to mogę to zrobić w dowolnym miejscu i czasie w ciągu najbliższych 5 dni roboczych, więc raczej mają coś przygotowane i nie czeka tam ktoś na mnie 24/7 pewnie mają jakieś zestawy pytań
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 23:14   #54
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: big 4

w zyciu nie slyszalam o takim sposobie przeprowadzania rozmowy, brzmi ciekawie
daj znac jak juz bedziesz po, bo chetnie dowiem sie, jak to wyglada
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 15:56   #55
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Odświeżam!

Przeszłam testy do pwc i teraz czas na angielski. Byłam pewna że zapraszają do biura a jednak mam to zrobić zdalnie Orientujecie się jak to wygląda? Pytania dostaję napisane i muszę na nie odpowiedzieć ustanie czy oni mają tam jakieś nagrania i ktoś mi będzie zadawał pytania?
Pytania mogą być zarówno wyświetlone na ekranie jak i nagrane. Z tego co słyszałam od znajomych to trafiają się standardowe pytania jak na rozmowie kwalifikacyjnej, ale też streszczenia tekstów, wypowiedź na jakiś temat
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:52   #56
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Praktyki w BIG4

Cytat:
Napisane przez karolowanka Pokaż wiadomość
w zyciu nie slyszalam o takim sposobie przeprowadzania rozmowy, brzmi ciekawie
daj znac jak juz bedziesz po, bo chetnie dowiem sie, jak to wyglada
Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość
Pytania mogą być zarówno wyświetlone na ekranie jak i nagrane. Z tego co słyszałam od znajomych to trafiają się standardowe pytania jak na rozmowie kwalifikacyjnej, ale też streszczenia tekstów, wypowiedź na jakiś temat ;)
Dokładnie tak było 5 pytań ustnych na temat doświadczenia, motywacji - takie naprawdę bardzo typowe rekrutacyjne. Dwa pytania pisemne polegające na streszczeniu tekstu i ustosunkowaniu się do niego.
Mogę się od razu pochwalić, że zdałam, przeszłam też kolejny etap - rozmowa przez telefon i dostałam zaproszenie na rozmowę w biurze
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-23 22:52:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.