Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 18:44   #841
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja czekam na nowości, tymczasem zużywając dotychczasowe zbiory. Choć liczę, że w maju się pojawią.

Maat, moja mama ma ten brązik. Udany, błyszczący, ale ładnie. Natomiast to własnie turkusik jest matowy, natomiast iekny i wyrazisty.
Wiesz co Kochana, ten Twój egzemplarz musiał być naprawdę felerny, bo mamuśka dostała ode mnie swoje sreberko w zeszłym roku na Dzień Matki razem z tuszem podkręcającym, jest gładziudki, równomiernie się nakłada i naprawdę nic mu nie jest...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:20   #842
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
a miałam nadzieję na lekki róż dlatego Susanna zainteresowała mnie Twoja propozycja Zadbane paznokcie i chyba się skuszę na nie
Faktycznie odżywka nadaje paznokciom delikatnie różowy kolor ale nie nadaje tak intensywnego połysku jak typowy lakier. Co ja chwalę bo paznokcie wyglądają bardzo szykownie Wypróbuj - najwyżej wiele nie stracisz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:42   #843
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, dziś odbierałam zakupy w Inermisie i przycisnęłam Pana o nowe Joko, bo ile można?! No i przyciśnięty wyznał, że LADA DZIEŃ!!! Ale ja jestem aktualnie spłu-ka-na. Jeszcze dziś zamówiłam tusz na truskawce... Ale zapożyczę się, a kupię Dzień Dziecka blisko!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 22:25   #844
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

O, super, bo już mi się nudzi to codzienne klikanie na nowości inermisowe
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 23:20   #845
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No, ja też czekam z na ustach. I pustką w portfelu,
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:28   #846
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś odbierałam zakupy w Inermisie i przycisnęłam Pana o nowe Joko, bo ile można?! No i przyciśnięty wyznał, że LADA DZIEŃ!!! Ale ja jestem aktualnie spłu-ka-na. Jeszcze dziś zamówiłam tusz na truskawce... Ale zapożyczę się, a kupię Dzień Dziecka blisko!

Chciałabym dodefiniować pojęcie LADA DZIEŃ !!!! Tzn. w tym tygodniu, za dwa tygodnie, za trzy ...
Choć groziłam, że nie czekam dłużej jak do środy to przekładam ten moment na środę przyszłego tygodnia Akurat powykańczam to i owo i uzupełnię braki. Tylko żeby faktycznie ten lada dzień nadszedł przed wyznaczonym terminem death line!
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:52   #847
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Chciałabym dodefiniować pojęcie LADA DZIEŃ !!!! Tzn. w tym tygodniu, za dwa tygodnie, za trzy ...
Choć groziłam, że nie czekam dłużej jak do środy to przekładam ten moment na środę przyszłego tygodnia Akurat powykańczam to i owo i uzupełnię braki. Tylko żeby faktycznie ten lada dzień nadszedł przed wyznaczonym terminem death line!
Mam cichą nadzieję, że może po weekendzie...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 18:45   #848
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam cichą nadzieję, że może po weekendzie...
No i zero nowości Jokowych Ale chyba "sprzątają" zapasy bo jest promocja na kosmetyki Joko i znikają bardzo szybko, więc mam taką cichą nadzieję, że robią miejsce na tą nową serię. Dobra, naczekałam się tyle, to i do weekendu (tego) też poczekam. I tak się odgrażam, a tu miesiąc zleciał na czekaniu i korzystaniu z żelaznych zapasów, przynajmniej będę mogła zrobić przyzwoite "zatowarowanie" drogeryjne (Ziajka, różne masełka i takie tam różności rozpieszczające me ciałko)
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:04   #849
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
No i zero nowości Jokowych Ale chyba "sprzątają" zapasy bo jest promocja na kosmetyki Joko i znikają bardzo szybko, więc mam taką cichą nadzieję, że robią miejsce na tą nową serię. Dobra, naczekałam się tyle, to i do weekendu (tego) też poczekam. I tak się odgrażam, a tu miesiąc zleciał na czekaniu i korzystaniu z żelaznych zapasów, przynajmniej będę mogła zrobić przyzwoite "zatowarowanie" drogeryjne (Ziajka, różne masełka i takie tam różności rozpieszczające me ciałko)
Kupiłam sobie SPA. Boskie jest, wczoraj odebrałam , zdążyłam użyć dwa razy i . W życiu nie widziałam, żeby grejfrutem pachnąca woda miała taaaaaaaakie działanie wygładzajace na płytkę paznokcia.
Przy okazji podzielę się wieściami. Tak, teraz jest wyprzedaż, w czasie dłuuugiego ma się pojawić NOWE JOKO!!!! Jeny, umrę, no ale poczekam. Przy okazji, zauważyliście, ze rozdzielili marki? Jest Joko, Virtual by Joko i Manicure by Joko. Jakoś tak to wszytko inaczej wygląda, ale czytenie dosyć. Maat, a na co czaisz się najbardziej kochana?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 08:29   #850
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie SPA. Boskie jest, wczoraj odebrałam , zdążyłam użyć dwa razy i . W życiu nie widziałam, żeby grejfrutem pachnąca woda miała taaaaaaaakie działanie wygładzajace na płytkę paznokcia.
Przy okazji podzielę się wieściami. Tak, teraz jest wyprzedaż, w czasie dłuuugiego ma się pojawić NOWE JOKO!!!! Jeny, umrę, no ale poczekam. Przy okazji, zauważyliście, ze rozdzielili marki? Jest Joko, Virtual by Joko i Manicure by Joko. Jakoś tak to wszytko inaczej wygląda, ale czytenie dosyć. Maat, a na co czaisz się najbardziej kochana?
Ukrycior, ja już sama nie wiem na co czekam - ale czekam Podkład musiałam zakupić, więc przymiarkę do nowego Joko zrobię później, a może któraś z Jokoholiczek przetestuje i podzieli się wrażeniami Muszę kupić tusz do rzęs (brąz i czarny) i tak zwlekam i czekam i skrobię stare opakowanie i bronię się przed kupnem bo chciałam wypróbować Joko ... jak się nie sprawdzi to dopiero pójdę do sklepu naziemnego. Wziełabym z tej nowej serii i ze złotej Oczywiście otwarta jestem na rady i sugestie (ma pogrubia rzęsy przede wszystkim). Poza tym intryguje mnie puder prasowany i chciałabym go przetestować, ale wezmę też czekoladkę jaśniejszą. Przed błyszczykami się bronię, ale nie wiem czy mi sił i zdrowego rozumu starczy, więc to nie jest moje ostatnie słowo
Poza tym kupię też to SPA do paznokci, jak nawilża i wygładza to fajnie, ostatnio odkryłam też w swoich zapasach odżywkę Zadbane paznokcie Joko - kupiłam i postanowiłam wykończyć naturalny kolor, no i sklerotycznie zapomniałam. Muszę zrobić porządek bo powoli wpadam w chorobę kupowania i zapominania - a po co kupować coś co się przeterminuje No i z Virtuala jeszcze eyelinery, poza tym pobiorę dużo musów i masełek do ciała, generalnie to nie mam kasy, ale w przyszłym tygodniu wypłata więc będzie a'konto
Generalnie lista jest baaaaaaaardzo długa i zrobię to co zawsze - nawrzucam do internetowego koszyka, a potem będę usuwać tłumacząc sobie: tego nie użyjesz, to Ci się przyda zimą, to nie twój kolor, zużyj te 10 błyszczyków które masz w szufladzie ... itp. itd.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:07   #851
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior, ja już sama nie wiem na co czekam - ale czekam Podkład musiałam zakupić, więc przymiarkę do nowego Joko zrobię później, a może któraś z Jokoholiczek przetestuje i podzieli się wrażeniami Muszę kupić tusz do rzęs (brąz i czarny) i tak zwlekam i czekam i skrobię stare opakowanie i bronię się przed kupnem bo chciałam wypróbować Joko ... jak się nie sprawdzi to dopiero pójdę do sklepu naziemnego. Wziełabym z tej nowej serii i ze złotej Oczywiście otwarta jestem na rady i sugestie (ma pogrubia rzęsy przede wszystkim). Poza tym intryguje mnie puder prasowany i chciałabym go przetestować, ale wezmę też czekoladkę jaśniejszą. Przed błyszczykami się bronię, ale nie wiem czy mi sił i zdrowego rozumu starczy, więc to nie jest moje ostatnie słowo
Poza tym kupię też to SPA do paznokci, jak nawilża i wygładza to fajnie, ostatnio odkryłam też w swoich zapasach odżywkę Zadbane paznokcie Joko - kupiłam i postanowiłam wykończyć naturalny kolor, no i sklerotycznie zapomniałam. Muszę zrobić porządek bo powoli wpadam w chorobę kupowania i zapominania - a po co kupować coś co się przeterminuje No i z Virtuala jeszcze eyelinery, poza tym pobiorę dużo musów i masełek do ciała, generalnie to nie mam kasy, ale w przyszłym tygodniu wypłata więc będzie a'konto
Generalnie lista jest baaaaaaaardzo długa i zrobię to co zawsze - nawrzucam do internetowego koszyka, a potem będę usuwać tłumacząc sobie: tego nie użyjesz, to Ci się przyda zimą, to nie twój kolor, zużyj te 10 błyszczyków które masz w szufladzie ... itp. itd.
Heh, z tuszów to ja kupiłam Fatala na Truskawie, z tym, że jeszcze nie dotarł, więc zużywam to co mam i dobrze. Ja na pewno wypróbuję: podkład w musie, cienie w musie. Marzę o reszcie, ale może jakimiś resztkami sil i resztkami pieniędzy uda mi się powstrzymać. Na pewno będę zamawiać pielęgnację w przyszłym tygodniu, chyba wrócę do Ambera Farmony na zmianę z Daxem...

Aha, spa naprawdę polecam. Jest autentycznie wodnity, pachnie jak grejfrut rozcieńczony w wodzie, ale prawie od razu ta woda wchłania się w płytkę i jest optycznie gładka. I naprawdę rano (bo zastosowałam na wieczór) nawet po umyciu rąk to wrażenie nie pryska. Najśmieszniejsze, ze mój mąż kazał się wymaziać: wreszcie coś nietłustego, to pokaż...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 11:47   #852
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

kupiłam sobie niedawno cień w musie śliczny fioletowy wrzos ale po nałożeniu na powiekę zachwyt minął cień to jedna wielka maź, nie zasycha tak jak inne musy tylko się ciapcia na powiece, ale pudry brązujące i cienie prasowane są super.
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:53   #853
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Chyba faktycznie lada dzień ukaże się nowe Joko, bo ich strona już jest całkiem nowa www.joko.pl
Śliczne opakowania ma ta nowa kolekcja, jak z najwyższej półki, oby ceny takie nie były... Najbardziej kusi mnie puder mozaika, cienie w musie, błyszczyki i tusze do rzęs.


edit:
Kaziaa ale te cienie to już z nowej kolekcji? Jeśli tak, to napisz proszę jakie są ceny nowych kosmetyków.

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2008-05-22 o 11:56 Powód: dopisek;)
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:11   #854
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

ja dałam 15 zł, są w takich płaskich pudełeczkach i na pierwszy rzut oka wyglądają jak normalne prasowane, kupiłam przypadkowo bo pani sprzedawczyni poleciła i mimo że lubię JOKO to te cienie w musie to kompletny niewypał, a kolorek taki śliczny szkoda że taka papka ;-(
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:14   #855
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

tak się przyglądam tym cieniom jakieś inne mam,w drogerii najlepiej nałożyć trochę na dłoń i poczekać czy rzeczywiście zasycha
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:56   #856
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No to wreszcie zaczyna się robić sympatycznie Opakowania cudownie kuszące i takie eleganckie, że strach pomyśleć o cenach.
Ale ja tam biorę na pewno puder mozaikę i na 100% maskarę pogrubiającą. Z podkładem się wstrzymam (mam nowy, więc szkoda kaski, ale poczekam na Wasze opinie), cienie w musie też kuszą, ale cieni mam tyle co błyszczyków - pełną szufladę Tak więc znając swą silną wolę osłabić może moje postanowienie jedynie przystępna cena, dlatego też dla dobra siebie mam nadzieję, że cienie i błyszczyki będą zdradziecko drogie
No i lakiery !!!!! Ciekawam kolorówki, zresztą ciekawa jestem kolorów wszystkiego.
Ale, ale - jeśli kupię to SPA do paznokci to nakłada się je co jakiś czas tak? Czyli mogę sobie maznąć paznokietki ślicznym lakierem, po 2-3 dniach zmyć lakier i zastosować SPA na noc, a od rana powrót do lakieru ? Jeśli tak to chyba się skuszę, jeśli nie to na pewno też się skuszę, bo latem, szczególnie w wakacje, rezygnuję z lakieru na paznokciach i wówczas przyda się dobre nawilżenie (chlor i częste mycie łapek mogą nadwyrężyć niezabezpieczone pazurki).
W każdym bądź razie jak tylko w Inermisie dojrzycie nowe JOKO meldować na forum - rzucę wszystko, nawet męża ale na krótką chwilkę - i robię shopping
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 13:14   #857
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie lada dzień ukaże się nowe Joko, bo ich strona już jest całkiem nowa www.joko.pl
Śliczne opakowania ma ta nowa kolekcja, jak z najwyższej półki, oby ceny takie nie były... Najbardziej kusi mnie puder mozaika, cienie w musie, błyszczyki i tusze do rzęs.
Dzięki za info
ochh



Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
No to wreszcie zaczyna się robić sympatycznie Opakowania cudownie kuszące i takie eleganckie, że strach pomyśleć o cenach.
Ale ja tam biorę na pewno puder mozaikę i na 100% maskarę pogrubiającą. Z podkładem się wstrzymam (mam nowy, więc szkoda kaski, ale poczekam na Wasze opinie), cienie w musie też kuszą, ale cieni mam tyle co błyszczyków - pełną szufladę Tak więc znając swą silną wolę osłabić może moje postanowienie jedynie przystępna cena, dlatego też dla dobra siebie mam nadzieję, że cienie i błyszczyki będą zdradziecko drogie
No i lakiery !!!!! Ciekawam kolorówki, zresztą ciekawa jestem kolorów wszystkiego.
Ale, ale - jeśli kupię to SPA do paznokci to nakłada się je co jakiś czas tak? Czyli mogę sobie maznąć paznokietki ślicznym lakierem, po 2-3 dniach zmyć lakier i zastosować SPA na noc, a od rana powrót do lakieru ? Jeśli tak to chyba się skuszę, jeśli nie to na pewno też się skuszę, bo latem, szczególnie w wakacje, rezygnuję z lakieru na paznokciach i wówczas przyda się dobre nawilżenie (chlor i częste mycie łapek mogą nadwyrężyć niezabezpieczone pazurki).
W każdym bądź razie jak tylko w Inermisie dojrzycie nowe JOKO meldować na forum - rzucę wszystko, nawet męża ale na krótką chwilkę - i robię shopping
mnie kuszą też prasowane róże, i mozaika ofkors
ciekawe jakie będą ceny, oj ciekawe

btw Ukrycior i Maat, czytam Was z zainteresowaniem ciągle, dzięki za informacje Dzięki Wam moja lista zakupów ciągle rośnie
mam nadzieję, ze nowe Joko pojawią się jednak bliżej czerwca, dzięki temu mój portfel jakoś da radę. Choć dość słabo w tym roku widzę wakacje, po odkryciu Tru i Inermisu
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 13:26   #858
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
btw Ukrycior i Maat, czytam Was z zainteresowaniem ciągle, dzięki za informacje Dzięki Wam moja lista zakupów ciągle rośnie
mam nadzieję, ze nowe Joko pojawią się jednak bliżej czerwca, dzięki temu mój portfel jakoś da radę. Choć dość słabo w tym roku widzę wakacje, po odkryciu Tru i Inermisu
ALeż właśnie jest już bliżej czerwca Ja tam doczekać nie mogę
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:31   #859
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja jestem rozczarowana cieniami Joko z serii Frutti di Summer.Niestety.Nie widać ich,źle się aplikują, wałkują Zastanawiam się czy cokolwiek jeszcze kupię z tej firmy- no może oprócz pudru Chocolate który jest faktycznie dobry.Zrobię inaczej- poczekam na Wasze opinie
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 19:12   #860
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
tak się przyglądam tym cieniom jakieś inne mam,w drogerii najlepiej nałożyć trochę na dłoń i poczekać czy rzeczywiście zasycha
To są Virtuale Metallic, z tym, że u mnie trzymają się dobrze (fakt, że na bazie)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
No to wreszcie zaczyna się robić sympatycznie Opakowania cudownie kuszące i takie eleganckie, że strach pomyśleć o cenach.
Ale ja tam biorę na pewno puder mozaikę i na 100% maskarę pogrubiającą. Z podkładem się wstrzymam (mam nowy, więc szkoda kaski, ale poczekam na Wasze opinie), cienie w musie też kuszą, ale cieni mam tyle co błyszczyków - pełną szufladę Tak więc znając swą silną wolę osłabić może moje postanowienie jedynie przystępna cena, dlatego też dla dobra siebie mam nadzieję, że cienie i błyszczyki będą zdradziecko drogie
No i lakiery !!!!! Ciekawam kolorówki, zresztą ciekawa jestem kolorów wszystkiego.
Ale, ale - jeśli kupię to SPA do paznokci to nakłada się je co jakiś czas tak? Czyli mogę sobie maznąć paznokietki ślicznym lakierem, po 2-3 dniach zmyć lakier i zastosować SPA na noc, a od rana powrót do lakieru ? Jeśli tak to chyba się skuszę, jeśli nie to na pewno też się skuszę, bo latem, szczególnie w wakacje, rezygnuję z lakieru na paznokciach i wówczas przyda się dobre nawilżenie (chlor i częste mycie łapek mogą nadwyrężyć niezabezpieczone pazurki).
W każdym bądź razie jak tylko w Inermisie dojrzycie nowe JOKO meldować na forum - rzucę wszystko, nawet męża ale na krótką chwilkę - i robię shopping

Możesz go spokojnie aplikować co jakiś czas. No pięknie się robi, coś mi się zdaje, ze na Inermisie będą nowości błyskawicznie...
Cytat:
Napisane przez Agusiek78 Pokaż wiadomość
A ja jestem rozczarowana cieniami Joko z serii Frutti di Summer.Niestety.Nie widać ich,źle się aplikują, wałkują Zastanawiam się czy cokolwiek jeszcze kupię z tej firmy- no może oprócz pudru Chocolate który jest faktycznie dobry.Zrobię inaczej- poczekam na Wasze opinie
OO, a ja kolekcjonuję te cienie i bardzo lubię. Ale też fakt, że na bazę!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:32   #861
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie lada dzień ukaże się nowe Joko, bo ich strona już jest całkiem nowa www.joko.pl
Śliczne opakowania ma ta nowa kolekcja, jak z najwyższej półki, oby ceny takie nie były... Najbardziej kusi mnie puder mozaika, cienie w musie, błyszczyki i tusze do rzęs.
Nareszcie uaktualnili stronkę!
Ale śliczności
Mnie najbardziej kusi mozaika i pudry w kuleczkach. Cieni w musie też jestem ciekawa, bo tutaj Bell tak wysoko podniosło poprzeczkę, że teoretycznie Joko powinno się było bardzo postarać, zobaczymy. Na razie wygrali z Bell jeśli chodzi o estetykę opakowania.
Cienie poczwórne też się zapowiadają interesująco.
Tylko jestem rozczarowana, że brak tam próbników z całą paleta każdego z produktów. Bardzo byłabym ciekawa zobaczyć np. kolorystykę podkładów...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:37   #862
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Nareszcie uaktualnili stronkę!
Ale śliczności
Mnie najbardziej kusi mozaika i pudry w kuleczkach. Cieni w musie też jestem ciekawa, bo tutaj Bell tak wysoko podniosło poprzeczkę, że teoretycznie Joko powinno się było bardzo postarać, zobaczymy. Na razie wygrali z Bell jeśli chodzi o estetykę opakowania.
Cienie poczwórne też się zapowiadają interesująco.
Tylko jestem rozczarowana, że brak tam próbników z całą paleta każdego z produktów. Bardzo byłabym ciekawa zobaczyć np. kolorystykę podkładów...
Miejmy nadzieję, że lada dzień wszystko będzie na Inermisie i sobie pooglądamy do woli.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:49   #863
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

O tak czekamy z niecierpliwością. Ja czekam aż pojawią się ceny. U mnie ta kolekcja dopiero się zjawi w drogeri na początku lipca, to dobrze chciaż zaoszczędze i się obkupie.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:52   #864
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
O tak czekamy z niecierpliwością. Ja czekam aż pojawią się ceny. U mnie ta kolekcja dopiero się zjawi w drogeri na początku lipca, to dobrze chciaż zaoszczędze i się obkupie.
O rany, a czemu tak długo?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:58   #865
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

U mnie opuznienia właśnie takie są. Edycji Joko Chocolette wogule nie było, chociaż włąscicielka drogeri zapewniała mi że będzie. Żeby chociaż ta seria była. Tak to jest kiedy się mieszka w miasteczku gdzie jest tylko 3 drogerie. Do tego tylko jedna ma w ofercie produkty Joko.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 23:10   #866
malgoskabb11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

czy ktoś wie, gdzie w Gdańsku można zakupić kosmetyki JOKO???
malgoskabb11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 23:17   #867
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
U mnie opuznienia właśnie takie są. Edycji Joko Chocolette wogule nie było, chociaż włąscicielka drogeri zapewniała mi że będzie. Żeby chociaż ta seria była. Tak to jest kiedy się mieszka w miasteczku gdzie jest tylko 3 drogerie. Do tego tylko jedna ma w ofercie produkty Joko.
Bo nowe Joko ponoć będzie tylko w szafach, także pewnie jak pani nie zakupi takiej szafy to może być problem...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 08:02   #868
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

U nas pewnie też nie zakupią tej szafy i trzeba się bęjdzie obejść smakiem. A tak te błyszczyki kuszą
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 08:08   #869
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

SĄ!!!
w Inermisie ofkors
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 08:32   #870
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
SĄ!!!
w Inermisie ofkors
Ciekawe jak się będzie miał stosunek ceny do jakości...
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.