Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 12:13   #1501
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Jaki to jest brudny fiolet?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:13   #1502
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się wczoraj nad Mimosą również Bubble Bath jest różowy, Mimosa bardziej beżowa. Mam też Sweet Dreams, który w buteleczce jest różowy, ale w porównaniu z BB aż tak tego nie widać - raczej jest tyypowo frenczowy i aż tak nie kryje. Fotkę mogę spróbować zrobić, ale nie wiem kiedy
Rzeczywiście Mimosa jest chyba bardziej beżowa i przypomina mi odrobinę jakby żel kamuflujący (nie pamiętam jak on się dokładnie nazywa), który używa się przy przedłużaniu paznokci. Do frencha jest świetny
Jakbyś mogła to pamiętaj o fotce

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Mi mat schnie w kilka sekund, normalny Jacques ( 1 warstwa) około minutki.. także też w sumie w miarę szybko
to błyskawicznie u mnie po minucie czuć, że jeszcze jest mokry
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dopiero teraz się zorientowałaś?
Ja chyba złapałam bakcyla na jeden kolor z serii DS - brąz opalizujący na zieleń i złoto, z wyraźnymi drobinkami, ale miodziooo...
jaki to? brzmi cudnie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:17   #1503
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Moniu, no wlaśnie nie pamiętam. To był brąz a la holo, przeplatany złotem i zielenią, no cudeńko...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:25   #1504
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Moniu, no wlaśnie nie pamiętam. To był brąz a la holo, przeplatany złotem i zielenią, no cudeńko...
Może Illuminate?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:29   #1505
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Może Illuminate?
A, teraz to już nie wiem... Trzeba sie będzie znowu na Barską przejechać Stał na osobnym standzie, trzy identyczne buteleczki.

EDIT: po opisie u Scrangie wnioskuję, że to jednak było Illuminate, ale w buteleczce wyglądał zupełnie inaczej niż na fotce...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-09-23 o 12:32
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:36   #1506
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A, teraz to już nie wiem... Trzeba sie będzie znowu na Barską przejechać Stał na osobnym standzie, trzy identyczne buteleczki.

EDIT: po opisie u Scrangie wnioskuję, że to jednak było Illuminate, ale w buteleczce wyglądał zupełnie inaczej niż na fotce...
Mnie się bardziej Desire podoba
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:39   #1507
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ten Desire to mi przypomina lakier, którego szukała jakaś dziewczyna w innym wątku, wkleiła zdjęcie lakieru składającego się z róznokolorowego rbokatu.

Uff, jak na zdjęciu wygląda gorzej niż w butleczce, to wyleczona jestem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 12:44   #1508
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej Desire podoba
Nigdy nie podobały mi się takie lakiery tzn. z mnóstwem drobinek, jakieś hologramowe itp. ale po tym co wkleiłaś Rayne zaczynam zmieniać zdanie
Ten Desire jest śliczny Idę szukać innych jego zdjęć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:46   #1509
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Uff, jak na zdjęciu wygląda gorzej niż w butleczce, to wyleczona jestem.
Do usług Zaraz Ci znajdziemy jakąś inną zachciewajkę

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Nigdy nie podobały mi się takie lakiery tzn. z mnóstwem drobinek, jakieś hologramowe itp. ale po tym co wkleiłaś Rayne zaczynam zmieniać zdanie
Ten Desire jest śliczny Idę szukać innych jego zdjęć
Ja w ogóle nigdy nie zwracałam uwagi na Designer Series, ale to się właśnie zmienia
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:49   #1510
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Mam skądś zdjęcia lakierów holograficznych OPI z ich nazwami, więc może sobie dopasujecie??
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:50   #1511
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Do usług Zaraz Ci znajdziemy jakąś inną zachciewajkę
NIE!!! Dziękuję bardzo, nie trzeba...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 12:58   #1512
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
NIE!!! Dziękuję bardzo, nie trzeba...
Nie ma się co opierać, i tak Ci znajdziemy
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:07   #1513
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Nie ma się co opierać, i tak Ci znajdziemy
Nie ma jak wierni przyjaciele, którzy wiedzą lepiej ode mnie czego potrzebuję...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:12   #1514
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mam skądś zdjęcia lakierów holograficznych OPI z ich nazwami, więc może sobie dopasujecie??
no teraz to mnie ostatecznie podkusiłaś

Chciałabym mieć taką pracę w której mogłabym nosić np. ostre fuksjowe różowe paznokcie a tak zostają mi tylko nieśmiertelne beże, french i czasami zaszaleję z ciemnymi.

Aggie, na nas zawsze możesz liczyć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:44   #1515
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć taką pracę w której mogłabym nosić np. ostre fuksjowe różowe paznokcie a tak zostają mi tylko nieśmiertelne beże, french i czasami zaszaleję z ciemnymi.

Aggie, na nas zawsze możesz liczyć

Ja od jakiegoś czasu mam manie przygląania się dziewczynom w metrze i autobusach, jakie maja paznokcie. W sezonie letnim pomalowane na ciemny kolor paznokcie były prawie obowiązkowe, co mnie cieszyło, aczkolwiek na ogół były to standardowe czerwienie, wisnie i ciemne brązy. No ale OK, moją duszyczkę pazuromaniaczki cieszył i ten widok.

Znacznie skromniej prezentują się paznokcie Polek, chociaz ostatnimi czasy zawsze usiądę lub stanę koło ładnie opazurzonej Pani. Wczoraj czy przedwczoraj siedziałam w metrze naprzeciwko młodej brunetki ubranej w bluzeczkę w kolorach turkusu, bieli, czerni. Paznokcie śedniej długości, pomalowane na intensywny średni róż. No cudo po prostu. A dziś zakochałam się w "I'm not really a Waitress" dzięki kolejnej brunetce z krótkimi paznokciami pomalowanymi na dośc ciemną czerwień z wyraźnymi drobinkami

Macie jakieś paznokciowe spostrzeżenia na temat paznokci w Waszym otoczeniu? Macie taki głupi zwyczaj gapienia się ludziom na paznokcie?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:50   #1516
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Martuś, a znasz blog Scrangie? Tam to jest dopiero feeria kolorów...

W sprawie doradztwa kolorystycznego to Rayne tu jest specjalistką...
Fioletów szukalabym głównie w kolekcji francuskiej.

A! Wiem, co mi jeszcze wpadło w oko. Jadąc dziś metrem siedziałam koło dziewczyny, ktora na krótkich paznokciach miała soczystą czerwień z drobinkami. Wyglądalo to tak pięknie, że mimo iż nigdy nie podobały mi się takie odcienie (dość ciemna czerwień z wyraźnymi drobinkami), malo nie padlam z zachwytu. No i na barskiej wypatrzylam "I'm not really a Waitress". Cudeńko!!!
Nie znałam, ale już znam


Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A filecik to z jakiej ryby sobie życzysz?



Dziękuję, dziękuję

Ale z szarościami u OPI jest problem, jedynie grzybnia (You Don't Know Jacques) przychodzi mi na myśl, ale to przecież raczej brąz
Parę poglądowych fotek:

1. OPI YDKJ
2. Sephora by OPI Metro Chic (niestety, u nas niedostępne)
3. China Glaze Recycle
4. Essie Chinchilly

A tak serio, fiolet drobinkowy czy bez?
Dziękować... Właśnie o takie kolory mi chodziło. I dlaczego u nas nie ma Sephora by OPI. Sephora, ogarnij się
A fiolet bez drobinek. Nie przepadam za drobinkami. Uwielbiam kolory kremowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jaki to jest brudny fiolet?
Hmm... Brudny fiolet to takie połączenie fioletu z szarością Ja to tak zwę
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:55   #1517
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Dziękować... Właśnie o takie kolory mi chodziło. I dlaczego u nas nie ma Sephora by OPI. Sephora, ogarnij się
Lepiej nie, bo jak sobie zaśpiewają cenę taką jak za zwykłe OPI, to się nie pozbieramy

Fioletu poszukam wieczorem, ale już Ci mogę powiedzieć, że z brudnym ciemnym fioletem u OPI niełatwo
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:02   #1518
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

co do paznokci...ja nie widuję ładnych w tramwaju czy w autobusie na ogół sa to krzykliwe, wręcz nieestetyczne tipsy. Ja swoimi nasyconymi kolorami oraz krótkimi paznokciami wzbudzam zainteresowanie i dziwne spojrzenia. Pamiętam jak wybrałam się na rehabilitacje ''ubrana'' w OPI Russian Navy czym wywołałam niezdrowe sensacje wśród innych pacjentek ( średnia wieku to ponad 50 lat, może dlatego). A wczoraj będąc u neurochirurga (starszy pan, szanowany profesor) zauważyłam że wciąż się przyglądał z uśmiechem moich paznokciom u dłoni i stóp w kolorze Miami Beet (ostatnia obsesja). Z takim uśmiechem wyrażającym uznanie
A w ogóle zgubił mi się gdzieś mój OPI St. Petersburgundy moja ukochana piękna czerwień.

Ja szukam z kolei intensywnego mocnego fioletu, raczej bezdrobinkowego i kremowego, bez kropli różu...coś takiego
Załącznik 2535910
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:05
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:04   #1519
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Macie jakieś paznokciowe spostrzeżenia na temat paznokci w Waszym otoczeniu? Macie taki głupi zwyczaj gapienia się ludziom na paznokcie?
no baa, ja notorycznie przyglądam się paznokciom innych osób
Generalnie kiepsko w tej materii i mało które paznokcie mnie zachwycają, jednak może ja nie spotykam na swojej drodze kobiet które lubią kolorowe paznokcie. Wiele jest przypadków typu długie cekinowe tipsy
Z frenchem jest lepiej, wiele pań ma ładnie wykonane mleczne pazurki
Ostatnio zachwyciła mnie moja koleżanka, miała piękną ciemną czerwień Wibo

Ja z kolei mam pytanie, jakie kolory lubicie nosić do pracy? Oczywiście każda ma pewnie inną specyfikę pracy ale chodzi mi o odcienie nadające się do eleganckiego ubioru (ale nie sztywnego dress code), marynarki, spódnicy ołówkowej itp. Dodam, że mam kontakt z bardzo dużą ilością ludzi

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:06
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 14:06   #1520
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ja szukam z kolei intensywnego mocnego fioletu, raczej bezdrobinkowego i kremowego, bez kropli różu...coś takiego
Załącznik 2535910
Aga, ale neonowego? Czy taki zgaszony raczej ma być?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:08   #1521
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Moniu,
moim zdaniem do eleganckich kostiumów frencz owszem, pasuje ale całość jest dla mnie nijaka wolę wrzucić jakiś granat, śliwkę czy fiolet, ewentualnie czerwień.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aga, ale neonowego? Czy taki zgaszony raczej ma być?
Ray, no właśnie nie zgaszony tylko czysty i intensywny, ale niezbyt jasny. Can You Dig It jest za mało intensywny, spodobał mi się u Scrangie Pamplona Purple ale jak ona sama pisze
Cytat:
My picture makes it look way more blue than it actually looks in real life. It's not a Can You Dig It? dupe, I'd call it closer to that one from the France collection, the name escapes me at the moment...
czyli ma więcej różu/purpury w sobie niż na jej zdjęciach.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:13
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:11   #1522
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aguś, takie lakiery najczęściej odnajdują się za kanapąa albo za łozkiem Ja niedawno znalazłam odlewkę perfum którą nosilam w torebce na majówce w Sandomierzu. Torebkę odłożyłam do szafy i niedawno dopiero ja przejrzałam.

Przyznam, że moje paznokcie sensacji nie budzą, aczkolwiek zdarzają się "mądre głowy" które się wielce dziwią "jak Ty masz czas na ciągłe malowanie paznokci, Ty to chyba nic innego nie robisz". Tak, jasne, malowanie paznokci zajmuje caly Boży dzień, wobec czego nic nie robię, nawet w pracy siedzę nieruchomo Ostatnio koleżanka nawet mi powiedziała "no, Ty to masz czas, bo nie masz dzieci, ja przy swoim małym to nie mam czasu na takie pierdoły". No OK, dzieci nie mam, więc logiczne, że mam więcej czasu dla siebie niz matka kilkumiesięczniaka?

Nie wiem, dlaczego dla niektórych pomalowane każdego dnia paznokcie to objaw nadmiaru wolnego czasu. Ja mogę wyjśc między ludzi z zupełnie nieumalowana twarza, bez podkładu czy tuszu do rzęs, ale paznokcie musza być na tip-top.

Moniu, dla mnie nawet garsonka może sie ładnie zgrać z ciemnym lakierem. Klasyczne czerwienie, brązy to standard, tego nikt się nie powinien czepiać. Szykowny bylby też kolor jasnego brązu a la capuccino czy wpadający nieco w ceglasty odcień jasny brąz (typu Kreme de la Kremlin). Nieco bardziej ekstrawagancki może sie wydać granat czy fiolet (mowię o dość ciemnych, zgaszonych odcieniach). Odradzalabym wszelkie neony, pomarańcze, zielenie, czerwienie strażackie.

A! Nie pochwalilam się! Moja ciotka, której za każdym przyjazdem do babci robie malowanie pazurow (ma długie, mocne paznokcie, po prostu ideał) została przeze mnie sprowadzona na złą drogę Do tej pory byla walka o to, aby namowic ją na bardziej odważne kolory. Przeszlam przez wszelkie odcienie frencha, capuccino, jasne brązy, srebrny Moon over Mumbai, doszlam nawet do zgaszonej wisni (ale tu już przy akompaniamencie pisków i lamentow). No i z czym ciotka wróciła w zeszły weekend do domu? Z Midnight in Moscow, który trudno nazwać nierzucającym sie w oczy jaśniuchem Oczywiście nie obylo sie bez solennych zapewnień, że mam duża butlę zmywacza i gdyby cos, to zawsze mozna zmyć... Malowanie zakończyło się "no, może być" ze strony ciotki, a w chwilę póxniej przylapałam ją, jak stała w oknie i z zadowoleniem oglądala, jaki połysk daje lakier przy świetle dziennym Malo tego, ciemny granat jej się spodobał!

EDIT: Pamplona Purple faktycznie ma w sobie trochę różu, jest to odcień taki średnio wrzosowy, ale odbiega od tych kolorów, które pokazalaś w załaczniku.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:22
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:35   #1523
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Moniu,
moim zdaniem do eleganckich kostiumów frencz owszem, pasuje ale całość jest dla mnie nijaka wolę wrzucić jakiś granat, śliwkę czy fiolet, ewentualnie czerwień.
Zgadzam sie z Tobą nawet najpiękniejszy french noszony non stop szybciej czy później się znudzi a kolor na paznokciach daje ciekawy look i całość nie jest nijaka

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Przyznam, że moje paznokcie sensacji nie budzą, aczkolwiek zdarzają się "mądre głowy" które się wielce dziwią "jak Ty masz czas na ciągłe malowanie paznokci, Ty to chyba nic innego nie robisz". Tak, jasne, malowanie paznokci zajmuje caly Boży dzień, wobec czego nic nie robię, nawet w pracy siedzę nieruchomo Ostatnio koleżanka nawet mi powiedziała "no, Ty to masz czas, bo nie masz dzieci, ja przy swoim małym to nie mam czasu na takie pierdoły". No OK, dzieci nie mam, więc logiczne, że mam więcej czasu dla siebie niz matka kilkumiesięczniaka?
Kurczę, ja wiem że niektórym mamom może być ciężko z malowaniem paznokci ale bez przesady, takie uwagi jak Twojej koleżanki nie są miłe. Mam nadzieję że ja jak już będę upragnioną mamusią to opracuję jakiś sposób na szybkie malowanie i schnięcie lakieru Swoją drogą czego używanie aby szybciej schły?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Moniu, dla mnie nawet garsonka może sie ładnie zgrać z ciemnym lakierem. Klasyczne czerwienie, brązy to standard, tego nikt się nie powinien czepiać. Szykowny bylby też kolor jasnego brązu a la capuccino czy wpadający nieco w ceglasty odcień jasny brąz (typu Kreme de la Kremlin). Nieco bardziej ekstrawagancki może sie wydać granat czy fiolet (mowię o dość ciemnych, zgaszonych odcieniach). Odradzalabym wszelkie neony, pomarańcze, zielenie, czerwienie strażackie.
dzięki za polecenie kolorów
Neonowych i jaskrawych kolorów to wiadomo nie nosi się do pracy ale myślę, że ciemne fiolety, śliwki, wina, czerwienie, brązy na krótkich paznokciach nie powinny budzić sensacji. To chyba dość eleganckie kolory, jak sądzicie?

Aggie, sprowadzasz ludzi na złą drogę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:38   #1524
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

OK, fiolety.

Najpierw brudny - z OPI przychodzi mi na myśl tylko:
1. Parlez-vous OPI?

A inne fiolety:
2. OPI A Grape Fit
3. Sephora by OPI Domestic Goddess
4. Sephora by OPI Don't Go There
5. Essie Perky Purple (za jasne, wiem - ale fajne )
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:40
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:47   #1525
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Tu każdy każdego sprowadza na złą drogę (patrz post Rayne oczko wyżej)

A wino, burgund, brąz, ciemna czerwień to bardzo szykowne odcienie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:53   #1526
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ała! Jaki śliczny jest ten kolor Parlez-vous OPI? !!

Ja wcześniej smarowałam się lakierami mniej rzucającymi się w oczy.. beże, beżo-różowo-mleczne, kupowałam jasnozielone, potem trafiłam na taki przydymiony róż cremowy.. A w tym roku oszalałam na tle kolorów. I teraz nie tylko ja się przyglądam dziewczynom w autobusie, ale łowię też spojrzenia obserwujące moje pazurki A jak już pomalowałam paznokcie na stopach ciemnoniebieskim wpadającym lekko w fiolet OPI Ink (cudo ) i ozdobiłam troszkę, to widziałam spore, acz dyskretne zainteresowanie
A na dłoniach mam dzisiaj ChG Ravishing Dahling - dzięki Rayne za podpowiedź - i z zachwytem co jakiś czas patrzę na tą piękną ciemną wiśnię na pazurkach i się nie mogę napatrzeć
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:55   #1527
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Macie jakieś paznokciowe spostrzeżenia na temat paznokci w Waszym otoczeniu? Macie taki głupi zwyczaj gapienia się ludziom na paznokcie?

Niestety przeważnie widuję wycyrkoniowane tipsy (nie, że źle, tyle, że osobiście nie lubię) albo paznokcie zupełnie saute, od czasu do czasu zdarzy się jakiś przyjemny french. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam ciekawe kolory lakierów u kogoś innego niż ja i moja Mama (która dała się wciągnąć w lakieromanię, czego skutkiem jest okrojenie mojej kolekcji o kilka lakierów, które najbardziej się Jej podobały Jedynym, którego nie pozwoliłam sobie odebrać był "grzybowy" Jacques )

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Przyznam, że moje paznokcie sensacji nie budzą, aczkolwiek zdarzają się "mądre głowy" które się wielce dziwią "jak Ty masz czas na ciągłe malowanie paznokci, Ty to chyba nic innego nie robisz". Tak, jasne, malowanie paznokci zajmuje caly Boży dzień, wobec czego nic nie robię, nawet w pracy siedzę nieruchomo Ostatnio koleżanka nawet mi powiedziała "no, Ty to masz czas, bo nie masz dzieci, ja przy swoim małym to nie mam czasu na takie pierdoły". No OK, dzieci nie mam, więc logiczne, że mam więcej czasu dla siebie niz matka kilkumiesięczniaka?

Nie wiem, dlaczego dla niektórych pomalowane każdego dnia paznokcie to objaw nadmiaru wolnego czasu. Ja mogę wyjśc między ludzi z zupełnie nieumalowana twarza, bez podkładu czy tuszu do rzęs, ale paznokcie musza być na tip-top.
Taaak... Plus "Ty chyba nic w domu nie robisz, nie zmywasz, nie sprzątasz, bo masz takie paznokcie"... Jasne, samo się wszystko sprząta

A co do zwracania uwagi - ostatnio pani doktor, u której byłam bardzo spodobał się mój All Laquered Up OPI
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:56   #1528
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
OK, fiolety.

Najpierw brudny - z OPI przychodzi mi na myśl tylko:
1. Parlez-vous OPI?

A inne fiolety:
2. OPI A Grape Fit
3. Sephora by OPI Domestic Goddess
4. Sephora by OPI Don't Go There
5. Essie Perky Purple (za jasne, wiem - ale fajne )
coś pomiędzy 2 a 3 ciut ciemniejszy niz 2 i mniej różowy niz 3
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:23   #1529
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tu każdy każdego sprowadza na złą drogę (patrz post Rayne oczko wyżej)
zgadza się Mnie właśnie Rayne skusiła OPI A Grape Fit

Poniżej wklejam zdjęcia Mimosy na osobistych paznokciach przepraszam za obsypany brokat ale wylądował nie tam gdzie powinien
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:23   #1530
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
coś pomiędzy 2 a 3 ciut ciemniejszy niz 2 i mniej różowy niz 3
Na pc mam już tylko takie niedostępne w Polsce:

1. Lippmann Collection Call Me Irresponsible
2. Barielle Grape Escape
3. Zoya Demi
4. Zoya Lael (tak, wiem, sporo za ciemny, ale to jedna z moich zachciewajek, więc przemycam przy okazji ).
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.