Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 22:12   #4561
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
hah dokładnie kochana, masz rację uśmiałam się co za fotkę tu wstawiłam już poprawiłam oczywiście efekt włosków widoczny i to razy dwa
Hehe no faktycznie od razu lepiej Z tą grzywką to się też pomyliłam, ładnie Ci ze spiętą grzywką, po prostu tamta fotka nie była chyba zbytnio udana Dalej myślę że w brązie Ci lepiej, od razu żywiej wyglądasz
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 00:48   #4562
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
Hehe no faktycznie od razu lepiej Z tą grzywką to się też pomyliłam, ładnie Ci ze spiętą grzywką, po prostu tamta fotka nie była chyba zbytnio udana Dalej myślę że w brązie Ci lepiej, od razu żywiej wyglądasz
ah dziekuje widze ze wiesz i rozumiesz co to znaczy miec dosyc czerni takze o niebo lepiej sie czuje w tym kolorze =)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 10:05   #4563
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
JA zeszłam z czerni o tyle dużo że wiem na czym to wszystko polega, zakupiłam we fryzjerskim sklepie wodę utleniającą 12 % i proszek platinum premium fioletowy posłużył jako dekolaryzator,

mixturę podgrzałam nałożyłam na włosy i po chwili miałam pomarańcz

1 fot. całkiem niedawno,
2 fotk. dziś , niby ciemno ale przynajmniej mogę patrzeć na siebie (kawowy brąz Marion 322)
Aż taki jasny wyszedł?
Ja to chociaż do średniego brązu bym chciała, ale aż takiej smolistej czerni nie mam
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 12:48   #4564
czeko0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja wczoraj robiłam dekoloryzację włosów,koleżanka mi nałożyła to na włosy i musze przyznać,że jestem zachwycona ,myslałam,że już nigdy nie sciągne tego bo ponad półtorej roku farbowałam na czarno.
z góry mam takie swoje naturalne włosy brązowe,a nieco niżej te ktore były najwiecej razy farbowane na czarno są takie ciemno brazowe,ale w świetle polyskują na czerwono. jakby nie patzreć dla mnie to i tak sukces! za tydzień nałożę sobie jakąś jasną farbę i bede miala brązowe
używałam dekoloryzatora kupionego na allegro,który nie usuwa koloru z naturalnych włsów,więc bez obaw to nakladałam i nie mam jakiś białych odrostów
wszystko jest ok,gdyby nie to,że włosy mi capią zgnitym jajem ;< dziś 2 raz już myłam i dalej śmierdzi,ale warto bo już nie chciałam tej czerni
__________________
-nie wiesz? przecież znasz mnie ...
czeko0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 18:08   #4565
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja po dekoloryzacji tez sie swietnie czulam super brazik na glowie od lat farbowania na czarno. tylko od kad wszyscy mi zaczeli mowic ze jako czarnula bylam bardziej efektowna i ogolnie wyrazna (bo w tych jestem niby niewyrazna) to zaczelo mi sie robic smutno i chciala bym wrocic do czarnego ale teraz to juz za pozno nie po to wydalam tyle kasy i zniszylam tyle wlosow zeby teraz wrocic do tegoo moze kiedys...
i ogolnie od kad jestem szatynka to zauwazylam ze jestem mniej brana pod uwaga wsrod chlopakow niz jako brunetka. w sumie to przez to wszystko wole jednak czarny.
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:57   #4566
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ajra013 Pokaż wiadomość
ja po dekoloryzacji tez sie swietnie czulam super brazik na glowie od lat farbowania na czarno. tylko od kad wszyscy mi zaczeli mowic ze jako czarnula bylam bardziej efektowna i ogolnie wyrazna (bo w tych jestem niby niewyrazna) to zaczelo mi sie robic smutno i chciala bym wrocic do czarnego ale teraz to juz za pozno nie po to wydalam tyle kasy i zniszylam tyle wlosow zeby teraz wrocic do tegoo moze kiedys...
i ogolnie od kad jestem szatynka to zauwazylam ze jestem mniej brana pod uwaga wsrod chlopakow niz jako brunetka. w sumie to przez to wszystko wole jednak czarny.
dokładnie mam jak ty, odczucia teraz mieszane, ale nie zrobie głupoty i kolejny raz nie zaatakuję włosów czernią bo mówią że lepiej mi było w czerni
back to bisnes :P za dużo mamony poszło na te włosy, i czasu a nie wspomnę o tym jakie miałam zdrowiuśkie przed zabiegiem a teraz, masakra szopiing istny

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Aż taki jasny wyszedł?
Ja to chociaż do średniego brązu bym chciała, ale aż takiej smolistej czerni nie mam
taki jasny pod światło, a miałam kruczoczarne włosy
byłam marchewka także wiem że gdybym zaatakowała włoski czekoladowym brązem także by wyszedł kolor

Śmiało odważ się użyć platinum premium plus woda utl. w twoim przypadku radzę 9 % jeśli masz już dosyć ciemnych włosków ... ba, bo kobieta zmienną jest :P
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:01   #4567
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
taki jasny pod światło, a miałam kruczoczarne włosy
byłam marchewka także wiem że gdybym zaatakowała włoski czekoladowym brązem także by wyszedł kolor

Śmiało odważ się użyć platinum premium plus woda utl. w twoim przypadku radzę 9 % jeśli masz już dosyć ciemnych włosków ... ba, bo kobieta zmienną jest :P
Kruczoczarne? olaboga.. kiedyś zamiast zwykłej czerni chciałam sobie kruczoczarną zrobić, ale na szczęście mama mnie przed tym powstrzymała
Nie wiem czy ryzykować, nie chcę mieć popalonych kłaczków
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 20:54   #4568
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ta woda 3 % napewno troszke wloski wysuszy ale ja nie zauwazyłam jakis wielkich zniszczen na noc nalozylam odzywke wstalam rano i wloski byly normalne ale...nie spodziewaj sie super hiper efektów...rozjasni je tylko minimalnie...moze tylko refleksy ale zawsze cos


Ja jestem juz zalamana tymi moimi wlosami tym w jakich one sa kolorach...i juz nie wiem czego chce...raz chce byc blondynka platynowa raz szatynka Ostatnio farbowalam szamponem do 28 myc mrozny kasztan kolor był piekny
Ale juz sie zmyło wiec obecnie mam jakies 20 cm odrostów a reszte schodzac w dol przez czerwienie brazy do czarnego po jasne koncówki...! a moje wlosy maja jakies
70 cm wiec nie obetne ich zeby zostały tylko naturalne ((
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:00   #4569
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

milusiaam - mroźny kasztan to piękny kolorek, bo sama farbowałam ferią odcieniem mroźny kasztan antiqua, cudeńko .. co do tego rozjaśniania to nie wiem czy się opłaca skoro tak malutko rozjaśni.. słońce mi prędzej włoski rozjaśni
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:38   #4570
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Milusiaam hm jak masz takie długie odrosty ponad 20 cm to daj włoskom spokój do wakacji je zapuszczaj ... zobaczysz czas zleci.
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 09:13   #4571
czeko0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no moje najdluższe włosy maja 45cm,ale na górze mam krótkie gdzieś po ramiona i tak na całej długości mam pocieniowane, jednak też mi szkoda na nowo je farbować
zastanawiam się czy w tym czarnym jednak nie było lepiej ...
jedni móią,że tak inni mówią,ze staro wyglądałam... ach..
__________________
-nie wiesz? przecież znasz mnie ...
czeko0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 10:09   #4572
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Suwa89
z tego co zauwazylam to nie skrocilas wlosow po rozjasnianiu?
a koncowki ci sie rozdwajaja? łamią sie?
bo mi strasznie mialam wlosy prawie tak dlugie jak ty obcielam jakies 3cm i dalej mam straszne te koncowki a za cholerke nie chce sobie ich wiecej skracac bo nie widze sie w ogole w krotkich ;/

aa i jeszcze jedno masz kolor jednolity po tym rozjasnianiu? bo ja na gorze mam jasniejsze na dole troszke ciemniejsze i tak mam jakby pasemka w roznych odcieniach ale malo widoczne.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Czekoo
Moze wrzucisz fotki przed i po?
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:15   #4573
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
Milusiaam hm jak masz takie długie odrosty ponad 20 cm to daj włoskom spokój do wakacji je zapuszczaj ... zobaczysz czas zleci.
Tak bym zrobiła ale one do wakacji to mi max 10 cm urosna i co mi to da
No i na pewno sama wiesz jak to jest chodzic z takimi odrostami czuje sie taka zaniedbana przez nie....

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
milusiaam - mroźny kasztan to piękny kolorek, bo sama farbowałam ferią odcieniem mroźny kasztan antiqua, cudeńko .. co do tego rozjaśniania to nie wiem czy się opłaca skoro tak malutko rozjaśni.. słońce mi prędzej włoski rozjaśni
A moze kup spray joanny ? dla blondynek on działa tak samo jak taka woda tylko tez jakis spektakularnych efektów sie nie spodziewaj no ale zawsze troszke rozjasni

Cytat:
Napisane przez czeko0 Pokaż wiadomość
no moje najdluższe włosy maja 45cm,ale na górze mam krótkie gdzieś po ramiona i tak na całej długości mam pocieniowane, jednak też mi szkoda na nowo je farbować
zastanawiam się czy w tym czarnym jednak nie było lepiej ...
jedni móią,że tak inni mówią,ze staro wyglądałam... ach..
ale to zawsze tak bedzie jednym sie bedzie podobac innym nie ja to sie modle zeby mi cos nie odbilo zebym nie zwatpila i nie zaczela sie znowu w te brazy ciemne ładowac juz w akcie desperacji

Swoja droga ja nie farbowałam wlosów farba jakies 5 lat,Ostatnio szamponami do 24 myc...tyle ze wczesniej robilam to palette...która działała jak farba...a moim ulubionym kolorem byl oczywiscie kruczoczarny-ewentualnie granatowa czern
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:19   #4574
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zamówiłam elgon dwa zestawy po 75ml czyli łącznie 300ml dekoloryzatora wyjdzie. Mam włosy praktycznie do pasa, jak myślicie nałozyć najpierw jeden zestaw na wlosy a po jakims czasie drugi na to co sie nie odbarwi dobrze czy od razu nałożyć całość na wlosy?
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:17   #4575
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

milusiaam
kupię, w końcu to nic nie zaszkodzi.. tak samo jak szampony dla blond włosów, albo te rumiankowe
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:20   #4576
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Tak bym zrobiła ale one do wakacji to mi max 10 cm urosna i co mi to da
No i na pewno sama wiesz jak to jest chodzic z takimi odrostami czuje sie taka zaniedbana przez nie....
pij siemię lniane, już je tak chwalę że warto spróbować


no i nie ma się czego czuć źle i fee przez odrosty bo włoski to włoski
warto tego czekania bez ich farbowania, a do wakacji pewnie więcej urosną sialala =)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:57   #4577
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ajra013 Pokaż wiadomość
Suwa89
z tego co zauwazylam to nie skrocilas wlosow po rozjasnianiu?
a koncowki ci sie rozdwajaja? łamią sie?
bo mi strasznie mialam wlosy prawie tak dlugie jak ty obcielam jakies 3cm i dalej mam straszne te koncowki a za cholerke nie chce sobie ich wiecej skracac bo nie widze sie w ogole w krotkich ;/

aa i jeszcze jedno masz kolor jednolity po tym rozjasnianiu? bo ja na gorze mam jasniejsze na dole troszke ciemniejsze i tak mam jakby pasemka w roznych odcieniach ale malo widoczne.[COLOR="Silver"]
nie skracałam bo skracałam niedawno w domowym zaciszu ogólnie to mam wyj... na fryzjerów radzę sobie sama po tym jak oni potraktowali mnie jako klientke raniąc mnie (bez mojej zgody fryzjerka ścieła mi włosy które miałam prawie do tyłka - do ramion prawie jak taki bob :-/ |) płakałam strasznie długo, omijam fryzjerów z dala), historia ta to jedna z 3 podobnych które przeżyłam
a rozjaśniaczek atakowałam parokrotnie 12 % z proszkiem platinum premium podgrzane to wszystko było heh, spłukałam mix z włosów i to samo, poszłam spać z umytymi włosami, ale rano kolejny raz tak samo rozjaśniałam... potem naniosłam brąz który nie chwyciło byłam załamana i zaatakowałam znów czernią , która faktycznie nie złapała całości i był mix włoski koloru dzikiej teczy rozjaśniłam znowu i nałożyłam ten kolor kawowy brąz - mało prześwitów a kondycja włosów do uleczenia, wczoraj robiłam mixturkę zółtko, nafta olejek rycynowy , miód i olej włoski wrócą do formy bo są troche sztywne po kąpieli, i gitarka, pfuu rozdwojonych końcówek nie mam dzięki Boziu

ps. fotka z wczoraj po zastosowaniu maseczki żółtko, łyżka olejku rycynowego, nafty z pierwiastkami, i miodu wraz z olejem mix 3małam na głowie 15 minut w ciepełku... efekt piękny
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 15:09   #4578
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

cześć!
3 tygodnie temu byłam na dekoloryzacji w salonie loreal. Efekty widać na zdjęciu nr 1 i 2. Efekt mało zadowalający, tym bardziej ze zapłaciłam majątek. 'Złapało' górę, dół dalej czarny :/. Warto jednak dodac ze od okolo 4 lat farbowalam szamponem koloryzującym z palette ciemna czekolada(!). Zakupilam dekoloryzator z rene blanche i wypróbowałam go dwukrotnie na jednym pasemku.Efekt pokazany na fotce nr 3 i 4. Byłam w szoku ze wyszło duuużo lepiej niz w salonie! W weekend mam zamiar użyć dekoloryzatora na całe włoski a pozniej calosc zafarbowac. Zobaczymy co z tego wyjdzie..
Trzymajcie kciuki!!
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 15:51   #4579
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez L_E_N_A_ Pokaż wiadomość
cześć!
3 tygodnie temu byłam na dekoloryzacji w salonie loreal. Efekty widać na zdjęciu nr 1 i 2. Efekt mało zadowalający, tym bardziej ze zapłaciłam majątek. 'Złapało' górę, dół dalej czarny :/. Warto jednak dodac ze od okolo 4 lat farbowalam szamponem koloryzującym z palette ciemna czekolada(!). Zakupilam dekoloryzator z rene blanche i wypróbowałam go dwukrotnie na jednym pasemku.Efekt pokazany na fotce nr 3 i 4. Byłam w szoku ze wyszło duuużo lepiej niz w salonie! W weekend mam zamiar użyć dekoloryzatora na całe włoski a pozniej calosc zafarbowac. Zobaczymy co z tego wyjdzie..
Trzymajcie kciuki!!
uuu, nieźle rozjaśniło. ile kosztuje ten dekoloryzator i czy bardzo zniszczył Ci to pasemko? Jak ściągniesz kolorek to koniecznie wstaw tutaj zdjęcie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 16:10   #4580
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

za jedno opakowanie zaplacilam 36,91zł plus koszt wysyłki. Pasemko nie jest zniszczone! Jest dokladnie takie samo jak przed dekoloryzacją renee
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:01   #4581
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez L_E_N_A_ Pokaż wiadomość
za jedno opakowanie zaplacilam 36,91zł plus koszt wysyłki. Pasemko nie jest zniszczone! Jest dokladnie takie samo jak przed dekoloryzacją renee
To musi być jakiś dobry dekoloryzator, jak możesz to wyślij mi linka z allegro (albo innej strony, z której zamawiałaś)
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:42   #4582
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

L_E_N_A to powinnaś udac się do salonu i złożyć zażalenie i podać jakieś dowody że dekolaryzacja na twoich włosach nie została przeprowadzona prawidłowo... ;] ja na stopro bym się odwoŁywała.
Efekt świetny po tym Renee... dekolaryzatorze długo trzymałaś to pasemko na tej bazie czy chwilkę? Efekt ciekawy, aż mnie korci żeby przed wakacjiami tym dekolaryzatorem zaatakowac moje włoski hy Hy
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:32   #4583
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pasemko trzymałam 25minut, nastepnego dnia znowu nalozylam dekoloryzator na to samo pasmo i tez trzymalam 25minut. Dodam ze trzymalam pod czepkiem i co 5min podgrzewalam suszarką. W instrukcji jest napisane że można trzykrotnie powtórzyć zabieg co jest duzym plusem tym bardziej ze nie niszczy wlosów

Edytowane przez L_E_N_A_
Czas edycji: 2010-02-08 o 18:35
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:42   #4584
Dorcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 455
GG do Dorcia18
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam po prześledzeniu waszego wątku jestem zszokowana działaniem dekoloryzatora ale musze cos zrobic z włosami bo po szamponetkach (kawowy blond) robią mi sie fioletowe a tak wogle to jakos w pażdzierniku pomalowałam włosy na mahon co do mnie wogle nie pasowało i potem na brąz i wyszły czarne mam gdzieś 10 cm odrosty malowane szamponetkami i bardzo chce zrobić z nimi pożadek
dzis kupiłam farbe garniel bella złoty średni brąż jak myślicie rozjaśni troche czy odrosty oddzielnie a końce oddzielnie czy kupić ten dekoloryzator?? prosze pomóżcie jestem zrozpaczona a wystarczy mi jak pokryje równo włosy i rozjaśni o chociaż ton
a co myślicie o naparach z rumianku i cytryny ??? wezmie cos na włosy farbowane farbą??

Edytowane przez Dorcia18
Czas edycji: 2010-02-08 o 19:13
Dorcia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:50   #4585
L_E_N_A_
Przyczajenie
 
Avatar L_E_N_A_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
To musi być jakiś dobry dekoloryzator, jak możesz to wyślij mi linka z allegro (albo innej strony, z której zamawiałaś)
http://www.**********.pl
L_E_N_A_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:57   #4586
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

suwa89
ten twoj kawowy braz bardziej przypomina czarny
widze ze tylko mojesie wlosy po rozjasnieniu sie tak zniszczyly ;/
najbardziej mnie denerwuja te rozdwojone koncowki ;/
nie da sie czegos z tym zrobic ;d
wiem oczywiscie ze sciasc , ale cos oprocz tego ?
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 00:04   #4587
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

LENA kurczaczki faktycznie ten dekoloryzator działa w szoku jestem chyba tez go kupie a co :P wrescie bede miała swoje wloski upragnione :P

DORCIA farba farby nie rozjasni nie ma szans wyjda ci rude odrosty a reszta nietknięte zadne rumianki tez na farbe nie pomoga bo gdyby tka było nikt by kasy na inne produkty nie wydawał
niestety tylko dekoloryzator lub rozjasniacz
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:12   #4588
sysunia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie kobietki. Ja również chciałabym wrócić do swoich naturalnych włosków i zastanawiam się który dekoloryzator wybrać. Tego Elgonu nie mogę nigdzie w internecie znaleźć, więc myślę nad PROSALON COLOR PEEL albo RENEE BLANCHE i nie wiem który lepszy? A i może wie któraś z was jaką farbę musiałabym później położyć żeby mieć zbliżony kolor do mojego naturalnego? Pozdrawiam
sysunia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:24   #4589
sieniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dekoloryzacja

Czesc dziewczyny! Przejrzałam wszystkie wątki dotyczące dekoloryzacji ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie:czy jest sens używać dekoloryzatora na farbowane blond włosy? Obecnie mają one ohydny żółto-bury kolor a chciałam wrócić do jasnego blondu...kupiłam dekoloryzator Loreala i farbę Loreala 01 i nie mam pojęcia czy użyć obu,czy tylko jednego z nich.Poradżcie,prosze
sieniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:51   #4590
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Dekoloryzacja

Polecałabym wizytę u fryzjera.Rozjaśniaczem samodzielnie możesz spalić sobie włosy . Tym bardziej ze jak piszesz mają kolor żółto - bury czyli czymś mocnym już zostały potraktowane. Jeśli chcesz by włosy jakoś to przeżyły a przy tym dobrze wyglądały to naprawdę nie eksperymentuj już na nich sama.
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.