trudny wybór - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 18:55   #1
Miauczący Behemot
Przyczajenie
 
Avatar Miauczący Behemot
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20

trudny wybór


Drogie Wizazanki mam oto problem spedzajacy mi sen z powiek:p otoz, stoje przed wyborem zakupu takich oto rzeczy; a mianowicie mac fix plus mgielki utrwalajacej makijaz, jawiacej sie jako absolutne must have, zwlaszcza dla osoby ktora makijazuje sie kazdego dnia i mimo ze robi to od lat wielu , nie radzi sobie z uplywem czasu i w zwiazku z tym znikajacym z twarzy makijazem( mam dosc rozbudowana mimike)pomimo uzywania baz i innych cudow typu skrobia etc etc( chyba zle stosuje) wciaz ten makijaz po prostu brzydko na mnie po kilku godzinach wyglada; czy specyfiku ponoc cudownego - clarins beauty flash balm bodajze czy cos w tym guscie. mam 30 lat, skora juz nie mloda? co wybrac? na oba mnie nie stac (( Pomozecie??))
Miauczący Behemot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:07   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: trudny wybór

przypuszczam, ze nikt nie odpowiedzial jeszcze bo wiekszosc chce Ci napisac to samo KWC i wyszukiwarka w ruch
niestety kazda skora jest inna i ile osob tyle opini
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:17   #3
Miauczący Behemot
Przyczajenie
 
Avatar Miauczący Behemot
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: trudny wybór

Juz bylo w ruchu-nie bylabym soba dlatego wlasnie wybor jest trudniejszy bo obie rzeczy sa arcywazne :PPPPP ......ok, to wedlug Ciebie -co Ty bys wybrala))
Miauczący Behemot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:22   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: trudny wybór

niestety nie znam ani tego ani tego
pierw powinnas chyba napisac jaki masz rodzaj skory, jakiej pielegnacji uzywasz i jakich kosmetykow pielegnacja jest bardzo wazna bo jezeli cos jest nie tak to skora sie troche buntuje i daje niezle popalic i moze tutaj byc problem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:46   #5
Miauczący Behemot
Przyczajenie
 
Avatar Miauczący Behemot
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: trudny wybór

heh...) skora ma jak pogoda w wrzesniowe dnie i noce kaprysna...buntownik bez powodu bo dbac o nia staram sie) pieronica mieszana w strefie T diabelnie swiecaca sie z sklonnoscia do zaskornikow. Mam paskudne since pod oczami, koloryt raczej zblizony do barwy ziemii a powazniej calkiem slonca unikam a cere mam robotnika budowlanego nie znajacego pojecia filtrow teraz jestem w trakcie LRP effaclar K na noc uzywanego, w dzien jakis nawilzacz pod podklad, nan puder i .....skrobia;/ bez efektu...swiece po godzinie jak bym z niebios zeszla....)zmarszczek nie odnotowuje strasznych ale moze po tym clarinsie nieco by mi sie ten koloryt poprawil , z drugiej strony ten makijaz istotnie wyglada zle mimo ze starannie nakladany prawie z celebracja i wielkim namaszczeniem )))i nie jest to wybor trudny?
Miauczący Behemot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:50   #6
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: trudny wybór

a jaki masz podklad? i korektor?
moze lepiej trzeba poszukac czegos naturalnego np na biochemii urody, jakiegos hydrolatu do przemywania buzki, zeby to swiecenie opanowac. Do tego dobry krem nawilzajacy, moze byc ten, ktory masz a rano przed makijaz trzeba nalozyc jakis nawilzajacy, ale jednoczesnie matujacy- mialam kiedys fajny, ale nie pamietam co to bylo

pod makijaz sa rozne bazy np. brzoskwiniowa lub rozowa, ktore przywracaja buzce taki koloryt zdrowej skory delikatnie zarumienionej.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:54   #7
Miauczący Behemot
Przyczajenie
 
Avatar Miauczący Behemot
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: trudny wybór

ech byl hydrolat i oczarowy i jakis tam inny.....podklad w tej chwili jako ze uwielbiam blade zolcie jedyny oprocz slawetnego revlon colorstay loreal true match....puder manhattan...potem ta skrobia....kremu uzywam naiwlazjaco matujacego .....hm....<zerka do lazni>under 20 antiacne )))
Miauczący Behemot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 20:57   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: trudny wybór

to troche dziwne, ze mimo wszystko masz takie przeboje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 21:23   #9
Miauczący Behemot
Przyczajenie
 
Avatar Miauczący Behemot
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: trudny wybór

<bezradny>tez zastanawiam sie czemuz to)
Miauczący Behemot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:19   #10
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: trudny wybór

tez miałam długo taki problem, chociaż jestem trochę młodsza. Mi bardzo pomógł olejek arganowy i suplementacja omega3 - niby nie ma związku bezpośrednio ze skórą, ale od zaprzyjaźnionej farmaceutki dowiedziałam się, że jest zalecany kobietom, gdyż normuje gospodarkę hormonalną (mniej się też awanturuję, więc chyba pomaga )
olej arganowy kupiłam w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością i jestem nim zachwycona - wyprowadził mi problemy z naprzemiennym trądzikiem, świeceniem i przesuszeniem (a przetestowałam wszystko od vichy, la roche, svr przez różne euceriny, biothermy etc) - używam go na noc na twarz spryskaną wodą termalną (bo ten olejek wiąże wodę w skórze). pomógł mi też na dziwne krosty (zdaje się, że kaszaki) i przebarwienia tworzące się w okolicach pachwin.
a jeśli chodzi o makijaż to wydaje mi się, że lepsze będą po prostu lepszej jakości kosmetyki kolorowe (mnie się dobrze trzyma np smashbox i mac, a inne z podobnej półki znowu wcale, nie wiem szczerze mówiąc od czego to zależy ;/)
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.