Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 09:40   #1861
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Już odpisali expresowo

Thanks for your e-mail, we are sorry you"re having problems claiming the special offer.

Please note that the special offer is applied to your order once you have input your e-mail address during the checkout process. The e-mail address must match the address the promotion e-mail was sent to, and please also double-check if there are any minimum purchase requirements or expiry date for the special offer (you can see the terms and conditions of the offer on the e-mail).

If you have fulfilled all the above, please try placing your order through our website and completing the checkout process. Once your order is confirmed and you have been given an order number, if the special offer does not show on your order confirmation please e-mail us a copy of the promotion e-mail you received along with your order number so that we can check your records.

We hope this helps and if you have any further problems please let us know.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:49   #1862
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dziewczyny już wszystko wiem. Sprawdziłam i działa ten rabat.

Raz na truskawce kupowałam na innego swojego maila i oferta przyszła właśnie na niego - czyli chcą zachęcić do zakupu raczej osoby, które maja mały rabat, bo ja tylko 1 raz kupiłam wtedy podając innego maila i dane męża.
Zrobiłam symulację zamówienia i wszystko się zgadza, nalicza dodatkowy rabat 13% + 10%.
Szkoda tylko, że rabat za staż mam na tym koncie 1%
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:20   #1863
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już wszystko wiem. Sprawdziłam i działa ten rabat.

Raz na truskawce kupowałam na innego swojego maila i oferta przyszła właśnie na niego - czyli chcą zachęcić do zakupu raczej osoby, które maja mały rabat, bo ja tylko 1 raz kupiłam wtedy podając innego maila i dane męża.
Zrobiłam symulację zamówienia i wszystko się zgadza, nalicza dodatkowy rabat 13% + 10%.
Szkoda tylko, że rabat za staż mam na tym koncie 1%
To super ze się wszystko wyjaśniło
23 % rabatu to sporo mimo wszystko

Dimiti nie musimy się już zastanawiać nad tym serum Biothermu bo promocja się skończyła
Ale może dadzą je w jakieś ofercie purchawkowej
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:32   #1864
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

meteorki mythic są tańsze o 2 złotki 112zł
kurcze, szkoda ze mi nie spasowały, a wystarczy mi ta lekka poswiata na policzkach jaką dają jesne paseczki... na całej twarzy nawet w mniejszym wydaniu juz bym tego nie zniosła...

no i sierota jestem ze nie kliknelam zestawu fatala... a taki byl tani...
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!

Edytowane przez kasiek74
Czas edycji: 2008-12-29 o 10:35
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:04   #1865
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
jutro sephora będzie moja
osz Ty
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

moja też duża, 3 lata niedawno skończyła. A pamiętam jak ją znalazłam na ulicy to była tak kruszynka i miała brudne łapki Jeszcze wtedy z byłym TŻ- tem mieszkałam. Ach wzruszyłam się, co to były za piękne czasy

Ja też nie wiem czy powinnam stosować zimne czy ciepłe kolory
Do niedawna nie zwracałam uwagi w ogóle a takie rzeczy, tylko jak kupiłam 5 Diora 440 Sunset Cafe to stwierdziłam że w tych brązach to wygladam jakbym chora była, przygaszają mi spojrzenie. Ale czy one są ciepłe czy zimne to za Chiny ludowe nie odgadnę. Może jakakś inna posiadaczka tej paletki mi podpowie?
I z bronzerami to samo, ja tam się nie zorientuję czy mi wybija pomarańczem na polikach czy nie
Na razie tylko umiem określić tonację podkładu, widzę jak jakiś wpada w róz czy pomarańcz (mi pasują żółte)
oj podac Ci chusteczke moja ma juz 13 lat tez przyleciala taka mala kulka czarna i juz balaganu narobila nakarmilismy ja i tata kazal ja dac na pole ze na pewno kogos jest a ona zostala i nadal rozzrabia! raz ciotce przez okno wparowala z mysza w pyszczku i polozyla ja na lozko! pamietam ile krzyku bylo a najlepsze jest to ze mojemu sasiadowi obok zaraz, ktory ja nieraz karmi nie pozwoli sie poglaskac, taki dzikus jakis hym ja tez tylko widze kiedy w podkladzie jest roz i jaki roz jest dla mnie za rozowy reszta tak na wyczycie
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
To super ze się wszystko wyjaśniło
23 % rabatu to sporo mimo wszystko

Dimiti nie musimy się już zastanawiać nad tym serum Biothermu bo promocja się skończyła
Ale może dadzą je w jakieś ofercie purchawkowej
hym ale ja mam OC wiec mozna sie klocic chociaz tak dawac 80zl za 30ml w ciemno to sie troche boje bo jednak skore mam bardzo wybredna

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już wszystko wiem. Sprawdziłam i działa ten rabat.

Raz na truskawce kupowałam na innego swojego maila i oferta przyszła właśnie na niego - czyli chcą zachęcić do zakupu raczej osoby, które maja mały rabat, bo ja tylko 1 raz kupiłam wtedy podając innego maila i dane męża.
Zrobiłam symulację zamówienia i wszystko się zgadza, nalicza dodatkowy rabat 13% + 10%.
Szkoda tylko, że rabat za staż mam na tym koncie 1%
ale masz fajno! uzyczyc Ci swoich danych??
Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
meteorki mythic są tańsze o 2 złotki 112zł
kurcze, szkoda ze mi nie spasowały, a wystarczy mi ta lekka poswiata na policzkach jaką dają jesne paseczki... na całej twarzy nawet w mniejszym wydaniu juz bym tego nie zniosła...

no i sierota jestem ze nie kliknelam zestawu fatala... a taki byl tani...
hym...112zl...kuszaca propozycja! trzeba koniecznie wytestowac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:35   #1866
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Truskawka do mnie napisała, zebym przesłała im tego promocyjnego maila, bo nie mogą dojść, o co chodzi

Ale przeginają.....
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 16:05   #1867
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
osz Ty

oj podac Ci chusteczke moja ma juz 13 lat tez przyleciala taka mala kulka czarna i juz balaganu narobila nakarmilismy ja i tata kazal ja dac na pole ze na pewno kogos jest a ona zostala i nadal rozzrabia! raz ciotce przez okno wparowala z mysza w pyszczku i polozyla ja na lozko! pamietam ile krzyku bylo a najlepsze jest to ze mojemu sasiadowi obok zaraz, ktory ja nieraz karmi nie pozwoli sie poglaskac, taki dzikus jakis

Chusteczka może nie wystarczyć, lepiej od razu całą zgrzewke papieru toaletowego hi hi
Moja koteczka tez lubi łowić myszy, ptaki i jaszczurki. I wszystko co złowi przynosi do domu żeby sie pochwalić, co moją mamę przyprawia o zawał serca Ale co zrobić, instynkt naturalny



hym ja tez tylko widze kiedy w podkladzie jest roz i jaki roz jest dla mnie za rozowy reszta tak na wyczycie
hym ale ja mam OC wiec mozna sie klocic chociaz tak dawac 80zl za 30ml w ciemno to sie troche boje bo jednak skore mam bardzo wybredna

osz Ty, to taka z Ciebie cwana bestia


ale masz fajno! uzyczyc Ci swoich danych??
hym...112zl...kuszaca propozycja! trzeba koniecznie wytestowac!
Ale mi Pan Listonosz niespodziankę sprawił - przyniósł moje paseczki ardenkowe Równo tydz temu je zamówiłam, w Wigilię już wylądowały w Polsce i dzisiaj są u mnie
Nie żałuję ze je kupiłam bo śliczne są, co prawda jeszcze się nimi nie malowałam ale w opakowaniu baaardzo mi się podobają
I wcale nie sa takie ciemne jak się obawiałam.

Kto jeszcze nie kupił niech sie śpieszy bo juz nawet jutro moze być zmiana ofert specjalnej i wtedy
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 17:28   #1868
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

co za dzień.. w seph tyle ludu, że tylko pędzel zdążyłam capnąć. Jutro pójdę z rana się obkupić, bo widziałam sporo towaru jest jeszcze Za to kupiłam 2 bluzki A w skrzynce niespodzianka - awiza na shimmerka amber i clinique iced Cudne są, cudne
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 17:56   #1869
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Właśnie wyjęłam ze skrzynki awizo na 3 prezenty świąteczne
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:20   #1870
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Widzę, że czas świątecznych prezentów trwa w najlepsze
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:38   #1871
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Bylam oblookac Meteorytki i sprzedawczynie troche mi popsuly koncepcje. Mam juz OC na Mythic i prawie juz za nie zaplacilam. Ale dzis poszlam zapytac sie jakie dla mnie najlepsze i kobieta w Sephorze stanowczo wskazala na te bezowe ;-( .Poszlam jeszcze potem do Douglasa i drugiej Sephory i wszedzie to samo, wszystkie mowily ze Mythic albo Beige Chic ale z przewaga tego drugiego.....i teraz nie wiem co robic, kupowac na Truskawce czy kupic te bezowe w Sephorze... jak by nie bylo to te kobiety troche sie znaja, w sumie wyjdzie troche drozej ale nie chodzi o cene, po prostu bardziej mi sie podobaja te kolorowe kuleczki Mythic;-).....az mnie glowa boli od rozmyslania ;-)
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 18:43   #1872
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Widzę, że czas świątecznych prezentów trwa w najlepsze
A jak świątecznie jest w Bytomiu Powysyłali hurtem laurki a teraz świętują
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:46   #1873
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Bylam oblookac Meteorytki i sprzedawczynie troche mi popsuly koncepcje. Mam juz OC na Mythic i prawie juz za nie zaplacilam. Ale dzis poszlam zapytac sie jakie dla mnie najlepsze i kobieta w Sephorze stanowczo wskazala na te bezowe ;-( .Poszlam jeszcze potem do Douglasa i drugiej Sephory i wszedzie to samo, wszystkie mowily ze Mythic albo Beige Chic ale z przewaga tego drugiego.....i teraz nie wiem co robic, kupowac na Truskawce czy kupic te bezowe w Sephorze... jak by nie bylo to te kobiety troche sie znaja, w sumie wyjdzie troche drozej ale nie chodzi o cene, po prostu bardziej mi sie podobaja te kolorowe kuleczki Mythic;-).....az mnie glowa boli od rozmyslania ;-)
kup oba
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 18:48   #1874
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
kup oba
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 19:15   #1875
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
kup oba
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
O Wy myslalam ze uslysze tu jakies slowo pocieszenia i wyrazy wspolczucia a tu cos takiego
Wlasnie przeczytalam ze bezowe maja cieply odcien a ja bym wolala jednak chlodny..poza tym biegalam w nich dzis caly dzien maznieta na kazym poliku innym i na rece dwoma kolo siebie, i szczerze mowiac nie widzialam ZADNEJ roznicy
zawsze mam problemy w podejmowaniu decyzji w takich by sie wydawalo prostych sprawach
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:06   #1876
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O Wy myslalam ze uslysze tu jakies slowo pocieszenia i wyrazy wspolczucia a tu cos takiego
Wlasnie przeczytalam ze bezowe maja cieply odcien a ja bym wolala jednak chlodny..poza tym biegalam w nich dzis caly dzien maznieta na kazym poliku innym i na rece dwoma kolo siebie, i szczerze mowiac nie widzialam ZADNEJ roznicy
zawsze mam problemy w podejmowaniu decyzji w takich by sie wydawalo prostych sprawach
tutaj chyba zawsze tak jest same namawiaczki
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 21:37   #1877
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O Wy myslalam ze uslysze tu jakies slowo pocieszenia i wyrazy wspolczucia a tu cos takiego
Wlasnie przeczytalam ze bezowe maja cieply odcien a ja bym wolala jednak chlodny..poza tym biegalam w nich dzis caly dzien maznieta na kazym poliku innym i na rece dwoma kolo siebie, i szczerze mowiac nie widzialam ZADNEJ roznicy
zawsze mam problemy w podejmowaniu decyzji w takich by sie wydawalo prostych sprawach
Bo one są transparentne i wielkiej róznicy nie ma
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 22:12   #1878
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie wyjęłam ze skrzynki awizo na 3 prezenty świąteczne
Teraz to będą prezenty poświateczne albo noworoczne

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O Wy myslalam ze uslysze tu jakies slowo pocieszenia i wyrazy wspolczucia a tu cos takiego
Wlasnie przeczytalam ze bezowe maja cieply odcien a ja bym wolala jednak chlodny..poza tym biegalam w nich dzis caly dzien maznieta na kazym poliku innym i na rece dwoma kolo siebie, i szczerze mowiac nie widzialam ZADNEJ roznicy
zawsze mam problemy w podejmowaniu decyzji w takich by sie wydawalo prostych sprawach
Ale zakup kosmetyków to nie jest prosta sprawa
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 22:43   #1879
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
co za dzień.. w seph tyle ludu, że tylko pędzel zdążyłam capnąć. Jutro pójdę z rana się obkupić, bo widziałam sporo towaru jest jeszcze Za to kupiłam 2 bluzki A w skrzynce niespodzianka - awiza na shimmerka amber i clinique iced Cudne są, cudne
Też byłam dzisiaj w Sephorze i byłam jedyną kupującą.Zajmowały się mną dwie panie.
Oprócz próbek dostałam tez talon na manicure lub makijaż za 1zł w dniach 10-30 stycznia i bon -20% na produkty marek dostępnych wyłącznie w Sephora ,też w dniach 10-30 stycznia.
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 23:08   #1880
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Też byłam dzisiaj w Sephorze i byłam jedyną kupującą.Zajmowały się mną dwie panie.
Oprócz próbek dostałam tez talon na manicure lub makijaż za 1zł w dniach 10-30 stycznia i bon -20% na produkty marek dostępnych wyłącznie w Sephora ,też w dniach 10-30 stycznia.
no w browarze niestety było mnóstwo ludzi dzisiaj. a Ty gdzie i o której byłaś? bo jutro jeszcze się do Plazy wybieram
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 23:31   #1881
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no w browarze niestety było mnóstwo ludzi dzisiaj. a Ty gdzie i o której byłaś? bo jutro jeszcze się do Plazy wybieram
W Auchan w Swadzimiu o 14 albo 15. Nie było żadnego napisu,że jest zniżka 30% i przy płaceniu,położyłam telefon na ladzie i zapytałam,czy pokazać SMSa na zniżkę.Wtedy babka powiedziała,że po uwzględnieniu zniżki mam do zapłacenia x zł,
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 08:06   #1882
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
W Auchan w Swadzimiu o 14 albo 15. Nie było żadnego napisu,że jest zniżka 30% i przy płaceniu,położyłam telefon na ladzie i zapytałam,czy pokazać SMSa na zniżkę.Wtedy babka powiedziała,że po uwzględnieniu zniżki mam do zapłacenia x zł,
no to mi trochę nie po drodze zresztą zobaczę co będzie w plazie

widziałyście nowe top20? nic mnie specjalnie nie urzekło
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:07   #1883
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
kup oba
mi tez tak radzisz??:P

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Ale przeginają.....
siedza i ich przytumania cos

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ale mi Pan Listonosz niespodziankę sprawił - przyniósł moje paseczki ardenkowe Równo tydz temu je zamówiłam, w Wigilię już wylądowały w Polsce i dzisiaj są u mnie
Nie żałuję ze je kupiłam bo śliczne są, co prawda jeszcze się nimi nie malowałam ale w opakowaniu baaardzo mi się podobają
I wcale nie sa takie ciemne jak się obawiałam.

Kto jeszcze nie kupił niech sie śpieszy bo juz nawet jutro moze być zmiana ofert specjalnej i wtedy
siuuuper no ciemny mam wiec chyba z tej oferty juz nic for me?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:38   #1884
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi tez tak radzisz??:P

siedza i ich przytumania cos

siuuuper no ciemny mam wiec chyba z tej oferty juz nic for me?

a tak serio, to macałam dzisiaj meteorytki w seph no i jak dla mnie niczym się nie różniły, a nawet te mythic bardziej mi się spodobały
chciałam kupić podkład jakiś, ale wszystkie testery pokończone zamiast podkładu kupiłam superbalma grapefruitowego
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:43   #1885
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

a tak serio, to macałam dzisiaj meteorytki w seph no i jak dla mnie niczym się nie różniły, a nawet te mythic bardziej mi się spodobały
chciałam kupić podkład jakiś, ale wszystkie testery pokończone zamiast podkładu kupiłam superbalma grapefruitowego
mi sie tak zawsze podobal ten grapefrucik
hym ja mialam byc wczoraj w marrionaud ale oczywiscie tz zapomnial ze mamy pojechac do rynku i jak sobie przypomnial tak juz sie zaparl i pow ze wracac nie bd bo sa za duze korki ale to jutro podejde tyle ze wiele osob chwali APC i uwaza ze sa nawet lepsze od meteorytkow
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:14   #1886
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

meteorytki sa super trzeba je polozyc na twarz zeby zobaczyc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:42   #1887
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
meteorytki sa super trzeba je polozyc na twarz zeby zobaczyc
mi sie nawet te drobini na rece podobaja 03 beda moje ale moze narazie 01 sobie odpuszcze i kupie te APC
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:53   #1888
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no to mi trochę nie po drodze zresztą zobaczę co będzie w plazie

widziałyście nowe top20? nic mnie specjalnie nie urzekło
no wlasnie, cos sie nie postarali, zwykle bylo cos co moglam skubnac a teraz jakies dziwne produkty, jedyne co ciekawe dla mnie to podklad Lancome ale dali tylko jeden odcien dla mnie nieodpowiedni
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

a tak serio, to macałam dzisiaj meteorytki w seph no i jak dla mnie niczym się nie różniły, a nawet te mythic bardziej mi się spodobały
chciałam kupić podkład jakiś, ale wszystkie testery pokończone zamiast podkładu kupiłam superbalma grapefruitowego
no wlasnie, ja powoli sklaniam sie jednak ku Mythic, roznicy nie widze a te sa takie sliczne, na kwc wiele dziewczyn pisalo ze ich widok poprawia im humor
jutro musze podjac ostateczna decyzje
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:56   #1889
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie nawet te drobini na rece podobaja 03 beda moje ale moze narazie 01 sobie odpuszcze i kupie te APC

Moim zdaniem mozesz sobie spokojnie odpuscic 01 ale 03 polecam goraco
APC to mimo wszystko zupelnie inny rodzaj pudru i ciezko jest porownywac do meteorow i nie chodzi o firme

Przy okazji dziekuje za zdjecia i opisy paseczkow Ardenki bo dzieki Tobie zdecydowlam sie na zakup i ciesze sie,ze juz leca do mnie

Mariola a jak Twoje wrazenia z EDM?wiem,ze nie ten watek ale tak bardzo bylas ciekawa i niecierpliwa,ze chcialabym wiedziec czy wpadlas w szpony uzaleznienia od EDM?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:57   #1890
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no wlasnie, cos sie nie postarali, zwykle bylo cos co moglam skubnac a teraz jakies dziwne produkty, jedyne co ciekawe dla mnie to podklad Lancome ale dali tylko jeden odcien dla mnie nieodpowiedni

no wlasnie, ja powoli sklaniam sie jednak ku Mythic, roznicy nie widze a te sa takie sliczne, na kwc wiele dziewczyn pisalo ze ich widok poprawia im humor
jutro musze podjac ostateczna decyzje
ale bezowe ocieplaja cere i sie zdrowiej wyglada (musze kusic na beze bo bede zazdrosna o mythic)
z top 20 ciekawie wyglada korektor i rozswietlacz z versace i roz podwojny stili ale rozy mam dosc na jakis czas (oprocz chanelka) ale ten korektor no no
przyszla do mnie paczka z tru z eyelinerem elizabeth arden niestety nie dla mnie wiec pomiziac nim nie moge faktycznie w porownaniu do eyelinera inglota ta czern elizki taka mniej czarna ale zauwazylam sliczne malutkie brokaciki w odcieniach niebieskiego i zieleni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:13
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.