Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 06:40   #1741
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Plamki Wołam na kawkę i kaszkę manną - trzeba się wzmocnić, bo dziś gdyby nie ciężki laptop i dokumenty to wichura nie dałaby mi dojść od samochodu do budynku, w którym pracuję
Nusia - przykro, że jakieś smutne wydarzenia Cię dopadły, ale takie nasze życie... tak na małe pocieszenie masz łuszczenie fajnie Wam, ciekawe czy plamki całkiem znikną - życzę Wam tego , za te cierpienia należy się (nam wszystkim zresztą). Jest ktoś????
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:20   #1742
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello
jestem dziewczynki miałam taki niespodziewany smutny wyjazd rodzinny i dopiero wróciłam, torby jeszcze w korytarzu a ja no forum po ratunek- łuszcze się!!!!!!!
czoło mi się sypie, troche szczypie i leeko czerwonawe i co teraz???
smarować?przyklejać?
hi hi hi ale fajnie, Miszka wyczytalam ze Ty też
ale będziemy śliczne
normalnie zgłupiałam ze szcześcia, a najlepsze że to TŻ zauważyl, ze coś dziwnie wyglądam na czole jakoś sucho
Miszka ta maść excipial to jest na to żeby nie wysypywało, na to ją kupiłam.
dzialanie ma takie sobie, ale fajnie kryje
ja mam jasny kolorek, jest jeszcze ciemny
do zajączka przyczep sobie żyłke i na okno
a ten kremik - effaclar a.i. to jak juz coś wyskoczytrzebato miejsce smarować -działa ekstra
miałam effaclar k. - on na calą twarz z problemami jest, zadowolona byłam tylko że strasznie wysuszał - jak zwykle coś za coś
Miszelko napisz mi coś o tej bazie z givenchy-dla mnie bomba
ide się rozpakowac, ale będe zagladać
cześć Tajga
jak Twoja buźka?

i uciekla Tajga - wróć i poopowiadaj
laseczki doczytalam,na ręce jest superowy krem SATIN SPA, kosztuje ponad 30 zl, kupiłam go wogóle w salonie fryzjerskim
ale rewelka, właśnie na takie ręce rolnikai baaardzo wydajny
ide pranie wstawić i grzane piwko z miodem zrobić
za to gubienie skóry na wiosne hihihi
Jej napisałam sie i mi nie wysłało..Nusia nareszcie..przykro mi za zle chwile w zyciu rodzinnym..Łuszczysz sie-jupi na noc nawilzalam nie kladac pigm..i dzis jest super!!! Baza..jest rozna kolorowka..ta kryje naczynka -to faworyt Madzi i teraz jak widze Twoj..Zajączek-co spojrze na niego to sie usmiechamPowieszę!! !...

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamki Wołam na kawkę i kaszkę manną - trzeba się wzmocnić, bo dziś gdyby nie ciężki laptop i dokumenty to wichura nie dałaby mi dojść od samochodu do budynku, w którym pracuję
Nusia - przykro, że jakieś smutne wydarzenia Cię dopadły, ale takie nasze życie... tak na małe pocieszenie masz łuszczenie fajnie Wam, ciekawe czy plamki całkiem znikną - życzę Wam tego , za te cierpienia należy się (nam wszystkim zresztą). Jest ktoś????
Maluś no tak wieje ze az strach wyjsc..a mnie czeka wyprawa do Wrocka..Jak cos barwnego bedzie na niebie leciało-to ja hi hi Kawa?juz druga chlapie...Moze chcesz troszku pigm?to Ci wyslę..Moglabys stosowac?spytaj lekarki!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:39   #1743
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hello jestem
ale zaraz musze jechac, nie moge się odkopać w pracy
do później
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:58   #1744
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jej napisałam sie i mi nie wysłało..Nusia nareszcie..przykro mi za zle chwile w zyciu rodzinnym..Łuszczysz sie-jupi na noc nawilzalam nie kladac pigm..i dzis jest super!!! Baza..jest rozna kolorowka..ta kryje naczynka -to faworyt Madzi i teraz jak widze Twoj..Zajączek-co spojrze na niego to sie usmiechamPowieszę!! !...

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Maluś no tak wieje ze az strach wyjsc..a mnie czeka wyprawa do Wrocka..Jak cos barwnego bedzie na niebie leciało-to ja hi hi Kawa?juz druga chlapie...Moze chcesz troszku pigm?to Ci wyslę..Moglabys stosowac?spytaj lekarki!!
Dzięki Miszko, ale nie mogę takich cudów stosować, ale kochana jesteś
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:29   #1745
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dzięki Miszko, ale nie mogę takich cudów stosować, ale kochana jesteś
No to jak urodzisz,bedziemy cos działać...Net raz mam raz nie..wiatrzysko wstretne,a na allegro tryptyki ogladam(obrazy)i nie moge otworzyc stron wrrrrrr....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:46   #1746
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamki Wołam na kawkę i kaszkę manną - trzeba się wzmocnić, bo dziś gdyby nie ciężki laptop i dokumenty to wichura nie dałaby mi dojść od samochodu do budynku, w którym pracuję
Nusia - przykro, że jakieś smutne wydarzenia Cię dopadły, ale takie nasze życie... tak na małe pocieszenie masz łuszczenie fajnie Wam, ciekawe czy plamki całkiem znikną - życzę Wam tego , za te cierpienia należy się (nam wszystkim zresztą). Jest ktoś????
Cześć dziewczyny, kawe pije własnie, wy napewno juz po.
Tak kaszka manna wzmacnia zrobiłam dziecku na śniadanko, mała wstała o 6.00 i po tej kaszce walczyła do 11.00, ale ją uśpiłam, dałam butle mleka do picia i usnęła podczas ssania.
Whow, Miszka, Nuśka, super łuszczą się dziewczyny
A ja dzisiaj tylko taki łupież mam wokół ust i pod oczami, większego łuszczenia nie, buraka nie (narazie, do wieczora troche czasu), odchudzanie ciężko idzie nie jem kolacji, słodyczy, ogólnie mniej jem ale to chyba za mało. Ide sprzątać...poruszam się. U mnie też za oknem piździ.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Czy ja dobrze zrozumiałam Maallaa będzie mieć dzidziusia? Czemu ja nic nie wiem? W chałpie siedze, ale zeby aż w taką niewiedze popaść, no cholera nie doczytałam. To gratuluje kobietko !!!!!!!!!!I ja też się niczym nie mazałam w ciąży, no fluid tylko. I kiedy termin?

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-03-18 o 10:47
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:55   #1747
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Aguś na łupież to head&shoulders pomaga a jak plamy? mniej widoczne????
A co do dzidziusia to dopiero się staram, ale jeszcze się nie wystarałam ale już obiecałam, że dam znać jak coś będę wiedzieć póki co możesz trzymać kciuki co cztery kciuki to nie dwa ale i tak profilaktycznie wystrzegam się kremów, których nie można stosować w ciąży, bo jeśli w trakcie stos. np pigmanormu zajdę w ciążę to na nic moja robota, bo pamiętajmy - w walce z plamami najważniejsza jest konsekwencja i upór zobaczymy kto wygra - my czy one??? u Ciebie Aguś to już chyba wygrana w zasięgu ręki, Miszka i Nuśka też zaczęły się łuszczyć. 3mam kciuki za was wszystkie
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 18:40   #1748
dolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i też jestem plamiasta.
Smaruję się od kilku tygodni (niesystematycznie) thiospotem . Efektów nie widzę.
Maallaa, wiem że pytałaś o thiospot za 25 zł, ja ten właśnie kupiłam. Też zastanawiałam się czemu on taki tani. Na tubce jest kod L60207X, mogłabyś sprawdzić jak jest na twoim kremie? Myślę, że cyfry 07 oznaczają rok (ale czy produkcji, czy ważności). Może faktycznie on taki tani bo przeterminowany. Dodam, że jak się posmaruje tym kremem, po kilku minutach skóra łuszczy się (wałkuje).
Pozdrawiam
dolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:11   #1749
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez dolala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i też jestem plamiasta.
Smaruję się od kilku tygodni (niesystematycznie) thiospotem . Efektów nie widzę.
Maallaa, wiem że pytałaś o thiospot za 25 zł, ja ten właśnie kupiłam. Też zastanawiałam się czemu on taki tani. Na tubce jest kod L60207X, mogłabyś sprawdzić jak jest na twoim kremie? Myślę, że cyfry 07 oznaczają rok (ale czy produkcji, czy ważności). Może faktycznie on taki tani bo przeterminowany. Dodam, że jak się posmaruje tym kremem, po kilku minutach skóra łuszczy się (wałkuje).
Pozdrawiam

cześć Dolala
Ja smaruje się pigmanormem i narazie zrzucam skóre- i ciesze się z tego jak głupol

Maallaa staraj się, staraj, my tez kciuki trzymamy
Miszelka jak buźka, smarujesz czymś?
ja się w lusterki podziwiam jak pięknie się łuszcze, normalnie wariat
hi hi żeby tylko efekty były
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 07:34   #1750
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam plamki moje kochane ale śnieg sypie, o co chodzi
Witam Ciebie Dolala - fajnie, że do nas dołączyłaś Ale najpierw weźmiemy Cię na spytki - skąd masz plamy?jak ich dostałaś?jak są umiejscowione i czy są mocne?czy stosowałaś jakieś kremy poza thiospotem? to tak na początek
Co do thiospotu to ja zamawiałam w końcu w aptece, dałam ponad 50 zł za krem i około 30 zł za roller. Nie powiem ci jakie mam nr na opakowaniu teraz, bo mam je w domu a w pracy jestem ale wieczorkiem dam znać. Ja thiospotu używam już 1,5 m-ca rano i wieczorem. Przez jakieś 3 tyg. stoswałam na jaśniejsze plamy kremu, a na te o wyraźnych konturach rollera (ponoć mocniejszy). Później na te plamy mocniejsze używałam cienko kremiku i na to cienko rollera i troszkę się to wałkowało,ale mninimalnie - tak jak to parę różnych rzeczy się na siebie nałoży. Na resztę stosuję tylko kremik, bo te roller strasznie wali (czytaj - śmierdzi Efekty?sama nie wiem, ogólnie plamy dużo jaśniejsze niż np w grudniu (nie mówiąc o wrześniu), ale czy to kwestia kremu czy braku słońca - tego Ci nie powiem.
Acha - od 1,5 m-ca stosuję rano rónież filtr Iwostin 50, na to podkład i potem puder w kamieniu coby się nie świecić
Halo - zapraszam na kawkę jogurcik z musli już pochłonęłam
Nuśka - widzę Cię jak tam plany na dziś?też robotnie????a szczypie ten pigmanorm?

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-03-19 o 07:37
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:25   #1751
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Witam plamki moje kochane ale śnieg sypie, o co chodzi
Witam Ciebie Dolala - fajnie, że do nas dołączyłaś Ale najpierw weźmiemy Cię na spytki - skąd masz plamy?jak ich dostałaś?jak są umiejscowione i czy są mocne?czy stosowałaś jakieś kremy poza thiospotem? to tak na początek
Co do thiospotu to ja zamawiałam w końcu w aptece, dałam ponad 50 zł za krem i około 30 zł za roller. Nie powiem ci jakie mam nr na opakowaniu teraz, bo mam je w domu a w pracy jestem ale wieczorkiem dam znać. Ja thiospotu używam już 1,5 m-ca rano i wieczorem. Przez jakieś 3 tyg. stoswałam na jaśniejsze plamy kremu, a na te o wyraźnych konturach rollera (ponoć mocniejszy). Później na te plamy mocniejsze używałam cienko kremiku i na to cienko rollera i troszkę się to wałkowało,ale mninimalnie - tak jak to parę różnych rzeczy się na siebie nałoży. Na resztę stosuję tylko kremik, bo te roller strasznie wali (czytaj - śmierdzi Efekty?sama nie wiem, ogólnie plamy dużo jaśniejsze niż np w grudniu (nie mówiąc o wrześniu), ale czy to kwestia kremu czy braku słońca - tego Ci nie powiem.
Acha - od 1,5 m-ca stosuję rano rónież filtr Iwostin 50, na to podkład i potem puder w kamieniu coby się nie świecić
Halo - zapraszam na kawkę jogurcik z musli już pochłonęłam
Nuśka - widzę Cię jak tam plany na dziś?też robotnie????a szczypie ten pigmanorm?
nom byłam ale mnie wywalało,- nic nie mogłam naskrobać
nie piecze, tylko się łuszcze ale już jakby mniej - teraz czekam na buraka
ja jeszcze bez sniadanka, ale tempo ojojo
Miszka wstawaj, jak buziak?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 12:44   #1752
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki, internet mi nie działał.
Twarz mi się delikatnie łuszczy- najbardziej broda, pod oczami taka troche pomarszczona skóra, plamy oczywiście widać...mniej niz były ale są
Ja tylko na chwilke bo dziecko spać nie chce (wstała o 5.00) drzemnęła się godzinke od tego czasu , jeść też za bardzo nie chce i stęka i jęczy, pewnie dalej zęby idą
Witaj Dolala.

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-03-19 o 12:46
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 12:52   #1753
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
nom byłam ale mnie wywalało,- nic nie mogłam naskrobać
nie piecze, tylko się łuszcze ale już jakby mniej - teraz czekam na buraka
ja jeszcze bez sniadanka, ale tempo ojojo
Miszka wstawaj, jak buziak?
Hej laskidopiero wrócilam..Łuszczy mi sie czoło..smaruje aloe propolis i tym serum z granatu z biochemii..jest tluste,dobrze nawilza..Buraka brak i jupi..nie chce byc czerwona..samo luszczenie ciezko zakryc make upem ale co tam byleby efekt bylWitaj Dolala thiospot hm w moim przekonaniu jest za slaby ale w polaćzeniu z pigm..działa...Duze masz te plamki?..

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, internet mi nie działał.
Twarz mi się delikatnie łuszczy- najbardziej broda, pod oczami taka troche pomarszczona skóra, plamy oczywiście widać...mniej niz były ale są
Ja tylko na chwilke bo dziecko spać nie chce (wstała o 5.00) drzemnęła się godzinke od tego czasu , jeść też za bardzo nie chce i stęka i jęczy, pewnie dalej zęby idą
Witaj Dolala.
Agula Ty to masz 3 światy..Głowa do góry i psiknij malej tatum verde..przetestowalam wszystko i to zadziałało na bolesne dziąsełka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 12:53   #1754
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Witam plamki moje kochane ale śnieg sypie, o co chodzi
Witam Ciebie Dolala - fajnie, że do nas dołączyłaś Ale najpierw weźmiemy Cię na spytki - skąd masz plamy?jak ich dostałaś?jak są umiejscowione i czy są mocne?czy stosowałaś jakieś kremy poza thiospotem? to tak na początek
Co do thiospotu to ja zamawiałam w końcu w aptece, dałam ponad 50 zł za krem i około 30 zł za roller. Nie powiem ci jakie mam nr na opakowaniu teraz, bo mam je w domu a w pracy jestem ale wieczorkiem dam znać. Ja thiospotu używam już 1,5 m-ca rano i wieczorem. Przez jakieś 3 tyg. stoswałam na jaśniejsze plamy kremu, a na te o wyraźnych konturach rollera (ponoć mocniejszy). Później na te plamy mocniejsze używałam cienko kremiku i na to cienko rollera i troszkę się to wałkowało,ale mninimalnie - tak jak to parę różnych rzeczy się na siebie nałoży. Na resztę stosuję tylko kremik, bo te roller strasznie wali (czytaj - śmierdzi Efekty?sama nie wiem, ogólnie plamy dużo jaśniejsze niż np w grudniu (nie mówiąc o wrześniu), ale czy to kwestia kremu czy braku słońca - tego Ci nie powiem.
Acha - od 1,5 m-ca stosuję rano rónież filtr Iwostin 50, na to podkład i potem puder w kamieniu coby się nie świecić
Halo - zapraszam na kawkę jogurcik z musli już pochłonęłam
Nuśka - widzę Cię jak tam plany na dziś?też robotnie????a szczypie ten pigmanorm?
Dziewczyny, czy filtr nie powinien iść na wierzch?
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:42   #1755
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuska a Ty czym nawilzasz?podklad zakrywa to łuszczenie???? Dzisiaj pacnę mocniej na czólko..zobaczymy efekty rano

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy filtr nie powinien iść na wierzch?
no nie..kolejność..krem..fil tr..czekamy chwile na wchlonięcie..po dkład i ewentualnie puderek coby sie nosek nie świecił...Uzywam Roca i dośc dobrze sie wchłania..mam tez Iwostin..ale on czeka na swoja kolej

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Odkryłam tabletki nouvelle..tez chronia skore przed promieniowaniem uva i uvb..Napisalam do apteki z zapytaniem czy mają w skladzie pycnogenol i w jakiej ilosci..Są duzo tansze od pycnogenolu a maja jeszcze w skladzie kolagen,zielona herbate i bioflawonoidy..czyli odmładzają60 tabl kosztuje 34 zl..hm..Ide aaa,bo ziewam i ziewam..nawet kawa nie pomagaco za dzień!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 14:14   #1756
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny.

Zapraszam do mojego wątku wymiankowego. Może komuś został cosmelan2 bo juz nie używa? Ja mam między innymi do oddania HydraVital K i podkłady Covermark, pamiętam że któraś z was używała.
Sorki, ze tu z taką propozycją wyskakuję, ale na forum są miliony watków, a TU jest grupa docelowa

Link do wymian:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11522186
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 14:34   #1757
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jakie filtry stosujecie na mocne słońce?
Niedługo jade na narty i strasznie sie boję że przybędzie mi nowych plam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:37   #1758
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Jakie filtry stosujecie na mocne słońce?
Niedługo jade na narty i strasznie sie boję że przybędzie mi nowych plam
hej....jest milony filtrów,ale z reguły niestabilne i nie chroniace,jezeli uzywasz podkładu na...Z tego co wiem najlepsze są trzy..Roc,Iwostin i Avene..Ona wtarte w buzie porcją 2 łyzeczek..faktyczn ie daja nam ochrone przed uva i uvb..ewentualnie od środka mozna łykać suplementy diety jak np moj ulubiony Pycnogenol...

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

znowu tu sama jestem........
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:03   #1759
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
hej....jest milony filtrów,ale z reguły niestabilne i nie chroniace,jezeli uzywasz podkładu na...Z tego co wiem najlepsze są trzy..Roc,Iwostin i Avene..Ona wtarte w buzie porcją 2 łyzeczek..faktyczn ie daja nam ochrone przed uva i uvb..ewentualnie od środka mozna łykać suplementy diety jak np moj ulubiony Pycnogenol...

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

znowu tu sama jestem........
nie rycz Miszka jestem
ja do tej pory maziałam sie svr, ale teraz tylko iwostin
2 łyżeczek nie zmieszcze ale sporo ładuje i nie błyszcze jak psu...
Miszka kupiłaś te tabsy?
posmarowalam dziś kawałek buzi pigmanormem bo na czole nie jest tak tragicznie -zobaczymy co z fajcatą będzie - najwyżej weekend spędze w domku
kurcze wiosna idzie a ja nie mam w co się ubrać
chyba zakupy mnie czekają - i jak tu oszczędzać hihi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 20:40   #1760
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
nie rycz Miszka jestem
ja do tej pory maziałam sie svr, ale teraz tylko iwostin
2 łyżeczek nie zmieszcze ale sporo ładuje i nie błyszcze jak psu...
Miszka kupiłaś te tabsy?
posmarowalam dziś kawałek buzi pigmanormem bo na czole nie jest tak tragicznie -zobaczymy co z fajcatą będzie - najwyżej weekend spędze w domku
kurcze wiosna idzie a ja nie mam w co się ubrać
chyba zakupy mnie czekają - i jak tu oszczędzać hihi hi
o to fajowo,ze posmarowałaś reszte lica..ciekawa jestem reakcji..zaraz mi rano pisz..przytuptam z kawą..Nie kupiłam jeszcze,bo czekam na odp z apteki ile w nich pycnogenolu,bo jesli duzo to te bardziej sie bedzie opłacać kupować..siedzę z gruba warstwa pigm na czole i czekam az wchlonie to co nie wsmarowałamJak sie malujesz podkladem to nie widac łuszczenia?..u mnie widac i trudno zamaskowac idealnie ale zle nie jest
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:10   #1761
dolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Już zaspokajam twoja ciekawość maallaa. Plam nabawiłam się kilka lat temu wystawiając się na słońce mając przy tym jakieś hormonalne zawirowania. I tak przez kilka lat z nimi żyję. Najpierw pojawiły się w okolicach ust, potem na czole (te maskuję grzywką). Używałam różnych kremów, niektórych nazw już nie pamiętam, przez dłuższy czas stosowałam krem drula, nawet trochę wybielił plamiska. Mam bardzo suchą skórę i nie wszystkie specyfiki mogę używać. Poczytałam o thiospocie i mam nadzieję, że przy regularnym stosowaniu, no i oczywiście wysokich filtrach na dzień sprawi, że te wstretne plamiska zbledną.
Na razie pozostaje dobrze kryjący podkład.
Maalla napisz mi proszę ten kod z twojego kremu, może coś z niego wydedukuję. Trochę boję sie stosować mój thiospot, nie wiem co z tą data ważności (ale chyba nie sprzedają przeterminowanego kremu).
Fajnie, że jesteście, że można pogadać, wymienić spostrzeżenia.
Papatki
dolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:27   #1762
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
o to fajowo,ze posmarowałaś reszte lica..ciekawa jestem reakcji..zaraz mi rano pisz..przytuptam z kawą..Nie kupiłam jeszcze,bo czekam na odp z apteki ile w nich pycnogenolu,bo jesli duzo to te bardziej sie bedzie opłacać kupować..siedzę z gruba warstwa pigm na czole i czekam az wchlonie to co nie wsmarowałamJak sie malujesz podkladem to nie widac łuszczenia?..u mnie widac i trudno zamaskowac idealnie ale zle nie jest
hej
rano nakładam duuuużo iwostinu, na to baze od Ciebie
i na to podkład i nie jest tak tragicznie
w dzień nakladam na samo czoło jeszcze raz iwostin i podkład i naprawde nie jest źle, teraz jakby mniej mi się łuszczyło - Magda to normalne?
wczoraj pojechalam po buźce, ale tak cieniutko i dzis narazie nic nie widać, ani jedna skórka nie odstaje
zobaczymy jutro i w niedziele
wstawać śpioszki POBUUUUUDKA
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:51   #1763
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kupiłam wczoraj La roche posay 50+ ale nie jestem pewna czy to dobry wybór
Czy jak kupie te tabletki tydzień przed wyjazdem to zaczna cos działać czy za krótko?
Niestety nie planowałam wyjazdu i to taki nagły spontan
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:58   #1764
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj La roche posay 50+ ale nie jestem pewna czy to dobry wybór
Czy jak kupie te tabletki tydzień przed wyjazdem to zaczna cos działać czy za krótko?
Niestety nie planowałam wyjazdu i to taki nagły spontan
kurcze nie mam pamięci do tego ale chyba nie jest stabilny, stabilne są : iwostin, avene i chyba chanelek - Magda chodź tu i mnie naprostuj , popraw albo co
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:09   #1765
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
kurcze nie mam pamięci do tego ale chyba nie jest stabilny, stabilne są : iwostin, avene i chyba chanelek - Magda chodź tu i mnie naprostuj , popraw albo co
Hej plamusie La Roche i Chanelek niestety nie są stabilne w połączeniu z podkładem Chanelka kupilam jak czytałam pamiętnik i Molly tak pieknie o nim pisałazresztą używa go do dziś...Nusia moje czółko tez normalnie wygląda Gdzie Madzia??

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj La roche posay 50+ ale nie jestem pewna czy to dobry wybór
Czy jak kupie te tabletki tydzień przed wyjazdem to zaczna cos działać czy za krótko?
Niestety nie planowałam wyjazdu i to taki nagły spontan
Lepszy taki filtr niz zadena tabletki zawsze cos ochronią..lepiej dmuchac na zimne i zabezpieczac sie tez od środka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:19   #1766
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej plamusie La Roche i Chanelek niestety nie są stabilne w połączeniu z podkładem Chanelka kupilam jak czytałam pamiętnik i Molly tak pieknie o nim pisałazresztą używa go do dziś...Nusia moje czółko tez normalnie wygląda Gdzie Madzia??

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Lepszy taki filtr niz zadena tabletki zawsze cos ochronią..lepiej dmuchac na zimne i zabezpieczac sie tez od środka

aaa no widzisz czyli tylko iwostin i avenka hmmm, wydawało mi się że jeszcze coś tam było....
no gdzie Madzia!!!!
to chyba normalne zę najpierw się łuszczy mocno a później juz tak w miare
zobaczymy jak buźka będzie wyglądała
a masz buraczka?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:50   #1767
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez dolala Pokaż wiadomość
Już zaspokajam twoja ciekawość maallaa. Plam nabawiłam się kilka lat temu wystawiając się na słońce mając przy tym jakieś hormonalne zawirowania. I tak przez kilka lat z nimi żyję. Najpierw pojawiły się w okolicach ust, potem na czole (te maskuję grzywką). Używałam różnych kremów, niektórych nazw już nie pamiętam, przez dłuższy czas stosowałam krem drula, nawet trochę wybielił plamiska. Mam bardzo suchą skórę i nie wszystkie specyfiki mogę używać. Poczytałam o thiospocie i mam nadzieję, że przy regularnym stosowaniu, no i oczywiście wysokich filtrach na dzień sprawi, że te wstretne plamiska zbledną.
Na razie pozostaje dobrze kryjący podkład.
Maalla napisz mi proszę ten kod z twojego kremu, może coś z niego wydedukuję. Trochę boję sie stosować mój thiospot, nie wiem co z tą data ważności (ale chyba nie sprzedają przeterminowanego kremu).
Fajnie, że jesteście, że można pogadać, wymienić spostrzeżenia.
Papatki
Dolala wszystko zależy jak glebokie są te plamy..jezeli masz je kilka lat juz to czas wytoczyc cięzsze działa..moze sprobuj pigmanorm ..I pamietaj o tych przebrzydłych filtrach nie lubie ich Thiospot w aptece kupiłaś?

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
aaa no widzisz czyli tylko iwostin i avenka hmmm, wydawało mi się że jeszcze coś tam było....
no gdzie Madzia!!!!
to chyba normalne zę najpierw się łuszczy mocno a później juz tak w miare
zobaczymy jak buźka będzie wyglądała
a masz buraczka?
ROC jeszcze był ale ten nie dostepny w polsce..moj z holandii Ano buraczka nie mam..tfu tfu..nie chce mieć tez mam ochote maznąć po reszcie paszczy,ale sie boim..wiesz co zauwazylam nusia?ze jak mazne w dzien thiospotem po nocnym pigmanormieniu..to łuszczę sie książkowo..to takie wrazenie jak po mocnym opalaniu skora schodzi A Ty?nic a nic sie nie zaczerwieniłaś?

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Madzia gdzie ty jesteś

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Agi jak mała?wojuje Ci?..Maluś kawa czeka!!!!! wyjdz z tych papierków!!!

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

O!!! nasmarowałam buzie grubą warstwa thiospotu!!! zobaczymy reakcje czoła?!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:51   #1768
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

się Maallaa zakopała w papierkach
albo stara się, stara, w my kciuki trzymamy
no nie mam buraczka, moze troszeczke czerwonawe czółko, ale moze mi się tylko wydaje
to moze jeszcze thiospot dokupie na dokładke?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:08   #1769
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
się Maallaa zakopała w papierkach
albo stara się, stara, w my kciuki trzymamy
no nie mam buraczka, moze troszeczke czerwonawe czółko, ale moze mi się tylko wydaje
to moze jeszcze thiospot dokupie na dokładke?
Chciałam Magdy spytac o ten thiospot,bo dalam Jej troche mojego..czy stosuje i czy pomaga..no i czy po nocnym pigm moge w dzien thiospotem?ale chyba moge bo to tez odbarwiacz tyle,ze slabszy..Ale Madzie znikneła...Ty Nuska smaruj całe lico i pisz prosze jaka reakcja na reszcie twarzy dobrze? a jak Malus hm pod kolderka to szaaaa...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:15   #1770
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

popołudniowa kawa..a tu nie ma z kim wypic...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.