Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 10:05   #1261
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czarnapanna Pokaż wiadomość
To jestem naprawdę pod wrażeniem efektu widocznie masz takie podatne wloski i pewnie są w bardzo dobrej kondycji, że tak bezproblemowo udało Ci się zejść do blondu a może robiłaś po dekoloryzacji jakąś "kapiel ściągającą" czy coś, że Ci włoski nie pociemnialy do czarnego? przepraszam, może jestem upierdliwa, ale do tej pory dziewczyny pisaly, że zawsze im wlosy ciemniały, albo cos nie wychodziło, a u Ciebie naprawdę efekt powalający, tez bym tak chciała mam teraz na glowie odrosty w kolorze chyba jasnego brązu i resztę spranej czerni, a marzy mi się rudy, jakiś tycjan najlepiej, ale boję sie eksperymentować, bo nie wiem jak sie za to zabrać, żeby wyszlo dobrze...a farbowałas blondem na jakim poziomie? i z jakim oxydantem połączyłas farbę?
Nie robiłam kąpieli rozjaśniającej, bo kompletnie się na tym nie znam Myłam szamponem o neutralnym pH Prosalonu i tyle, jak pisałam, trochę mi ściemniało, z jasnego rudego do jasnego brązu, ale na pewno nie do czerni Farbowałam Wellatonem 12/0, jest z wodą 9%. Hmm, na rudy byłoby chyba łatwiej farbnąć, bo po dekolorze już rudy wychodzi. Myślę, że gdzieś w tym wątku na pewno jakaś dziewczyna ściągała samodzielnie na rudy możesz również iść do fryzjera jeśli sama się boisz (i oczywiście jeśli masz pieniądze na to)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:21   #1262
czarnapanna
Raczkowanie
 
Avatar czarnapanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 231
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Nie robiłam kąpieli rozjaśniającej, bo kompletnie się na tym nie znam Myłam szamponem o neutralnym pH Prosalonu i tyle, jak pisałam, trochę mi ściemniało, z jasnego rudego do jasnego brązu, ale na pewno nie do czerni Farbowałam Wellatonem 12/0, jest z wodą 9%. Hmm, na rudy byłoby chyba łatwiej farbnąć, bo po dekolorze już rudy wychodzi. Myślę, że gdzieś w tym wątku na pewno jakaś dziewczyna ściągała samodzielnie na rudy możesz również iść do fryzjera jeśli sama się boisz (i oczywiście jeśli masz pieniądze na to)

do fryzjera absolutnie nie chciałam iść, ale jak mi fryzjerka powiedziała, że będzie musiała kłaść 2 razy rozjasniacz, a potem 2 farby to mi się odechciało fryzjerów a jak myslisz, z jakim oxydantem bym musiała polączyc farbę na poziomie 8, żeby mi wyszedł na tych moich jasno/średnio brązowych odrostach i dekoloryzowanej reszcie mój upragniony tycjan?
czarnapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:34   #1263
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czarnapanna Pokaż wiadomość
do fryzjera absolutnie nie chciałam iść, ale jak mi fryzjerka powiedziała, że będzie musiała kłaść 2 razy rozjasniacz, a potem 2 farby to mi się odechciało fryzjerów a jak myslisz, z jakim oxydantem bym musiała polączyc farbę na poziomie 8, żeby mi wyszedł na tych moich jasno/średnio brązowych odrostach i dekoloryzowanej reszcie mój upragniony tycjan?
Hmm szczerze mówiąc nie za bardzo się orientuję, zależy jaki wyjdzie po dekoloryzacji. Jeśli na poziomie zbliżonym do koloru, który chcesz, to myślę, że starczy 6%. 9% jest już do mocniejszego rozjaśnienia. Wiesz, musiałabyś zapytać się kogoś, kto ma większą wiedzę na ten temat niż ja
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:17   #1264
czarnapanna
Raczkowanie
 
Avatar czarnapanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 231
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hmm szczerze mówiąc nie za bardzo się orientuję, zależy jaki wyjdzie po dekoloryzacji. Jeśli na poziomie zbliżonym do koloru, który chcesz, to myślę, że starczy 6%. 9% jest już do mocniejszego rozjaśnienia. Wiesz, musiałabyś zapytać się kogoś, kto ma większą wiedzę na ten temat niż ja

zastanawiam się właśnie pomiędzy 6% a 9%, bo dziewczyny w wątku pisały, ze zawsze po dekolorze wychodzi kolor dużo ciemniejszy, niż powinien, dlatego brałam pod uwagę tę wodę 9% aby własnie tego uniknąć...już sama nie wiem...może ktoś ma podobne doświadczenia?
czarnapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:59   #1265
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Mój naturalny kolor włosów to mysi ciemny blond. Dziś pofarbowałam włosy farbą Garnier o odcieniu Blond. Liczyłam tylko na pogłębienie mojego koloru a co wyszło? Ciemny brąz z poświtą rudego:O
nie tego sie spodziewałam czy jest szansa zeby je rozjaśnić na jasny brąz-karmel?? jak go wyplukac?
Czy zafarbowac teraz włosy na jasny blond? to pomoże?
prosze o pomoc bo jestem załamana wogole nie pasuje mi ten kolor
Kolor powinien się wypłukac, jeśli nie wybierz się do fryzjera a wtedy będziesz miała kolor jaki będziesz chciała
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:10   #1266
czarnapanna
Raczkowanie
 
Avatar czarnapanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 231
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Nie robiłam kąpieli rozjaśniającej, bo kompletnie się na tym nie znam Myłam szamponem o neutralnym pH Prosalonu i tyle, jak pisałam, trochę mi ściemniało, z jasnego rudego do jasnego brązu, ale na pewno nie do czerni Farbowałam Wellatonem 12/0, jest z wodą 9%. Hmm, na rudy byłoby chyba łatwiej farbnąć, bo po dekolorze już rudy wychodzi. Myślę, że gdzieś w tym wątku na pewno jakaś dziewczyna ściągała samodzielnie na rudy możesz również iść do fryzjera jeśli sama się boisz (i oczywiście jeśli masz pieniądze na to)

a ile czasu trzymałas na dekoloryzowanych wlosach te farbę rozjasniającą?? bo na wątku wyczytałam, żeby po dekolorze trzymać farbę bardzo krótko, bo inaczej wlosy będą znowu ciemne...?
czarnapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:22   #1267
arletunia
Raczkowanie
 
Avatar arletunia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
GG do arletunia
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny przed chwilą poddałam się dekoloryzacji z rudawych włosów z 5 centymetrowymi odrostami. Na odrostach pozostał mi mój naturalny (mysi blond) kolor ale reszta hmm żółta ;o jakiej farby najlepiej użyć, żeby całe włosy pokryć takim średnim mysim blondem.
Z góry dzięki za odp )
__________________

"Chcesz być piękna, to cierp" < ---


arletunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 09:04   #1268
arletunia
Raczkowanie
 
Avatar arletunia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
GG do arletunia
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

nikt nie umie mi pomóc? boje się użyć jakiegoś średniego blądu, bo podobno mogą wyjść ciemniejsze, a jeśniejsze odcienie to zazwyczaj rozjaśniacze. Nie wiem kompletnie co zrobić. Mam na głowie żółte siano
__________________

"Chcesz być piękna, to cierp" < ---


arletunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:44   #1269
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ile opakowan potrzeba na dekoloryzacje wlosow za ramiona, dosc grubych. Kolor to ciemny braz ? Mysle o dekoloryzatorze colorpeel
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:21   #1270
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
ile opakowan potrzeba na dekoloryzacje wlosow za ramiona, dosc grubych. Kolor to ciemny braz ? Mysle o dekoloryzatorze colorpeel
Na Twoim miejscu wzięłabym 3, ja zużyłam 1,5 a mam włosy przed ramiona też grube, więc Tobie powinno zejść ok. 2,5.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:45   #1271
Natalia671991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
kolor włosów

jestem tu nowa i mam takie pytanie mam czarne farbowane włosy i chciałabym przefarbic na ciemny blon ale niewiem jak za pierwszym razem to wyjdzie prosze o rade... czekam
Natalia671991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 13:29   #1272
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: kolor włosów

W ogóle nie wyjdzie.
Wpisz w wyszukiwarce słowo "dekoloryzacja"
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:28   #1273
Raspberry18
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry18
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
Dot.: kolor włosów

Musiałabyś się zdecydować na bardzo silną dekoloryzację/rozjaśnianie. A następnie nałożyć dany odcień farby. Od razu mówię, że to bardzo niszczący zabieg dla włosów i nie polecam Ci go zwłaszcza jeżeli masz cienkie, słabe lub zniszczone włosy..
__________________
Keep smiling !
Raspberry18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 17:19   #1274
czupurcio
Przyczajenie
 
Avatar czupurcio
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

efcia90 - prześledziłam Twoje doświadczenie z dekoloryzacją (gratulacje ) i zamierzam je powtórzyć. Jestem już po (rudzielec ) i mam 2 pytania - czy czekałaś dokładnie 2 tygodnie do pierwszego farbowania i czy już po pierwszym ten rudy był choć trochę zgaszony?
__________________

czupurcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 17:36   #1275
Franiusss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1
Exclamation Pomocy ! Kolor

Hej
Mam do was takie pytanie.
Mam kolor włosów rubinowa czerń.
Jak najszybciej stać się blondynką?
Prosze o jakies porady
Franiusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 17:58   #1276
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pomocy ! Kolor

to zalezy w jakiej kondycji masz włosy
moje osobiście sie nie zniszczyły jak rozjaśniałam rozjaśniaczem czarne włosy i na to rzuciłam jeszcze blond farbe żeby wyrównać kolor, ale nie wiem jakby to przezyły Twoje.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:11   #1277
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czupurcio Pokaż wiadomość
efcia90 - prześledziłam Twoje doświadczenie z dekoloryzacją (gratulacje ) i zamierzam je powtórzyć. Jestem już po (rudzielec ) i mam 2 pytania - czy czekałaś dokładnie 2 tygodnie do pierwszego farbowania i czy już po pierwszym ten rudy był choć trochę zgaszony?
Czekałam dokładnie tydzień i 5dni Co prawda trochę rudego zostało, ale na pewno nie był taki jak przed farbowaniem, bardziej taki hmm, średnio-ciemny blond z lekką domieszką rudego. Za drugim farbowaniem był już o wiele ładniejszy, jaśniejszy no i za trzecim już taki, jak widać na zdjęciach Życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do upragnionego kolorku
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:38   #1278
czupurcio
Przyczajenie
 
Avatar czupurcio
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Super, dzięki za odpowiedź Jeszcze 10 dni wiewióry przede mną
__________________

czupurcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:59   #1279
Natalia671991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: kolor włosów

mam pytanie jaki szampon wypłucze kolor włosów??
Natalia671991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 11:08   #1280
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kolor włosów

to jest forum "pytanie do wizazystki" a nie fryzjerskie;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:11   #1281
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: kolor włosów

dekoloryzacja w dobrym salonie fryzjerskim to jedyny sposób. szczerze powiedziawszy mi nie zniszczyła włosów, a też farbowałam z czarnego koloru na bardzo jaśniutki blond. wszystko zależy od doświadczenia fryzjerki i kosmetyków, które używa.
rec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:58   #1282
Capilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piaseczno / Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Natalia671991 Pokaż wiadomość
mam pytanie jaki szampon wypłucze kolor włosów??
Niezależnie od tego, jaki to jest kolor najszybciej zejdzie, gdy będziesz używać kosmetyków mocno otwierającyh łuski włosa, a więc przeciwłupieżowych, głębokooczyszczających itd. Powodzenia!
Capilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 11:04   #1283
marzencia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: kolor włosów

A ja robiłam dekoloryzacje u mojej nauczycielki dekolorem z matrixa ....dosc ze musiałam obciac moje włosy które miałam prawie po pas (obcieła mi okolo 14 cm ) to jeszcze mam dwa kolory na głowie bo moja "cudowna" fryzjerka zle mi tą dekoloryzacje przeprowadziła .... a Pani w sklepie zapewniala mnie ze matrix nie rozjasni odrostów! wiec dekolor został mi nałożony też na odrosty....co sie pozniej okazało błędem bo matrix rozjasnil mi odrosty !!! poniewaz do polowy głowy(czyli odrosty miałam jasniejsze niz mój naturalny kolor) a od drugiej połowy nawet mi MATRIX włosów nie ruszył!!zostały czarne jak wczesniej!!! dopiero została przeprowadzona "kąpiel rozjasniająca" po czym rozjasniła moją drugą czesc włosów....ale na rozne odcienie....wyglądałam jak wielobarwna papuga....ale napewno lepiej niz teraz ....kolejnym etapem było farbowanie - mówiłam nauczycielce ze ciemna farba mi tylko przyciemni włosy ale ona nie chciała mnie słuchać i zrobiła mi włosy ciemnym blondem ....a wiec tez tak sie stało ze ja mialam racje.....zostałam dwu kolorową papugą......od góry połowe mam jasny brąz......a od połowy mam ciemny brąz...i wyglądam jak straszydło (( . Płakać mi się też chce jak pomysle jakie mam teraz krótkie włosy . Zastanawiam się co zrobić teraz (ale już sama w domu bo do "kochanej" fryzjerki juz nigdy nie pojde ! ;/ . Mam zamiar rozjaśnić ta ciemniejszą połowe głowy rozjaśniaczem 6 % o jeden ton (lub dwa ) i następnie spłukać ..wysuszyć.... i zobaczyć czy kolory pasują do siebie..jeżeli tak i kolor będzie wyglądał w miare możliwie to sobie taki zostawię . Jeżeli nie to znowu bede musiala cos zrobic a chce dojsc do koloru jasnego brązu dołączyłam zdjęcie - jest to mój prawie naturalny odcień .
marzencia511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:59   #1284
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja jestem po dekoloryzacji. Ściągałam ( a w zasadzie fryzjer mi ściągał) kolor kasztanowy. Dekoloryzator był marki Artego, podobnie jak farba, którą miałam później nałożoną.
Ogólnie włosy są przesuszone, jak po agresywnej farbie, np. Palette, skóra głowy jest lekko podrażniona. Ale dekoloryzator bardzo dobrze ściągnął kolor: kasztan w ciągu 40 minut stał się jaśniutkim, jaśniutkim blondem, odrost rozjaśnił się o ton do średniego popielatego blondu.
Farba chwyciła włosy dobrze - ciemniej jednak na zniszczonych końcówkach. I tutaj uwaga - farbę należy trzymać krótko, u mnie było to 10 minut.
Ogólnie nie jest tragicznie. Ale czeka mnie co najmniej miesiąc solidnej regeneracji - olejowanie, ampułki, zapewne kuracja odbudowująca Kerastase...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 22:10   #1285
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja jestem po dekoloryzacji. Ściągałam ( a w zasadzie fryzjer mi ściągał) kolor kasztanowy. Dekoloryzator był marki Artego, podobnie jak farba, którą miałam później nałożoną.
Ogólnie włosy są przesuszone, jak po agresywnej farbie, np. Palette, skóra głowy jest lekko podrażniona. Ale dekoloryzator bardzo dobrze ściągnął kolor: kasztan w ciągu 40 minut stał się jaśniutkim, jaśniutkim blondem, odrost rozjaśnił się o ton do średniego popielatego blondu.
Farba chwyciła włosy dobrze - ciemniej jednak na zniszczonych końcówkach. I tutaj uwaga - farbę należy trzymać krótko, u mnie było to 10 minut.
Ogólnie nie jest tragicznie. Ale czeka mnie co najmniej miesiąc solidnej regeneracji - olejowanie, ampułki, zapewne kuracja odbudowująca Kerastase...
Obawiam sie ze to był rozjasniacz. tylko jak to mozliwe ze odrosty rozjasniły sie tylko o ton a reszta włosów do bardzo jasnego blondu ?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 08:18   #1286
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

z tego wniosek, ze to rozjaśniacz nie był, tylko ściagacz sztucznego pigmentu. Niby odrostów nie rusza, ale czasem o ton moze rozjasnic.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:28   #1287
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
z tego wniosek, ze to rozjaśniacz nie był, tylko ściagacz sztucznego pigmentu. Niby odrostów nie rusza, ale czasem o ton moze rozjasnic.
Według mnie to też nie był rozjaśniacz. Miałam już włosy traktowane rozjaśniaczem i wtedy wyglądało to inaczej - odrosty były białe, reszta włosów marchewkowa. Teraz kolor wyszedł zupełnie inny - ten bardzo bardzo jasny blond z delikatnym refleksem jakby różu wyszedł właśnie na części włosów która rok temu rozjaśniłam. Odrost, jak pisałam, rozjaśnił się o ton.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 20:10   #1288
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

cześć dziewczyny podpinam się pod wątek, ale moję główne pytanie brzmi: gdzie <jak> mogę kupic dekoloryzator marki renee blanche? jest mi b. potrzebny, poniewa chcę sie pozbyć obecnego koloru włósów, tj. ciemnego brązu. wcześniej miałam blond rozjaśniany pozniej miał byc jasny braz, ale wyszedł czarny, który przez trzy miesiące spłukał się do cimnego brązu. więc opcja a) dekoloryzator opcja b) rozjaśniam delikatnie jakimś rozjaśniaczem w sprayu a pozniej farbuje np. wellatonem karmelowy brąz... a może odrazu nałożyć ten karmelowy brąz? tak kilka razy? <wcześniej też miałam nim farbowane tylko odcienie śrdeni brąz>. bardzo Was proszę o pomoc i z góry dziękuję
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 21:12   #1289
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Według mnie to też nie był rozjaśniacz. Miałam już włosy traktowane rozjaśniaczem i wtedy wyglądało to inaczej - odrosty były białe, reszta włosów marchewkowa. Teraz kolor wyszedł zupełnie inny - ten bardzo bardzo jasny blond z delikatnym refleksem jakby różu wyszedł właśnie na części włosów która rok temu rozjaśniłam. Odrost, jak pisałam, rozjaśnił się o ton.
a no to inna sprawa jesli wlosy miałas juz rozjasniane nie napisałas tego wczesniej
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 10:00   #1290
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze to był rozjasniacz. tylko jak to mozliwe ze odrosty rozjasniły sie tylko o ton a reszta włosów do bardzo jasnego blondu ?
mi się wydaje, że te profesjonalne dekoloryzatory matrixa czy artego, to są trochę inne produkty, które nie działają ani na takiej zasadzie jak rozjaśniacze ani na takiej jak te nasze sprawdzone elgony i prosalony. warto by to zbadać, bo mało jest na temat takich środków w tym temacie.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.