Jasny podkład - zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 14:51   #1381
biindier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 156
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a mi nikt nie pomoze?
Bo pokonczylo mi sie juz wszystko i szybko musze cos kupic.. a jeslibym kupowala Unifiance to przez internet wiec jeszcze przesylka bedzie troche isc..
biindier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 15:32   #1382
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Generalnie cerę mam dziwnawą - ani trupio blada, ani normalna (zawsze słyszę, że wyglądam na anemiczkę). Rimmel Dream Mousse, ivory skin. Naprawdę, poczułam się w nim porcelanowo ).
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 16:02   #1383
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dziekuje
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 20:08   #1384
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Oglądałam kiedyś tego GOSHa, odcień porcelain i wydawał mi się ciemnawy i bardzo różowy, ja wprawdzie używam podkładów wpadających w róż ale w tym tego różu było za dużo, musze chyba jeszcze raz go obmacac. macie moze jakieś porównianie z ivory Revlonu?
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:23   #1385
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Może króraś wizażanka testował ten podkład?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23254 jest to jakas nowsza wersja no i recenzje sa bardzo dobre. Tylko czy sa porcelanowe kolory..?
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 13:55   #1386
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Aggness, widzialam tego Inglota,ale niestety nie mialam czasu by wyprobowac na rece, rzucilam tylko okiem na kolory, ale widzialam, ladne jasne, nie wiem jakby wygladaly na skorze. Tez mysle o tym podkladzie.Zastanawiam sie miedzy Goshem, a tym wlasnie.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 14:47   #1387
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Też myślałm o goshu ale jednak cena jest troche wyższa. Chyba przejde sie niedługo do inglota i zobacze te kolorki.. Myślałm zeby dokupić do niego baze korygująca inglota biała albo zieloną gdyby był za ciemny.
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 14:57   #1388
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny ja mam ten podklad z inglotu jest rzeczywiscie fenomenalny!! nie mam totalnie bladej karnacji ale opalenizna to ja nie grzesze;] i blond wlosy wiec jak by to nazwac karnac bladaumiarkowanie. mam na stanie obecnie rowniez clinique superfit (pierwszy podklad tak drogi itepe a nie umywa sie do inglota ) mam wersje w bialym opakowaniu z czarna nakretka ! Jest jeszcze nieziemsko wydajny!! nie mam wielkiego doswiadczenia ale widze ze jes dobry;]
sory za chaotyczna wypowiedz mam nadzieje ze sens da sie wylapac;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 16:59   #1389
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny wiem ze to nie wątek od takich rzeczy ale nie chce zakłądac nowego a moze tu mi pomozecie.
No wiec dostałam w Douglaasie próbke podkładu Spectacular HR i bardzo mi spasował . Jedyny problem: cena 220 zł . Natomiast na Allegro mozna go kupic taniej:
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.

Tylko jednego się boję: na tej aukcji sprzedająca pisze ze kosmetyki sprowadza z USA, czy istnieje zagrożenie ze odcien 20 który dostałam u nas w Polsce (tem mi pasuje) bedzie sie róznił od tego ze Stanów?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:03   #1390
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a czy odcień to również była vanilla? Jeśli tak to różnicy nie będzie
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:05   #1391
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
a czy odcień to również była vanilla? Jeśli tak to różnicy nie będzie
Własnie na pudełeczku z Douglasa pani napisała tylko "20" ...a nie chciałabym ryzykować. Jednac róznica 100 zł w cenie ( co mnie nie dziwi i nie wzbudza podejrzen przy tym kursie dolara) - jest duza...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 17:07   #1392
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

poproś sprzedawcę o zdjęcie na kartce, porównasz mniej więcej ze swoim podkladem i wtedy będziesz mieć pewność
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:36   #1393
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam ten podklad z inglotu jest rzeczywiscie fenomenalny!! nie mam totalnie bladej karnacji ale opalenizna to ja nie grzesze;] i blond wlosy wiec jak by to nazwac karnac bladaumiarkowanie. mam na stanie obecnie rowniez clinique superfit (pierwszy podklad tak drogi itepe a nie umywa sie do inglota ) mam wersje w bialym opakowaniu z czarna nakretka ! Jest jeszcze nieziemsko wydajny!! nie mam wielkiego doswiadczenia ale widze ze jes dobry;]
sory za chaotyczna wypowiedz mam nadzieje ze sens da sie wylapac;]
Marlen a jeśli można widzieć to jaki ty masz numerek tego podkładu? i czy twój jest najjaśniejszy, czy było jeszcze cos jaśniejszego?
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:04   #1394
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Marlen,podpinam sie pod pytanie Aggness oraz zapytam jeszcze o jedna kwestie-mianowicie krycie. Czy podklad raczej wyrownuje jedynie koloryt, czy bylby w stanie ukryc niedoskonalosci(krostki,p rzebarwienia)?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:09   #1395
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem ze to nie wątek od takich rzeczy ale nie chce zakłądac nowego a moze tu mi pomozecie.
No wiec dostałam w Douglaasie próbke podkładu Spectacular HR i bardzo mi spasował . Jedyny problem: cena 220 zł . Natomiast na Allegro mozna go kupic taniej:
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.

Tylko jednego się boję: na tej aukcji sprzedająca pisze ze kosmetyki sprowadza z USA, czy istnieje zagrożenie ze odcien 20 który dostałam u nas w Polsce (tem mi pasuje) bedzie sie róznił od tego ze Stanów?
Odradzam allegoro
Może lepiej truskawa? W tej chwili Spectacular jest tam za 107zł. Trzeba tylko polować na kolor KLIK
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:39   #1396
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Odradzam allegoro
Może lepiej truskawa? W tej chwili Spectacular jest tam za 107zł. Trzeba tylko polować na kolor KLIK
Własnie sparwdzałam dzis tez Truskawke (nawet nie nie mam konta na niej ) i zauważyłam ze jest tani, ale własnie nie ma tego odcienia 20...
Ale rozumiem ze to moze ulec zmianie, tak?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:48   #1397
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Własnie sparwdzałam dzis tez Truskawke (nawet nie nie mam konta na niej ) i zauważyłam ze jest tani, ale własnie nie ma tego odcienia 20...
Ale rozumiem ze to moze ulec zmianie, tak?
Może Właściwie trzeba sprawdzać codziennie [mogą wrzucić tylko kilka sztuk]. Nie ma czegoś takiego jak konto na truskawce . Zajrzyj może do wątku truskawkowego - w pierwszym poście jest wszystko wytłumaczone KLIK
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:07   #1398
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Może Właściwie trzeba sprawdzać codziennie [mogą wrzucić tylko kilka sztuk]. Nie ma czegoś takiego jak konto na truskawce . Zajrzyj może do wątku truskawkowego - w pierwszym poście jest wszystko wytłumaczone KLIK
Dziekuje za linka - niestety mnie przestraszyły formy płatności - nie można płacic przelewem :-(

A ja nie wiem o co chodzi w tym kartach i paypalach....
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:13   #1399
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Przeszukaj wątek truskawkowy (wiele razy pojawiały się podobne wątpliwości) - możliwości płatności jest kilka i biorąc pod uwagę ceny warto podpiąć konto pod paypala lub wyrobić kartę.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 21:18   #1400
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Marlen,podpinam sie pod pytanie Aggness oraz zapytam jeszcze o jedna kwestie-mianowicie krycie. Czy podklad raczej wyrownuje jedynie koloryt, czy bylby w stanie ukryc niedoskonalosci(krostki,p rzebarwienia)?
moim zdaniem kryje bez efektu tapety ja tez mam krostki i przebarwienia po wyduszaniu i wyglada ok;] ale meeeega krycie to raczej nie jest ;]
Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Marlen a jeśli można widzieć to jaki ty masz numerek tego podkładu? i czy twój jest najjaśniejszy, czy było jeszcze cos jaśniejszego?
pewnie ze mozna) mam 26 idealnie dobrany dobrala mi babka w inglocie o dziwo na kompetentna trafilam;]
na 100%ci nie powiem bo kupowalam go dosc dawno ale 99% ze jasniejsze odcienie istnieja
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:37   #1401
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
moim zdaniem kryje bez efektu tapety ja tez mam krostki i przebarwienia po wyduszaniu i wyglada ok;] ale meeeega krycie to raczej nie jest ;]


pewnie ze mozna) mam 26 idealnie dobrany dobrala mi babka w inglocie o dziwo na kompetentna trafilam;]
na 100%ci nie powiem bo kupowalam go dosc dawno ale 99% ze jasniejsze odcienie istnieja
Dzięki marlen za informacje, w takim razie niedługo wyruszam do sklepu
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 11:43   #1402
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
moim zdaniem kryje bez efektu tapety ja tez mam krostki i przebarwienia po wyduszaniu i wyglada ok;] ale meeeega krycie to raczej nie jest ;]
Dzieki Bedę musiała się nad nim zastanowić poważnie
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:01   #1403
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Zaintrygowałyście mnie tym podkladem z Inglota Chyba bede musiala go sobie sprawić
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:41   #1404
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Zaintrygowałyście mnie tym podkladem z Inglota Chyba bede musiala go sobie sprawić

no a jak wizaz uszczupla portfele;]

dziewczyny mam nadzieje ze wam podpasuje bo ja jestem zadowolona i to bardzo z tego podkladu;]
ale jesli nie to mnie chociaz nie zlinczujcie xD
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:11   #1405
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ech, białolice pomóżcie, bo ja już nie mam siły. Używałam CS Ivory- za ciemny i ciut zbyt różowy, MK Full 100- tonacja świetna, ale nadal zbyt ciemny. Teraz mam TM W1 w słoiczku, dekolt nieco opalony po lecie (niestety efekt braku zacięcia do brudzących i lepiących filtrów do ciała, na szczęście buzi i szyja jasne) Odcień tego l'oreala obleci- tylko 0,5 ciemniejszy od dekoltu, ale ja za 1-1,5 miesiąca wybieleje i co wtedy. poza tym trwałość jak dla mnie słaba i praktycznie brak krycia. Proszę polećcie mi podkład (i) jasny (ii) kryjący (iii) trwały. Może robić 'efekt maski"- na mnie właśnie takie podkłady najlepiej leżą i są niewidoczne- taka cera Może być tępy. I pewnie z górnej półki, ale cóż, pooszczędzam. Chcę mieć wreszcie "mój" podkład. Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 16:01   #1406
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Proszę polećcie mi podkład (i) jasny (ii) kryjący (iii) trwały. Może robić 'efekt maski"- na mnie właśnie takie podkłady najlepiej leżą i są niewidoczne- taka cera Może być tępy. I pewnie z górnej półki, ale cóż, pooszczędzam. Chcę mieć wreszcie "mój" podkład. Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
To ja polecam (o ile masz chłodną karnację) kolorek 001 Ivory firmy Astor podkład MATTITUDE
Chyba jedyny który jest o dziwo idealny z moją karnacją a nawet troszkę jaśniejszy...Zlewa się ze skórą i nie widać (pozytywnie) żeby coś było na buźce napaćkane...

Nie sugeruj się nazwą bo wszystkie firmy najjaśniejsze podkłady zwą ivory...ten jest naprawdę jaśniutki!!

Radzę wypróbować (napaćkać się nim w sklepie) i pochodzić po dworze.. i twedy ocenić czy może być..

pozdrawiam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 16:03   #1407
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny orientuje sie któraś czy Lumene podkład w kompakcie 01 (Angel cos tam) jest jasny?
Wszystko dla mnie za ciemne jest, a mam na ten ochote.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:56   #1408
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To ja polecam (o ile masz chłodną karnację) kolorek 001 Ivory firmy Astor podkład MATTITUDE
Chyba jedyny który jest o dziwo idealny z moją karnacją a nawet troszkę jaśniejszy...Zlewa się ze skórą i nie widać (pozytywnie) żeby coś było na buźce napaćkane...

Nie sugeruj się nazwą bo wszystkie firmy najjaśniejsze podkłady zwą ivory...ten jest naprawdę jaśniutki!!

Radzę wypróbować (napaćkać się nim w sklepie) i pochodzić po dworze.. i twedy ocenić czy może być..

pozdrawiam
Hmmm, wydawało mi się, że Astor ma ciemne, ale rzeczywiście tego mattitude nie oglądałam. dzięki za rade, na pewno pooglądam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 16:19   #1409
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hmmm, wydawało mi się, że Astor ma ciemne, ale rzeczywiście tego mattitude nie oglądałam. dzięki za rade, na pewno pooglądam
Tak, ten mattitude jest dosc jasny, ale wpada w roz. Jak dla mnie powinien byc jasniejszy i mniej rozowy

I mam WILEKA PROSBE: czy znaie podklad o zblizonym kolorze do bourjois 10 hours slep effect 71?? (bo kolor jest idealny, ale niestety sie po nim swiece). Tyko taki ktory bede mogla kupic w drogerii typu sephora, rossmann
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:19   #1410
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Tak, ten mattitude jest dosc jasny, ale wpada w roz. Jak dla mnie powinien byc jasniejszy i mniej rozowy
Przeszłam się do Rossmanna i przetestowałam. Niestety, dla mnie to on jest brązowy. Zrobił mi śliczny pomarańczowo-brązowy kleks na przedramieniu. Ja chyba jestem jakaś inna
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.