MMowe plotki:) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 19:52   #4261
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no ciekawy sposób, ja dzisiaj jeszcze inny wyczytałam(też tam było stemplowanie twarzy pędzlem---ja tak nakładam zawsze puder , nie omiatam raczej) ale to z tłustym kremem u nie niestety odpada, bo po nim bym miała jeszcze więcej niespodzianek niż po czym innym.
ach czyli wiem po czym mam te syfy ostatnio Tyle że mnie na lekkim kremie proszek opadał,nie wiem jak dziewczyny inne to robią.. Znam też sposób z termalką i od tygodnia zapominam go wypróbować

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
u nas troche kiepski dzien
z przedszkolem - falstart
coprawda dojechalismy do przedszkola ale tylko po to, zeby sie przebrac bo synek w drodze zwymiotowal i nie chcialam go tam zostawiac... podejrzewam, ze t jakis wirus bo maz w sobote mial podobnie, jakies zatrucie zoladkowe, non stop na kibelku, zle samopoczucie i lezal caly dzien w lozku i spal
tak wiec jesli nic sie nie rozwinie to startujemy jeszcze raz w sr/czw




sweet, wspolczuje sytuacji
zawsze dziwi mnie ludzka zawisc..i to do tego stopnia, zeby uniemozliwiac Ci zarabianie na swoim hobby...



prosze mi tu nie robic ochoty na creme brule

eweska, fajnie, ze wrocilas mam nadzieje na nowe makijaze
Aga, maz dotarl?
Proszę mi tu nie przypominać o tym Ja nieświadomie to napisałam bo mam ok. 10 takich miseczek (uwielbiam Crema Catalana a to prawie jak Creme brulee dlatego kupuję hurtowo jak jestem w realu) i teraz też mam ochotę...
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:03   #4262
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

dotarł, wieczorem wczoraj. I jestem prawie 700zł w plecy, nie mam na rachunki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:05   #4263
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

jamam sucha twarz i nie nakladam kremu a mineraly mi sie trzymajaaaaa wiadomo ze nieco sie osypie ale jakos tak nakladam tudziez wcieram ze trzyma sie
ja krem daje wieczorem tylko chyba ze zapomneee to rano daje lekki bardzo kremik i czekam az wyschnie

aaa w ogole to witaaaaam

dzisiaj mamy z Tżtem rocznice...8ma hehe :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:06   #4264
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dotarł, wieczorem wczoraj. I jestem prawie 700zł w plecy, nie mam na rachunki
Kochana, bardzo mi przykro,że takie masz problemy,naprawdę Trzymaj się
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:30   #4265
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Proszę mi tu nie przypominać o tym Ja nieświadomie to napisałam bo mam ok. 10 takich miseczek (uwielbiam Crema Catalana a to prawie jak Creme brulee dlatego kupuję hurtowo jak jestem w realu) i teraz też mam ochotę...
phi! ja se sama obie i jest najlepszy
tego catalana nie jadlam raz kupilam gotowca w lidlu i w zyciu wiecej nie kupie!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dotarł, wieczorem wczoraj. I jestem prawie 700zł w plecy, nie mam na rachunki
o cholera.. no to niezle
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:38   #4266
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

ja to nawet nie wiem jakie to miseczki do creme brulee

Candulku wszystkiego naj naj. teraz trzeba to uczcić
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 20:43   #4267
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

taaa uczcic:P moj w pracy a mnie spanie bierze:P ide zrobie mu cos do jedzenia i do wanny
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 21:33   #4268
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

słit dżizas puściłabym mieszkanie z dymem... zagadalam sie z siostra a w kuchni wyparzalam butelki
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:50   #4269
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jamam sucha twarz i nie nakladam kremu a mineraly mi sie trzymajaaaaa wiadomo ze nieco sie osypie ale jakos tak nakladam tudziez wcieram ze trzyma sie
ja krem daje wieczorem tylko chyba ze zapomneee to rano daje lekki bardzo kremik i czekam az wyschnie

aaa w ogole to witaaaaam

dzisiaj mamy z Tżtem rocznice...8ma hehe :P
No ja też tak robiłam przez pół roku ale musiałam nakładać b dużo co by pod koniec dnia cos zostalo, a tak jest i ladniej i w ogole

oo,gratulacje

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
phi! ja se sama obie i jest najlepszy
tego catalana nie jadlam raz kupilam gotowca w lidlu i w zyciu wiecej nie kupie!



o cholera.. no to niezle
dla mnie robienie w domu jest troche bez sensu bo a. wydam na skladniki majatek b. nie mam tego takiego co cukier karmelizuje a moj piekarnik jest do d. wiec kiedys zrobilam i wyszlo niedobree
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:03   #4270
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć Robaczki

widzę, że mowa o minerałach, ja nie mam na szczęście tego hopla i tak za dużo wydaję na kosmetyki

Candy gratuluję rocznicy a to po ślubie czy normalnie?
mi we wrześniu stuknie 3 lata małżeństwa a w maju stuknęło 8 lat znajomości

ja nigdy nie jadłam Creme Brulle, nawet nie wiem co to

Aga współczuję wydatków

mi się cera wreszcie poprawiła od specyfików poleconych przez Agę

tylko kurka teraz na co innego narzekam strasznie puchnę, w sumie na oko tego nie widać ale okropnie się czuję, nogi i ręce aż mnie bolą, nic z tego nie rozumiem bo przecież piję pokrzywę i jem bratka a to działa moczopędnie. Może to od braku ruchu od miesiąca nie chodzę na siłkę a chodziłam od stycznia 2 razy w tygodniu. A takto siedzę tylko w domu przed kompem
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:04   #4271
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Widzę że te opuchnięcia to jakaś zmora.
Mnie te powieki puchną nie wiem od czego. Ale na szczęście odpukać jest ok na razie.
Kup sobie Sweet wapno (takie musujące, najzwyklejsze, bez dodatków) może pomoże a na pewno nie zaszkodzi.
Co do rocznic to ja też miałam 8 w związku (18 sierpnia) i 1 po ślubie (27 czerwca)
Widzę że tu dziewczyny mają długo tych samych partnerów
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 11:14   #4272
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Widzę że te opuchnięcia to jakaś zmora.
Mnie te powieki puchną nie wiem od czego. Ale na szczęście odpukać jest ok na razie.
Kup sobie Sweet wapno (takie musujące, najzwyklejsze, bez dodatków) może pomoże a na pewno nie zaszkodzi.
Co do rocznic to ja też miałam 8 w związku (18 sierpnia) i 1 po ślubie (27 czerwca)
Widzę że tu dziewczyny mają długo tych samych partnerów
o to muszę kupić, ciekawe czy pomoże
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:03   #4273
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Sweet skarbie jak się trzymasz w związku z tą sytuacją z pracą i maxmodels?? Trzymasz się?? Współczuje Ci i wciąż nie mogę zrozumieć co to wszystko ma ze sobą wspólnego, że masz hobby to chyba dobrze bo będąc szczęśliwa także poza pracą zapewne pracowałabyś bardziej efektywnie Tak ja myślę.

Kasieńko może akurat już te uczulenia nie wrócą Użyłam ostatnio Duraline i mnie nie uczula zupełnie. Czekam kochana na jakiś filmik na YT, nakręciłaś już ten o pędzlach syntetycznych ?? Chyba nie... Brakuje mi Twojej osoby

A u mnie nad drzwiami wejściowymi zamieszkał sobie wczoraj nietoperek, cały dzień sobie wisiał, a ja bałam się, że w każdej chwili się obudzi.... Na szczęście już opuścił mój dom Mam nadzieje, że nie wróci!
A ja mam dziś dzień lenistwa, siedzę i się obijam Nawet mi się malować nie chce...
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:16   #4274
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Sweet skarbie jak się trzymasz w związku z tą sytuacją z pracą i maxmodels?? Trzymasz się?? Współczuje Ci i wciąż nie mogę zrozumieć co to wszystko ma ze sobą wspólnego, że masz hobby to chyba dobrze bo będąc szczęśliwa także poza pracą zapewne pracowałabyś bardziej efektywnie Tak ja myślę.

Kasieńko może akurat już te uczulenia nie wrócą Użyłam ostatnio Duraline i mnie nie uczula zupełnie. Czekam kochana na jakiś filmik na YT, nakręciłaś już ten o pędzlach syntetycznych ?? Chyba nie... Brakuje mi Twojej osoby

A u mnie nad drzwiami wejściowymi zamieszkał sobie wczoraj nietoperek, cały dzień sobie wisiał, a ja bałam się, że w każdej chwili się obudzi.... Na szczęście już opuścił mój dom Mam nadzieje, że nie wróci!
A ja mam dziś dzień lenistwa, siedzę i się obijam Nawet mi się malować nie chce...
Ja boję się znów zastosować ten duraline. Ale w weekend spróbuję odrobinkę.
Filmiku o pędzlach nie ma ale planuję go nakręcić w tym tyg. (muszę bo się zobowiązałam)
Niestety ostatnio nie miałam czasu na makijaże - praca a potem wyjazd do Polski. Może powolutku zacznę coś tworzyć ale nie obiecuję
I współczuję nietoperka
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:17   #4275
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Sweet skarbie jak się trzymasz w związku z tą sytuacją z pracą i maxmodels?? Trzymasz się?? Współczuje Ci i wciąż nie mogę zrozumieć co to wszystko ma ze sobą wspólnego, że masz hobby to chyba dobrze bo będąc szczęśliwa także poza pracą zapewne pracowałabyś bardziej efektywnie Tak ja myślę.

Kasieńko może akurat już te uczulenia nie wrócą Użyłam ostatnio Duraline i mnie nie uczula zupełnie. Czekam kochana na jakiś filmik na YT, nakręciłaś już ten o pędzlach syntetycznych ?? Chyba nie... Brakuje mi Twojej osoby

A u mnie nad drzwiami wejściowymi zamieszkał sobie wczoraj nietoperek, cały dzień sobie wisiał, a ja bałam się, że w każdej chwili się obudzi.... Na szczęście już opuścił mój dom Mam nadzieje, że nie wróci!
A ja mam dziś dzień lenistwa, siedzę i się obijam Nawet mi się malować nie chce...
musiałam zaakceptować
jakiś czas temu jeszcze na wychowawczym podpisałam nową umowę z dużą podwyżką, więc jak wrócę do pracy 1 września to na nowej pensji w dodatku czeka mnie jeszcze rozmowa o zmianie stanowiska bo w czasie macierzyńskiego obroniłam się i mogę przejść w pracy o stopień wyżej i co za tym idzie także ponowny wzrost zarobków.
Więc chyba nie mam co narzekać zobaczymy jak to będzie po powrocie, czy bedzie mi czegoś brakowało.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 17:56   #4276
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Sweet..ja nie jestem zaslubionaaa

wrocilam z pracy..mowilam Tżtowi przed wyjsciem zeby troche ogarnal mieszkanie..wchodze a tu wiekszy sajgon niz byl!! noooz chyba mi sie zagotowalo wszystkoooooo!!
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:58   #4277
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Witam Kochane Przepraszam ze Was zaniedbuje i wpadam jak po ogien, ale mam gosci...pelna chata normalnie
Chcialam sie z Wami podzielic moja radoscia wygralam moim pierzastym makijazem konkurs youtubowy u nieesi25 To moj pierwszy konkurs...jestem taka podekscytowana i pije wisnioweczke z tej okazji

Oczywiscie baaaardzo Wam dziekuje za kciuki...rzeczywiscie maja niesamowita moc

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-08-24 o 22:03
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:07   #4278
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Gratuluję Gosadko
Ja do konkursów mam zrażenie - do tej pory niejaka Asiek z YT nie wysłała mi nagrody. Mimo że nagroda była od sponsora a nie od niej.
Ściemnia mi strasznie od kilku miesięcy - było już wysyłanie paczki przez mamusię, nie odebranie przeze mnie przesyłki w Ie, remont w domu i niemożność wysłania itp.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:22   #4279
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

powinnas skontaktowac sie po prostu ze sponsorem aby potem nei bylo takich akcji. wiecej rzeczy nie dostanie :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 22:23   #4280
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Gratuluję Gosadko
Ja do konkursów mam zrażenie - do tej pory niejaka Asiek z YT nie wysłała mi nagrody. Mimo że nagroda była od sponsora a nie od niej.
Ściemnia mi strasznie od kilku miesięcy - było już wysyłanie paczki przez mamusię, nie odebranie przeze mnie przesyłki w Ie, remont w domu i niemożność wysłania itp.
Dziekuje Kasiu Przykro mi ze masz takie doswiadczenia, wiesz jesli ta dziewczyna sciemnia to zle o niej swiadczy bo przeciez nie bedziesz czekala w nieskonczonosc, jesli sie cos stalo z nagroda to powinna Ci to uczciwie napisac...fakt ze gorycz by pozostala ale mogla by Ci kupic jakis drobiazg w ramach rekompensaty i Ci wyslac, no chyba ze przerazaja ja same koszty przesylki z PL ale to mogla zaznaczyc w regulaminie konkursu ze nie wysyla za granice
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:25   #4281
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Gosadko gratulowałam na YT i w Twoim wątku ale i tu napiszę. Byłaś najlepsza brawo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:30   #4282
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
powinnas skontaktowac sie po prostu ze sponsorem aby potem nei bylo takich akcji. wiecej rzeczy nie dostanie :P
Myślałam o tym. Ale jakoś nie chciałam robić nieprzyjemności tej dziewczynie bo ogólnie jest sympatyczna i w życiu bym jej nie podejrzewała o takie akcje.
Niestety mimo wysyłania mi kilku wiadomości ani razu nie wysłała mi numeru przesyłki (którą niby wysłała) ani nr. zwrotu (którego na bank nie było bo mieszkam w malutkiej mieścinie tylko z 3 pocztami). Ostatnio jakoś ze 3 tyg temu pisała że wyśle do PL i oczywiście pewnie paczka znów zaginęła bo jakoś byłam 2 tyg w PL i nic nie dotarło

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Dziekuje Kasiu Przykro mi ze masz takie doswiadczenia, wiesz jesli ta dziewczyna sciemnia to zle o niej swiadczy bo przeciez nie bedziesz czekala w nieskonczonosc, jesli sie cos stalo z nagroda to powinna Ci to uczciwie napisac...fakt ze gorycz by pozostala ale mogla by Ci kupic jakis drobiazg w ramach rekompensaty i Ci wyslac, no chyba ze przerazaja ja same koszty przesylki z PL ale to mogla zaznaczyc w regulaminie konkursu ze nie wysyla za granice
Ona nie kupowała tej nagrody a ją dostała od sponsora. Tuż po wygraniu (kilka mcy temu)pisałam z nią o tym czy nie problem wysłać paczkę do IE (wygrywałam już kilka razy i poza jednym razem gdy organizatorka zaznaczyła że wysyła tylko do PL to zawsze nie było problemu z paczką do mnie) i ona mówiła że to nie problem.
Ściemnia straszliwie a mnie szkoda jej bruździć w jej karierze na YT bo jest w sumie lubiana i popularna.
A nagrody pewnie sama używa (a akurat fajne były, sama miałam chrapkę na maskę czekoladową) bo to że je ma u siebie to mi sama napisała
Gosadko ale ty na pewno dostaniesz swoją nagrodę.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:59   #4283
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Witam Kochane Przepraszam ze Was zaniedbuje i wpadam jak po ogien, ale mam gosci...pelna chata normalnie
Chcialam sie z Wami podzielic moja radoscia wygralam moim pierzastym makijazem konkurs youtubowy u nieesi25 To moj pierwszy konkurs...jestem taka podekscytowana i pije wisnioweczke z tej okazji

Oczywiscie baaaardzo Wam dziekuje za kciuki...rzeczywiscie maja niesamowita moc
gratuluje
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 23:30   #4284
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
gratuluje
Dzieki Gio
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 23:44   #4285
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witajcie !!!!!!!!!!!!!!

jestem z powrotem
ale nie nadrobie Was za Chiny,wiec prosze o wybaczenie
dzis wrocilam i stos prania ,jutro porzadki,obiad itd,wiec na dniach cos wrzuce obiecuje
melduje sie wiec,ze jestem,zyje i bylo suuuuuper!

sciskam Was wszystkie mocno
tesnilyscie??
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 06:07   #4286
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

ahoooooj
ale jestem spiaca....
cos malo plot z wczoraj

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
tesnilyscie??
siur!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 07:44   #4287
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

bryyy

Gosado gratuluję

Kasia a może ona jest sympatyczna tylko z pozoru, nie znasz jej przecież w rzeczywistości ja bym coś napisała

Emi no jasne, że tęskniłysmy


matko za tydzień o tej porze będę już w pracy
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 08:22   #4288
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Bry

Gosada
gratuluje !!!!

Emi jasne ze teskniłysmy
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 08:37   #4289
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

witaj Emi

Kasiu, nieładnie postępuje nie odpuszczaj, pisz do sponsora, podaj nam jej nick o, to Aasieek, brzydko z jej strony i to bardzo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-08-25 o 08:49
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:29   #4290
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

dzien dobry lejdis kochane

na razie sie witam
jestem w trakcia porzadkow,zaraz sniadanie,obiad nastawic i moze cos wrzuce do obejrzenia
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.