Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 10:31   #361
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Maybelline1990 Pokaż wiadomość
8 dzień. Na razie skóra się nie pogarsza, wręcz przeciwnie, mam wrażenie że wszystko schodzi i staje się gładsza. Aż mnie to dziwi. Mimo wszystko czekam na wysyp...
Nie czekaj Mnie np wysyp ominął, od początku była poprawa
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:38   #362
Maybelline1990
Raczkowanie
 
Avatar Maybelline1990
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 78
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Nie czekaj Mnie np wysyp ominął, od początku była poprawa

Wolę się chyba nie nastawiać, że wysyp mnie ominie. Może się pojawić nawet za 2 miesiące i wtedy będę ubolewać
Maybelline1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:42   #363
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Maybelline1990 Pokaż wiadomość
Wolę się chyba nie nastawiać, że wysyp mnie ominie. Może się pojawić nawet za 2 miesiące i wtedy będę ubolewać
Ja się nastawiałam że będzie :p Ale trzeba być dobrej myśli
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:49   #364
Maybelline1990
Raczkowanie
 
Avatar Maybelline1990
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 78
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ja się nastawiałam że będzie :p Ale trzeba być dobrej myśli
Jestem bardzo dobrej myśli Gdyby nie to, to bym się pewnie na kurację nie zdecydowała. A zastanawiałam się dobre pół roku, aż nie poznałam dziewczyny, która to przeszła, a cerę ma idealną...
Maybelline1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 08:02   #365
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja już się nie mogę doczekać wizyty u dermatologa - 20 mg przestało na mnie robić wrażenie tzn mam nieco suchą skórę, usta i włosy, ale bez poczucia dyskomfortu już, nic mi się nie łuszczy i nic mi się też nie poprawia. nie żebym tęskniła za mega wylinką i wysypem, no ale też nie chce brać tego świństwa do końca życia, tylko w miarę szybko się z tym uporać
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 09:43   #366
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

hej ja też biorę aknenormin. Kończę pod koniec października. Skutki uboczne są do wytrzymania, ale mam ogromny problem z wypadającymi włosami ;( Kiepsko to wygląda.. Mam nadzieję, że po kuracji przestaną tak lecieć. Kupiłam ostatnio tabletki Silica na wzmocnienie i się zastanawiam czy mogę je łykać jeszcze podczas kuracji? Muszę jak najszybciej wzmocnić te włosy bo będzie tragedia ;( Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kuracji )
Zero pryszczy, gładka skóra, tylko przebarwienia. Chociaż z tymi pryszczami to tak nie do końca prawda. Pod okiem mam taką małą grudkę, a wokół jest zaczerwienienie. I nie znika już od 3 miesięcy. Powoli tracę cierpliwość. Miał ktoś taki przypadek? Kurację kończę za ponad miesiąc i jak nie zniknie to nie wiem co zrobię ;p I jeszcze na policzku tkwi od 2 miesięcy mały pryszcz. Ale myślę, że prędzej czy później zejdzie bo ostatnio trochę zmalał. Ale na ten pod okiem to nie mam już cierpliwości ;p Burzy mi to cały efekt
Gdyby ktoś miał jakieś pytania to piszcie Niedługo kończę leczenie więc jakieś doświadczenie mam
Powodzenia wszystkim w walce z tym okropieństwem!
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 20:02   #367
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio tabletki Silica na wzmocnienie i się zastanawiam czy mogę je łykać jeszcze podczas kuracji? Muszę jak najszybciej wzmocnić te włosy bo będzie tragedia ;( Ogólnie jestem bardzo zadowolona z kuracji )
Możesz łykać te witaminy tylko jeśli nie maja w składzie witaminy A lub jej pochodnych.
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 23:29   #368
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny mam pytanie, czy te retinoidy douste są skuteczne jeśli chodzi o zaskórniki? Mój trądzik to głównie masa wągrów na całej twarzy, ale dosłownie jest ich multum. Nie mam natomiast problemu z ropnymi pryszczami itp, czasem coś wyskoczy, ale generalnie niewiele.

Widziałam efekty po stosowaniu acnenorminu o koleżanek, były powalające. Jednak one miały spory problem z trądzikiem, takiego typu ze mnóstwo ropnych pryszczy.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 14:23   #369
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Wągry znikają wszystkie, ale jak się ma sprawa z zaskórnikami to nie wiem bo nie mam z nimi problemu. Mam, a raczej miałam tylko ropne pryszcze.
Ale na pewno z zaskórnikami retinoidy sobie radzą bo ten lek "wyciąga" wszystko na wierzch.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:53   #370
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
Wągry znikają wszystkie, ale jak się ma sprawa z zaskórnikami to nie wiem bo nie mam z nimi problemu. Mam, a raczej miałam tylko ropne pryszcze.
Ale na pewno z zaskórnikami retinoidy sobie radzą bo ten lek "wyciąga" wszystko na wierzch.
dokładnie. u mnie masakra. 16 dzień i całe zło tkwiące w czeluściach skóry powychodziło na wierzch. nie są to ropne (chociaż i takie się zdarzają), ale zaskórniki. cała buzia jest chropowata, a fe. teraz tylko mnie zastanawia, czy one się wszystkie wchłoną i schowają raz na zawsze, czy będą wychodzić...
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:31   #371
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mam wolną chwilę, przeglądam zdjęcia i trafiłam na zdjęcia, które zrobiłam przed rozpoczęciem kuracji izotekiem - w chwili, kiedy moja cera wyglądała fatalnie, a mi się chciało wyć przed lustrem. Miałam pełno wyprysków, blizn, przebarwień, do cerę tego wymęczoną leczeniem zewnętrznym, a więc zaczerwienioną i w kiepskiej kondycji. Jak teraz na to patrzę, to nie mogę uwierzyć, że aż tak strasznie wyglądałam.
Nie mam dla porównania zdjęć saute z chwili obecnej. Mam tylko takie z makijażem, więc nie będą w pełni miarodajne, ale w chwili obecnej na finiszu leczenia zostały mi tylko przebarwienia, głównie na czole (zresztą prześwitują pod lekkim podkładem).
Co prawda z zasady nie umieszczam zdjęć twarzy na forum, ale dla was zrobię wyjątek i na chwilę wrzucę porównanie. Jak dorwę aparat, to podmienię zdjęcie po kuracji bez makijażu, bo podkład trochę upiększa efekt.
Zdjęcie ze stycznia jest przy świetle sztucznym, wrześniowe przy naturalnym.

Różnica w wyglądzie cery i w samopoczuciu jest kolosalna
Teraz tylko modlę się, żeby trądzik nie wrócił, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że po odstawieniu izoteku cera nie będzie aż tak idealna, ale byleby nie było tak jak wcześniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styczeń.jpg (72,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesień.01.jpg (120,7 KB, 135 załadowań)
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 16:36   #372
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Elfia4 super, gratuluję! ile czasu trwała Twoja kuracja?


i mam pytanie, czy po Aknenorminie znikają również blizny? ;> bo ja biorę niecały miesiąc, ale mam wrażenie, że troszkę jakby mi znikały
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:44   #373
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Elfia4 super, gratuluję! ile czasu trwała Twoja kuracja?


i mam pytanie, czy po Aknenorminie znikają również blizny? ;> bo ja biorę niecały miesiąc, ale mam wrażenie, że troszkę jakby mi znikały
Od połowy stycznie do teraz, więc ponad 9 miesięcy.
Mi drobne blizny po trudno gojących się wypryskach poznikały, ale to były płytkie, zaczerwienione blizenki, które dawały efekt twarzy w czerwone plamki. Te głębokie blizny powinny się spłycić, bo skóra przez ten czas delikatnie i stopniowo złuszcza się.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:25   #374
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Elfia4 super jest!
szkoda, że u mnie tkwi taka grudka od ponad 3 miesięcy pod okiem i za nic nie chce zejść powoli już tracę cierpliwość
no i mnóstwo przebarwień, ale po kuracji (to już za miesiąc) potraktuję je No Scarem najgorzej jest z włosami...
Dziewczyny (które skończyły kurację) smarowałyście się czymś na podtrzymanie? Np: epiduo, skonoren.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 20:23   #375
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny,
niedługo rozpocznę kurację retinoidami doustnie i mam do was jedno dla mnie bardzo ważne pytanie - jak to jest z tymi włosami? Bo ja to generalnie wszystko zniosę, suchość twarzy, oczu, cholesterol i inne takie na ulotce ale z włosami mam problem. Kiedyś miałam z nimi dość duży poważny problem i jak sobie pomyślę, że znów miałyby rozpocząć się z nimi problemy to aż mi skóra cierpnie.

Bardzo proszę o opinię, jak to jest z tymi włosami, baaardzo wypadają, garściami? No ogólnie jak to z nimi jest. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację w tym temacie bo widzę, że to wypadanie włosów jednak się zdarza.

pozdrawiam
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:06   #376
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Niestety mi tak z dwa miesiące strasznie wypadają włosy ;( nigdy nie miałam takiego problemu. Tragedii nie ma (raz ich wypada więcej, raz mniej) , ale super też nie jest. Dobrze, że niedługo kończę. Choć czytałam, że po kuracji też jeszcze długo wypadają ;( ;( Zaczęłam łykać tabletki Silica i wcieram jakiś tonik przepisany przez dermatologa. To jest loteria- może Cię spotkać ten skutek uboczny, albo i nie
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:37   #377
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Moje włosy też nieco słabiej trzymają się głowy
Tragedii nie ma, ale po uczesaniu czy umyciu zauważalnie więcej włosów wypada.
Jeśli będę pamiętała, to dopytam dermatolożki o to, co stosować, żeby je wzmocnić.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:39   #378
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mi włosy wypadają garściami ale w moim przypadku to akurat plus:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:00   #379
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mi też wypadają.. nie aż tak strasznie, ale bardziej niż wcześniej. mam nadzieję, że po kuracji, wszystko wróci do normy
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:33   #380
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

bardzo dziękuję wszystkim za opinie, nie spodziewałam się aż takiego odzewu

ehh, te włosy to naprawdę dla mnie najgorsza z możliwych opcji.. no ale podpytam swojego dermę jak to z tym jest, może dowiem się czegoś nowego


pozdrawiam i dziękuję za odzew!
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:02   #381
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Niestety coś za coś- albo gładka i czysta cera, albo niewypadające włosy ;D Wybieram to 1 bo włosy przecież się zregenerują po kuracji (mam nadzieję przynajmniej )
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:09   #382
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

13 dni do końca kuracji. Odliczammmm nananana
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:15   #383
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

a ja jeszcze miesiąc, szybko zleci Visez jesteś zadowolona z kuracji? a miałaś problem z takimi grudkami ( bo to nie są pryszcze) które tkwiły z 2 miesiące albo i dłużej? Nie umiem już zdzierżyć tego czegoś pod okiem i zastanawiam się kiedy zejdzie, jeszcze ostatnio wydaje mi się jakby trochę się powiększyło ;( heh ;(
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:23   #384
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze miesiąc, szybko zleci Visez jesteś zadowolona z kuracji? a miałaś problem z takimi grudkami ( bo to nie są pryszcze) które tkwiły z 2 miesiące albo i dłużej? Nie umiem już zdzierżyć tego czegoś pod okiem i zastanawiam się kiedy zejdzie, jeszcze ostatnio wydaje mi się jakby trochę się powiększyło ;( heh ;(
Jasne że miałam... jedna na drugiej... wypełnione dziwnym biało krwistym płynem (nie przypominał ropy) jak sobie przypomnę to... yhh.. czasem pękały same i dopiero była zabawa jak byłam poza domem
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 22:15   #385
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mi włosy wypadają tylko trochę mocniej.. przy myciu jest ich dużo, ale myję je co ok. 5 dni, a myłam codziennie, więc nie wydaje mi się, żeby leciały mi garściami

Ja się męczę z przesuszoną śluzówką nosa.. :/ Mam katar i tak mi się to ciągnie, nic mi nie pomaga :/
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 22:20   #386
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ja się męczę z przesuszoną śluzówką nosa.. :/ Mam katar i tak mi się to ciągnie, nic mi nie pomaga :/
Sól fizjologiczna I kilka kropelek w nos. Ja za 5szt płaciłm 1,80:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 11:14   #387
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

U mnie z wlosami troche siuspokoilo. Tzn mysle ze skora juz jest bardziej przyzwyczajona i az tak nie leca jak 2-3 tyg temu. Poza tym polecam wam suple dla kobiet w ciazy oraz biotebal. Te dla kobiec w ciazy nie zawieraja wit a, bo jest w ciazy niedozwolona a za to maja wszystko poza tym. Biotebal wplywa na mocnosc cebulek i szybszy wzrost wlosow, to szybciej odrosna te co wypadlu. U mnie jest lepiej.
Poza tym uzywam tez szamponu dermena na wypadanie i on tez na pewno przyczynil sie do zmniejszenia wypadania.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 12:16   #388
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze miesiąc, szybko zleci Visez jesteś zadowolona z kuracji? a miałaś problem z takimi grudkami ( bo to nie są pryszcze) które tkwiły z 2 miesiące albo i dłużej? Nie umiem już zdzierżyć tego czegoś pod okiem i zastanawiam się kiedy zejdzie, jeszcze ostatnio wydaje mi się jakby trochę się powiększyło ;( heh ;(

A probowalas smarowac mascia ichtiolowa albo tribioticiem? Mi to przewaznie pomagalo i wyciagalo na zewnatrz ropę.
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:10   #389
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez malaga20 Pokaż wiadomość
A probowalas smarowac mascia ichtiolowa albo tribioticiem? Mi to przewaznie pomagalo i wyciagalo na zewnatrz ropę.
Taak, smarowałam już czym się da- maścią ichtiolową, cynkową, benzacne, nawet isotrexinem. I nic...
Z tym, że to nie jest wypełnione taką typową ropą. Sama nie wiem co tam jest w środku To jest taka jakby mała grudka, a wokół niej jest zaczerwienienie. I utrzymuje się to już ponad 3 miesiące (oczywiście na początku było o wiele większe, potem zmalało i od tego czasu nie chce zejść). Na policzku też mam pryszcza, który nie znika z 2 miesiące, ale ostatnio zmalał, więc mam nadzieję, że do końca kuracji zejdzie. Strasznie mnie to denerwuje gdy się ma cała twarz czystą.... Izo uczy cierpliwości
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:22   #390
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
13 dni do końca kuracji. Odliczammmm nananana
zazdroszczę! ile czasu trwała Twoja kuracja?
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.