Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-16, 23:55   #2011
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to kurcze u mnie zostawia lepki ślad
Też jestem suchotykiem skórnym Az dziwne ze cerę na ryjku mam mieszaną
Neutrogenę miałam, ale nie w niebieskiej tubce, nic mi nie dawała.
Handy Gurugu przyszedł do mnie 2 tygodnie temu własnie i on na razie spisuje sie najlepiej, ale to jeszcze nie do końca "to" nie strasz, ze przestaje potem działać
no to może ja mam bardziej suchą skórę i szybciej 'spija' krem z powierzchni ja podobnie, twarz i ciało - skóra sucha.. włosy i skóra głowy przetłuszczające się
z pierwszego HG byłam zadowolona i kupiłam drugie.. i potem już jakby mniej nawilżał, albo skóra się przyzwyczaiła
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 23:57   #2012
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U konsultantek to wiem, ale nie znam zadnej wiec pozostaje allegro

Też żadnej nie znam, ale chyba nawet na all wychodzi taniej niż u konsultantki , szczególnie mi, bo ja zawsze kupuję kilka sztuk naraz, u mnie krem do rąk to w każdym kącie mieszkania znajdziesz
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 00:04   #2013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Też żadnej nie znam, ale chyba nawet na all wychodzi taniej niż u konsultantki , szczególnie mi, bo ja zawsze kupuję kilka sztuk naraz, u mnie krem do rąk to w każdym kącie mieszkania znajdziesz
No 6,50 plus przesyłka drugie tyle to cena niewygórowana za krem do rak
Chyba sobie kliknę jojobe z mango

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no to może ja mam bardziej suchą skórę i szybciej 'spija' krem z powierzchni ja podobnie, twarz i ciało - skóra sucha.. włosy i skóra głowy przetłuszczające się
z pierwszego HG byłam zadowolona i kupiłam drugie.. i potem już jakby mniej nawilżał, albo skóra się przyzwyczaiła
Mozliwe, ze tak jest. U mnie prócz problemu suchej skóry dochodzi problem twardej wody, silnie zwapnionej, wiec kazdy kontakt dłoni z wodą zawsze konczy sie uczuciem sciagniecia skóry
Ale skóre głowy mam również suchą zwłaszcza w okresie grzewczym, dodatkowo suszarka robi swoje
Tez zauwazyłam, ze skóra jak sie przyzwyczai do czegoś, to potem przestaje reagować. Tak miałam m.in. z balsamem do ust Clarinsa - pierwsze opakowanie ochy i achy, drugie - porażka, juz nie działał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 09:48   #2014
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
też mi się nigdy odsyłać nie chce....
co Ci zmniejszyło wypadanie włosów?

Szczerze? Nie mam pojecia co konkretnie zadzialalo.

W wakacje zaczelam od tabletek z drozdzy Dromin Intenso. Bralam ze dwa miesiace. Potem, za namowa Agi Bil przerzucilam sie na Pantotenian Wapnia. Wiele pozytywnych opinii jest zreszta w necie. Mialam jednak wrazenie, ze wypadanie znow sie zintensyfikowalo (wniosek moj byl taki, ze Dromin byl lepszy chyba). Bralam Pantotenian ze 3 miesiace. Od 3 tygodnii nie biore nic, bo nie mam czasu kupic. Dzis jednak jak w koncu zdaze do apteki to kupie i Dromin Intenso i Pantotenian. Bede lykac razem.
Duza zasluga w niewypadaniu wlosow tez jest szamponu. Ostatnio przerzucilam sie na Sante i nie uzywam w ogole odzywek. Nie ogarniam tego, ale jak nakladam odzywke (od polowy dlugosci) to niektore wlosy moge sobie po prostu wyjac pod prysznicem. Nie wiem czy to o obciazenie chodzi czy co.
Powiem od razu, ze nie uzywam pianek, lakierow. Nie prostuje wlosow, chyb a, ze jakies swieto . Z suszeniem tak samo.

Bonusowo jeszcze dodam, ze ampulki Vichy z Aminexilem czy Klorane sa o kant dupy potluc. Jesli chcialabys skorzystac to: "nie idz ta droga" . Wlosy po nich paskudne, drogie to, a wypadania nie zmniejszylo.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-17 o 09:51
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 11:15   #2015
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurka, a ja zamawiałam w P&R też w środę i to po południu (po 14h), przelew zrobiłam natychmiast i nie dość, że żadnego maila z informacją o wysyłce nie dostałam, to jeszcze moje zamówienie wisi jako nowe i nieopłacone .
Napisałam wczoraj do nich maila, ciekawe czy raczą odpisać .
ja robilam dwa zamowienia, jedno za pobraniem dla siebie i w pt wyslane, ale to placone przelewm wisi
zaraz tam dzwonię
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38162299]To.

Na poczatku nie bylo roznicy. Mialam nawet wrazenie, ze jest gorzej. Mam bardzo problematyczna skore glowy: wiekszosc specyfikow mnie wysusza lub podraznia powodujac nieustanny nawrot lupiezu tlustego i przetluszczania. Sante poprawilo przetluszczanie, skora glowy nie jest napieta, podrazniona. Lupiez tez trzyma w ryzach.



Cinique'owe mordoklejki. Mam od jakiegos czasu te w tubce. Teraz zanabylam te w pedzelku. Ja wybitnie nieblyszczykowa jestem, bo ciezko znalezc cos fajnego kolorystycznie, zeby jeszcze sie trzymalo i nie wysuszalo. Mam dziwne usta. Momentalnie lapia kazdy pigment. U mnie nawet chubby stick zarowe na ustach, zaleznie od odcienia, oczywiscie potrafi zrobic. Wiele mazidel daje zbyt mocny efekt i nie pasuje do moich oczu.
Kliniki to jedyne blyszczyki, ktore u mnie wygladaja bardzo, bardzo naturalnie. Kolory sa cudowne. Nie gryza sie z moim makijazem oczu. Nie wysuszaja i nie znikaja po kilku lykach herbaty.
Minus jest taki, ze sa geste, ale to ponoc sprawia, ze sie lepiej trzymaja. Zdecydowanie pasuja mi bardziej niz Diory, Lancome'y czy Chanele.

Daj znac jak cos fajnego znajdziesz.[/QUOTE]
dla szamponu

byłyszczyk, zobacze chos ja clinique nie bardzo lubię...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co do obsługi i wysyłki w P&R zgadzam się z Toba całkowicie.
Ale mając do wyboru kupno w sephorze dużo drozej lub u nich online ze zniżkami to wole u nich, mimo lichej logistyki.
trudno mi sie nie zgodzic mimo slepego uwielbienia dla kosmetyków, choc przyznam ze jak kupuje bez akcji ogólnych alcji promocyjnych za pobraniem to mam zamówienie na drugi dzień przewaznie, ale jak sa akcje promocyjne to obsuwy maja okropne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
co do obsługi mam zastrzeżenia,ale co do wysyłki nie mam żadnego"ale".
Tam chyba mało ludu pracuję(było kiedyś foto i razem K.R. było chyba tylko 5 babeczek)a zamówienie leci za zamówieniem i się kobiety nie wyrabiają.
Co oczywiście ich nie tłumaczy,bo zatrudnić pracownika to nic trudnego.
tak wlsnie tlumaczy Pani na monity telefoniczne co zreszta nic nie tlumaczy...
ale jakbym miała kupic balsam w S za 75 zł a ostatnio udało mi sie kupic za 28 zł ze znizkami to cóz czekam...
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie przelew robiłam normalnie, bezpośrednio ze swojego konta internetowego, ale bez przesady - do piątku kasa na pewno dotarła i powinna być u nich zaksięgowana, a tym samym status zamówienia powinien się zmienić .
No nic, nawet już liczę, że na maila odpowiedzą, nawet niech statusu zamówienia nie zmieniają, byle zamówione rzeczy wysłali .
Z drugiej strony kompletnie tego nie rozumiem - po co oferują na swojej stronie opcje dotyczące monitorowania statusu zamówienia, jak nikt tam tego nie auktualnia, albo oferują formularz kontaktowy, jak nikt nie odpowiada na maile - chyba tylko po to, żeby sklep wyglądał dostatecznie "profesjonalnie" .
To ja chyba też sobie trochę poczekam, skoro nawet mojej wpłaty nie zaksięgowano . Ciekawe czy próbki dostanę? (wybrałam do testów ekoampułki 3 i 4, szkoda że nie było próbek ampułek 2 i 5).

Kurczę, to wychodzi na to, że jeśli już, to chyba lepiej tam wybierać przesyłkę pobraniową .
Olu zgadzam sie, Pani mi tłumaczyla ze jak przesyłki wychodza i maja czas to uzupełniaja
jak składasz zamówienie to masz pole uwagi i tam ja zawsze pisze jakie chce próbki dodatkowo poza tymi dostepnymi i niemal zawsze dostaje to o co poprosze
szybciej pobraniowa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóz, może Pani K.R. zamknie firmę i kupi zamiast tego Maybacha, skoro woli własne zadowolenie od klientów

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to masz już odpowiedź, czemu masz szybko paczkę, a niektóre z nas taka obsuwę.
Normalny przelew bankowy wydłuża u nich dostawę jak nie wiem co. Chociaz to tez kwestia organizacji, bo w Dougim za taki przelew czekam na towar maksymalnie 3 dni robocze. Wiec sie da, jak sie chce.


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A ja sobie dzis kupilam express na kapsuły dolce gusto wersje podstawową I szczote elektryczna (2000 max factora byl w gratisie )

Poza tym zadnych zakupow kosmetycznych nie planuje Czekam na -30% w S, czaje sie na la prairie

trzymaj sie Kochana


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, na pewno o tym samym kremie mówimy? Bo u mnie daje włąsnie tłustą powłoke, nie aż tak bardzo ale jednak
A znasz lepszy krem nawilżający do rak, który naprawde działa cuda ze skóra? Bo szukam kremowego doręcznego Graala
Evus najlepszy krem jaki miaalm ever to ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lm.html&next=1
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 11:45   #2016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Evus najlepszy krem jaki miaalm ever to ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lm.html&next=1
Mówisz Aniu?
A gdzie go mozna kupić w miare dostępnie i tanio?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 11:58   #2017
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz Aniu?
A gdzie go mozna kupić w miare dostępnie i tanio?
niestety tubka 50 zl w niektórych douglasach i salonach phenome..

dzwonilam do p&r pani poszła sprawdzic...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 12:01   #2018
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja robilam dwa zamowienia, jedno za pobraniem dla siebie i w pt wyslane, ale to placone przelewm wisi
zaraz tam dzwonię

Olu zgadzam sie, Pani mi tłumaczyla ze jak przesyłki wychodza i maja czas to uzupełniaja
jak składasz zamówienie to masz pole uwagi i tam ja zawsze pisze jakie chce próbki dodatkowo poza tymi dostepnymi i niemal zawsze dostaje to o co poprosze
szybciej pobraniowa
Pół godziny temu zadzwoniłam do P&R, Pani obiecała oddzwonić, nie oddzwoniła, ale wybaczam, bo zmieniono mi wreszcie status zamówienia na stronie, a do tego dostałam maila, ze przesyłka została wysłana . Ufff...
Następnym razem będę chyba brać przesyłkę pobraniową.
No i żałuję, że w uwagach nie poprosiłam o inne próbki, ale nie wiedziałam, że tak można. Nastepnym razem poproszę, może przychylą się do prośby .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 12:04   #2019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
niestety tubka 50 zl w niektórych douglasach i salonach phenome..

dzwonilam do p&r pani poszła sprawdzic...
oops, myslałam ze moze gdzies taniej sie da upolwoać
To ja pójde do dougiego próbkę wykombinowac najpierw, bo jak nie przypasi, to szkoda kasy by było

wrrrr
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 12:23   #2020
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pół godziny temu zadzwoniłam do P&R, Pani obiecała oddzwonić, nie oddzwoniła, ale wybaczam, bo zmieniono mi wreszcie status zamówienia na stronie, a do tego dostałam maila, ze przesyłka została wysłana . Ufff...
Następnym razem będę chyba brać przesyłkę pobraniową.
No i żałuję, że w uwagach nie poprosiłam o inne próbki, ale nie wiedziałam, że tak można. Nastepnym razem poproszę, może przychylą się do prośby .
super,tż dzwonilam i czekan na zmiane statusu jak nie bedzie to dzwonie ponownie, głupio mi bo to nie moje zamówienie i kolejne pdokniecie...

Ola zmieniajac temat to Ty tez mieszana cera prawda? szukam jakiej dobrej bazy na T, zuzylam kilka tub macowej z SPF 50 i chciaal bym cos innego...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
oops, myslałam ze moze gdzies taniej sie da upolwoać
To ja pójde do dougiego próbkę wykombinowac najpierw, bo jak nie przypasi, to szkoda kasy by było

wrrrr
jak bedzie z D to zobacz jeszcze ten krem

http://tagomago.pl/produkt/7177/I-Co...ch-tuba-50ml-/

swego czasu miaąlm kilka tubek cena cos 29 zł chyba...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 12:32   #2021
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

jak bedzie z D to zobacz jeszcze ten krem

http://tagomago.pl/produkt/7177/I-Co...ch-tuba-50ml-/

swego czasu miaąlm kilka tubek cena cos 29 zł chyba...
A ten widze mozna nabic punkty plusa. A gdzie krem dostepny po 29 zł?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-17 o 12:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 12:33   #2022
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
super,tż dzwonilam i czekan na zmiane statusu jak nie bedzie to dzwonie ponownie, głupio mi bo to nie moje zamówienie i kolejne pdokniecie...

Ola zmieniajac temat to Ty tez mieszana cera prawda? szukam jakiej dobrej bazy na T, zuzylam kilka tub macowej z SPF 50 i chciaal bym cos innego...
Myślę, ża za chwilę i Twoje zamówienie zmieni status .

Może spróbuj nowej bazy MAC - Natural Radiance (to też seria P+P, kosztuje 180 zł za 50 ml). Ona jest dedykowana właśnie cerom mieszanym (tak mi sie przynajmniej wydaje). Generalnie bardziej mi ta baza odpowiada, niż ta z filtrem SPF 50, z tym że mnie się nigdy nie chce bawić w nakładanie baz tylko na strefę T, zawsze ładuję na całą twarz . Mam jeszcze troche bazy Skin Refined Zone, ale ona mi w ogóle nie współpracuje z podkładami i dlatego rzadko jej używam. Poza tym polecam z serii P+P Moisture Infusion Serum Hydratant. Zanim kupiłam EkoAmpułkę1 zdążyłam zużyć całe opakowanie tego serum (50 ml, 180 zł), nakładałam tylko to, bez żadnego innego kremu czy bazy. To MACowe serum naprawdę fajnie się sprawdzało pod makijaż i nie powodowało świecenia, a do tego moim zdaniem lepiej nawilżało niż ampułka P&R.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 12:38   #2023
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ola zmieniajac temat to Ty tez mieszana cera prawda? szukam jakiej dobrej bazy na T, zuzylam kilka tub macowej z SPF 50 i chciaal bym cos innego...
Ja dalej poelcam p+p Smoother w kremie - jest świetna do strefy T
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 12:59   #2024
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ten widze mozna nabic punkty plusa. A gdzie krem dostepny po 29 zł?
kupował na wiosne w D za 29 zl czy 26 nie pamietam dokladnie, fajny krem dobrze chroni w zimie

włsnie wymienilam punkty 5plus na zestaw collistar peeling +balsam 400 ml +kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, ża za chwilę i Twoje zamówienie zmieni status .

Może spróbuj nowej bazy MAC - Natural Radiance (to też seria P+P, kosztuje 180 zł za 50 ml). Ona jest dedykowana właśnie cerom mieszanym (tak mi sie przynajmniej wydaje). Generalnie bardziej mi ta baza odpowiada, niż ta z filtrem SPF 50, z tym że mnie się nigdy nie chce bawić w nakładanie baz tylko na strefę T, zawsze ładuję na całą twarz . Mam jeszcze troche bazy Skin Refined Zone, ale ona mi w ogóle nie współpracuje z podkładami i dlatego rzadko jej używam. Poza tym polecam z serii P+P Moisture Infusion Serum Hydratant. Zanim kupiłam EkoAmpułkę1 zdążyłam zużyć całe opakowanie tego serum (50 ml, 180 zł), nakładałam tylko to, bez żadnego innego kremu czy bazy. To MACowe serum naprawdę fajnie się sprawdzało pod makijaż i nie powodowało świecenia, a do tego moim zdaniem lepiej nawilżało niż ampułka P&R.
poczekam jeszcze do 13, jak nie zmieni to dzwonie bo mnie kolezanka ubije kolezanko ubijesz?

Olu Corii tez chwali Natural radiance, serum pamięatm ze pisaąłś, Corii tez walsnie o tej mi pisala... i co tu wybrac... czy z maca mozna dostac probki?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dalej poelcam p+p Smoother w kremie - jest świetna do strefy T
Eve kusisz tylko te ceny i które wybrac...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:12   #2025
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Evus najlepszy krem jaki miaalm ever to ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lm.html&next=1
oooo, mam go ale czeka na swoją kolej pójdzie od razu po P&R

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pół godziny temu zadzwoniłam do P&R, Pani obiecała oddzwonić, nie oddzwoniła, ale wybaczam, bo zmieniono mi wreszcie status zamówienia na stronie, a do tego dostałam maila, ze przesyłka została wysłana . Ufff...
Następnym razem będę chyba brać przesyłkę pobraniową.
No i żałuję, że w uwagach nie poprosiłam o inne próbki, ale nie wiedziałam, że tak można. Nastepnym razem poproszę, może przychylą się do prośby .
no ja też nie wiedziałam, że tak można, dlatego wybrałam tylko to co mogłam ale następnym razem o coś poproszę.. a co
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:15   #2026
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
oooo, mam go ale czeka na swoją kolej pójdzie od razu po P&R


no ja też nie wiedziałam, że tak można, dlatego wybrałam tylko to co mogłam ale następnym razem o coś poproszę.. a co
krem jest moim zdaniem super

o probki proście dziewczyny

btw. Marti zlituj sie Kobieto, pisz o paletce UD iBenefitowej bo mnie ciekawośc zżera

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2012-12-17 o 13:16
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:16   #2027
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
kupował na wiosne w D za 29 zl czy 26 nie pamietam dokladnie, fajny krem dobrze chroni w zimie

włsnie wymienilam punkty 5plus na zestaw collistar peeling +balsam 400 ml +kosmetyczka



poczekam jeszcze do 13, jak nie zmieni to dzwonie bo mnie kolezanka ubije kolezanko ubijesz?

Olu Corii tez chwali Natural radiance, serum pamięatm ze pisaąłś, Corii tez walsnie o tej mi pisala... i co tu wybrac... czy z maca mozna dostac probki?


Eve kusisz tylko te ceny i które wybrac...
Aniu, z reguły powinni dac próbki.

Natural Radiance musiałabys potestowac koniecznie, bo ona daje efekt glow i nie kazdemu moze sie to podobać.
Zas Smoother takeigo efektu nei daje. Tylko zapobiega nadmiernemu świeceniu się ryjka i wydzialniu sebum. Ja naprawde wystarczy tylko na strefe T.

Jesli o mnie chodzi, to dalekam od ubijania kogokolwiek

Aaa widzisz, musze zajrzeć do plusa jakie nagrody sa za punkty, dawno nei patrzałam, a nie wiedziałam,z e maja tam Collistara
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:22   #2028
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aniu, z reguły powinni dac próbki.

Natural Radiance musiałabys potestowac koniecznie, bo ona daje efekt glow i nie kazdemu moze sie to podobać.
Zas Smoother takeigo efektu nei daje. Tylko zapobiega nadmiernemu świeceniu się ryjka i wydzialniu sebum. Ja naprawde wystarczy tylko na strefe T.

Jesli o mnie chodzi, to dalekam od ubijania kogokolwiek

Aaa widzisz, musze zajrzeć do plusa jakie nagrody sa za punkty, dawno nei patrzałam, a nie wiedziałam,z e maja tam Collistara
Smoother powiadasz Radiance obawiam sie ze wsln ie nie dla mnie tak psychicznie nie bardzo mi sie to widzi

dzwonilam na 99% powinna byc dzis, max jutro, p&r uważaj

maja dział perfumerii i tak czasami cos bywa fajnego, ja sie wlasnie czaiłam na jakies mazidla bo nic innego z pkt nie bardzo widziala do wymiany
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:25   #2029
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Smoother powiadasz Radiance obawiam sie ze wsln ie nie dla mnie tak psychicznie nie bardzo mi sie to widzi

dzwonilam na 99% powinna byc dzis, max jutro, p&r uważaj

maja dział perfumerii i tak czasami cos bywa fajnego, ja sie wlasnie czaiłam na jakies mazidla bo nic innego z pkt nie bardzo widziala do wymiany
Tak, tak Smoother Kochana To dla niej zdradziłąm spf 50

No to czekam, ale na wszelki wypadek z kijem bejzbolowym w łapie

No nagrody liche w plusiaku mają, ja zawsze brałam doładowania do telefonu, ale teraz już nie mam simplusa, tylko abonament wiec punkty sie marnuja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 13:30   #2030
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, tak Smoother Kochana To dla niej zdradziłąm spf 50

No to czekam, ale na wszelki wypadek z kijem bejzbolowym w łapie

No nagrody liche w plusiaku mają, ja zawsze brałam doładowania do telefonu, ale teraz już nie mam simplusa, tylko abonament wiec punkty sie marnuja


z kilja sie oplulam ale ja tez w razie W pałe szykuje

ja prenumerate i sms z konta swojego z małza mazidła
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:32   #2031
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


z kilja sie oplulam ale ja tez w razie W pałe szykuje

ja prenumerate i sms z konta swojego z małza mazidła
No wiesz, przezorny zawsze ubezpieczony

U Was tez tak ciepło dzisiaj, jak na zimę? Mogloby tak być już do konca marca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:41   #2032
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Smoother powiadasz Radiance obawiam sie ze wsln ie nie dla mnie tak psychicznie nie bardzo mi sie to widzi

dzwonilam na 99% powinna byc dzis, max jutro, p&r uważaj

maja dział perfumerii i tak czasami cos bywa fajnego, ja sie wlasnie czaiłam na jakies mazidla bo nic innego z pkt nie bardzo widziala do wymiany
Poproś w MACu o próbki, powinni dać bez problemu.
A co do Natural Radiance to ja bym się nie obawiała zbytniego glow, bo pod podkładem i tak wszystko znika, IMO .

Bazą Smoother też się muszę zainteresować, bo nawet nie wiedziałam, że taka jest . Tylko ta forma kompaktu trochę mnie zastanawia - jak i czym to nakładać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:46   #2033
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A co do Natural Radiance to ja bym się nie obawiała zbytniego glow, bo pod podkładem i tak wszystko znika, IMO .
Wyjątkowo sie nie zgodze z Tobą, Olu, wybacz
Testowalam ta baze w róznych konfiguracjach i zawsze gdy ja uzyłam, to glow był widoczny w przeciwieństwie do uzycia tego samego podkładu ale bez bazy.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bazą Smoother też się muszę zainteresować, bo nawet nie wiedziałam, że taka jest . Tylko ta forma kompaktu trochę mnie zastanawia - jak i czym to nakładać
Ona wyszła razem z radiance.
Ja nakłądam paluchami - tak rekomendują wizazysci maca, gdyż, jak mówia - na ciepłej skórze paluchów rozgrzewa sie i nadaje sie wtedy do idealnego nakłądania.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:47   #2034
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, tak Smoother Kochana To dla niej zdradziłąm spf 50
U mnie ta baza spf 50 nic nie robiła, kompletnie Zaciekawiłaś mnie Snootherem, aż poszukam składu, ciekawe, czy dużo się różni od Matt Primer Illamasqua (swoją drogą Illę polecam).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:50   #2035
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

i ja złożyłam zamówienie z P&R dziś w nocy Dzwoniłam rano i Pani poinformowała mnie, że wyślą jutro, więc w środe będzie
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:57   #2036
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wyjątkowo sie nie zgodze z Tobą, Olu, wybacz
Testowalam ta baze w róznych konfiguracjach i zawsze gdy ja uzyłam, to glow był widoczny w przeciwieństwie do uzycia tego samego podkładu ale bez bazy.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



Ona wyszła razem z radiance.
Ja nakłądam paluchami - tak rekomendują wizazysci maca, gdyż, jak mówia - na ciepłej skórze paluchów rozgrzewa sie i nadaje sie wtedy do idealnego nakłądania.
Wybaczam .
Mimo wszystko efekt zależy pewnie od skóry, jak i od podkładu, ten bardziej kryjący skuteczniej zamaskuje rozświetlenie pochodzące z bazy .

To muszę przy najbliższej wizycie w MACu wsadzić do testera Smoothera swoje paluchy i zobaczyć, co to za cudo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 14:04   #2037
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38174928]U mnie ta baza spf 50 nic nie robiła, kompletnie Zaciekawiłaś mnie Snootherem, aż poszukam składu, ciekawe, czy dużo się różni od Matt Primer Illamasqua (swoją drogą Illę polecam).[/QUOTE]

Składu bazy Ci nie powiem, bo pudełeczko wywaliłam
Prawdę mówiac nie czytam składów, wiec nie mam pojęcia co oni tam dokłądnie napakowali, na bank ma silikony, bo gdzies o tym czytałam, ale mi silikony akurat słuza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 14:04   #2038
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

info z fb:
Happy Hours w Marionnaud:
przy zakupie 2 dowolnych produktów -30% tylko dzisiaj w godz. 16-20
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 14:11   #2039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wybaczam .
Mimo wszystko efekt zależy pewnie od skóry, jak i od podkładu, ten bardziej kryjący skuteczniej zamaskuje rozświetlenie pochodzące z bazy .

To muszę przy najbliższej wizycie w MACu wsadzić do testera Smoothera swoje paluchy i zobaczyć, co to za cudo .

Wiesz, nie wiem jakiego bym musiała użyc podkłądu, aby ten glow zakryć, bo najmocniejszy jaki mam to macowy Pro Long i spod niego glow wybijał wyrażnie Ale ja sie nei dziwię, w końcu baza ma w nazwie "radiance" przecież

Ja Smoothera brałam w ciemno i miałam obawy, ale niepotrzebnie

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

A i jeszcze w temacie baz - od rana macowy BB cream dzielnie sie trzyma na ryjku - zero sebum, zero swiecenia, po prostu cud miod malina
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 14:12   #2040
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Składu bazy Ci nie powiem, bo pudełeczko wywaliłam
Prawdę mówiac nie czytam składów, wiec nie mam pojęcia co oni tam dokłądnie napakowali, na bank ma silikony, bo gdzies o tym czytałam, ale mi silikony akurat słuza.
Też nie 'nie mam' do silikonów (dopóki nie są wstrzykiwane w ciało), jestem ciekawa, czy skład ma podobny do którejś bazy, którą miałam (szkoda by było dublować)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.