Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-29, 15:41   #3931
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaram się.
Dziwaczna konsystencja, niby pokrył pięknie jedną warstwą, ale jak podsechł okazało się że są prześwity, jakby się lekko zwarzył czy ześlizgnął miejscami. Nakładanie drugiej było wybitnie konfundujące, bo na płytce kolor był już zmieniony, a nakładałam "zimnym", więc bardziej niebieskawym. Druga pięknie się spoziomowała.

Kolor zmienia się w ułamku sekundy. Do zdjęcia musiałam wystawić łapkę za okno i ją schłodzić. Mam ciepłe ręce więc końce są ledwo widoczne. Musiałam szybko zdjęcie robić.
Ogólnie zaaarąbiście!

Jako "dodatek" dostałam ukochane perfumy

troszkę za słodki dla mnie, ale zmienia się super

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam pierwszy blobbicure zdjęcia okropne przez tę pogodę oczywiście słonko wyszło kolejnego dnia po zmyciu mani

ale pocieszne
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 16:54   #3932
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
miranda wow! Jest progres!!! Więc i dla mnie jest nadzieja. Ostatnie palemki śliczniaste^^
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Kolor zmienia się w ułamku sekundy. Do zdjęcia musiałam wystawić łapkę za okno i ją schłodzić. Mam ciepłe ręce więc końce są ledwo widoczne. Musiałam szybko zdjęcie robić.
Ogólnie zaaarąbiście!

Jako "dodatek" dostałam ukochane perfumy
Wow, super!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam pierwszy blobbicure zdjęcia okropne przez tę pogodę oczywiście słonko wyszło kolejnego dnia po zmyciu mani
Podziwiałam już na insta, piękne
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To Orly Halo
Piękny jest
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 16:58   #3933
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Rano napisałam długiego posta, ale wstrzeliłam się w przerwę techniczną i zniknęło.

Miranda122, śliczne paznokcie, zwłaszcza te tęczowe

Lavender08, dzięki, jak znowu będzie jakaś większa okazja może się tam wybiorę, zwykle robię samodzielnie, kolor zwykły, bez zdobień.
Co do top coatu ja używam Maybelline 7days, ale nie trzyma 7 dni. Przedłuża trwałość lakieru góra do dwóch dni od zwykłego "zużycia" i to jak nakładasz go zarówno jako bazę, jak i na wierzch lakieru. Z plusów - szybko schnie i nadaje przepiękny połysk. Raz pomalowałam bardzo tanim lakierem za 4 zł i był taki sobie , a po nałożeniu top coatu naprawdę wypiękniał, pięknie błyszczy.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 17:01   #3934
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Miranda122, śliczne paznokcie, zwłaszcza te tęczowe
Tęczowe?
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:07   #3935
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pewnie gromadka dziewic stoi i czeka
Matko przestałam liczyć
Obiecuję, że się poprawię

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przybyte dziś dzieciaki Środkowy od Han
Środkowy nie mój ale fajny, reszta suuuper

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hyhyhy Nawet przemknęło mi przez myśl, żeby coś odbić, ale ostatecznie raczej nie mam żadnej bieli/ jasnego różu, która by dobrze wyszła na ciemnym lakierze :x ALE mam już pomysł na następne mani


Ciekawe A jak cenowo stoją? Bo to maluszki malutkie Kolory świetne!


Jakby co to służę Tylko biorąc pod uwagę, że to były moje drugie naklejki to rozdaję rady laika
Trzeba koniecznie nabyć MDU
Są w promo po 9,90, normalnie z tego co widziałam to te maleństwa po 24 złocisze są
Ja w temacie naklejek, kompletny laik ani razu nie robiłam

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Żeby sobie bezpodstawnie ponarzekać, powiem tylko, że ma wąski pędzelek
Ja wolę cienkie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki ogromne. Wczoraj na 20 min przedy wyjściem na fitness zaczełam malować. Ritą. O żesz... To jest jednowarstwowiec!
Czad. Dziwnie się z nim czuję, bo dawno nie miałam ciemnego lakieru na dłoniach, ale podoba się bardzo


CS? Ten??
Cieszę się , że sie sprawdził jeszcze nim nie malowałam
Tak to ten, odkąd go mam niczym innym nie odbijam. Kupiłam prostokątny Konadowy, jest masakrycznie twardy. Mam co do niego taką samą opinię jak Anula, wywalone pieniądze w błoto Ten z Moyou jest spoko ale jak zaczynać to od razu od Cs, dziewczyny na nim naklejki robią, trochę inaczej niż Viv to opisywała bo pierwsze stempelek, potem jak wyschnie kolorowanie i dopiero na to top. I jeszcze jedno Cs łapie cały paznokieć, z Moyou miałam problem z kciukami bo są dość szerokie, Cs'em nie trzeba rolować, delikatnie dociskasz, paznokieć nic się nie przesuwa czyli mniejsze prawdopodobieństwo rozmazania, ściągasz to co zostało rolką do ubrań, bez zmywacza. Z Moyou też tak próbowałam ale nie wychodzi, nim trzeba rolować zazwyczaj i często cieniutkie wzorki mi się rozmazują.


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51557024]Taki mam, od tego sprzedawcy nawet kupowałam
Jeszcze jest stempel na blueberrystore ale nie chciałam ryzykować.[/QUOTE]
Ten stempel często też na insta u dziewczyn widzę

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cały
Uff

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51558481]Jasne,są w załączniku tylko że to na kartce.Wiadomo że na paznokciu będzie inaczej wyglądać. Chyba nie jest aż tak źle jak na pierwszy raz

Tak,mam zdrapki używam tej większej,ale chyba przesiądę się na kartę [/QUOTE]
Fajnie wychodzi

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51559869]Mam jeszcze pytanko Zabezpieczacie jakoś skórki podczas stemplowania ? Baza peel off,a może klej wikol ? Czy po prostu zmywacie zmywaczem to co się upaprało ?[/QUOTE]
Mam bazę z Miss sporty , sprawdza się rewelacyjnie a i jeszcze, ale to pewnie od lakieru zależy, rolką, tą do ubrań też czyszczę z palców czasem

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Powiem ci, że baza peel off super się sprawdza Jakoś nie wierzyłam w jej działanie podczas stemplowania, ale spróbowałam i jest super - maluję tylko skórki wokół, starając się przy tym, by nie zalać paznokci, czekam aż zupełnie wyschnie, stempluję, a potem ściągam ten płatek z bazy. Wygoda nieporównywalna
Piątka
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-05-29 o 19:59
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 19:06   #3936
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzutka
w końcu w ruch poszły romby.. były trochę denerwujące, takie mikro, ciężko mi było jednego złapać na końcówkę sondy, a potem ustawić go w pożądanej przeze mnie pozycji, więc są trochę krzywo (co dostrzegłam w porę oczywiście, czyli po zatopowaniu) robienie zdjęć też niełatwe zadanie, bo światło się odbijało od rombów i.. niewiele tego światła było. więc dorzucam też zdjęcie moich krzywych parówek. wiem, wiem.. wskazówka taka krótka i jajeczna, ale! wyklepałam ją
Ja Ci wpierniczę, jakie parówki??? Dłłuuuuuuugaśne, prościutkie, idealne palce z pięknymi pazurkami No wpierniczę Ci jak będziesz takie głupoty gadać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam.
Niezła jazda. Zaczęłam malowanie na 20 minut przed wyjściem na fitness.
To 1 warstwa.
Bez czyszczenia skórek.
Mam tylko wrażenie, ze nie będzie zbyt trwały- widać po końcach.
Fajnie się sprawdzi na szybkie efektowne mani
Kuuurcze na szybko malowane cudnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jutro darmowa wysyłka od 30zł z colorowo...
Wiedziałam, że jak tylko zrobię inne zakupy to walną promo
Znaczy, że dziś tak ?? dobra dobra idę za chwilkę

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ćwicz, a się nauczysz! Ja nie umiem jeszcze malować tak perfekcyjnie jak dziewczyny, ale też przyszłam tu z nierównym kształtem (a właściwie bezkształtem), zalanymi skórkami itp. Ale nie poddawałam się i już jest lepiej niż na początku

A to moja roczna przemiana
Boszzz nie te same dłonie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki Adze naszej kochanej

Jaram się.
Dziwaczna konsystencja, niby pokrył pięknie jedną warstwą, ale jak podsechł okazało się że są prześwity, jakby się lekko zwarzył czy ześlizgnął miejscami. Nakładanie drugiej było wybitnie konfundujące, bo na płytce kolor był już zmieniony, a nakładałam "zimnym", więc bardziej niebieskawym. Druga pięknie się spoziomowała.

Kolor zmienia się w ułamku sekundy. Do zdjęcia musiałam wystawić łapkę za okno i ją schłodzić. Mam ciepłe ręce więc końce są ledwo widoczne. Musiałam szybko zdjęcie robić.
Ogólnie zaaarąbiście!

Jako "dodatek" dostałam ukochane perfumy

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa DL Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a szał urwanie dupiszczy , suciszczy i innych -iszczy w tym samym czasie
KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO JESZCZE RAZ

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam pierwszy blobbicure zdjęcia okropne przez tę pogodę oczywiście słonko wyszło kolejnego dnia po zmyciu mani
Jakoś nie do końca mnie przekonuje chociaż uroku nie można mu odmówić

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooo to to! Mniej więcej to samo napisałam wczoraj Ewentualnie jak Śniegowa nie jest pewna czy będzie miała cierpliwość to jeszcze z BPS jest niezły..
Piąteczka

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
YYyyyyy To nie wyszło. Ja się poryczałam
sorki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie też pedi się trzyma, jakby było przyspawane
Ja mam zmutowane duże palce znaczy się tak w górę idą i zawsze z końcówek mam lakier zdarty

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaraz... Ty masz ten czarno czerwony??
Skąd?
Zapytaj którego nie ma sorki Mgiełciu
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-05-29 o 19:59
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 19:10   #3937
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na pewno! nawet w to nie wątp
Hehe mam nadzieję że tak będzie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja czasem zabezpieczam klejem Magic, a teraz kupiłam naturalny latex do maskowania akwareli (śmierdzi jak 100 diabłów). Zwłaszcza przy czarni fajnie potem doprowadzić wszystko do ładu. Tylko to potrafi mi skórki na wiór wysuszyć, więc jak nie muszę koniecznie, to rezygnuję..
Rozumiem
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Co do pedi też muszę dziś lub jutro ogarnąć stopy gdyż ostatni raz pedi robiłam latem a jak tylko wskoczyłam jesienią w trampki malowanie odeszło w zapomnienie Mam ten problem, że jak pomaluje paznokcie u stóp to raz trzyma się na mur beton a czasem jest tak, że 2 dwóch dniach lakier w całości odskakuje
Ja tak samo u mnie też 2 -3 dni i po lakierze.W tamtym roku hybryda trzymała mi się tydzień.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Fajnie wychodzi


Mam bazę z Miss sporty , sprawdza się rewelacyjnie a i jeszcze, ale to pewnie od lakieru zależy, rolką, tą do ubrań też czyszczę z palców czasem
Dzięki Ciapam co chwilę lakierami których mi tak nie żal i doszłam do tego że im gęstszy lakier to trzeba lekko przycisnąć zdrapkę,a jak lakier jest rzadki to mocno ale jeszcze trochę to potrwa nim to wszystko opanuje.


Ooo no proszę,na razie rolka świetnie się spisuje do ściągania wzoru ze stempelka.

W ogóle coś musiałam nie tak zrobić bo na stemplu pojawiło mi się taka kreska jakby paznokieć został w niego wbity,ale nic takiego nie miało miejsca.Jest to przy krawędzi więc nie przeszkadza to w odbijaniu wzoru.

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2015-05-29 o 19:11
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 20:05   #3938
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51577746]
Dzięki Ciapam co chwilę lakierami których mi tak nie żal i doszłam do tego że im gęstszy lakier to trzeba lekko przycisnąć zdrapkę,a jak lakier jest rzadki to mocno ale jeszcze trochę to potrwa nim to wszystko opanuje.


Ooo no proszę,na razie rolka świetnie się spisuje do ściągania wzoru ze stempelka.

W ogóle coś musiałam nie tak zrobić bo na stemplu pojawiło mi się taka kreska jakby paznokieć został w niego wbity,ale nic takiego nie miało miejsca.Jest to przy krawędzi więc nie przeszkadza to w odbijaniu wzoru.[/QUOTE]
Świetnie odbija się Wibo Glamour satin ten granatowy a drogi nie jest więc hulaj dusza Najlepsze jednak są Mundziaki tyle, że nimi też trzeba się nauczyć stemplować Można dorwać na hypnotic w 5ml buteleczkach ) , one po nałożeniu na płytkę muszą lekko odparować te z Essenca biały i czarny tez reeewelacja i konady niezłe też ale niektóre.
tak czytam czytam i cos mi się zdaje, że trzeba będzie jakieś zamówionko na Hypnotic grupowo strzelić

A nie dziabnęłaś zdrapką?? Dlatego karty sa jednak bezpieczniejsze
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:09   #3939
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Fajnie, ze się udało.
To dziwne, u mnie zawsze długo się trzyma. Ja mam w zasadzie cały rok pomalowane. Chodzę na jogę, więc nie mogę straszyć stopami

U mnie właśnie najczęściej z 2 paznokci złazi Zazdroszczę u mnie w okolicy ani jogi anie aerobiku nic kompletnie nic

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Odpadanie w całości brzmi jak wina bazy/topu... ale jeśli używasz tych samych co do mani to nie ogarniam.
No właśnie używam zawsze tego samego i zazwyczaj ograniczam się tylko do kilku lakierów jeśli chodzi o stopy Ogólnie może to wina "budoy" układy mych palców gdyż po tatusiu mam je jakby to powiedzieć delikatnie podkurczone i może dlatego ten lakier tak złazi

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51577746]
Ja tak samo u mnie też 2 -3 dni i po lakierze.W tamtym roku hybryda trzymała mi się tydzień.
[/QUOTE]

Z lakierem tez tak mam jedynie na dużym paluchu trzyma się do zmycia z reszty schodzi ale znów hybryda wytrzymuje do ściągnięcia około miesiąca
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:44   #3940
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Świetnie odbija się Wibo Glamour satin ten granatowy a drogi nie jest więc hulaj dusza Najlepsze jednak są Mundziaki tyle, że nimi też trzeba się nauczyć stemplować Można dorwać na hypnotic w 5ml buteleczkach ) , one po nałożeniu na płytkę muszą lekko odparować te z Essenca biały i czarny tez reeewelacja i konady niezłe też ale niektóre.
tak czytam czytam i cos mi się zdaje, że trzeba będzie jakieś zamówionko na Hypnotic grupowo strzelić

A nie dziabnęłaś zdrapką?? Dlatego karty sa jednak bezpieczniejsze
Golden Rose i Rimmele też się w porządku odbijają

Mogłam dziabnąć,ale karta mi się źle ściąga.Próbowałam już.
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Z lakierem tez tak mam jedynie na dużym paluchu trzyma się do zmycia z reszty schodzi ale znów hybryda wytrzymuje do ściągnięcia około miesiąca
Wypisz wymaluj jak u mnie,oprócz tej hybrydy
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 20:56   #3941
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Matko przestałam liczyć
Obiecuję, że się poprawię

może to i lepiej?


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja Ci wpierniczę, jakie parówki??? Dłłuuuuuuugaśne, prościutkie, idealne palce z pięknymi pazurkami No wpierniczę Ci jak będziesz takie głupoty gadać

Ja mam zmutowane duże palce znaczy się tak w górę idą i zawsze z końcówek mam lakier zdarty

proste to one nie są, serdak mi skręca a wpiernicz to bym chętnie przyjęła

ja to lakier tracę zazwyczaj, jak w coś przywalę, wtedy odpada


borze, zrobiłam nowe mani, ale ile męki przy tym było pierwsza myśl - czerń + Space Cadet, a za chwilę druga - a może skittlesy? i siedziałam chyba pół godziny się zastanawiałam, w końcu wybrałam cukierki, dobrałam dokładnie lakiery i co?...
zmalowałam czernią i Cadetem
moje zdecydowanie było porażające, ale coś czuję, że za długo czerni nie ponoszę, bo.. jakoś mi dziwnie, słońce dzisiaj wyszło, a ja strzeliłam szatana
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-05-29 o 20:57
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 21:03   #3942
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

No właśnie używam zawsze tego samego i zazwyczaj ograniczam się tylko do kilku lakierów jeśli chodzi o stopy Ogólnie może to wina "budoy" układy mych palców gdyż po tatusiu mam je jakby to powiedzieć delikatnie podkurczone i może dlatego ten lakier tak złazi
Też mam takie palce i też mi się lakier nie trzyma. Swoją drogą, gdybym miała proste palce,to pewnie bym nosiła buty o rozmiar większy,jak nie dwa
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:07   #3943
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51578834]Golden Rose i Rimmele też się w porządku odbijają [/QUOTE]


O w bombkę też ładnie odbija, czerń z Wibo też całkiem konkretnie, różowy neon z Lovely (podejrzewam, że pozostałe też), jeden z Salon Perfect którego mam też dał radę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:15   #3944
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
O w bombkę też ładnie odbija, czerń z Wibo też całkiem konkretnie, różowy neon z Lovely (podejrzewam, że pozostałe też), jeden z Salon Perfect którego mam też dał radę
Bombką i Figą próbowałam Te małe GR WOW też spoko,jeszcze jakimś Lovely próbowałam i również fajnie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:20   #3945
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51579229]Bombką i Figą próbowałam Te małe GR WOW też spoko,jeszcze jakimś Lovely próbowałam i również fajnie [/QUOTE]


i przypomniało mi się, że CC Beyond próbowałam, odbija ładnie, ale szkoda mi go na wzorki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:37   #3946
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i przypomniało mi się, że CC Beyond próbowałam, odbija ładnie, ale szkoda mi go na wzorki
Też byłoby mi szkoda

A co do tej gumy to najwyżej za kilka miesięcy kupie sobie inną(przy okazji innego koloru,żeby białe stemple było widać) i pewnie jeszcze zamówię jakieś płytki
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:40   #3947
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
może to i lepiej?

proste to one nie są, serdak mi skręca a wpiernicz to bym chętnie przyjęła

borze, zrobiłam nowe mani, ale ile męki przy tym było pierwsza myśl - czerń + Space Cadet, a za chwilę druga - a może skittlesy? i siedziałam chyba pół godziny się zastanawiałam, w końcu wybrałam cukierki, dobrałam dokładnie lakiery i co?...
zmalowałam czernią i Cadetem
moje zdecydowanie było porażające, ale coś czuję, że za długo czerni nie ponoszę, bo.. jakoś mi dziwnie, słońce dzisiaj wyszło, a ja strzeliłam szatana
Na pewno lepiej
Dupa tam skręca
Wpadaj służę pomocą
Kobieta

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51578834]Golden Rose i Rimmele też się w porządku odbijają

Mogłam dziabnąć,ale karta mi się źle ściąga.Próbowałam już.[/QUOTE]
Na listę
Może masz za twardą ?


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
O w bombkę też ładnie odbija, czerń z Wibo też całkiem konkretnie, różowy neon z Lovely (podejrzewam, że pozostałe też), jeden z Salon Perfect którego mam też dał radę
na listę wibo-wróć mam 2 , lovelek różowy nie mam


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51579229]Bombką i Figą próbowałam Te małe GR WOW też spoko,jeszcze jakimś Lovely próbowałam i również fajnie [/QUOTE]
Wow na listę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i przypomniało mi się, że CC Beyond próbowałam, odbija ładnie, ale szkoda mi go na wzorki


---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51579478]Też byłoby mi szkoda

A co do tej gumy to najwyżej za kilka miesięcy kupie sobie inną(przy okazji innego koloru,żeby białe stemple było widać) i pewnie jeszcze zamówię jakieś płytki [/QUOTE]
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:43   #3948
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Może masz za twardą ?



Nie no,taka normalna jest

Nie wiem za co,ale dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 22:25   #3949
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51579478]Też byłoby mi szkoda

A co do tej gumy to najwyżej za kilka miesięcy kupie sobie inną(przy okazji innego koloru,żeby białe stemple było widać) i pewnie jeszcze zamówię jakieś płytki [/QUOTE]

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51579568]

Nie wiem za co,ale dziękuje[/QUOTE]
Za rozwijanie nowej pasji stempelkowej
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 22:29   #3950
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hehe. To dlatego nie wychodzi nim

Zaraz... Ty masz ten czarno czerwony??
Skąd?
Bardzo prawdopodobne..

Mam z Hypnotic, wzięłam go wtedy co ten jasny (bita śmietana z truskawkami )

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czerń walnij jak chcesz coś ciemnego, zawsze spoko. Albo połącz jakąś jasną dziewicę z czernią.
o to to!!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hehe. To dlatego nie wychodzi nim

Zaraz... Ty masz ten czarno czerwony??
Skąd?
Bardzo prawdopodobne..

Mam z Hypnotic, wzięłam go wtedy co ten jasny (bita śmietana z truskawkami )

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czerń walnij jak chcesz coś ciemnego, zawsze spoko. Albo połącz jakąś jasną dziewicę z czernią.
o to to!!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zapytaj którego nie ma sorki Mgiełciu
heheheeh nieee no mam dwa tylko, ale to się ma nadzieję zmieni niedługo

Zapomniałam o mani! Moje nowe wypocinki:

__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-05-29 o 22:30
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 23:10   #3951
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51579478]Też byłoby mi szkoda [/QUOTE]


chociaż mam w głowie mani, w którym pięknie by wyglądał.. i tak się biję z myślami


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dupa tam skręca
Wpadaj służę pomocą
Kobieta


na listę wibo-wróć mam 2 , lovelek różowy nie mam

dupa też krzywa, przyzwyczaiłam się
okej, zapamiętam, jakbym potrzebowała wpierdzielu to wiem do kogo się zgłosić
daj spokój, teraz siedzę i sama z siebie się śmieję, ale była chwila, kiedy chciałam tę całą czerń zmyć i jechać z cukierkami i pewnie skończy się tak, że ponoszę to mani dwa dni i zmyję, bo coś go nie czuję


to wiesz co trzeba zrobić


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o to to!!

Zapomniałam o mani! Moje nowe wypocinki:


tu lejt, walnęłam szatana na paznokcie

ale ładne tak marynistycznie mi się kojarzą, aż zachciałam wyjechać nad morze
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 23:13   #3952
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Mgiełko urywają siedzenie
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 00:04   #3953
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
tu lejt, walnęłam szatana na paznokcie

ale ładne tak marynistycznie mi się kojarzą, aż zachciałam wyjechać nad morze
next time

Dzięki Mi też sie tak kojarzą!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mgiełko urywają siedzenie
To super
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:20   #3954
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Byłam wczoraj w Rossie, okazało się, że Eveliny są po piątaku, więc koniecznie chciałam 931... nie było Wypatrzyłam za to innego ślicznotka - 928, kolor piękny, tylko kuźwa nie zwróciłam uwagi, że jest frenczowy :x ALE nie ma tego złego, bo jest z nim mani

(mam nadzieję, że zdjęcia nie rozjadą forum, bo robiłam telefonem - mams mi zajumała aparat na wyjazd )



__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:25   #3955
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

vivinnśliczne))) ja ostatnio omijam Inglota szerokim łukiem ( bo w sumie mam tylko ich lakiery) a że omijam a nie lubie niedostatku to zgarnęłam kilka maleństw z sephory
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:48   #3956
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51553798]Odebrałam stempel.Pierwsze wrażenie: mięciutki i lepki.Pierwsza próba odbijania skończyła się tak że się nic nie odbiło lekko zmatowilam go pilnikiem,lecz nie wiele pomogło.Zmatowilam go trochę mocniej i już zaczął odbijać,chociaż nie wszystkie linie idealnie.Jutro się tym zajmę jeszcze ale niestety coś czuję że długa droga przede mną [/QUOTE]
Widziałam dalej, że już fajnie Ci wychodzą, super! Najważniejsze to się nie zniechęcać
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
widziałam na żywo, obłędne


wszystkie ładne oprócz środkowego tzn ładny jest, ale totalnie nie mój

mogłyśmy przypieczętować to zdjęciem
Pięknie dziękuję
Już Ci mówię co to było: Opi Underneath the Mistletoe, nie wiem dlaczego nigdy nie mogę zapamiętać nazwy

Nieprawda! Od razu pomyślałam o pedi z nim w roli głównej, trza będzie zrobić

Bez kitu, byłby dowód, jeśli kolejny raz zwątpię
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też oglądam, to chyba już przyzwyczajenie jak jest Danka w odcinku to robię wtedy paznokcie, jakoś jej wątek wyjątkowo mnie zanudza


o widzisz, a mi bardziej pasują wąskie pędzelki w Essie jednego tylko mam z grubszym i średnio go lubię
Danka i jej łóżkowe mizianki to tragedia, mogliby to ominąć i przeznaczyć czas antenowy na jakieś ciekawsze wątki Nie lubiłam też jej książkowej wersji, a jak zamknęła smoki, to w ogóle chciałam omijać jej rozdziały, ale czytelnicze sumienie mi nie pozwoliło

Ja odwrotnie Jeśli miałabym wybór to zawszę wezmę szerszy Choć może nie tyle szerszy, co płaski - Eveliny na przykład nie mają jakichś wybitnie szerokich pędzli, ale są płaskie i zaokrąglone i to mi bardzo pasuje
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale Twoje wczorajsze przejścia studzą mój zapał
Wiesz co, mi się wydaje, że (może oprócz tego CSa) każdy jeden stempel trzeba będzie przygotować "Wina" raczej leży po stronie producentów, nie wspominają o tym i później rodzą się problemy "stempel nie działa". Moim zdaniem spiłowanie wierzchniej, błyszczącej warstwy, później odtłuszczenie jest po prostu konieczne i jestem (prawie) przekonana, że po takich zabiegach będzie łapał

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
vivinnśliczne))) ja ostatnio omijam Inglota szerokim łukiem ( bo w sumie mam tylko ich lakiery) a że omijam a nie lubie niedostatku to zgarnęłam kilka maleństw z sephory
Dzięki
W naturze nic nie ginie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:06   #3957
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Za rozwijanie nowej pasji stempelkowej
Hehe,dziękuje,dziękuje
Jeszcze kilka tygodni temu myślałam "Eeee po co mi to"
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zapomniałam o mani! Moje nowe wypocinki:
Świetne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Byłam wczoraj w Rossie, okazało się, że Eveliny są po piątaku, więc koniecznie chciałam 931... nie było Wypatrzyłam za to innego ślicznotka - 928, kolor piękny, tylko kuźwa nie zwróciłam uwagi, że jest frenczowy :x ALE nie ma tego złego, bo jest z nim mani

(mam nadzieję, że zdjęcia nie rozjadą forum, bo robiłam telefonem - mams mi zajumała aparat na wyjazd )
Super!Bardzo eleganckie i subtelne
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:09   #3958
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Domyślam się
Tyle że wiesz... kaska. Właśnie perfumy dostałam, więc nie chcę przeginać

Niom. Chyba że mi się zimno zrobi (ja teraz) to mam gradient- maluch cały zimny, im dalej do kciuka tym cieplej

A, to lepiej zapewne
no rozumiem

Aha, to mój PP chyba inaczej jednak trochę, bo wewnątrz zawsze był na ciepło, nawet jesli mi było zimno z tego co pamiętam. Tyle, że wtedy się grzało w domu, więc pewnie temp ogólnie wyższa. To mnie właśnie ciekawi w tych termicznych jakby pomalować jednocześnie np dwoma z różnych form i czy by się tak samo zachowywały
a z tym wzornikiem i termicznym miałam tak samo jak dostałam paczkę od LLP (18 sztuk) to od razu ciapanie po folii po kolei. Obleciałam wszystkie, chciałam drugą warstwę, ale coś mi się nie zgadza... przecież tu był róż, a nie beż! a to termiczny się ocieplił na wzorniku, a w butelce jeszcze nie, bo listonosz przyniósł baardzo zimne

jesli o kontrast chodzi to tak, zdecydowanie.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51571932]No tak,wiadomo a powiedz mi jeszcze czy kierunek(lewo,prawo,góra, dół itd..) przeciągania zdrapki ma u Ciebie jakieś szczególne znaczenie ?

Śmieszne to mani ale bardzo fajne [/QUOTE]

hmm wiesz co, ostatni dwa mani to te wzorki bufetowe, więc bez znaczenia to było robiłam "krechę" z któregoś wybranego brzegu i przeciągałam lakier zdrapką w dowolnym kierunku. Ale z tego co czasem widzę filmiki dziewczyn to przy prostokątnych wzorkach tak samo robią, troszkę lakieru na brzeg i rozciągają wzdłuż.

heh dzięki

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ściągnął raz, jak miałam na paznokciach coś koło 7 warstw. I nie malowałam na zakładkę. Nie jestem w sumie pewna czy to top ściągnął, czy po prostu niewyschnięte warstwy się lekko przesunęły, np. przez podrapanie się czy coś. Ale ogólnie poza tą jedną sytuacją mi nie ściągnął. Nie jest żelowy, rzadki, żeby wyrównać jakiś bardzo wystający brokat potrzebne są raczej 2 warstwy.

Jeśli na żywo się tak te kolory nie zlewały, to fajnie musiało wyglądać. Na zdjęciu niestety wygląda to średnio.

Maluję właśnie Viperą Jest 524 i ten kolor to chyba dupe Flip Flopa. Tak patrząc po swatchach tylko, bo jakoś się nie złożyło żebym kupiła CG.
Aha rozumiem, brzmi nieźle
wiesz co, jakby jakiś top topował wystający brokat jedną warstwą to już super extra także byle nie był tak wodnisty, że można 10 warstw nałożyć a i tak nie wyrówna.

Wiesz co, to nie są typowo kontrastowe kolory, ale wg mnie odznaczały się wystarczająco, a kolorystycznie moim zdaniem im super razem. Ale pogoda popsuła całkowicie plany zdjęciowe, no i w ogóle aparaty lubią przekłamywać fiolety, więc to było trudne zadanie :/

o widzisz kurcze były dawniej te neony u mnie w jednej drogerii ale się zbyły, muszę tam jeszcze zajrzeć

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam węższe paznokcie i wielkimi pędzelkami zalewam się strasznie

kurczę, mam mieszane uczucia, bo.. podoba mi się ten typ zdobienia, ale mam wrażenie, że przy Twojej wersji trochę za bardzo kolory się zlały chyba wolałabym jakiś większy kontrast miedzy kolorami
to byś padła przy UNT mi na początku było dziwnie, ale szybko przywykłam

rozumiem mi się ta kolorystyka podobała, ale kiedyś na pewno zrobię jeszcze w innych kolorach

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
YYyyyyy To nie wyszło. Ja się poryczałam
hahaha to takie w moim stylu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Niewykluczone, było jeszcze jedno na bank. Oooo widzisz

Hmmm jakoś nie.. możliwe, że to kwestia zdjęć, ale ogólnie nie przepadam za tym typem mani, a jak już to krem + krem, bo krawędzie wtedy dobrze widać. Przy brokacie to się jakby trochę rozmyło..
a to jakoś nie kojarzę

rozumiem

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie też pedi się trzyma, jakby było przyspawane
u mnie też jedynie odrost wkurza i czasem po długim czasie lakier zaczyna odpryskiwać w miejscu gdzie skórki narastają, bo ja na stopach mam uparte skórki... tak jakby podchodzi powietrze tam i zaczynam drapać przeważnie zmieniam pedi co 2-3 tygodnie, zależy jak szybko mi się nudzi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:15   #3959
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

u mnie też jedynie odrost wkurza i czasem po długim czasie lakier zaczyna odpryskiwać w miejscu gdzie skórki narastają, bo ja na stopach mam uparte skórki... tak jakby podchodzi powietrze tam i zaczynam drapać przeważnie zmieniam pedi co 2-3 tygodnie, zależy jak szybko mi się nudzi
U mnie też trzyma się tygodniami
Pewnie i miesiąc by wytrzymał
Paznokcie u nóg rosną mi bardzo wolno.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:22   #3960
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale pocieszne


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Podziwiałam już na insta, piękne
dziękuję

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jakoś nie do końca mnie przekonuje chociaż uroku nie można mu odmówić


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Zapomniałam o mani! Moje nowe wypocinki:
środkowe śliczne, fajny marynarski klimat, ale te muszelki mi się nie podobają

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Byłam wczoraj w Rossie, okazało się, że Eveliny są po piątaku, więc koniecznie chciałam 931... nie było Wypatrzyłam za to innego ślicznotka - 928, kolor piękny, tylko kuźwa nie zwróciłam uwagi, że jest frenczowy :x ALE nie ma tego złego, bo jest z nim mani

(mam nadzieję, że zdjęcia nie rozjadą forum, bo robiłam telefonem - mams mi zajumała aparat na wyjazd )
ale śliczne delikatesy
z Eveline dobrze wiedzieć, żebym czasem nie capnęła, choć niegłupi, ale frenchowych mi nie trzeba raczej a czym odbite?

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie też trzyma się tygodniami
Pewnie i miesiąc by wytrzymał
Paznokcie u nóg rosną mi bardzo wolno.
jak nie więcej!
to raczej normalne, no i dlatego można nosić pedi dłużej choć ja czasem jestem zdziwiona, że po tych 2 czy 3 tygodniach odrost nie jest taki mały... nie zawsze, nie wiem od czego to zależy.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.