Kosmetyki mineralne Monave:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 05:08   #1
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792

Kosmetyki mineralne Monave:)


Uzywa ktos?

http://www.monave.com/catalog/cosmet...ics-100-1.html

Firma oferuje podklady sypkie i plynne.A takze korektory,cienie,roze,bly szczyki ,szminki,pedzle,maskary,l inery a takze pielegnacje
I produkty do pielegnacjii wlosow tez

Firma dosc ciekawa,ciekawe produkty moim zdaniem.Ostatnio weszlam na strone i zauwazylam ze jest sporo nowych produktow-zaciekawily mnie produkty do makijazu ust-swietne kolory

Osobiscie z tej firmy zamawialam tylko probki podkladow ,ktore starczyly mi na bardzo dlugo.Szkoda tylko ze podklady mnie troche wysuszaly.Ale krycie maja najlepsze z dotychczas przezemnie wyprobowanych(lepsze niz EDM i Lumiere).
Podklady sypkie nadaja sie chyba bardziej dla cer mieszanych/tlustych.Formula Concealer kryje wszystko.

Formy platnosci:Pay pal.

Podklady minimalnie drozsze niz w firmie Lumiere.Mozna zamowic probki-$2.50 za probke podkladu+przesylka.Jedna probka starczyla mi na b dlugo, mineraly sa "kremowe" w konsystencji przez co b wydajne.

Zapraszam do dyskusjii

Wkleje probki ktore zamowilam i zdjecie podladu na twarzy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monave.jpg (28,1 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kerrie345 copy.jpg (44,8 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kerrie22.jpg (11,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monave3456 copy.jpg (32,6 KB, 149 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-01-31 o 05:11
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:19   #2
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Ja używam podkładów sypkich Testowałam Lumiere, Meov, EDM ale jednak Monave najbardziej podpasowały
Nie wysuszają skóry, ładnie matują i kryją. Udało mi się też świetnie dobrać odcień.
Szkoda, że przesyłka jest dość droga, z tego co pamiętam w pozostałych firmach są tańsze.

Mam jeszcze pełne opakowanie EDM i próbki Meow oraz Lumiere ale boję się ponownie eksperymentować, bo kiedyś powyskakiwały straszne syfki na czole. Do tej pory nie wiem czy była to wina składu w minerałkach czy skrobi

Zaintersowały mnie także:
- Moisture Mousse Foundation
- Cream Foundation

Chciałam kupić ale dolar podrożał i zrezygnowałam

Zamawiam tylko Sample Pot za $2.50 dlatego, że są tańsze i starczają na bardzo, bardzo długo
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:13   #3
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Edyto,
jak kolorystycznie trafiłaś z kolorami ?
ja jestem ciut ciemniejsza od Ciebie, w Lumiere formułe FF LM Warm musiałam zciemniać Medium Beige ale w formyle VV LM Beige i LM Warm mi odpowiada, więc patrzę jakie tutaj kolory zamówić
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:47   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ja używam podkładów sypkich Testowałam Lumiere, Meov, EDM ale jednak Monave najbardziej podpasowały
Nie wysuszają skóry, ładnie matują i kryją. Udało mi się też świetnie dobrać odcień.
Szkoda, że przesyłka jest dość droga, z tego co pamiętam w pozostałych firmach są tańsze.

Mam jeszcze pełne opakowanie EDM i próbki Meow oraz Lumiere ale boję się ponownie eksperymentować, bo kiedyś powyskakiwały straszne syfki na czole. Do tej pory nie wiem czy była to wina składu w minerałkach czy skrobi

Zaintersowały mnie także:
- Moisture Mousse Foundation
- Cream Foundation

Chciałam kupić ale dolar podrożał i zrezygnowałam

Zamawiam tylko Sample Pot za $2.50 dlatego, że są tańsze i starczają na bardzo, bardzo długo
Zgadza sie sample sa bardzo wydajne-ja polubilam ta firme bo najlepiej kryje-ale mnie wysusza(mam skore sucha).
Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Edyto,
jak kolorystycznie trafiłaś z kolorami ?
ja jestem ciut ciemniejsza od Ciebie, w Lumiere formułe FF LM Warm musiałam zciemniać Medium Beige ale w formyle VV LM Beige i LM Warm mi odpowiada, więc patrzę jakie tutaj kolory zamówić
Najbardziej przypasowal mi Kerrie,Ashlie byl za rozowy,Claire ciutke za ciemny.Celowalabym w Claire albo w nastepny ciemniejszy kolorystycznie w tonacjii cieplej.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:48
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:52   #5
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Najbardziej przypasowal mi Kerrie,Ashlie byl za rozowy,Claire ciutke za ciemny.Celowalabym w Claire albo w nastepny ciemniejszy kolorystycznie w tonacjii cieplej.
Tak mi się wydaje, że Claire, ale obawiam się czy nie będzie trochę za jasny właśnie, a następny niby ciut ciemniejszy to Sandra, ale na ich stronie Sandra wcale ciepła nie jest, obawiam się czy nie będzie za różowa...nie umiem odnaleźć tam koloru trochę ciemniejszego, ale w tonacji Claire
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 04:55   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje, że Claire, ale obawiam się czy nie będzie trochę za jasny właśnie, a następny niby ciut ciemniejszy to Sandra, ale na ich stronie Sandra wcale ciepła nie jest, obawiam się czy nie będzie za różowa...nie umiem odnaleźć tam koloru trochę ciemniejszego, ale w tonacji Claire
U mnie na kompie ta Sandra nie ma w sobie rozu hmmm moze zalezy od ustawien monitora?bralabym Claire i Sandra -niewiem jakie inne jeszcze by sie nadaly?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:06   #7
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
U mnie na kompie ta Sandra nie ma w sobie rozu hmmm moze zalezy od ustawien monitora?bralabym Claire i Sandra -niewiem jakie inne jeszcze by sie nadaly?
Na drugim monitorze sprawdziłam i ...faktycznie Sandra wygląda oki
wrzuciłam próbki 3 podkładów do koszyka, dodałam próbkę serecite i..... koszt najtańszej przesyłki mnie powalił!
USPS - Package - Priority Mail International, (6 - 10 Days)$23.50

kurcze, a już się napaliłam na te minerałki skoro zachwalasz ,że lepsze od Lumiere...skoro mam teraz cerę mieszną może by mnie nie przesuszały, ale jak mam wydać za próbki ponad 30 $ to dziękuję !
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 14:58   #8
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Na drugim monitorze sprawdziłam i ...faktycznie Sandra wygląda oki
wrzuciłam próbki 3 podkładów do koszyka, dodałam próbkę serecite i..... koszt najtańszej przesyłki mnie powalił!
USPS - Package - Priority Mail International, (6 - 10 Days)$23.50

kurcze, a już się napaliłam na te minerałki skoro zachwalasz ,że lepsze od Lumiere...skoro mam teraz cerę mieszną może by mnie nie przesuszały, ale jak mam wydać za próbki ponad 30 $ to dziękuję !
Przesyłka jest droga ale tak jak wcześniej pisałam próbki wystarczą Ci na długo, napełniają pełny słoiczek kosmetyku.

Jedna próbka wystarcza z całą pewnością na rok (przynajmniej u mnie)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:56   #9
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Przesyłka jest droga ale tak jak wcześniej pisałam próbki wystarczą Ci na długo, napełniają pełny słoiczek kosmetyku.

Jedna próbka wystarcza z całą pewnością na rok (przynajmniej u mnie)
Jakoś nie chce mi się wierzyć , że próbka będzie dla mnie tak wydajna .... ale najgorsze będzie jak kolor mi nie podpasuje gdybym była pewna, że podkład jak i kolor mi podpasuje zamówiłabym pełnowymiarowy podkład, a nie próbki
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:50   #10
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Dziewczyny, a czy posiadacie może porównanie do odcieni edm?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:02   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Na drugim monitorze sprawdziłam i ...faktycznie Sandra wygląda oki
wrzuciłam próbki 3 podkładów do koszyka, dodałam próbkę serecite i..... koszt najtańszej przesyłki mnie powalił!
USPS - Package - Priority Mail International, (6 - 10 Days)$23.50

kurcze, a już się napaliłam na te minerałki skoro zachwalasz ,że lepsze od Lumiere...skoro mam teraz cerę mieszną może by mnie nie przesuszały, ale jak mam wydać za próbki ponad 30 $ to dziękuję !
Ojj to rzeczywiscie -przesada z ta wysylka-kurcze powiem Ci ze Monave sa lepsze jezeli chodzi o krycie tylko tzn ciezsze-bardziej kremowe sa... bardzo latwo zrobic nimi maske

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy posiadacie może porównanie do odcieni edm?
Ja niestety nie mam-bo z EDM nie znalazlam idealnego koloru.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 21:07   #12
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ojj to rzeczywiscie -przesada z ta wysylka-kurcze powiem Ci ze Monave sa lepsze jezeli chodzi o krycie tylko tzn ciezsze-bardziej kremowe sa... bardzo latwo zrobic nimi maske



Ja niestety nie mam-bo z EDM nie znalazlam idealnego koloru.
Edyto maskę to ja nawet potrafie zrobić sobie Joppa na mokro czuję sie wyleczona z dalszych testów. EGM zamówiłam w pełnowymiarowych opakowaniach myślę, że Tobie też mogłyby pasować ....... a jaki wybór kolorów

ja z EDM również koloru dla siebie nie odnalazłam ...no ale i tak formuła intensive mnie przesuszała i moim zdaniem Lumiere były lepsze
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 15:57   #13
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Przed chwila na all kliknelam sobie ten podklad w pojemnosci 9 gram, to chyba sample tak? Nie mam szczerze mowiac zbyt duzego rozeznania w podkladach a tym bardziej innych kosmetykach mineralnych, bo jedyne, czego do tej pory uzywalam, to podklad TBS, ktory okazal sie dla mnie okropna porazka. Stosowalam go a efekt byl taki jakbym doslownie nic nie nakladala Natomiast strasznie duzo produktow mnie zapycha, dlatego uznalam, ze jednak jeszcze czegos sobie poszukam. Czekam jeszcze na probki z Lumiere i zastanawiam sie nad czyms z Rhea ale te podklady chyba zbyt wiele entuzjastek nie maja z tego co widac w KWC.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 16:13   #14
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Przed chwila na all kliknelam sobie ten podklad w pojemnosci 9 gram, to chyba sample tak? Nie mam szczerze mowiac zbyt duzego rozeznania w podkladach a tym bardziej innych kosmetykach mineralnych, bo jedyne, czego do tej pory uzywalam, to podklad TBS, ktory okazal sie dla mnie okropna porazka. Stosowalam go a efekt byl taki jakbym doslownie nic nie nakladala Natomiast strasznie duzo produktow mnie zapycha, dlatego uznalam, ze jednak jeszcze czegos sobie poszukam. Czekam jeszcze na probki z Lumiere i zastanawiam sie nad czyms z Rhea ale te podklady chyba zbyt wiele entuzjastek nie maja z tego co widac w KWC.
9g to pełnowymiarowy produkt, a nie próbka
Rhea rzeczywiście nie ma tu zbyt wielu fanek, ale jest jeszcze mnóstwo innych firm (EDM, Buff'd, Joppa, EGM, DW, LaurEss i inne : )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:55   #15
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
9g to pełnowymiarowy produkt, a nie próbka
Rhea rzeczywiście nie ma tu zbyt wielu fanek, ale jest jeszcze mnóstwo innych firm (EDM, Buff'd, Joppa, EGM, DW, LaurEss i inne : )
a to w takim razie dziekuje za naprowadzenie wychodzi na to, ze od razu bede miala pelnowymiarowy podklad, tylko oby mnie nie rozczarowal tak jak bylo po TBS To lece przegladac strony marek, ktore mi podales, a Rhea sobie chyba odpuszcze, choc ich cienie ladnie wygladaja.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:24   #16
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
ja przetestowalam juz bardzo wiele mineralnych kosmetykow i Monave pozostana chyba na dlugo moimi ulubionymi.

Mam cere bardzo mocno przetluszczajaca sie,ale czasami przesuszona kosmetykami antytradzikowymi np skinorenem lub brevoxylem.
taka cera jest trudna wymagajaca ze wzgledu ,iz potrzebuje krycia(tradzik) i matowienia bez dodatkowego przesuszania jej.

Przetestowalam wersje najmocniej kryjaca i krycie jest naprawde niesamowite,ale bez efektu maski.
Mialam 2 odcienie Claire i Sandra,oba naturalne beze.
Monave wysylaja duze probki,jedna probka malowalam sie prawie miesiac codziennie.

moje ostatnie odkrycie.
ze wzgledu na tlusta cere,ktora potrzebuje rowniez krycia zamowilam mineraly szweckiej firmy HH Mineral Cosmetics.
Sa swietne,ale trzeba czytac uwaznie sklady,bo w zaleznosci od koloru a nawet jego nasycenia sklady sie zmieniaja.
Wymieszalam puder Monave formule concealing z korektorem HH w kolorze light,zeby rozjasnic troche zle dobrany kolor podkladu (sandra,natural beige) i wyszlo mi cudo,a myslalam,ze nigdy czegos takiego nie znajde.
Super krycie i trzyma moja tlusta cere w ryzach caly dzien,bez wysuszania jej-
szczerze napisze,ze nie jest to efekt mega naturalny,ze wzgledu ,iz moja buzia przed miesiaczka naprawde potrzebuje krycia,ale przy chemicznych make upie tez mi bylo bardzo trudno uzyskac efekt naturalnosci,bo jak sie potrzebuje krycia to musze miec i korektor i fluid ,a potem puder,3 warstwy.
teraz uzywam tylko tego ,bez primera i bez korektora i jest bardzo dobrze.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-21 o 09:58 Powód: post pod postem
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:42   #17
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Odswiezam watek i jednoczesnie zapraszam do przeczytania recenzji szminek marki Monave http://makeuphunter.blox.pl/2011/08/...-recenzja.html
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:13   #18
pappagallo
Przyczajenie
 
Avatar pappagallo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Monave:)

Nabrałam wielkiej ochoty na przetestowanie kosmetyków mineralnych Monave. Jednak jak ktoś tu już napisał cena za przesyłkę jest dosyć wysoka, w dodatku nie ma w ogóle doświadczenia w płatnościach przy zakupach zagranicznych. Przyszedł mi więc do głowy taki pomysł, że może by tak złożyć wspólne zamówienie zbiorowe? Koszt przesyłki wtedy pewnie będzie niższy, może też są jakieś gratisy przy większych zamówieniach??
pappagallo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.