pomocy-klopoty z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-02, 22:25   #1
WOLF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2

pomocy-klopoty z cerą


Mam 33 lata i ciągle kłopoty z cerą. Stosowałam rózne sposoby, co miesięczne oczyszczanie skóry, złuszczanie kwasami owocowymi, później AHA. Jedna kosmetyczka radzi oczyszczanie, inna jest przeciwniczką oczyszczania. Stosowałam Dianę-35, było dobrze przynajmnie cera miała niedużo zaskórników i nie rzadko kiedy występowały nowe krosty, cera nie byłą taka tłusta, włosy też.Odstawiłam Dianę po 2 latach. NA dodatek moja cera jest ciągle tłusta, włosy też. Nie wiem co robić.
WOLF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 23:56   #2
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: pomocy-klopoty z cerą

Chciałabym przekazać słowa otuchy. Nie jesteś w swoim zmartwieniu osamotniona. Ja też przeszłam swoją "drogę przez mękę" i szczerze powiem, że niestety chyba jestem skazana na dermatologa do końca życia. ?? Przerabiałam to wszystko co Ty do tej pory i jeśli były jakieś pozytywne rezultaty -to na krótko. Ach te szczęśliwe chwile (pięknej cery) ulotne jak motyle! Teraz używam preparatu który silnie złuszcza naskórek więc wyskakują mi najgorsze świństwa od niepamiętnych czasów i wyglądam po prostu tragicznie. Na szczęscie można się zamaskować Unifiance LRP. Też jestem rozgoryczona, czy już stale tak będzie? Może wyda Wam się to śmieszne, ale jeszcze teraz oddałabym kilka (?) lat swego życia w zamian za piękną cerę. Ja sobie doskonale zdaję sprawę,że nie ma idealnej skóry,że właściwie nasza cywilizacja to jeden wielki retusz i co z tego?? Jesteśmy tak mocno uwarunkowani cywilizacyjnie i kulturowo,że podświadomie pragniemy byc idealni albo przynajmniej nie mieć "skazy".
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-05, 17:29   #3
Kiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4
Może pomoże?!

Mam ten sam problem co Wy. Od jakiegos czasu stosuje krem EFFACLAR K jestem z niego zadowolona.Można go dostać w aptekach (teraz jest na niego niezła promocja wiec nawet sie opłaca) Jest go mało bo tylko 30ml ale jest bardzo wydajny. Stosuje go dwa razy dziennie, ale wcześniej dokładnie myje twarz. Pomógł mi usynąć nierówności skóry i wszelkiego rodzaju wypryski. Dzieki niemu skura nie przetłuszcza sie tak szybko. Stosując go z podkładem tej samej firmy (dodawanym w tej promocji) daje całkiem ciekawe efekty. Zawsze można sprubować zwłaszcza, że tonący brzytwy sie chwyta. Trzymajcie się i dajcie znac jak znajdziecie jakiś złoty środek.
Kiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-05, 19:57   #4
WOLF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
Re: Może pomoże?!

dziekuję że napisałaś. Szkoda tylko że wszystko wskazuje a to że nic sie nie zmieni. Powiem Ci że wydawało mi się, że moja cera dośc dobrze reagowała na Diane35, ale organizm gorzej. Byłam spuchnięta i przytyłam ok 5kg.
Teraz od 5 m-cy nie biore tego leku i pojawiły się znowu krosty. Przyczytałam na forum o maseczce babuni z drożdży wydaje mi się że mam bielszą cerę, ale co się dzieje na plecach horror. Kosmetyczka stwierdziła uczulenie pokarmowe nie jeść jogurtu, mleka, kiełabasy to co jeść pomidory - też uczulają.
Dzięki że odezwałaś się.
Kiara napisał(a):
> Mam ten sam problem co Wy. Od jakiegos czasu stosuje krem EFFACLAR K jestem z niego zadowolona.Można go dostać w aptekach (teraz jest na niego niezła promocja wiec nawet sie opłaca) Jest go mało bo tylko 30ml ale jest bardzo wydajny. Stosuje go dwa razy dziennie, ale wcześniej dokładnie myje twarz. Pomógł mi usynąć nierówności skóry i wszelkiego rodzaju wypryski. Dzieki niemu skura nie przetłuszcza sie tak szybko. Stosując go z podkładem tej samej firmy (dodawanym w tej promocji) daje całkiem ciekawe efekty. Zawsze można sprubować zwłaszcza, że tonący brzytwy sie chwyta. Trzymajcie się i dajcie znac jak znajdziecie jakiś złoty środek.
WOLF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-05, 21:53   #5
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Może pomoże?!

Effaclar K jest fajny jak już ma sie podleczoną skórę. Tak samo inne preparaty z kwasami. Dlatego doradzam najpierw wizytę u dermatologa. Trzeba cały czas szukac takiego preparatu, który będzie skuteczny dla twej skóry .W tym pomaga dermatolog. Mam równiez niemiłe wspomnienie po Dianie. Początkowo stan skóry się polepszył, ale jakim kosztem ! Bardzo złe samopoczucie + 8 kg, które teraz usilnie próbuje zgubić. Teraz stosuje na twarz ZORAC . Czy ktos z Was tego używał? Jestem ciekawa efektów. U mnie na razie nastąpił wysyp "obrzydliwości", ale tak ma byc , bo skóra się oczyszcza. Tylko jak długo????
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.