Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 14:17   #61
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Zubi w ostatnio wątku dużo dziewczyn dodalo swoje inspiracje przydało by się je dodać
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:18   #62
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
wieczorami rowniez moze byc na tygodniu ja pracuje do 15:30
wiec napewt popoludniami
środy np mam "wolne" w sensie nie chodze na cwiczenia do pura
w soboty tez na razie mam luz no i niedziele ok
a tak to piatki jeszcze bo zumbe mam dopiero o 19
ja w przyszłym tygodniu poniedziałek, wtorek i czwartek będę wolna ok 17:30, piątek mam całkiem wolny, niedziele też:P jak będzie pogoda to jakoś musimy się wybrać jeszcze nigdy nie chodziłam z kijkami
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:20   #63
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ooo. ja też mam dziś kurs tańca, pierwszą lekcję
My trzecią, ale nie wróżę nam wybitnych osiągnięć dzisiaj.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:20   #64
moniq_87
Raczkowanie
 
Avatar moniq_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 327
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Cóż, nigdy nie byłam w takiej sytuacji, więc trudno mi coś radzić, ale może nie byłam właśnie dlatego, że po prostu poczekałam, aż skończę studia (mgr) i będziemy oboje pracować. Ja jestem taka, że lubię być niezależna, również pod względem finansowym i nie wyobrażam sobie, żeby tylko mąż nas utrzymywał. Przecież muszę mieć na swoje potrzeby, ciuszki, kosmetyki, utrzymanie auta itd. oraz na wspólne życie. A dzieci na razie nie planujemy, bo oboje czujemy, że to jeszcze nie czas (rocznikowo mamy 25 i 31 lat). Szczerze mówiąc to będąc po licencjacie, bez żadnego doświadczenia zawodowego i własnych dochodów nie zdecydowałabym się na dziecko, ale to już kwestia bardzo indywidualna - mnie instynkt jeszcze nie woła i jak byłam w Twoim wieku też nie wołał. Dla mnie priorytetem było wtedy skończenie studiów i rozwój zawodowy, bo pracowałam w zawodzie od 2 roku studiów.

Nie wiem, co jest teraz Twoim i Waszym priorytetem - dziecko, Twoje zdobycie pracy czy Twoje studia, ale nie porywałabym się na to wszystko jednocześnie. Tym bardziej, że sama myśl o zależności finansowej od męża już teraz Cię przeraża, więc jak będziesz się czuła, gdy stanie się to faktem?
Ja tez obecna!!

Ja akurat jestem w Twoim wieku i trochę się z instynktem macierzyńskim biję, a to dlatego, bo juz bym chciała mieć bobaska, ale moja sytuacja w pracy jest bardzo niestabilna (umowa na zastępstwo, co chwila na kogoś innego) i dlatego się powstrzymuję. Także instynt przemawia do nas w rózsnych momentach, ale jednak jestem za stabilizacją "pracową", żeby potem spokojnie zając się domem

Poza tym, gdy widzę ile znajomi z dziećmi mają problemów, żeby się usamodzielnić, jesli tego nie zrobili przed pojawieniem się maleństwa to tym bardziej mnie zmusza do poczekania z macierzyństwem, żeby jeszcze wybudowac nasz wymarzony dom. Ale TZ sam nie dostanie kredytu a ja z tą umowa sie nie licze itd... trudno jest tworzyć now pokolenie w tym kraju w obecnych czasach

Ja tez zapraszam bez dzieci a to dlatego, że salę mamy dośc ciasną, w mojej rodzinie wchodziły by w wiekszości dzieci w wieku 10-13 lat i byłoby to o około 20 osób więcej... Więc przy stole trzeba zapewnić im normalne miejsce i boję się, że nie byłoby wtedy swobody.
__________________
Nasz ślub 08. września 2012

Zaręczyny 05. listopada 2011

Razem od 01. stycznia 2006
moniq_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:22   #65
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Hej hej

Tak myślałam, że będzie już dzisiaj nowy wątek

Byłam dzisiaj u alergologa dostałam kropelki i tabletki a kolejna wizyta w maju bo wtedy zwykle mam problemy

Kessi widziałam wczoraj twoją suknię na żywo. Jest piękna
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:23   #66
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
ja w przyszłym tygodniu poniedziałek, wtorek i czwartek będę wolna ok 17:30, piątek mam całkiem wolny, niedziele też:P jak będzie pogoda to jakoś musimy się wybrać jeszcze nigdy nie chodziłam z kijkami
poniedzialek odpada idziemy na kurs tanca z narzutem
wtorek mam zumbe
czwartek pilates
mozemy isc w piatek kolo 17
i w niedziele rano
mieszkasz na stoku tak ?? a masz czym dojechac na stadion albo gdzies do lasu ??

poza tym chodzenie z kijkami daje niezle po dupie
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:31   #67
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

jestem i ja!
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:32   #68
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My trzecią, ale nie wróżę nam wybitnych osiągnięć dzisiaj.
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:34   #69
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

dzień dobry
tak myslałam że wpadnę już na nowy wątek ale nie sądziłam że zaczniecie go dopiero o 14
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:36   #70
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
dziewczyny ja prosze o kciuki..poszerzam swoja działalność o zupełnie inny dział....o dodatkowy dział Musi sie udac a Wy dajecie czarodziejska moc!!!!
Są kciuki.

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Teraz już jestę zobowiązana :P Musisz cały wątek naparać 13 zgłoskowcem
To zaraz zaczynam - ku chwale PMek!

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
ten tytuł miał być czy ten drugi ??
Ten!

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Blacky idąc tropen naszej Pani z nauk- NIE JESTŚCIE MAŁŻEŃSTWEM DOPÓKI NIE zrobicie tego przed Bogiem
Tak właśnie myślałam.

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
co do dzieci na weselu: jestem na NIE, po pierwsze mamy sale na 60 osob i gdybym chciala zapraszac z dziecmi to nie zaproslilibysmy znajomych poza tym ze wzgledow bezpieczenstwa (malo miejsca) wole nie doprowadzic do sytuacji gdy klener wyleje na krecace sie dziecko gorąco zupe


z tym niezapraszaniem dzieci to ja postawie sprawe jasnow sposob nastepujecy, gdy bedziemy zapraszac od rau bede pytac: czy to dla was nei ejst problemem ze zapraszamy bez dzieci
mysle ze to daje jednoznacznie do zrozumienia ze dzieci ma nie byc

moja klientka rozwiazala to tak na zaproszeniach pisala: przepraszamy że dzieci nie zapraszamy
Ja też jestem przeciw dzieciom na weselu. Ale ponieważ to moja Mama płaci i ona chce zapraszać z dziećmi, to dzieciaki będą. Mi one osobiście nie przeszkadzają bardzo, o ile rodzice należycie ich pilnują. Ale uważam, że to nie jest impreza dla dzieci - głośna muzyka, alkohol.

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja w nowym watku
Blacky po 1 zacznij myslec pozytywnie,nasze negatywne mysli przyciagaja zle rzeczy, a pozytywne dobre! Tylko musisz w to uwierzyc! Uda Ci sie juz wkrotce znalezc fajna prace! Wierze w to! Powodzenia
Staram się, ale czasem wpadam w głębokie czarne dołki. Natomiast dziś jest dobry dzień. Dzięki za ciepłe słowa.

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
dzieci to zauwazylam, że budzą spore emocje. Ale ja jestem zdania, że jak ktoś uważa, że nie chce dzieci na swoim ślubie,to nalezy to uszanować. Jak ktoś chce dzieci to też trzeba to uszanowac, ale często osoby, które chcą dzieci na weselu nie akceptują tych co ich nie chcą.
[...]
na ostatnim ślubie, na którym byłam, małe dziecko bratowej TŻ non stop biegało po kościele, wydzieralo się , płakało a rodzice nic sobie z tego nie robili. Przeszkadzało calą mszę, a najlepszy popis dało podczas przysięgi. Tak się darlo, że nic nie było słychać. Ale to juz wina rodziców. Ja bym wyszła z moim dzieckiem, by nie przeszkadzać panstwu młodym i innym gościom.
Dokłądnie! A jak już się bierze dziecko, to trzeba za nie wziąć odpowiedzialność. Też byłam na weselu, gdzie podczas śpiewania sto lat i robienia zdjęcia Młodym mała dziewczynka podbiegała i szarpała sukienkę PM. Nie muszę chyba wspominać, że ze zdjęć nic nie wyszło. Ja bym chyba zamordowała taką matkę/ojca, który nie przywołuje swojego dziecka do porządku albo go odpowiednio nie pilnuje.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:41   #71
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
Ja na 1 zajeciach bylam w obcasach, z powodu sliskiego parkietu o malo sie nie wywrocilam pozniej juz w adiadaskach chodzilam/chodze
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:43   #72
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Witam sie i ja.....



dziewczyny ja prosze o kciuki..poszerzam swoja działalność o zupełnie inny dział....o dodatkowy dział Musi sie udac a Wy dajecie czarodziejska moc!!!!
i powinny pomóc
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:46   #73
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Witam sie i ja.....



dziewczyny ja prosze o kciuki..poszerzam swoja działalność o zupełnie inny dział....o dodatkowy dział Musi sie udac a Wy dajecie czarodziejska moc!!!!


Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Hej hej

Tak myślałam, że będzie już dzisiaj nowy wątek

Byłam dzisiaj u alergologa dostałam kropelki i tabletki a kolejna wizyta w maju bo wtedy zwykle mam problemy

Kessi widziałam wczoraj twoją suknię na żywo. Jest piękna
Dzięki że tak uważasz aż się uśmiechnęłam, i już druga Pmka która widziała moja suknie i to samo powiedziała
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:46   #74
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

co do dzieci
ja też jestem generalnie na nie bo prawda jest taka że większość rodziców nie zwraca uwagi na dzieciaki i one sobie latają po całym obiekcie.
Ale z racji tego że tż ma dużo rodzeństwa i bardzo ich lubię zapraszamy z dzieciakami ale załatwiamy animatorkę dla nich
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:46   #75
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
mnie pani powiedziala zeby przyjsc w wygodnych butach i raczej nie jeansach bo mozna sie obetrzec
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:48   #76
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

dobra będe wieczorkiem i wrzuce foty bukietów dla madzi
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:50   #77
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
Ja na pierwszych zajęciach miałam buty sportowe i tańczyło mi się fatalnie, na drugie włożyłam szpilki i było mi duzo lepiej. Dzisiaj też oczywiście idę w szpilkach, ale ja noszę często i czuję się dobrze na wysokich obcasach, a w płaskich butach czuje sie pokraczna jak młoda kaczuszka, wiadomo że nie każdy tak ma. No i na ślub też chcę wysokie obcasy, więc nauka tańca moim zdaniem wskazana w podobnym obuwiu.
U nas na kursie większość dziewczyn w baletkach tańczy, tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna mamy buty na obcasach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:50   #78
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
Trampki.

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
mnie pani powiedziala zeby przyjsc w wygodnych butach i raczej nie jeansach bo mozna sie obetrzec

Mistrz

Ja polecam spódnicę - taką luźniejszą. Od razu się będziecie przyzwyczajać do tego, że coś śmiga koło nóg.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:54   #79
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość

Ja też jestem przeciw dzieciom na weselu. Ale ponieważ to moja Mama płaci i ona chce zapraszać z dziećmi, to dzieciaki będą. Mi one osobiście nie przeszkadzają bardzo, o ile rodzice należycie ich pilnują. Ale uważam, że to nie jest impreza dla dzieci - głośna muzyka, alkohol.


Dokłądnie! A jak już się bierze dziecko, to trzeba za nie wziąć odpowiedzialność. Też byłam na weselu, gdzie podczas śpiewania sto lat i robienia zdjęcia Młodym mała dziewczynka podbiegała i szarpała sukienkę PM. Nie muszę chyba wspominać, że ze zdjęć nic nie wyszło. Ja bym chyba zamordowała taką matkę/ojca, który nie przywołuje swojego dziecka do porządku albo go odpowiednio nie pilnuje.
tak, masz 100% racji. Jeśli już ktoś decyduje się na zabranie ze sobą dziecka, powinien go pilnować. Na weselu nosi się gorące dania, napoje. Można coś wylać na malucha, który niesfornie biega po sali. Kiedyś, kilka lat temu, zdarzyła się na jednym weselu u mojej rodziny sytuacja, gdzie dziecko zostało oblane przez kelnera gorącymi flaczkami. Po prostu wpadło na niego jak niósł tacę z zupą. Poparzyło sobie buzię, nie jakoś tragicznie, ale strasznie płakalo. Poza tym nie podoba mi się też jak np. jest pierwszy taniec a dziecko biega kolo Pary Młodej, szarpie za suknię itd. Nie bylam na takim weselu, ale oglądałam film z takiego wlasnie wesela. Nieładnie to wyglądało. Rodzice powinni mieć oko na swoje dzieci i już.
Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Ja na 1 zajeciach bylam w obcasach, z powodu sliskiego parkietu o malo sie nie wywrocilam pozniej juz w adiadaskach chodzilam/chodze
ja na obcasach trochę później spróbuję, na razie chyba jednak trampki ubiorę

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
mnie pani powiedziala zeby przyjsc w wygodnych butach i raczej nie jeansach bo mozna sie obetrzec
ehehe, zakładam legginsy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja na pierwszych zajęciach miałam buty sportowe i tańczyło mi się fatalnie, na drugie włożyłam szpilki i było mi duzo lepiej. Dzisiaj też oczywiście idę w szpilkach, ale ja noszę często i czuję się dobrze na wysokich obcasach, a w płaskich butach czuje sie pokraczna jak młoda kaczuszka, wiadomo że nie każdy tak ma. No i na ślub też chcę wysokie obcasy, więc nauka tańca moim zdaniem wskazana w podobnym obuwiu.
U nas na kursie większość dziewczyn w baletkach tańczy, tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna mamy buty na obcasach.
ja później będę chodziła w szpilkach, żeby nogi przyzwyczaić, ale dziś pierwsze zajęcia, więc pewnie będą bardziej informacyjne, organizacyjne.
Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Trampki.




Mistrz

Ja polecam spódnicę - taką luźniejszą. Od razu się będziecie przyzwyczajać do tego, że coś śmiga koło nóg.
dobry pomysł z ta spódnicą, ale może później, bo dziś dopiero I lekcja


Mam doła, bo się pokłóciłam z moim TŻ ech a tu tańce dzisiaj i nie mam w ogóle ochoty z nim tańczyć

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2012-03-01 o 14:52
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:56   #80
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez moniq_87 Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem w Twoim wieku i trochę się z instynktem macierzyńskim biję, a to dlatego, bo juz bym chciała mieć bobaska, ale moja sytuacja w pracy jest bardzo niestabilna (umowa na zastępstwo, co chwila na kogoś innego) i dlatego się powstrzymuję. Także instynt przemawia do nas w rózsnych momentach, ale jednak jestem za stabilizacją "pracową", żeby potem spokojnie zając się domem

Poza tym, gdy widzę ile znajomi z dziećmi mają problemów, żeby się usamodzielnić, jesli tego nie zrobili przed pojawieniem się maleństwa to tym bardziej mnie zmusza do poczekania z macierzyństwem, żeby jeszcze wybudowac nasz wymarzony dom. Ale TZ sam nie dostanie kredytu a ja z tą umowa sie nie licze itd... trudno jest tworzyć now pokolenie w tym kraju w obecnych czasach

Ja tez zapraszam bez dzieci a to dlatego, że salę mamy dośc ciasną, w mojej rodzinie wchodziły by w wiekszości dzieci w wieku 10-13 lat i byłoby to o około 20 osób więcej... Więc przy stole trzeba zapewnić im normalne miejsce i boję się, że nie byłoby wtedy swobody.
Ja na razie nie czuję instynktu, i chociaż mamy bardzo dobre warunki jak na PL, to skoro nie czuję jeszcze, że to czas na dzieci to się nie będę zmuszać. Nie jarają mnie jeszcze dzieci Tym bardziej, że TŻ też jeszcze nie czuje się gotowy i podejrzewam, że dopóki nie poczuję, że on jest gotowy mnie w rodzicielstwie wesprzeć na 100%, to ja się nie zdecyduję. Oboje musimy do tego dojrzeć, bo ja np. nie wyobrażam sobie żebym tylko ja siedziała z dzieckiem całe dnie. On też musi umieć wziąć wolne tylko po, żebym ja mogła od dziecka odpocząć i gdzieś wyjść. Może jestem wymagająca, ale cóż - jak partnerstwo to partnerstwo, w końcu to też jego dzieci będą.

Dla mnie też stabilizacja pracowa jak to określiłaś była bardzo ważna, podobnie jak to żeby brać ślub będąc w pełni samodzielną, i finansowo i mieszkaniowo.

Co do zapraszania dzieci, to już się kiedyś wypowiadałam. U nas będą, zawsze są na weselach u rodziny i znajomych i nie stanowią najmniejszego problemu. Nawet bym nie pomyślała, że można ich nie zaprosić i szczerze mówiąc o tym, że się tak robi dowiedziałam się dopiero z forum i nieźle się zdziwiłam. Ale jak widać w każdej rodzinie panują po prostu inne zwyczaje i ja do czego innego jestem przyzwyczajona.


Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
Ja na początku naszych kursów tańczyłam w balerinach, potem zainwestowałam w sneakersy do tańca.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:59   #81
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja później będę chodziła w szpilkach, żeby nogi przyzwyczaić, ale dziś pierwsze zajęcia, więc pewnie będą bardziej informacyjne, organizacyjne.
eee, u nas organizacyjne to było może 5 minut? Potem tańce
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:01   #82
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Pamiętajcie tylko, że na obcasy musicie mieć w niektórych szkołach takie specjalne nakładki. Niewielu instruktorów zgadza się na rysowanie ich parkietu.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:01   #83
patollek
Raczkowanie
 
Avatar patollek
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom/Tarnowskie Góry
Wiadomości: 97
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

witam w nowej części i z okazji 100 -dniówki moja tablica
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (126,1 KB, 83 załadowań)
patollek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:02   #84
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, ja się trochę stresuję, w ogole nie wiem, co mam ubrać na ten kurs, czy trampki zwykłe, czy jakieś balerinki? Rozumiem, ze ma być wygodnie, ale własnie co wygodniejsze w tym przypadku?
Ja chodzę w ślubnych, różowych szpilkach, platformach Mam wrażenie, że rażę po oczach, ale coż... w nich będę tańczyć, muszę ćwiczyć
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:04   #85
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Pamiętajcie tylko, że na obcasy musicie mieć w niektórych szkołach takie specjalne nakładki. Niewielu instruktorów zgadza się na rysowanie ich parkietu.
U nas zaklejają plastrem, ale mi ostatnio zostawili. W sumie miałam jasne fleki, więc może dlatego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:06   #86
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U nas zaklejają plastrem, ale mi ostatnio zostawili. W sumie miałam jasne fleki, więc może dlatego.
Mi nikt nie zwrócił uwagi... Ale w ogłoszeniu było, że "obuwie zmienne, niekoniecznie taneczne". Tańczę raczej na palcach, więc może im nic nie popsuję
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:11   #87
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez patollek Pokaż wiadomość
witam w nowej części i z okazji 100 -dniówki moja tablica


---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Któreś z was szukały cylindrów na dekoracje samochodu http://moda.allegro.pl/dekoracja-slu...149870028.html
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:11   #88
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Kocur 3mam kciuki . A pochwalisz sie co to za "rozszerzenie"?
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:19   #89
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Cytat:
Napisane przez patollek Pokaż wiadomość
witam w nowej części i z okazji 100 -dniówki moja tablica
Śliczna! I bardzo podoba mi się kolor przewodni.

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Mi nikt nie zwrócił uwagi... Ale w ogłoszeniu było, że "obuwie zmienne, niekoniecznie taneczne". Tańczę raczej na palcach, więc może im nic nie popsuję
Jak nikt nie zwraca uwagi, to nie ma problemu.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:30   #90
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Trzy z Nas już mężów mają, kolejne PMki dni odliczają - PM 2012 cz. XX

Witam się w nowym wątku
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.