Siniaki - pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 10:58   #1
love_80s
Przyczajenie
 
Avatar love_80s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2

Siniaki - pomocy!!!


Drogie Wizażanki, potrzebuję porad, być może któraś z Was też miała taki problem... Na nogach robi mi się masa siniaków, nie wiem jak mam sobie z tym radzić, jest to na tyle krępujące, że latem nie mogę pozwolić sobie na odkrywanie nóg. Może są jakieś zabiegi, kosmetyki które mi z tym pomogą?? Pomocy!
love_80s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:48   #2
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

To znaczy robią Ci się tak znikąd? Czy może chodzisz na imprezy i potem wracasz i masz siniaki? ;- D żartuję oczywiście. Może masz po prostu delikatną skórę, skłonną do takich uszkodzeń i lekkie uderzenie powoduje siniaki ... może jakieś masaże albo kremy łagodzące? Albo może brakuje Ci jakichś witamin? Może w aptece ktoś Ci doradzi...
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 23:49   #3
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

u mnie to standard i w sumie mam to gdzieś, wszyscy znajomi łącznie ze mną się z nich śmieją i jest ok :p czasami trochę się denerwuję, że nie dość, że pojawiają się znikąd, to jeszcze giną mi ponad 2 tygodnie, no ale mam większe problemy niż kilka siniaków tu i tam, więc spoko
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 13:35   #4
gadajacapapuga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

Mam znajomego, który też ma tendencję do siniaków. wystarczy, że lekko sie uderzy, stuknie i już fiolet. Pamiętam, że jest jakaś maść, którą można dostać w aptece na siniaki. Pewnie nie znikaja od razu po aplikacji, ale na pewno stają się jaśniejsze i szybciej znikają.
__________________
<ciach reklama>
gadajacapapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 05:21   #5
love_80s
Przyczajenie
 
Avatar love_80s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

kupiłam dzisiaj w aptece arcalen do smarowania tego cholerstwa i rutinoscorbin (który mam zamiar brać 3 razy dziennie po dwie tabletki na wzmocnienie naczynek krwionośnych) zobaczymy czy pomogą
love_80s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:26   #6
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

Spróbuj moze maść arnikową. W aptece za 2zł. Posmarowałam wieczorem na wielkiego siniora pod kolanem i nastęonego dnia połowy nie było. Więc smaruję już jak tylko się w coś uderzę i jak narazie problem siniaków znikł, Aha rutinoscorbin też biorę.
weenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:14   #7
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez love_80s Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, potrzebuję porad, być może któraś z Was też miała taki problem... Na nogach robi mi się masa siniaków, nie wiem jak mam sobie z tym radzić, jest to na tyle krępujące, że latem nie mogę pozwolić sobie na odkrywanie nóg. Może są jakieś zabiegi, kosmetyki które mi z tym pomogą?? Pomocy!

Zrób koniecznie morfologię zanim zaczniesz kupować różne kosmetyki, zwłaszcza jeżeli siniaki nie sa wynikiem urazu.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 12:19   #8
urt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 39
Dot.: Siniaki - pomocy!!!

Nie jesteś sama - u mnie to samo ale się przyzwyczaiłam do takich chłopięcych nóg. Biorę rutinoscorbin, jeśli się uderzę to staram się smarować to miejsce miodem - zwykły nasz miodzik, to zmniejsza opuchnięcie ale i chyba siniaka. A poza tym zaopatrz się w maść, żel z arniką w aptece tubka z flos-lek to jakieś parę złotych tylko smaruj zanim siniak w okazałości się pojawi. A badania zrób bo może to nie Twoja uroda a problem zdrowotny.
urt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.