Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 18:57   #31
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez gonia0202 Pokaż wiadomość
Na Black Opium namawia mnie koleżanka, której marzy się własna odlewka Tylko muszę z nią skonsultować która wersja ją interesuje - edp czy edt (i przy okazji sama muszę sobie przypomnieć, która wersja jest którą, bo pamiętam tylko, że jedną nosiłam i mi się spodobała ). Muszę też sprawdzić jak wyjdzie cenowo w perfumeriach, bo moja 'okazja' niestety uciekła

Co do wysyłki - jeśli uda się szybko zamknąć Chanel i będę miała pewność, że flakon opłaca się odebrać to mogę wstrzymać wysyłkę i połączyć nawet wszystkie pozostałe zapachy - nawet lepiej, bo to powstrzyma mnie przed kupowaniem kolejnych flakonów - ostatnio dopadł mnie jakiś ciąg perfumowy
byłoby super to trzymam kciuki by wypaliło, chętnie przygarnę niezależnie czy będzie to ostatecznie edt czy edp
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:40   #32
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Wszystko właśnie poleciało
Zdecydowałam się nie czekać z wysłkami, bo w wątku Chanel mam nadal niepotwierdzony odbiór (i awiza), a nie chcę zbyt długo przeciągać wysyłki

Black Opium, o ile nikt mnie nie uprzedzi pewnie będę próbowała w takim wypadku rozebrać razem z innym zapachem
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:46   #33
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez gonia0202 Pokaż wiadomość
Wszystko właśnie poleciało
Zdecydowałam się nie czekać z wysłkami, bo w wątku Chanel mam nadal niepotwierdzony odbiór (i awiza), a nie chcę zbyt długo przeciągać wysyłki

Black Opium, o ile nikt mnie nie uprzedzi pewnie będę próbowała w takim wypadku rozebrać razem z innym zapachem
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 10:27   #34
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

przepiękna róża dotarła dziękuję za rozbiórkę
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:56   #35
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Ja dostałam przesyłkę, ale atomek jest zbity, całość perfum wsiąkła w kopertę. Pierwszy raz na tyle rozbiórek jest taka sytuacja, myślałam że po prostu jest nieszczelny i przecieka, ale po rozpakowaniu okazało się że nie uratuję ani mililitra. Szkoda, zapach na który czekałam. Niestety fiolka była słabo zabezpieczona, folia którą była raz owinięta rozeszła się. Jest problem
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:59   #36
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Ja dostałam przesyłkę, ale atomek jest zbity, całość perfum wsiąkła w kopertę. Pierwszy raz na tyle rozbiórek jest taka sytuacja, myślałam że po prostu jest nieszczelny i przecieka, ale po rozpakowaniu okazało się że nie uratuję ani mililitra. Szkoda, zapach na który czekałam. Niestety fiolka była słabo zabezpieczona, folia którą była raz owinięta rozeszła się. Jest problem
Bardzo mi przykro wszystkie odlewki zabezpieczam w ten sam sposób i jak do tej pory nic nie ucierpiało. Bardzo proszę o wstawienie zdjęcia zbitej odlewki. Oczywiście zwrócę Ci koszty mililitrów i wysyłki.

A co do słabego zabezpieczenia - z tym się nie zgadzam. Od początku swoich robiórek zabezpieczam przesyłki w ten sam sposób. Jedyne co mogę sobie zarzucić to to, że tym razem folia, którą używałam była 'cieńsza' i od początku budziła moje wątpliwości jednak niestety jej nie zmieniłam na inną.
__________________



Edytowane przez gonia0202
Czas edycji: 2016-03-02 o 15:02
gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:16   #37
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Zaraz podeślę zdjęcie, i rzeczywiście sprawdziłam folię o której piszesz, jest cienka, bąble które powinny dobrze amortyzować wstrząsy są mizerne. Może też i przez to się rozlazło. Taśma biurowa, przezroczysta też gorzej skleja folię, lepiej trzyma ta kolorowa, izolacyjna. Nie wstawiałam wcześniej zdjęć, więc proszę o informację czy mam próbować w wątku czy mam podesłać na PW?
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 15:22   #38
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

dostałam dzisiaj od Goni trzy odlewki i na tle pewnie kilkudziesięciu takich przesyłek jakie widziałam ever były naprawdę bardzo dobrze zabezpieczone - wszystko w folii, taśma izolacyjna była nawet na otworze z atomka.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

szkoda, że nie zrobiłam fot, ale odlewka w szkle, która przyszła dziś z allegro była dużo gorzej zabezpieczona, a przyszła cała

niestety takie wszystkie ponosimy ryzyko chcąc dostawać szkło w liście
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:24   #39
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj od Goni trzy odlewki i na tle pewnie kilkudziesięciu takich przesyłek jakie widziałam ever były naprawdę bardzo dobrze zabezpieczone - wszystko w folii, taśma izolacyjna była nawet na otworze z atomka.
Taśma izolacyjna na otworze atomka jest i u mnie, atomek ma zatyczkę też oklejoną folią izolacyjną, więc nie poruszam tutaj tej kwestii. Atomek stłukł się bo było cienko wokół niego.

Ktrznn, nie raz zamawiałam odlewki w szkle i w niejednej rozbiórce brałam udział, więc porównanie mam. I myślę że spokojnie załatwimy tę sprawę z Gonią bez najmniejszych problemów.

Edytowane przez blackdora
Czas edycji: 2016-03-02 o 15:27
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:25   #40
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Zaraz podeślę zdjęcie, i rzeczywiście sprawdziłam folię o której piszesz, jest cienka, bąble które powinny dobrze amortyzować wstrząsy są mizerne. Może też i przez to się rozlazło. Taśma biurowa, przezroczysta też gorzej skleja folię, lepiej trzyma ta kolorowa, izolacyjna. Nie wstawiałam wcześniej zdjęć, więc proszę o informację czy mam próbować w wątku czy mam podesłać na PW?
Co do dodawania zdjęć - zamiast szybkiej odpowiedzi należy wybraż zaawansowaną i tam pod spodem będzie możliwość dodania zdjęcia
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:27   #41
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Taśma izolacyjna na otworze atomka jest i u mnie, atomek ma zatyczkę też oklejoną folią izolacyjną, więc nie poruszam tutaj tej kwestii. Atomek stłukł się bo było cienko wokół niego.
na ja mogę ofc mówić tylko jak było u mnie

Cytat:
Ktrznn, nie raz zamawiałam odlewki w szkle i w niejednej rozbiórce brałam udział, więc porównanie mam. I myślę że spokojnie załatwimy tę sprawę z Gonią bez najmniejszych problemów.
ja też. Ale nie tutaj, więc może wizażowe zasady zabezpieczeń są inne. w takim razie mogę byc tylko zdziwiona, że nigdy nic mi się nie stłukło

Edytowane przez ktrznn
Czas edycji: 2016-03-02 o 15:30
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 15:33   #42
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj od Goni trzy odlewki i na tle pewnie kilkudziesięciu takich przesyłek jakie widziałam ever były naprawdę bardzo dobrze zabezpieczone - wszystko w folii, taśma izolacyjna była nawet na otworze z atomka.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

szkoda, że nie zrobiłam fot, ale odlewka w szkle, która przyszła dziś z allegro była dużo gorzej zabezpieczona, a przyszła cała

niestety takie wszystkie ponosimy ryzyko chcąc dostawać szkło w liście
Bardzo dziękuję za miłe słowa

Zawsze staram się, aby odlewki były dobrze zabezpieczone, bo sama nie raz dostałam potłuczone szkło w kopercie i wiem, że to nic fajnego, szczególnie kiedy czekamy na jakiś szczególny zapach



Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Taśma izolacyjna na otworze atomka jest i u mnie, atomek ma zatyczkę też oklejoną folią izolacyjną, więc nie poruszam tutaj tej kwestii. Atomek stłukł się bo było cienko wokół niego.
Co do taśmy - folię zawsze najlepiej skleja mi zwykła taśma biurowa. Izolacyjna służy w celu zabezpieczenia płynu przed wylaniem i tego będę się trzymać w swoich rozbiórkach.

Myślę, że nie ma co dłużej roztrząsać tematu czy przesyłka została źle zabezpieczona (bo każdy ma tutaj własne zdanie). Stało się co się stało, po wstawieniu zdjęcia zrobię Ci przelew.

A ja mam szczerą nadzieję, że reszta przesyłek dotrze szczęśliwie i w całości - bardzo bardzo proszę o odnotowanie w wątku, abym nie musiała się stresować.
A felerna folia ląduje w koszu
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:36   #43
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Zdjęcia zrobione i załadowane. Tak jak wyciągnęłam z koperty tak jest na zdjęciu. Serce tylko krwawi, bo koperta pachnie nieziemsko.


I na pewno lepiej bym zniosła ten ból gdyby była to rozbiórka w ciemno i zapach byłby nietrafiony. A ten był wyczekiwany, bo go znam. Mówi się trudno. Szkoda że tak się stało, i też jestem zdania że roztrząsanie tematu nic nie da. Dziękuję za konkretny odzew.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0545.jpg (164,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0546.jpg (74,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0547.jpg (69,2 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez blackdora
Czas edycji: 2016-03-02 o 15:40
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:39   #44
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Ktrznn, nie raz zamawiałam odlewki w szkle i w niejednej rozbiórce brałam udział, więc porównanie mam. I myślę że spokojnie załatwimy tę sprawę z Gonią bez najmniejszych problemów.
Brałaś udział także w mojej rozbiórce Chanel, gdzie nie zgłaszałaś źle zabezpieczonej przesyłki. Widać więc, że jest to jednorazowy problem (którego winę biorę na siebie), a nie zaniedbanie i niechlujstwo w prowadzeniu rozbiórek

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Zdjęcia zrobione i załadowane. Tak jak wyciągnęłam z koperty tak jest na zdjęciu. Serce tylko krwawi, bo koperta pachnie nieziemsko.
Dziękuję za zdjęcia. Czy numer konta pozostaje taki sam jak ten z którego dostałam przelew?
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:49   #45
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Chanelka dotarła bez problemów, zgadza się, choć nie pamiętam czy folia była ta sama czy inna, natomiast pamiętam że kokon wokół atomka był konkretny. I nigdzie nie napisałam że odbieram prowadzenie Twoich rozbiórek za niechlujne. Wszystko odnosi się do konkretnej jednej przesyłki, felernej po prostu. Numer konta jest ten sam.
Mam też nadzieję że nie będziesz miała nic przeciwko gdy w przyszłości będę chciała wziąć udział w Twojej rozbiórce. Każda rozbiórka jest i tak grzecznościową sprawą każdej rozbierającej.
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:57   #46
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez blackdora Pokaż wiadomość
Chanelka dotarła bez problemów, zgadza się, choć nie pamiętam czy folia była ta sama czy inna, natomiast pamiętam że kokon wokół atomka był konkretny. I nigdzie nie napisałam że odbieram prowadzenie Twoich rozbiórek za niechlujne. Wszystko odnosi się do konkretnej jednej przesyłki, felernej po prostu. Numer konta jest ten sam.
Mam też nadzieję że nie będziesz miała nic przeciwko gdy w przyszłości będę chciała wziąć udział w Twojej rozbiórce. Każda rozbiórka jest i tak grzecznościową sprawą każdej rozbierającej.
Zwrot właśnie poszedł, bardzo proszę o odnotowanie w wątku kiedy go dostaniesz, abym mogła zakończyć formalności w wątku
Chanelka była zawinięta dokładnie takim samym wymiarowo kawałkiem folii, jednak tej 'dobrej'.

Do kolejnych rozbiórek oczywiście zapraszam

Dziś po prostu jest dzień tłuczącego się szkła - mój telefon też dostał nowe na ekran a ja mam nauczkę, żeby uważać na jakość bąbli

Tak jak wspominałam wcześniej - mam nadzieję, że tylko ta jedna przesyłka miała pecha i reszta dotrze w całości
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:22   #47
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Oczywiście że zaraz potwierdzę . Dziękuję za szybkość w załatwieniu tematu, ja też mam nadzieję że byłam odosobnionym, pechowym przypadkiem. Cóż, życie
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 08:51   #48
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Dziewczyny, przy odbieraniu przesyłek koniecznie sprawdźcie czy są one priorytetowe.
Bo coś strasznie długo idą (i wszystkie oprócz przesyłki do Butterfly 8921) wg śledzenia poczty nadal nie wyruszyły w drogę.

Oczywiście wysyłałam i płaciłam wg waszych wskazań co do wysyłki, ale w razie gdyby zostały jednak zakwalifikowane inaczej to oczywiście zrobię zwroty różnicy
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:30   #49
butterfly8921
PółCegły
 
Avatar butterfly8921
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

ale szczęściara ze mnie mam nadzieje, że faktycznie już do mnie lecą
__________________
"Gdyby porażka nie znała kary, sukces nie byłby nagrodą."

Ćwiczę
mierzę w 54
butterfly8921 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 09:33   #50
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez butterfly8921 Pokaż wiadomość
ale szczęściara ze mnie mam nadzieje, że faktycznie już do mnie lecą
Hmmmm twoja przesyłka widnieje nawet jako odebrana... wczoraj. Już podaje numer przesyłki na PW
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:45   #51
butterfly8921
PółCegły
 
Avatar butterfly8921
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez gonia0202 Pokaż wiadomość
Hmmmm twoja przesyłka widnieje nawet jako odebrana... wczoraj. Już podaje numer przesyłki na PW
jeszcze lepiej PP jak my cię kochamy może moja skrzynka pocztowa ma dodatkowy 5 wymiar i w nim była wczoraj przesyłka po pracy lecę sprawdzić czy doszła dziś
__________________
"Gdyby porażka nie znała kary, sukces nie byłby nagrodą."

Ćwiczę
mierzę w 54
butterfly8921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:48   #52
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez butterfly8921 Pokaż wiadomość
jeszcze lepiej PP jak my cię kochamy może moja skrzynka pocztowa ma dodatkowy 5 wymiar i w nim była wczoraj przesyłka po pracy lecę sprawdzić czy doszła dziś
Albo została przekazana sąsiadom chociaż zostawienie przesyłek u nich lub w innych zupełnie przypadkowych miejscach to domena kurierów
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:39   #53
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Donoszę że zwrotka dotarła na konto
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:56   #54
butterfly8921
PółCegły
 
Avatar butterfly8921
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 484
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Z radością oznajmiam, że odlewki dotarły całe i zdrowe
__________________
"Gdyby porażka nie znała kary, sukces nie byłby nagrodą."

Ćwiczę
mierzę w 54
butterfly8921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:51   #55
blackdora
blackdora
 
Avatar blackdora
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 534
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Jakby komuś jednak ten cudny zapach nie podszedł to z wielką chęcią odkupię odlewkę (pewnie mało realne by tak było, ale..... )
blackdora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:30   #56
SensualSeduction
Zadomowienie
 
Avatar SensualSeduction
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 246
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

mama melduje, że dzisiaj odebrała dzięki
SensualSeduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:59   #57
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez butterfly8921 Pokaż wiadomość
Z radością oznajmiam, że odlewki dotarły całe i zdrowe
Cytat:
Napisane przez SensualSeduction Pokaż wiadomość
mama melduje, że dzisiaj odebrała dzięki
Super, bardzo się cieszę, że odlewki dotarły
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:17   #58
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Dziękuję, odlewka dotarła cała i zdrowa
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 18:55   #59
monikaggg
Raczkowanie
 
Avatar monikaggg
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

właśnie odebrałam wszystko ok, dziękuję bardzo
monikaggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 18:57   #60
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Aramis Calligraphy Rose 1,30zł/ml

Cytat:
Napisane przez monikaggg Pokaż wiadomość
właśnie odebrałam wszystko ok, dziękuję bardzo
Również dziękuję, proszę jeszcze o potwierdzenie w wątku Elie Saab i Fancy
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 09:04:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.