Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 09:20   #781
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Możesz napisać, którego Revlona używasz? Almay i Revlon mają często takie same produkty w różnych opakowaniach. Mam jeden ulubiony podkład Almay ale w Polsce jest niedostępny, może znajdę jego odpowiednik właśnie w R.
Używam colorstaya do cery mieszano/ tłustej. Odcień 150.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:25   #782
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Używam colorstaya do cery mieszano/ tłustej. Odcień 150.
To jest ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
?
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 10:48   #783
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Polecam golden light, golden fair, może medium choc chyba light będzie najlepsze. Ewentualnie neutral light.
Wg mnie golden fair będzie za jasny, bo mam Revlona 200 do tł/mieszanej i jest do niego bardzo podobny, .neutral light też jest raczej jasny ( używam obu a zmianę i oba mi pasują). A, i mam podkłady kryjące, a podobno kolorystyka się trochę różni od matujących? Mam zamiar sobie sprawić jakiś matujący, żeby porównać z kryjącym i nie wiem jak się do tego zabrać...
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:50   #784
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Dokładnie ten
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 14:24   #785
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

orientujecie sie kiedy bedzie dostepny podklad kryjący w odcieniu Golden Fair jako próbka?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 16:56   #786
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dokładnie ten
Dziękuję

Jednak pozostanę przy szukaniu Almay, Revlon ma silikon już na 2gim miejscu więc odpada
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 17:57   #787
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dostałam dziś próbki, gratis dorzucili jeszcze próbkę rózu Romantic
korektor Medium - kolor ok, ale chyba nie bede umiała sie nim posługiwać, to mój pierwszy korektor pod oczy-nałozyłam palcem podkreślił zmarszczki, nałożony pędzlem(jakims do cieni, nie mam specjalnego pędzla jeszcze) jakoś nierówno się rozprowadził, hmmmm
róże - Rose przepiękny, najładniejszy; Coral brudny róż też fajny; najjaśniejszy Romantic chyba będzie lepszy jako cień na powieki

teraz tylko muszę kupić specjalne pędzle i zaczynam prawdziwe testy trwałości
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 21:22   #788
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja zawsze używałam kabuki, dzisiaj pierwszy raz miałam do czynienia z flatem i miałam ogromny problem... mimo opinii, że flat daje większe krycie, to dzisiaj niestety musiałam nałożyć warstwę więcej, niż normalnie. mam nadzieję, że to kwestia wprawy i jeszcze się nauczę z nim obchodzić
Ja zdecydowanie flat top bo nakładany nim produkt na twarzy wygląda bardziej naturalnie , a że nie potrzebuje niewiadomo jak mocnego krycia więc dla mnie jest idealny, chociaż może to i zależy od marki pędzelka.
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:45   #789
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moze mi ktos podpowiedziec tak lopatologicznie jak naklaac pod oczy korektor tej firmy? Np pod/ na podklad?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 20:34   #790
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Moze mi ktos podpowiedziec tak lopatologicznie jak naklaac pod oczy korektor tej firmy? Np pod/ na podklad?
Ja nakładam pod. Palcem. Małe ilości
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:31   #791
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Trochę o Annabelle na średnio-jasnej karnacji w odcieniu oliwkowo-żółtym (do tej pory pasowały mi średnie oliwki i goldeny z innych firm, min. Soft Fawn Lauress, Medium Olive LM, Popcorn i Butterscotch LL, Blossom 3 i Shaylee 2 Pixie i in).
Kupiłam próbki:
-Golden Fair matujacy
- Golden Light kryjący
- Golden Light rozświetlający
- korektor Dark
- róż Sunrise
jako gratis dostałam róż Honey.
Najbardziej naturalnie wygląda na mnie matujący Golden Fair, choć w pierwszym momencie pomyślałam, że będzie za jasny, ale się dopasował. W sam raz na teraz, latem moze być odrobinę za jasny i wtedy lepiej będzie wyglądał Golden Light kryjący. Teraz wygląda trochę zbyt intensywnie na twarzy-nie łapie pomarańczu czy żółci,ale wygladam na ozłoconą słońcem, co na mnie wyglada troszkę nienaturalnie. Do tego kryjący się trudniej rozprowadza, jest taki kremowy i gęsty, więc zbyt ciemny odcień po prostu zostawi plamy i trzeba bardzo uważać.
Kryjący daje przyzwoite krycie, nie wchodzi jednocześnie w zmarszczki, nie zbiera się na nosie nawet na mrozie. Matujący kryje na pewno mniej, ale bardzo natualnie i to co trzeba, ukrywa (ja używam przed podkładem innego podkładu - z Lumiere - jako korektora, a po nałożeniu podkładu punktowo właściwy korektor - z Blusche). Obie formuły są na mojej twarzy trwałe - aż do wieczora, chociaż tak naprawdę test trwałości przejdą, jak wrócę do pracy, czyli za około 4 miesiace.
A rozświetlający? Nie dla mnie, w każdym razie nie na teraz, może latem, kiedy cera będzie bardziej wypoczęta. A moze jest dla młodszych osób, które nie mają jeszcze śladu zmarszczek, bo ta formuła wszystko na twarzy uwypukla i podkreśla, buzia się po prostu świeci. Krycie podobne do matujacej, ale ponieważ podkreśla wszystko, co chcemy i nie chcemy, ostatecznie wydaje się, że krycie jest słabe. Kolor wypada tak jak w formule kryjącej.
Róż Sunrise śliczny - morelowy - trwały, dobrze napigmentowany. odcień zbliżony do ukochanego Viki's Radiant z EDM.
Róż Honey to dla mnie właściwie brązer - ciemny, intensywny, trochę postarzający, bez domieszek różówości.
Korektor Dark - dla mnie porażka, bo ma odcień różowawy i zamiast tuszować, podkreślił. Fakt, ze nałożyłam go na podkład, a nie pod, jak robi większość, ale ja korektorem tuszuję to, czego podkłądowi się nie udało zamaskować. Ciemny wcale nie jest, ale ten odcień, kompletnie nie dla mnie. Chętnie się go pozbędę
Ogólnie minerały w porządku. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona, po każdym kolejnym nałożeniu już mniej. Nie jest to szczyt mojej piramidy mineralnej, ale zupełnie przyzwoita pozycja.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 23:05   #792
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Trochę o Annabelle na średnio-jasnej karnacji w odcieniu oliwkowo-żółtym (do tej pory pasowały mi średnie oliwki i goldeny z innych firm, min. Soft Fawn Lauress, Medium Olive LM, Popcorn i Butterscotch LL, Blossom 3 i Shaylee 2 Pixie i in).
Kupiłam próbki:
-Golden Fair matujacy
- Golden Light kryjący
- Golden Light rozświetlający
- korektor Dark
- róż Sunrise
jako gratis dostałam róż Honey.
Najbardziej naturalnie wygląda na mnie matujący Golden Fair, choć w pierwszym momencie pomyślałam, że będzie za jasny, ale się dopasował. W sam raz na teraz, latem moze być odrobinę za jasny i wtedy lepiej będzie wyglądał Golden Light kryjący. Teraz wygląda trochę zbyt intensywnie na twarzy-nie łapie pomarańczu czy żółci,ale wygladam na ozłoconą słońcem, co na mnie wyglada troszkę nienaturalnie. Do tego kryjący się trudniej rozprowadza, jest taki kremowy i gęsty, więc zbyt ciemny odcień po prostu zostawi plamy i trzeba bardzo uważać.
Kryjący daje przyzwoite krycie, nie wchodzi jednocześnie w zmarszczki, nie zbiera się na nosie nawet na mrozie. Matujący kryje na pewno mniej, ale bardzo natualnie i to co trzeba, ukrywa (ja używam przed podkładem innego podkładu - z Lumiere - jako korektora, a po nałożeniu podkładu punktowo właściwy korektor - z Blusche). Obie formuły są na mojej twarzy trwałe - aż do wieczora, chociaż tak naprawdę test trwałości przejdą, jak wrócę do pracy, czyli za około 4 miesiace.
A rozświetlający? Nie dla mnie, w każdym razie nie na teraz, może latem, kiedy cera będzie bardziej wypoczęta. A moze jest dla młodszych osób, które nie mają jeszcze śladu zmarszczek, bo ta formuła wszystko na twarzy uwypukla i podkreśla, buzia się po prostu świeci. Krycie podobne do matujacej, ale ponieważ podkreśla wszystko, co chcemy i nie chcemy, ostatecznie wydaje się, że krycie jest słabe. Kolor wypada tak jak w formule kryjącej.
Róż Sunrise śliczny - morelowy - trwały, dobrze napigmentowany. odcień zbliżony do ukochanego Viki's Radiant z EDM.
Róż Honey to dla mnie właściwie brązer - ciemny, intensywny, trochę postarzający, bez domieszek różówości.
Korektor Dark - dla mnie porażka, bo ma odcień różowawy i zamiast tuszować, podkreślił. Fakt, ze nałożyłam go na podkład, a nie pod, jak robi większość, ale ja korektorem tuszuję to, czego podkłądowi się nie udało zamaskować. Ciemny wcale nie jest, ale ten odcień, kompletnie nie dla mnie. Chętnie się go pozbędę
Ogólnie minerały w porządku. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona, po każdym kolejnym nałożeniu już mniej. Nie jest to szczyt mojej piramidy mineralnej, ale zupełnie przyzwoita pozycja.
Nie mogę się zgodzić. U mnie na twarzy minerałki wyglądają fantastycznie, ale nie wytrzymują całego dnia. Bynajmniej siedząna twarzy, lecz po jakiś 5 godzinach tworzą się trzy wielkie plamy - na policzkach i brodzie. Są poszarzałe, przeżółcone. A kolor mam odpowiedni i idealnie stapia się z cera. Potem coś się z nim dzieje. Ponoć podkłady mineralne gorzej łączą się z substancjami odpowiedzialnymi za kolor. Nie wiem czy to dlatego tak się dzieje u mnie...
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 23:41   #793
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A w ogole znalazlam przyczyne "wazenia sie podkladu"

Przeanalizowalam swoj dzien.

- krecenie sie z brzucha na boki ( poduszka ) przy ogladaniu filmow

- dotykanie twarzy ( mimowolne )

Od 3 dni przy mieszance ( golden fair K + Light golden Lumiere FF ) + korektor AM medium - bez dotykania twarzy przez caly dzien byl nieskazitelny teraz pozostaje sie kontrolowac tylko ze obawiam sie ze bede czula sie jak jakas lalka Barbie czy "tapeciara" ( tak swoja droga nie lubie tego slowa jest wulgarne ). Musze to ograniczyc

Tak na filterku 15-stce, ze skrobia z glinka zielona i cynamonem. Ale jestem oczarowana!!!!!!! Zero wchodzenia w pory czy wazenia przez sebum

Ciekawe jak bedzie latem na 50-tce.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:58   #794
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Nie mogę się zgodzić. U mnie na twarzy minerałki wyglądają fantastycznie, ale nie wytrzymują całego dnia. Bynajmniej siedząna twarzy, lecz po jakiś 5 godzinach tworzą się trzy wielkie plamy - na policzkach i brodzie. Są poszarzałe, przeżółcone. A kolor mam odpowiedni i idealnie stapia się z cera. Potem coś się z nim dzieje. Ponoć podkłady mineralne gorzej łączą się z substancjami odpowiedzialnymi za kolor. Nie wiem czy to dlatego tak się dzieje u mnie...
Przykro mi, że tak masz, ale wyrażenie "nie mogę się zgodzić"nie bardzo tu pasuje. Każda z nas opisuje WŁASNE doświadczenia z minerałami i nie mamy wpływu na to, jak się zachowają na innych twarzach. nasz zgoda czy niezgoda niewiele ma tu do rzeczy. Przecież to jest subiektywne odczucie, a nie jakaś obiektywna bezwzględna prawda. Wiele dziewczyn jest zachwyconych MEOW, twierdzą, ze to najłatwiejsze minerały w obsłudze i dogadają się z każdą cerą. Ale nie moją. I chyba tylko one, bo poza nimi wszystkie inne (a używam napawdę wielu firm) na mojej twarzy grają i wytrzymują cały dzień (no, moze poza Lucy).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 13:35   #795
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Przykro mi, że tak masz, ale wyrażenie "nie mogę się zgodzić"nie bardzo tu pasuje. Każda z nas opisuje WŁASNE doświadczenia z minerałami i nie mamy wpływu na to, jak się zachowają na innych twarzach. nasz zgoda czy niezgoda niewiele ma tu do rzeczy. Przecież to jest subiektywne odczucie, a nie jakaś obiektywna bezwzględna prawda. Wiele dziewczyn jest zachwyconych MEOW, twierdzą, ze to najłatwiejsze minerały w obsłudze i dogadają się z każdą cerą. Ale nie moją. I chyba tylko one, bo poza nimi wszystkie inne (a używam napawdę wielu firm) na mojej twarzy grają i wytrzymują cały dzień (no, moze poza Lucy).
Osobiście nie mogę się zgodzić z Twoją recenzją. A to, że każda dziewczyna wyraża tutaj własną opinię to oczywiste. Ja nie przekreślam minerałów. Dalej próbuję zniwelować problem.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 14:13   #796
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej,
Też szukam odpowiedniego kremu z filtrem, który będzie współgrał z produktami Annabelle..
Na razie tylko się rozglądam. Swojego czasu dużo naczytałam się o Parsolu i miałam na tym punkcie hopla. Używałam więc tylko i wyłącznie produktów Avenue. Czy skład zmienili tego nie wiem, ponieważ więcej już używać tego nie będę. Jak dla mnie strasznie bielił, w ogóle się nie wchłaniał.

Ale nie o tym miałam napisać. Szperam właśnie w wątkach dotyczących dobrych filtrów pod podkłady mineralne. Wyczytałam tam, iż jeśli kremy zawierają Parsol, ale jeśli poza nim jakieś inne substancję (np. Tinosorby) to są to jego stabilizatory i wszystko jest okej mimo talku czy miki... Tylko nie wiem czy nie są to jakieś przestarzałe informacje, a jestem dopiero w połowie wątku

Póki co skłaniam się chyba do przetestowania filtra Lirene, ponieważ właśnie w tym wątku jest bardzo zachwalany.

Wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313114

__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 14:45   #797
fatalove
Przyczajenie
 
Avatar fatalove
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam jasną cerę, przebarwienia potrądzikowe... Mam pytanie... któraś sie orientuje który odcień jest jaśniejszy Natural Fairest czy Beige Fairest?
fatalove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 14:52   #798
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Osobiście nie mogę się zgodzić z Twoją recenzją. A to, że każda dziewczyna wyraża tutaj własną opinię to oczywiste. Ja nie przekreślam minerałów. Dalej próbuję zniwelować problem.
Ja osobiście zgadzam się z Joasią Be, natomiast nie zgadzam się z tobą.
Zresztą trzeba testować, w końcu każda potwora znajdzie swój podkład mineralny.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:13   #799
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dostałam próbki we wtorek. Dwa goldeny matujące+gratis najjaśniejszy golden roświetlający. Nie miałam jeszcze okazji dokładnego przetestowania. Po rozświetlajacym strasznie się świeciłam. Miałam jednak pod nim krem który zazwyczaj stosuję jedynie na noc, bo pod podkłady się nie nadaje. Wczoraj nałożyłam "na szybko" matujący, ale rzut okiem na twarz-"jestem pomarańczowa!" no i zmyłam szybko podkład...
Najciemniejszy golden jest nieco za ciemny. Ma jednak chłodniejszy odcień, na lato kolor będzie idealny (albo za jasny...).
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 22:48   #800
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

moj zachwyt padl,gdy po miesiacu zaczely mnie zapychac i tak ju zostalo. swoja droga czemu onich tak glosno sie zrobilo,opinii pelno na kwc, a teraz w ich firmie cisza,nie ma nowego asortymentu,nie ma produktow,tak nie powinna dzialac firma ceniaca klientow, a dlaczego nikt nie wystawia ocen chociazby AMILIE ? z mojej strony o annabelle byla wielka burza i bylam zadowolona,ale teraz juz nie jestem-popsuly mi cere i tyle
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:13   #801
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
moj zachwyt padl,gdy po miesiacu zaczely mnie zapychac i tak ju zostalo. swoja droga czemu onich tak glosno sie zrobilo,opinii pelno na kwc, a teraz w ich firmie cisza,nie ma nowego asortymentu,nie ma produktow,tak nie powinna dzialac firma ceniaca klientow, a dlaczego nikt nie wystawia ocen chociazby AMILIE ? z mojej strony o annabelle byla wielka burza i bylam zadowolona,ale teraz juz nie jestem-popsuly mi cere i tyle
mi z kolei cera po miesiącu używania bardzo się poprawiła na początku musiałam dawać 2 warstwy, żeby jak człowiek wyglądać a teraz tylko jedną i to skromną warstwe, żeby koloryt wyrównać

powiedzcie mi, bardzo różnią się natural fair od natural fairest ?? bo mam natural fair i czasem mi się wydaje, że jest za ciemny.. i chciałam zamówić natural fairest, ale bojeś się, że bedzie za jasny znowu pomóżcie
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:34   #802
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość

powiedzcie mi, bardzo różnią się natural fair od natural fairest ?? bo mam natural fair i czasem mi się wydaje, że jest za ciemny.. i chciałam zamówić natural fairest, ale bojeś się, że bedzie za jasny znowu pomóżcie
jak dla mnie nie ma żadnej różnicy, fairest mógłby być jaśniejszy
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:56   #803
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Beige Light to tonacja zimna czy ciepla? Jezeli ten kolor mi pasuje to w ktora strone powinnam isc latem?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 11:46   #804
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
mi z kolei cera po miesiącu używania bardzo się poprawiła na początku musiałam dawać 2 warstwy, żeby jak człowiek wyglądać a teraz tylko jedną i to skromną warstwe, żeby koloryt wyrównać

powiedzcie mi, bardzo różnią się natural fair od natural fairest ?? bo mam natural fair i czasem mi się wydaje, że jest za ciemny.. i chciałam zamówić natural fairest, ale bojeś się, że bedzie za jasny znowu pomóżcie
a czego tu sie bac?;D zawsze mozna je mixowac wg upodoban ja tak robie z lumiere jeden jest za ciemny 2gi jest za jasny a nie ma nic pomiedzy wiec sama sobie mixy robie;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 13:57   #805
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a czego tu sie bac?;D zawsze mozna je mixowac wg upodoban ja tak robie z lumiere jeden jest za ciemny 2gi jest za jasny a nie ma nic pomiedzy wiec sama sobie mixy robie;D
hej Olkie
kojarzę Cię z wątku o izoteku kilka lat temu obie wygrałyśmy walke

tak zrobie, zamowie teraz jasniejszy w pelno wymiarowym opakowaniu plus probka ciemniejszego i bede mieszac
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:01   #806
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
hej Olkie
kojarzę Cię z wątku o izoteku kilka lat temu obie wygrałyśmy walke

tak zrobie, zamowie teraz jasniejszy w pelno wymiarowym opakowaniu plus probka ciemniejszego i bede mieszac
tak tak to ja ;D teraz mi cos sie akutrat lekko psuje ale licze ze cynk przywroci rownowage;D tak czy inaczej zadne wieksze krostki nie wyskakuja. tylko malenstwa
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:05   #807
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
tak tak to ja ;D teraz mi cos sie akutrat lekko psuje ale licze ze cynk przywroci rownowage;D tak czy inaczej zadne wieksze krostki nie wyskakuja. tylko malenstwa
powiem CI, że ja miałam troche pogorszoną cere jakieś 3-4 miesiące temu, ale wszystkiemu winna była zima bo nie nawilżałam kupiłam krem, cynk, wit A + E i zaczęłam pic siemię i teraz znowu pięknie jest
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:21   #808
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a jakiego kremu uzywasz?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:22   #809
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny!
Zróbmy nasze małe kompendium.
Te , które są efektem zachwycone, niech napiszą, jaką mają skórę i na jakim kremie wszystko się tak pięknie trzyma. No i jaka formuła?

Ja mam cerę mieszaną,

matujący golden fair najlepiej do tej pory trzymał się na kremie Ziaja kuracja dermatologiczna z witaminą c, na noc.
Krem się świetnie wchłania, jest lekki ale nawilża, nie zostawia dilmu. Witamina c super rozswietla.

Miałam też nawilżający pomarańczowy fitomed- dramat i ważenie/ciasto

na olej kokosowy/arganowy- piękny, satynowy efekt jak z fotoszopa, ale tez szybkie ciasto

puder perłowy/mikrosfery 50/50 jako primer lub finiszer; czasem pod podkald i na niego- działanie srednie, niemniej lepsze niż bez niczego.

Dalej nie mogę przeskoczyć tego magicznego 'znikania' pokladu z mojej twarzy. Przez to jestem o krok od zakupu bebika BB Lioele, którego mam 3 próbki i wygląda swietnie bez tych wszystkich kombinacji

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-03-30 o 18:24
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:51   #810
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

pierwsza próba-kiepski efekt.
Nakładałam podkład na "mokro" i na sucho pędzlem. W obu przypadkach brzydko podkreślił pory, skórki. Wydaje mi się, ze to też wina pędzla.
Plus za to, ze podkładu nie czuć na twarzy.

Co sądzicie o wymieszaniu podkładu z kremem i stworzeniu coś w rodzaju kremu BB?
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.