Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 12:00   #1231
MonroePresley
Raczkowanie
 
Avatar MonroePresley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Przeczytalam prawie caly watek! Juz duzo wiem na temat "nieproszonych lokatorow" na naszych plecach..
Ale.... mozecie mi powiedziec jakie z tych lekow dostalabym bez recepty w Niemczech?
I kiedy nawilzac?
No i czym.... mam krem do twarzy co prawda z biodermy jakis super nawilzajacy.. myslicie ze taki moze byc? Czy moze zapchac pory bo mam do tego sklonnosc na plecach..
Mozna zamiast nawilzac olejowac skore np. Oliwa z oliwek?
__________________
7 lipca: pierwsze encanto! <--- sprawdzam jak długo się utrzyma
MonroePresley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:23   #1232
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja nawilżam plecy dermoprotektorem do twarzy i ciała cethapil (sprawdza się bardzo dobrze, a plecy z racji stosowania atredermu są mocno przesuszone). Próbowałam oliwki hipp ale zarówno na plecach jak i na dekolcie mocno mnie po niej wysypuje. Tutaj chyba trzeba sprawdzić na własnej skórze (dosłownie) co będzie działało najlepiej.
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 16:28   #1233
jumikao
Raczkowanie
 
Avatar jumikao
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 41
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

hej dziewczyny

A ja bym sie chciała podzielić z Wami swoim odkryciem, może którejś z Was pomoze zanim sięgnięcie po mocniejsze kosmetyki i leki.

mam 25 lat, z trądzikiem zmagam się od kilku, są to zmiany dość regularne, w formie wysypu drobnych czerwonych "krostek", jak i większych "pryszczy", na dekolcie i plecach także.

niedawno doszłam do wniosku, iż być może przynajmniej częściowo zmiany na dekolcie i plecach są powodowane podraznieniem przez używane przeze mnie środki do mycia, a od "środka" złą dietą.

Zauważyłam, że "nawilżające" żele pod prysznic i inne dostępne środki w drogeriach zostawiają na skórze tłusty filtr. Stwierdziłam, że poszukam czegoś w 100% naturalnego, bez sztucznych dodatkow, dobrze oczyszczającego, ale nieinwazyjnego. Znalazłam takie mydło w organique: MYDŁO ALEPPO 12%-15%, ok 33 zł za 250g. Używam od ponad miesiąca i widzę duuuuuużą poprawę! Nie tylko skóra jest delikatna w dotyku, miękka, przyjemna, prysznic wieczorem pozwala mi się cieszyć nieprzetłuszczoną skórą cały kolejny dzień. Zmian jest mniej, max 2-3 tygodniowo (kiedyś było ok kilkanaście tygodniowo tu i tu;/). Naprawdę polecam, nikt mi nie zapłacił za reklamę, wiem ile kosztuje zdrowia i nerwów borykanie się z tymi przypadłościami ;/. Mydło jest ważne ok pół roku i jest wydajne- wychodzi porównywalnie cenowo myślę do kupowania zeli pod prysznic w drogeriach.

Przestałam w 100% jeść słodycze, fast foodów w zasadzie nie jadłam nigdy, przestawiłam się na gotowanie w domu ew. na mieście jedzenie "domowe".

Dodatkowo zauważyłam, że cera pogarsza się latem od słońca, całe wakacje używałam więc filtra 50 jako kremu do twarzy, szyi i dekoltu codziennie rano, przed wyjściem do pracy, na plażę, na piwo. Również pomogło, ale uwaga!! stosowałam krem MINERALNY, niezapychający porów: Photoderm Mineral SPF 50 z Biodermy. Nadawał się pod makijaż, nie przetłuszczał buzi, nie zabielał jakoś szczególnie, trzeba było poświęcić tylko dodatkowe kilka minut na nałożenie Mieszkam nad morzem i naprawdę miałam sporo okazji do wypróbowania go i byłam bardzo zadowolona. Polecam wszystkim z krostkami w okolicach szyi, dekoltu, pleców!!

organique:
http://organiquecosmetics.com/produk.../#.VDlIk2d_uSo

bioderma: http://www.bioderma.com/pl/produkty/...ction/866.html
jumikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 10:12   #1234
goldeness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski na plecach i dekolcie

Witaj mam problem z Trądzikiem na plecach widze że bardzo dużo udzielasz sie na forum może pomożesz mi w moim temacie?
goldeness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:52   #1235
Mery_091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

może ktoś rozwinąć temat pudru w płynie? jaka firma, gdzie kupię?

we wrześniu ślub i muszę się tego pozbyć
na razie używam 10% kwas migdałowy z pharmaceris, bo dobrze mi wysuszał na twarzy, więc wypróbuję go na plecach....
Mery_091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.