Po 3 latach seksu - ból przy wejściu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 20:06   #1
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366

Po 3 latach seksu - ból przy wejściu


Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z problemem, z którym borykam się od jakiegoś czasu. Być może któraś z Was miała podobnie i będzie w stanie powiedzieć jak się pozbyła takiego stanu

Otóż od około 4 lat uprawiam seks, cały czas z tym samym partnerem. Na samym początku były problemy, ale tylko z pierwszym razem - partner jest dobrze obdarzony przez naturę, a ja jestem drobna i mam wąską pochwę (niedawno stwierdził to ginekolog). Udało się nam za którymś razem dopiero, przy użyciu żelu nawilżającego. Później seks był wspaniały, nic złego się nie działo. Wiadomo, potrzebowałam rozgrzania ale nie było żadnego dyskomfortu.
Potem zaczęłam brać tabletki anty. Zaczęłam mieć nawracające grzybice pochwy. Zawsze było leczone, w trakcie infekcji nie kochaliśmy się, partner też był leczony. Po wyleczeniu seks nadal był ok.
Jesienią znowu dostałam infekcję, wiadomo ginekolog, leki, wszystko pięknie. Wyleczyłam. Tylko krótko po tym zaczęły się problemy z seksem. Do teraz to się utrzymuję. Czuję ból przy wejściu do pochwy przy pierwszym wprowadzeniu członka. Do tego stopnia, że czasem przerywamy bo mam łzy w oczach. Jestem zawsze dobrze rozgrzana po pettingu, nie nastawiam się na ten ból, a jednak występuje mimo ogólnego dobrego nastroju. Są dwie pozycje w których to mogę znieść: misjonarz i gdy jestem na górze. Staram się to jakoś znieść, po kilku ruchach jakby wszystko mija i seks jest świetny. Jednak czuję niewielki dyskomfort przy wprowadzaniu członka w momencie przejścia do innej pozycji.
Konsultowałam się w tym temacie z dwoma ginekologami. Oboje powiedzieli, że jest wszystko w porządku. Jedna powiedziała że po prostu jestem drobna i mam wąskie wejście. Ale na pytanie czemu coś takiego zaczęło się dziać po 3 latach współżycia nie umiała mi odpowiedzieć. Powiedziała też, że tamta grzybica nie ma związku...

Czy któraś z was miała podobnie? Co mi poradzicie w takiej sytuacji?
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 20:58   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Po 3 latach seku - ból przy wejściu

Zamykam na prośbę autorki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-09 20:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.