Przebarwienia po depilatorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-26, 16:03   #1
PvH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 14
GG do PvH

Przebarwienia po depilatorze


Kiedyś używałem depilatora i po nim dostałem przebarwień na polikach i przebarwił mi się nos na czerwono (albo różowo jak kto woli). Początkowo rumienie ustępowały. Ale teraz od pół roku przebarwienia te jakby się zadomowiły na stałe a depilatora wcale już nie używam. Czasem się rozjaśniają, ale to nie tak jakbym chciał.
Czy ktoś miał podobne problemy ? Co mam zrobić ?
Ja chcę wyglądać jak przedtem ! HELP !!!
PvH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 16:36   #2
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Przebarwienia po depilatorze

Używałeś depilator do TWARZY?! O ile wiem, używa się go tylko do nóg, można też do pach, ale to bardziej wrażliwe miejsce. A do twarzy są specjalne woski, ale nie dapilatory! Możliwe, że nie jest to przebarwienie na skórze tylko ma związek z naczynkami. Tyle mogę powiedzieć. Pozdrawiam.
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 12:05   #3
PvH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 14
GG do PvH
Re: Przebarwienia po depilatorze

Do jakiej twarzy ? Widać nie dość uważnie czytasz mój post. Używałem do ciała a na twarzy wywaliło mi jakieś rumieńce i przebarwienia. I co teraz robić dalej się pytam ?
PvH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 12:17   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Przebarwienia po depilatorze

Piotr napisał(a):
> Do jakiej twarzy ? Widać nie dość uważnie czytasz mój post.

Spokojnie, Piotrze. Przeczytaj sam uważnie swój post i sam zobacz, że tekst "Kiedyś używałem depilatora i po nim dostałem przebarwień na polikach i przebarwił mi się nos na czerwono" sugeruje, że raczej depilator używany był na twarzy.


>Używałem do ciała a na twarzy wywaliło mi jakieś rumieńce i przebarwienia. I co teraz robić dalej się pytam ?

Nie sądzę, żeby od używania depilatora na ciele powstały rumieńce na twarzy. Może rzeczywiście to jakieś zmiany naczynkowe? Szczerze mówiąc trudno cokolwiek powiedzieć nie widząc Twojej cery.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.