Rozwozimy zaproszenia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 16:29   #61
DORIS0208
Rozeznanie
 
Avatar DORIS0208
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Greenford
Wiadomości: 858
Send a message via Skype™ to DORIS0208
Dot.: Rozwozimy zaproszenia

U nas zaproszenia dotarly do osob na 3 m-ze przed,najczesciej staralismy sie dostarczyc je osobiscie(odleglosci pokonywalismy b.duze).Z racji takiej ze bylismy oggraniczeni bardzo czasowo nie do wszystkich udalo nam sie dotrzec.Reszta poszla poczta.

Mamy nie bardzo liczna rodzine(obu stron)wiec moglismy smialo zapraszac wszyskich(i tak nie wszyscy przyjda)i poszalec wsrod znajomych.W sumie uzbieralo sie jakies 140os przy czym liczymy ze przybedzie 90.

Najlepsze bylo,gdy docieralismy do ciociow i wujkow wieki nie widzianych(glupio ich nie zaprosic,bo gdybysmy tego nie zrobili obraziliby sie a jak ich zaprosimy to i tak nie przyjda,wiec dla swietego spokoju zrobilismy to ale z drugiej strony byla to swietna okazja zeby sie z nimi zobaczyc,porozmawiac.

Jezeli chodzi o zapraszanie tylko do kosciola to faktycznie trzeba z tym uwazac i jasno mowic zeby potem nie bylo glupiej sytuacji.Na weselu gdzie bylam swiadkiem p.Mlody zapomnial zapytac poproszonych kolegow czy przyjda i ile bedzie osob towarzyszacych(czy wogole)i zrobilo sie dobre kilkanascie miejsc zajetych wczesniej nie zapowiedzianych.

Faktycznie jest to tez troche meczace (rozwozenie zaproszen)ale jak wspomnialam rowniez mile
Wszyscy na takich spotkaniach wiadomo o co pytaja i mozna rozmawiac do woli o TYM DNIU i naszych przygotowaniach)
DORIS0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 13:01   #62
czekoladka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 25
GG do czekoladka1989
Dot.: Rozwozimy zaproszenia

ja sama nie wiem jak to bedzie z zaproszeniami moj narzeczony za granica a ja na studiach ehhhh az strach myslec
czekoladka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 11:49   #63
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Rozwozimy zaproszenia

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
Dla mnie to trochę nie do wyobrażenia, żeby dostac zaproszenia na ślub a pomysleć, że się jest zaproszonym na wesele.
Nie zapytać nic, nie potwierdzić tylko sobie spokojnie przyjść ??
I skąd wiedzieli, gdzie wesele się odbywa?

Jeszcze cioccię z wujkiem i dziećmi jestem w stanie zrozumiec - mogli to potraktować jako rodzinne zaproszenie, ale tych 30 osób to nie jestem


Dobrze, że piszecie o takich rzeczach, bo mi by takie coś nigdy do głowy nie przyszło
Skoro ktoś pisze ze zaprasza/zawiadamia o ślubie i podaje miejsce to dla mnie jest oczywiste, że jestem zaproszona na ślub a nie tez na przyjecie weselne o którym w tym zaproszeniu/zawiadomieniu nie ma ani słowa.
Zachowanie niektórych ludzi jest naprawdę zaskakujące.
Ja wogóle nie mogę tego pojąć! Zaproszenie było wystawione na :Teresa,Jan Nowak, czy na : Teresa,Jan Nowak+dzieci i wnuki!
Bezsens kompletny! Trudno! Niech się ludziska poobrażają, ale dla mnie zwożenie ze sobą dodatkowych osób, to dopiero nietakt! Cóż ja w przyszłości moze elegancko nie postąpię, ale w przypadku podobnej sytuacji po prostu wyproszę z wesela i tyle. Gdzie Ci ludzie byli do tej pory? Mamy 21 wiek! Istnieją telefony, maile, komunikatory, poczta listowna... jest jak Młodych powiadomić!

czekoladka1989 poradzicie sobie Cóż czasem nie ma wyjścia i pozostaje wysyłka pocztowa
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-12-16 o 11:50
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 22:39   #64
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Rozwozimy zaproszenia

U mojego znajomego rodzina o 7 rano w poniedzialek (!) zadzwonila ze pojawia sie z zaproszeniem na slub. oczywiscie to byla jakas tam daleka rodzina. i najlepsze ze zaproszenie bylo na piatek tego samego tygodnia!!!! wyobrazacie sobie? i to najlepsze, ze chyba ta rodzina miala jakas tam liste rezerwowa- ze jak inni nie beda na weselu to zaprosza wlasnie rodzine tego znajomego.

Ja tez mialam podobna sytuacje, ale zaproszenie moja rodzina dostala telefoniczne i to az 10 dni przed weselem. slub i wesele bylo na drugim koncu polski
oczywiste ze kazdy mial juz plany i nie moglismy sie pojawic,wiec rodzina pana mlodego co zrobila? wielki foch ze nie przyjechalismy.
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.