Bardzo przydałaby mi się pomoc... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 22:25   #1
Kiks09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Unhappy

Bardzo przydałaby mi się pomoc...


Hmm... cóż, nie lubię pokazywać zdjęć publicznie, jednak jestem zdesperowana. Otóż - chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie, chyba z powodu wiosny jakoś mnie 'wzięło', ale to nieważne. Zaczęłam kombinować. Nawet zrobiłam balejaż, jednak wydaje mi się, że efekt jest raczej marny.
Dlatego też baaardzo proszę o pomoc. Radę. Za każde słowo będę wdzięczna.

Co do mnie; jestem przy kości, nie oszukując się mam nawet sporą nadwagę. Moim problemem są dolne partie ciała (przede wszystkim). Chciałabym się dowiedzieć co powinnam zakładać, aby biodra i nogi zdawały się mnie obfite.
Chciałabym również dowiedzieć się jaki makijaż pasowałby do mojej twarzy, jednak to już dalsza kwestia.

PS: zdjęcia są trochę niewyraźnie, jednak na ten moment nie mam innych.
Kiedy tylko dorwę aparat, dodam jakieś wyraźniejsze.

~ z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Kiks09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 12:33   #2
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Bardzo przydałaby mi się pomoc...

Co do makijazu to nie pomoge, bo nic nie widze przez ta jakosc zdjec...

Co do grubszych nozek... Lubisz sukienki i spodniczki? Nimi duzo latwiej zamaskowac niedoskonalosci. Proponuje rozkloszowana spodniczke za kolanko
Jesli wolisz spodnie to unikaj wzorkow. Spodnie powinny byc na przyklad w kolorze bordo, granatu czy brazu. Jeansy nie powinny byc przecierane. Jesli lubisz spodnie bardziej eleganckie to takie na kant, z lejacego sie materialu.
Oczywiscie buciki na obcasie ktore Cie wydluza i wyszczupla
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 12:49   #3
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bardzo przydałaby mi się pomoc...

Na wstępie Ci powiem, ze bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i masz ładne włoski. Co do bycia 'przy kości'. Sama mam dość duże biodra i zdecydowanie odradzam spódnice rozkloszowane przynajmniej mi wydaje się, ze tyłek wyglada w nich na jeszcze większy.
Ja polecam róznego typu dluzsze bluzki, tuniki, odcinające się pod biustem, buty na obcasie. Co do makijazu to rzeczywiście powinnaś dołożyc jakies lepsze zdjęcia.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:13   #4
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Bardzo przydałaby mi się pomoc...

" nie oszukując mam sporą nadwagę". Tak patrze parze i tej sporej nadwagi nie widzę. Moim zdaniem masz bardzo ładne kobiece kształty. I wg mnie wcale nie musisz chudnąć, no ew jeśli chcesz to sama dla siebie żebyś się lepiej czuła.
Kolor włosów masz bardzo ładny. Mnie osobiście bardziej się podobasz w tych kręconych , które masz na fotce 1 i 3. I szczerze? nic bym w nich nie zmieniała

A co do ubioru hmmm, ja odradzam jakieś duże, szerokie spódnice i generalnie workowate rzeczy. Myśle, że powinnaś nosić jeansy z prostą nogawką, do tego obcas i jakaś dłuższa tunika (luźniejsza ale znowu nie za luźna). Warto tez zadbać by u góry pojawiło się coś większego co równoważy sylwestkę mam na myśli chusty, jakieś żaboty.

Powodzenia
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:24   #5
Kiks09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo przydałaby mi się pomoc...

Diablico, dzięki za słowa otuchy. Co do moich 'kształtów', faktycznie czułabym się lepiej, gdyby były mniej obfite (nad czym pracuję), albo trochę zamaskowane przez strój...
Jeżeli jednak chodzi o noszenie spódniczek - wstydzę się.

ps; dzięki za rady, to na prawdę dużo dla mnie znaczy
Kiks09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:40   #6
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bardzo przydałaby mi się pomoc...

Moim zdaniem włosy super,jedynie co powinnaś zrobić to je trochę zapuścić ,jeżeli chodzi o ubranie to spódnice,sukienki jak najbardziej,tylko nie długie,tak delikatnie za kolano lub równe z nim .Będziesz wyglądać bardzo kobieco,szczególnie w tym okresie wiossenno-letnim jest to bardzo wygodne,sama się otym przekonałam ,zawsze chodziłam wspodniach czy zima czy lato,od 3 lat wtym okresie wskakuje w spódniczki i czuję ,że zima naprawdę się skończyła!Pozdrawiam:ehem :

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

A zapomniałam dodać ,uważam że wcale nie masz nadwagi,masz figurę stworzoną do noszenia spódnic,spróbuj naprawdę warto!Poczujesz się całkiem inną osobą!
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.