Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 13:02   #3451
Artdecomaker2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A jak dlugo trzyna?
Artdecomaker2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 06:29   #3452
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

W informacjach od grzechhair jest, ze włosy można farbować z użyciem wody utlenionej, ale max 1,5-2%, najlepiej tonerem. W doczepiane, ze bez wody i najlepiej szamponetką.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:49   #3453
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Amalke, a napisz do nich do grzechhair, bo to nie fajne tak oszukiwać niby 14 g al nie ładnie!!! Tu 14 tam 14 i robi się dodatkowy komplet!

Możesz napisać bez spiny w celu informacji że ich komplety nie są pełnowymiarowe i ktoś kto wazy włosy robi to źle...

Czekam na recenzje po myciu! Jak się włosy od Grześka zachowują... kurcze mnie kusi ta treska z doczepiane, ale jakość rzeczywiście jak mówisz tak jak we wszystkich innych pachnie plastikowo, czarne włoski i kruszenie...Moje nadal są miękkie nie drapią, mam stary komplet nie pamiętam gdzie kupowałam to jest dopiero słoma Nie można ich nosić rozpuszczonych bo drapią przez ciuchy.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 13:58   #3454
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
W informacjach od grzechhair jest, ze włosy można farbować z użyciem wody utlenionej, ale max 1,5-2%, najlepiej tonerem. W doczepiane, ze bez wody i najlepiej szamponetką.
Doczepiane super łapią szamponetka!
A grzechhair nie farbowalam niestety.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 18:34   #3455
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

To drapanie nawet przez bluzkę jest straszne Znam to uczucie doskonale.
Zadzwoniłam do grzechhair i pani była bardzo zmieszana i w sumie nie potrafiła mi nic powiedzieć poza tym, że to jednak zestaw waży te 100g... Pan mnie zapewniał, że włosy mają 100g, ale to tylko słowa na stronie nie ma takiej informacji.

Włosy były dzisiaj umyte i wyglądają jak przed myciem, nic się nie stało. W dotyku są zupełnie inne niż z doczepiane, nie są takie milusio gładkie i to mój jedyny mały zarzut. Wcześniej miałam 100g włosów, teraz 86g a różnicę czuję ogromną, tak mi mało teraz tych włosów. Jak nadal będą ok, to koniecznie samą taśmę 50g muszę zamówić.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 08:14   #3456
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

ja ogólnie na moje noszenie od święta nawet nie raz w tygodniu (może teraz latem częściej będę zakładać kłaczki... ) zakładam 2 taśmy 20 i 15 cm więc pewnie to nie dużo jeśli chodzi o gramy i te z doczepiane chyba mi wystarczają. Potem się pokuszę o treskę i pewnie będzie WIELKA różnica bo tam jest na jednej taśmie 180 g
Matko i córko toż to tyle włosów co 3 moje głowy chyba :P
Ciekawe jak to się nosi i jak się wygląda...

Amalke zobaczymy jak Ci się będzie używać, oby dobrze!!!!!!
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 15:58   #3457
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

180g, to już odczujesz na pewno na głowie ��
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 15:28   #3458
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
To drapanie nawet przez bluzkę jest straszne Znam to uczucie doskonale.
Zadzwoniłam do grzechhair i pani była bardzo zmieszana i w sumie nie potrafiła mi nic powiedzieć poza tym, że to jednak zestaw waży te 100g... Pan mnie zapewniał, że włosy mają 100g, ale to tylko słowa na stronie nie ma takiej informacji.

Włosy były dzisiaj umyte i wyglądają jak przed myciem, nic się nie stało. W dotyku są zupełnie inne niż z doczepiane, nie są takie milusio gładkie i to mój jedyny mały zarzut. Wcześniej miałam 100g włosów, teraz 86g a różnicę czuję ogromną, tak mi mało teraz tych włosów. Jak nadal będą ok, to koniecznie samą taśmę 50g muszę zamówić.
Z dwa lata temu zamówiłam u nich komplet clip in. włosy miały ważyć 100g, a tyle ważył zestaw ze spinkami. Zwróciłam. Były naprawdę fajne, ale takie podejście mnie jakoś zniechęciło.
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 19:01   #3459
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No dokładnie, to zestaw waży 100g a nie włosy, a to spora różnica. Ja włosy zostawiłam, bo mimo tego, ze nie do konca są takie jak oczekiwałam, to i tak są to najlepsze włosy z jakimi miałam do czynienia w ciagu ostatniego roku
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:22   #3460
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dobrze wiedzieć do Grześka mam bliziutko
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 00:31   #3461
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja ostatnio w ogóle nie noszę moich włosków, chyba sprzedam. Długość moich naturalnych, chociaż są zdecydowanie krótsze, zaczęła mnie satysfakcjonować
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 07:37   #3462
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A moje włosy od grzechu zaczęły się kruszyć:/ jak olejowaniem udało mi się je fajnie zmiękczyć, są milsze, to teraz się kruszą. Chyba nie ma nigdzie naprawdę dobrych blond włosów. Czekam aż moje mi odrosną i kończę przygodę z doczepami.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 08:41   #3463
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Niestety taka prawda, kiedyś jak byłam u nich to rozmawialiśmy o jakości włosów i sam mówił ze to dramat! Że jasne blondy są tragiczne i mimo prób po jakimś czasie nawet najlepsze włosy się wykruszają.

Ja mam swoich długość prawie do pasa, ale co z tego że mysi ogonek. Powinnam obciąć do ramion! Ale jakoś i tak szkoda :P
6 lat zapuszczania... Niestety im dłuższe tym cieńsze...
Ja noszę ledwo 2 spinki 18 cm i 12 cm i ledwo daję radę... boli mnie to i ciągnie przyzwyczaić się nie mogę :/

Nie mam problemu z fryzurami i czesaniem fantazyjnych koków warkoczy i splotów, a głupich spinek nie umiem nosić :P wiecznie je przepinam... Luzują mi się. Niby wszystko zakładam wg zasad, podtapiruję włosy lakieruję i wtedy wczepiam spinki, sprawdzam siedzą ok... po czasie się luzują.. Nie wyobrażam sobie noszenia ich cały dzień ledwo 5 h wczoraj wytrzymałam i w sumie cały czas mnie wkurzały i bolały.. Chyba jestem jakaś dziwna...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:00   #3464
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Może jesteś po prostu nadwrażliwa. To moje warkoczyki pewnie doprowadziłyby Cię do szału �� na świeżo strasznie ciągną i gniotą jak się położę, ale po 2-3 dniach zapominam, że je mam i czuję się jakbym miała swoje takie długie włosy ��
Swoje naturalne też mam cienkie i zawsze miałam mysi ogonek, moje marzenie to grube, gęste i idealnie proste włosy jak tafla ��
Z Grzechhair odradzali mi nawet kolor 60 ten najjaśniejszy, że jest słabszy jakościowo od 613 i lepiej wziąć 613 i ochłodzić płukanką czy maską, tak też zrobiłam, ale nawet ten 613 nie oszałamia jakością. Jakbym wiedziała, że tyle nerwów i pieniędzy będą mnie kosztowały te wszystkie włosy, to bym kupiła od kogoś świeżo ścięte włosy, dała perukarce do wszycia na taśmy i do fryzjera na farbowanie z olaplexem i podejrzewam, że dużo lepiej bym na tym wyszła. Polak mądry po szkodzie ��
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 03:14   #3465
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczynki, ja pierwszy raz w tym wątku, ale widzę że uzyskam tu pomoc! Nadciąga ślub mojej młodszej siostrzyczki (swój mam niestety już za sobą hihi) i od dłuuugiego czasu mam w głowie pewną fryzurę...mianowicie marzy mi się dłuuuuugi warkocz, przepleciony dookoła głowy i żeby powstał z niego taki...koczek? kurcze eh.... nie mam zdjęcia żeby pokazać I do tego chcę wypuścić z przodu taką grzywkę na bok, opadającą na jedną stronę... Mam bardzo gęste, ciemne włosy, tylko że krótkie, bo pewien konował fryzjer nie rozumie, co to znaczy OBCIĄĆ 3 cm!!!! nieważne...chciałam poradzić się, czy do takiej fryzury, lepiej użyć naturalnych włosów clip in, czy treski? Co będzie trwalsze i lepiej będzie wyglądać?? aha i czytam, np tutaj: http://perukidorothy24.pl/wlosy-clip...miane-fryzury/ o czymś takim jak włosy słowiańskie? co to znaczy? innej nacji są gorsze? jeszcze mam trochę czasu, bo ślub 27.08... ale chcę wyglądac PERFEKCYJNIE!
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 09:22   #3466
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja do tego typu fryzur używam włosów pół syntetycznych lub gorszej jakości naturalnych... nie ma sensu przepłacać! Milion masz aukcji na all....
Wystarczy poczytać na temat włosów na doczepiane i na grzechhair i będziesz wiedziała czym różnią się i jakie są rodzaje włosów. Przeczytaj wątek zanim zaczniesz zadawać pytania, każda z nas to przerabiała, żmudna robota, ale konieczna!
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 19:09   #3467
lewisowa
Przyczajenie
 
Avatar lewisowa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, właśnie przymierzam się do zakupu pierwszych doczepów i mam taką małą zagwozdkę jaką gramaturę wybrać żeby nie wyglądało to śmiesznie, bo sama mam gęste włosy.

Na długość na pewno wezmę 50cm, ale myślicie że 150g będzie ok?
lewisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 08:45   #3468
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jeśli masz gęste to moim zdaniem wystarczy, tzn zależy jaki efekt chcesz uzyskać, bo jak chcesz być "lwem" to weź więcej. Ja używam 2 - 3 taśm z doczepiane, nie mam swoich włosów specjalnie gęstych i efekt jest ok...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 12:36   #3469
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jeżeli masz gęste włosy to myślę, że 150g powinno być ok, chyba że mocno przedłużasz, wtedy może być trochę mało. Ja mam cienkie włosy i średnio 100g mi starcza, ale chcę 50g dokupić, bo końce trochę rzadkie są i ogólnie jak w kitkę złapię to tak cienko mi się wydaje.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 17:30   #3470
lewisowa
Przyczajenie
 
Avatar lewisowa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Jeżeli masz gęste włosy to myślę, że 150g powinno być ok, chyba że mocno przedłużasz, wtedy może być trochę mało. Ja mam cienkie włosy i średnio 100g mi starcza, ale chcę 50g dokupić, bo końce trochę rzadkie są i ogólnie jak w kitkę złapię to tak cienko mi się wydaje.
Moje mają dlugosc 30cm a doczepy chce 50
lewisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 22:49   #3471
Misheru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Szukam gdzie mogę zakupić włosy na clip on, możecie coś polecic
Misheru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 10:59   #3472
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dużo dziewczyn poleca doczepiane.pl, ja mogę polecić grzechhair, noszę drugi miesiąc codziennie, myję 2 razy w tyg i są w bardzo dobrym stanie, troszkę się tylko kruszą. Wcześniej masz mój post porównujący włosy z obu firm.

A właśnie, domówiłam sobie jedną taśmę 50g i wydaje mi się, że włosy w dotyku są inne niż clipy, lepsze, zobaczymy jak będzie w trakcie noszenia.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:54   #3473
lolek6662
Przyczajenie
 
Avatar lolek6662
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cześć , mój pierwszy post na forum.

Czy któraś z was mogłaby polecić jakiś dobry sklep z dopinkami oprócz doczepiane.pl? ponieważ mam wrażenie ,że z biegiem czasu ich włoski straciły trochę na jakości i kolor już mi nie pasuje tak jak kiedyś.
Końcówki ich włosów są zawsze takie liche?

Tak czy inaczej..szukam jakiejś alternatywy...
Czy któraś z was zamawiała na http://clipinwlosy.pl/? nie mogę znaleźć
żadnej konkretnej opinii na temat jakości ich klipów,a cena jest dość przystępna. Pomóżcie dziewczyny
lolek6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 02:27   #3474
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Grzechhair.pl lub Cosmoshop.pl.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:55   #3475
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Witam.
Zdecydowałam się na przedłużenie włosów po kilku miesiącach chodzenia w 'krótkich' jakie zafundowałam sobie po wieloletnim rozjaśnianiu pasm/dekolorze itp.. Mam jednak dylemat odnośnie metody.. Zastanawiam się nad clip in acz osoba w tym specjalizująca odradziła mi,że niby to widać i poleciła mi micro ringi z silikonowym wnętrzem, inna zaś laserowe(o którym dowiedziałam się,że mimo kosztów ok 4000zł wypadły po kilku tygodniach),ost zaś słyszałam,że kanapkowa jest bardzo dobra.. Ale czy na pewno?

Moje włosy są cięzkie i mają skłonność do plątania sie zwłaszcza u nasady oraz mocno mi ostatnio wypadają, nawet po farbowaniu odrostów farbą bezamoniakową..
Z tego też względu prosiłabym o 'rozjaśnienie' co do bezpieczeństwa podanych metod.
Z góry serdeczne dzięki
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 10:25   #3476
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Miałam wszystkie metody prócz laseru. Ogólnie jak włosy wypadają to ja bym nie ryzykowała, każde przedłużanie/ zagęszczanie je osłabia. Ringi dla mnie porażka czułam się jak jeżozwierz :P Kanapkowa ok, ale plątały mi się okropnie i moim zdaniem osłabiają cebulki w miejscu klejenia bo podczas mycia troszkę ciągną. A clipy jak to clipy jak założysz tak masz. Dziewczyny robią z clipami cuda i nie widać nic a nic. Ja też myślałam o laserze, ale póki co kasy mi szkoda jeszcze chcę tą metodę przemyśleć. Pójdę na założenie pasemek próbnych pochodzę w nich miesiąc i wtedy się zdecydują lub nie. Na razie zostaję przy clipach. Moim zdaniem to najmniej inwazyjna z metod. Na osłabionych i plączących się włosach nie wyobrażam sobie niczego innego. Prawda jest taka że trzeba ze swoimi dojść do ładu żeby móc przedłużyć, może spróbuj zweryfikować co robisz źle skoro włos wypada i się plącze. Ja bym nie ryzykowała z metodami typu ringi czy tape on...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 15:02   #3477
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hannah ma rację. Clipy. Nie ma nic lepszego.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:06   #3478
Imtithal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
przedłużanie włosów

Witajcie moje drogie.



Zaczęłam zastanawiać się nad doczepieniem włosów. Nie ukrywam, że zależy mi na dość ekonomicznej metodzie, wstępnie myślałam o tej "na ringi".



Powie mi ktoś ile to tak mniej więcej kosztuje? (nie zależy mi ma bardzo długim przedłużeniu, raczej takim średnim) I od razu nasuwa się drugie pytanie, czy warto?
Imtithal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 13:14   #3479
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie warto. Włosy zniszczone, po zdjęciu jak piórka.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 12:55   #3480
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez Imtithal Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie.



Zaczęłam zastanawiać się nad doczepieniem włosów. Nie ukrywam, że zależy mi na dość ekonomicznej metodzie, wstępnie myślałam o tej "na ringi".



Powie mi ktoś ile to tak mniej więcej kosztuje? (nie zależy mi ma bardzo długim przedłużeniu, raczej takim średnim) I od razu nasuwa się drugie pytanie, czy warto?
Nie polecam koszmarnie niszczy włosy
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.