Moja 1 sesja:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 16:04   #61
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie odwrocily.. wlasnie ze tak.
Coraz mniej osob wchodzi na moje watki i komentuje.
A jak juz komentuja to zawsze krytykuja.


Nic sie nie podoba wszystko jest zle ogolnie zniknij stad.
Czuje sie zawsze porownywana tutaj do game.. ktora niby byla dla was guru.
I zawsze komentarz ze mi duzo do niej brakuje

Acha i co do komentarzy i obecnosci wizazanek tutaj to czuje sie olewana juz od dawna.
JAk ja zalozylam watek pozegnalny wideo step wypowiedzialo sie 5 osob
a jak chociazby poziomka to 25 osob blagalo zeby wrocila.
Wiec dla wszystkich tu jest miejsce ale nie dla mnie

To mi ulzylo.
Ilona, no ja jestem w szoku!!!!!!!!!!!!! Czytam ten watek i oczom nie wierze. Wiesz dlaczego wszyscy blagali Poziomke zeby wrocila??? Bo dziewczyna jest bardzo sympatyczna, usmiechnieta, i kazda krytyke przyjmuje w sposob godny! Wie jakie bledy popelnia i jesli dziewczyny pisza jej o tym, dziekuje za kazde slowo i probuje nastepnym razem poprawic swoje niedociagniecia!!! Nie oburza sie i nie oddaje krytyki, jak pileczki pinpongowej...czego Tobie Ilonko niestety brakuje. To tyle z mojej strony...
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:05   #62
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: Moja 1 sesja:)

Zdjęcia i sesja ok ,masz ładne oczęta.Ale makijażu niestety nie widzę i cięzko mi cokolwiek ocenićJa jestem na forum MM o niedawna więc nie miałam okazji widzeć innych twich makijaży i nie znam twojej histori,dlatego mam nadzieję,że mimo wszystko coś jeszcze pokażesz i nie poddawaj się
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:06   #63
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tak po krotce.
Ja niczego co robie nie jestem pewna ani zadowolona z siebie.
Jakbym nie dawala tutaj to by zaden z moich kilkudziesieciu watkow nie powstal.


Wiec nie wiem czy jednak wizaz to moje powolanie(nie czuje zadnego w sumie)
no to skoro nie jestes zadowolona z efektu swojej pracy i nie wiesz dlaczego tak jest, to po to wlasnie wystawiasz fotki na wizaz, gdzie dziewczyny komentują i mowia, co jest zle. sprobuj czasem zastosowac to, co Ci radzimy, zamiast chowac głowe w piasek, a zobaczysz, ze wyjdzie CI lepiej. my Ci tu chcemy podpowiedziec, jak zrobic, zeby wyglądało lepiej. a tych, ktorzy krytykuja bezpodstawnie, olej. i sie nie przejmuj. tylko pozwól sobie pomóc, a nie rób tylko po swojemu. ucz sie też od innych. wtedy zobaczysz szybsze efekty.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:11   #64
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Moja 1 sesja:)

Chyba po raz kolejny minelam sie z powolaniem.
To ja juz nie wiem co chce robic po maturze.

Informatykiem nie bede(egzamin zawodowy obleje) szkola kosmetyczna nie dla mnie.
Kiedys myslalam o germanistyce ale gdzie z 3
I polonistyce..tez 3
Chcialam byc weterynarzem- 2 z biologii
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:14   #65
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Moja 1 sesja:)

Ilonka,proszę Cię,odpowiedz na moje pytanie...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:16   #66
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ilonka,proszę Cię,odpowiedz na moje pytanie...
Co do tego co chce robic w zyciu to odpowiedzialam ze juz zwatpilam.
A co do tego czy chce kims byc to wole nie pisac na forum.(moge na pw)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:16   #67
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Moja 1 sesja:)

widze chyba, ze nie tylko krytyki, ale nawet normalnych komentarzy nie chcesz przyjmowac do siebie. z takim podejsciem za daleko nie zajdziesz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 16:17   #68
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Moja 1 sesja:)

Poddajesz się w przedbiegach. A szkoda, bo widać, że masz talent. Podglądam Twoje makijaże od dawna i zauważyłam ogromne postępy. Ogarnij się i do roboty!
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:21   #69
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Moja 1 sesja:)

Możesz zawsze pisać do mnie na PW.

Wiesz co,nie musisz na to odpowiadać na głos.Odpowiedz sobie.
Zobacz ile znów osób jest na tym watku,ile go obserwuje.
Wiesz dlaczego?
Bo wiedzą,że znów będzie zabawa,bo Ty się denerwujesz i coś się dzieje.
Każdy ma wady,ale kazdy ma też jakieś zalety.Widzisz je w ogóle u siebie?
Pewnie napiszesz,że nie,ale spytaj koleżanki albo siostry-one na pewno powiedzą Ci że masz też i mnóstwo zalet.
Sama stworzyłaś tutaj taki swój wizerunek i sama możesz to zmienić.
Jeżeli piszesz o sobie,że jesteś takim nieudacznikiem,to tak będziesz postrzegana.Ale jeżeli powiesz,że masz talent,zapał,że masz poczucie humoru-będziesz postrzegana w ten sposób.
Kurcze zrób coś,już czas,żeby coś w sobie zmienić.
Pamiętaj,ze tylko TY możesz to zrobic,nikt inny.
A weź zagraj nam na nosie i pokaż inną Ilonę.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:23   #70
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Moja 1 sesja:)

Myślisz, że każdy, kto jest dobry w tym co robi jest geniuszem? Większość talentów to bardzo ciężka praca i dużo nauki. A jak Ty chcesz się uczyć skoro nie przyjmujesz żadnej krytyki??

Uważasz, że zdjęcia nie są dobre? Po co je tutaj wstawiasz?

Oglądałam Twojego stepa, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną (zdziwiło mnie to, bo na wizażu maluje się Twój całkiem inny wizerunek).

Ilona, cierpliwości, wytrwałości i pokory Ci życzę
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:25   #71
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Moja 1 sesja:)

Ilono, jesteś dopiero początkującą wizażystką i tyle od siebie wymagaj! Od razu chciałabyś dorównać innym dziewczynom, które radzą sobie znacznie lepiej... Nie wiem dlaczego wpisałaś sobie na maxmodels średnie doświadczenie... Jak ktos wchodzi na Twój profil to takich zdjęć też sie tam spodziewa, więc nie dziw się, że potrafisz znaleźć sobie fotografa albo że dostajesz niskie oceny. A nawet jak takie dostajesz to przyjmij je z pokorą... Ty zaraz wchodzić na profil tej osoby i nie patrząc na to jakie ma prace dajesz 1. To nie jest fair.
Jak to się dzieje, ze Poziomka, która jest na podobnym do Ciebie poziomie potrafi zebrać same pochwały? Bo wie, że jeszcze przed nią dużo pracy i że dopiero się uczy. Ty byś od razu chciała najlepsze komentarze i być profesjonalną wizażystką.
Reszte powiedziały już chyba dziewczyny....
Niezawsze cel uświęca środki...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 16:26   #72
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Moja 1 sesja:)

Ilona,robimy tak-ja teraz wychodzę do dentysty a jak wracam to czytam inną Ilonę,okej?
Taką,co ma w nosie beznadziejną krytykę(ale tylko tę beznadziejną-z tą dobrą się liczy) i wierzy w siebie.
Masz na to 2 godziny-pójdę spacerkiem,a co
Pamiętaj,że wierzę w Ciebie.
I tak samo jak ja trzymam za Ciebie kciuki to proszę,żebyś Ty trzymała za mnie,kiedy będę na fotelu dentystycznym
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:31   #73
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Ilona, no ja jestem w szoku!!!!!!!!!!!!! Czytam ten watek i oczom nie wierze. Wiesz dlaczego wszyscy blagali Poziomke zeby wrocila??? Bo dziewczyna jest bardzo sympatyczna, usmiechnieta, i kazda krytyke przyjmuje w sposob godny! Wie jakie bledy popelnia i jesli dziewczyny pisza jej o tym, dziekuje za kazde slowo i probuje nastepnym razem poprawic swoje niedociagniecia!!! Nie oburza sie i nie oddaje krytyki, jak pileczki pinpongowej...czego Tobie Ilonko niestety brakuje. To tyle z mojej strony...
Moniczko.. ja bardzo dziekuję Ci za pochwały A co do Ciebie Ilonko... To postaraj się przyjmować krytykę I tak jak dziewczyny mówią próbuj dalej !! Jka etraz patrze na mój pierwszy makijaż na MM to mi się płakać chce A zobacz.. jak się starałam... ile wysiłku włożyłam.. i umiem już nawet cieniować.. to dla mnie wielki postęp... Ja mam dla Ciebie taką radę... Wiesz co ja robię każdym wieczorem ? Gdy kładę się spać to przypominam sobie wszytsko to co mi się udało, wszytskie przyjemności z dnia, wszytsko co sprawło mi radość. I po prostu rozsmakowuje to... Delektuję się tym co mnie dziś spotkało... i po prostu dziękuję Bogu za to, ze tyle dziś osiągnęłam... Zaś zapominam o złym... o tym co spotkało mnie przykrego.. mówię sobie: jutro wszytsko się ułoży, bęfzie lepiej, dam radę.. Mówię Ci wypróbuj moje porady.. Buziaczki Ilonko i powodzenia w kształceniu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:48   #74
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ilona,robimy tak-ja teraz wychodzę do dentysty a jak wracam to czytam inną Ilonę,okej?
Taką,co ma w nosie beznadziejną krytykę(ale tylko tę beznadziejną-z tą dobrą się liczy) i wierzy w siebie.
Masz na to 2 godziny-pójdę spacerkiem,a co
Pamiętaj,że wierzę w Ciebie.
I tak samo jak ja trzymam za Ciebie kciuki to proszę,żebyś Ty trzymała za mnie,kiedy będę na fotelu dentystycznym
Warszawionko, normalnie jesteś niesamowita!! Zawsze podziwiam twoje odpowiedzi i stosunek do drugiego człowieka

A co do Ilony Gratulacje z powodu pierwszej sesji Mam nadzieje, ze nastepnym razem zagonisz pana fotografa do jakiejś większej pracy, żeby sesja wyszła bardziej przemyślana. Chociaż łono przyrody same w sobie jest fajną scenerią. Od fotografa też dużo zależy i śmiało możesz troszeczkę od niego wymagać, wtedy oboje bedziecie zadowoleni z efektu A mimo nauki (sama miałam maturę i wiem jak to wygląda, więcej czasu maturzysta myśli o studniówce niż o maturze;P) czas się znalazł, więc na pewno pozniej będzie tak samo Nie bocz się na Game, dla obu tak zdolnych dziewczyn jest miejsce Różnica wieku i doświadczenia jest między wami tak naprawdę do nadrobienia, ale tak jak mówią dziewczyny Ilonko więcej uśmiechu i pokory )
Trzymam za Ciebie kciuki.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:50   #75
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Możesz zawsze pisać do mnie na PW.

Wiesz co,nie musisz na to odpowiadać na głos.Odpowiedz sobie.
Zobacz ile znów osób jest na tym watku,ile go obserwuje.
Wiesz dlaczego?
Bo wiedzą,że znów będzie zabawa,bo Ty się denerwujesz i coś się dzieje.
Każdy ma wady,ale kazdy ma też jakieś zalety.Widzisz je w ogóle u siebie?
Pewnie napiszesz,że nie,ale spytaj koleżanki albo siostry-one na pewno powiedzą Ci że masz też i mnóstwo zalet.
Sama stworzyłaś tutaj taki swój wizerunek i sama możesz to zmienić.
Jeżeli piszesz o sobie,że jesteś takim nieudacznikiem,to tak będziesz postrzegana.Ale jeżeli powiesz,że masz talent,zapał,że masz poczucie humoru-będziesz postrzegana w ten sposób.
Kurcze zrób coś,już czas,żeby coś w sobie zmienić.
Pamiętaj,ze tylko TY możesz to zrobic,nikt inny.
A weź zagraj nam na nosie i pokaż inną Ilonę.

Ilona, posłuchaj Warszawianki, zobacz jaka ona jest dla Ciebie życzliwa i stara się Ci pomóc

Obejrzałam sobie dziś Twoje filmiki na youtube i wiesz co? Sprawiłaś na mnie naprawdę fajne wrażenie, miła, dość ładna dziewczyna (na marginesie, naprawdę ładnie Ci w prostych włosach), sympatyczna, życzliwa. Ale na forum zachowujesz się inaczej, jakbyś oczekiwała ataku z każdej strony... Jakbyś spodziewała się i zakładała z góry, że wszyscy tu czyhają, żeby Cię pognębić więc sama nastawiasz się agresywnie "na zapas". Musisz zrozumieć, że kiedy dziewczyny dają Ci rady, to wiele tych rad jest cennych, przecież lepiej tak, niż słyszeć samo chwalenie kiedy robi się coś źle? Przecież nie chciałabyś, żeby ukrywały krytykę?

Co do Twoich makijażów, to chciałam Ci powiedzieć, że naprawdę zrobiłaś postępy i to duże, a jeśli będziesz starała się korzystać z rad osób znających się na rzeczy mniej lub bardziej, to będziesz szła dalej do przodu. Serio, malujesz się "sprawniej" niż ja, ja np nie umiem rozcierać cieni i zawsze mi coś wychodzi krzywo, więc ich nie używam , bo nie mam czasu na naukę. ty się doskonalisz już długo i starasz się, a to godne podziwu i pochwały.

Każdemu zdarzają się potknięcia, ale nie trzeba się od razu obrażać, nie bierz tego tak bardzo do siebie, bo tu nie krytykuje się Ciebie, tylko daną pracę! Nikt nie mówi, że jesteś kiepska i nie masz zdolności, ani żebyś sobie darowała malowanie - wręcz przeciwnie, pojawiają się komentarze, że jesteś uzdolniona i zachęty, żebyś uczyła się dalej. Nikt nie jest mistrzem od razu, to trwa, zanim człowiek się czegoś nauczy

Tutaj faktycznie fotograf się nie popisał w kwestii scenerii, no trudno, zdarza się. Postarzyła Cię stylizacja, wyszło dość elegancko, chciałabym zobaczyć Cię w jakiejś bardziej młodzieżowej, wesołej stylizacji (włączając w to makijaż, strój, scenerię ), byłoby ciekawie.

I więcej wiary w siebie, bo mam wrażenie, że taka Twoja nerwowa reakcja na krytykę wynika z niepewności siebie. Nie przejmuj się, ludzie nie chcą Ci zaszkodzić ani zjechać, chcą Ci pomóc w drodze do doskonalenia się
A, i trochę optymizmu Jak tym razem coś nie wyszło, to przecież nie szkodzi, każdemu się zdarza, nie ma co narzekać, bo to strata czasu - lepiej iść i zrobić coś lepszego, albo przyjemnego
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:58   #76
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moja 1 sesja:)

Ilono,
jak widzę, znowu Twój wątek to analiza Twojego zachowania, Twojej osoby.
To nie tak że Wizażanki odwróciły się od Ciebie, sama je zniechęcasz swoim postępowaniem-wiecznym niezadowoleniem, mało sympatyczną postawą, negowaniem każdej krytyki. Dlaczego taka jesteś? Wiele osób naprawdę dobrze Ci życzy, w tym ja.
Jesteś jeszcze amatorem, nie wymagaj by Twoje prace dorównywały Game. Zresztą, każda z Was jest inna, nie staraj się być Game tylko sobą-Iloną. Popracuj zarówno nad techniką w makijażu jak i nad przyjmowaniem komentarzy, nawet tych negatywnych. Nikt nie będzie głaskał Cię po głowie, dorosłe zycie to ciągły sprawdzian charakteru. Od Ciebie zależy jaka jesteś i jak odbierają Ci ludzie.
Chcesz być wizażystką , ok. Potencjał masz jak na moje amatorskie też oko, teraz wszystko w Twoich rękach. Ćwicz ile możesz, słuchaj uważnie słów krytyki i wyciągaj z niej konstruktywne wnioski a złośliwosci ignoruj. Musisz tylko chcieć.
Powodzenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:59   #77
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: Moja 1 sesja:)

Jak napisałam wcześniej nie znam cię nie wiem jakie zrobiłaś postępy w malowaniu ale przeczytałam cały wątek i według mnie powinnaś zmienić na początku swoje nastawienie do siebie,osób które cię krytykują i przedewszystkim nie powinnaś porównywać siebie czy swoich umiejętności z innymi dziewczynami.Bądź sobą,pokaż to co w tobie najlepsze a nie mów ciągle źle o sobie,że nic nie umiesz,że ciągle cię wszyscy krytykują itd.pokaż swoją inną lepszą stronęNie ma osoby,która nic nie potrafi każdy coś umie i ma jakieś zdolności tylko najważniejsze jest to czy ty chcesz to dostrzecI jeszcze jedno nie tylko poziomka jest szczęściarą bo zobacz ile dziewczyn mimo krytyki wspiera cięgłowa do góry
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:01   #78
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Moja 1 sesja:)

Ilona. Czytam ten wątek i mam wrażenie jakbym sluchała jednej z moich koleżanek - "Ja nic nie umiem! Do niczego się nie nadaję! Nikt mnie nie kocha! Nikt ze mną nie rozmawia! Nikt nie pojdzie ze mną na zakupy!Nikt mnie nie lubi! A ona jest lepsza ode mnie!". Dziewczyno, więcej wiary w siebie. Nie wiem kto Ci coś wbił kiedyś do głowy, że masz nieprawdopodobną chęc porównywania siebie do innych przez cały czas. Każdy ma swoje miejsce w świecie i każdy ma swoje przeznaczenie. Może Twoim faktycznie nie jest wizaż, ale może masz inne wspaniałe atuty, o których jeszcze ty sama nawet nie wiesz. Całe zycie się uczymy i trzeba korzystac z tego, ze robimy błędy, a ktoś nas poprawia i daje nam rady. Nie ma sensu obwiniac innych ludzi za to, ze cos nam w życiu nie wychodzi. trzeba sie otrząsnąć i iść dalej, a nie brnąć cały czas w złym kierunku. Jeśli ktoś lubi śpiewać, ale totalnie nie ma głosu, to chyba nie będzie dążył do kariery w operze, no nie? Skoro lubisz wizaz, to go "uprawiaj". Ale skoro próbujesz i nie wychodzi to przyjmij, ze nie będziesz profesjonalistką, ale przecież nikt ci nie zabrania byc amatorką! Rób, co robisz, byle ci to sprawiało przyjemnosc, ale nie mierz za wysoko, bo wtedy tylko bedziesz sie czuc tragicznie, jesli nie osiągniesz zamierzonego celu.

__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:07   #79
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Moja 1 sesja:)

Ilona zgodzę się z dziewczynami, że przede wszystkim musisz zmienić nastawienie, a krytykę przyjmuj z uśmiechem na twarzy i korzystaj z rad innych.
Ja również byłam i jestem krytykowana, ale to mnie mobilizuje do działania i staram się poprawiać wszystkie swoje błędy, a przy pomocy właśnie takiej krytyki możesz się dowiedzieć co jest zle i to poprawiać. Wiem, że krytyka nie jest miła, ale trzeba się nauczyć ją przyjmować i nie marudzić
Zmień nastawienie do samej siebie i do osób krytykujących Cię, ćwicząc dalej można wiele osiągnąć, no i jak mówi znane przysłowie "praktyka czyni mistrza"
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 17:08   #80
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Moja 1 sesja:)

Oj widzę że tu niezła burza się rozpętała ... .

a więc tak co do sesji to fotograf kiepski bo zdjęcia takie zwykłe spacerowe no ale to nie twoja wina tylko fotografa . Co do Makijaż to na oczkach nie wiele widać i twarz trochę słabo wymodelowana ( a może przez światło i źle zrobione zdjęcie tego nie widać.) Jedyne co widać to usta . Zgadzam się z dziewczynami że troszkę ta stylizacja Cie postarza a szkoda boś młoda i korzystaj puki czas .

Co do "wojny" z Game to nie jestem w temacie bo nie widziałm tego wontku na wizażu. Jedyne co widziałam to komentazre na maxmodels ale to raczej z twojej strony były troszke niesympatyczne . Ja to widze tak - wiadomo nie jest fajnie czytać krytykę zawsze cos tam w środku zakłuje. Pewnie złości Cie to że np Game wszyscy podziwiają ( ja tez bo od niej wszystko sie u mnie zaczęło tzn od jej filmiku i będe jej za to wdzięczna ) a tobie pisza troche krytyczne komentazre ale pamietaj że Ona juz się tym troszkezajmuje i ma praktykę i zamiast zazdrościc jej że np ma fajnych fotografów czy uczy sie troche w tym kierunku sama zacznij szukac lepszego fotografa . Zobacz ja tez miałam na początku kiepskie zdjęcia zrobione przez mojego męża ale postarałam sie i jakos udało mi sie moje portfolio poszeżyć. Wydaje mi sie że za miast patrzeć na innych i zazdrościć, że im sie udaje to patrz podziwaj ucz sie od nich a kiedys będziesz tak samo dobraaaa . Pozdrawiam i życze sukcesów.


A i jeszcze jedno sam piszesz że do niczego sie chyba nie nadajesz ... jesli ty tak będziesz o sobie myśleć to inni też w to w końcu uwierzą a tego chyba byś nie chciała no nie uwierz w swoje siły a będzie dobrze

WOW ale się rozpisałam
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:13   #81
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Moja 1 sesja:)

nice , bardzo sympatycznie wyszło
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:21   #82
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ehh po prostu widze jak marnuje czas na wizazu
no to teraz odpowiedz sobie na pytanie: zmusza cie ktos, do przesiadywania na wizazu? komputer zawsze mozna wylaczyc.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie odwrocily.. wlasnie ze tak.
Coraz mniej osob wchodzi na moje watki i komentuje.
A jak juz komentuja to zawsze krytykuja.
Ilona najwyrazniej jest ku temu powod. nie jestes profesjonalsitka, robisz bledy. jak kazdy czlowiek. krytyka powinna byc motywujaca. ty jej nie umiesz przyjmowac, po krytyce skierowanej w twoja strone zabierasz swoje zabawki i przenosisz sie do innej piaskownicy. to nie fair, w stosunku do dziewczyn, ktore cie komentuja.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Wiec nie wiem czy jednak wizaz to moje powolanie(nie czuje zadnego w sumie)
masz slomiany zapal. daleko nie zajdziesz z takim podejsciem.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Informatykiem nie bede(egzamin zawodowy obleje) szkola kosmetyczna nie dla mnie.
Kiedys myslalam o germanistyce ale gdzie z 3
I polonistyce..tez 3
Chcialam byc weterynarzem- 2 z biologii
zastanow sie teraz, czyja to wina? no chyba twoja. wszystko robisz na pol gwizdka a potem sie dziwisz, ze we wszystkim jestes slaba i nie wiesz, co chcesz robic. wez sie w garsc!



robisz postepy i warto byloby nad tym popracowac. ale to trzeba chciec. a ty checi nie wykazujesz, niestety.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:26   #83
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Moja 1 sesja:)

TYlko problem w tym ze ja nie wiem co chce robic..
Do niczego sie chyba nie nadaje.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:29   #84
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
TYlko problem w tym ze ja nie wiem co chce robic..
Do niczego sie chyba nie nadaje.
musisz zmienić podejście koniecznie. Nie jesteś nieudacznikiem
Co lubisz robić, co sprawia Ci przyjemność?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:34   #85
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Moja 1 sesja:)

Heh, też się wypowiem. O makijażu i o sesji Co do osoby Ilony wyrażac swojego zdania nie będę - robiłam to juz kilkakrotnie i miałam uczucie, jakbym rzucała grochem o ścianę Zresztą, dziewczyny powiedziały aż nadto...

Makijażu niewiele widać, chcoaiz moze to i dobrze, bo zbyt przemalowana twarz nie pasowałaby do leśnej, naturalnej scenerii, chyba że byłaby to stylizacja na rusałkę na przykład W sumie z makijażu widać tylko usta. I zaróżowiona buzię. Co do sesji i zdjęć to nie podobają mi się - klimat "u cioci na imieninach", a i to niedociągniety. Fotograf spsprał robotę po całej linii, zdjecia sa totalnie bez pomysłu. Strój też nie pasuje do lasu, przydałby się bardziej naturalny ubiór, a nie taki postarzający. A jeżeli już ubiór miał byc taki a nie inny, to mozna było do niego dorobić klimat zdjęć, np. Ilona spacerujaca po lesie z parasolką, szalem, cieniutkie rękawiczki, koszyk na grzyby, albo elegancki piknik na kocyku, albo zbieranie jagód, albo zagubiona Ilona szuka drogi do domu... Pomysłów jest od groma i ciut ciut, a tu tego pomysłu po prostu zabrakło... Szkoda, bo mogła być fajna sesja...

Poruszę jeszcze jedną sprawę, mianowicie uszczypliwosci Ilony w stronę Game. Jest taka zasada kultury osobistej, że o nieobecnych sie nie dyskutuje. I teksty Ilony o Game budzą mój głęboki niesmak, jest to wręcz żenujace. Ale cóż, może ja jestem po prostu za stara, i inaczej wychowana

No i tym oto postem złamałam moja kategoryczną zasadę nie wypowiadania sie w watkach Ilony. Niniejszym do tej zasady powracam, aż do kolejnego jej złamania, za co z góry przepraszam


I przepraszam, jeżeli są w moim poście jakieś literówki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:35   #86
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Game jest przemadrzala i to mnie denerwuje.
Ja nie mam ani szkoly kosmetycznej jak ona ani fotografa ani modelek
Nie do wszystkiego trzeba mieć szkołę, wystarczy ciężka praca cierpliwość i słuchanie rad osób bardziej doświadczonych od Ciebie.

Co do modelek, nie masz koleżanek w klasie??? Kuzynek, sióstr itp? Co do fotografa, rozejrzyj się może ktoś z Twoich znajomych interesuje się fotografią?


Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A jak mam robic profesjonalnie jak nie mam ani czasu ani fotografa
O fotografie już pisałam (zresztą nawet ja tam tzn. na maxmodels znalazłam kilku co fotografują za zdjęcia, więc nawet kasa nie jest potrzebna. Co do czasu, to jakoś mi się nie chce wierzyć, że jesteś aż tak zajęta żeby raz w tygodniu poświęcić czas na jakiś makijaż.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ehh po prostu widze jak marnuje czas na wizazu
jeśli uważasz, że marnujesz czas to po co w ogóle wątki na wizażu????

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Spoko juz sie odwrocily .. i ja to tez bede miala gdzies.
Odwróciły się, nie zauważyłam. A jeśli Ty tak myślisz to zastanów się dlaczego się odwróciły, jaki jest tego powód???

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie odwrocily.. wlasnie ze tak.
Coraz mniej osob wchodzi na moje watki i komentuje.
A jak juz komentuja to zawsze krytykuja.


Nic sie nie podoba wszystko jest zle ogolnie zniknij stad.
Czuje sie zawsze porownywana tutaj do game.. ktora niby byla dla was guru.
I zawsze komentarz ze mi duzo do niej brakuje

Acha i co do komentarzy i obecnosci wizazanek tutaj to czuje sie olewana juz od dawna.
JAk ja zalozylam watek pozegnalny wideo step wypowiedzialo sie 5 osob
a jak chociazby poziomka to 25 osob blagalo zeby wrocila.
Wiec dla wszystkich tu jest miejsce ale nie dla mnie

To mi ulzylo.
Po pierwsze wizaż to nie konkurs popularności, na moje wątki też za dużo osób nie wchodzi ale nie tupię ze złości z tego powodu. Często jest tak, że dziewczyny nie dodają komentarzy np. żeby nie zrobić komuś przykrości bądź najzwyczajniej w świecie nie mają czasu.
Do Game nikt Cię nie porównuje bo jesteście zupełnie inne. Twoje makijaże są zawsze delikatne a Game nie, co nie znaczy że któraś z opcji jest lepsza.

Jeśli nie podoba Ci się to, że ktoś krytykuje Twoje prace to ich tu nie wystawiaj. Prawda jest taka, że dopiero zaczynasz i nie są to prace rewelacyjne. Ty natomiast nie słuchasz rad, które pozwoliły by Ci malować lepiej. Bo po co, prawda? Przecież najlepsze koleżanki to te co pieją z zachwytu.

Porównujesz się do Poziomki, mam nadzieje że widziałaś jej step? Widziałaś jaka jest Poziomka? Nie da się jej nie lubić, nie obraża się na krytykę i zawsze stara się wprowadzić w użytek rady, które dostała.
A Ty, pakujesz zabawki i wynosisz się z piaskownicy. A w końcu to Ty legitymujesz się dowodem a nie Poziomka, więc zacznij może zachowywać się jak na 18 latkę przystało a nie jak obrażone dziecko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tak po krotce.
Ja niczego co robie nie jestem pewna ani zadowolona z siebie.
Jakbym nie dawala tutaj to by zaden z moich kilkudziesieciu watkow nie powstal.


Wiec nie wiem czy jednak wizaz to moje powolanie(nie czuje zadnego w sumie)
To może się zastanów nad swoim powołaniem. Przejdź się do Centrum Planowania Kariery ( w każdym Urzędzie Pracy powinno być). Bo jak masz być taką wizażystką jak teraz to nie wróżę Ci kariery w tym zawodzie (zwłaszcza, że krytyka jest tam wszechobecna).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moniczko.. ja bardzo dziekuję Ci za pochwały A co do Ciebie Ilonko... To postaraj się przyjmować krytykę I tak jak dziewczyny mówią próbuj dalej !! Jka etraz patrze na mój pierwszy makijaż na MM to mi się płakać chce A zobacz.. jak się starałam... ile wysiłku włożyłam.. i umiem już nawet cieniować.. to dla mnie wielki postęp... Ja mam dla Ciebie taką radę... Wiesz co ja robię każdym wieczorem ? Gdy kładę się spać to przypominam sobie wszytsko to co mi się udało, wszytskie przyjemności z dnia, wszytsko co sprawło mi radość. I po prostu rozsmakowuje to... Delektuję się tym co mnie dziś spotkało... i po prostu dziękuję Bogu za to, ze tyle dziś osiągnęłam... Zaś zapominam o złym... o tym co spotkało mnie przykrego.. mówię sobie: jutro wszytsko się ułoży, bęfzie lepiej, dam radę.. Mówię Ci wypróbuj moje porady.. Buziaczki Ilonko i powodzenia w kształceniu
Zastanów się nad tym co pisze Poziomka bo ma bardzo dużo racji.

To tyle, wkurzyły mnie Twoje teksty. Mam nadzieje, że w końcu coś do Ciebie dotrze.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:45   #87
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Moja 1 sesja:)

Przynajmniej jak jestem taka to mam ogladalnosc poczytnosc i jestem komentowana

O nawet i Yenn ktora sie boi mnie(niektore wizazanki powiedzialy ze sie boja) tu weszla.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:47   #88
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
musisz zmienić podejście koniecznie. Nie jesteś nieudacznikiem
Co lubisz robić, co sprawia Ci przyjemność?
ale wizażanki to fajne kobietki naprawdę

Ilonko naprawdę ja tam widzę olbrzymią zmianę i w tobie i w stosunku wizażanek do ciebie Dziewczyny ja rowniez radząc, chwaląc i krytykujac maja wiele wiary w ciebie, najwazniejsze, zebyś ty w siebie uwierzyla, inne dziewczyny moga sie uczyc od Ciebie samozaparcia, a ty od innych np. od Poziomki dystansu do pewnych rzeczy sytuacji, tego co nie zawsze wychodzi po naszej mysli a Twoja wiara nie może się konczyć na publikacji danego dzieła. Bo moim zdaniem konflikt polega na tym, że ty bardzo potrzebujesz być doceniona, coś przychodzi ci z trudem, pracujesz nad tym, efekt może nie jest doskonały, ale jesteś z niego zadowolona i chcesz się tym pochwalić, wiele osób to docenia, że stawiasz sobie nowe wyzwania, ale jednocześnie masz coraz wyżej stawianą poprzeczkę i stąd ta krytyka niedociągnięć, moim zdaniem konstruktywna krytyka daje dużo większą przysługe niż puste słodzenie. Moim zdaniem nie powinnaś rezygnować z marzeń, skoro tak dużo robisz dla ich spełnienia.W twoim wieku to normalne, ze ma sie mnostwo pytan w glowie i wiele drog przed soba...Wazne abys w tych wyborach kierowala sie sercem,intucja. Przed tobą szkoła kosmetyczna, daj sobie czas, możesz zrezygnować w każdym momencie, ale nie przekonasz się póki nie spróbujesz.
A no i podziwiam cię za odwagę i determinacje W wakacje praca, teraz sesja było nie było z fotografem, naprawdę rozwijasz się na plus i nie marnujesz czasu.
Ps. śliczny avatar, to twój piesek?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:47   #89
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moja 1 sesja:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Przynajmniej jak jestem taka to mam ogladalnosc poczytnosc i jestem komentowana

O nawet i Yenn ktora sie boi mnie(niektore wizazanki powiedzialy ze sie boja) tu weszla.
i po co piszesz takie rzeczy? Yen nie boi się Ciebie tylko zapewne ma Cię po prostu dość. Naprawdę, wiele życzliwych sobie wizażanek zrażasz do siebie takim zachowaniem.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:48   #90
pg1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Moja 1 sesja:)

jednak widac Ilono ze Tobie tak naprawde zalezy na komentarzach niz na posluchaniu i wzieciu sobie do serca porad dziewczyn
pg1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.