Jak stracic ... samej ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 11:32   #61
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez oshinek
Uważasz że krwawienie podczas stosunku to coś normalnego???
Nie wiem, to nie moj problem tylko kolezanki i ona zrobi z tym co zechce
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:38   #62
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Jak stracic ... samej ?

powiedz mu - chociaż to będzie chyba najtrudniejsze rozwiązanie dla ciebie. Myślę że jeżlei szczerze mu powiesz dlaczego go okłamałaś to powinien to zrozumieć.

Łatwo jest powiedzieć czego tu się wstydzić - dziewictwo to nie powód do wstydu - ale dla ciebie to najwyrazniej jest problem - więc ja nie bedę ironizować ani udzielać ci dobrych rad tupu spróbuj z ogórkiem albo kaszanką.

Powinnaś zrozumieć że faceci myślą trochę inaczej niż kobiety i dla nich raczej nie ma znaczenia rzeczy które spedzaja kobietą sen z powiek (dziewictwo, rozstępy, celulitius, mały czy duży biust) oni raczej nie zauważają takich problemów bo najczęściej nie wiedzą wogóle o co chodzi. Co do dziewictwa to nie jest jakaś choroba zakazna ani zaden defekt - przecież twój partner też kiedyś był prawiczkiem i sam pamięta napewno jak to był z tym pierwszym razem. Powiedz mu śmiało - pamiętaj ze zaufanie to podstawa każdego udanego związku.

Pomyśl sobie jaki dla ciebie znaczenie miałby fakt ze on jest prawiczkiem??!! Przeszkadzało by to w czymś czy wprost przeciwnie??!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 22:48   #63
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Nie tylko to zrozumie.

Zobaczysz, jaki bedzie DUMNY i SZCZESLIWY!!!!!



Ps. Dziewczyny, za niektore z was mi naprawde wstyd.
Jak was smieszy, nie interesuje temat - to nie produkujcie sie tylko po to, zeby sobie punkty nabic i komus sprawic przykrosc.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:48   #64
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak stracic ... samej ?

to nie chodzi o nabijanie punktow.... tak mysle i taka mam nadzieje... czasem jednak rozumiem ironię bo ciezko nie ironizowac gdy post sam sie prosi... i nie jest to odzwierciedleniem negatywnego badz sarkastycznego podejscia do problemow ktorejs z wizazanek...

mam nadzieje ze przemyslalas sprawe i zrobilas jedyna w tym przypadku sluszna rzecz... jaką? mam nadzieję że juz wiesz...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 19:28   #65
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez haallka
ciezko nie ironizowac gdy post sam sie prosi... i nie jest to odzwierciedleniem negatywnego badz sarkastycznego podejscia do problemow ktorejs z wizazanek...
Nie, haallko.
Post sam sie o nic nie prosi.
To jest tylko mozliwa - subiektywna bardzo - interpretacja, ktora w Twoim odczuciu moze byc smieszna, natomiast dla kogos innego moze to byc najpowazniejszy problem na swiecie.
Troche taktu.
I dojrzalosci.
Jest to - jak najbardziej - sarkastyczne podjescie do cudzych problemow.

Jezeli Cie smiesza, to nie musisz sie wypowiadac.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 21:59   #66
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Jak stracic ... samej ?

bo tak już jest, że z czasem problemy które kiedyś wydawały nam się straszne, teraz okazują się błahe. I mając wzgląd na własne doświadczenia, powinnyśmy szanować czyjeś niepewności choć w chwili obecnej z pozoru wydają się być śmieszne.
Zaznaczam - z pozoru. Bo jak napisała jowisia dla kogoś może to być najpoważniejszy problem w życiu. Popieram ją w 100% między innymi dlatego, że wiem jak może się czuć nowa Wizażanka, która odważyła właśnie WAS! poprosić o radę i krótko mówiąc, została... hmm wyśmiana?
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:54   #67
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez jowisia
Nie, haallko.
Post sam sie o nic nie prosi.
To jest tylko mozliwa - subiektywna bardzo - interpretacja, ktora w Twoim odczuciu moze byc smieszna, natomiast dla kogos innego moze to byc najpowazniejszy problem na swiecie.
Troche taktu.
I dojrzalosci.
Jest to - jak najbardziej - sarkastyczne podjescie do cudzych problemow.

Jezeli Cie smiesza, to nie musisz sie wypowiadac.
tak sie sklada droga jowisiu, ze post moze sie sam o cos prosic... jako tekst jest tez bez watpienia komunikatem, a ten jaki taki niesie ze soba tak zwana wartosc naddana bedacą intertekstualną strukturą semantyczną , a wiec posiada on wartosci znaczeniowe jako takie bez wzgledu na subiektywne inntencje nadawcy...

my (ja) jako odbiorca odczytuje owe wartosci naddane nie utozsamiajac ich z osoba nadawcy w tym przypadku: jednej z wizazanek.

komunikat( post), prosi sie zatem o sarkazm... gdyz poprzes uzus spoleczny samorozdziewiczanie zostalo uznane za praktyke marginalna wystepujaca jedynie w skrajnych odlamach religijnych, wybranych kultur, nie zas jako ogolnie praktykowane zachowanie.

problem wizazanki nie smieszy mnie w zadnym stopniu, w pelni zdaje sobie sprawe z zabuzen tozsamosciowych, jakich moze stac sie zrodlem gdy nie zostanie rozwiazany. komunikat jako taki poprzez poszerzone pole semantyczne, z czego sam nadawca niekoniecznie musi zdawac sobie sprawe moze wywolywac sarkazm w odbiorcy...

Jestem osoba taktowna i jak najbardziej dojrzalą wiec na przyszlosc proponuje wiecej powsciągliwosci w wydawaniu takich osądów, gdyz to wlasnie zbytnia popędliwośc świadczyc może o niedojrzalosci (podkreslam moze swiadczyc co nie znaczy ze o takową Cie podejrzewam)

mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi i nie wzbudzilo to w Tobie negatywnych odczuc, gdyz nie taki byl moj zamiar... nie zrozumialysmy sie na poczatku... mam nadzieje ze juz szystko jasne... nie problem może smieszyc, a jego aspekt semantyczny w odniesieniu do spolecznego poziomu swiadomoscu kulturowej

pozdrawiam Cie serdecznie i mam nadzieje ze Twoj osąd o niedojrzalosci i braku taktu mnie nie dotyczyl...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 18:09   #68
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez haallka
tak sie sklada droga jowisiu, ze post moze sie sam o cos prosic... jako tekst jest tez bez watpienia komunikatem, a ten jaki taki niesie ze soba tak zwana wartosc naddana bedacą intertekstualną strukturą semantyczną , a wiec posiada on wartosci znaczeniowe jako takie bez wzgledu na subiektywne inntencje nadawcy...

my (ja) jako odbiorca odczytuje owe wartosci naddane nie utozsamiajac ich z osoba nadawcy w tym przypadku: jednej z wizazanek.

komunikat( post), prosi sie zatem o sarkazm... gdyz poprzes uzus spoleczny samorozdziewiczanie zostalo uznane za praktyke marginalna wystepujaca jedynie w skrajnych odlamach religijnych, wybranych kultur, nie zas jako ogolnie praktykowane zachowanie.

problem wizazanki nie smieszy mnie w zadnym stopniu, w pelni zdaje sobie sprawe z zabuzen tozsamosciowych, jakich moze stac sie zrodlem gdy nie zostanie rozwiazany. komunikat jako taki poprzez poszerzone pole semantyczne, z czego sam nadawca niekoniecznie musi zdawac sobie sprawe moze wywolywac sarkazm w odbiorcy...

Jestem osoba taktowna i jak najbardziej dojrzalą wiec na przyszlosc proponuje wiecej powsciągliwosci w wydawaniu takich osądów, gdyz to wlasnie zbytnia popędliwośc świadczyc może o niedojrzalosci (podkreslam moze swiadczyc co nie znaczy ze o takową Cie podejrzewam)

mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi i nie wzbudzilo to w Tobie negatywnych odczuc, gdyz nie taki byl moj zamiar... nie zrozumialysmy sie na poczatku... mam nadzieje ze juz szystko jasne... nie problem może smieszyc, a jego aspekt semantyczny w odniesieniu do spolecznego poziomu swiadomoscu kulturowej

pozdrawiam Cie serdecznie i mam nadzieje ze Twoj osąd o niedojrzalosci i braku taktu mnie nie dotyczyl...
Nie, nie wzbudzilo, haalko, negatywnych odczuc.
Uczucie, ktore wzbudzilo, podobne do tego, ktore odczuwamy patrzac na kogos i myslac "alez on jest zalosny", raczej nazwalabym neutralnym, poniewaz nie wzbudza we mnie zadnych skrajnych emocji.

Wyskakujesz mi tu z terminami lingwistyki komunikacyjnej i teorii komunikacji z socjologicznego punktu widzenia. Uwazasz, ze wyciagajac te, znana dobrze i mi, i Tobie (a niestety nie innym), terminologie, wydasz sie osoba kompetenta.
Niestety Twoje argumenty dla mnie nie sa jednak przekonujace. Nie ma w nich spojnosci, a nic przewodnia dalej jest subiektywna, mimo wytoczonych teorii i hipotez, do ktorych ten post wizazanki, akurat nie do konca sie odnosil.
Co drugie slowo bedace niezrozumiale dla osob nie interesujacych sie psychologia komunikacji, wcale nie sprawily, ze Musisz Miec Racje. Przykro mi, ale Twoj post moze byc przez osoby bardziej kompetente ( do ktorych miedzy innymi sie zaliczam) uznany po prostu jako Stek Bzdur.
Teoria teoria, wypowiedz ustna czy pisemna moze wzbudzac sarkazm, ale dalej nie zgodze sie z Toba, ze post prosi sie, aby go wysmiac. Bo nawet jesli wzbudza w nas jakiekolwiek emocje - dzieki empatii, a nawet dzieki najzwyklejszej, najprostszej, wpojonej nam przez spoleczenstwo oraz wzorce kulturze osobistej, potrafimy te emocje trzymac na wodzy i nie ujawniac ich, aby nie sprawic przykrosci innym.
Mimo, iz samorozdziewiczanie uznawane jest za praktyke marginalna, jest Czyims Problemem. Wiele razy spotkalam sie na wizazu z omawianiem marginalnych praktyk i nikt ich nie wysmiewal. Zostaly potraktowane jako czyjs problem, zmartwienie, troske, chec uzyskania odpowiedzi.

Ja rowniez serdecznie Cie pozdrawiam, tak, moj osad o niedojrzalosci dotyczyl rowniez Ciebie, tak i wielu innych osob, ktore zareagowaly w podobny, niedojrzaly sposob.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:32   #69
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Jak stracic ... samej ?

ze sie tak wtrace... nie interesuje sie psychologia, ale mam takie cos jak slownik i zrozumialem a mam sie czym chwalic, bo psychologia to dla mnie odlegly temat
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 23:00   #70
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez haallka
post moze sie sam o cos prosic... jako tekst jest tez bez watpienia komunikatem, a ten jaki taki niesie ze soba tak zwana wartosc naddana bedacą intertekstualną strukturą semantyczną , a wiec posiada on wartosci znaczeniowe jako takie bez wzgledu na subiektywne inntencje nadawcy...

my (ja) jako odbiorca odczytuje owe wartosci naddane nie utozsamiajac ich z osoba nadawcy w tym przypadku: jednej z wizazanek.

komunikat( post), prosi sie zatem o sarkazm...
Po pierwsze - powstrzymywanie się od emocji w cywilizowanym świecie uznawane jest za oznakę taktu, klasy i kultury osobistej. Przy formułowaniu opinii i sądów, przynajmniej jeśli nie chcemy skrzywdzić odbiorcy tychże, powinniśmy więc wystrzegac sie swoich własnych emocji wywołanych komunikatem, nawet jeśli ten komunikat nas śmieszy, obraża, złości, irytuje.
Post o nic się nie prosi. Tak samo jak nikt nie prosi się o to, by dostał w papę

Po drugie - przykładanie do wypowiedzi autorki wątki intertekstualnej miarki jest wedlug mnie absolutnie bezzasadne. O intertekstualizmie jako takim mowić możemy, gdy nadawca danego komunikatu jest w stanie go dostrzec (nie chodzi mi o uświadomienie go sobie w chwili wypowiadania komunikatu!) i moze odseparować się od własnego problemu, by wznieść się na grząski aczkolwiek niezwykle finezyjny grunt psychologii komunikacji, tudzież teorii komunikacji (dostepny wybrańcom) i zrozumieć, że nikt z niego personalnie nie drwił, tylko ironizował z powodu wartosci naddanych, które jego komunikat w sobie (całkiem nieświadomie dla nadawcy) niesie .

Po trzecie - uprzedzajac pytania - owszem, zdarzyło i mi się z kogoś zadrwić. Ale problem to problem, dla kogoś śmieszny, dla kogoś ważny. Można się nad nim pochylić lub uśmiechnąc, wybór należy do nas. Zawsze jednak - przynajmniej wypadałoby - spróbować nań odpowiedzieć i choć odrobinę pomóc. Jeśli się na to ochoty nie ma - po co pisać w takim wątku?


Do autorki wątku:
Niczego sie nie wstydź. Przyznaj się sama, lub jeśli nie chcesz - graj dalej "doświadczoną". Stracenie dziewictwa "samodzielnie" na nic ci się jednak nie zda, bo braków techniki i doświadczenia dobrą miną nie nadrobisz.
A poza tym - po co tak bardzo chcesz tracić dziewictwo? Co takiego mu naopowiadałaś? Czasami chemy być lepsi od tych, jakimi jesteśmy i fantazjujemy na swój temat. Czasami te fantazje wymykają nam się spod kontroli. Wtedy może się robić niebezpiecznie. Przemyśl to.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 23:13   #71
Pigula
Raczkowanie
 
Avatar Pigula
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez wiewiora..
moze to glupie co chce zrobic ale mam 23 lata no i jestem dziewica :/ od niedawna mam faceta no ale powiedzialam mu ze nie jestem dziewica i ze juz uprawaialam seks na cnotke nie wygladam :/ i po moim harakterze tezmozna wywnioskowac ze dziewica na bank nie jestem no i chce sama przerwac blone tylko nie wiem dokaldnie czym i jak,palce mam raczej zakrotkie
Kobieto opanuj się Skoro jesteś jeszcze dziewicą i jak sądze zamierzasz uprawiać seks ze swoim chłopakiem, to po co chcesz się sama pozbawiać dziewictwa. Powiedz po prostu otwarcie swojemu partnerowi jak się sprawy mają - jeżeli jest dojrzałym facetem na pewno będzie starał się być bardzo delikatny a w duchu będzie na pewno bardzo szczęśliwy że jest tym pierwszym (każdy facet o tym marzy).
Pigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 23:21   #72
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Jak stracic ... samej ?

autorka watku sie ani razu nie odezwala, wiec chyba juz jej nie zalezy na odp... imo robila se jaja. a jesli nie, to decyzje juz dawno podjela.
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:19   #73
Kasia_gnr
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_gnr
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Podlaskie/Kraków
Wiadomości: 142
GG do Kasia_gnr
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Hm... tak jak i wy, drogie Wizażanki, "trochę" mnie ten post zaszokował. Ale potem pomyślałam: "kurczę, może dziewczyna ma po prostu kompleksy?"
Popatrzyłam na to z tej storny: z telewizji, gazet itp. krzyczy do nas jedno: SEKS. Nastoletnie "gwiazdy" opowiadają o swoich pierwszych razach w wieku 15 lat... Znani ludzie radzą: zamieszkaj ze swoim chłopakiem, wypróbujcie się od tej strony. W czasopismach dla nastolatków trzynastoletnim dziewczynkom radzi się zabezpieczenie przed ciążą, zamiast wytłumaczyć, że może za wcześnie na seks...
Przeraża mnie to co się dzieje, bo ludzie przejmują się tym, co powiedzą inni. Dziewictwo starciło swoją wartość i ktoś, kto zachowuje je świadomie, może spotakać się np. z szyderstwem.
Ale przeraził mnie też post Wiewióry. Niestety, ale ona chyba też nie rozumie na czym to polega.
Ja mam dość konserwatywne poglądy na temat dziwictwa (ale staram się innych nie mierzyć tą miarą i odnoszę moje poglądy i zasady do mnie), ale uważam, że jeśli dziewczyna w wieku 16 czy 25 lat spotyka TEGO faceta i traci dziewictwo z nim, to wiek nie jest tu ważny.
Pozdrawiam
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi,
bo nie jesteś sam.

Dżem




Kasia_gnr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:37   #74
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Jak stracic ... samej ?

moj facet tez sie zdziwil ze bylam dziewica bo nie wyglalam i nie zachowalam sie jak to ujelas jak "cnotka" ale zupelnie mu to nie przeszkadzalo pomimo ze on mial juz spore doswiadczenie.

a jak to zrobic samemu? wlasnie chodzi o to ze lepiej nie robic, jak juz tak bardzo chcesz to proponuje wizyte u ginekologa, przetnie blone i po "dziewictwie"
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:51   #75
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Jak stracic ... samej ?

jej, no jak wy sie tak przejmujecie tym tematem, no to nie pozostaje mi nic innego, jak zglosic sie do pomocy!
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:02   #76
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jak stracic ... samej ?

a założycielka znikła?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:42   #77
justynka200
Raczkowanie
 
Avatar justynka200
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 72
Dot.: Jak stracic ... samej ?

heheh sorki ale ja też jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
mniami...
justynka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:57   #78
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez wiewiora..
moze to glupie co chce zrobic ale mam 23 lata no i jestem dziewica :/ od niedawna mam faceta no ale powiedzialam mu ze nie jestem dziewica i ze juz uprawaialam seks na cnotke nie wygladam :/ i po moim harakterze tezmozna wywnioskowac ze dziewica na bank nie jestem no i chce sama przerwac blone tylko nie wiem dokaldnie czym i jak,palce mam raczej zakrotkie no albo co mam powiedziec jemu jak podczas stosuknu zaczne krwawic ??? pomocy najlepiej to wogole sama bym chciala ja przerwac jakos ale jak help
Może powiedz mu prawdę a jeśli nie chcesz to możesz powiedzieć że już się kochałaś ale tylko 1 raz w życiu a każdy przecież wie że nie raz za drugim razem jeszcze krwawimy...
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 17:03   #79
tutti16
Raczkowanie
 
Avatar tutti16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez natee
a założycielka znikła?
po niektórych postach może już jej się nie chcieć dalej czytac?jednak ja też uważam,że bezsensu samej sobie to przebijać.Dla wielu osób musi to być wyjątkowy moment.Ja Ci polece to co reszta(prrzynajmniej większość),że musisz z nim pogadać i wszystko wyjaśnić
__________________
16 - 20 sierpnia pod namiotami z moim najwspanialszym skarbem;*;*:
tutti16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 21:26   #80
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Jak stracic ... samej ?

zaczynasz od klamstwa, wiec jak skonczysz?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:54   #81
_PaoLa177
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Cytat:
Napisane przez Sanderek Pokaż wiadomość
Nie masz sie czego wstydzić, powinnas być dumna z tego, że w wieku 23 lat jestes dziewicą, rzadko kiedy się takie spotyka. To chyba najgłupsze, bez obrazy, co mogłaś wymyslić i sama chcieć pozbyć sie dziewictwa. PO co? Ma to jakis sens? Powiedz partnerowi, że jeszcze nie współżyłas, nie okłamuj go i tak predzej czy później się o tym dowie. Bądź szczera w stosunku do Niego. On napewno zrozumie to, i jestem prawie pewna, że ucieszy go fakt, że to właśnie z nim bedzie Twój pierwszy raz.
Popieram w zupełnosci tą wypowiedz... Dodam tylko ze nie jeden facet chcialby miec dziewczyne dziewicę... Ktora to jemu odda sie poraz pierwszy... nie wiem po co te klamstwa...

POzdrawiam
_PaoLa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:22   #82
Fajowy Koles =D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 48
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Wybacz ze to powiem ale chyba jestes glupia jesli myslisz ze to ma sens. Kazdy (normalny) facet marzy o tym zeby byl tym pierwszym... Powiedz mu prawde a na pewno sie ucieszy. A jesli masz zamiar na wstepie klamac... (tak jak napisala kokOro)
Fajowy Koles =D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 10:55   #83
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Po kiego odkopywać wątek sprzed półtora roku?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:04   #84
młody małżonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 37
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Dziewczyno ale masz problem, każdy facet marzy o dziewicy, moja żona była "używana" (bez obrazy) - niestety "wpadka". No i jedyne z czego jestem zadowolony po 4 latach małżeństwa to z mojej córeczki. Przed ślubem moja żona robiła laskę wszystkim facetom, którzy się nawinęli (mi także), zupełnie jej nie szanuję.
młody małżonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 11:43   #85
Nadija9112
Przyczajenie
 
Avatar Nadija9112
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 14
Dot.: Jak stracic ... samej ?



No jak? Sama nie wiem;P
Musi do czegoś dojśc z mężczyzną aby do końca błonę przebic.

A propo to powinnas sie cieszyc ze jestes dziewica.
To się ceni.
__________________
Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedź, seks zadaje całkiem interesujące pytania.
Nadija9112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 11:45   #86
Nadija9112
Przyczajenie
 
Avatar Nadija9112
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 14
Dot.: Jak stracic ... samej ?

Tez do tej pory byłam i się wstydziłam, ale trafiłam na tego jednego jedynego.
I było pięknie, cudownie.
Błona nie przeszkadza;D

On się powinien cieszyc ze trafil na porządną dziewczyne.
__________________
Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedź, seks zadaje całkiem interesujące pytania.
Nadija9112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.