Kostka w gipsie :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 15:03   #1
Alek$andra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3

Kostka w gipsie :/


Wiec tak: skręciłam sobie kostkę. Jakas tam torebka sie rozerwała, noga spuchła jak cholera... Chodzić, chodziłam, ale jednak mnie bolało, wiec kazali mi pójsc do lekarza. A tam zrobili zdjecie i wsadzili nóżkę w gips (aż do kolana :/). A nogi nie miałam złamanej, tylko zkręconą.
Powiedzieli mi że mam w tym chodzic 3 tygodnie. Ale, ja z tym gipsem na nodze robie wszystko: chodzę, na rowerze jeżdze, a ostatnio nawet na dyskotece byłam. I mój kręgosłup moze tego nie odczuwać miło :/
Nie widze juz sensu dalej tego noszenia, czuje tam luz, bo opuchlizna zeszła. Myslicie, ze po 2 tygodniach (i 3 dniach) mogę to sobie zdjąć? Te 4 dni chyba mnie nie zbawią, jak myslicie?
Alek$andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:01   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kostka w gipsie :/

Rozmawiałaś o tym z lekarzem?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 17:22   #3
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Kostka w gipsie :/

Cytat:
Napisane przez Alek$andra
Wiec tak: skręciłam sobie kostkę. Jakas tam torebka sie rozerwała, noga spuchła jak cholera... Chodzić, chodziłam, ale jednak mnie bolało, wiec kazali mi pójsc do lekarza. A tam zrobili zdjecie i wsadzili nóżkę w gips (aż do kolana :/). A nogi nie miałam złamanej, tylko zkręconą.
Powiedzieli mi że mam w tym chodzic 3 tygodnie. Ale, ja z tym gipsem na nodze robie wszystko: chodzę, na rowerze jeżdze, a ostatnio nawet na dyskotece byłam. I mój kręgosłup moze tego nie odczuwać miło :/
Nie widze juz sensu dalej tego noszenia, czuje tam luz, bo opuchlizna zeszła. Myslicie, ze po 2 tygodniach (i 3 dniach) mogę to sobie zdjąć? Te 4 dni chyba mnie nie zbawią, jak myslicie?
Takiej decyzji nie powinnaś podejmowac sama, to dobrze, że kontuzja juz Ci nie dokucza, ale urazy mają tendencję do odnawiania, jeśli nie zagoją się w pełni. Lepiej odczekać te kilka dni i nie ryzykować.
Chyba, ze lekarz zdecyduje inaczej
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:04   #4
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Kostka w gipsie :/

lepiej nie rób nic samemu..
moj TZ mial zima dokladnie to amo - zerwana torebka stawowa i gips na 3 tygodnie. Po 2 tygodniach gips mu sam pekl (to od chodzenia) i tez nie chcial isc na nowy gips. lekarz mu jednak powiedział, ze potem moga byc grozne komplikacje... A poza tym jesli tak zrobisz to nie dostaniesz odszkodowania
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.