Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 16:57   #1411
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Orientujecie się czy gdzieś w Polsce można zakupić pudry Monave?
Powoli się kończą a nie chcę zbytnio zamawiać z USA bo dolar podrożał i troche drogo wychodzi
A może ktoś jest chętny zamawiać?Zawsze to taniej wychodzi

W ogóle to zdenerwowałam się trochę, bo zaczęli liczyć sobie za
handling 2$ i mają najdroższą przesyłkę ze wszystkich. Szkoda, że akurat Monave najbardziej mi podpasowały
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:45   #1412
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przyszły dzisiaj do mnie próbki podkładów z Joppa.
Tempo istnie ekspresowe, zamawiałam tyle paczek wcześniej z innych firm, a jeszcze doszły.
W każdym razie raczej za ciemne będą dla mnie, a wzięłam najjaśniejsze odcienie z żółtej tonacji.
Jutro się nimi wymaluję i zobaczę jaki dają efekt, ale jak za ciemne to za ciemne nic nie poradzę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:50   #1413
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

wlasnie wyprzedaja jasne wycofane w joppa po 8 dol w formule heavy, nie wiem czy takie jak dla Ciebie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:57   #1414
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

do mnie próbki z joppa przyszły w sylwestra (naprawdę się pospieszyli! zamawiałam w okolicach świąt).
generalnie wypadają gorzej w porównaniu z edm, przede wszystkim nie wtopiły się tak ładnie w skórę. Za to krycie porównywalne do intensive edm, ale wzięłam FC lightest#1 i fc lightest #2, to chyba najcięższa formuła.
za to próbka cienia obłędna! Akurat zastanawiałam sie czym pomalować oko na sylwestra, a tutaj proszę mały złoty cień
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:02   #1415
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wlasnie wyprzedaja jasne wycofane w joppa po 8 dol w formule heavy, nie wiem czy takie jak dla Ciebie
Kurcze nie mogę znaleźć gdzie. Mogę prosić o link do tej wyprzedaży?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:06   #1416
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze nie mogę znaleźć gdzie. Mogę prosić o link do tej wyprzedaży?
CLEARANCE pod shop online, dziwnie to ustawili, ja dostalam 14 gr. simple radiance formula jest niesamowita. I szybkosc imponująca faktycznie.
Promocja - probki za 1 centa
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:17   #1417
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
do mnie próbki z joppa przyszły w sylwestra (naprawdę się pospieszyli! zamawiałam w okolicach świąt).
generalnie wypadają gorzej w porównaniu z edm, przede wszystkim nie wtopiły się tak ładnie w skórę. Za to krycie porównywalne do intensive edm, ale wzięłam FC lightest#1 i fc lightest #2, to chyba najcięższa formuła.
za to próbka cienia obłędna! Akurat zastanawiałam sie czym pomalować oko na sylwestra, a tutaj proszę mały złoty cień
Rozwielitko z nieba mi spadasz! Możesz mi porównać odcienie Lightest1 i Lightest2? I czy Lightest1 jest w różowej tonacji, czy w żółtej?

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
CLEARANCE pod shop online, dziwnie to ustawili, ja dostalam 14 gr. simple radiance formula jest niesamowita. I szybkosc imponująca faktycznie.
Promocja - probki za 1 centa
Dziękuję, ale ja własnie Lightest2 zamawiałam i jest za ciemny.:/
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:23   #1418
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ciekawe jakie beda moje malenstwa z ebaya, moze niedlugo dotra;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:25   #1419
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozwielitko z nieba mi spadasz! Możesz mi porównać odcienie Lightest1 i Lightest2? I czy Lightest1 jest w różowej tonacji, czy w żółtej?
ightest#1 jest podobny do ivory edm, przy lightest#2 rzeczywiście wpada lekko w róż, podczas gdy lightest#2 bardziej w żółty, poza tym jest ciemniejszy.
Może jutro w świetle dziennym obfotografuję Ci oba?

ta formuła full coverage zupełnie nie dla rozwielitki .
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:36   #1420
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ightest#1 jest podobny do ivory edm, przy lightest#2 rzeczywiście wpada lekko w róż, podczas gdy lightest#2 bardziej w żółty, poza tym jest ciemniejszy.
Może jutro w świetle dziennym obfotografuję Ci oba?

ta formuła full coverage zupełnie nie dla rozwielitki .
Czy bym chciała fotki? Nie smiałam juz prosić, ale skoro sama zaproponowałaś. Czekam z niecierpliwością.
Ja wzięłam z każdej formuły jedną próbkę, wszystkie odpowiadające Lightest2.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:54   #1421
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Czy bym chciała fotki? Nie smiałam juz prosić, ale skoro sama zaproponowałaś. Czekam z niecierpliwością.
Ja wzięłam z każdej formuły jedną próbkę, wszystkie odpowiadające Lightest2.
bardzo chętnie jutro popstrykam
z której formuły jestes najbardziej zadowolona?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 23:00   #1422
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

To może i ja w przyszłym tygodniu dostanę swoje próbki, bo też zamówiłam. Tak kusiłyście przed świętami
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 02:08   #1423
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Sub.
women101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:25   #1424
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

wrzucam zdjęcia, mam nadzieję ze dadzą obraz sytuacji (razem z próbkami edm, bo wysyłam Jeanne podkład i wybieramy kolor)

edit:
jakby się nie otwierały
http://img178.imageshack.us/my.php?image=img0935xi5.jpg
http://img379.imageshack.us/my.php?image=joppakq2.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0935.jpg (62,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppa.jpg (87,5 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-03 o 09:28
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:19   #1425
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Rozwielitko dziękuję za fotki.
Lightest #1 faktycznie wydaje się jaśniejszy, ale może to dlatego, że jest w innej tonacji - faktycznie nieco różowej.

Ja dzisiaj rozpoczęłam testy z Joppa. Zaczęłam od formuły Soft Coverage i mało nie padłam. Zaznaczam, że na razie to tylko pierwsze wrażenia, bo podkład mam na sobie ledwie parę godzin, ale jest chyba lepszy od EDM. Formuła Soft z Joppa wtapia się w skórę jeszcze lepiej niż EDM, a krycie daje tak jak w EDM formuła intensive. Dodatkowo czuć wyraźnie, że skóra jest gładsza. Może to zasługa krzemionki, w dodatku jest tam też trochę innych składników, w sumie aż 7, ale same minerały.
Tą opinię muszę jeszcze koniecznie uzupełnić o to, jak podkład będzie na mnie wyglądał po całym dniu. Nie omieszkam o tym napisać.

Tyle zalet, jest jeszcze jedna - zasadnicza wada. Odcień najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny. Co prawda podkład w bardzo dużym zakresie dostosowuje się do naturalnego koloru skóry, ale to jednak za mało. Wyglądam z nim na lekko opaloną. Wszystko jest w normie, mogę spokojnie tak chodzić, ale raczej wolę podkreślać bladość mojej cery niż udawać opaloną.

Załączam jeszcze zdjęcia moich próbek i porównanie odcieni Joppa do mojego ulubionego koloru z EDM. Różnica w odcieniach powalająca, ale na skórze jest nieznaczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Joppa.jpg (56,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Joppa vel EDM.jpg (65,5 KB, 31 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:30   #1426
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zadałam to pytanie w innym wątku ale przenosze tutaj

Od jakiegoś czasu myślę o tych pudrach mineralnych Ale zastanawiam się czy faktycznie kryją jak podkład?? Czy skór wygląda tak ładnie jak po użyciu fluidu?? Ja uwielbiam podkłady, a właściwie widok mojej twarzy po ich użyciu, odkąd używam Mat Lumiere Chanel to mojej uzależnienie od cery jak z okładki kolorowego magazynu się nasiliło Wiem wiem to chore

Dziewczyny czy cera w minerałach faktycznie wygląda jak po użyciu dobrego podkładu?????
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:54   #1427
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Zadałam to pytanie w innym wątku ale przenosze tutaj

Od jakiegoś czasu myślę o tych pudrach mineralnych Ale zastanawiam się czy faktycznie kryją jak podkład?? Czy skór wygląda tak ładnie jak po użyciu fluidu?? Ja uwielbiam podkłady, a właściwie widok mojej twarzy po ich użyciu, odkąd używam Mat Lumiere Chanel to mojej uzależnienie od cery jak z okładki kolorowego magazynu się nasiliło Wiem wiem to chore

Dziewczyny czy cera w minerałach faktycznie wygląda jak po użyciu dobrego podkładu?????

lepiej.
bo są niewidoczne i wyraźnie poprawiają jej kondycję.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:56   #1428
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Zadałam to pytanie w innym wątku ale przenosze tutaj

Od jakiegoś czasu myślę o tych pudrach mineralnych Ale zastanawiam się czy faktycznie kryją jak podkład?? Czy skór wygląda tak ładnie jak po użyciu fluidu?? Ja uwielbiam podkłady, a właściwie widok mojej twarzy po ich użyciu, odkąd używam Mat Lumiere Chanel to mojej uzależnienie od cery jak z okładki kolorowego magazynu się nasiliło Wiem wiem to chore

Dziewczyny czy cera w minerałach faktycznie wygląda jak po użyciu dobrego podkładu?????
Jeżeli dobierzesz firmę, kolor i formułę idealną dla siebie to zdecydowanie TAK - twarz może wyglądać jak z okładki. Czasami to jednak długa droga i trzeba cierpliwie próbować różnych marek.
Np. dla mnie wspomniany przez Ciebie Mat Lumiere to była jedna wielka porażka, jak szybko go kupiłam tak szybko się go pozbyłam. Widać więc, że co uwielbiają jedni, nie musi służyć innym.
Zerknij sobie TUTAJ na zdjęcia porównawcze dziewczyn używających Everyday Minerals. To tylko przykład, bo świat minerałow nie kończy się przecież na EDM.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-03 o 11:57
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:34   #1429
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!
Do tej pory tylko czytalam i sledzilam ten watek,ale postanowilam sie przylaczyc.
Sama poszukuje pudru mineralnego,ktory by mi pasowal,ale to nie jest takie latwe

Mam cere raczej tlusta,problematyczna tzn dosc czesto pojawiaja sie na nie rozne wypryski.
Potrzebuje dobrego krycia i matowienia.
Do tej pory mam nieudane przygody z mineralami.

Loreal(pomijajac to,ze to pseudo mineral) trzymal sie na mnie nie dlugo,efekt maski po kilku godzinach.

Bare E. pozostawialy efekt zbyt mocnego swiecenia,taki poblask mocno metaliczny,nie podobalo mi sie to.

ESSENSE,bardzo dobre krycie,ale znowu efekt tlustej cery po 3 godz.

Glö Minerals najlepsze jak do tej pory,super krycie,dlugo sie trzymaja na buzi,do ntego mialam uczuzie,ze naprawde pielegnuja,ale kolory wogole mi nie pasowaly ,zarowno sypkie jak i w kompakcie,wiec dalam sobie spokoj.

Na skladach sie nie znam,ale zauwazylam,ze u mnie najlepiej sie sprawdzaja te bez MICA oraz bez BIZMUT.
Znalazlam puderek Dermanord,ktory wlasnie nie zawiera bizmutu.
Prosze zerknijcie na sklad,czy bedzie bezpieczny dla tlustej cery?
Sklad:
Kaolin, Silica, Tocopheryl Acetate, Bisabolol. ± Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).
dziekuje za odpowiedzi
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 13:01   #1430
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

czy mogłaby ktoraś zamówić mi probki z Joopa? Nie mam konta w Pay Pal...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:03   #1431
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Na skladach sie nie znam,ale zauwazylam,ze u mnie najlepiej sie sprawdzaja te bez MICA oraz bez BIZMUT.
Znalazlam puderek Dermanord,ktory wlasnie nie zawiera bizmutu.
Prosze zerknijcie na sklad,czy bedzie bezpieczny dla tlustej cery?
Sklad:
Kaolin, Silica, Tocopheryl Acetate, Bisabolol. ± Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).
dziekuje za odpowiedzi
Nie byłabym do końca pewna, czy mica musi od razu odpowiadać za świecenie. Np. ja mam teraz na sobie podkład Joppa, który ma micę na pierwszym miejscu w składzie i po prawie 6 godzinach zero świecenia, nawet nie ma efektu glow. Nie użyłam też pod spód żadnego primera.

Polecam też wypróbowanie podkładów EDM, np. w formule matte, ale nie tylko.

A co do składu, który podałaś, to kaolin i silica na pierwszych miejscach wyglądają obiecująco dla tłustej cery, bo to świetne absorbenty. Nie wiem natomiast w ogóle co to: Tocopheryl Acetate, Bisabolol. &plusmn. Trzeba poczekać aż ktoś bardziej obeznany się wypowie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:15   #1432
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie byłabym do końca pewna, czy mica musi od razu odpowiadać za świecenie. Np. ja mam teraz na sobie podkład Joppa, który ma micę na pierwszym miejscu w składzie i po prawie 6 godzinach zero świecenia, nawet nie ma efektu glow. Nie użyłam też pod spód żadnego primera.

Polecam też wypróbowanie podkładów EDM, np. w formule matte, ale nie tylko.

A co do składu, który podałaś, to kaolin i silica na pierwszych miejscach wyglądają obiecująco dla tłustej cery, bo to świetne absorbenty. Nie wiem natomiast w ogóle co to: Tocopheryl Acetate, Bisabolol. &plusmn. Trzeba poczekać aż ktoś bardziej obeznany się wypowie.
Tocopheryl! to witamina E a acetate oznacza jej strukturę przestrzenną. A Bisabolol to składnik rumnianku, powinien działać łagodząco, atybakteryjnie.
co to &plusmn nie wiem...

wydaje się, ze podkłąd jest super do cery tłustej
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:29   #1433
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

brzmi jak plus/minus;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:35   #1434
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Tocopheryl! to witamina E a acetate oznacza jej strukturę przestrzenną. A Bisabolol to składnik rumnianku, powinien działać łagodząco, atybakteryjnie.
co to &plusmn nie wiem...

wydaje się, ze podkłąd jest super do cery tłustej
Faktycznie, składniki bardzo przyjemne.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
brzmi jak plus/minus;]
To może raz jest rumianek, raz go nie ma.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:43   #1435
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

tzn &plusmn to po prostu znak (taki plusik nad minusikiem) - nie wiem czemu macie go w składzie zamiast znaczka albo "+/-" ktoś kodowanie sobie popsuł
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-03 o 13:45
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:05   #1436
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wlasnie ten puder Dermanord ma bardzo dobre opinie(na forach skandynawskich) u dziewczyn z cera sklonna do przeluszczania,wiec pewnie znowu zaryzykuje i kupie go.
bardzo bym chciala znalezc swoj ideal ,bo mam juz dosc probowania i zawze wracam pozniej z podkulonym ogonem do kompaktu body shopa,ktory dobrze maskuje i matuje.ale te mineraly kusza i kusza
Moze gdybym nie miala takiej problemowej cery ,to by mi nie zalezalo,az tak bardzo,ale moja cera ma troche blizenek potradzikowych,no i ciagle cos nowego wylazi.
Bez makijazu raczej trudno mi sie ludziom pokazac ,a taki mineralny pewnie mniej szkody robi,a jakby jeszcze pomagal ,to bym byla mega szczesliwa.

Wczoraj przetestowalam u kolezanki Isa dore.
Pomijajac fakt,ze kolor byl zle dobrany to puderek juz po 2 godz sie swiecil,ale on wogole
mial dosc widoczne drobinki.Pedzelek kabouki Isa dory tez nie najlepszy,drapal i szorstki,za te cene mozna kupic lepsze.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:16   #1437
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Wlasnie ten puder Dermanord ma bardzo dobre opinie(na forach skandynawskich) u dziewczyn z cera sklonna do przeluszczania,wiec pewnie znowu zaryzykuje i kupie go.
bardzo bym chciala znalezc swoj ideal ,bo mam juz dosc probowania i zawze wracam pozniej z podkulonym ogonem do kompaktu body shopa,ktory dobrze maskuje i matuje.ale te mineraly kusza i kusza
Moze gdybym nie miala takiej problemowej cery ,to by mi nie zalezalo,az tak bardzo,ale moja cera ma troche blizenek potradzikowych,no i ciagle cos nowego wylazi.
Bez makijazu raczej trudno mi sie ludziom pokazac ,a taki mineralny pewnie mniej szkody robi,a jakby jeszcze pomagal ,to bym byla mega szczesliwa.

Wczoraj przetestowalam u kolezanki Isa dore.
Pomijajac fakt,ze kolor byl zle dobrany to puderek juz po 2 godz sie swiecil,ale on wogole
mial dosc widoczne drobinki.Pedzelek kabouki Isa dory tez nie najlepszy,drapal i szorstki,za te cene mozna kupic lepsze.
isa dora ma 100% minerały? bo to kolosalna rożnica.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:02   #1438
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
isa dora ma 100% minerały? bo to kolosalna rożnica.
oczywiscie ze ni 100% mineraly
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:18   #1439
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
lepiej.
bo są niewidoczne i wyraźnie poprawiają jej kondycję.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli dobierzesz firmę, kolor i formułę idealną dla siebie to zdecydowanie TAK - twarz może wyglądać jak z okładki. Czasami to jednak długa droga i trzeba cierpliwie próbować różnych marek.
Np. dla mnie wspomniany przez Ciebie Mat Lumiere to była jedna wielka porażka, jak szybko go kupiłam tak szybko się go pozbyłam. Widać więc, że co uwielbiają jedni, nie musi służyć innym.
Zerknij sobie TUTAJ na zdjęcia porównawcze dziewczyn używających Everyday Minerals. To tylko przykład, bo świat minerałow nie kończy się przecież na EDM.

Dałyście mi do myślenia chociaż nadal podchodzę scepytcznie do tych minerałów to kusi mnie coraz bardziej żeby spróbować

Ale w takim razie mam razumieć że z dobraniem dobrego dla siebie pudru mineralnego jest jak z poszukiwaniem dobrego podkładu?? czyli długa droga
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:26   #1440
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dałyście mi do myślenia chociaż nadal podchodzę scepytcznie do tych minerałów to kusi mnie coraz bardziej żeby spróbować

Ale w takim razie mam razumieć że z dobraniem dobrego dla siebie pudru mineralnego jest jak z poszukiwaniem dobrego podkładu?? czyli długa droga
zalezy. Ja zawsze miałam koszmarne przeżycia z podkładami, a mineralny edm znalazłam za 1. razem zamawiając próbki. I kolor i formułę. Potem zachwyt tylko rósł jak zaczęłam używać start to finish fair dodatkowo.
Natomiast różne są doświadczenia odnośnie poszukiwania idealnego podkladu mineralnego, nie ma co się nastawiać że będzie ciezko.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.