Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 18:05   #2011
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dennuś najlepsze jest to ze ja miastowa całe życie. Kilkanaście lat temu wyprowadziłam się pod miasto, dosłownie parę kilometrów dalej. To był koszmar wydawało mi się że ja na koncu świata mieszkam, ze zadupie totalne, ziemniaków ani marchewki w sklepie nie można było kupić bo kto by to kupował ja każdy ma swoje wyhodowane. Dla mieszczucha to szok. Nie mogłam się przyzwyczaić długo.
Do tego bałam się wyjsc wieczorem z domu do ogrodu nawet, zeby mnie ktoś nie napadł przypadkiem, bo taki to koniec świata mi się wydawał.

Teraz miasto przyszło do mnie. I czy to takie fajne jest to nie wiem. Przede wszystkim nie ma spokoju już.
Wierzę. Bo bardzo się wszystko ostatnio pozmieniało. Ja u moich Rodziców na takiej prawdziwej wsi mam zawsze dobre słowo i ciepły kąt. To takie moje miejsce na naładowanie akumulatorów i odskocznia. Ale żal mi Rodziców, którzy tyle lat ciężko pracują, chciałabym, żeby w końcu odpoczęli.... A do tego wszystkiego często dochodzi niestety brak szacunku dla ludzi, którzy żyją z pracy rąk. Bolesne to.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:17   #2012
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny spedzilam dzisiaj 3 godziny jadąc autem, słońce coraz mocniejsze, coraz blizej wiosny, a ja wpadam w panikę. Dosłownie chyba nerwicy dostane, chyba zaczne sie cosmelanić codziennie tak jak Madziusia, nie wiem czy mi się na oczy już rzuciło, plam nie ma, nie można powiedzieć że są, bo to bez porównania to co było kiedys (jak pamietacie moje zblizenia z przed) ale ta moja skóra na twarzy jakas taka dziwna. Wypatruje bez przerwy plam, a właściwie ich powrotu. W kapeluszu się jeździ do dupy, po pierwsze ja lubię szybką jazdę i tak zawsze jeżdzę a kapelusz to mi tylko przeszkadza i widok zasłania, na niedzielnego kierowcę się po prostu nie nadaje, nie ten charakter. Normalnie mnie dzisiaj rozpacz ogarnęła po tej jeździe w pełnym słońcu.

P.S. A wogóle to nie mam zimowego kapelutka, ten co mam to chodziłam w nim w lecie.

Saga i Buczka i Denka też - nie przywitałam się jeszcze

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-12 o 18:23
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:31   #2013
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masimko no jeszcze slonce nisko jest i daje po twarzy.Ja sie troche rozleniwilam i raz dziennie uzywalam filtrow.Ale za to cosmelanie sie dziennie
Nasza madziusia to jednak anomalia,bo ja tez sie cholernie dlugo cosmelanie i moja twarz sie ne chce przyzwyczaic.Wlasciwie to sie przyzwyczaila,bo mi pory widac jak kratery.Nie jak na poczatku zabiegu.Chodzi mi o schodzenie skory!
Co do okrycia glowy,to zima nie lubie.Glowa mnie swedzi

I tej ivuskowej maseczki nie ma i nie bedzie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:33   #2014
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny spedzilam dzisiaj 3 godziny jadąc autem, słońce coraz mocniejsze, coraz blizej wiosny, a ja wpadam w panikę. Dosłownie chyba nerwicy dostane, chyba zaczne sie cosmelanić codziennie tak jak Madziusia, nie wiem czy mi się na oczy już rzuciło, plam nie ma, nie można powiedzieć że są, bo to bez porównania to co było kiedys (jak pamietacie moje zblizenia z przed) ale ta moja skóra na twarzy jakas taka dziwna. Wypatruje bez przerwy plam, a właściwie ich powrotu. W kapeluszu się jeździ do dupy, po pierwsze ja lubię szybką jazdę i tak zawsze jeżdzę a kapelusz to mi tylko przeszkadza i widok zasłania, na niedzielnego kierowcę się po prostu nie nadaje, nie ten charakter. Normalnie mnie dzisiaj rozpacz ogarnęła po tej jeździe w pełnym słońcu.

P.S. A wogóle to nie mam zimowego kapelutka, ten co mam to chodziłam w nim w lecie.

Saga i Buczka i Denka też - nie przywitałam się jeszcze
No, ja tez dzisiaj te same myśli w słoncu- i cieszyłam sie ze filtr na buzie nałożony jak trzeba....a co będzie wiosną i latem jak dach będę miec rozłożony.
Jakieś odlotowe czapki z daszkami mam- ale wkurzają mnie- bo zawsze na czole jakiś ślad po nich zostaje

idę młodszej gadzinie zadanie z ojczystego języka sprawdzić i z przyrody przepytać.

A apropo mieszczuchów- gdzie ta nasza koniara- znowu w stajni siedzi?????
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:36   #2015
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No Masi bardzo się cieszę że wróciłaś.
Może pojutrze dostanę ten podkład z filtrem shisheido nie wiem czy tak się pisze to zdam relację
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:36   #2016
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masimka a moze masz jakis specjal,coby pory zmniejszyc,co?.Ide sie tylko popryskac woda i zaraz wracam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:40   #2017
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka pory zanieś do krawcowej to Ci zmniejszy.A powaznie to można je zwężyć tylko chwilowo .Też mam rozszeżone
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 18:47   #2018
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
November właśnie widze że rządzimy
a gdzie tych mieszczuchów wywiało ?

Mam ponad tydzień zaległości, do tematu wiadomego nie wracam, co miałam powiedzieć to powiedziałam już, nic miłego dla mnie naprawdę, prać brudów publicznie na forum nie zamierzam, ani linczować kogokolwiek. Nie chce się więcej denerwować i stresować. Nie chce żeby się to ciagło dalej. Myślę że wszyscy mamy nauczkę. Internet nie jest do konca anonimowy jak nam się może wydawać. A za komputerami znajdują się przecież prawdziwi ludzie, którzy mają prawdziwe uczucia.
Jesli ktoś nie miał z tą nieprzyjemną dla mnie sprawą nic wspólnego to nie powinien czuć się winny. A ci ktorych to dotyczy to przecież sami wiedzą najlepiej.

Zrobiła się tu już z tego prawie telenowela brazilijska.

Chciałam też bardzo podziękować Madziusi. Madziusiu jesteś wielka. Masz u mnie medal za odwagę i uczciwość. Doceniam to naprawdę.

Chciałabym też podziękować pozostałym osobom które mnie wspierały. Tym których nie znam również.

Przykro mi , chciałabym ten wątek w sobie zamknąć, ale jeżeli i ja mam tu zostać, a zaczełam się wahać, to jednak to napiszę - inaczej to widzę Masimko. Jeżeli piszesz, że za komputerami sa prawdziwi ludzie to ja też do tej grupy nalezę. I ja , to co czuję, to nie poczucie winy lub jego brak, skoro nie jestem winna.
Ja czuję przykrość, że zostałam podejrzana, bo tak miałam sie prawo czuć, gdy napisałaś ogólnie , że ktos z naszego forum itd.
ja generalnie nie lubie takich niewyjasniań i rzucania w powietrze niedokończonych zdań. Niezwykle cenię Twoją wiedze merytoryczną dot. biochemii. Ona powala ścisloscią i wnikliwosci, ale za to, co ja osobiście teraz czuję - jestem na Ciebie zła.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:51   #2019
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ja też niczego na głowie nie znoszę. Ten kapelusz zakupiłam w zeszłym roku jak w maju do Chorwacji jechałam, strasznie się bałam że plam nabędę większych i cały czas w nim tam chodziłam. Nawet zdjęć nie ma teraz komu pokazać, bo na większości wyglądam przez to jak przez okno

Nic nie znam na rozszerzone pory, bo nie miałam nigdy z nimi kłopotu. Za to teraz troche dziwnie wygląda skóra na nosie i obok, tak jakby były większe.
A wogóle to wszędzie pisze że cosmelan zmniejsza pory przecież. Sama byłam zaskoczona wyglądem swoich.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:21   #2020
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamilio napisałam że nie chciałabym ciągnąć tego dalej, ponieważ moim zamiarem nie jest wywołanie armagedonu na wątku. Wystarczy że już zatrząsł się w posadach. Nie wyjaśnimy w ten sposób niczego, to by było tylko moje słowo przeciwko twojemu słowu. Bez Kamyplamy nie wyjasnimy w tym momencie niczego. Nikt na forum nie przyznał się do pisania do niej na priv. Oprócz Madziusi której chwała jest za to że się przyznała i Madziusiu jak będziesz to czytać to chcę żebyś wiedziała ze bardzo to doceniam. Odwaga cywilna to coś czego nie mają wszyscy. Dlatego wspomniałam o anonimowym internecie, który nie jest aż tak bardzo anonimowy bo ślad jednak zostaje. Ślad w postaci listów.
Niestety wyjątek Madziusi potwierdza regułę. Nie ona jedna napisała w ten dzień i w poprzedni. Nie byłoby w tym nic złego, każdy ma do tego prawo przecież, nie kwestionuje go. Ważne jest co się pisze. Dwa spośród ośmiu listów dotyczyły niestety mojej osoby i nie były to "listy polecajace", wręcz przeciwnie. Niestety aż dwa.
Zachowanie Kamyplamy w ten dzień moze się niektórym wydać dziwne, ale tylko niektórym. Bo ci którzy do niej napisali wtedy wiedzieli że ona odreagowywuje to co się dzieje na privie po prostu od razu na forum. To był jej błąd, bo przez swoje zachowanie stała się mało wiarygodna praktycznie dla wszystkich. Ma jednak mocne argumenty nadal. I myślę że najlepiej skończyć to w tym momencie. Do opublikowania ich na forum na szczęście nie doszło (a taki miała zamiar początkowo).Dodam jeszcze że Kamaplama w żaden sposób mnie nie obraziła jak niektórzy sądzili.
To co się wydarzyło mozemy potraktowac wszyscy jako poważne ostrzeżenie, bo niewiele trzeba żeby wszystko zbużyć. Dla mnie to też jest nauczka.

Ja w tym momencie na tym temat kończę.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-12 o 19:36
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:32   #2021
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Nie chcę już dalej ciągnąć tego tematu ale te 8 listów?Nas tu przecież udzielających się jest niewiele więcej.To prawie wszystkie musiałyby do niej napisać -dziwne I tylko Madziusia się przyznała?-dziwne
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 19:39   #2022
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Nie chcę już dalej ciągnąć tego tematu ale te 8 listów?Nas tu przecież udzielających się jest niewiele więcej.To prawie wszystkie musiałyby do niej napisać -dziwne I tylko Madziusia się przyznała?-dziwne
anuska ,to za pory
No coz,nie chca baby o tym gadac,to nie! Szkoda tylko ,bo posmak pozostal cholerny.Masimko nie wierze,zeby ktoras z nas mogla Cie obrazic.I moze lepiej jakw niewiedzy zostane!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:52   #2023
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
anuska ,to za pory
No coz,nie chca baby o tym gadac,to nie! Szkoda tylko ,bo posmak pozostal cholerny.Masimko nie wierze,zeby ktoras z nas mogla Cie obrazic.I moze lepiej jakw niewiedzy zostane!

Ja też nie wierzyłam, możesz się tylko domyslać jak się poczułam. W pysk dostać to chyba mało. 6 osób napisało od razu na gorąco jak Kamaplama była na forum wtedy, a dwa liściki nieszkodliwe przyszły na następny dzień od osób które nie miały okazji dzień wcześniej tego zrobić bo ich nie było. W tym Madziusia.
Poprzestańmy na tym. Kto chce niech się w detektywa bawi. Amen.


Lepiej napisz co wyprawiasz z tą Białą Perłą. Iv cię przecież ostrzegała, jak wybielałam zabki z Castrolem to cały wątek przeczytałam o wybielaniu a było tego 80 stron. Uwrażliwia zęby bardzo tak samo jak paski Whitestrips które też w aptece można dostać. Pisałam do stomatologów którzy się udzielają na tamtym wątku.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-12 o 19:55
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:55   #2024
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

dobra,zmiana tematu!
Macie moze najnowszy numer Pani? Ide jutro do fryzjera i tak sobie pomyslalam,ze moze obcilbym sobie grzywke jak Joanna Brodzik,co? Glupi pomysl?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:57   #2025
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzyłam, możesz się tylko domyslać jak się poczułam. W pysk dostać to chyba mało. 6 osób napisało od razu na gorąco jak Kamaplama była na forum wtedy, a dwa liściki nieszkodliwe przyszły na następny dzień od osób które nie miały okazji dzień wcześniej tego zrobić bo ich nie było. W tym Madziusia.
Poprzestańmy na tym. Kto chce niech się w detektywa bawi. Amen.


Lepiej napisz co wyprawiasz z tą Białą Perłą. Iv cię przecież ostrzegała, jak wybielałam zabki z Castrolem to cały wątek przeczytałam o wybielaniu a było tego 80 stron. Uwrażliwia zęby bardzo tak samo jak paski Whitestrips które też w aptece można dostać. Pisałam do stomatologów którzy się udzielają na tamtym wątku.
No wlasnie!!!!! ivus mi po lapach od Ciebie dala za ta biala perla.To na razi nic nie robie,bo sie troszke boje! A co? To az tak szkodliwe?
I sama tez wybielalas!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:01
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:01   #2026
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dobra,zmiana tematu!
Macie moze najnowszy numer Pani? Ide jutro do fryzjera i tak sobie pomyslalam,ze moze obcilbym sobie grzywke jak Joanna Brodzik,co? Glupi pomysl?

Buczka jesteś pewna,że to jest nowy numer ? Dzisiaj lukałam w sklepie ale nie widziałam Z Brodzikowej grzywki na forach się śmieją,ale tobie byłoby chyba w takiej fajnie.

Masi dobrze,że wrócilaś

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:02
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:01   #2027
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Winii ja to sukni nie pamiętam. Pamiętam za to wystający z niej biuścik

Buczka, którą z tych maseczek chcesz to Ci jutro zamówię i gdzie wysłać?


Heh ja z miasta jestem.... małego.... i w bloku mieszkam i ...teraz to się z Wami nie mogę bawić?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:02   #2028
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Mialam cos napisac i po poscie Masimki zapomnialam

Juz wiem,prychol mi urosl na policzkunie pryszcz a prycholWykurzyc dziada cosmelanemPomoz e?Malo pryszczata jestem,ale to cuuuuus to ekstra zawodowa niespodzianka
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:06
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:04   #2029
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Winii ja to sukni nie pamiętam. Pamiętam za to wystający z niej biuścik

Buczka, którą z tych maseczek chcesz to Ci jutro zamówię i gdzie wysłać?


Heh ja z miasta jestem.... małego.... i w bloku mieszkam i ...teraz to się z Wami nie mogę bawić?
hi,hi.Tez teraz w bloku mieszkamI wcale nie jest tak zle
Ivus ja jeszcze do jednej apteki jutro podskocze,a jak sie nie uda to...bede Ci lukrowac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:07   #2030
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczka jesteś pewna,że to jest nowy numer ? Dzisiaj lukałam w sklepie ale nie widziałam Z Brodzikowej grzywki na forach się śmieją,ale tobie byłoby chyba w takiej fajnie.

Masi dobrze,że wrócilaś
Nowy styczniowyMyslisz ,ze bedzie mi pasowac?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:08   #2031
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No wlasnie!!!!! ivus mi po lapach od Ciebie dala za ta biala perla.To na razi nic nie robie,bo sie troszke boje! A co? To az tak szkodliwe?

Przede wszystkim efekt krótkotrwały. Maksimum do miesiąca około się utrzymuje.
No i zęby wrażliwe się robią. Ale zęby zębami, dziąsła na tym najbardziej cierpią. Jak znajdę to co mi ludzie odpisali to ci wyślę.

Niestety ja używałam paski. Jak siedziałam po masce w domu dwa tygodnie to sobie wymyśliłam że wybiele zabki, zamówiłam paski na allegro, wtedy nic o nich nie czytałam, bo po co. Jak używałam bolało, ale kuracje przeszłam, po miesiacu wszystko było znów jak przedtem.

Dlatego z Castrolem zdecydowałyśmy się na Opalescence. Metodę którą stosują dentyści. Tylko myśmy zrobiły to same, wyczytałam wszystko co mozłiwe na ten temat. Znalazłam protetyka, Castrolkowi nawet jakiś tańszy gabinet znalazłam w Starogardzie. Protetyk nam zrobił nakładki. Ja płaciłam 100, a Castrolek chyba 130 zł. Żel sprowadziłyśmy z hurtowni stomatologicznej. 200 zł kosztowało wszystko!!!! Efekt na parę lat. Sorry 260 zł bo byłam na odkamienieniu ząbkąw przed wybielaniem. Póki tu siedzisz leć do protetyka i zrobi ci nakłądki żelowe z dnia na dzień. Robiłysmy przed świetami.

Wybielanie ta metodą u stomatologoa w zaleznosci od regionu od 600-1000 zł(oczywisćie z nakłądkami juz i żelem)

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:12
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:08   #2032
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
hi,hi.Tez teraz w bloku mieszkamI wcale nie jest tak zle
Ivus ja jeszcze do jednej apteki jutro podskocze,a jak sie nie uda to...bede Ci lukrowac
E tam Buczka, mi nie jest źle w bloku, bo ja leser jestem w sprawach koszenia trawy, sadzenia kwiatków, zgrabiania liści itp. Wiem co mówię, bo u mamy na działce bywam, to ogrom pracy jak się chce, żeby ładnie było.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:08   #2033
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Heh ja z miasta jestem.... małego.... i w bloku mieszkam i ...teraz to się z Wami nie mogę bawić?
Iv ze mną się możesz pobawić Ja też " jestem z miasta to widać,słychać i czuć ..."
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:11   #2034
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Tajga- ja nie kupowłam na allegro- dzisiaj mam odebrać swój drugi słoiczek od Masimkowej p. dr , która jest teraz i moją Płaciłam 450zł i ma byc ciemny- musztardowy, nie ten bielący.


MASI odezwij się wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!,

Novi - czyli mam rozumieć, że lepszy jest ten ciemniejszy??
Ten który dostałam po zabiegu jest koloru właśnie musztardy, ale nie powiedziałabym że jest ciemny. Może inaczej....po nałożeniu ma kolor na skórze taki żółtawo-opalony (coś jak podkład).
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:13   #2035
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No a ja się bałam przyznać żem też z miasta
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:13   #2036
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzyłam, możesz się tylko domyslać jak się poczułam. W pysk dostać to chyba mało. 6 osób napisało od razu na gorąco jak Kamaplama była na forum wtedy, a dwa liściki nieszkodliwe przyszły na następny dzień od osób które nie miały okazji dzień wcześniej tego zrobić bo ich nie było. W tym Madziusia.
Poprzestańmy na tym. Kto chce niech się w detektywa bawi. Amen.


Lepiej napisz co wyprawiasz z tą Białą Perłą. Iv cię przecież ostrzegała, jak wybielałam zabki z Castrolem to cały wątek przeczytałam o wybielaniu a było tego 80 stron. Uwrażliwia zęby bardzo tak samo jak paski Whitestrips które też w aptece można dostać.
Masi, a jestes pewna, ze te listy nie były spreparowane? Rozumiem, że zostały przekazane do Ciebie, ale może pozmieniane w treści? Bo jakos mi to do niczego nie pasuje - nagle aż 6 z nas zgodnie pisze do kamyplamy paszkwile na Ciebie i w dodatku zbiorowo. Raczej wygląda mi to na próbę jakiejs zemsty, manipulacji, by nam Twoje porady odebrać, bo jesteś osobą, ktorej bardzo nam zabraknie.
Ale ok, jesli nie zechcesz odpowiedzieć. Ja tylko próbuję zrozumieć. Bo mam wątpliwości.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:14   #2037
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
witam
ja kupowałm na allegro cały zestaw i jestem zadowolona, na pewno jest to orginalny produkt, co do cos2 tezsie zastanawiam nad tym sprzedawcą, w sumie nie ma negatywów.... nie sadze zeby wciskał podróby
caterina - dzieki za informację.
Jeszcze jedno... czy sprzedawca ma nick : tomhorn??
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:14   #2038
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Novi - czyli mam rozumieć, że lepszy jest ten ciemniejszy??
Ten który dostałam po zabiegu jest koloru właśnie musztardy, ale nie powiedziałabym że jest ciemny. Może inaczej....po nałożeniu ma kolor na skórze taki żółtawo-opalony (coś jak podkład).

Nowa formula cosm.jest jak podklad dla chorych bladziochowWyglada na to,ze masz stara wersje,niby bardziej inwazyjna,ale wlasnie ja wolalam.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:15   #2039
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masimko to dawaj znac,moze te nakladki tutaj zrobie?Czy trzeba miec znajomego dentyste a reszte na allegro!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:15   #2040
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Masi, a jestes pewna, ze te listy nie były spreparowane? Rozumiem, że zostały przekazane do Ciebie, ale może pozmieniane w treści? Bo jakos mi to do niczego nie pasuje - nagle aż 6 z nas zgodnie pisze do kamyplamy paszkwile na Ciebie i w dodatku zbiorowo. Raczej wygląda mi to na próbę jakiejs zemsty, manipulacji, by nam Twoje porady odebrać, bo jesteś osobą, ktorej bardzo nam zabraknie.
Ale ok, jesli nie zechcesz odpowiedzieć. Ja tylko próbuję zrozumieć. Bo mam wątpliwości.
OOOO właśnie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.