Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 21:25   #1231
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Pastereczko, ja tam na twój staż nie patrzę bo widzę że masz już ponad 3000, a pamiętam jak stosunkowo niedawno 1000 przeganiałaś - na prochach się rozkręciłaś :P
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:25   #1232
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
słusznie prawisz
choć samolot to i tak najmniejsze prawdopodobieństwo wśród środków transportu
powodzenia i szerokich lotów (12 października, tak?)
Tak , dokładnie 2 tygodnie zostało...już się przestałam cieszyc bo za dużo rzeczy na raz mi się zwaliło, a jeszcze mnie duzo czeka za 3 tygodnie , potrzebuję sił , zdrowia i usmiechu a tu wszystko mi się wali na głowę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:27   #1233
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ależ ja nie mam nic do ukrycia, już tu zresztą kiedyś o studiach pisałam. Skończyłam stosunki międzynarodowe i studia europejskie, załapałam się też na kawałek filologii włoskiej. I dwa lata temu zrobiłam roczny kurs w Europejskiej Akademii Dyplomacji.
włoski kocham języki...ucze sie hiszpańskiego od 4 lat, teraz mam zajawke na fracuski, a na półce leży i czeka jakaś tam książka do nauki włoskiego... moim marzeniem jest ogarnać je wszystkie chociaż na poziomie średnio zaawansowanym

selene, głowa do góry ja to jestem uwazana za pechowca, zawszze mam pod górkę ale nawet ja wiem, że po zimie zawsze przychodzi wiosna, po nocy dzień itp itd skoro teraz sie wali na głowę, to potem bedzie tylko lepiej. czasem taka mysl pomaga
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-27 o 21:28
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:30   #1234
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

GAbs, to prawda- wczesniej czytalam tylko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:31   #1235
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
włoski kocham języki...ucze sie hiszpańskiego od 4 lat, teraz mam zajawke na fracuski, a na półce leży i czeka jakaś tam książka do nauki włoskiego... moim marzeniem jest ogarnać je wszystkie chociaż na poziomie średnio zaawansowanym
Poważnie, uważam, że moim największym edukacyjnym błędem było przerwanie tej filologii. Ale już po prostu fizycznie nie dawałam rady. To był mój trzeci kierunek. Na stosunkach byłam już wysoko, szkoda więc było rezygnować, za europejskie płaciłam, więc szkoda było kasy, która już na szkołę poszła, więc padło na tą nieszczęsną filologię (na której zresztą francuskim też mnie katowali i łaciną ).
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:31   #1236
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a ja teraz dzieki Tobie dowiedziałam sie o tym - i nie patrzcie na date zarejestrowania na wizazu o ile nie chcecie sie turlac ze smiechu, ja tez myslalam ze z googli wklejacie ikonki ........ i tu nie dam zadnej

No nie mogę...
W sumie ja przez przypadek bo się okienko rozleniwiło i na chwilę rozkurczyło Tak nie dowiedziałabym się chyba nigdy , no i Ty też
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:35   #1237
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

łacina jest ok moja siostra chodziła do medyka to jej podczytywałam podrecznik do łaciny, baaardzo mi sie podobalo.

ja po filologii ang, jako drugi jezyk wlasnie hiszpanski mialam (dziekowalam Bogu ze nie niemiecki, ktorego nie znosze i sluchac nie moge jako jedynego chyba jezyka na swiecie) no i teraz ten francuski zaczynam od dwoch tyg... super bardzo mi sie podoba jak na razie

ochhh, marze tez o japonskim, ale to juz za wiele jak na mój mały choć lingwistyczny rozumek

a moze teraz ? czy juz nie ma opcji u Ciebie na ten włoski?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-27 o 21:36
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 21:40   #1238
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dominiko, polecasz jakies miejsce gdzie warto zrobic laser w trojmiescie?

500zl za studia to kupa pieniedzy, u nas sie tyle placi tylko za prawo zaoczne na prywatnej uczelni (tj na ug jest drozej chyba)
mam kolege ktory jest na dziennych w jezyku angielskim i musi placic 5k za semestr
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:40   #1239
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a moze teraz ? czy juz nie ma opcji u Ciebie na ten włoski?
Opcja jest, tylko na regularne studia to już raczej nie pójdę. Szukałam w tamtym roku w moim mieście kursu, ale okazało się, że włoski owszem, ale tylko dla początkujących i w zasadzie wszystkie grupy i tak rozpadają się po kilku miesiącach, bo generalnie ludzie zaczynają naukę dla podłapania podstaw języka i wyjeżdżają do pracy do Włoch.
A łaciny wyjątkowo nie lubiłam. Francuski wydawał mi się natomiast trudny ze względu na wymowę, ciężko było mi się przestawić z angielskiego.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:42   #1240
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zawsze mnie zastanawia, gdzie chcą pracować ludzie po socjologi? jaka jest Twoja wymarzona praca?
Na pewno nie bezpośrednio związana z socjologią bo prawda jest taka, że ten kierunek daje dużo, ale bardziej "życiowo" niż "karierowo", a na dodatek po kawałku z kilku dziedzin. Teoretycznie po socjologii można pracować wszędzie i nigdzie Ten kierunek wzięłam świadomie i chętnie, ale bardziej "po drodze", żeby z czegoś zrobić tego licencjata, bo moim celem od początku jest właśnie ZZL i Zarządzanie kadrami na które się na mgr wybieram (tych kierunków nie ma na lic.). Musiałam czymś wypełnić lukę, a socjologia się wiąże, daje podstawy współpracy z ludźmi (i wiele niepotrzebnych rzeczy też ), ogólnie to przyjemny, życiowy kierunek. Jednak karierę na nim opierać - duża odwaga albo głupota wg mnie Odpowiadając na pytanie - wymarzona praca to praca właśnie w dziale personalnym jakiejś fajnej firmy motywowanie pracowników, zatrudnianie, urlopy itp. - byleby niezwiązane z księgowością bo ja się liczb boję Nie widzę problemu w 8-godzinnym siedzeniu za biurkiem w przeciwieństwie do mojej kumpeli - żywioł nie kobieta, od zawsze powtarza że ona by tak nie dała rady

W trakcie studiów oprócz praktyk w dziale personalnym (tak a konto ZZL) zrobiłam jeszcze dwa duże szkolenia w MARRze. Fajnie wspominam i na pewno się tam jeszcze wybiorę

Wydaje mi się, że się staram wzbogacać doświadczenie i umiejętności, nie mam poczucia winy (no może o tyle że nie pracowałam w te wakacje...), ale jest jedno co mnie dobija kiedy myślę o tym, jak to kiedyś się będę o pracę starać... JĘZYKI angielski pomimo 13 lat nauki na poziomie niezbyt lotnym (łamaną angielszczyzną się dogadam), niemieckiego zapominam a i zapał do odświeżania opada (a jeszcze 3 lata temu mówiłam bardzo dobrze, maturę rozszerzoną śpiewająco zdałam... przydałaby się kolejna wizyta w Niemczech do mobilizacji).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:43   #1241
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
mam kolege ktory jest na dziennych w jezyku angielskim i musi placic 5k za semestr
a na ktorej uczelni?

ja placilam 1-2 semestr 380 zl, a teraz za 3-4 500 (uzupelniajace mgr)... tak bylo od poczatku w umowie wiec to nie jest tez tak, ze nagle nam podniesli. jesli wziac srednią za cale studia to wychodzi mniej wiecej... średnio no
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 21:48   #1242
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
j

a co studiujesz? w ogóle wszystkie studiujące proszę się pochwalić, co studiujecie

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

no tak jak zwykle, jak ja cos napisze to nikt nie odpowiada
No, już dobrze odpowiada, odpowiada Prawo, rok V się melduje. Epizod z filologią angielską skończył się po roku

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość

a i przy niektórych wadach dzieci koniecznie powinny nosić okulary, to pozwala zatrzymać a nawet odwrócić postęp wady!!!
a są już teraz delikatne i ładne oprawki dla dzieci i plastikowe "szkła"
Zgadza się, przy niektórych wadach, ale ja pisałam o klasycznym niedowidzeniu i lekkim astygmatyzmie. U dzieci 8-12 lat takie wady same często ulegają zmniejszeniu, natomiast dobranie w tym czasie okularów może spowolnić proces "samonaprawy".

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

a ja juz się boję Wam coś napisać...po siatkówce znów byłam na pogotowiu bo mi kręgosłup odmówił posłuszeństwa..Chcieli mi dać tydzień zwolnienia ale ja zwariuje tyle w domu więc poprosiłam o 3 ...Kręgosłup mój swoje przeszedł, boli mnie od dwóch lat...Jak nie przejdzie zrobia mi prześwietlenie..co tydzień to gorzej. Zaczynam sie naprawdę bać bo mam 25 lat , rozwalony kręgosłup , kolana bo mi sie fitnesu i sportu zachciało...Ciągle coś..jak tak dalej pójdzie z moim szczęściem to mój samolot chyba nie doleci do Berlina..
Selene, pechowcu mały, uważaj na siebie. Też mam skłonność do zgarniania pecha z odległości dziesięciu kilometrów, ale Ciebie to pod klosz wsadzić i poduchami wolną przestrzeń wyłożyć

Ja sobie żartuję, nie chcę Cię urazić, dobre jest to, że do tej pory ze wszystkiego wychodziłaś obronną ręką i niech tak zostanie Bo co my zrobimy bez Twoich zabójczych txt
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:50   #1243
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Widzę, że podczas gdy pisałam swoje wypociny ostatnie poruszyłyście temat który i ja ruszyłam ehhh hiszpański też mi się marzy, uczyłam się pół roku ale musiałam zrezygnować, bo mi się zaczęły zajęcia nakładać na siebie... Podręcznik i słownik leżą w szafce, kiedyś wrócę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:51   #1244
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja bardzo lubiłam łacinę - ale to chyba kwestia świetnej nauczycielki.

Teraz się czaję na hiszpański - kilka słów już znam i książki kupione ale na razie nie mam czasu
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:52   #1245
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Pastereczko to teraz już wiem, dlaczego tak skromnie emotki dozowałaś

zmęczonam
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 21:59   #1246
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Selene, pechowcu mały, uważaj na siebie. Też mam skłonność do zgarniania pecha z odległości dziesięciu kilometrów, ale Ciebie to pod klosz wsadzić i poduchami wolną przestrzeń wyłożyć

Ja sobie żartuję, nie chcę Cię urazić, dobre jest to, że do tej pory ze wszystkiego wychodziłaś obronną ręką i niech tak zostanie Bo co my zrobimy bez Twoich zabójczych txt
Evelinko , Kamilko, Winly.. No mam pecha starsznego. Powiem Wam bo już mam dość trzymania w sobie. Za 3 tygodnie będę miała robioną poważną korektę nosa. Wiem , że zapewne większość z Was pomyśli że jestem stuknięta , ale mam kompleks którego nie mogę przeżyć, przez który często się bardzo żle czuję i chciałabym się go pozbyć. Będę miała skaracany , ścinany i co najgorsze zwężany więc prosty zabieg nie jest. Marzyłam o tym całe życie , teraz postanowiłam że to zrobie, ale po ciągu ostatnich wydarzeń zastanawiam się czy dobra decyzję podjęłam. Jak mi na czymś bardzo zależy to nigdy nie wychodzi...No i nie mam wspacia, mama nie wie , TZ za bardzo mnie nie wspiera , jest nawet przeciwny...Wygadałam się...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:01   #1247
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Dominiko, polecasz jakies miejsce gdzie warto zrobic laser w trojmiescie?

500zl za studia to kupa pieniedzy, u nas sie tyle placi tylko za prawo zaoczne na prywatnej uczelni (tj na ug jest drozej chyba)
mam kolege ktory jest na dziennych w jezyku angielskim i musi placic 5k za semestr
O jaki laser ci chodzi? Bo jak na oczy to na Chmielnej, ja tam byłam na badaniach, ale mnie przerzucili na zabieg do Torunia ze względu na jakieś właściwości mojej rogówki w lewym oku...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:06   #1248
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Gadmarko ty lepiej opowiadaj jak było:d i pokazuj się!! Frenko kupilas kredki? Ja się wlasnie skusilam na ten zestaw za 33euro i są boskieeee! Vio- uwielbiam Twoje podejście do życia i Twoje posty czytać. I jeszcze chciałam dużo powiedzieć, ale pisze z tel i bez emotek ani pogrubienia to jak potluczona trochę:/. Aaaa... Studiowalam tez ang i teraz tutaj księgowość a pozniej coś biznesowego i niemieckiiii:ślina:
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:08   #1249
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Evelinko , Kamilko, Winly.. No mam pecha starsznego. Powiem Wam bo już mam dość trzymania w sobie. Za 3 tygodnie będę miała robioną poważną korektę nosa. Wiem , że zapewne większość z Was pomyśli że jestem stuknięta , ale mam kompleks którego nie mogę przeżyć, przez który często się bardzo żle czuję i chciałabym się go pozbyć. Będę miała skaracany , ścinany i co najgorsze zwężany więc prosty zabieg nie jest. Marzyłam o tym całe życie , teraz postanowiłam że to zrobie, ale po ciągu ostatnich wydarzeń zastanawiam się czy dobra decyzję podjęłam. Jak mi na czymś bardzo zależy to nigdy nie wychodzi...No i nie mam wspacia, mama nie wie , TZ za bardzo mnie nie wspiera , jest nawet przeciwny...Wygadałam się...
Wiesz, Selene, zaczęłaś od jakiegoś czasu coś przebąkiwać, a ja zaczęłam się domyślać ... Nie chciałam być natrętna, więc nie wypytywałam, ale jak ostatnio napisałaś, że będziesz mocnego korektora bardzo potrzebować, to się już tylko utwierdziłam się w przekonaniu Tylko że oczy obstawiałam Skoro podjęłaś taką decyzję, to na pewno wiesz, co robisz i nie jest to pochopne. Ja cię rozumiem, sama parę rzeczy bym poprawiła i niewykluczone, że kiedyś to zrobię.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:10
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 22:13   #1250
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Vio- uwielbiam Twoje podejście do życia i Twoje posty czytać
To miłe zwłaszcza że czasem sama stwierdzam, że chyba zanudzam swoimi wywodami...


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Powiem Wam bo już mam dość trzymania w sobie. Za 3 tygodnie będę miała robioną poważną korektę nosa. Wiem , że zapewne większość z Was pomyśli że jestem stuknięta , ale mam kompleks którego nie mogę przeżyć, przez który często się bardzo żle czuję i chciałabym się go pozbyć. Będę miała skaracany , ścinany i co najgorsze zwężany więc prosty zabieg nie jest. Marzyłam o tym całe życie , teraz postanowiłam że to zrobie, ale po ciągu ostatnich wydarzeń zastanawiam się czy dobra decyzję podjęłam. Jak mi na czymś bardzo zależy to nigdy nie wychodzi...No i nie mam wspacia, mama nie wie , TZ za bardzo mnie nie wspiera , jest nawet przeciwny...Wygadałam się...
Selene - nawet nie wiesz jak bardzo ja Cię rozumiem... naprawdę. Trzymam kciuki mocno, żeby Twoje marzenie się spełniło, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, żebyś była dumna z nowego nosa.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:15   #1251
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ja raczej bym nie poprawiala, ale moja znajoma duzą korekte sobie generalnie porobila w 3mjsc i o nosie mowila ze nie jest to znowu takie straszne przezycie- co innego biuscik

Violett przypominasz mnie iles tam lat temu niekiedy, az sie czasem pod nosem smieje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:17
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:16   #1252
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wiesz, Selene, zaczęłaś od jakiegoś czasu coś przebąkiwać, a ja zaczęłam się domyślać ... Nie chciałam być natrętna, więc nie wypytywałam, ale jak ostatnio napisałaś, że będziesz mocnego korektora bardzo potrzebować, to się już tylko utwierdziłam się w przekonaniu Tylko że oczy obstawiałam Skoro podjęłaś taką decyzję, to na pewno wiesz, co robisz i nie jest to pochopne. Ja cię rozumiem, sama parę rzeczy bym poprawiła i niewykluczone, że kiedyś to zrobię.
No wystarczyło że byś przeczytała moje pierwsze wątki...Dotyczyły również chirurgii. No wiem co robię, nie jest to pochopne...ale duże ryzyko, a do tego moje szczęście..TZ stwierdził że mnie Bóg chce ostrzec może przed czymś, więc mnie tym spostrzeżeniem dobił. Mam bardzo dobrego chirurga, 2 dni zostaje w klinice, 10 dni gips i wielkie śliwy pod oczami, które nie wiem jak ukryje bo tu tez nie chcę żeby wiedzieli
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:22   #1253
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No wystarczyło że byś przeczytała moje pierwsze wątki...Dotyczyły również chirurgii. No wiem co robię, nie jest to pochopne...ale duże ryzyko, a do tego moje szczęście..TZ stwierdził że mnie Bóg chce ostrzec może przed czymś, więc mnie tym spostrzeżeniem dobił. Mam bardzo dobrego chirurga, 2 dni zostaje w klinice, 10 dni gips i wielkie śliwy pod oczami, które nie wiem jak ukryje bo tu tez nie chcę żeby wiedzieli
No co ty, myślisz, że ślicznego nowego noska nie zauważą? Wmówisz wszystkim, że to polskie powietrze ma taki zbawienny wpływ na rysy twarzy? I tak się domyślą, więc się zupełnie nie przejmuj. Ja w najbliższym otoczeniu otwarcie powiedziałabym co i jak, żeby uciąć plotki i spekulacje. A twój mężczyzna mówi tak, bo się o ciebie niepokoi. Pokochał cię taką, jaką jesteś, kompleks jest tylko twojej głowie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:25   #1254
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No nie jest to bolesne wcale , więc o to sie nie boję-bólu zero. Najgorsze są sińce, ja po 2 tyg wracam do Norge i muszę tak zrobic żeby się nie zorientowali. Będzie ciężko bo to przecież lekarze . Najczęściej znajomi nie zauważają takich korekt , mój nos nie jest taki duzy , dla niektórych nawet normalny, więc nawet jak zauważą zmiany to ciężko im będzie tak naprawdę się zorientować. Gorzej jak to nie zejdzie szybko, niektórym po miesiącu znika dopiero...
Violl ...Zrobiłam sobie super smokey eye na imprezę , i chciałam zrobic zdjęcie żeby Wam pokazać, niestety mój kompleks nie pozwolił mi wsadzić tych zdjęć na plotkowy... Ciężko będzie dziewczyny...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:25   #1255
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Selene to będzie brdzo wscibsko ale..... Nos...? Bo mi się marzą dwie operacje-nie krzyczeć!!-ale nie mogę się zebrać za research i bliscy cha mnie odwieść od tego..:/. Edit: teraz doczytalam.... No ale myślisz ze wrócisz do formy przed powrotem do losiowa...?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:29
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:31   #1256
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A łaciny wyjątkowo nie lubiłam. Francuski wydawał mi się natomiast trudny ze względu na wymowę, ciężko było mi się przestawić z angielskiego.
to prawda....z wymową sobie nie radzę jak na razie ale walczę
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Na pewno nie bezpośrednio związana z socjologią bo prawda jest taka, że ten kierunek daje dużo, ale bardziej "życiowo" niż "karierowo", a na dodatek po kawałku z kilku dziedzin. Teoretycznie po socjologii można pracować wszędzie i nigdzie
właśnie tak mi się wydaje... że to nic konkretnego, takie lanie wody troche ta socjologia
Cytat:
Zarządzanie kadrami na które się na mgr wybieram (tych kierunków nie ma na lic.). [...] Odpowiadając na pytanie - wymarzona praca to praca właśnie w dziale personalnym jakiejś fajnej firmy motywowanie pracowników, zatrudnianie, urlopy itp. - byleby niezwiązane z księgowością bo ja się liczb boję
moja siostra jest kadrową i liczb tam nie unikniesz, licząc wypłąty niestety. Ja to straszna noga ejstem z matmy, liczyc w ogóle nie umiem

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Evelinko , Kamilko, Winly.. No mam pecha starsznego. Powiem Wam bo już mam dość trzymania w sobie. Za 3 tygodnie będę miała robioną poważną korektę nosa. Wiem , że zapewne większość z Was pomyśli że jestem stuknięta , ale mam kompleks którego nie mogę przeżyć, przez który często się bardzo żle czuję i chciałabym się go pozbyć. Będę miała skaracany , ścinany i co najgorsze zwężany więc prosty zabieg nie jest. Marzyłam o tym całe życie , teraz postanowiłam że to zrobie, ale po ciągu ostatnich wydarzeń zastanawiam się czy dobra decyzję podjęłam. Jak mi na czymś bardzo zależy to nigdy nie wychodzi...No i nie mam wspacia, mama nie wie , TZ za bardzo mnie nie wspiera , jest nawet przeciwny...Wygadałam się...
hmmm jak tez mam kompleks na puncie nosa, ale chyba bym się nie odważyła mimo wszystko

Pastereczko biuscik inna sprawa? też mam kompleks i tez bym sie nei zdecydowała, już na ten nosek prędzej

Lemirko, Violl hiszpański jest prosty i przyjemny, nic tylko zacząć na prawdę łatwo wchodzi, polecam La cucaracha

selene .... wydaje mi sie, że zauważą zmiany- przecież człowiek od razu inaczej wygląda jak coś zmieni nawet jak ktoś ma krzywuska noska to sie wszyscy dookoła przyzwyczajają

ev podziwiam za prawo ambitniak
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:36
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:32   #1257
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ferg na Ciebie już się tyle napatrzyłam i napodziwiałam, że jak powiesz że chcesz operować coś na TWARZY to chyba umrę w butach. Jak takie piękności chcą operacji plastycznych to ja już nie mam komentarza... jeśli masz kompleksy to są bardzo mocno wypaczone. Chętnie usłyszę konkrety ;> chyba że to zbyt prywatne, nie chcę być wścibska.
Noskowi Seleny się nie przyglądałam więc nie oceniam, chociaż jak kiedyś wrzucałaś Selene foty w różnych kolorach włosów to żaden nieładny nos mi się w oczy nie rzucił...!

Natomiast biust w rozmiarze "ABC" widzą wszyscy



edit: Winly no właśnie ja nie chcę być kadrową tylko pracować PRZY kadrach, w dziale personalnym, zajmować się umiejętnościami miękkimi pracowników jakieś liczby będą na pewno jak wszędzie, ale broń mnie Boże od jakichś budżetów, wypłat...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-09-27 o 22:35
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:37   #1258
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No właśnie Kamilko większość ludzi czegoś takiego doświadczyła. Znajomi doszukiwali się zmian we fryzurze, brwiach itd...Chyba że ktoś miał bardzo wielkiego garba lub rażącą wadę...Dziewczyna mi doradziła żebym zmieniła całkiem fryzurę , wystarczy grzywka konia i jeżeli sińców nie będzie to ludzie się nie połapią

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Selene to będzie brdzo wscibsko ale..... Nos...? Bo mi się marzą dwie operacje-nie krzyczeć!!-ale nie mogę się zebrać za research i bliscy cha mnie odwieść od tego..:/. Edit: teraz doczytalam.... No ale myślisz ze wrócisz do formy przed powrotem do losiowa...?
Mam 50 procent szans..wracam po 2 tygodniach...wiele osób po zastosowaniu korektora wychodzi na ulicę...Fergie, ja tego nie skomentuję co do Twojej operacji..chyba że od szyji w dół...Bo resztę widziałam dokładnie
Chciałąbym mieć nos Cathy...

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Noskowi Seleny się nie przyglądałam więc nie oceniam, chociaż jak kiedyś wrzucałaś Selene foty w różnych kolorach włosów to żaden nieładny nos mi się w oczy nie rzucił...!
Hehe..bo to była kontrolowana selekcja...nie bez powodu ktoś zauważył że same zdjęcia z daleka daję...Nauczyłam się już do perfekcji cieniować nos odcieniami podkładów aby optycznie na zdjęciach nos pomniejszać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:37   #1259
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Gadmarko ty lepiej opowiadaj jak było:d i pokazuj się!! Frenko kupilas kredki? Ja się wlasnie skusilam na ten zestaw za 33euro i są boskieeee! Vio- uwielbiam Twoje podejście do życia i Twoje posty czytać. I jeszcze chciałam dużo powiedzieć, ale pisze z tel i bez emotek ani pogrubienia to jak potluczona trochę:/. Aaaa... Studiowalam tez ang i teraz tutaj księgowość a pozniej coś biznesowego i niemieckiiii:ślina:
a tytytyty diabliku na @ już Ci posłałam, ale naprawdę nic ciekawego ni wyszło, no jedno zdjęcie wyszło tak ze wyglądałam jak stara lampucera, więc je szybko delete co by nikt tego nie oglądał
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 22:46   #1260
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Oczywiście jestem przygotowana na drugą opcję gdy siniaki nie zejdą..powiem że złamałam nosa podczas wakacji , np że miałąm wypadek..
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.