Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 18:53   #1681
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja tez mam podobny ksztalt oka, dlatego czasem tez mi taki efekt wychodzi. Jakby zalamanie oka bylo wyzej, ale jak zaakcentuje wyzej to tez to wyglada dziwnie. Po prostu staram sie nie zaznaczac tej czesci oka, tylko bardziej rozcieram cien.
No właśnie tak mam, tzn. cienia nie nakładam nigdy poniżej załamania, ale faktycznie na zdjęciu tak to trochę wygląda, choć w rzeczywistości jest ciut lepiej . Poza tym ja też zasadniczo bardziej rozcieram granice cieni, tylko tym razem chciałam bardziej kontrastowo, choć i tak nie jest to widoczne na fotce.

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
W kazdym razie makeup sliczny a ten koci kolor oczek
Bardzo mi miło, dziękuję
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:56   #1682
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Potwierdzam też ploty, że niedługo nie będzie zaproszeń na darmowe makijaże - nie wiadomo dokładnie, co w zamian będzie. Albo makijaż ekspresowy 3. produktami, albo może wersja pełna, ale płatna. W każdym razie stare zaproszenia można śmiało realizować.
a nie słyszałaś może kiedy mniej więcej mają to wycofać? planowałam zakupy w przyszłym miesiącu ale teraz zastnawiam się czy się nie pospieszyć...
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:52   #1683
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
a nie słyszałaś może kiedy mniej więcej mają to wycofać? planowałam zakupy w przyszłym miesiącu ale teraz zastnawiam się czy się nie pospieszyć...
podobno kupony będą realizowane do sierpnia... więc jak się chcesz załapać na makijaż to szybciutko leć na zakupy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:15   #1684
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Piszecie o kuponan
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
podobno kupony będą realizowane do sierpnia... więc jak się chcesz załapać na makijaż to szybciutko leć na zakupy
Piszecie o kuponach na makijaż przy zakupie 3 produktów? Ojej...byłoby beznadziejnie. Ale wycofują ich rozdawanie, czy realizowanie? Bo mam w tym momencie z 5 i tak sobie trzymam na jakąś okazję, jakby miała mi przepaść ich realizacja to bym chyba głową w mur walnęła

W ogóle bardzo, bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi na moje pytanie Popróbuję z bazami i dam znać o wyniku


A tu edytoriale z boskimi letnimi makijażami, może się przyda jako inspiracja. Nie przepadałam nigdy za kolorami w makijażu, aż wkręciłam się w MACa
Na tych azjatyckich modelkach dodatkowo wszystko wygląda tam bosko Kontrast między ostrym kolorem makijażu, a porcelanową cerą, czarnymi włosami i oczami...ach, chciałabym tak wyglądać

Linki:
1. http://asianmodelsblog.blogspot.com/...ina-april.html ten turkus i niebiesko-fioletowy powiększcie sobie
2. http://asianmodelsblog.blogspot.com/...-in-china.html
3. http://asianmodelsblog.blogspot.com/...gue-china.html

Jak Wam wpadnie pomysł, czym i jak zrobić takie makijaże, to się nim podzielcie
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:16
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:47   #1685
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
podobno kupony będą realizowane do sierpnia... więc jak się chcesz załapać na makijaż to szybciutko leć na zakupy
dzięki za odpowiedź no to chyba nie ma wyjścia, trzeba na zakupy lecieć - przynajmniej jest obiektywny powód

przy okazji muszę powiedzieć, że jestem zachwycona CCB improper copper - używam albo jako rozświetlacz albo pod róż, i w obu przypadkach wygląda naprawdę fajnie
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 00:11   #1686
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dołączam do grona wrażliwców na chusteczki MACowe zabrałam je na 2dniowy wyjazd, bo nie chciało tachać mi się mleczka i wacików.. zmyłam wieczorem makijaż i bardzo piekły mnie oczy, ale zwaliłam to na efekt całodziennego biegania po sklepach i zmęczenia.. jednak rano po przetarciu twarzy, zaczęły strasznie szczypać i łzawić.. nałożyłam makijaż i po chwili musiałam cały zmyć, bo nie dawałam rady.. szkoda.. tym bardziej, że kupiłam ostatnio na lotnisku dużą pakę - 100szt.

przy okazji pochwalę się co udało mi się upolować w outlecie
na dniach będę wrzucać recenzje i swatche na bloga

będę w outlecie znowu za miesiąc, no półtora.. jakby ktoś był zainteresowany czymś, to dajcie znać.. jak coś mogę zrobić z grubsza listę, tego co było, bo sporo pamiętam.. i jest duże prawdopodobieństwo, że nadal to samo będzie.. a było naprawdę dużo fajnych rzeczy o dziwo nie tylko limitowanek (m.in. wszystkie kolory nowych cremeblendów i superslicków) .. i sporo pędzli (np. 165)..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG4867.jpg (22,4 KB, 69 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 00:50   #1687
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Aaa, i jeszcze - jest Blue Brown w Macu w stałej kolekcji, jest jak najbardziej. Nie uwzględniłam go w rozliczeniach, bo mnie tu taki jeden podpuścił, że nie ma Jak ktoś koniecznie musi (Malika_ chciałaś pół ze słojem, tak?) to niech prędko pisze i przelewa, bo pewnie w ZT jutro też będzie.
jesteś pewna że to Blue Brown a nie Green Brown ? a może jest na odwrót - już sam nie wiem zyję w innym matrixie
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-06-16 o 00:58
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 01:14   #1688
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth, może metodą chybił trafił?
Zamknąć oczy i losować Byłam obejrzeć - i na pierwszy ogień pójdzie zdecydowanie Painterly - Soft Ochre okazał się być zbyt żółty.

A w ogóle to... jestem zaawansowaną MAC - oholiczką. Miałam tylko testować. No i Paint Potem, owszem grzecznie tylko organoleptycznie zlustrowałam. po czym - kupiłam upragniony fiolet, czyli Parfait Amour, a że akurat humor miałam paskudny i koniecznie musiałam go sobie poprawić (o ile normalne zakupy ciuchowe jakoś tego nie czynią - chyba nie jestem stuprocentową kobietą, to te z MAC - a - jak najbardziej), no i aby mój fiolecik nie był aż tak samotny dobrałam do niego Stars'N Rockets. Który wcale nie był na mojej liście upragnionych, lecz na żywo mnie po prostu zauroczył!

W związku z tym składam oświadczenie, że zamknęłam moją pierwszą piętnastkę

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No tak, PP też jak najbardziej Ale jakoś tak ten benefit mi do głowy przylazł

Obiecuję w tym miesiącu już nie wchodzić do MAC'a.... obiecuję, obiecuję...
Benefita tez przetestuję - jak szaleć, to szaleć

Tia, ja tez sobie obiecuję... Dobrze, że nie przechodzę obok krakowskiego codziennie, bo byłabym zgubiona.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No i się odważyłam - zamieściłam na swatchowym swój makijaż .
Tak jak myślałam aparat "zjadł" kolory, ale trudno, grunt, że pierwsze koty za płoty
Pięknie Ci te różo - fiolety podkreślają tęczówkę - i na reszcie widzę "na żywo" w jaki sposób wyciągasz cienie ponad załamanie !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 06:52   #1689
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No dzięki Wam odkryłam wiele kosmetyków MAC na które mniej zwracałam uwagę

Jak coś to pisz, to tylko 20%, ale jak coś trzeba na już to zawsze super Chętnie użyczę
Kolciu a jak dostałaś taką zniżkę? Bo kojarzę, że to dla wizażystów, ale czym musiałaś to uargumentować? (dyplom, portfolio?)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 07:18   #1690
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dołączam do grona wrażliwców na chusteczki MACowe zabrałam je na 2dniowy wyjazd, bo nie chciało tachać mi się mleczka i wacików.. zmyłam wieczorem makijaż i bardzo piekły mnie oczy, ale zwaliłam to na efekt całodziennego biegania po sklepach i zmęczenia.. jednak rano po przetarciu twarzy, zaczęły strasznie szczypać i łzawić.. nałożyłam makijaż i po chwili musiałam cały zmyć, bo nie dawałam rady.. szkoda.. tym bardziej, że kupiłam ostatnio na lotnisku dużą pakę - 100szt.

przy okazji pochwalę się co udało mi się upolować w outlecie
na dniach będę wrzucać recenzje i swatche na bloga

będę w outlecie znowu za miesiąc, no półtora.. jakby ktoś był zainteresowany czymś, to dajcie znać.. jak coś mogę zrobić z grubsza listę, tego co było, bo sporo pamiętam.. i jest duże prawdopodobieństwo, że nadal to samo będzie.. a było naprawdę dużo fajnych rzeczy o dziwo nie tylko limitowanek (m.in. wszystkie kolory nowych cremeblendów i superslicków) .. i sporo pędzli (np. 165)..
Tartan Tale To ja się chyba do ciebie po parę rzeczy pouśmiecham

Na temptali pojwiły się już zapowiedzi jesiennych kolekcji - Glamglassy wyglądają ciekawie!
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 07:53   #1691
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
będę w outlecie znowu za miesiąc, no półtora.. jakby ktoś był zainteresowany czymś, to dajcie znać.. jak coś mogę zrobić z grubsza listę, tego co było, bo sporo pamiętam.. i jest duże prawdopodobieństwo, że nadal to samo będzie.. a było naprawdę dużo fajnych rzeczy o dziwo nie tylko limitowanek (m.in. wszystkie kolory nowych cremeblendów i superslicków) .. i sporo pędzli (np. 165)..
Ojej, a ja tyle polowałam na ten pędzel, w końcu zdobyłam go na Ebay'u, rzecz jasna całkiem sporo przepłacając .
Zazdroszczę dostępu do MAC'owego outletu

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Pięknie Ci te różo - fiolety podkreślają tęczówkę - i na reszcie widzę "na żywo" w jaki sposób wyciągasz cienie ponad załamanie !
Dziękuję
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 08:27   #1692
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tartan Tale To ja się chyba do ciebie po parę rzeczy pouśmiecham
z Tartan Tale było całkiem sporo - dwa zestawy pigmentów, te zestawy z pigmentami i cieniami mineralnymi i paint potami, kilka cieni pojedynczych, pigmenty The Family Crest i Moonlight Night, pearlglide'y Black Swan i Black Line. i jakieś paletki cieniowe, ale na nie nie patrzyłam, więc nie wiem które

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zazdroszczę dostępu do MAC'owego outletu
to też nie tak kolorowo, bo mam do niego 400 km w jedną stronę i bywam tam tylko co 2-3 miesiące.. teraz tylko akurat tak się składa, że będę też pod koniec lipca
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-06-16 o 08:29
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:47   #1693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Na temptali pojwiły się już zapowiedzi jesiennych kolekcji - Glamglassy wyglądają ciekawie!
Na tempatlii są równiez rzeczy z kolekcji która będzie w sierpniu - głownie kredki technakohl i kilka podwójnych cieni - powiedzmy, ze ze 2 bym chciała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:43   #1694
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
przy okazji pochwalę się co udało mi się upolować w outlecie
na dniach będę wrzucać recenzje i swatche na bloga

będę w outlecie znowu za miesiąc, no półtora.. jakby ktoś był zainteresowany czymś, to dajcie znać.. jak coś mogę zrobić z grubsza listę, tego co było, bo sporo pamiętam.. i jest duże prawdopodobieństwo, że nadal to samo będzie.. a było naprawdę dużo fajnych rzeczy o dziwo nie tylko limitowanek (m.in. wszystkie kolory nowych cremeblendów i superslicków) .. i sporo pędzli (np. 165)..
Oooo Ja proszę o listę
A ceny jak wyglądają

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A w ogóle to... jestem zaawansowaną MAC - oholiczką. Miałam tylko testować. No i Paint Potem, owszem grzecznie tylko organoleptycznie zlustrowałam. po czym - kupiłam upragniony fiolet, czyli Parfait Amour, a że akurat humor miałam paskudny i koniecznie musiałam go sobie poprawić (o ile normalne zakupy ciuchowe jakoś tego nie czynią - chyba nie jestem stuprocentową kobietą, to te z MAC - a - jak najbardziej), no i aby mój fiolecik nie był aż tak samotny dobrałam do niego Stars'N Rockets. Który wcale nie był na mojej liście upragnionych, lecz na żywo mnie po prostu zauroczył!

W związku z tym składam oświadczenie, że zamknęłam moją pierwszą piętnastkę



Benefita tez przetestuję - jak szaleć, to szaleć

Tia, ja tez sobie obiecuję... Dobrze, że nie przechodzę obok krakowskiego codziennie, bo byłabym zgubiona.
Fiolety wszystkie mają cudne I gratuluję 15
No ja niestety za często jestem w Galerii Mokotów... a tam i Sephora (Guerlain i Givenchy ) i Mac na przeciwko, i Douglas z Lutensami i Armanim

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kolciu a jak dostałaś taką zniżkę? Bo kojarzę, że to dla wizażystów, ale czym musiałaś to uargumentować? (dyplom, portfolio?)
Dokładnie dyplom, portfolio, wizytówka - to minimum, a do tego wszystko inne możesz dać co masz. Ja dałam portfolio na CD (wybrałam max 20 najlepszych zdjęć), skany dyplomów, wrzuciłam wizytówkę i jeszcze skan dowodu trzeba. Ok miesiąca czekałam na rozpatrzenie. Niestety więcej niż 20% nie dają u nas

Pytałam też o serię PRO w Polsce... i na przełomie 3 najbliższych lat nie zamierzają jej wprowadzać u nas
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:02   #1695
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jesteś pewna że to Blue Brown a nie Green Brown ? a może jest na odwrót - już sam nie wiem zyję w innym matrixie
Mhm, specjalnie wzięłam go do łapy, żeby sprawdzić nazwę i dopytywałam pań macowych, czy on ze stałej. Za to Greena właśnie niet
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:11   #1696
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Oooo Ja proszę o listę
A ceny jak wyglądają



Fiolety wszystkie mają cudne I gratuluję 15
No ja niestety za często jestem w Galerii Mokotów... a tam i Sephora (Guerlain i Givenchy ) i Mac na przeciwko, i Douglas z Lutensami i Armanim



Dokładnie dyplom, portfolio, wizytówka - to minimum, a do tego wszystko inne możesz dać co masz. Ja dałam portfolio na CD (wybrałam max 20 najlepszych zdjęć), skany dyplomów, wrzuciłam wizytówkę i jeszcze skan dowodu trzeba. Ok miesiąca czekałam na rozpatrzenie. Niestety więcej niż 20% nie dają u nas

Pytałam też o serię PRO w Polsce... i na przełomie 3 najbliższych lat nie zamierzają jej wprowadzać u nas
Dzięki

ps. trzeba jeszcze było dopytać kiedy Mac w Gdańsku
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:13   #1697
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to też nie tak kolorowo, bo mam do niego 400 km w jedną stronę i bywam tam tylko co 2-3 miesiące.. teraz tylko akurat tak się składa, że będę też pod koniec lipca
No fakt, dostęp ze względu na odległość nieco utrudniony, ale nie do przezwyciężenia dla miłośniczki MAC'a .
Będę zaglądać na Twoją stronę żeby dowiedzieć się więcej na temat Twoich nowych cudeniek, a dodatkowo lista z outletową ofertą byłaby super . Pewnie będziesz mieć w związku z tym listę próśb , być może i ode mnie , jeśli rzecz jasna taka opcja wchodziłaby w rachubę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:17   #1698
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://www.temptalia.com/images/summ...palette034.jpg

czy Wam też ten inglot przypomina Deep Truth?

Matriyb - a w tym outlecie są tylko stare kolekcje, czy generalnie wszystko?

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-06-16 o 10:18
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:04   #1699
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Oooo Ja proszę o listę
A ceny jak wyglądają
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No fakt, dostęp ze względu na odległość nieco utrudniony, ale nie do przezwyciężenia dla miłośniczki MAC'a .
Będę zaglądać na Twoją stronę żeby dowiedzieć się więcej na temat Twoich nowych cudeniek, a dodatkowo lista z outletową ofertą byłaby super . Pewnie będziesz mieć w związku z tym listę próśb , być może i ode mnie , jeśli rzecz jasna taka opcja wchodziłaby w rachubę .
to co pamiętam:
- podkład Studio Sculpt NC15, NC35 i jakiś ciemniejszy, NW18 i jakieś ciemniejsze
- kilka innych podkładów ale to już nie pamiętam jakie kolory - na pewno był Studio Tech NW23 i ten sypki super light
- MSF Comfort
- jakieś korektory
- beauty powdery
- trochę pielęgnacji
- wkłady różów Cremeblend
- wszystkie superslicki oprócz czarnego
- shadestick Butternutty
- fluidline Macroviolet
- Paint Poty - Delft i Coral Crepe
- trochę cieni mineralnych
- cienie z Tartan Tale
- kilka paletek 6 z Tartan Tale
- normalne paletki czwórki - coś mi świta In The Gallery
- 2 zestawy pigmentów z Tartan Tale - Smoky i Cool
- zestawy z Tartan Tale z cieniami mineralnymi i Paint Potami
- pędzle - 165, 205 (PRO), 204, 206, 213, 130, 223, 225, 202, 259, 191, małe 227,188 i 168 (jakby ktoś chciał porównanie którychś pędzli, dajcie znać, bo mam je wszystkie )
- obie paletki z Hello Kitty
- lusterko z Hello Kitty
- lipmix Fichsia
- kilka wkładów - m.in. Stars'N Rockets, Brun, Sushi Flower, Kid
- trochę normalnych cieni - sporo matowych zieleni
- wszystkie cienie z Disneyowej kolekcji
- pigmenty - The Family Crest, Moonlight Night, Mauvement, Grape, Neo-Orange, Antique Green, Old Gold, Rose, i kilka innych
- kredki do oczu i konturówki do ust - nie pamiętam kolorów, na pewno były perlglide Black Swan i Black Line
- sporo pomadek - latają mi po głowie Pretty Please i Innocence Beware
- pomadki Pro Longweary i Pro Longweary markery
- dużo błyszczyków - dazzleglassy, sporo superglassów, lipgelee
- balsamy do ust te takie w zakręcanych słoiczkach
- rzęsy - 20
- kilka lakierów do paznokci

oprócz MACa jest tam też Estee Lauder, Clinique i Bobbi Brown (też sporo pielęgnacji, podkładów, cieni, paletek, pomadek, błyszczoli, tuszów do rzęs z tych 3 firm itp.. kupiłam np podkład Double Wear Light za 18 funtów, gdzie normalnie w sklepie kosztuje 25.50 jest też sporo paletek cieniowych i ustowych z Bobbi Brown, pędzle Bobbi Brown i Clinique..)

tyle na obecną chwilę pamiętam.. jak coś mi się przypomni, to dopiszę

a cenowo - cena angielska minus jakieś 20%..

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Matriyb - a w tym outlecie są tylko stare kolekcje, czy generalnie wszystko?
głównie stare, bo to działa na tej zasadzie, że to co się nie sprzeda jak kolekcja jest w salonach, leci do outletów.. ale jest też trochę rzeczy z regularnej kolekcji.. i tutaj nie wiem jaka jest logika, skoro mogliby to sprzedać po normalnej cenie w salonie, a tutaj przecież sprzedają taniej no, ale narzekać nie będziemy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-06-16 o 11:14
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 12:07   #1700
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny - o pigmentach CD.
Dziś poszły przesyłki do: Myszołapki, Kajol, MissScareAll, hola ola i BrandNewName. Po południu dokupię w ZT Vanillię i dosylam jeszcze ostatnim kilku osobom jutro. Mam problem z ostatnią z dziewczyn z listy, której przelew nie dotarl i nie odpowiada na moje PW: Malika_. Macie może z nią jakiś kontakt?

W każdym razie, jesli do jutra wpłata nie dojdzie, to do wzięcia będą jej części: 1/4 Melon, 1/4 Vanilla i ew. 1/2 Blue Brown - wszystko odsypki, bez słoiczków macowych (wsypię w słoiczki próbkowe z Sephory lub po mineralach EDM). Zwłaszcza Blue Brown mnie martwi - obiecałam pół Corii, a nie mam co z robić z drugą połową. Dajcie znaka, czy któraś z Was miałaby chęć na Blue Brown i ew. pozostałe ćwiartki. Nie mogę długo czekać, bo lada dzień wybywam na długi urlop.
Wielkie dzięki z góry! Na zachętę mogę dołożyć odsypkę-próbkę mojego pigmentu Pink Bronze gratis, chcę się tylko pozbyć za dużych ilości.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 12:41   #1701
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to co pamiętam:
- podkład Studio Sculpt NC15, NC35 i jakiś ciemniejszy, NW18 i jakieś ciemniejsze
- kilka innych podkładów ale to już nie pamiętam jakie kolory - na pewno był Studio Tech NW23 i ten sypki super light
- MSF Comfort
- jakieś korektory
- beauty powdery
- trochę pielęgnacji
- wkłady różów Cremeblend
- wszystkie superslicki oprócz czarnego
- shadestick Butternutty
- fluidline Macroviolet
- Paint Poty - Delft i Coral Crepe
- trochę cieni mineralnych
- cienie z Tartan Tale
- kilka paletek 6 z Tartan Tale
- normalne paletki czwórki - coś mi świta In The Gallery
- 2 zestawy pigmentów z Tartan Tale - Smoky i Cool
- zestawy z Tartan Tale z cieniami mineralnymi i Paint Potami
- pędzle - 165, 205 (PRO), 204, 206, 213, 130, 223, 225, 202, 259, 191, małe 227,188 i 168 (jakby ktoś chciał porównanie którychś pędzli, dajcie znać, bo mam je wszystkie )
- obie paletki z Hello Kitty
- lusterko z Hello Kitty
- lipmix Fichsia
- kilka wkładów - m.in. Stars'N Rockets, Brun, Sushi Flower, Kid
- trochę normalnych cieni - sporo matowych zieleni
- wszystkie cienie z Disneyowej kolekcji
- pigmenty - The Family Crest, Moonlight Night, Mauvement, Grape, Neo-Orange, Antique Green, Old Gold, Rose, i kilka innych
- kredki do oczu i konturówki do ust - nie pamiętam kolorów, na pewno były perlglide Black Swan i Black Line
- sporo pomadek - latają mi po głowie Pretty Please i Innocence Beware
- pomadki Pro Longweary i Pro Longweary markery
- dużo błyszczyków - dazzleglassy, sporo superglassów, lipgelee
- balsamy do ust te takie w zakręcanych słoiczkach
- rzęsy - 20
- kilka lakierów do paznokci

oprócz MACa jest tam też Estee Lauder, Clinique i Bobbi Brown (też sporo pielęgnacji, podkładów, cieni, paletek, pomadek, błyszczoli, tuszów do rzęs z tych 3 firm itp.. kupiłam np podkład Double Wear Light za 18 funtów, gdzie normalnie w sklepie kosztuje 25.50 jest też sporo paletek cieniowych i ustowych z Bobbi Brown, pędzle Bobbi Brown i Clinique..)

tyle na obecną chwilę pamiętam.. jak coś mi się przypomni, to dopiszę

a cenowo - cena angielska minus jakieś 20%..


głównie stare, bo to działa na tej zasadzie, że to co się nie sprzeda jak kolekcja jest w salonach, leci do outletów.. ale jest też trochę rzeczy z regularnej kolekcji.. i tutaj nie wiem jaka jest logika, skoro mogliby to sprzedać po normalnej cenie w salonie, a tutaj przecież sprzedają taniej no, ale narzekać nie będziemy
Marti to ja sobie zaklepuję kolejkę Myślę nad pigmentami i pojedynczymi cieniami Czy pigmenty PRO też tam są ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 12:49   #1702
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Marti to ja sobie zaklepuję kolejkę Myślę nad pigmentami i pojedynczymi cieniami Czy pigmenty PRO też tam są ?
jasne Kochana mają też PRO tylko zależy na co akurat się trafi..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:09   #1703
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nie jestem MAC addicted, ale kolekcja Surf Baby jest absolutnie genialna. Trzy powody to Paradise - idealny koral, cień Short Shorts dla mnie która nie uzywam ciemniejszych cieni i nakładam jeden na całą powiekę to jest świetne rozwiązanie.
No i biała kredka- zdecydowanie lepsza od Inglot i Make up Forever.
Nie mam porówania z innymi kolekcjami, ale uwiebiam Surf Baby. Daje dokładnie taki look jak lubię.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:14   #1704
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A w ogóle to... jestem zaawansowaną MAC - oholiczką. Miałam tylko testować. No i Paint Potem, owszem grzecznie tylko organoleptycznie zlustrowałam. po czym - kupiłam upragniony fiolet, czyli Parfait Amour, a że akurat humor miałam paskudny i koniecznie musiałam go sobie poprawić (o ile normalne zakupy ciuchowe jakoś tego nie czynią - chyba nie jestem stuprocentową kobietą, to te z MAC - a - jak najbardziej), no i aby mój fiolecik nie był aż tak samotny dobrałam do niego Stars'N Rockets. Który wcale nie był na mojej liście upragnionych, lecz na żywo mnie po prostu zauroczył!

W związku z tym składam oświadczenie, że zamknęłam moją pierwszą piętnastkę
och bo MAC ma fiolety takie, że w ogóle nie można ich nie mieć najlepiej wszystkich. ) moja pierwsza full paleta była monochromatyczna - fioletowa właśnie )
co do pierwszej piętnastki - uprzedzam lojalnie - teraz pójdzie z górki

Czy któraś z będących w MAcu częściej mogłaby dla mnie sprawdzić przy okazji jakie Shadesticki są dostępne u nas? będę wdzięczna
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:42   #1705
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
W każdym razie, jesli do jutra wpłata nie dojdzie, to do wzięcia będą jej części: 1/4 Melon, 1/4 Vanilla i ew. 1/2 Blue Brown - wszystko odsypki, bez słoiczków macowych (wsypię w słoiczki próbkowe z Sephory lub po mineralach EDM). Zwłaszcza Blue Brown mnie martwi - obiecałam pół Corii, a nie mam co z robić z drugą połową. Dajcie znaka, czy któraś z Was miałaby chęć na Blue Brown i ew. pozostałe ćwiartki. Nie mogę długo czekać, bo lada dzień wybywam na długi urlop.
Wielkie dzięki z góry! Na zachętę mogę dołożyć odsypkę-próbkę mojego pigmentu Pink Bronze gratis, chcę się tylko pozbyć za dużych ilości.
ja bym chętnie przygarnęła Vanilla jeśli Ci zostanie
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:56   #1706
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dzięki

ps. trzeba jeszcze było dopytać kiedy Mac w Gdańsku
Nie za ma co... i dopytam
Jutro przez Pingwinka muszę iść do MAC'a...
I aż się boję, bo się na Mixing Medium napaliłam jak idiotka

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
http://www.temptalia.com/images/summ...palette034.jpg

czy Wam też ten inglot przypomina Deep Truth?

Matriyb - a w tym outlecie są tylko stare kolekcje, czy generalnie wszystko?
No przypomina Ale MAC lepszy
Dla mnie Ingloty się sypią, są fe i w ogóle ich nie lubię

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Czy któraś z będących w MAcu częściej mogłaby dla mnie sprawdzić przy okazji jakie Shadesticki są dostępne u nas? będę wdzięczna
To zadanie dla mnie
Jutro sprawdzę... tylko już robię listę, co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Nie jestem MAC addicted, ale kolekcja Surf Baby jest absolutnie genialna.
Uważaj, bo łatwo się uzależnić

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to co pamiętam:
...
no, ale narzekać nie będziemy
Dziękuje pięknie
To ja mam pytanko, po ile pigmenty, jeżeli można
No narzekać nie będziemy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:05   #1707
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

To zadanie dla mnie
Jutro sprawdzę... tylko już robię listę, co mam zrobić

dzięki ) będę wdzięczna! na pewno chcę Shimmersanda ale wiem, że jeszcze kilka kolorków było a ja gapa nie spisałam :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:11   #1708
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To ja mam pytanko, po ile pigmenty, jeżeli można
Dziewczyny wspominały, że coś ok 90 zł.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:18   #1709
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Margo_86, wygląda, że mam do oddania 1/4 Vanilli dla Ciebie, bo nie mam znaku życia od Malika_, niestety. Wyślę Ci zaraz PW ze szczególami, ok?
Dziewczyny, mam jeszcze do oddania 1/4 Melona i prawdopodobnie 1/4 lub 1/2 Blue Brown, ktore chciałaby Corii, ale obecnie nie ma się z kim dzielić. Potrzebuję Wasze decyzje dziś, bo w przyszłym tygodniu jadę na wakacje. Jeśli ktoś ma na coś chęć, proszę o PW.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:22   #1710
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Znajdzie się w ofercie MAC (na pewno ) cień w petrolowym kolorze? Taki głęboki morski, mocniejszy teal.
Coś w ten deseń:
http://i179.photobucket.com/albums/w...ol_look012.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4032/...1eee15a1c2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_q_JyzISe1E...0/s1600/e1.jpg
Z góry dzięki za namiary
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.