Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 10:55   #2191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no jak będzie, to nie widzę problemu
O to superowsko, to tamtego co chciałam z FF już nie chce, tylko ten pędzelus
Przypomnij mi, kiedy tam znowu będziesz? I jaka cena tegoż pędzla, bo wspominałas, ze cena ingliszowa minus 20%, ale pędzla juz nie ma w stałej, zatem się nie orientuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:57   #2192
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się taka polityka Jesli kolekcja wchodzi np. 1.07 to ja oczekuję, że w tym dniu dopiero sprzedaż się rozpocznie a nie, że szminki zostaną od razu wyłożone z napisem SOLD OUT.
masz zupełną rację - ale, jako że mam termin porodu za tydzień, a bardzo mi zależało, Pani spojrzała na mnie przychylnym okiem. Ciężarna też może być macoholiczką, a ten mały przywilej w postaci sprzedania jednej szminki pod ladą niech Was aż tak nie bulwersuje ...
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:07   #2193
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O to superowsko, to tamtego co chciałam z FF już nie chce, tylko ten pędzelus
Przypomnij mi, kiedy tam znowu będziesz? I jaka cena tegoż pędzla, bo wspominałas, ze cena ingliszowa minus 20%, ale pędzla juz nie ma w stałej, zatem się nie orientuje
będę na przełomie lipca i sierpnia.. prawdopodobnie pierwszy tydzień sierpnia.. prawdopodobnie nawet pierwszy czwartek sierpnia.. a propo jakie kolekcje mamy w sierpniu, bo załapię się wtedy na dzień wystawiania kolekcji

cena wyjściowa pędzla jaka była to nie mam pojęcia, bo to już dawno było, a nie chcę strzelać..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:09   #2194
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
będę na przełomie lipca i sierpnia.. prawdopodobnie pierwszy tydzień sierpnia.. prawdopodobnie nawet pierwszy czwartek sierpnia.. a propo jakie kolekcje mamy w sierpniu, bo załapię się wtedy na dzień wystawiania kolekcji

cena wyjściowa pędzla jaka była to nie mam pojęcia, bo to już dawno było, a nie chcę strzelać..
A no to zapisuje sie na Twoja liste na pędzlek Jak nie będzie to mówi sie trudno
A ma byc ta kolekcja z cieniami podwójnymi, a nie pamiętam jak jej leci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-30 o 11:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:10   #2195
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się taka polityka Jesli kolekcja wchodzi np. 1.07 to ja oczekuję, że w tym dniu dopiero sprzedaż się rozpocznie a nie, że szminki zostaną od razu wyłożone z napisem SOLD OUT.
Zgadzam się.

Jestem umówiona na makijaż z wyk. produktów tej kolekcji na 1 lipca i wyjdzie na to, że jak mi się coś spodoba to będzie mi musiał wystarczyć widok w lustrze

Czy te mini produkty są już ogólnie dostepne w polskim macu ?
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:19   #2196
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A no to zaposuje sie na Twoja liste na pędzlek Jak nie będzie to mówi sie trudno
A ma byc ta kolekcja z cieniami podwójnymi, a nie pamiętam jak jej leci
spoko
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:27   #2197
cathyspires
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, czy mi się wydaje czy zmniejszyła się cena pędzla 187? Na youtubie dziewczyny zawsze mówiły, że kosztuję 200 zł, na co też bylam przygotowana. Mieszkam w Łodzi, będę w Krakowie w połowie lipca i mam zamiar go kupić. Dzwoniłam wczoraj do MACa w Galerii Krakowskiej powiedziano mi, że 187 kosztuję 165 zł. I teraz nie wiem, czy ona się pomyliła czy naprawdę obniżyli cenę.
cathyspires jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 12:15   #2198
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się taka polityka Jesli kolekcja wchodzi np. 1.07 to ja oczekuję, że w tym dniu dopiero sprzedaż się rozpocznie a nie, że szminki zostaną od razu wyłożone z napisem SOLD OUT.
mi też, bardzo - co prawda to Wawa i mnie nie dotyczy, ale mam wrażenie jakbym się cofnęła w czasy głębokiego komunizmu - zakupy spod lady, po znajomości itd Co to ma być Typowe polskie kombinatorstwo... No, niesmak po prostu A ja myślałam, że już w miarę normalnym kraju żyjemy

A to jest niefajne tym bardziej, że w oficjalnych informacjach podają, że kolekcja w sprzedaży od 1 i takie numery robią - po co? to niechże ją wcześniej wystawią i kupi sobie każdy zainteresowany, a nie żebym ja sobie 1-ego miała tylko Sold Out pooglądać - jaki jest wtedy sens jej wystawiania? A może niech jeszcze jakieś zapisy wprowadzą?


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
w Krakowie były twarde, nic nie dały
i bardzo dobrze, przynajmniej tu wiedzą jak się zachować
Inna sprawa, że klienci też nie powinni o takie rzeczy molestować, tylko cierpliwie czekać

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no a mi powiedziały że jakbym coś chciała, to bez problemu wcześniej sprzedadzą ...
no to lekka wiocha
(i skąd potem Krk ma taką a nie inną opinię o Wawie, sorry )
ciekawe kiedy ktoś wpadnie na to, żeby dawać paniom jakiś "prezencik" za takie wcześniejsze sprzedawanie

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, ze róz i fiolet to oklepane, ale nie wiem z czym jeszcze fiolet pomęczyc
Nie mam Azalea, bo do mnie nie pasuje taki róz na poliki, nawet Dainty oddałam mamie, a zeby używac tylko jako cień to ja nie wiem czy się opłaca ...
w jednej z paletek Hello Kitty był cień prawie takie jak róż Azalea - tylko mniej napigmentowany
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:18   #2199
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no właśnie chciałam. Tzn. sama nie wiem czego dokładnie chcę, bo niby teraz nie zawsze konturuję twarz, ale to może dlatego, że tak naprawdę nie mam czym zrobić tego dobrze i szybko. Chciałabym pędzelek, który by dobrze się w tym sprawdzał, ale także był idealny do różu i rozświetlacza. Między 109 a 138 jest przede wszystkim różnica w tym czubku - 109 jest jakby spłaszczona od góry, prawda? Za to 138 ma ten czubek pomagający zaznaczyć kontur na policzku. Hmmmm...Kurcze, coś czuję, ze w końcu skończy się, że kupię oba. Najgorzej jak potem żadnego nie będę używać
Martuś - no mi sie najpierw 168 wydawał idealny do wszystkiego, ale jak go dłużej używałam, to potwierdza się zasada że jak jest do wszytkiego to do niczego. No, może nie aż tak, ale np. do różu nie lubię ściętego pęzala, a do mocniejszego wykonturowania jest on jednak zbyt miękki i zbyt szeroki (ja mam drobną twarz, więc kontur musi być dość wąsko zaznaczony, jeśli tak można to określić)
Tak, jest płaski ale nie tak jak flap top. Boki ma zaokrąglone.Ja mam też drobną buzię, mi się sprawdza. W każdym razie ja jestem zadowolona. 138 wydał mi się za duży. Ale skoro tak dobrze tu piszecie, to mu się lepiej przyjrzę... A do różu moim ulubionym jest teraz pędzel z Eco tools

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
masz zupełną rację - ale, jako że mam termin porodu za tydzień, a bardzo mi zależało, Pani spojrzała na mnie przychylnym okiem. Ciężarna też może być macoholiczką, a ten mały przywilej w postaci sprzedania jednej szminki pod ladą niech Was aż tak nie bulwersuje ...
Na miejscu Pani w Macu też bym Tobie sprzedała Gratuluję i wszystkiego dobrego Tobie i Maleństwu

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-06-30 o 12:19
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:24   #2200
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
w jednej z paletek Hello Kitty był cień prawie takie jak róż Azalea - tylko mniej napigmentowany
A dziękuje, ale ze to limitka, to tez po sprawie. Tym bardziej, ze Azalea jest bardziej żarówkowa i dostępna, wiec jej spróbuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:57   #2201
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dziękuje, ale ze to limitka, to tez po sprawie. Tym bardziej, ze Azalea jest bardziej żarówkowa i dostępna, wiec jej spróbuje
jak coś, to obie paletki Hello Kitty były też w outlecie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 13:07   #2202
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak coś, to obie paletki Hello Kitty były też w outlecie
Zamorrduje przez to kuszenie Musze się temu przyjrzeć w necie
A szkoda ze nie było tego co najbardziej pożadam czy Smoke & Diamonds
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:31   #2203
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
masz zupełną rację - ale, jako że mam termin porodu za tydzień, a bardzo mi zależało, Pani spojrzała na mnie przychylnym okiem. Ciężarna też może być macoholiczką, a ten mały przywilej w postaci sprzedania jednej szminki pod ladą niech Was aż tak nie bulwersuje ...
hikaru ale właśnie o to nam chodzi że to nie jeden przypadek, bo jak wspominałam wcześniej - mi pani MACówka też wspomniała, że "zaprzyjaźnionym klientkom" pozwolą kupić wcześniej jak by bardzo chciały - a póki co w ciąży nie jestem, ani żadnych innych specjalnych względów nie wymagałam

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Czy te mini produkty są już ogólnie dostepne w polskim macu ?
tak, są już od zeszłego tygodnia co najmniej przynajmniej w Wawie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:28   #2204
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a myślałaś Kochana nad 165? to mniejszy brat 138, więc jeśli masz drobną twarz, to nadał by się idealnie mogę Ci wrzucić porównującą fotę obu, to sobie zobaczysz
jak ja to ogarnę?! a tak serio - jasne, ze chcę fotę, bo nie wiem dlaczego, ale nie mogę go znaleźć na stronie... to ja sobie zaklepuję na wszelki wypadek wstepnie ten też ten 165, aczkolwiek musze to jeszcze przemyśleć i czekam na porównanie. Tak dla wyobrażenia "drobności" (wiem, jako polonistka nie powinnam używac takich cudaków ) to jak mam użyć dużego skunksa do bronzera, to jedno maźnięcie policzka robi mi smugę od kości prawie do brody, czyli chyba im mniejszy pędzel tym byłoby lepiej

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

a przy okazji-może ktoś poleci mi jakiś fajny pędzle do różu w kremie? duży skunks jest za duży (1 że do twarzy, a 2 że nie mieści mi się w otworze słoiczka różu ). Może być też coś nie z MACa (wtedy na PW żeby tu nie śmiecić). Martuś? Ktokolwiek??

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-06-30 o 15:27
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:47   #2205
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zamorrduje przez to kuszenie Musze się temu przyjrzeć w necie
A szkoda ze nie było tego co najbardziej pożadam czy Smoke & Diamonds
no tylko piszę no

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
jak ja to ogarnę?! a tak serio - jasne, ze chcę fotę, bo nie wiem dlaczego, ale nie mogę go znaleźć na stronie... to ja sobie zaklepuję na wszelki wypadek wstepnie ten też ten 165, aczkolwiek musze to jeszcze przemyśleć i czekam na porównanie. Tak dla wyobrażenia "drobności" (wiem, jako polonistka nie powinnam używac takich cudaków ) to jak mam użyć dużego skunksa do bronzera, to jedno maźnięcie policzka robi mi smugę od kości prawie do brody, czyli chyba im mniejszy pędzel tym byłoby lepiej

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

a przy okazji-może ktoś poleci mi jakiś fajny pędzle do różu w kremie? duży skunks jest za duży (1 że do twarzy, a 2 że nie mieści mi się w otworze słoiczka różu ). Może być też coś nie z MACa (wtedy na PW żeby tu nie śmiecić). Martuś? Ktokolwiek??
a próbowałaś mniejszego skunksa?

zrobię jeszcze dziś fotkę i wrzucę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:58   #2206
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83;27846341[COLOR=Silver
[/COLOR]a przy okazji-może ktoś poleci mi jakiś fajny pędzle do różu w kremie? duży skunks jest za duży (1 że do twarzy, a 2 że nie mieści mi się w otworze słoiczka różu ). Może być też coś nie z MACa (wtedy na PW żeby tu nie śmiecić). Martuś? Ktokolwiek??
a 130 ? ja nie mam ale moja znajoma uzywa w tym celu, własnie myśle nad jego zakupem, a teraz sobie druga moja znajoma kupiła taki w grecji wiec zobaczymy co powie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:08   #2207
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a przy okazji-może ktoś poleci mi jakiś fajny pędzle do różu w kremie? duży skunks jest za duży (1 że do twarzy, a 2 że nie mieści mi się w otworze słoiczka różu ). Może być też coś nie z MACa (wtedy na PW żeby tu nie śmiecić). Martuś? Ktokolwiek??
Ja tak jak Marti - używam małego skunksa... albo palce 130 też mam ale jego używam do pokładu płynnego.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:11   #2208
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Nie widzialam nowego Teala , ale mam jego stara wersje w odsypce i jest
Sliczny!!
Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
oj to rzeczywiście muszę się przyjrzeć jak będę w MACu... ja też miałam kiedyś odsypkę i kolor był boski, nie wiedziałam że go zmienili
zgadzam się, stary jest przepiękny
przyjrzyjcie się nowemu, jest moim zdaniem tragiczny...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:22   #2209
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

porównanie 165 i 138
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG5042.jpg (16,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG5045.jpg (19,2 KB, 11 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 17:41   #2210
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no tylko piszę no


a próbowałaś mniejszego skunksa?

zrobię jeszcze dziś fotkę i wrzucę
Dzięki za podpowiedź , własnie nad nim myślałam. nawet wypytałam Kasię czy by się w tym sprawdził. Ale jest tyyyyle jeszze innych opcji, że cięzko coś wybrać. Prócz MACa zastanawiałam sie jeszcze nad małym skunksem z Sigmy lub pędzlem dyfuzorem z Sephory.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a 130 ? ja nie mam ale moja znajoma uzywa w tym celu, własnie myśle nad jego zakupem, a teraz sobie druga moja znajoma kupiła taki w grecji wiec zobaczymy co powie
Dzięki za podpowiedź, a czy mogę ewentualnie liczyć na spostrzeżenia "po"?


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja tak jak Marti - używam małego skunksa... albo palce 130 też mam ale jego używam do pokładu płynnego.
Dzięki za podpowiedź Ja wcześniej też palcami, ale teraz nie lubię się babrać. Zresztą ja jestem czasem taki patałach i niecierpliwiec, że gdzieś dotknę np. kolo oka czy brody palcem w resztce różu, ze niszczę sobie cały makijaż Do podkładu uwielbiam flat topa z Sigmy i nie wyobrażam sobie bez niego makijażu, więc 130 mogłabym jak najbardziej wykorzystać do rózu.

Najważniejsze dla mnie:
1.pędzel musi być dośc wąski, by mieścił sie do otworu pudełeczka z rózem (niby głupota, ale wierzcie mi-mam kilka pędzli, które są ok, ale się nie mieszczą)
2. musi byc na tyle twardy, by dość gęsty kremowy róz nabierać (moje ostatnio ulubione z NYXa i Maybelline nie dają zupełnie koloru, gdy próbuje się je nabrac miękkim pędzelkiem)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
porównanie 165 i 138
Wieeelkie dzięki Patrząc na zdjecia na bank byłabym za maluchem
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:05   #2211
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź , własnie nad nim myślałam. nawet wypytałam Kasię czy by się w tym sprawdził. Ale jest tyyyyle jeszze innych opcji, że cięzko coś wybrać. Prócz MACa zastanawiałam sie jeszcze nad małym skunksem z Sigmy lub pędzlem dyfuzorem z Sephory.
Ja mam sephorowego skunksika i polecam

Co prawda marzy mi się duży skunks z MAC'a, ale to kiedyś
Już nie mówię, jak marzy mi się pędzel do podkładu z MAC'a, ale na razie też na Sephorowcach lecę i jest ok Choć jeszcze kusi mnie pędzel do podkładu z No7 I nie wiem który wybrać, pewnie skończy się tak, że kiedyś oba kipię

A tak wracając do makładania różu w kremie, to nie najlepiej paluchami Tzn, ja albo paluchami albo tylko paluchami lekko naklepię a pędzlem taki zwykłym małym do pudru rozmazuję
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:35   #2212
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a przy okazji-może ktoś poleci mi jakiś fajny pędzle do różu w kremie?
Ja do kremowego różu używam płaskiego pędzla do podkładu (typu MAC 190) i nakładam metodą pac-pac-pac - róż-ręka-polik (wklepywanie, nie rozcieranie). Sprawdza się bardzo dobrze
Skunksy do kremowych róży mnie wkurzają, bo podkreślają mi pory, tworząc w ich miejscach czerwone kropki, wyglądam wtedy jakbym miała ostre zapalenie okołomieszkowe na twarzy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:11   #2213
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczynki, jutro śmigam do outletu, coś mogę Wam kupić, ale od razu mówię że nie byłoby to dużo rzeczy, bo nie mogę teraz zamrażać dużo pieniędzy- sezon ślubno-weselny A do tego 2 kolekcje w tym miesiącu.
Mój outlet jest wyposażony, niestety, ubogo w porównaniu do tego co pisała Marta. Ale coś tam jest. Czekam na PW

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-06-30 o 22:13
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:18   #2214
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez cathyspires Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mi się wydaje czy zmniejszyła się cena pędzla 187? Na youtubie dziewczyny zawsze mówiły, że kosztuję 200 zł, na co też bylam przygotowana. Mieszkam w Łodzi, będę w Krakowie w połowie lipca i mam zamiar go kupić. Dzwoniłam wczoraj do MACa w Galerii Krakowskiej powiedziano mi, że 187 kosztuję 165 zł. I teraz nie wiem, czy ona się pomyliła czy naprawdę obniżyli cenę.
187 kosztował 200PLN teraz kosztuje 225PLN, 188 kosztuje chyba 165 czy 170
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:51   #2215
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Najważniejsze dla mnie:
1.pędzel musi być dośc wąski, by mieścił sie do otworu pudełeczka z rózem (niby głupota, ale wierzcie mi-mam kilka pędzli, które są ok, ale się nie mieszczą)
2. musi byc na tyle twardy, by dość gęsty kremowy róz nabierać (moje ostatnio ulubione z NYXa i Maybelline nie dają zupełnie koloru, gdy próbuje się je nabrac miękkim pędzelkiem)
to jak ma być zbity i twardy, to lepiej 130 niźli 188
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 01:04   #2216
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cori, wstawilam na swatchowym fotki Rose Quartz na policzku.
Ale nic nie widac...
Nie wiem, mam jakis kiepski ten aparat..

Dodam tylko ,ze na twarzy mam jedynie podklad EL Double Wear Light w kolorze intensity 3.0
Nie mam ani rozswietlacza, ani bronzera.
Pieknie sie twarz rozswietlila
A roz mineralny Warmith Of Coral jest cuuudny!!!
Kup koniecznie.

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-07-01 o 01:39
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 01:08   #2217
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Emotkę w kapeluszu bardzo lubię Szkoda, ze jej tu nie ma
Spróbuj jakakolwiek białą bazę, byle na innej bazie (ArtDeco, UD), bo inaczej po godzinie wsio sie pięknie zroluje
Możesz uzyc białej bazy w kremie, żelu, czym tam dysponujesz. Ja się zastanawiałam nawet nad kupieniem białego Chromaline w celu uzywania jako białej bazy, bo kredki maja tępą konsystencję i nie zawsze się rozprowadzają tak jakbym chciała, w przeciwieństwie do baz kremowych.
Dzisiaj z kolei dałam czarną kredkę jako baze. Pobaw się z takimi bazami, a zobaczysz, ze jeden cień zyszka jeszcze więcej obliczy


Dziękuję za komplement odnośnie mojego wczorajszego makijazu przyznam, że pewno nieco w tym zasługi nowego aparatu (dorobiłam się wreszcie lustrzanki), w którym uchwycone kolory sa żywsze niźli w starej idiotkamerze
Ale, ale! To mi uświadomiło, ze w sumie ostatnio codzień wstawiam makijaże. Muszę przystopowac, bo przecież zanudzę swoim okiem na śmierć
Białego paint pota nie ma niestety... Trzeba będzie zatem testować metodą prób i błędów różne białości kredkowe i pochodne .

Aparat aparatem - i te uwiecznione starym były fenomenalne, więc to Twoja głównie zasługa!

Nudź mnie, nudź !

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mi też, bardzo - co prawda to Wawa i mnie nie dotyczy, ale mam wrażenie jakbym się cofnęła w czasy głębokiego komunizmu - zakupy spod lady, po znajomości itd Co to ma być Typowe polskie kombinatorstwo... No, niesmak po prostu A ja myślałam, że już w miarę normalnym kraju żyjemy
Czas założyć MAC - owy komitet kolejkowy . Czy przy poprzednich kolekcjach też było takie zamieszanie ( od niedawna popadłam w nałóg, więc może, mimo iż śledzę wątek nie zarejestrowałam)?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 01:31   #2218
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ej dziewczyny wyluzujcie..
Skoro ktos idzie do maca i dowiaduje sie na miejscu, ze moze dostac produkty przed premiera, to dlaczego ma nie skozystac???
Watpie, ze jezeli ktoras z Was akurat bedac w MACu i majac juz wczesniej zalozone ,ze chce te , czy inne produkty,
zostanie zapytana: "czy moze chcialaby sobie cos kupic z nowej kolekcji? ",
powie: " nie ,dziekuje, poczekam do premiery, moze jeszcze cos zostanie dla mnie..."...
Bez przesady..
Jezeli nie kupilabym pomadki wtedy, to juz bym jej na 100% nie kupila..
A zreszta ,co ja sie bede tlumaczyc...

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mi też, bardzo - co prawda to Wawa i mnie nie dotyczy, ale mam wrażenie jakbym się cofnęła w czasy głębokiego komunizmu - zakupy spod lady, po znajomości itd Co to ma być Typowe polskie kombinatorstwo... No, niesmak po prostu A ja myślałam, że już w miarę normalnym kraju żyjemy

A to jest niefajne tym bardziej, że w oficjalnych informacjach podają, że kolekcja w sprzedaży od 1 i takie numery robią - po co? to niechże ją wcześniej wystawią i kupi sobie każdy zainteresowany, a nie żebym ja sobie 1-ego miała tylko Sold Out pooglądać - jaki jest wtedy sens jej wystawiania? A może niech jeszcze jakieś zapisy wprowadzą?




i bardzo dobrze, przynajmniej tu wiedzą jak się zachować
Inna sprawa, że klienci też nie powinni o takie rzeczy molestować, tylko cierpliwie czekać



no to lekka wiocha
(i skąd potem Krk ma taką a nie inną opinię o Wawie, sorry )
ciekawe kiedy ktoś wpadnie na to, żeby dawać paniom jakiś "prezencik" za takie wcześniejsze sprzedawanie

-


Nie no brak mi slow..
Zawisc ludzka nie zna granic...

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-07-01 o 01:27
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 06:51   #2219
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny wyluzujcie..
Skoro ktos idzie do maca i dowiaduje sie na miejscu, ze moze dostac produkty przed premiera, to dlaczego ma nie skozystac???
Watpie, ze jezeli ktoras z Was akurat bedac w MACu i majac juz wczesniej zalozone ,ze chce te , czy inne produkty,
zostanie zapytana: "czy moze chcialaby sobie cos kupic z nowej kolekcji? ",
powie: " nie ,dziekuje, poczekam do premiery, moze jeszcze cos zostanie dla mnie..."...
Bez przesady..
Jezeli nie kupilabym pomadki wtedy, to juz bym jej na 100% nie kupila..
A zreszta ,co ja sie bede tlumaczyc...
Dorcia , kochanie do Ciebie nikt nic nie ma!!!!
Tu chodzi tylko o fakt, żeby wszystkie salony równo traktowały wszystkich swoich klientów
Ja mieszkam 120 km od najbliższego MAC-a , wybieram się dopiero jutro i obawiam się czy wogóle coś zostanie i czy nie pojadę nadaremnie.......
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-07-01 o 06:52
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:23   #2220
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No i sie zaczęła dyskusja o wcześniejszej sprzedaży - robi się ciekawie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.