Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 15:21   #1
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82

Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?


Dziewczyny mam problem.Mam czarne włosy w związku z tym maluje oczka na ciemne kolory przeważnie kreski czarną kredka i szare prawie czarne cienie.Już mi sie to przejadło chciałabym malować oczka tylko tuszem i tu pojawia sie problem.Jak je pomaluje samym tuszem to wygląda to bardzo baldo do włosów i przyciemnionych brwi.Nie wiem jak mocno wytuszowac rzęsy żeby sprawiały wrażenie wręcz sztucznych.Mam dośc grube powieki i bez cienia wygląda to naprawde słabo.Wszscy mi zwracają uwagę że za mocno sie maluję nawet dziś mama spytała kto mi podbił oczy hehe Moje marzenie-oczka wytuszowane,błyszczyk i make'up a nie tona cieni i czarne krechy Tylko jak to zrobić żeby współgrało z czarnymi włosami?Już sie zastanawiam nad ich rozjaśnieniem ale i tak problem z makijażem zostanie.Prosze o jakieś rady może fotki z takimi makijażami?Z góry dziękuję

Inne zdjątka na drugiej stronie na dole

Edytowane przez emilia_20
Czas edycji: 2006-11-01 o 17:54
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 15:48   #2
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

A moze Tobie poprostu sie wydaje ze wygladasz dziwnie.Przyzwyczaiłaś sie do mocnego makijażu i teraz poprostu wygladasz inaczej.
Może poczekaj troche i do swojego wyglądu poprostu sie przyzwyczaisz
A co do efektu sztucznych rzęs - musisz znaleźć tusz który da taki efekt.
U mnie taki efekt daja dwa tusze : double etension Loreal'a oraz taki czerwony rimmela niestety nie pamiętam dokładnie nazwy poniewaz obecnie jestem w posiadaniu tego pierwszego.
A mozę zamiast mocnego makijażu oka delikatna kreska na górnej powiece
Najlepiej jakbys załączyła swoje zdjecie i wspólnie byśmy oceniły i doradziły D:
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 16:43   #3
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Mam tylko takie zdjęcia,na pierwszym tylko tusz na oczkach na 2 i 3 tak jak maluje sie nacodzień na ostatnio tusz i czarna kredka...

Mam jeszcze problem z tym że mam różne powieki w lewym oku przy kąciku jest ona grubsza jakoś inaczej sie składa Ja już nie wiem jak mam sie malować

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-11-03 o 21:29 Powód: usunięcie zdjęc na prośbę autorki wątku
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 17:04   #4
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna. moim zdaniem na ostatniej fotce, czyli tusz i kredka, wygladasz bardzo ladnie i wyraziscie. subtelnie, ale widocznie podkreslone oczy
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 17:08   #5
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna. moim zdaniem na ostatniej fotce, czyli tusz i kredka, wygladasz bardzo ladnie i wyraziscie. subtelnie, ale widocznie podkreslone oczy

Dziękuję
Jestem bardzo samokrytyczna i nie podbam sie sobie heh No właśnie chciałam uniknąć tej kredki ale widocznie sie nie da.
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 17:21   #6
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

a mi sie wydaje ze zdecydowanie najladniej wyszlas jak mialas tylko tusz czyli zdjecie nr 1
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 17:28   #7
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

a jak dla mnie oczy ok, ale za duzo pudru. Mam bardzo podobna urode do Ciebie i tez zrezygnowalam z mocnych ceni na koszt samego tuszu, stawiam generalnie an naturalnosc.
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 17:47   #8
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
a jak dla mnie oczy ok, ale za duzo pudru. Mam bardzo podobna urode do Ciebie i tez zrezygnowalam z mocnych ceni na koszt samego tuszu, stawiam generalnie an naturalnosc.

Za dużo pudru?Nakładam naprawde mikroskopijną ilośc pudru bo uzywam Dermacol a to podkład bardzo dobrze kryjący może dlatego wygląda jakby było jego za dużo
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 17:50   #9
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje ze zdecydowanie najladniej wyszlas jak mialas tylko tusz czyli zdjecie nr 1

Mojemu TŻ-owi też sie podoba to foto no ale nie widział mnie na żywo bez makijażu i tak jak tam w samym tuszu ale ciągle słysze od Niego że maluje sie cały dzien że mam przestać i mam nie farbować włosów.Omg On chyba by zawału dostał jakby zobaczył mnie w odrostach i bez makijażu heh
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:10   #10
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

piękna dziewczyna jesteś i super wyglądasz tylko z tuszem na 1 fotce
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:28   #11
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Najlepiej wyglądasz na pierwszej fotce
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 18:42   #12
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Nie jestem zwolenniczką farbowanych czarnych włosów i mocnego makijażu na jednej osobie.

Mi też najbardziej podobasz się na pierwszym zdjęciu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:47   #13
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Kurde dzięki dziewczyny Pojutrze spróbuje jakoś mocniej wytuszować rzęski no i może powstrzymam sie od nałożenia cieni heh może kredke dam tylko?Nie wiem zobacze i zrobie jakieś foty to wrzuce
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:52   #14
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

A ja bym proponowała jasne zielenie+biała kredka (rozświetlająca na dolnej powiece)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 18:54   #15
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

O właśnie może macie jakieś propozycje makijażu dla mnie?Jakie ewnetualnie cienie zamiast tych moich prawie czarnych Mam brązowo-zielone oczy co by mi pasowało? No i może jaki kolorek włosów by mi pasował bo chce zmienić ta czerń już mnie przytłacza heh
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:15   #16
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Jasne zielenie, brązy Super kolory są w Inglocie Sprint
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:32   #17
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Właśnie niedawno ubrałam sie na brązowo,tzn. brązową bluzkę,kozaczki brązowe i pomalowałam oczka na brązowo i było super tylko czarne włoski mi nie pasowały heh więc może tak średni brąz by mi pasował?No i może skoro brązowy cień to zamiast czarnej to ciemnobrązowa kredka?

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-11-03 o 21:31 Powód: usunięcie zdjęc na prośbę autorki wątku
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:39   #18
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Najładniej na 1 zdjeciu, poprostu naturalnie.
Z kredka tez fajnie,ale moze na jakieś okazje
Jak zobaczyłam pierwsze zdjecie to odrazu pomyślałam ze przydałby ci się róż
L'OREAL Blush Delicieux kolor rosewoods, lub burzujka taki złoto różowy, niestety nie mam go blisko, ale jak znajde to poszukam numerku
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:53   #19
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

oj emilka przeciez bardzo ladnie wygladasz naturalnie i nie farboj wloskow bo t6yle je zniszczysz!uwazam ze bdb bedziesz wygladac z naturalnymi a co do makijazu to tusz i blyszczyk wystarcza a od czasu do czasu mozesz zaszalec
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 20:00   #20
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
oj emilka przeciez bardzo ladnie wygladasz naturalnie i nie farboj wloskow bo t6yle je zniszczysz!uwazam ze bdb bedziesz wygladac z naturalnymi a co do makijazu to tusz i blyszczyk wystarcza a od czasu do czasu mozesz zaszalec

Ja bym bardzo chciała nie farbować ale nie wyobrażam sobie chodzenia w odrostach a mój naturalny kolor to kiedyś był blond jak byłam mała potem ściemniał do średniego brązu ale teraz po odrostach widze że ten koror jakiś taki nijaki ni to siwy ni to brązowy naprawde bez wyrazu więc nie wiem już sama co mam robić Chyba za bardzo sie przyzwyczaiłam do mocnego makijażu i teraz widze siebie w lekkim tak nijako
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:06   #21
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Najlepiej wyglądasz na pierwszym zdjęciu. W ogóle ładna z ciebie dziewczyna
A tak poza tematem - na tym zdjęciu wyglądasz jakbyś miała krótkie włoski i moim zdaniem do twarzy ci z tym.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:19   #22
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

bardzo ładny makijaż wogole ładniutenka jestes
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:21   #23
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie jestem zwolenniczką farbowanych czarnych włosów i mocnego makijażu na jednej osobie.

Mi też najbardziej podobasz się na pierwszym zdjęciu.
podobnie jak ja - ale teraz uwagi - zdjęcie nr 1

i moze jeszcze solarium - bo mi troszke kościotrupowato wygladasz, te czarniste włosy i te czarniste oczy... brrr - Przejdz zdecydowanie na lzejszy makijaz! jestes młoda, a ten makijaz tylko cie postarza
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:21   #24
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Fronka Pokaż wiadomość
Najlepiej wyglądasz na pierwszym zdjęciu. W ogóle ładna z ciebie dziewczyna
A tak poza tematem - na tym zdjęciu wyglądasz jakbyś miała krótkie włoski i moim zdaniem do twarzy ci z tym.

Wszystkim prawie sie podoba pierwsze foto a mi zaś nie heh Na zdjątku mam kitke dlatego wyglądają na krótkie,mam dośc wysokie czoło stąd ta dziwna grzywka W którkich raczej źle wyglądam mam wtedy taką okrągłą buzie a mam dość cieńkie włosy Kurde jestem jednym wielkim kompleksem heh Już sama nie wiem jak mam sie czesać i malować żeby było dobrze a najbardziej chce coś zmienić nie być już tą czarnulą z podbitymi oczami hehe
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:28   #25
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
podobnie jak ja - ale teraz uwagi - zdjęcie nr 1

i moze jeszcze solarium - bo mi troszke kościotrupowato wygladasz, te czarniste włosy i te czarniste oczy... brrr - Przejdz zdecydowanie na lzejszy makijaz! jestes młoda, a ten makijaz tylko cie postarza

To lampa od aparatu tam mnie zkościotrupowaciła :p O solarium napewno zahacze jak będę miała pieniążki Wiem że ten makijaż i te czarne włosy mnie postarzają dlatego chce to zmienić
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:36   #26
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

A moze przejdziesz na powoli na jakichś ciemny brąz lub lub nawet brąz ? Ja farbuje ciemnym brązem, wychodza fajne, ciemne - ale nie czarne Maluje oczy delikatnie, usta na leciutkie czerwienie ,kilka razy solar i jest ok

powodzenia
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:59   #27
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

iza251 też myśle o brąziku właśnie i może taki kolorek sobie zrobie tlyko najpierw czeka mnie dekoloryzacja ale narazie nie mam pieniędzy jak coś wpadnie to odrazu idę do fryzjera
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 21:36   #28
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

A moze coś w takim stylu

Chodzi o makijaż. A kolor włoskow ciemny braz jak najbardziej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beyonce.jpg (100,5 KB, 159 załadowań)
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 22:01   #29
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez xgosik Pokaż wiadomość
A moze coś w takim stylu

Chodzi o makijaż. A kolor włoskow ciemny braz jak najbardziej

Bardzo ładny ten makijaż widze że muszę się zaopatrzyć w więcej cieni brązowych bo mam mało ale coś sie wymyśli.Nie podobają mi sie kreski robione do połowy zawsze robie do końca no ale coś popróbuje
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:52   #30
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Moim zdaniem dużo ładniej i przede wszystkim młodziej wyglądasz na pierwszej fotce Jesli natomiast chodzi o włosy to na zdjeciach mam wrażenie, że są bardzo cieniutkie i słabe.Balabym sie je farbowac.Ale i tak bardzo ładna z Ciebie dziewczyna.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.