Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 19:52   #4711
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cloche czy ten balsam zachowuje się jak pomadka z połyskiem czy jak błyszczyk? Chodzi mi o to, że jak ja się pomaluję błyszczykiem to za chwilę mam go wszędzie tylko nie na ustach i szukam czegoś co zachowywałoby się jak pomadka, ale miało drobinki jak błyszczyk. Czy tutaj tak jest? Nie zjeżdża ten brokat z ust, jest jakby wtopiony w ten balsam? W ogóle jak ten balsam dba o usta, przyzwoicie?
moge cie uspokoic to nie jest takie lepiszcze ze splywajacym brokatem. w ogole ten kolor, ktory ja mam, nie ma jakichs wyraznych drobinek nawet. kolor karmelowy blyszczal sie mocniej, a dawal mniej koloru na przyklad. ale zaden sztyft nie obkleil mi reki. zostal tam, gdzie go nalozylam.
jesli chodzi o pielegnacje, to jak dla mnie wystarczajaca. moze nie mam wygorowanych wymagan, ale wiele szminek mi jednak usta troszke wysuszalo. a tutaj mam pielegnacje i lekki makijaz w jednym
(nawet z naturalnych takie szminki mi nie zawsze sluzyly - mialam np. w kolorze brazowym lavera i jakas taka se ... nie zuzylam jej)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:57   #4712
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Żaden Cassie w końcu nałożyłam. Farbowanie to chyba nie dla mnie.
aaaa myślałam, że zmieniasz image
jakąs lepszą maskę sobie nałóż potem, bo z Twoją tendencją do wysuszania włosków po hennie możesz mieć z tym kłopot.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:05   #4713
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

mam pytanie co do masek algowych bielendy
dlaczego wszystkie, które pokazujecie mają inne etykiety?
znalazłam sobie hurtownie kosmetyczną, w której maske mogę kupić stacjonarnie, tylko ta wygląda inaczej niż te dwie, które jp91 wkleiła...
jest problem z orginalnością produktów czy zwyczajnie bielenda okleja każdą partię produktów inną etykietą?

http://www.abant.pl/sklep/category.php?id_category=334
tutaj są opakowania uzupełniające za 40zł/500 ml, a Wy ile płaciłyście?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:09   #4714
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Anula kusza mnie ostatnio szampony... i dzisiaj sobie wzielam tylko tak na probe lavera basis sensitiv do wlosow cienkich, zeby miec cos lagodzacego, ale widzialam cattiera, farfalla czy jak to sie zwalo, urtekam itp itd no i nie wiem co brac!!! oczywiscie chcialabym wszystko, ale po co, jak juz przetestowane wlosy mam cieniusienkie bidulki, przetluszczaja sie baaardzo no i ciekawie wygladal cattier z glinka... taki blotkowaty szkoda, ze kuomaye nie mieli
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:19   #4715
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mam pytanie co do masek algowych bielendy
dlaczego wszystkie, które pokazujecie mają inne etykiety?
znalazłam sobie hurtownie kosmetyczną, w której maske mogę kupić stacjonarnie, tylko ta wygląda inaczej niż te dwie, które jp91 wkleiła...
jest problem z orginalnością produktów czy zwyczajnie bielenda okleja każdą partię produktów inną etykietą?

http://www.abant.pl/sklep/category.php?id_category=334
tutaj są opakowania uzupełniające za 40zł/500 ml, a Wy ile płaciłyście?
Każda maska ma inną etykiete.
Niektorzy są zdania, że na allegro są podróbki, ale ja nie widzę problemu. Moja maska jest taka sama jak kupiona w hurtowni kosmetycznej.
Opakowanie uzupełniające ma 190 a nie 500ml. 500ml to opakowanie w wiaderku.
Ceny są na allegro od około 40zł za 190.
__________________
Justyna


Edytowane przez jp91
Czas edycji: 2012-03-27 o 20:21
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:43   #4716
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z tych otwartych to chyba tylko alverde są bez als (nie wiem jak dr.organic, ale Młoda go tak lubi, że nie oddam ).
Tyle, że ja z alverde testowałam na razie tylko ten do brązowych, nie wiem jak reszta i czy chciałabym się ich całkowicie pozbyć no i niestety ja alverdowskich szamponów mam po pół (na spółke były brane).
Jak chcesz alverdowskimi możemy sie podzielić i moge Ci oddac po 50ml aloes+hibiscus i zwiekszający objętość (tego do brązowych miałam tez pół i juz dużo go zużyłyśmy, więc raczej nie ma co dzielić.....). Odżywek alverde tez Ci mogę odstąpić połowę tego co mam.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------


Napisz maila do zsk - mi sie tez czasem zdarzało, że o czyms zapomnieli, ale nigdy nie prosili o paragon po prostu zgłoś im mailowo, że nie dostałas produktu z zamówienia.

Ciesze sie bardzo, że buźka ma sie lepiej

Składałam zamówienie z e-naturalne i zapomnieli mi przysłać pantenol. Tez wystarczyło napisać

oczywiście, że napisałam, a w odpowiedzi zwrotnej: prosimy przesłać skan paragonu
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:46   #4717
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Anula kusza mnie ostatnio szampony... i dzisiaj sobie wzielam tylko tak na probe lavera basis sensitiv do wlosow cienkich, zeby miec cos lagodzacego, ale widzialam cattiera, farfalla czy jak to sie zwalo, urtekam itp itd no i nie wiem co brac!!! oczywiscie chcialabym wszystko, ale po co, jak juz przetestowane wlosy mam cieniusienkie bidulki, przetluszczaja sie baaardzo no i ciekawie wygladal cattier z glinka... taki blotkowaty szkoda, ze kuomaye nie mieli
Cattier z glinką może być fajny, ja mam ten z octem rozmarynowym i podoba mi się. Ale zwiekszenia objetości to się raczej nie spodziewaj - najwyżej będziesz mile zaskoczona .
Urtekram z glinką rhassoul zostawia fajne, takie trochę "grubsze" włoski, ale z kolei nie zmniejszy przetłuszczania. Miałam od Grazynki potężna próbke urtekram z brązowym cukrem i był fajny bardzo - troszke usztywniał włosy, w takim pozytywnym znaczeniu dzięki czemu zyskiwały wizualnie na objętości.
A Ty chyba lubisz szampony z kofeiną - nie interesuje Cię alva?
Farfalla czy jak to sie zwało nie znam.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
oczywiście, że napisałam, a w odpowiedzi zwrotnej: prosimy przesłać skan paragonu
to jakaś nowa i nieznana mi praktyka.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 20:50   #4718
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Aniu sprawdziłam cenę szamponów Cattiera i płaciłyśmy na targach 23 zł

Czekam na efekty hennowania cassią u klolci
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:51   #4719
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
aaaa myślałam, że zmieniasz image
jakąs lepszą maskę sobie nałóż potem, bo z Twoją tendencją do wysuszania włosków po hennie możesz mieć z tym kłopot.
Czyli po zmyciu henny można od razu nałożyć maskę lub odżywkę?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:58   #4720
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu sprawdziłam cenę szamponów Cattiera i płaciłyśmy na targach 23 zł

Czekam na efekty hennowania cassią u klolci
Naprawdę????
A ja sie tak ucieszyłam, że u mnie w sklepie pod pracą tak tanio juz sie nie cieszę

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czyli po zmyciu henny można od razu nałożyć maskę lub odżywkę?
Dziewczyny tak robiły
Myślę, że spokojnie możesz też nałożyć sobie maskę na spokojnie jutro - przez jeden dzień nic się nie stanie a rozłożysz sobie siedzenie z cudami na włosach na 2 dni
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:58   #4721
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Mam pytanko do KORAH
Kiedy i na jakich zasadach można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w Phenome (pisałaś w swojej recenzji o peelingu enzymatycznym, że udało Ci się go nabyć z 50% zniżką)
Z góry dziękuję za odpowiedź
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 21:03   #4722
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Naprawdę????
A ja sie tak ucieszyłam, że u mnie w sklepie pod pracą tak tanio juz sie nie cieszę

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------


Dziewczyny tak robiły
Myślę, że spokojnie możesz też nałożyć sobie maskę na spokojnie jutro - przez jeden dzień nic się nie stanie a rozłożysz sobie siedzenie z cudami na włosach na 2 dni
No serio, serio 29 zł bym za niego nie zapłaciła na pewno, sknerusek ze mnie
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do KORAH
Kiedy i na jakich zasadach można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w Phenome (pisałaś w swojej recenzji o peelingu enzymatycznym, że udało Ci się go nabyć z 50% zniżką)
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ja nie Korah, ale odpowiem, ze kupiła go albo podczas wyprzedaży w Phenome, zdarza się 2 x w roku, widać to w wątku albo podczas dni ze zniżkami
Przeszukaj wątek pod hasłem Phenome, albo po prostu się cofnij, na pewno znajdziesz zdarzają się też różne promocje- info dziewczyny też tu wstawiają A jeśli masz pytanie do kogoś konkretne to pamiętaj, ze jest jeszcze pw
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:03   #4723
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
coś im się musiało pomylić

Pożyczyłam aparat od koleżanki
Marzec marcem, ale w depresje popaść nie można, stąd zakupy.
Micel AA eco,
Żel pod prysznic z marchewką AA eco (nie kupujcie, chyba, że dostaniecie gratis)
Woda różana (do mieszania z maseczkami i jako rozcieńczacz do mleczka jedwabnego)
Mleczko jedwabne do włosów BU
Szampon zwiększający objętość YR
Woda do demakijażu oczu YR (już drugie opakowanie, bardzo ją lubię)
Ekstrakt z soku granatu, z truskawki ZSK
Hydrolat oczarowy, z kwiatu pomarańczy słodkiej ZSK
Maska algowa witaminowa i cytrusowa Bielenda

Ja też mam ten ekstrakt z soku z truskawki i tak się zastanawiam do czego go tu użyć..może mała podpowiedź ?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:07   #4724
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cattier z glinką może być fajny, ja mam ten z octem rozmarynowym i podoba mi się. Ale zwiekszenia objetości to się raczej nie spodziewaj - najwyżej będziesz mile zaskoczona .
Urtekram z glinką rhassoul zostawia fajne, takie trochę "grubsze" włoski, ale z kolei nie zmniejszy przetłuszczania. Miałam od Grazynki potężna próbke urtekram z brązowym cukrem i był fajny bardzo - troszke usztywniał włosy, w takim pozytywnym znaczeniu dzięki czemu zyskiwały wizualnie na objętości.
A Ty chyba lubisz szampony z kofeiną - nie interesuje Cię alva?
Farfalla czy jak to sie zwało nie znam.
ten z rozmarynowym octem tez widzialam, powstrzymal mnie przed zakupem tylko fakt, ze nie moglam sie zdecydowac miedzy nim a tym z glinka a chcialam najpierw sie poradzic. z ta objetoscia to u mnie i tak jesli jest, to tylko przez pierwsze pol godziny... wiec nie bede sie spodziewala
czyli z urtekamu musialabym wyprobowac z rhassoul i z cukrem... spoko... u mnie nic nie zmniejszy przetluszczania, i tak bede myla klaki codziennie rano byle skalp nie marudzil...
a alve predzej czy pozniej wyprobuje - tez widzialam w tym sklepie i tez kusil. musze zrobic sobie wish-list.......... hihi
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:13   #4725
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No serio, serio 29 zł bym za niego nie zapłaciła na pewno, sknerusek ze mnie
czyli wyszło na to, że ja na widok szamponu głupieję i trace kontakt z rzeczywistością, skoro nawet cen nie pamietam nie jest to zresztą zbyt dalekie od prawdy
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten ekstrakt z soku z truskawki i tak się zastanawiam do czego go tu użyć..może mała podpowiedź ?
Możesz dodać troszke do kremu przed nałożeniem.
Ja bardzo lubiłam maseczki z ekstraktami - tylko uwazaj na stężenia, bo nie wszystkie można używac solo.
No i ostroznie, bo nie każda skóra lubi takie ekstrakty.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:13   #4726
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten ekstrakt z soku z truskawki i tak się zastanawiam do czego go tu użyć..może mała podpowiedź ?
Kupiłaś go czy dostałaś? Można dodać do hydrolatu, na zsk jest napisane do czego i w jakim stężeniu można go wykorzystać W razie czego napisz do nich, na pewno fachowo Ci powiedzą.
Kto tam miał problem z ZSK i paragonem? Ty? Bo przeczytałam, ale nie wiem kto. Przecież zrobiłaś przelew, masz dowód w mailu o potwierdzenie takich a nie innych zakupów za taką i taką kwotę. Mogę się pocałować z tym paragonem. Bądź twarda i nie daj się, walcz o swoje.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:17   #4727
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ten z rozmarynowym octem tez widzialam, powstrzymal mnie przed zakupem tylko fakt, ze nie moglam sie zdecydowac miedzy nim a tym z glinka a chcialam najpierw sie poradzic. z ta objetoscia to u mnie i tak jesli jest, to tylko przez pierwsze pol godziny... wiec nie bede sie spodziewala
czyli z urtekamu musialabym wyprobowac z rhassoul i z cukrem... spoko... u mnie nic nie zmniejszy przetluszczania, i tak bede myla klaki codziennie rano byle skalp nie marudzil...
a alve predzej czy pozniej wyprobuje - tez widzialam w tym sklepie i tez kusil. musze zrobic sobie wish-list.......... hihi
to proponuję w pierwszej kolejności urtekram z rhassoul i cattiera z octem dla odmiany od glinek .
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:21
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:19   #4728
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kupiłaś go czy dostałaś? Można dodać do hydrolatu, na zsk jest napisane do czego i w jakim stężeniu można go wykorzystać W razie czego napisz do nich, na pewno fachowo Ci powiedzą.
Kto tam miał problem z ZSK i paragonem? Ty? Bo przeczytałam, ale nie wiem kto. Przecież zrobiłaś przelew, masz dowód w mailu o potwierdzenie takich a nie innych zakupów za taką i taką kwotę. Mogę się pocałować z tym paragonem. Bądź twarda i nie daj się, walcz o swoje.
Ten ekstrakt kupiłam, jak i kilka innych rzeczy, ale obawiam się ich użyć, dlatego Was pytam
Tak to ja mam problem z ZKS z paragonem, do zamówienia nie dołożyli mi kolagenu z elastyną, a bardzo chciałam go mieć i mamę uszczęśliwić może i sam bym wypróbowała. W zamian dostałam 5 g mocznika, taka mini próbeczka..nie wiem czy to miał być gratis czy może w zamian.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:22   #4729
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moge cie uspokoic to nie jest takie lepiszcze ze splywajacym brokatem. w ogole ten kolor, ktory ja mam, nie ma jakichs wyraznych drobinek nawet. kolor karmelowy blyszczal sie mocniej, a dawal mniej koloru na przyklad. ale zaden sztyft nie obkleil mi reki. zostal tam, gdzie go nalozylam.
jesli chodzi o pielegnacje, to jak dla mnie wystarczajaca. moze nie mam wygorowanych wymagan, ale wiele szminek mi jednak usta troszke wysuszalo. a tutaj mam pielegnacje i lekki makijaz w jednym
(nawet z naturalnych takie szminki mi nie zawsze sluzyly - mialam np. w kolorze brazowym lavera i jakas taka se ... nie zuzylam jej)
Ooo, to może się skuszę. Tylko najpierw wymęczę Alterrę, która strasznie wydajna jest.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 21:24   #4730
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to proponuję w pierwszej kolejności urtekram z rhassoul i cattiera z octem dla odmiany od glinek .
wybralam sobie w takim razie dwa szampony dzienks, Anula, moja krolowo szamponowa!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:24   #4731
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Niestety nie wyślą mi mojego kolagenu z elastyną .. chyba obrażę się na nich..
"Zawsze przy takich sytuacjach prosimy o przesłanie dokumentu zamówienia. Na
tym dokumencie są notatki osób pakujących wraz z wagą przesyłki. Jedynie na
takiej podstawie możemy przyjąć reklamację i ją wyjaśnić. W przypadku
potwierdzenia braku możemy przedstawić osobom pakującym dowód braku danego surowca w paczce."

Eh dam sobie spokój z tym, a najwyżej się obrażę na nich na jakiś czas
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:26   #4732
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Niestety nie wyślą mi mojego kolagenu z elastyną .. chyba obrażę się na nich..
"Zawsze przy takich sytuacjach prosimy o przesłanie dokumentu zamówienia. Na
tym dokumencie są notatki osób pakujących wraz z wagą przesyłki. Jedynie na
takiej podstawie możemy przyjąć reklamację i ją wyjaśnić. W przypadku
potwierdzenia braku możemy przedstawić osobom pakującym dowód braku danego surowca w paczce."

Eh dam sobie spokój z tym, a najwyżej się obrażę na nich na jakiś czas
Ale kurcze, przecież to ewidentnie ich bład. Ty zamówiłaś, mają dane w komputerze Mocznik dostałaś jako gratis, zawsze jest jakiś gratis.
Ja bym walczyła, a co.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:27   #4733
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ten ekstrakt kupiłam, jak i kilka innych rzeczy, ale obawiam się ich użyć, dlatego Was pytam
Tak to ja mam problem z ZKS z paragonem, do zamówienia nie dołożyli mi kolagenu z elastyną, a bardzo chciałam go mieć i mamę uszczęśliwić może i sam bym wypróbowała. W zamian dostałam 5 g mocznika, taka mini próbeczka..nie wiem czy to miał być gratis czy może w zamian.
ten mocznik to pewnie był prezent dodawany do zamówień - co 50 zl chyba dorzucają próbkę jakichś produktów, takie prezenty od sklepu.
Podaj im numer zamówienia, date przelewu i napisz, że paragon wyrzuciłas, ale masz specyfikację zamówienia w mailu. Niech nie będa tacy cwani.........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:28   #4734
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Vanilia, widzę ze co sklep to inaczej. Ja kiedyś zrobiłam skan paragonu, bo paragony niestety blakną nawet jak nie leżą na słońcu. Po roku musiałam iść zareklamować buty, a paragon oczywiście ledwo żywy, więc poszłam na wszelki wypadek z tym skanem, a oni do mnie, że skan przyjąć nie mogą. Za to przyjęli paragon, na którym prawie nic nie było widać. Dziwna filozofia.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:30   #4735
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale kurcze, przecież to ewidentnie ich bład. Ty zamówiłaś, mają dane w komputerze Mocznik dostałaś jako gratis, zawsze jest jakiś gratis.
Ja bym walczyła, a co.

Przy następnym zamówieniu mi dorzucą. Tu pewnie chodzi o to, że koszt wysyłki przewyższa wartość produktu. Może jak mi przejdzie, to coś zamówię i mi go "oddadzą". Póki co, dziś nie mam siły już z nimi gadać, ciężki dzień miałam, może jutro nabiorę ochoty do walki o te kilka złotówek
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:32   #4736
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Spokojnie ostatnio na naszym wątku, biorąc pod uwagę Wasze możliwości. Mam nadzieję, że po zakończeniu postu coś się ruszy Chociaż nie wyszystkie wytrzymały

Ja się pięknie melduję z moim kwasowo-Gaiowym pamiętnikiem. Buzia pięknie się uspokoiła, nie mam ani jednego pryszczyka Pory niestety jak były tak są. Ale ogólne poprawa stanu buzi jest. A jak u Was? Jesteście na etapie toniku, czy już peelingu?

Poczyniłam znów zamówienia, ale to bardziej dla synka i domu. Mąż też się dopominał o zdrowe kosmetyki Jutro lub pojutrze powinnam dostać farby Khadi (chciałabym spróbować Henny z Amlą + Cassii) i olejek Khadi. Ciekawa jestem tego śmierdziela.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:33   #4737
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wybralam sobie w takim razie dwa szampony dzienks, Anula, moja krolowo szamponowa!
kochana - dla Ciebie zawsze jestem do dyspozycji
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Niestety nie wyślą mi mojego kolagenu z elastyną .. chyba obrażę się na nich..
"Zawsze przy takich sytuacjach prosimy o przesłanie dokumentu zamówienia. Na
tym dokumencie są notatki osób pakujących wraz z wagą przesyłki. Jedynie na
takiej podstawie możemy przyjąć reklamację i ją wyjaśnić. W przypadku
potwierdzenia braku możemy przedstawić osobom pakującym dowód braku danego surowca w paczce."

Eh dam sobie spokój z tym, a najwyżej się obrażę na nich na jakiś czas
Kupowałam u nich naprawde baaardzo dużo swojego czasu i nigdy nie chcieli ode mnie skanu paragonu a pare razy zdarzyło im sie o czymś zapomnieć.
Popatrz jeszcze w regulamin sklepu i sprawdź czy napewno jest tam taki zapis, ze skan paragonu jest jedyną podstawą przyjęcia reklamacji.
Wiesz to nie chodzi o wartość - skoro teraz zamówiłaś to znaczy, że teraz jest Ci potrzebny. A nie za 3 miesiące jak będziesz miała kolejna potrzebe coś od nich kupić! Wyśpij sie i odpocznij dzisiaj a jutro do boju żartuję oczywiście - po prostu nie lubie jak sie z klientów robi idiotów. Dorzuca przy nastepnym zamówienie - a tacy są pewni, że jeszcze u nich zamówisz????
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:37
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:33   #4738
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
coś im się musiało pomylić

Pożyczyłam aparat od koleżanki
Marzec marcem, ale w depresje popaść nie można, stąd zakupy.
Micel AA eco,
Żel pod prysznic z marchewką AA eco (nie kupujcie, chyba, że dostaniecie gratis)
Woda różana (do mieszania z maseczkami i jako rozcieńczacz do mleczka jedwabnego)
Mleczko jedwabne do włosów BU
Szampon zwiększający objętość YR
Woda do demakijażu oczu YR (już drugie opakowanie, bardzo ją lubię)
Ekstrakt z soku granatu, z truskawki ZSK
Hydrolat oczarowy, z kwiatu pomarańczy słodkiej ZSK
Maska algowa witaminowa i cytrusowa Bielenda


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mam pytanie co do masek algowych bielendy
dlaczego wszystkie, które pokazujecie mają inne etykiety?
znalazłam sobie hurtownie kosmetyczną, w której maske mogę kupić stacjonarnie, tylko ta wygląda inaczej niż te dwie, które jp91 wkleiła...
jest problem z orginalnością produktów czy zwyczajnie bielenda okleja każdą partię produktów inną etykietą?

http://www.abant.pl/sklep/category.php?id_category=334
tutaj są opakowania uzupełniające za 40zł/500 ml, a Wy ile płaciłyście?
Ja też płaciłam ok. 40 zł. Osobiście mam podejrzenia co do tych masek. Radzę jednak brać z pewnego źródła.

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
oczywiście, że napisałam, a w odpowiedzi zwrotnej: prosimy przesłać skan paragonu
Napisz im prawdę, że go nie masz, moze jeszcze jest szansa załatwienia sprawy. W końcu są Ci coś winni, a paragon jeszcze o niczym nie świadczy. Ja bym poprosila o wysyłkę brakującego przedmiotu lub chociaz zwrot nadpłaty.

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do KORAH
Kiedy i na jakich zasadach można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w Phenome (pisałaś w swojej recenzji o peelingu enzymatycznym, że udało Ci się go nabyć z 50% zniżką)
Z góry dziękuję za odpowiedź
Co rusz są jakieś promocje. Ja nie mam niestety dostępu do Phenome, wszystko załatwiła mi Mhm, więc do końca się nie znam na polityce sprzedaży tej marki. W każdym razie była mega wyprzedaż noworoczna, potem kilka mniejszych wyprzedaży tylko na niektóre produkty. Raz mi się udało kupić w ich sklepie internetowym, ale oni na stronie w ogóle nic na temat promo nie piszą i trzeba się dowiadywać samemu, m. in. od dziewczyn z Wa-wy, które uczestniczą w tym wątku i meilowo podpytywać serwis Phenome. Ostatnio wysłałam im meila z prosbą o listę produktów objętych obecnie promocją. Niestety, nie doczekałam się odpowiedzi. Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam się z czymś takim, żeby sklep internetowy zignorował zapytanie klientki. No cóż. Ogólnie kosmetyki fajne, ale nie wszystkie, a obsługa, dostęp, kontakt z klientem i brak napisów w języku polskim na opakowaniach polskich kosmetyków (poza malutkimi nalepkami na spodzie) pozostawiają wiele do życzenia. Byc może dostanę jakieś info od nich w ramach kolejnej promocji, liczę na to


Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten ekstrakt z soku z truskawki i tak się zastanawiam do czego go tu użyć..może mała podpowiedź ?

Ja bym do toników dodała
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:34   #4739
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Przy następnym zamówieniu mi dorzucą. Tu pewnie chodzi o to, że koszt wysyłki przewyższa wartość produktu. Może jak mi przejdzie, to coś zamówię i mi go "oddadzą". Póki co, dziś nie mam siły już z nimi gadać, ciężki dzień miałam, może jutro nabiorę ochoty do walki o te kilka złotówek
To nie jest kwestia paru złotówek tylko traktowania klienta. Mają powodzenie i zaczynają olewać ludzi? Tak nie może być. I co to ma znaczyć przy nastepnym zamowieniu? Nastepnego może nie być. I co Cię to obchodzi, że koszty wysyłki będą wyższe niż tego kolagenu? To nie Twój problem, bo to nie Ty się pomyliłaś. Wrr. Wredoty.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:42   #4740
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ten mocznik to pewnie był prezent dodawany do zamówień - co 50 zl chyba dorzucają próbkę jakichś produktów, takie prezenty od sklepu.
Podaj im numer zamówienia, date przelewu i napisz, że paragon wyrzuciłas, ale masz specyfikację zamówienia w mailu. Niech nie będa tacy cwani.........
Zgadzam się, powinnas sprawdzić jeszcze regulamin Vanilio, nie daj się zwieść na manowce.

A jak jest z próbkami na mazidłach? Wiecie może? Ja nie dostałam żadnej, ale tez nie prosiłam o nic To samo na BU.



Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Vanilia, widzę ze co sklep to inaczej. Ja kiedyś zrobiłam skan paragonu, bo paragony niestety blakną nawet jak nie leżą na słońcu. Po roku musiałam iść zareklamować buty, a paragon oczywiście ledwo żywy, więc poszłam na wszelki wypadek z tym skanem, a oni do mnie, że skan przyjąć nie mogą. Za to przyjęli paragon, na którym prawie nic nie było widać. Dziwna filozofia.
To prawda, u mnie paragony z biedronki po trzech dniach zamieniają się w czysty papier

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja się pięknie melduję z moim kwasowo-Gaiowym pamiętnikiem. Buzia pięknie się uspokoiła, nie mam ani jednego pryszczyka Pory niestety jak były tak są. Ale ogólne poprawa stanu buzi jest. A jak u Was? Jesteście na etapie toniku, czy już peelingu?

Poczyniłam znów zamówienia, ale to bardziej dla synka i domu. Mąż też się dopominał o zdrowe kosmetyki Jutro lub pojutrze powinnam dostać farby Khadi (chciałabym spróbować Henny z Amlą + Cassii) i olejek Khadi. Ciekawa jestem tego śmierdziela.
Miłego próbowania

A ja od toniku 5% nie widzę żadnych rezultatów kompletnie nic Parę skórek na nosie, to wszystko. Następny robię 10%.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.