Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 17:55   #3001
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

wiecie co, ja rozumiem, ze to nie ja powinnam zabiegac o wspolprace. jednak cieszę sie, ze ktos zwrocil uwage na moj blog. ale teraz to sie wkurzylam.
30 maja napisala do mnie przedstawicielka dax z propozycja, zgodzilam sie i podałam adres.
i cisza!
10 dni temu napisalam, co z paczką bo mi sie wyjazd szykowal za granice.
i cisza!
a dzisaj patrze na blogu 98 osb, zdjęcia robione kalkulatorem w skarpecie a tu post i piekna paczka od dax.
no poprostu "rzal i bul"
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:58   #3002
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Buuu ale chamstwo!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:00   #3003
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

no nie wkurzyłabyś sie?
bo ja tak, sami mi glowe zawracaja a teraz mnie daleko w powazaniu maja i nie łaska na meila odpisac. jakos o tej pannie pamiętali a o mnie nie.

no, chyba ze przyjdzie jutro w co w watpie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:04   #3004
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

No ja bym była zła, w końcu podałas im dane adresowe i kto wie po co im, poza tym nie lubie jak ktos mnie olewa:/
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:06   #3005
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

normalnie krew mnie zalała.
o początkujacych blogach to pamiętaja, a o mnie nie,mimo, ze sie sami zglosili ?
az sie gotuje kurde. łaski nie zrobią i nie odpiszą.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:16   #3006
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Hahaha! Poszłam zobaczyć, czy kotka z małym siedzą w skrzynce, którą im przegotowałam, a tu patrzą na mnie dwie pary niebieskich ślepek <3 Przyprowadziła drugiego kiciaczka, obydwa czarne jak noc <3
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:23   #3007
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Dziadek z babcią mają dwa koty. Oba czarne. Tym tłumaczę wszystkie moje nieszczęścia, raz mi drogę jeden przestąpi, raz drugi.

Chcecie mi może polecić jakąś kredkę do rysowania kresek, która się nie rozmazuje. Kupiłam dzisiaj jakąś essence I love rock, narazie próbowałam na ręce, ale się rozmazuje.

Muszę się jakoś pozbyć tego kolegi od gotowania. Spotkałam go dzisiaj na mieście i akurat szłam do natury. Nawet moje tłumaczenia, że długo, niech lepiej idzie do domu nie pomogły. Polazł za mną. Na dodatek chciał zapłacić za moje zakupy oczywiście odmówiłam.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 18:32   #3008
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

EE no... Mów o sobie
Wszystkie, o pardą wszyscy mamy 20 lat klikusiamy

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Więc tak

1. Gratulacje dla Pani Magister Inżynier Mgiełki teraz już tylko tak będziemy mówić do Ciebie

2. Kupiłam 4 lakiery, 3 Wibo i 1 Catric więc nic burżujskiego

3. Ruda wbijaj do Wawy bo tam jest taka pozytywna energia. Ja nie wierzę zazwyczaj w takie rzeczy ale zawsze jak tam jestem to świat mi się wydaje ładniejszy,poważnie Co do spotkania to ktoś pytał w jakich rejonach, ja bym się ucieszyła gdyby było np w Tarasach bo przyjadę na centralny i bym miała blisko ( jeśli przyjadę)

4. Polecćie jakiś krem z filtrem 30-50 do ciała na plażę z rossa do twarzy mam biodermę i vichy ale do ciała szkoda kasy trochę. Tylko nie Garnier bo w zeszłym roku zniszczyłam sobie białe szorty nim , żółte plamy nie do sprania..

5. Dziękuję za wszystkie miłe słowa nt spamowego mani
Soraya? W ogóle dzisiaj doświadczyłam niezwykle odkrywczego odkrycia Znalazłam aptekę, gdzie Soraya 45 100 ml jest za 17 zł, a 60 100 ml za 21 zł. U mnie np. w innych aptekach jest 45 za 27 zł No i teraz mam dylemat brać 45 czy 60?

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak płakałam, bo przybłąkana kotka pod naszym domem urodziła martwego kociaka?

Dzisiaj natura poprawiła mi humor.
Patrzcie, co ta kotka przyprowadziła
Ooooooo słiiiit Jaki kochany Ale ona je "adoptuje"? Wybaczcie, ale ja psiara jestem i w tematyce kociaków nieobeznana

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w Warszawie, więc nie wiem. Na Pałac Kultury zawsze chciałam wejść na górę
Mi świat wydaje się ładniejszy we Wrocławiu. Chociaż... Bez Kuby nawet Wrocław traci urok.
Dobra, bo zaraz znowu zacznę się nad sobą użalać
Zobaczymy, jak będzie, mam jeszcze dwa tygodnie na rozkminy.
Ja byłam kilka lat temu, trzeba to powtórzyć

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
kupiłam Sorayę

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

PS nie wyobrażam sobie od 18 nic nie jeść, ja czasami i o 11 czipsy przed tv jem, a jak zjem ostatni posiłek o 9 to już sukces
A jaką kupiłaś?

Jakbym o sobie czytała. Nigdy nie przestrzegałam godzin posiłków i zawsze jadłam kiedy chciałam. Potrafiłam się np. obudzić w nocy z ochotą na lody, zjeść i iść spać

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
wiecie co, ja rozumiem, ze to nie ja powinnam zabiegac o wspolprace. jednak cieszę sie, ze ktos zwrocil uwage na moj blog. ale teraz to sie wkurzylam.
30 maja napisala do mnie przedstawicielka dax z propozycja, zgodzilam sie i podałam adres.
i cisza!
10 dni temu napisalam, co z paczką bo mi sie wyjazd szykowal za granice.
i cisza!
a dzisaj patrze na blogu 98 osb, zdjęcia robione kalkulatorem w skarpecie a tu post i piekna paczka od dax.
no poprostu "rzal i bul"
Skoro oni Cię olali, też ich olej. Ich strata skoro zamiast znanych blogów wolą nowe. Albo napisz oczerniająca notkę

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Hahaha! Poszłam zobaczyć, czy kotka z małym siedzą w skrzynce, którą im przegotowałam, a tu patrzą na mnie dwie pary niebieskich ślepek <3 Przyprowadziła drugiego kiciaczka, obydwa czarne jak noc <3
Lubię czarne koty. Moze dlatego, że jestem starą panną
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:35   #3009
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

wyslałam ostaniego meila.
jak nie to niech mnie cmokną ich strata.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:36   #3010
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34923097]Dziadek z babcią mają dwa koty. Oba czarne. Tym tłumaczę wszystkie moje nieszczęścia, raz mi drogę jeden przestąpi, raz drugi.

Chcecie mi może polecić jakąś kredkę do rysowania kresek, która się nie rozmazuje. Kupiłam dzisiaj jakąś essence I love rock, narazie próbowałam na ręce, ale się rozmazuje.

Muszę się jakoś pozbyć tego kolegi od gotowania. Spotkałam go dzisiaj na mieście i akurat szłam do natury. Nawet moje tłumaczenia, że długo, niech lepiej idzie do domu nie pomogły. Polazł za mną. Na dodatek chciał zapłacić za moje zakupy oczywiście odmówiłam.[/QUOTE]

A mówiłaś mu, ze nie umiesz gotować i potykasz się o kurz?

A ta kredka to staroć chyba jakiś. Śniegowa nasza kochana, jest ekspertem od ll-ek. Ja nie używam to nie powiem, ale Śniegusek zna się na rzeczy Muszę jakąś kupić i przetestować. A skoro już jesteśmy w tematyce... Jakie pasują do zimnego typu urody i niebieskich oczu?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:44   #3011
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34923097]Dziadek z babcią mają dwa koty. Oba czarne. Tym tłumaczę wszystkie moje nieszczęścia, raz mi drogę jeden przestąpi, raz drugi.
[/QUOTE]

Eee tam, odkąd pamiętam, u nas na podwórku był przynajmniej jeden czarny kot A teraz mam jednego rudego, jednego biało-rudego, jednego szarego, jednego czarnego plus czarną przypałętaną kotkę i dwa maleństwa, też czarne <3

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ooooooo słiiiit Jaki kochany Ale ona je "adoptuje"? Wybaczcie, ale ja psiara jestem i w tematyce kociaków nieobeznana
Ale to są JEJ kociaki! Dlatego tak się cieszę! Bo urodziła jednego martwego i chyba później dorodziła te dwa
Po prostu jestem taka happy, że opieprzyłam pół dzwonka łososia wedzonego w towarzystwie kromki chlebka chrupkiego
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 18:45   #3012
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A mówiłaś mu, ze nie umiesz gotować i potykasz się o kurz?

A ta kredka to staroć chyba jakiś. Śniegowa nasza kochana, jest ekspertem od ll-ek. Ja nie używam to nie powiem, ale Śniegusek zna się na rzeczy Muszę jakąś kupić i przetestować. A skoro już jesteśmy w tematyce... Jakie pasują do zimnego typu urody i niebieskich oczu?
No nie powiedziałam, bo podejrzewam, że czasem koleżanka będzie się przyczepiać żeby on nas gdzieś podwiózł. Chociaż może "niedlugo" prawko zdam, albo ona
Jedyne co powiedziałam, to przychodzi do mnie siostra cioteczna, a ja taak nie lubię dzieci. Ale miał minę.
Koniecznie chciał ze mną gdzieś iść, powiedziałam że równie dobrze może iść z kimś innym, ja nigdzie z nim nie idę.
Czemu się do mnie nie przyczepi ktoś ładny i fajny.

Z tą kredką to nie wiem, poszłam do szafy essence i wszystkie wydawały mi się takie same. Tak do 20 zł znajdę jakąś nierozmazującą się?
Bo ja chcę tą kredką malować jak eyelinerem kreskę na powiece. Mam jakiś tam jeden płynny. Zastanawiam się nad kupieniem takiego w pudełeczku do pędzelka, tylko nie wiem czy się tym obsłużę. Narazie chcę kredkę.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-06-25 o 18:47
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:57   #3013
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ale to są JEJ kociaki! Dlatego tak się cieszę! Bo urodziła jednego martwego i chyba później dorodziła te dwa
Po prostu jestem taka happy, że opieprzyłam pół dzwonka łososia wedzonego w towarzystwie kromki chlebka chrupkiego
To super. Ma dla kogo żyć. A tak mi jej zal wtedy było.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34923606]No nie powiedziałam, bo podejrzewam, że czasem koleżanka będzie się przyczepiać żeby on nas gdzieś podwiózł. Chociaż może "niedlugo" prawko zdam, albo ona
Jedyne co powiedziałam, to przychodzi do mnie siostra cioteczna, a ja taak nie lubię dzieci. Ale miał minę.
Koniecznie chciał ze mną gdzieś iść, powiedziałam że równie dobrze może iść z kimś innym, ja nigdzie z nim nie idę.
Czemu się do mnie nie przyczepi ktoś ładny i fajny.

Z tą kredką to nie wiem, poszłam do szafy essence i wszystkie wydawały mi się takie same. Tak do 20 zł znajdę jakąś nierozmazującą się?
Bo ja chcę tą kredką malować jak eyelinerem kreskę na powiece. Mam jakiś tam jeden płynny. Zastanawiam się nad kupieniem takiego w pudełeczku do pędzelka, tylko nie wiem czy się tym obsłużę. Narazie chcę kredkę.[/QUOTE]

Już to widzę... "Przyjeżdża do mnie siostra cioteczna. A ja taaak nie lubię dzieci. Jeszcze jej kolację będę musiała zrobić. Przecież ja nie umiem gotować. Prędzej ją otruję niż nakarmię. Zostawi po sobie tonę porozwalanych zabawek. I kto to posprząta? Pewnie, ze nie ja, skoro o własny kurz się potykam. Pochwalę się, ostatnio znalazłam skarpetkę, którą nosiłam jak miałam 3 lata. Ale ja jestem taka sentymentalna, nic nie wyrzucam"

Myślisz o żelowym? Fajne są Mam jeden z Essence zielony, ten wycofany kolor, a szkoda bo jest świetny Na pewno byś sobie z nim poradziła, skoro ja antykreska daje radę
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:12   #3014
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
I mam ochotę na wędzonego łososia, który siedzi sobie w lodówce, ale jest już po osiemnastej
Chyba sobie odpuszczę. Mimo, że miałam ogarnąć swoje podejście do swojego ciała.
Biorąc pod uwagę Twój ostatni sposób żywienia, to od łososia nic Ci się nie stanie Zwłaszcza, że to zdrowy tłuszcz (a ryba jaka pyszna ) EDIT: Smacznego
A kotek słodziaszny

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-06-25 o 19:15
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:17   #3015
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Śliczne mani
dzięki

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Oj, to jest konflikt interesów, bo ja w czwartek potrzebuję zmasowany atak kciuków
łoooooo to Lolli na bank obroni na 5, więc masz moje kciuki...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Lachonarium
Ja mam w pokoju... Hmmm... Dużo plakatów i gadżetów siatkarskich


Nie wstyd Ci wrzucać zdjęcia paznokci na wątek paznokciowy?
noooooooo ja wiem że ty pewnie Kurka masz wszędzie

Hhehehe no tak przecież to wątek paznokciowy, kto śmiał paznokcie wrzucić

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ps ja jestem miętowa a ty brzoskwiniowa
jaaaaaaaaakie słodkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:17   #3016
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak płakałam, bo przybłąkana kotka pod naszym domem urodziła martwego kociaka?

Dzisiaj natura poprawiła mi humor.
Patrzcie, co ta kotka przyprowadziła


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Ruda, ryba to białko, białko powinno się jeść przed snem. A przerwa dłuższa niż 3 godziny między kolacją a snem działa tak samo, jak długie przerwy między posiłkami - spowalnia metabolizm. Zjedź tą rybę
otóż to
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:20   #3017
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Skróciłam pazurki i oczywiście serdeczny lewej dłoni jest krótszy od reszty

Ale mnie suszy Całą Wisłę bym wypiła, chociaż... może lepiej nie

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
noooooooo ja wiem że ty pewnie Kurka masz wszędzie
Kurek na piżamce, Kurek na kołderce, Kurek na podusi... Na Kurku Karola śpi i Kurkiem się okrywa
Fajny jest ten Kurek
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:36   #3018
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełciu - gratuluuujeeeeeee!!!!!!!

Ale nie mówcie, że ja się na pewno obronię na 5. To sie okaże w czwartek i jeszcze się mogę zdziwić. Wy też. Nie mówię, że mi nie pójdzie, ale może być różnie, moje dobre wyniki nie są takie oczywiste.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:48   #3019
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Eee tam, odkąd pamiętam, u nas na podwórku był przynajmniej jeden czarny kot A teraz mam jednego rudego, jednego biało-rudego, jednego szarego, jednego czarnego plus czarną przypałętaną kotkę i dwa maleństwa, też czarne <3



Ale to są JEJ kociaki! Dlatego tak się cieszę! Bo urodziła jednego martwego i chyba później dorodziła te dwa
Po prostu jestem taka happy, że opieprzyłam pół dzwonka łososia wedzonego w towarzystwie kromki chlebka chrupkiego


o ja Cie jak super!
Az mi się przypomina jak moja kicia się okociła. Jeszcze miałam wtedy z 13 lat, przychodzę do domu a tu piski maleństw dobijających się do kociego cycka. Jakaż ja byłam szczęśliwa tylko one były takie jak moja kotka - szare,prążkowane

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Aniu wiem ze mamy wstawić pazurki w piatek ale muszę tymczasowo pożegnać sie z internetem w laptopie wiec bede przez tel was przeglądając jak wyczaję jakieś wifi na mieście Także chciałam wstawić je, żeby nie było że jestem wredny babol i nie pamietam a i przez telefon obrazka raczej nie dam rady to załadować
Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!
Ps ja jestem miętowa a ty brzoskwiniowa
Kurcze, prześliczne widzę,że wena dopisuje

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Piekne




Doooobre. Mozna być w stałym kontakcie z Jezusem
Dziękuję

Jak nie pod stałym napięciem..



Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak płakałam, bo przybłąkana kotka pod naszym domem urodziła martwego kociaka?

Dzisiaj natura poprawiła mi humor.
Patrzcie, co ta kotka przyprowadziła

Ja Cię, ąz mi się micha cieszy
Kiedyś opiekowałam się właśnie czarnym kotkiem, miał duuze problemy z oczkami ale wyleczyłam go. A raczej ją. Była tak samo słodka jak ten kitek

Właściwie z kotami to ja.. miałam do czynienia już od małego. Zawsze jakimś przybłędą musiałam się zaopiekować



i oczywiście Mgiełko - gratulacje !! zdolniacha piękne jest takie dążenie do celu

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2012-06-25 o 19:49
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 19:58   #3020
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To super. Ma dla kogo żyć. A tak mi jej zal wtedy było.
A te kociaczki są taaaakie słodziutkie

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę Twój ostatni sposób żywienia, to od łososia nic Ci się nie stanie Zwłaszcza, że to zdrowy tłuszcz (a ryba jaka pyszna ) EDIT: Smacznego
A kotek słodziaszny
Pyyyycha był łososiek

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
o ja Cie jak super!
Az mi się przypomina jak moja kicia się okociła. Jeszcze miałam wtedy z 13 lat, przychodzę do domu a tu piski maleństw dobijających się do kociego cycka. Jakaż ja byłam szczęśliwa tylko one były takie jak moja kotka - szare,prążkowane
Ja jestem straszna kociara <3 Zawsze w domu musiały być koty. I nigdy nie miałam psa
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:00   #3021
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

3. Ruda wbijaj do Wawy bo tam jest taka pozytywna energia. Ja nie wierzę zazwyczaj w takie rzeczy ale zawsze jak tam jestem to świat mi się wydaje ładniejszy,poważnie Co do spotkania to ktoś pytał w jakich rejonach, ja bym się ucieszyła gdyby było np w Tarasach bo przyjadę na centralny i bym miała blisko ( jeśli przyjadę)
To nie jest zły pomysł.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak płakałam, bo przybłąkana kotka pod naszym domem urodziła martwego kociaka?

Dzisiaj natura poprawiła mi humor.
Patrzcie, co ta kotka przyprowadziła
o jaaaaa. kot

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Jakby Lolli albo Szyszek (albo oboje) jechali z Wrocławia, byłoby mi lepiej - raźniej razem.
Sama raczej się nie wybiorę. Za dużo czasu w pociągu. Tylko raz w życiu byłam w takiej podróży, ale wtedy nie miałam etapu unikania rozmyślań, jak się da. A koleżanka pracuje

.
Odbierz priwa ode mni e

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość




Pewnie gdzieś w okolicach centrum. Hotele myślę, że odpadają, bo w nich ceny się zaczynają tak mniej więcej od 200 zł za dobę. Myślę, że najbardziej budżetowym rozwiązaniem byłby jakiś hostel lub akademik (sprawdź DS Polibudy Warszawskiej, SGGW i SGH, bo one są tak najsensowniej położone). Szukaj najlepiej takich, które są dobrze skomunikowane, a już najlepiej gdzieś przy metrze.



.
O to nie cza siem martwić

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Hahaha! Poszłam zobaczyć, czy kotka z małym siedzą w skrzynce, którą im przegotowałam, a tu patrzą na mnie dwie pary niebieskich ślepek <3 Przyprowadziła drugiego kiciaczka, obydwa czarne jak noc <3
Kotki dwa!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

A ta kredka to staroć chyba jakiś. Śniegowa nasza kochana, jest ekspertem od ll-ek. Ja nie używam to nie powiem, ale Śniegusek zna się na rzeczy Muszę jakąś kupić i przetestować. A skoro już jesteśmy w tematyce... Jakie pasują do zimnego typu urody i niebieskich oczu?
Tak LLki są świetnie, nie mażą się i są super trwałe.

Do niebieskich- fajnie podbije pomarańcz czy brąz. Możesz użyć fioletu i zieleni.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:07   #3022
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - ja mam psa i kota oboje dogadują się świetnie. Nawet pies kota broni.

Uwielbiam koty, właśnie przez to,że chadzają swoimi ścieżkami. Mój kot kiedy chce przyjdzie sobie do mnie pomruczeć na kolana. Jak płaczę to zawsze przychodzi i na mnie "krzyczy" i się tuli
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:20   #3023
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak LLki są świetnie, nie mażą się i są super trwałe.
llki?
Jakieś regały metalowe wyskakują mi w google

Zmierzyłam swoje paznokcie mają po ok 1,6 cm. Jak się wnerwię to zetnę na krótko.

Wogóle dla mnie ten tydzień chyba jakiś stresujący. W środę prawko, w piątek wyniki z matur.
Chyba po tym wszystkim pójdę sobie do fryzjera. Zdałam sobie sprawę że mam je dziwnie obcięte. Jak są mokre są do zapięcia stanika, jak wysychają to są za ramiona. Te niżej mam mocniej wystopniowane. Chyba sobie jeszcze jeden stopień wytnę i koniec ze stopniowaniem. Miałam czekać do października z fryzjerem. Jeszcze zobaczę.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:24   #3024
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
PS nie wyobrażam sobie od 18 nic nie jeść, ja czasami i o 11 czipsy przed tv jem, a jak zjem ostatni posiłek o 9 to już sukces
Ja też, zwłaszcza, że chodzę spać po północy. Umarłabym z głodu. Poza tym nie zasnęłabym chyba z burzącym brzuchem.
A propos- idę sobie jakąś kolację wymotać

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ale nie mówcie, że ja się na pewno obronię na 5. To sie okaże w czwartek i jeszcze się mogę zdziwić. Wy też. Nie mówię, że mi nie pójdzie, ale może być różnie, moje dobre wyniki nie są takie oczywiste.
Lolli, Ty zdolna dziewczyna jesteś- na pewno dasz sobie radę!
A ja jestem leń śmierdzący, któremu się już uczyć nie chce...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To nie jest zły pomysł.

O to nie cza siem martwić

Tak LLki są świetnie, nie mażą się i są super trwałe.
Mnie to jest w sumie obojętne, gdzie się spotkamy. Byle to nie był Targówek Chociaż najbardziej bym się ucieszyła z jakiejś miejscówki niedaleko metra

To wyklepałam, kiedy jeszcze myślałam, że Rudzia z koleżanką się do nas wybierze

Co to za firma LL? Bo mi się z Lily Lolo kojarzy

O, Śnieguś, jak już przy kolorówce jesteśmy, to doradź mi, proszę, bo Ty się znasz Jakiegoś dobrze kryjącego korektora bym potrzebowała, który się nada pod (na?) ten mój burżujski kompakt
Muszę sobie taki sprawić, żeby Was w lipcu nie straszyć syfiszczami i cieniami pod oczami
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:24   #3025
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Wasze zdrowie, Myszki.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:44   #3026
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Aniu wiem ze mamy wstawić pazurki w piatek ale muszę tymczasowo pożegnać sie z internetem w laptopie wiec bede przez tel was przeglądając jak wyczaję jakieś wifi na mieście Także chciałam wstawić je, żeby nie było że jestem wredny babol i nie pamietam a i przez telefon obrazka raczej nie dam rady to załadować
Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!
Ps ja jestem miętowa a ty brzoskwiniowa
Są śliczne. Teraz, to już wiem, że na pewno nie wygram

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tak jest, już sie wybroniłam, chociaż stres mnie zjadł trochę - ale 5 dostałam, średnią mam wysoką. Dobrze jest. Jestem pani mgr inz teraz


śliczniusie

resztę spamu nadrobię pozniej, bo pani mgr inż idzie wykładać towar!
Serdeczne gratulację Mgiełko Pamiętam własne szczęście i ulgę po obronie. Fantastyczne uczucie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak płakałam, bo przybłąkana kotka pod naszym domem urodziła martwego kociaka?

Dzisiaj natura poprawiła mi humor.
Patrzcie, co ta kotka przyprowadziła
Ruda, on jest przecudny. Zostaw go sobie. Będzie się do Ciebie w nocy przytulał i grzał nóżki. Nie ma nic słodszego niż przytulaśny kotecek
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:51   #3027
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Moje hybrydowe Pierwszy raz robiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-06-25 19.47.20.jpg (88,7 KB, 50 załadowań)
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:53   #3028
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
To pójdziesz do piekła
Ale najprawdopodobniej z nami, więc luz
hehehehehehe no w naszym piekle lakier będzie się lał stumieniami coś czuję

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Gratulacje Kolejny 'mag' na wątku
A dziękuję

Dziewczyny wszystkim wam dziękuję Ale coś mało mnie to ruszyło, denerwowałam się strasznie a teraz mało radości... bo wiem ze trzeba zaczynać bieganie po urzędach itp... przeraża mnie to...
no ale nic, dzisiaj odpoczywam... tzn byłam w pracy - ale psychicznie odpoczywam

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
1. Gratulacje dla Pani Magister Inżynier Mgiełki teraz już tylko tak będziemy mówić do Ciebie
hehehe noooo ładnie. W wiecie jak przyjaciółka mi gratulowała...
"gratulacje dla pani magister inżynier Magdaleny Małgorzaty Marii M.. (bo nazwisko tez mam na m )
przekochana jest noo!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak płakałam, bo przybłąkana kotka pod naszym domem urodziła martwego kociaka?

Dzisiaj natura poprawiła mi humor.
Patrzcie, co ta kotka przyprowadziła
ojej jaki śliczny ehhh marze o takim kociaczki dla siebie kiedys...

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Ale cichaczem to zrobiłaś! Gratuluję, Mgiełko!
A pytali Cię o tego Hiszpańczyko-Frazncuzo-Greka na "B"?
hehehe pytać nie pytali ale miałam go w metodach badań i musiałam go przeczytać (jakoś przeczytałam hehehe )

dalej nadrabiam dzielnie... ale chyba otworzę sobie wino
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:53   #3029
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Odbierz priwa ode mni e
(...)
Kotki dwa!
Że którego?
Kiiiciaczki

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ruda - ja mam psa i kota oboje dogadują się świetnie. Nawet pies kota broni.

Uwielbiam koty, właśnie przez to,że chadzają swoimi ścieżkami. Mój kot kiedy chce przyjdzie sobie do mnie pomruczeć na kolana. Jak płaczę to zawsze przychodzi i na mnie "krzyczy" i się tuli
Ja też kocham koty za ich niezależność. Moje też zawsze mnie tulą, jak mi smutno. A jak mam okres i boli mnie brzuch, to zawsze się któryś układa na bolącym miejscu

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ruda, on jest przecudny. Zostaw go sobie. Będzie się do Ciebie w nocy przytulał i grzał nóżki. Nie ma nic słodszego niż przytulaśny kotecek
Obydwa zostają, będziemy mieli już siedem kotów
Niestety, nie mogę ich wziąć do domu - brat alergik.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 20:58   #3030
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Moje hybrydowe Pierwszy raz robiłam.
Fajny ten różowy. Ciekawe jak dlugo ponosisz.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja też kocham koty za ich niezależność. Moje też zawsze mnie tulą, jak mi smutno. A jak mam okres i boli mnie brzuch, to zawsze się któryś układa na bolącym miejscu

Obydwa zostają, będziemy mieli już siedem kotów
Niestety, nie mogę ich wziąć do domu - brat alergik.
Siedem kotów
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.