Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 19:58   #2041
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Jejku, trochę mnie nie było, a mam tyyyyle do nadrobienia...

W ramach mojego niezdecydowania odnośnie tego, co mam zamówić, no i tego, że popadłam w kompleksy, gdy zobaczyłam Wasze włoski, postanowiłam się mocno zaopatrzyć w produkty do moich włosów, więc oto i one:

- maska do włosów Love2MIX pomarańcza i chilli
- szampon Baikal Herbals objętość i siła
- szampon i odżywka Natura Siberica do włosów tłustych - baaardzo lubię!
- szampon tybetański objętość i siła
- szampon marokański oczyszczający
- karmelowy cukier do kapieli - w sam raz na małe spa
- kawowy scrub do ciała - uwielbiam wszystko o zapachu i smaku kawy, więc jestem na tak
- maska do włosów indyjski jaśmin
- łopianowa maska do włosów - za to co zrobiła z moimi włosami - ubóstwiam! Takich puszystych jeszcze nie miałam
- no i na końcu gaia, którą się chwaliłam wcześniej, załapałam się na balsam do ust wg nowej receptury pachnie czekoladowo


Lecę nadrobić wątek
Też chcem Pozazdrościć nabytków. A co z gai konkretnie wzięłaś? Ja z balsamu nie tylko do ust w wersji marchewkowej jestem średnio zadowolona. Jest fajny, ale jakoś za mało ochronny i szybciutko znika. Natomiast krem oczyszczający ubóstwiam.
Co do maski łopianowej to pewnie bym miała sam puch. Jaki masz rodzaj włosów?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
anja śliczności!!! jejku, ja też chcę w końcu gaia....

a ja sobie zakupiłam wczoraj szampon lavera pomarańczowy dodający objętości. foty nie wklejam, bo szampon dobrze znacie. kupiłam, bo już pokończyłam wszystkie myjacze do kłaczków i musiałam coś normalnie dostępnego... po pierwszym myciu jestem zadowolona
Miałam tylko odlewkę. Po pierwszym użyciu mi się nie spodobał. Natomiast po drugim stwierdziłam, że jest b.fajny.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:59   #2042
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

dziewczyny a czy któryś z naszych"ruskich"sklepów bierze udział DDD?
chyba nie...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:01   #2043
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
Jejku, trochę mnie nie było, a mam tyyyyle do nadrobienia...

W ramach mojego niezdecydowania odnośnie tego, co mam zamówić, no i tego, że popadłam w kompleksy, gdy zobaczyłam Wasze włoski, postanowiłam się mocno zaopatrzyć w produkty do moich włosów, więc oto i one:

- maska do włosów Love2MIX pomarańcza i chilli
- szampon Baikal Herbals objętość i siła
- szampon i odżywka Natura Siberica do włosów tłustych - baaardzo lubię!
- szampon tybetański objętość i siła
- szampon marokański oczyszczający
- karmelowy cukier do kapieli - w sam raz na małe spa
- kawowy scrub do ciała - uwielbiam wszystko o zapachu i smaku kawy, więc jestem na tak
- maska do włosów indyjski jaśmin
- łopianowa maska do włosów - za to co zrobiła z moimi włosami - ubóstwiam! Takich puszystych jeszcze nie miałam
- no i na końcu gaia, którą się chwaliłam wcześniej, załapałam się na balsam do ust wg nowej receptury pachnie czekoladowo


Lecę nadrobić wątek
wow

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
anja śliczności!!! jejku, ja też chcę w końcu gaia....

a ja sobie zakupiłam wczoraj szampon lavera pomarańczowy dodający objętości. foty nie wklejam, bo szampon dobrze znacie. kupiłam, bo już pokończyłam wszystkie myjacze do kłaczków i musiałam coś normalnie dostępnego... po pierwszym myciu jestem zadowolona
lubię ten szampon, faktycznie zwiększa objętość, ale ma mały defekt bo glutek w miarę upływu czasu zgęstniał i za każdym razem jak chce go zaaplikować na włosy spora część ucieka mi z ręki...wrrrrr

właśnie tworzę listę chciejstw na DDD
może kogoś zainteresuje....
w jednym ze sklepów znalazłam szeroki asortyment bielenda professional czyli m.in maski algowe
http://bellissima.net.pl/sklep//Biel...3-default.html
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:42   #2044
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość
W ramach mojego niezdecydowania odnośnie tego, co mam zamówić, no i tego, że popadłam w kompleksy, gdy zobaczyłam Wasze włoski, postanowiłam się mocno zaopatrzyć w produkty do moich włosów, więc oto i one:

- maska do włosów Love2MIX pomarańcza i chilli
- szampon Baikal Herbals objętość i siła
- szampon i odżywka Natura Siberica do włosów tłustych - baaardzo lubię!
- szampon tybetański objętość i siła
- szampon marokański oczyszczający
- karmelowy cukier do kapieli - w sam raz na małe spa
- kawowy scrub do ciała - uwielbiam wszystko o zapachu i smaku kawy, więc jestem na tak
- maska do włosów indyjski jaśmin
- łopianowa maska do włosów - za to co zrobiła z moimi włosami - ubóstwiam! Takich puszystych jeszcze nie miałam
- no i na końcu gaia, którą się chwaliłam wcześniej, załapałam się na balsam do ust wg nowej receptury pachnie czekoladowo


---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
ma tutak ktoras czarne mydlo savon noir ?
ja mam a już raczej miałam bo zostało już na jedno użycie
a zużyłam już kilka opakowań przez dwa lata
kocham je a w połączeniu z kessą i olejem arganowym to po protu cudo co robi ze skórą
mam lekkie wrażenie że nawet jakby wyszczupla
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:02   #2045
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczynki, boskie zakupy

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dziewczynka, dziewczynka Mamie oczywiście kazałam używać BDFM Malutkiej też muszę nakupić kremików i in.
Cudownie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O to jak kręcone włoski to może spróbujesz OMO? Nie pamiętam kto u nas ma kręciołki. Może Fiolka ma naturalne kręcone czy nie?
Ja mam
Simone, moze bede mogla pomoc
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:20   #2046
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


jak ten szampon się sprawuję?

maskę muszę mieć po tylu zachwytach


bo lavera ma fajne te szampony

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

dziewczyny a czy któryś z naszych"ruskich"sklepów bierze udział DDD?
Szamponu jeszcze nie próbowałam, jestem zakochana w tym do włosów tłustych z NS. Te z Planeta Organica będą testowane od niedzieli


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też chcem Pozazdrościć nabytków. A co z gai konkretnie wzięłaś? Ja z balsamu nie tylko do ust w wersji marchewkowej jestem średnio zadowolona. Jest fajny, ale jakoś za mało ochronny i szybciutko znika. Natomiast krem oczyszczający ubóstwiam.
Co do maski łopianowej to pewnie bym miała sam puch. Jaki masz rodzaj włosów?



Miałam tylko odlewkę. Po pierwszym użyciu mi się nie spodobał. Natomiast po drugim stwierdziłam, że jest b.fajny.
Z gai zakupiłam krem naprawczo-regenerujący z olejem z nasion truskawek (bałam się początkowo, że będę się świecić strasznie na twarzy, ale służy mi niesamowicie ), krem do rąk i paznokci (bardzo fajnie nawilża, chociaż zapach nie do końca mi leży) no i balsam nie tylko do ust COCOA GUACAMOLE głęboko odżywczy - zakochałam się w nim

Włosy mam cienkie, delikatne, podatne na zniszczenia i są antonimem gęstości, ale jak się okazuje kochają szampony oczyszczające, do włosów tłustych no i maskę łopianową

Boże, wpadłam w szał zakupów... znowu Napisałam wczoraj do Kaliny o próbki podkładów NS, ciekawe, czy się załapię
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 14:24   #2047
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anja_87 Pokaż wiadomość

Włosy mam cienkie, delikatne, podatne na zniszczenia i są antonimem gęstości, ale jak się okazuje kochają szampony oczyszczające, do włosów tłustych no i maskę łopianową
A masz porównanie z drożdżowa?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

NoaLAB
Mamy złą i dobrą informację dla Wszystkich czekających na tańszą opcję przesyłki.
Zła wiadomość: nastąpiło opóźnienie ze strony Poczty Polskiej w finalizacji umowy. Ta opcja dostawy będzie dostępna dopiero w przyszłym tygodniu.
Dobra wiadomość: paczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej będą mieć atrakcyjną cenę
Dziękujemy za cierpliwość.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 15:02   #2048
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Anja piękne zakupy i nie wiem, czy Cię przywitałam. Więc witaj

A ja już drugi dzień stosuję mój nowy plan pielęgnacyjny i póki co jest bardzo dobrze. Stosuję NOA Lab, dr.Hauschkę, Pukkę i Gaia Creams. Pewno jesteście ciekawe jak NOA Lab No to powiem Wam, że podoba mi się
- Tonik z wit.B3 nakładam na noc, nie stosując już innych kosmetyków (chciałabym wrócić na 100% do beztłuszczowych nocy). Jest przyjemny, w zasadzie bezzapachowy, bardzo delikatnie lepiący się, ale podkreślam minimalnie. Na efekty "uzdrawiające" muszę jeszcze poczekać.
- Serum dzika róża z wit.C - cudo Bardzo delikatne, pięknie pachnące. Ładnie się wchłania, minerałki na nim dobrze leżą. Bardzo estetyczne opakowanie. Wiem, że to szczegół, ale lubię ładnie wygladające kosmetyki w łazience.
- Mgiełka do włosów póki co raz użyta. Mam z takimi kosmetykami kłopot. Moje włosy są zadbane i nie ma już efektu "wow". No bardziej nawilżyć i nabłyszczyć się ich już nie da. Po mgiełce są lejące, przyjemne, takie jak lubię. Zdecydowanie lepsza niż Żywe Witaminy NS.
- Olej Monoi z wanilią także przypadł mi do gustu. Zapach jest bardzo, bardzo delikatny, to nie monoi w stylu Yves Rocher. No mógłby być bardziej waniliowy, jest bliżej mu do bezzapachowych kosmetyków. Za to ładnie nawilża. Stosowałam na ciało, dzisiaj wypróbuję działanie na włosach. wolałabym też inne opakowanie - słoik. Olej jest w stanie stałym i z butelki jest ciężko go wydobyć. Mam już na to sposób - kładę butelkę na podłodze (mamy ogrzewanie podłogowe) i po kąpieli jest już w stanie płynnym
- maseczki algowej jeszcze nie próbowałam. Nie mogę się doczekać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-11-16 o 15:04
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:12   #2049
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anja piękne zakupy i nie wiem, czy Cię przywitałam. Więc witaj

A ja już drugi dzień stosuję mój nowy plan pielęgnacyjny i póki co jest bardzo dobrze. Stosuję NOA Lab, dr.Hauschkę, Pukkę i Gaia Creams. Pewno jesteście ciekawe jak NOA Lab No to powiem Wam, że podoba mi się
- Tonik z wit.B3 nakładam na noc, nie stosując już innych kosmetyków (chciałabym wrócić na 100% do beztłuszczowych nocy). Jest przyjemny, w zasadzie bezzapachowy, bardzo delikatnie lepiący się, ale podkreślam minimalnie. Na efekty "uzdrawiające" muszę jeszcze poczekać.
- Serum dzika róża z wit.C - cudo Bardzo delikatne, pięknie pachnące. Ładnie się wchłania, minerałki na nim dobrze leżą. Bardzo estetyczne opakowanie. Wiem, że to szczegół, ale lubię ładnie wygladające kosmetyki w łazience.
- Mgiełka do włosów póki co raz użyta. Mam z takimi kosmetykami kłopot. Moje włosy są zadbane i nie ma już efektu "wow". No bardziej nawilżyć i nabłyszczyć się ich już nie da. Po mgiełce są lejące, przyjemne, takie jak lubię. Zdecydowanie lepsza niż Żywe Witaminy NS.
- Olej Monoi z wanilią także przypadł mi do gustu. Zapach jest bardzo, bardzo delikatny, to nie monoi w stylu Yves Rocher. No mógłby być bardziej waniliowy, jest bliżej mu do bezzapachowych kosmetyków. Za to ładnie nawilża. Stosowałam na ciało, dzisiaj wypróbuję działanie na włosach. wolałabym też inne opakowanie - słoik. Olej jest w stanie stałym i z butelki jest ciężko go wydobyć. Mam już na to sposób - kładę butelkę na podłodze (mamy ogrzewanie podłogowe) i po kąpieli jest już w stanie płynnym
- maseczki algowej jeszcze nie próbowałam. Nie mogę się doczekać
o świetnie też mam ochotę na to serum.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:44   #2050
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

NoaLAB
Mamy złą i dobrą informację dla Wszystkich czekających na tańszą opcję przesyłki.
Zła wiadomość: nastąpiło opóźnienie ze strony Poczty Polskiej w finalizacji umowy. Ta opcja dostawy będzie dostępna dopiero w przyszłym tygodniu.
Dobra wiadomość: paczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej będą mieć atrakcyjną cenę
Dziękujemy za cierpliwość.
czyli w przyszłym tygodniu zaszaleje z zamówieniem
mam nadzieję, że pojawi się więcej produktów
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:59   #2051
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Gaia Creams
Do 18.11 promocja. Wpisując GAIAFAN12 przy składaniu zamówienia otrzymamy prezent niespodziankę
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 19:11   #2052
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dostałam przesyłki, których mi do szczęścia brakowało
krem przeciwzmarszczkowy kuomaye , szampon andalou z iherba dzięki uprzejmości Effci i mydełka mini tuli
jutro wrzucę zbiorowę zdjecie ostatnich nabytków
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:19   #2053
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O to jak kręcone włoski to może spróbujesz OMO? Nie pamiętam kto u nas ma kręciołki. Może Fiolka ma naturalne kręcone czy nie?
No właśnie zbieram się do tego OMO jak do jeża Chyba trochę za dużo zabawy, jak dla mnie Choć widziałam efekty dziewczyn na wątku kręciołkowym, boskie
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Niestety już mi się nie kręcą od jakiegoś czasu , fryzjer który ostatnio mnie obcinał w ogóle nie chciał mi uwierzyć, że kiedykolwiek się kręciły.

Niestety nie pomogę w pielęgnacji kręciołków

przypomniało mi się, że faktycznie OMO było najlepsze i nakładanie odżywek bez spłukiwania oraz olejowanie na noc wiem, że niektóre dziewczyny chwalą żel lub płukankę lnianą ( definiuje i lekko usztywnia loki)
Ależ pomogłaś Kochana Olejuję namiętnie, ale trzymam na włosach 2-3 godziny, bo myję je wieczorem, nie wyobrażam sobie mycia głowy rano Musiałabym przekonać się do suszarki, no i wstawać minimum pół godziny wcześniej Pomyślę o odżywkach bez spłukiwania, może na początek spróbuję zostawić na włosach jakąś lżejszą odżywkę/maskę do spłukiwania
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja cienkie i delikatne (ale przynajmniej sporo), proste i ciemne więc kiepski ze mnie doradca
ale pszenica i jajko bardzo fajny podobały mi sie tez szampony na propolisie - dla mnie za ciężkie, ale jeśli nie masz problemów z obciążaniem włosów to mogą Ci sie spodobac i balsamy do włosów na propolisie też bardzo fajne i mocno odżywcze.
To może Twoje kity będą moimi hitami A jak zapachowo wypadają te szampony z propolisem
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja mam
Simone, moze bede mogla pomoc
Biegnę do wyszukiwarki szukać Twoich postów włosowych
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-11-16 o 20:21
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:27   #2054
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
To może Twoje kity będą moimi hitami A jak zapachowo wypadają te szampony z propolisem
szansa spora
na kalinie mają się pojawić szampony na zmrożonej wodzie - interesujące.......
miałam szampon na kwiatowym propolisie (zapach kawiatowo - kremowy) i jakiś jeszcze oba bardzo ładnie pachniały niezbyt mocno, ale wyraźnie i ..... po prostu ładnie

A czym olejujesz (????????:brzyda l włosy? Masz jakieś super typy?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:46   #2055
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szansa spora
na kalinie mają się pojawić szampony na zmrożonej wodzie - interesujące.......
miałam szampon na kwiatowym propolisie (zapach kawiatowo - kremowy) i jakiś jeszcze oba bardzo ładnie pachniały niezbyt mocno, ale wyraźnie i ..... po prostu ładnie

A czym olejujesz (????????:brzyda l włosy? Masz jakieś super typy?
Chyba najlepiej u mnie działa olej śliwkowy Mam po nim najładniejszy skręt, no i włosy jakieś takie "mięsiste" i wygładzone No i jego marcepanowy zapach też uwielbiam Ale generalnie mam w użyciu kilka olei na raz, aktualnie stosuję też olej z orzechów włoskich, kiełków pszenicy i jojobę Więc trudno mi ocenić działanie każdego z nich z osobna W sumie to też mój problem - zbyt częste zmienianie kosmetyków, zwłaszcza jeśli chodzi o te do twarzy, powinnam obserwować ich działanie w dłuższej perspektywie, a ja non stop coś zmieniam
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 22:04   #2056
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[QUOTE=anula_ga;37661017]szansa spora
na kalinie mają się pojawić szampony na zmrożonej wodzie - interesujące.......
miałam szampon na kwiatowym propolisie (zapach kawiatowo - kremowy) i jakiś jeszcze oba bardzo ładnie pachniały niezbyt mocno, ale wyraźnie i ..... po prostu ładnie
[QUOTE]

no a jak ja zainteresowałam się na wiosnę szamponami Babuszki Agafii na wodzie zmrożonej to dostałam bo nie za bardzo naturalne
ale fakt wszystkie szampony z tej serii są fajne
i młody je bardzo lubi że niby jego szopa po nich się najlepiej układa
a ten czarny przeciwłupeżowy to niejednej mojej kumpeli pomógł
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 07:49   #2057
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej u mnie działa olej śliwkowy Mam po nim najładniejszy skręt, no i włosy jakieś takie "mięsiste" i wygładzone No i jego marcepanowy zapach też uwielbiam Ale generalnie mam w użyciu kilka olei na raz, aktualnie stosuję też olej z orzechów włoskich, kiełków pszenicy i jojobę :-) Więc trudno mi ocenić działanie każdego z nich z osobna W sumie to też mój problem - zbyt częste zmienianie kosmetyków, zwłaszcza jeśli chodzi o te do twarzy, powinnam obserwować ich działanie w dłuższej perspektywie, a ja non stop coś zmieniam
a gdzie kupiłaś te oleje?bo fajnie się o nich czyta,a coś nowego bym kupiła.

dziewczyny a tych ruskich olejków,który tak bardzo polecałyście?regeneracja, odżywienie czy ten trzeci,którego nie pamiętam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 08:49   #2058
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej u mnie działa olej śliwkowy Mam po nim najładniejszy skręt, no i włosy jakieś takie "mięsiste" i wygładzone No i jego marcepanowy zapach też uwielbiam Ale generalnie mam w użyciu kilka olei na raz, aktualnie stosuję też olej z orzechów włoskich, kiełków pszenicy i jojobę Więc trudno mi ocenić działanie każdego z nich z osobna W sumie to też mój problem - zbyt częste zmienianie kosmetyków, zwłaszcza jeśli chodzi o te do twarzy, powinnam obserwować ich działanie w dłuższej perspektywie, a ja non stop coś zmieniam
Oj tak! Śliwkowy jest bardzo fajny. Lubię go też w połączeniu z olejem ze słodkich migdałów. No i ten zapach
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 08:57   #2059
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej u mnie działa olej śliwkowy Mam po nim najładniejszy skręt, no i włosy jakieś takie "mięsiste" i wygładzone No i jego marcepanowy zapach też uwielbiam Ale generalnie mam w użyciu kilka olei na raz, aktualnie stosuję też olej z orzechów włoskich, kiełków pszenicy i jojobę Więc trudno mi ocenić działanie każdego z nich z osobna W sumie to też mój problem - zbyt częste zmienianie kosmetyków, zwłaszcza jeśli chodzi o te do twarzy, powinnam obserwować ich działanie w dłuższej perspektywie, a ja non stop coś zmieniam
grunt, że działają widocznie Twoje włosy i twarz nie lubią rutyny
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
no a jak ja zainteresowałam się na wiosnę szamponami Babuszki Agafii na wodzie zmrożonej to dostałam bo nie za bardzo naturalne
ale fakt wszystkie szampony z tej serii są fajne
i młody je bardzo lubi że niby jego szopa po nich się najlepiej układa
a ten czarny przeciwłupeżowy to niejednej mojej kumpeli pomógł
ło matko....... ode mnie?
Jeśli to tak to przepraszam
Znaczy ja nie wiem w tej chwili jaki one mają skład (albo zapomniałam, jeśli to ja się na ten temat wypowiadałam ), bo tylko czytałam na kalinie, że są przewidziane w najblizszej dostawie i mnie zainteresowała ta woda zmrożona....... i czekam aż się pojawią.
Edit - znalazłam skład szamponu na zmrozonej wodzie. Nie wiem co mi sie wtedy w nim nie podobało, bo i pamięć nie ta , ale teraz udezryło mnie zestawienie cocamide dea i mls....
widzę, że te szampony na propolisie tez mają oba składniki (nie interesowałam sie ich składem, bo ich nie kupowałam), ale są zdecydowanie dalej w składzie!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-11-17 o 09:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 09:05   #2060
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

A teraz moje ostatnie nabytki
- krem kuomaye - tym razem w odsłonie przeciwzmarszczkowej, zdobyty dzięki uprzejmości i zaangażowaniu matique
- love2mix - masło z kawiorem i żel gruszkowy. Żel pachnie pięknie, ale chyba niewiele robi ze względu na zapach nie żałuję kawioru nie otwierałam.
- szampon lawendowy z biotyną andalou dzięki poświęceniu Effy czeka
- u góry mydełka mini tuli - każdorazowo rozwala mnie ta usmiechnięta buźka zamiast ceny na gratisowym produkcie i wzrusza odręcznie napisana do mnie notatka na rachunku mydełka: peeling z kawą, do golenia, nagietek z lawendą, zielona glinka, oliwka weglowa, 100% oliwka, kokos z mlekiem, kula mleko z miodem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbiory 001.jpg (182,6 KB, 86 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 09:14   #2061
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje ostatnie nabytki
- krem kuomaye - tym razem w odsłonie przeciwzmarszczkowej, zdobyty dzięki uprzejmości i zaangażowaniu matique
- love2mix - masło z kawiorem i żel gruszkowy. Żel pachnie pięknie, ale chyba niewiele robi ze względu na zapach nie żałuję kawioru nie otwierałam.
- szampon lawendowy z biotyną andalou dzięki poświęceniu Effy czeka
- u góry mydełka mini tuli - każdorazowo rozwala mnie ta usmiechnięta buźka zamiast ceny na gratisowym produkcie i wzrusza odręcznie napisana do mnie notatka na rachunku mydełka: peeling z kawą, do golenia, nagietek z lawendą, zielona glinka, oliwka weglowa, 100% oliwka, kokos z mlekiem, kula mleko z miodem.
daj znać jak szampon

__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 09:25   #2062
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
daj znać jak szampon


no pewnie, że dam!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:25   #2063
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

dziewczyny
na AKOMA pojawiło się znowu dostępne czarne mydło z ghany
a ten olej bacuri to jaki ma konkretnie zapaszek
bo nie wiem ile jeszcze mój małż zniesie
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:45   #2064
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:55   #2065
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Anulka u Ciebie jak zawsze pieknie

Falabella czasami tez uzywam odzywki garnier jak moje wlosy szaleją

a to moje listopadowe
1.p&r
2. dzięki uprzejości Effy : roza: z iherb
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pat.jpg (42,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg effa.jpg (30,0 KB, 38 załadowań)
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:05   #2066
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje ostatnie nabytki
- krem kuomaye - tym razem w odsłonie przeciwzmarszczkowej, zdobyty dzięki uprzejmości i zaangażowaniu matique
- love2mix - masło z kawiorem i żel gruszkowy. Żel pachnie pięknie, ale chyba niewiele robi ze względu na zapach nie żałuję kawioru nie otwierałam.
- szampon lawendowy z biotyną andalou dzięki poświęceniu Effy czeka
- u góry mydełka mini tuli - każdorazowo rozwala mnie ta usmiechnięta buźka zamiast ceny na gratisowym produkcie i wzrusza odręcznie napisana do mnie notatka na rachunku mydełka: peeling z kawą, do golenia, nagietek z lawendą, zielona glinka, oliwka weglowa, 100% oliwka, kokos z mlekiem, kula mleko z miodem.
piekne nabytki zazdroszcze maselek do ciala a te mydelka tak slodko sie w kupie prezentuja

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
takie ladne blotko w rossie? to jakas nowosc? bo nie widzialam nic takiego u siebie
A mozesz podal sklad kremu fitomed? bo cos mi sie o oczy obilo, ze ostatnio tam zmienili sklad i troche syfu dolozyli

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka u Ciebie jak zawsze pieknie

Falabella czasami tez uzywam odzywki garnier jak moje wlosy szaleją

a to moje listopadowe
1.p&r
2. dzięki uprzejości Effy : roza: z iherb
A nasza Anulka znowu poszlala z p&r jesli to male brazowe to krem do stop rozgrzewajacy to tez go ostatnio zamowilam zastanawiam sie czy mozna go tez do rak stosowac
Daj koniecznie znac jak nowa odzywka z BC.Mam nadzieje, ze bedzie naszym kolejnym hitem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:33   #2067
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Hola, Anulka, Falabella piękne zakupki

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
dziewczyny
na AKOMA pojawiło się znowu dostępne czarne mydło z ghany
a ten olej bacuri to jaki ma konkretnie zapaszek
bo nie wiem ile jeszcze mój małż zniesie
ja jestem w stanie wiele znieść (wszelakie Alvy i Sesy itp.), ale dwie rzeczy wybitnie mi nie podchodzą, olej Neem i ten olej...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:11   #2068
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje ostatnie nabytki
- krem kuomaye - tym razem w odsłonie przeciwzmarszczkowej, zdobyty dzięki uprzejmości i zaangażowaniu matique
- love2mix - masło z kawiorem i żel gruszkowy. Żel pachnie pięknie, ale chyba niewiele robi ze względu na zapach nie żałuję kawioru nie otwierałam.
- szampon lawendowy z biotyną andalou dzięki poświęceniu Effy czeka
- u góry mydełka mini tuli - każdorazowo rozwala mnie ta usmiechnięta buźka zamiast ceny na gratisowym produkcie i wzrusza odręcznie napisana do mnie notatka na rachunku mydełka: peeling z kawą, do golenia, nagietek z lawendą, zielona glinka, oliwka weglowa, 100% oliwka, kokos z mlekiem, kula mleko z miodem.
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka u Ciebie jak zawsze pieknie

Falabella czasami tez uzywam odzywki garnier jak moje wlosy szaleją

a to moje listopadowe
1.p&r
2. dzięki uprzejości Effy : roza: z iherb
Super nabytki dziewczyny
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:13   #2069
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
wprawdzie nie wszystko sie nadaje na ten watek, ale reszta
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka u Ciebie jak zawsze pieknie
Falabella czasami tez uzywam odzywki garnier jak moje wlosy szaleją

a to moje listopadowe
1.p&r
2. dzięki uprzejości Effy : roza: z iherb

to nam Effcia dogodziła
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
piekne nabytki zazdroszcze maselek do ciala a te mydelka tak slodko sie w kupie prezentuja


takie ladne blotko w rossie? to jakas nowosc? bo nie widzialam nic takiego u siebie
A mozesz podal sklad kremu fitomed? bo cos mi sie o oczy obilo, ze ostatnio tam zmienili sklad i troche syfu dolozyli


A nasza Anulka znowu poszlala z p&r jesli to male brazowe to krem do stop rozgrzewajacy to tez go ostatnio zamowilam zastanawiam sie czy mozna go tez do rak stosowac
Daj koniecznie znac jak nowa odzywka z BC.Mam nadzieje, ze bedzie naszym kolejnym hitem
w kupie mówisz
tuli są bardzo fajne - znasz?
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Hola, Anulka, Falabella piękne zakupki


ja jestem w stanie wiele znieść (wszelakie Alvy i Sesy itp.), ale dwie rzeczy wybitnie mi nie podchodzą, olej Neem i ten olej...
tak? Ja wiem, że masło bacuri ładnie nie pachnie ale nie jest dla mnie uciążliwe pod tym względem.
Neem wymiata........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:23   #2070
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

to nam Effcia dogodziła

w kupie mówisz
tuli są bardzo fajne - znasz?
Ale ta dziewczyna musi byc fajna
nie znam i na razie nie chce znac bo przepadneJak kiedys uda mi sie wyjsc z zapasow to chetnie sie z nimi zapoznam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.