Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 18:43   #3691
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zgadzam się używałam i nie zapycha. Beztłuszczowy zdrowy, zdrowy beztłuszczowy
o tym mowa?
ponoć propylene glycol też może zapchać. teraz mam cerę mega uwrażliwioną, łatwo się zanieczyszcza. Trochę lepiej jest odkąd wróciłam do minerałków, ale nie mam nic na receptę na trądzik aktualnie (nie wiem, skąd u Dermatologa pomysł że Acnefan wystarczy, a jak będzie za słaby to wystarczy dołączyć Acne Derm - owszem, pomagają ale wiem że moja cerę stać na więcej, teraz wygląda naprawdę niefajnie).
Nie jest drogi, może wypróbuję na policzki których nie mam tak dotkniętych trądzikiem Bo na resztę twarzy wolę nie ryzykować w tym momencie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-11-27 o 18:47
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:19   #3692
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
o tym mowa?
ponoć propylene glycol też może zapchać. teraz mam cerę mega uwrażliwioną, łatwo się zanieczyszcza. Trochę lepiej jest odkąd wróciłam do minerałków, ale nie mam nic na receptę na trądzik aktualnie (nie wiem, skąd u Dermatologa pomysł że Acnefan wystarczy, a jak będzie za słaby to wystarczy dołączyć Acne Derm - owszem, pomagają ale wiem że moja cerę stać na więcej, teraz wygląda naprawdę niefajnie).
Nie jest drogi, może wypróbuję na policzki których nie mam tak dotkniętych trądzikiem Bo na resztę twarzy wolę nie ryzykować w tym momencie
Hm, dobrze wiedzieć.
No mnie nie zapychał w każdym razie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:19   #3693
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
o tym mowa?
ponoć propylene glycol też może zapchać. teraz mam cerę mega uwrażliwioną, łatwo się zanieczyszcza. Trochę lepiej jest odkąd wróciłam do minerałków, ale nie mam nic na receptę na trądzik aktualnie (nie wiem, skąd u Dermatologa pomysł że Acnefan wystarczy, a jak będzie za słaby to wystarczy dołączyć Acne Derm - owszem, pomagają ale wiem że moja cerę stać na więcej, teraz wygląda naprawdę niefajnie).
Nie jest drogi, może wypróbuję na policzki których nie mam tak dotkniętych trądzikiem Bo na resztę twarzy wolę nie ryzykować w tym momencie
Mnie też nie zapychał. Na zapychająca się cerę stosuję isotrexin, kuracja 2 razy do roku i jest bobrze
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:27   #3694
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mnie też nie zapychał. Na zapychająca się cerę stosuję isotrexin, kuracja 2 razy do roku i jest bobrze
miałam w lato przepisany Isotrexin - wtedy zupełnie znikł z aptek z hurtowni, nie było go nigdzie, więc przez lato nie stosowałam nic (a parę lat wcześniej miałam identyczną sytuację z tym samym lekiem). potem we wrześniu dermatolog uznała że wystarczy mi Acnefan z Acnedermem - już tyle lat mnie leczy i nie potrafi dojść do wniosku że mój trądzik jest uparty i nawet któryś z leków na receptę nic nie pomógł Najlepsze efekty dawał Epiduo, ale nie można powiedzieć, że wyleczył mi cerę - nadal się bardzo tłuściła, podskórna kaszka na czole była cały czas, ale to dla mnie mały problem akurat za to miałam mniej tych typowych krost i nie miałam ogromnych gul (takich bolących, bezropnych stanów zapalnych).
Obawiam się bardzo że nie zdążę zaleczyć pleców i twarzy do znośnego stanu do studniówki, bo wizytę u derm mam dopiero pod koniec grudnia - będę miała dwa tygodnie żeby to ogarnąć A kiecki z całkiem zakrytymi plecami mieć na pewno nie będę.

wypróbuję jednak ten żel z arniką, najpierw tylko na policzkach które nie są takie zasyfione a w sumie to na nich naczynka mi najbardziej przeszkadzają
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:46   #3695
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Fiasco, jesteś bardziej obcykana ode mnie, jak szybko zrobić kocie oko? Tak żeby na codzień było ok. Bo nie znoszę mojego kształtu oka
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:47   #3696
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

fiasco możesz poprosić kogoś i sobie upaćkać podkładem plecy, ja tak zrobiłam na moją studiówke. Dobra tapeta to jest to Jedno zdjęcie na którym widać tylko moje plecy sobie wywołałam bo tak ładnie wyglądały Może jakiś peeling migdałowy czy coś w tym stylu by Tobie pomogło?

Korektor burżuja podoczny jest (81) jest całkiem zacny, krycie ma świetne
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:33   #3697
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
fiasco możesz poprosić kogoś i sobie upaćkać podkładem plecy, ja tak zrobiłam na moją studiówke. Dobra tapeta to jest to Jedno zdjęcie na którym widać tylko moje plecy sobie wywołałam bo tak ładnie wyglądały Może jakiś peeling migdałowy czy coś w tym stylu by Tobie pomogło?

Korektor burżuja podoczny jest (81) jest całkiem zacny, krycie ma świetne
Rok temu byłam z TŻ-em na jego studniówce i podkłąd i korektor na plecach przerabiałam. niestety nie zdało to egzaminu, starło się od kurtki, potem poprawiłam na miejscu ale starło się od chusty którą nosiłam zarzuconą na ramiona. Trochę podkładu na wyrównanie kolorytu - ok, ale nie na zakrywanie czerwonych dużych pryszczy

Ingran, najszybciej to eyelinerem w żelu zrobić jaskółkę płaskim ściętym pędzelkiem jak nie to kredką czy cieniem, wyciągnąć w jaskółkę - do takiej pseud-kreski jaskółkopodobnej używam pędzelka do cieni z Essence ale tego płaskiego, nie kulki, całkiem fajnie się sprawdza. no i mocniej tuszować rzęsy w zew. kąciku, pomagają w tym maskary ze szczoteczką w kształcie takiej choinki, węższe na końcówce
wychodzę z wprawy w makijażu a może to dlatego że nie mam nigdy czasu bo to dla mnie coraz większy ból żeby wstać rano, już znacznie ograniczyłam śniadanie i makijaż w stosunku do ostatnich kilku lat. Nie wiem jak ja to robiłam że mając na 8 do szkoły potrafiłam zjeść śniadanie i wypić kawę, przy tym ucząc się albo odrabiając lekcje i jeszcze robić pełen mejkap i szykować sie ogólnie, a miałam też, o Izydo! okresy, ze nawet włosy myłam rano. I nigdy się nie spóźniałam. Teraz robię dużo mniej rzeczy a i tak się spóźniam.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 17:57   #3698
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moja koleżanka tak funkcjonuje-zdąży zjeść, umyć i nakręcić włosy oraz zrobić makijaż. Podziwiam ją Co do krechy to przy opadającej powiece trochę trudniejsza sprawa...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:27   #3699
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Też przestałam się malować rano, tzn. nakładam tusz i na ogół podkład i puder oczywiście. Ale oczu już mi się nie chce dziabać, a kiedyś codziennie rano sobie malowałam powieki.

Też byłyście w Rossmannie z okazji promocji na kolorówkę? Bo ja byłam i będę teraz musiała tego wszystkiego używać, bo żal
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:30   #3700
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Moja koleżanka tak funkcjonuje-zdąży zjeść, umyć i nakręcić włosy oraz zrobić makijaż. Podziwiam ją Co do krechy to przy opadającej powiece trochę trudniejsza sprawa...
a widziałaś ten filmik? klik
Dziewczyna ładnie tłumaczy co i jak
przy opadającej powiece (btw., drażni mnie to określenie - kojarzy mi się raczej z powiekami opadającymi na starość a nie z naturalną budową oka) lepiej pracować cieniem jeszcze Wayne Goss (gossmakeupartist bodajże ma nick) ma fajny filmik o kształtach oczu, nie wiem czy nie miał też czegoś o "hooded eyes"

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Też przestałam się malować rano, tzn. nakładam tusz i na ogół podkład i puder oczywiście. Ale oczu już mi się nie chce dziabać, a kiedyś codziennie rano sobie malowałam powieki
ja zawsze miałam pełny makijaż oka, teraz czasem się ograniczam do podkładu, korektora, różu i bronzera oraz podkreślenia brwi (mam teraz brązowo-rudawe włosy i czarne brwi jednak się odróżniają same z siebie), nawet rzęs wtedy nie maluję. I wyszło na jaw, że wcale nie mam dużych oczu jak to koleżanki myślały.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:48   #3701
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Wampierz chyba 3/4 wizażu była w R. Jakieś ciekawe zdobycze masz?

Ja rano robię tapetę w około 5 min, na oko idzie jedynie cielisty cień i czasami zaznaczam załamanie, podkład, róż, brązer, puder i tusz. Bez cielistego cienia na powiece ludzi bym straszyła, wszystkie żyły mi widać Podziwiam ludzi którzy rano robią sobie włosy i te wszystkie duperele.

fiasco a próbowałaś kwas salicylowy na te gule na plecach może?
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 20:04   #3702
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja narazie nie mam normalnego neta, więc filmików nie mam jak obejrzeć:/ gossa lubię za pasję, z jaką to wszystko opowiada, nie znoszę jedynie jego "british english":P ja tapetkę zawsze robiłam w 10min tak mniej więcej, jedynie odkąd użeram sie z Kobo Ideal Cover, zajmuje mi to trochę więcej...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:42   #3703
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

To mi 20 min zajmuje nałożenie primera, podkładu mineralnego, korektora pod oczy, wytuszowanie rzęs i podkreślenie brwi. Czasem jak się wyrobię w krótszym czasie to jeszcze szminkę dodaję. W 10 min w zyciu bym się nie wyrobiła .
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:53   #3704
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Wampierz chyba 3/4 wizażu była w R. Jakieś ciekawe zdobycze masz?

Ja rano robię tapetę w około 5 min, na oko idzie jedynie cielisty cień i czasami zaznaczam załamanie, podkład, róż, brązer, puder i tusz. Bez cielistego cienia na powiece ludzi bym straszyła, wszystkie żyły mi widać Podziwiam ludzi którzy rano robią sobie włosy i te wszystkie duperele.
Dziwnym nie jest, ale o was pytam.
No wiadomo, True Match N1 to była moja pierwsza myśl. Zafundowałam sobie też ten tusz Max Factora podkreślający oczy zielone - ładny bo fioletowawy z połyskującym pyłem (czy też drobnym brokacikiem- trudno powiedzieć), barwiczko-błyszczyk Maybelline i kilka cieni ;D
No, dawno nie kupowałam sobie nowych rzeczy do makijażu, tylko podkłady i tusze. Chciałam użyć jakiegoś dzisiaj rano, ale nie dałam rady.

No ja właśnie starannie unikam jakichkolwiek fryzur wymagających zachodu
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:53   #3705
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

http://smieti.blogspot.com/2011/06/d...-matujacy.html
Znacie może skłąd tegio produktu? Szukam i suzka i nie mogę znaleźć.. Kolor jasny, kusi mnie.. Wiem, wiem podobno jest gęsty jak pasta do obuwia.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:56   #3706
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mi również wstawanie idzie co raz to dłużej - kiedyś jadłam, myłam się razem z włosami, robiłam pełny makijaż, układałam włosy... Teraz wstaje co raz to później i mimo tego, że staram tapetę ograniczać do minimum, to wychodzi mi na to 20 minut... (podkład, korektor, puder, róż, kreska, rzęsy, brwi i czasem pomadka).
Zawsze podziwiałam dziewczyny, które potrafią zmieścić makijaż w pięciu minutach, mi tyle zajmuje wytuszowanie rzęs

Dziewczyny, czy Flormar ma jakiś podkład godny polecenia? Było chyba mówione o jakimś o numerze 105, ale nic konkretnego, z tego co pamiętam. Zastanawiam się też nad Catrice Infinite Matt. A jak z Paese w sprawie gamy kolorystycznej?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 22:34   #3707
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

kolor 105 z flormara jest gęsty,tępy,robi maskę i podkreśla pory i skórki,odradzam.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 23:04   #3708
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://smieti.blogspot.com/2011/06/d...-matujacy.html
Znacie może skłąd tegio produktu? Szukam i suzka i nie mogę znaleźć.. Kolor jasny, kusi mnie.. Wiem, wiem podobno jest gęsty jak pasta do obuwia.
Wygląda fajnie, ale jeśli tak spływa z twarzy jak mus maybelline to nie za fajnie
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 23:57   #3709
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Też przestałam się malować rano, tzn. nakładam tusz i na ogół podkład i puder oczywiście. Ale oczu już mi się nie chce dziabać, a kiedyś codziennie rano sobie malowałam powieki.

Też byłyście w Rossmannie z okazji promocji na kolorówkę? Bo ja byłam i będę teraz musiała tego wszystkiego używać, bo żal
A ja ostatnio albo nie maluję się w ogóle albo nakładam tylko podkład mineralny... Nie wiem, czy to wina jesieni, braku witamin czy czegoś innego, ale ostatnio nie mam na nic ochoty, nawet na malowanie.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 07:59   #3710
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Wampierz chyba 3/4 wizażu była w R. Jakieś ciekawe zdobycze masz?

Ja rano robię tapetę w około 5 min, na oko idzie jedynie cielisty cień i czasami zaznaczam załamanie, podkład, róż, brązer, puder i tusz. Bez cielistego cienia na powiece ludzi bym straszyła, wszystkie żyły mi widać Podziwiam ludzi którzy rano robią sobie włosy i te wszystkie duperele.

fiasco a próbowałaś kwas salicylowy na te gule na plecach może?
sam kwas - nie. miałam apteczny (na receptę, robiony w aptece) tonik z tym kwasem i jeszcze innymi składnikami i działał świetnie - w tym sensie, że momentalnie (czyli w ciągu do kilku dni) wysuszał pryszcze.
Ale dzięki za podsunięcie tego pomysłu! na następnym zamówieniu mazidłowym go zamówię

mogłabym zrobić sobie twarz w 5 minut jakbym nie miała tylu pryszczy plus sińców pod oczami a tak korektor, podkład, puder, róż i brwi zajmują mi chyba prawie 10min.
Czyli zależnie od stanu cery, tego czy i jak maluję oczy i jakiegho podkładu używam, mejkap zajmuje mi 10-25 minut. Straszne Dobrze że chociaż włosów nie myję ani nie prostuję, teraz rano albo nie robię z nimi nic albo je upinam w koczek ale to też maksymalnie parę minut zajmuje.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://smieti.blogspot.com/2011/06/d...-matujacy.html
Znacie może skłąd tegio produktu? Szukam i suzka i nie mogę znaleźć.. Kolor jasny, kusi mnie.. Wiem, wiem podobno jest gęsty jak pasta do obuwia.
po tej zwykłej paście w metalowej tubce i jej genialnym składzie, który opiera się głównie na parafinie i wazelinie (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-up-cover.html) nie spodziewałabym się cudu
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Flormar ma jakiś podkład godny polecenia? Było chyba mówione o jakimś o numerze 105, ale nic konkretnego, z tego co pamiętam. Zastanawiam się też nad Catrice Infinite Matt. A jak z Paese w sprawie gamy kolorystycznej?
Flormary mają jasne podkłady, ale w dziwnej tonacji - strasznie różowej i brzoskwiniowej. Paese za to same ciemne pomarańcze
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-11-29 o 08:04
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 08:16   #3711
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

10 min makijaż.
Ja zwykle mieszczę się w przedziale 15-25 minut, w zależności od tego, jak maluję oczy. Przy czym zawsze maluję usta na wyraziste kolory, to zajmuje moment.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:54   #3712
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

fiasco W aptekach masz jeszcze saliderm (10%), tylko uwaga bo piecze Zrobiłaś mi antyochote na ocicata tymi swatchami, już go nie chce, jest taki bardzo szary

enn właśnie mogłabyś zrobić jakiś tutorial na bloga, podobały mi się Twoje makijaże
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 17:37   #3713
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://smieti.blogspot.com/2011/06/d...-matujacy.html
Znacie może skłąd tegio produktu? Szukam i suzka i nie mogę znaleźć.. Kolor jasny, kusi mnie.. Wiem, wiem podobno jest gęsty jak pasta do obuwia.
Ładny kolorek tylko szkoda ze podkład nie jest płynny
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 18:10   #3714
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ten Dermacol w musie jest straszny, nie da się go normalnie rozprowadzić. Ani pędzlem ani rękami, o gąbkach nie wspomnę. Quench opisywała go na swoim blogu.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 18:54   #3715
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
10 min makijaż.
Ja zwykle mieszczę się w przedziale 15-25 minut, w zależności od tego, jak maluję oczy. Przy czym zawsze maluję usta na wyraziste kolory, to zajmuje moment.
Też wolę malować usta, bo zajmuje mi to mniej czasu, a robi ogromną różnicę w ogólnym wyrazie twarzy
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:31   #3716
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
miałam w lato przepisany Isotrexin - wtedy zupełnie znikł z aptek z hurtowni, nie było go nigdzie, więc przez lato nie stosowałam nic (a parę lat wcześniej miałam identyczną sytuację z tym samym lekiem). potem we wrześniu dermatolog uznała że wystarczy mi Acnefan z Acnedermem - już tyle lat mnie leczy i nie potrafi dojść do wniosku że mój trądzik jest uparty i nawet któryś z leków na receptę nic nie pomógł Najlepsze efekty dawał Epiduo, ale nie można powiedzieć, że wyleczył mi cerę - nadal się bardzo tłuściła, podskórna kaszka na czole była cały czas, ale to dla mnie mały problem akurat za to miałam mniej tych typowych krost i nie miałam ogromnych gul (takich bolących, bezropnych stanów zapalnych).
Obawiam się bardzo że nie zdążę zaleczyć pleców i twarzy do znośnego stanu do studniówki, bo wizytę u derm mam dopiero pod koniec grudnia - będę miała dwa tygodnie żeby to ogarnąć A kiecki z całkiem zakrytymi plecami mieć na pewno nie będę.

wypróbuję jednak ten żel z arniką, najpierw tylko na policzkach które nie są takie zasyfione a w sumie to na nich naczynka mi najbardziej przeszkadzają
Ehhh znam ten ból , wcześniej podobnie jak i Ty przerabiałam kilka produktów na receptę i średnio wychodziło, dostałam isotrexin i zaprzyjaźniłam się z nmi na hmmmm ile to już ...z 2005 r chyba Mi przypasował ale wiadomo jak to jest z cerą trądzikową.
Przeczytałam o Twoim makijażu i muszę Cię zmartwić podczas wszystkich terapii złuszczających miałam zakaz stosowanie podkładów, dozwolony tylko puder i to najlepiej sypki. Do natłuszczania cery podczas złuszczania iso stosuję to http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...lsja-130g.html , na dzień filtry
No i dwa razy do roku razem z iso kuracja silicą(mi bardzo poprawia cerę) + vit C , i raz w tyg maska z ziai z glinką żółtą .

I do mycia buzi stosuję płyn do higieny intymniej(już nie raz o tym pisałam) ponieważ : ma kwaśny odczyn, jest bardzo delikatny , ma substancje przeciwzapalne a przy tym bardzo dobrze oczyszcza cerę.

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-11-29 o 19:49
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 20:42   #3717
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tego Dermacolu i tak już nie produkują . Idę się opalić.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:08   #3718
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Chodźmy razem nie no ale tak na serio to naprawdę ŻADEN podkład mi teraz nie pasi. Albo za ciemny, albo zapycha albo się warzy. O ile ten z Kobo ma ok kolor to tłuści i warzy się masakrycznie;(
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 23:01   #3719
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

To chyba taki czas... Mi też nic nie pasuje, wszystko się warzy, włazi w pory, szarzeje i wygląda obleśnie. I wrzuciłam na luz. Trudno, najwyżej będę unikała luster
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 11:37   #3720
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
To jeszcze tu napisze - osobom majacym problem z suchymi skorkami, ktorych nijak nie da sie pozbyc, z cera, ktora po 3h od nalozenia podkladu ktory wyglada niczym popekana ziemia polecam szczerze wyprobowanie do mycia twarzy sciereczki z mikrofibry. Sciereczka + zel do twarzy + tonik + dobre nawilzanie. W ciagu 3 dni pozbylam sie problemu... Sadze, ze moze to pomoc tez na rozne inne problemy. Ja nie moge sie nacieszyc widokiem mojej twarzy w lustrze.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.