Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 14:18   #4471
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Jestem wierną czytelniczką forum i dzięki Wam wychwytuję wiele okazji za co dziękuję również zamówiłam tę różdżkę z Sephory, mogłabyś mi powiedzieć czy ona jest jakaś fajna plastikowa czy to tylko kartonowe opakowanie?
Opakowanie jest kartonowe - czarne wsunięte w przezroczystą "tubę" plastikową (mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam ).

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W S. dołożyli próbki Visionnaire Lancome i chyba Eisenberga Back to paris
Miałam tę próbkę Lancome z D. Jest dość duża, wystarczyła mi chyba na 4-5 dni ostatnio biorę wyłącznie próbki perfum, jakoś nie lubię używać kremów z saszetek, są niewygodne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:34   #4472
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dojechała do mnie paka z D. z gumkami Invisibobble. Te gumki wydają się dość duże na stronie D., a w rzeczywistości pudełeczko ma ze 3 na 4cm zrobiłam sobie kitę i rzeczywiście gumki nie czuć na włosach. Trzyma się dość dobrze, ale w domu zrobię teścik wysoką kitą jak wyjdzie (tzn. utrzyma włosy wysoko, bo tradycyjne gumki niestety się ześlizgują i sprawiają ból), to będę polecać te gumki
Ja właśnie często noszę włosy wysoko spięte i stąd moje wątpliwości czy sprężynka zdoła je utrzymać. Czekam zatem na dalsze wieści z frontu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 16:00   #4473
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie często noszę włosy wysoko spięte i stąd moje wątpliwości czy sprężynka zdoła je utrzymać. Czekam zatem na dalsze wieści z frontu .
Chyba zle ulokowalam te 30zl. Probowalam zrobic wysoka kite i niestety zjezdza ta gumka, poza tym nie przylega scisle do glowy... tak w ogole to dziwnie sie czuje, przyzwyczilam sie do sciskajacych gumek... wg mnie nie warto inwestowac
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 16:11   #4474
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W paybacku jest kupon do douglasa 20zł za 1700 punktów
http://www.payback.pl/pb/id/53800/index.html

Jest też na darmową dostawe za 990 ale nie polecam do małych zamówień- ten kupon wcale nie odejmuje kosztów dostawy, tylko daje zniżkę 9,9zł od wartości zamówienia (więc np jak chcecie kupić tylko maseczkę za 5zł, to kupon odejmie wam te 5zł i do zapłaty będzie 9,9)

Ja "zaszalałam" i kupiłam kremowy żel collistar mini 100ml za 23zł
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...ct_826717.html

Szampon mini collistar
https://www.douglas.pl/douglas/W%C5%...000072769.html

i żel pod prysznic z body shopu
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000039387.html
I tym sposobem przepuściłam wszystkie punkty payback

Douglas jest niesamowity- wysłali mi przed chwilą zamówienia złożone dziś o 16

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:54 Powód: dopisek
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 16:16   #4475
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chyba zle ulokowalam te 30zl. Probowalam zrobic wysoka kite i niestety zjezdza ta gumka, poza tym nie przylega scisle do glowy... tak w ogole to dziwnie sie czuje, przyzwyczilam sie do sciskajacych gumek... wg mnie nie warto inwestowac
Szkoda. Wychodzi zatem na to, że moje tanie odpowiedniki firmowych gumek są tak samo do bani, jak oryginał .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 16:35   #4476
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szkoda. Wychodzi zatem na to, że moje tanie odpowiedniki firmowych gumek są tak samo do bani, jak oryginał .

To zależy co chcesz osiągnąć - te gumki mają na celu "zdrowe" upinanie włosów, raczej w warunkach domowych, aktywnie spędzając czas (rower czy coś) a nie ścisłe przyleganie do głowy i uciskanie włosów bo to je niszczy i osłabia. Invisibooble jest raczej alternatywą dla "frotowej" gumki (takiej z której Carrie śmiała się z seksu w wielkim mieście) niż dla normalnej
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 17:04   #4477
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
To zależy co chcesz osiągnąć - te gumki mają na celu "zdrowe" upinanie włosów, raczej w warunkach domowych, aktywnie spędzając czas (rower czy coś) a nie ścisłe przyleganie do głowy i uciskanie włosów bo to je niszczy i osłabia. Invisibooble jest raczej alternatywą dla "frotowej" gumki (takiej z której Carrie śmiała się z seksu w wielkim mieście) niż dla normalnej
Ja chcę osiągnąć to, żeby włosy spięte w kucyk się trzymały jak trzeba .
A serio - zdaję sobie sprawę, że sama konstrukcja tych gumek jest taka, że mocnego upięcia się nie uzyska, niemniej jak nie chcę męczyć włosów i skóry głowy, to używam klamry, a gumka ma mi zapewnić w miarę zwarte upięcie, takie, żeby nic się nie zsuwało. Tak czy inaczej akurat te gumki to dla mnie taki bardziej wynalazek, na zasadzie - "tego jeszcze nie było", niż naprawdę funkcjonalna, "zdrowsza" alternatywa dla zwykłych gumek.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 17:46   #4478
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Sprawdzilam, czy przecenione rozowe pedzle mieszcza sie do duzego pudla - mieszcza przepraszam za wprowadzenie w blad zapomnialam, ze te pudla sa dosc duze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 17:53   #4479
nettta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 111
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Czy to tylko u mnie czy na S. kod TRZY już nie rabatuje ofert specjalnych?
nettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 18:48   #4480
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez nettta Pokaż wiadomość
Czy to tylko u mnie czy na S. kod TRZY już nie rabatuje ofert specjalnych?
Faktycznie wyłączyli ten kod a to cwaniaczki dobrze, że się załapałam na 3 zamówienia Od początku coś mi nie pasowało w tym, że kod rabatuje przeceny. W S. kody nigdy nie łączyły się z przecenami, to była kwestia czasu, kiedy wyłączą ten "błąd"
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 19:04   #4481
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A czy do Douglasa wchodzą jakieś kody oprócz Isadory?chcę kupić zapach i jakaś zniżka by się przydała
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 19:08   #4482
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
A czy do Douglasa wchodzą jakieś kody oprócz Isadory?chcę kupić zapach i jakaś zniżka by się przydała
Niestety niet nawet starożytni rzymianie nie pamiętają takiej posuchy w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 19:44   #4483
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety niet nawet starożytni rzymianie nie pamiętają takiej posuchy w D.
Fakt
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 07:25   #4484
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W D. znowu dodają mini paletkę Diora do produktów tej marki, tylko tradycyjnie nie ma zdjęcia napisałam do nich w tej sprawie. Kusi mnie diorowy różyk, jeśli ta gratisowa paletka byłaby w moich kolorach, mogłabym zaryzykować zakup nadal mam do wykorzystania kupon na -30zł z Paybacka dziś powinni zmienić prezent w D., mam nadzieję, że w końcu dadzą coś atrakcyjnego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 07:40   #4485
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. znowu dodają mini paletkę Diora do produktów tej marki, tylko tradycyjnie nie ma zdjęcia napisałam do nich w tej sprawie. Kusi mnie diorowy różyk, jeśli ta gratisowa paletka byłaby w moich kolorach, mogłabym zaryzykować zakup nadal mam do wykorzystania kupon na -30zł z Paybacka dziś powinni zmienić prezent w D., mam nadzieję, że w końcu dadzą coś atrakcyjnego
Też liczę,że coś lepszego dorzucą


Miałam kupon -10% dodawany stacjonarnie do wykorzystania online,ale gdzieś zapodziałam
Kod jest jeden dla wszystkich,czy ma któraś z Was i może podać?

Jeszcze jedno pytanie czy zapachy męskie CK wszystkie mają atomizer czy te CK One Shock są bez?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 07:46   #4486
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Miałam kupon -10% dodawany stacjonarnie do wykorzystania online,ale gdzieś zapodziałam
Kod jest jeden dla wszystkich,czy ma któraś z Was i może podać?
Ze strony Payback jest taki kod na -10% przy zakupach powyżej 100zł: PAYBACK0914

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:48
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 07:50   #4487
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ze strony Payback jest taki kod na -10% przy zakupach powyżej 100zł: PAYBACK0914
Dziękuję pięknie
A czy gratisy jakieś są czy tylko da bidula Isadory?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 07:55   #4488
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie
A czy gratisy jakieś są czy tylko da bidula Isadory?
Bardzo proszę gratis na razie ten sam - Isadora, ale (z tego, co pamiętam) prezenty zmieniają w okolicach godz. 10-11, będę szpiegować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 08:02   #4489
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety niet nawet starożytni rzymianie nie pamiętają takiej posuchy w D.
dokładnie
aż dziwnie....

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Faktycznie wyłączyli ten kod a to cwaniaczki dobrze, że się załapałam na 3 zamówienia Od początku coś mi nie pasowało w tym, że kod rabatuje przeceny. W S. kody nigdy nie łączyły się z przecenami, to była kwestia czasu, kiedy wyłączą ten "błąd"
dobrze,że jeszcze mi się udało
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 08:07   #4490
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę gratis na razie ten sam - Isadora, ale (z tego, co pamiętam) prezenty zmieniają w okolicach godz. 10-11, będę szpiegować
Dobrze wiedzieć,będę p[ilnować.Kurcze,ale zapach który chciałam kupić już niedostępny
Jak nie urok to .......

W S.wchodzi na przecenione,ale trzeba mieć nieprzeceniony jakiś produkt.Miałam peeling nieprzeceniony,patyczki do tego wrzuciłam zestaw z przeceny i rabatowało na kod :TRZY
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:05   #4491
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nowy prezent w D.: Farmona Sweet Secret Kokosowy Krem do Rąk (30 ml) do każdego zamówienia za min. 119zł, kod: FARMONA. Ale kaszanaaaaaaaaa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:09   #4492
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nowy prezent w D.: Farmona Sweet Secret Kokosowy Krem do Rąk (30 ml) do każdego zamówienia za min. 119zł, kod: FARMONA. Ale kaszanaaaaaaaaa
haha to się wysilili. Już chyba lepsza Isadora

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2014-09-04 o 09:10
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:12   #4493
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nowy prezent w D.: Farmona Sweet Secret Kokosowy Krem do Rąk (30 ml) do każdego zamówienia za min. 119zł, kod: FARMONA. Ale kaszanaaaaaaaaa
jednak i tak muszę kupić zapach,a do niego dostanę torbę CK,więc biere nawet i krem Farmony.
Dziękuję
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:16   #4494
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Doszło moje trzecie zam. z S. Pędzel do pudru super, różdżka kapsułkowa - wiadomo myjka fajna, żółciutka, szkoda tylko, ze nie jest zapakowana w jakąś folijkę. Czuje się zaspokojona zakupowo dobrze, że wyłączyli kod TRZY do przecen, bo jeszcze bym się bardziej spłukała
A D. się stacza i tyle dno już blisko...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:26   #4495
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Doszło moje trzecie zam. z S. Pędzel do pudru super, różdżka kapsułkowa - wiadomo myjka fajna, żółciutka, szkoda tylko, ze nie jest zapakowana w jakąś folijkę. Czuje się zaspokojona zakupowo dobrze, że wyłączyli kod TRZY do przecen, bo jeszcze bym się bardziej spłukała
A D. się stacza i tyle dno już blisko...
Te kapsułki wcześniej uzywałaś czy tak w ciemno kliknęłaś?Musujące czy zwykłe?
Szkoda,że myjki się skończyły
Moje też dziś przyjdą,jedna z Chloe,a druga płyn micel Sephorowy,myjka i płatki kosmetyczne
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:29   #4496
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

of course ten kod z paybacka na MACa nie wchodzi
zaraz nie wytrzymie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:31   #4497
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Te kapsułki wcześniej uzywałaś czy tak w ciemno kliknęłaś?Musujące czy zwykłe?
W ciemno lubię takie zestawy gadżetowe (jeszcze przecenione) to są te zwykłe kapsułki z żelem pod prysznic. Polecam ten zestaw, bo naprawdę fajnie wygląda, tak tęczowo. Aż szkoda otwierać

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
of course ten kod z paybacka na MACa nie wchodzi
zaraz nie wytrzymie
Już na stałe się zdziadowali na Maca i Bobbi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:38   #4498
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

też już złożyłam zamówienie, trzymałam je 3 tyg., ale ostatecznie opłaciło się, bo Bourjois obniżyli o 50%, a nie jak wcześniej -30% i tym sposobem kupiłam dwa tusze -50%.

Poza tym słuchajcie jaka akcja!
Dodałam do koszyka szczotkę tangle teezer, do tego wzięłam szampon, żeby skorzystać z rabatu 40% na 2 produkt do włosów. Ostatecznie jednak wywaliłam szampon a rabat na szczotke TT pozostał złożyłam szybko zamówienie

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2014-09-04 o 09:51
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:48   #4499
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W ciemno lubię takie zestawy gadżetowe (jeszcze przecenione) to są te zwykłe kapsułki z żelem pod prysznic. Polecam ten zestaw, bo naprawdę fajnie wygląda, tak tęczowo. Aż szkoda otwierać

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------


Już na stałe się zdziadowali na Maca i Bobbi
Ja mam jeszcze parę sztuk tych serduszek do kąpieli,córeczka zawsze chciała,a ostatnio oddała mi.Ja muszę mieć żel,jakoś wygodniej mi się używa.Zresztą podobne jak Ty wykorzystałam swój limit zakupowy
Teraz jeszcze zamówiłam wodę toaletową CK,cieszę się z torby

Fakt,Dougi spada

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
też już złożyłam zamówienie, trzymałam je 3 tyg., ale ostatecznie opłaciło się, bo Bourjois obniżyli o 50%, a nie jak wcześniej -30% i tym sposobem kupiłam dwa tusze -50%.

Poza tym słuchajcie jaka akcja!
Dodałam do koszyka szczotkę tanglee teezer, do tego wzięłam szampon, żeby skorzystać z rabatu 40% na 2 produkt do włosów. Ostatecznie jednak wywaliłam szampon a rabat na szczotke TT pozostał złożyłam szybko zamówienie
Dougi ma szczotki TT?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Kurcze anulowałam zamówienie,żeby móc dobrać szczotkę i teraz doopa,bo zapachu nie ma
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:49   #4500
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Tangle Teezer a cóż to za szczoty ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.