Metamorfoza Werki na studia - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 14:13   #481
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Przejrzałam pobieżnie wątek... i chyba wszystkie dobre rady zostały już wymienione. Zachęcam do zapuszczenia włosów, ale póki co, przydałby się przedziałek na bok. Tak samo z grzywką - jeśli ma być, to tylko na bok. I żadnych geometrycznych cięć na włosach. Widzę Cię w jaśniejszym rudym, takim tycjanowym lub w blondzie.
Bladością się nie przejmuj, porcelanowy wygląd cery jest bardzo ładny. Wystarczy tylko musnąć się jasnym pudrem lub fluidem żeby rumieńce nie były aż tak wyraźne. Owal twarzy poprawi róż. Otwierasz szeroko buzię jakbyś chciała poweidzeć "O" i nakładasz róż pędzlem od kości policzkowych w dół, w kierunku ust. To wysmukli twarz. Skoro masz zielone oczy, będą pasowały Ci brązowe cienie, złote, warte też zainwestować w korektor pod oczy, co odświeży spojrzenie.
Powodzenia życzę i z niecierpliwością czekam na zdjęcia
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:16   #482
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Przypominalam w tym watku i Nika135 zeby trzymac sie tematu Weroniki.Widze ze niektorzy nie czytaja calego tematu i atakuja uzytkowniczke co do jej osoby.Jak tak dalej bedzie watek zamkniemy.

Weronika swietna zmiana-ale ja dodalabym w tej fryzurce pazura tzn;wystrzepila przy twarzy i calych wlosach lekko.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:23   #483
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ładnie wygladasz
Polecam jednak przedzialek bardziej na bok i uwazaj, aby grzywka nie leciala Ci za bardzo na czolo (zeby calego nie zakrywala, bo wtedy widac jeszcze bardziej, ze je ukrywasz)
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:24   #484
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez marysienka44 Pokaż wiadomość
Przestań dziewczyno podkreśla że jesteś piękna bo nie jesteś.
Możesz jedynie by bardziej zadbana.
Z g.... tortu nie zrobisz jak to się mówi.
Zdjęcie dałaś z kolorem beznadziejne, po obcięciu pewnie tez różnica będzie niewielka, ale niektórzy napiszą że "ślicznie" a będziesz wyglądac tak samo jak na początku.
I to się nazywa siła perswazji tak długo ludzią mówic że jest się pięknym aż w to uwierzą.
bynajmniej nie powiem ze to mile slowa ale niestety jedna rzecz się sprawdziła... jak dla mnie nie ma praktycznie żadnej różnicy jeśli chodzi o nową fryzurę... Skoro Werko droga napisałaś do dziewczyn, chcąc się zmienić to znaczy że jednak nie do końca coś Ci się podobało... Kolor rzeczywiście lepszy, jednak fryzura jak dla mnie ta sama... Niemniej zycze powodzenia i mam nadzieje ze przejdziesz jakies kolejne zmiany ktore nastepnym razem beda bardziej korzystne dla Ciebie.
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:25   #485
Joanna91
Raczkowanie
 
Avatar Joanna91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 94
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A ja mam pytanie do Weroniki, czy używasz makijażu? Jeżeli tak to czy mogłabyś zrobić zdjęcie z makijażem. Żeby zdjęcie dobrze wyszło komórką to najlepiej stań twarzą do okna, oczywiście jeżeli jest jasno ;p
__________________
Ma maksyma : "Człowiek uczy się na błędach"

"...There's no one quite like you
Be proud in all you do
You know you'll find a way
Be who you are, don't be ashamed now"

Christina Aguilera: Hello
Joanna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:26   #486
SeaOfLove
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 378
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

przede wszystkim zapuścić włosy i grzywkę musisz mieć
Pomalować się troszkę. inne okularki. no i jakieś kolczyki i dodatki i będzie dobrze
SeaOfLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:29   #487
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Boże, jak mnie to wkurza. Dziewczyny! Czytajcie caly wątek, a nie wrzuci jedna z drugą jakąś odpowiedź i się cieszy. Metamorfoza zaplanowana, wszystko ustalone, a Wy nie znając tematu wrzucacie propozycje, które już przeszły i są w trakcie realizacji. Chryste Panie.
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 14:30   #488
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dziewczyny - w tej zmianie chodziło mi oto by nie wielkimi zmianami (na prawde niewielkimi) pokreślić moją kobiecość.... nie jest to metamorfoza na całego, jest ona niewielka, ale oto mi chodziło, podobam się sobie w nowej fryzurze. Wystarczy dla mnie tyle co jest, wiem, że nie zadowolę każdej z was... tym które proponowały zmiany dziękuję szczerze za pomoc
Kaska - dziękuję, dziękuję też za to, że trzymasz wątek w ryzach, na prawdę super z ciebie babka.
Pazurki - może coś żelem wystylizuję.
Na prawdę, chodziło mi o niewielkie zmiany, nie całkowitą metamorfozę, jak widać nie znacie założenia tego wątku.
A założenie jest takie: jak, wprowadzając niewielkie zmiany można mnie zmienić!
Pamiętajcie o tym, tu nie miałobyć całkowitej metamorfozy, ale tylko minimalne, kosmetyczne zmiany!

Veron - dziękuję za pomoc, właśnie czytajcie to co jest, to zostało już postanowione i tak ma być. Nie będzie metamorfozy na inne, jestem w trakcie tego co było wcześniej ustalone!
Wklejam nieco lepsze zdjęcie (dalej jest złej jakości, ale proszę mi wybaczyć, to wina aparatu, ja się staram jak mogę).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (104,9 KB, 1117 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 14:41 Powód: post pod postem.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:35   #489
SeaOfLove
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 378
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

nieco lepsze? nie powiedziałabym ...
SeaOfLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:35   #490
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

czym ukladasz wlosy? sprobuj pokomibinowac z piankami, zelami do wlosow, zeby troche je nastroszyc i dodac im objetosci.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:38   #491
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Postaram się - dzięki za radę syntagma.
SeaOfLove - zrozum, mam słaby aparat... nie umiem lepiej, na serio.
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 14:40   #492
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Przejrzałam cały wątek, ufff Ale lektura.
Werko, bardzo mi sie podoba, że słuchasz krytycznie wszelkich propozycji i nie przyjmujesz na ślepo wszystkiego - np. tej kwestii brązujących balsamów - znaczy to, że choć trochę zagubiona stylistycznie, to jednak jakiś tam pomysl na siebie masz, a to dobrze wróży na przyszłość.

Mam jeszcze jedną radę do całej tej garści porad, które już tu padły - dotyczy Twoich oczu. Być może się mylę, ale wydaje mi się, że masz typowe, szeroko rozstawione oczka. Jesli nosisz okulary "plusy", to w szkłach wydawać się będą na jeszcze większe i dalej rozstawione, dlatego proponuję Ci podkreślanie ciemniejszym cieniem wewnętrznych kącików oka, tuż przy nosie i używanie kredki na górną powiekę.
Jeśli nosisz "minusy", to sprawa o tyle wygląda trudniej, że samo oko będzie wyglądać na mniejsze niż w rzeczywistości - dlatego oprócz wizualnego przybliżania oczu (ta sztuczka z ciemnym cieniem od strony nosa) będziesz je też musiała odrobinę powiększyć - np. malując jasnym cieniem pod okiem i w zewnętrznych kącikach oraz pod łukiem brwiowym. Nie wiem, czy dobrze i jasno to wytłumaczyłam, ale gdzieś na wizażu widziałam kilka wątków o tym, jak malować różne typy oczu - poszukaj, poczytaj.
Oczywiście to tylko moje sugestie, jeśli nie lubisz makijażu, nic na siłę
Powodzenia w przemianie
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:43   #493
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Bardzo dziękuję za dobrą radę, oczy są dość daleko odstawione od siebie, to fakt, ale głównym ich problemem jest to, że są głęboko osadzone. Dziękuję za makijażową poradę.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:48   #494
a4033a
Raczkowanie
 
Avatar a4033a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 169
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A ja bym poprosiła o zdjęcie bez okularów i z troszkę większej odległości, o ile da rade (może moze je troszkę unieść głowa w dół- rozczesać, w górę- i zdjęcie )
Marudzić na niewielką różnicę nie mam zamiaru, włosy były za krótkie żeby z nich wyczarować coś kompletnie innego, a jednocześnie pasującego Werce.
Różnica jest na pewno, włosy wyglądają na bardziej zadbane.
No i ten uśmiech o ktorym tak namiętnie wspominam

Werko a Tobie się podoba ? (przecież to najważniejsze)
__________________
----------------------------------
myśl pozytywnie... życie inspiruje
----------------------------------


a4033a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:48   #495
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dodam, że "serial" ma zakończenie w przyszłym tygodniu.
Można dawać porady, ale takie makijażowe, czy coś takiego, jak się metamorfoza w przyszłym tygodniu skończy (truskawkowa, tulipanna, i inne, które mi z całego serca pomagały - dziękuję )to wtedy proszę już o niedodawanie postów z metamorfozami. Co do włosów - fryzura się nie zmieni, przez około 5 lat, dlatego proszę już tylko o fryzjerskie komentarze i porady dotyczące układania, już nie o metamorfozy.

Fryzura - bardzo mi się podoba, dobrze się w niej czuję, dziękuję za troskę

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-29 o 14:53 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:49   #496
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Mnie sie podoba chociaz widzialabym te wlosy bardziej napuszone, wlasnie wczesniej wymienione pianki czy cus.. chociaz najlepiej jest sobie u nasady krecic na grube wałki.
Co do sciecia - widac roznice, wloski sa krotsze, ale ja bym postrzpila na bokach zeby dodac objetosci.

Jak teraz przycemnisz brwii i zmienisz okularki na jakies takie mniej "masywne" to bedzie bardzo dobrze
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:50   #497
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez veron1988 Pokaż wiadomość
Boże, jak mnie to wkurza. Dziewczyny! Czytajcie caly wątek, a nie wrzuci jedna z drugą jakąś odpowiedź i się cieszy. Metamorfoza zaplanowana, wszystko ustalone, a Wy nie znając tematu wrzucacie propozycje, które już przeszły i są w trakcie realizacji. Chryste Panie.
Zaraz wezwiesz dziewczyno cala Trojce Swieta
Tzn, ze nie moge miec swojego zdania i powiedziec w czym i jak ladnie wg mnie ta dziewczyna bedzie wygladac? Mimo ze 'juz wszystko jest zapalnowane'?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:51   #498
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Nie, moja droga, jesteśmy w trakcie przemiany

Anecka - bardzo dziękuję za rady, na pewno coś pokombinuję

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-29 o 14:54 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:54   #499
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Wg mnie Weroniko powinnas powoli zapuscic wloski.
Teraz jestes scieta na taka dlugosc, ze one 'padaja' Ci na zuchwe, ktora masz szeroka i mocniej zarysowana. Mozna to 'skorygowac' jasnym kolorem fabry - jakis blond, ale w ogole Ciebie w takim nie widze i z reszta przeczytalam, ze pomalowalas niedawno wlosy.
Zycze powodzenia
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 14:56   #500
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie, nie będziemy zapuszczać, jest bardzo dobrze, nie rady nie przyjmę, ale dziękuję za dobre chęci
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:58   #501
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

przemiana na + i podpisuje sie pod slowami kaski222 dodalabym tej fryzurce takiego wrrrrrrr czyli pazurka , charakteru by podkreslic twoj charakter.. poza tym zdjecia nie sa az takie zle bez przesady moim zdaniem sa ok. zreszta nawet cyfrowka nieraz wychodza duuzo gorszej jakosci. werko - BRAWO i trzymam kciuki za dalsze kroki w metamorfozie ( ostatnio to moj ulubiony watek)

tak trzymaj bo jest coraz lepiej
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:01   #502
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

dobrze, następnym razem dodam jakieś pazurki, olunek dla ciebie za wszystko.
A mam jeszcze mały oftop dla wszystkich, jakoże zaraz metamorfoza się kończy - serial będzie miał konynuację na Modzie - tam robimy metamorfozę moich ciuchów, a wszystkie wierne oglądające zapraszam.
A dziękuję też moderatorkom za łączenie postów - proszę mi wybaczyć, ale edycja tu nie możliwa.
Dziękuję jeszcze raz za rady
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:14   #503
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ja nie moge dopatrzyc sie zmiany fryzury (nie wyglada mi to na rihanne ale lekkie podciecie konowek). moim zdaniem jest tak jak bylo, zobaczymy co bedzie dalej.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:19   #504
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Bardzo ładny masz teraz kolor włosów I też bym zrobiła tak, jak radzą dziewczyny, tzn. spróbowała dodać im trochę objętości. Ja też mam cienkie i delikatne włosy, które zwykle potrafią szybko oklapnąć, ale zawsze po myciu staram się je suszyć z głową na dół, wtedy lepiej się układają i wydaje się, że jest ich więcej

Trzymam kciuki za dalszą przemianę!
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:25   #505
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Można dawać porady, ale takie makijażowe,
Dobry makijażowy trick dla głęboko osadzonych oczu - podkreśl mocniej dolną powiekę. Możesz zrobić na niej delikatną kreskę np. brązowym cieniem. Blisko rzęs oczywiście. To pomaga

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Co do włosów - fryzura się nie zmieni, przez około 5 lat,
Dlaczego zakładasz z góry, że fryzura się nie zmieni aż przez 5 lat?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:39   #506
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

zdjęcia dużo lepsze, przyznaję. Trochę poblask widać, więc i kolor trochę - pod tym względem jest lepiej.

Odnośnie fryzury... szczerze? ja nie widzę żadnej zmiany... :/ wg mnie grzywka jeśli nawet na skos, powinna być krótsza - tzn skos większy. (albo po prostu, krótsza..) No ale ja już sama nie wiem...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:43   #507
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Włosy wyglądają na bardziej zadbane, błyszczące-tutaj plus. Kolor żywszy. Ale jeśli chodzi o samo cięcie-to nie dostrzegam diametralnej zmiany ani jego wpływu na ogólny wygląd. Sądzę, że jeśli o to akurat chodzi, padały lepsze propozycje. Także jestem pół na pół.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:50   #508
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez ciotkaklotka Pokaż wiadomość
Włosy wyglądają na bardziej zadbane, błyszczące-tutaj plus. Kolor żywszy. Ale jeśli chodzi o samo cięcie-to nie dostrzegam diametralnej zmiany ani jego wpływu na ogólny wygląd. Sądzę, że jeśli o to akurat chodzi, padały lepsze propozycje. Także jestem pół na pół.
Zgadzam sie z tym zdaniem
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:03   #509
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez ciotkaklotka Pokaż wiadomość
Włosy wyglądają na bardziej zadbane, błyszczące-tutaj plus. Kolor żywszy. Ale jeśli chodzi o samo cięcie-to nie dostrzegam diametralnej zmiany ani jego wpływu na ogólny wygląd. Sądzę, że jeśli o to akurat chodzi, padały lepsze propozycje. Także jestem pół na pół.
zgadzam się z Tobą mało co widac ta zmiane bo wlosy wygladaja na lekko podciete, musisz spróbowac nadac im nieco objetosci
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:17   #510
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werka, fajnie, że dobrze się czujesz w nowej fryzurze. Kolor jest bardzo ladny, ale zmiany cięcia praktycznie nie widać. Ja bym proponowała teraz poczekać, zapuścić trochę włosy, a potem obciąć tak, żeby była wyraźna grzywka na całe czoło, ale pod skosem. Do tego końcówki z przodu powinny być dłuższe, tył krótszy, taka bombka. Musisz je jakoś układać, żeby były bardziej napuszone, potargane - to póki co. Moim zdaniem w tej fryzurze wyglądasz tak, jak przedtem, tyle, że włosy są zdrowsze.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.