~ Jesienna brzoskwinka ~ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 16:51   #61
zmurka
Raczkowanie
 
Avatar zmurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z małego różowego pokoju :)
Wiadomości: 151
Dot.: ~ Jesienna brzoskwinka ~

bardzo ładnie...tak naturalnie w sam raz do szkoły ten 1 makijaż
zmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 19:26   #62
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: ~ Jesienna brzoskwinka ~

Z bólem serca oznajmiam, że nie będę oryginalna (ajaaj, nie lubię tego ) i mi też się bardzo bardzo podoba ja też w 1 gimn. się malowałam, nawet wcześniej, ale nikt mi afery z tego nie robił Twoja decyzja jak wyglądasz na mieście lub gdzieś tam wśród ludzi, założę się że w tłumie nikt nie zobaczy nawet że masz jakiś makijaż u nas jest zakaz malowania się do szkoły, ja i wieeele innych dziewczyn się malujemy (oczywiście delikatnie) i nikt dotąd nie zauważył, a samopoczucie lepsze maluj dalej, nie przejmuj się
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 19:38   #63
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Jesienna brzoskwinka ~

Cytat:
Napisane przez zmurka Pokaż wiadomość
bardzo ładnie...tak naturalnie w sam raz do szkoły ten 1 makijaż
Dziękuję Ci kochana

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Z bólem serca oznajmiam, że nie będę oryginalna (ajaaj, nie lubię tego ) i mi też się bardzo bardzo podoba ja też w 1 gimn. się malowałam, nawet wcześniej, ale nikt mi afery z tego nie robił Twoja decyzja jak wyglądasz na mieście lub gdzieś tam wśród ludzi, założę się że w tłumie nikt nie zobaczy nawet że masz jakiś makijaż u nas jest zakaz malowania się do szkoły, ja i wieeele innych dziewczyn się malujemy (oczywiście delikatnie) i nikt dotąd nie zauważył, a samopoczucie lepsze maluj dalej, nie przejmuj się
A u nas o malowaniu nikt nic nie wspominał.. Każda dziewczyna maluje się do szkoły delikatnie Dziękuję Moniu za miłe słowa
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 05:36   #64
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ~ Jesienna brzoskwinka ~

Slicznie Poziomko


Ja nie rozumiem co jest zlego w lekkim makijazu-nie rozumiem tego-czy to jakis grzech?Przeciez Poziomka nie zakrywa swojej urody tylko ja podkresla,a co jest zlego w podkreslaniu delikatnym jej dziewczecej urody?Co innego gdyby miala jakis wyzywajacy makijaz-ale tu jest wrecz przeciwnie.

Co do wieku i makijazu-Ja mam siostrzenice ktora ma 6 lat i sie delikatnie packa cieniami i blyszczykami bo juz wie ze w przyszlosci chce byc wizazystka i nikt z tego afery nie robi

Poziomko rozwijaj swoja pasje bo masz talent
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 05:59   #65
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: ~ Jesienna brzoskwinka ~

Właśnie, podpisuję się pod słowami CzarnegoElfa (mój guru ) - Poziomka ma talent i ona powinna to rozwijać, czasem po prostu kobiety zazdroszą talentu (poziomko tak czytaj te inne posty), ale dla mnie makijaż ma podreślać urodę, a nie ją maskować, zmieniać człowieka w pannę z toną tapety, to nie o to chodzi w makijażu - za naturalnym (czyt podkreślającym urodę) jestem jak najbardziej za. Makijaż bardzo dobry - ładny - dobrze że mi też pomarańcz pasuje (może kiedyś go sobie). Oczy ładnie pomalowane, usta też (kurde ja mam mniejsze usta - zazdroszczę takich pięknych warg) - elegancko, delikatny błyszczyk, nic nie mam do zarzucenia.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 15:15   #66
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Jesienna brzoskwinka ~

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Slicznie Poziomko


Ja nie rozumiem co jest zlego w lekkim makijazu-nie rozumiem tego-czy to jakis grzech?Przeciez Poziomka nie zakrywa swojej urody tylko ja podkresla,a co jest zlego w podkreslaniu delikatnym jej dziewczecej urody?Co innego gdyby miala jakis wyzywajacy makijaz-ale tu jest wrecz przeciwnie.

Co do wieku i makijazu-Ja mam siostrzenice ktora ma 6 lat i sie delikatnie packa cieniami i blyszczykami bo juz wie ze w przyszlosci chce byc wizazystka i nikt z tego afery nie robi

Poziomko rozwijaj swoja pasje bo masz talent


Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Właśnie, podpisuję się pod słowami CzarnegoElfa (mój guru ) - Poziomka ma talent i ona powinna to rozwijać, czasem po prostu kobiety zazdroszą talentu (poziomko tak czytaj te inne posty), ale dla mnie makijaż ma podreślać urodę, a nie ją maskować, zmieniać człowieka w pannę z toną tapety, to nie o to chodzi w makijażu - za naturalnym (czyt podkreślającym urodę) jestem jak najbardziej za. Makijaż bardzo dobry - ładny - dobrze że mi też pomarańcz pasuje (może kiedyś go sobie). Oczy ładnie pomalowane, usta też (kurde ja mam mniejsze usta - zazdroszczę takich pięknych warg) - elegancko, delikatny błyszczyk, nic nie mam do zarzucenia.
Dziekuje Wam dziewczyny..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.