Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 00:45   #931
poptheglock
Przyczajenie
 
Avatar poptheglock
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: gładkie plecy!!!

Dzięki dziewczyny, ta dyskusja zawiera dużo dobrych pomysłów,
zacznę od wypróbowania tego mydełka siarkowego.
Poza tym, czy Wy też macie 'blizny' (ślady) po tych wypryskach ? Bo ja sporo, ciekawa jestem, czy te mydełko pomoże mi i je usunąć ...
jak zastosuję, dam znać jak efekty
poptheglock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 11:44   #932
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: gładkie plecy!!!

hmmm blizn to pewnie ci mydełko siarkowe nie usunie... lepiej regularnie rób peeling to może obejdzie się bez konkretniejszych dzialań.. bo wiem że na blizny dobre są kremy z kwasami.. możecie poczytać wątek np o maści "acne derm" tak tez się i wątek nazywa.. ja wczoraj zakupiłam afronis i zobaczymy czy krostki które ostatnio mi wyskoczyły troszkę zejdą.. dziwne to wszystko dopiero wyleczyłam buzię z krostek przebarwień i zaskórników i jest teraz śliczna to teraz plecy zaatakowały żebym miała co robic ale te bawełniane koszulki to prawda.. w sztucznych bluzkach skóra nie oddycha i zaraz krostki wyskakują.
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:23   #933
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: gładkie plecy!!!

Cytat:
Napisane przez poptheglock Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ta dyskusja zawiera dużo dobrych pomysłów,
zacznę od wypróbowania tego mydełka siarkowego.
Poza tym, czy Wy też macie 'blizny' (ślady) po tych wypryskach ? Bo ja sporo, ciekawa jestem, czy te mydełko pomoże mi i je usunąć ...
jak zastosuję, dam znać jak efekty
Na blizny i przebarwienia mogę polecić płyn Atrederm - na początek o najniższym stężeniu 0,025%. Wysusza i złuszcza skórę, trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z częstotliwością smarowania - zaczyna działać po kilku dniach na ogół. Dla zainteresowanych - jest cały wątek na Biochemii.

Mnie doprowadził ramiona do porządku - po bliznach i przebarwieniach nie ma właściwie śladu. Plecy też nim przecieram od czasu do czasu i widzę podobne efekty.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.


Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2008-03-04 o 20:34 Powód: literówka
Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:03   #934
poptheglock
Przyczajenie
 
Avatar poptheglock
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: gładkie plecy!!!

Dzięki dziewczyny za świetne rady, dam znać gdy zobaczę efekty .
poptheglock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:01   #935
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: gładkie plecy!!!

z bardziej naturalnych sposobów mogę polecić maseczkę z cynamonu, piecze i pali ale warto, przy zmywaniu (jak już skamienieje) mozna wykorzystać jako peeling )
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:29   #936
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: gładkie plecy!!!

Wile interesujacych porad to macie kobietki skorzystam skorzystamnapewno. mam tylko pytanie. Jka sie robi tą maseczke z cynamonu? to sie kupuje czy jakieś domowe sposoby na nią sa?
radgamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:43   #937
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: gładkie plecy!!!

czytalam o tym na wątku domowe sposoby na trądzik i wiem ze robi się ją samemu w domu ale nie znam przepisu więc tez chętnie się dowiem.. tylko wątpię żebym się tym ciapała bo na studiach to nie to samo co w domku gdzie rodzina i tak juz sie ciebie nie boi w niebieskich maseczkach itp hehe a tu bym mogla kogos wystraszyc wolę taką pielęgnację pod prysznicem albo czyms sie nasmarowac i zeby moc zalozyc koszulke i chodzic niezauwazona po domu a w masce cynamonowej na plecach ktos by musial mi pomoc hehehe
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 17:50   #938
Elwir
Przyczajenie
 
Avatar Elwir
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chotomów
Wiadomości: 18
Dot.: gładkie plecy!!!

He! Ja miałam kiedyś straszny wysyp na plecach, że aż się pod koszulką odznaczało, ale przestałam spłukiwać szmpon z włosów na plecy, zaczęłam używać regularnie Benzacne i do dziś mam spokój i oczywiście gładkie plecki.Pozdrawiam (o tym szamponie to mi dermatolog powiedzaił, żeby uważać, i może to pomogło, nie wiem, ale spróbuj)
Elwir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:55   #939
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: gładkie plecy!!!

O proszę a o szamponie to jeszcze nie słyszałam.... Ciekawe zacznę wprowadzać to w życie codzienne
No fakt z wysmarowaniem sobie pleców maseczka moze być problem, ale czego się nie robi aby być piękną... i na to znajdze się jakiś sposób wystarczy w Twoim przypadku miły lokatro lub lokatroka i problem z głowy. Ja jeszcze w domu to moze mamuśka pomoże
radgamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:28   #940
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: gładkie plecy!!!

cynamon + woda i na 20 minut
wrażliwsi mogą dodać twarożku, wtedy tak nie piecze.
miła/y lokator/ka by sie przydała bo samemu ciężko nałożyć :P
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 08:12   #941
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: gładkie plecy!!!

A w jakich proporcjach zmieszac wodę z cynamonem? Gotowac to czy tak od razu po zmieszaniu okładac się tym? I z tym twarożkiem jak się to robi? Kurcze niby takie proste a jednak skomplikowane
radgamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 08:48   #942
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: gładkie plecy!!!

zależy od wielkości pleców chyba :P chodziaż ja i tak tylko na góre nakładam i ramiona. no i dekolt czasami mniej więcej na łyżkę stołową cynamonu, cztery łyżki stołowe wody. jeśli z twarożkiem to im więcej twarożka tym łagodniejsze. woda powinna byc przegotowana, najlepiej jeszcze ciepła. mieszamy do uzyskania wodnistej papki, bo im gęstsza tym wieksza guma sie robi, trudno rozsmarować i nie trzyma się ciała. tak że jak najrzadsze, byleby nie spływało z pleców :PP
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 14:40   #943
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: gładkie plecy!!!

hmmm a ten cynamon to w zasadzie jakie ma dzialanie??? zabija bakterie czy raczej złuszcza skórę??? woda z cynamonem... hmmmm... jak dla mnie podejrzane... poczekam na opinie odważnych
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 14:45   #944
radgamu
Raczkowanie
 
Avatar radgamu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 90
Dot.: gładkie plecy!!!

To ja przejme ten ciężar na swoje plecy Będę odważna i spróbuje. o iLe nie zapomnę wieczorkeim. I mi odwagi nie zabraknie. O połączeniu woda+cynamon na plecy nie słyszałam, ale czego te ludziska nie wymyślą trzeba spróbować.
A czy często trzeba takie okłady robić? i jak długo mam to trzymać?
radgamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 15:01   #945
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: gładkie plecy!!!

trzymac około 20 minut, a czestotliwosc zależy od Ciebie, ja robiłam przez 2 tygodnie co 2 dni i efekty są z resztą cały czas robie ;P bo przez te okropne blizny nie moge nosic koszulek na ramiączkach i miec odkrytych pleców. ale mam nadzieje, że do lata sie wszystkiego pozbędę

ps. nie przejmuj się pieczeniem :P nic Ci sie nie stanie
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 05:51   #946
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: gładkie plecy!!!

Też mam taki problem...te okropne syfki na pleckach...i dekolcie!!!!!:m ad: Okropnosć...wlasnie przeczytalam caly watek i mam zamiar kupic mydlo siarkowe i może Benzacne...a ile to kosztuje?
trzeba sprobowac....
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:03   #947
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cepan trzeba stosowac regularnie i dłuuuugo. Ja jestem niecierpliwa i zrezygnowalam z niego.

Mam okropne plecy i dekolt!!!Kupilam ostatnio mydlo siarkowe i Afronis...i mam już mniej Niestety wysusza niezle... i musze sie teraz blin pozbyc....
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:42   #948
magdziaa
Raczkowanie
 
Avatar magdziaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

No ja też mam problem z krostkami a czasami ropnymi pryszczami na górze pleców i ramionach. Próbowałam wielu sposobów ale żaden nie wyleczył mojego problemu do konca
Najpierw miałam jakiś krem anty-tradzikowy z Under 20 ale nie zauwazyłam zbytniej róznicy. Niedawno kupiłam maśc Benzacne 5% i byłam bardzo zadowolna. Po około 2 tygodniach nie miałam zadnych nowych pryszczy, chociaz zostały mi brzydkie przebarwienia jednak skóra była przesuszona i po odstawieniu masci tradzik wrócił
Obecnie myje plecy mydłem antybakteryjnym i po wysuszeniu przecieram tonikiem. Zauwazyłam lekką poprawe, pryszczy mam mniej jednak ciągle problem z tymi bliznami....
Czy jezeli troche poopalam plecki to jest szansa ze te przebarwienia bedą mniej widoczne lub znikna? Chyba przestane je dotykac bo z tego co wyczytałam to pomaga. Zobaczymy tylko czy wytrzymam:P
magdziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:21   #949
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Mi mydło siarkowe parę miesięcy temu nieźle urządziło skórę. Na początku super, niedługo po odstawieniu koszmar. Strasznie przesuszyło skórę, to co było poprzednio wróciło ze zdwojoną siłą.
Teraz używam na dekolt i plecy dwustopniowego peelingu Garniera. Efekty widać. Te wypryski, które pojawiły się wcześniej zaczynają znikać, ale pojawiają się nowe (jak to z kwasami jest). Wszystko niby ok, gdyby nie to, że nie mogę przestać ich rozdrapywać. Mam nadzieję, że do lata uda mi się tego pozbyć.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 13:42   #950
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

by w pewnym stopniu pozbyć się problemu to polecam:

- robic peelingi
- używać mydła siarkowego (lecz używane na wrazliwa skórę moze zaszkodzić)
- używać toniku z alkoholem
- umówić się na czyszczenie
- w razie potrzeby do dermat.
- nie przejomweać się tym za bardzo )
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:41   #951
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja także mam coś w stylu trądziku na plecach .. chociaz u mnie akurat zaczynało się to od zwykłej "kaszki" , a potem przerodziło się w "kaszke + pryszcze" ... Nie wiem co mogłoby być tego przyczyną gdyż słodyczy nie jadam ( rzadko sie zdarza , że zjem ale w niewielkiej ilości :P ) z żadnych przypraw też nie korzystam ... czy chlor może być tego powodem? pływam od kilku lat , ale jesli nawet byłby to przecież pozostałe czesci ciała także byłyby zarażone - tak przynajmniej słyszałam .
p.s - tak jak Magdziaa własnie sie zastanawiam czy opalenie pleców mogłoby spowodować zniknięcie przynajmniej częsci wyprysków ?
Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:45   #952
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
Ja także mam coś w stylu trądziku na plecach .. chociaz u mnie akurat zaczynało się to od zwykłej "kaszki" , a potem przerodziło się w "kaszke + pryszcze" ... Nie wiem co mogłoby być tego przyczyną gdyż słodyczy nie jadam ( rzadko sie zdarza , że zjem ale w niewielkiej ilości :P ) z żadnych przypraw też nie korzystam ... czy chlor może być tego powodem? pływam od kilku lat , ale jesli nawet byłby to przecież pozostałe czesci ciała także byłyby zarażone - tak przynajmniej słyszałam .
Wydaje mi się,e chlor moglby być tego przyczyną.Nie zawsze jest tak,że już od razu wszystko musiałabyś mieć w syfkach. Istnieje też możliwość,że przyczyną mogą być...hormony ;]

A tak w ogole to mydlo siarkowe prestało mi pomagać i Afronis,przestalam to stosować.Na poczatku myslalam,ze to działa...a jednak nie. To ja juz nie wiem co ja mam robić! Znów mam wysyp na szyi i dekolcie ;/
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:56   #953
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,e chlor moglby być tego przyczyną.Nie zawsze jest tak,że już od razu wszystko musiałabyś mieć w syfkach. Istnieje też możliwość,że przyczyną mogą być...hormony ;]
No dobrze , ale jeśli nawet byłyby to hormony to czemu np nie mam trądziku na twarzy , dekolcie itp? ( na dekolcie jedynie od czasu do czasu kaszka ;/ )
Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:23   #954
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
No dobrze , ale jeśli nawet byłyby to hormony to czemu np nie mam trądziku na twarzy , dekolcie itp? ( na dekolcie jedynie od czasu do czasu kaszka ;/ )

Bo nie musisz mieć trądziku wszędzie.Lepiej się ciesz,ze na twarzy nie masz...Moe sprobuj mydelko siarkowe,to że mi nie pomoglo nie znaczy,że tobie nie pomoze.Cesto tak jest,a mydelko jest baaardzo tanie.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:56   #955
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

No ciesze sie ,ale to i tak nie zmienia faktu , że z kaszką na plecach jest mi źle ;/ co do mydełka to miałam zamiar zacząć go używać i zapewne dojdzie to do skutku :P używałam też pilingu , ale bardzo mało . Mam pytanie - czy piling można mieszać z innymi środkami? np z mydełkiem ;D
Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:28   #956
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
No ciesze sie ,ale to i tak nie zmienia faktu , że z kaszką na plecach jest mi źle ;/ co do mydełka to miałam zamiar zacząć go używać i zapewne dojdzie to do skutku :P używałam też pilingu , ale bardzo mało . Mam pytanie - czy piling można mieszać z innymi środkami? np z mydełkiem ;D
Chodzi ci o mieszanie w sensie najpierw umyje mydelkiem,potem peelingiem?
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:34   #957
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

no tak , bo wątpie by rozcięczanie peelingu z innymi środkami dawało lepszy efekt xD
Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 20:53   #958
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

osobiscie ja mieszalam kosmetyki ale tak ze najpierw peeling a potem mydełko zeby to mydelko sobie dzialalo na swiezą skórkę chcialam się pochwalic ze dziewczyny poleily mi plyn afronis i po skonczeniu pierwszej buteleczki juz nie muszę kupowac drugiej moze komus pomoze więc podaję ze płyn Afronis kupuje sie w aptece bez recepty za 5zł i przeciera nim plecki i dekolt. mi pomógł to i moze jeszcze komus tez pomoze na pewno nie zaszkodzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:28   #959
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
osobiscie ja mieszalam kosmetyki ale tak ze najpierw peeling a potem mydełko zeby to mydelko sobie dzialalo na swiezą skórkę chcialam się pochwalic ze dziewczyny poleily mi plyn afronis i po skonczeniu pierwszej buteleczki juz nie muszę kupowac drugiej moze komus pomoze więc podaję ze płyn Afronis kupuje sie w aptece bez recepty za 5zł i przeciera nim plecki i dekolt. mi pomógł to i moze jeszcze komus tez pomoze na pewno nie zaszkodzi
Mi nie pomogl ten płyn
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:01   #960
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

od siebie mogę też polecić płatki garniera czysta skóra.. moze one trochę pomogą... a nie to chyba ja bym sie juz do dermatologa wybrała..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.