dziewczyny, jaki w koncu tat typ cery...??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-19, 11:10   #1
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530

dziewczyny, jaki w koncu tat typ cery...???


robilam jzu wiele testuo, aby stwierdzic, czy moja cera jest sucha, czy tlusta - nie potrafilam nic stwierdzic. niektore odp dapasyja to suchej, niektore do tlustej. myslicie - glupia babo, masz cere mieszana - to jednak nie jest takie oczywiste.

mam nadzieje, ze wy jako weteranki mi pomozecie. chce sobie teraz kupic dobry krem no i nie wiem na jaki sie pokusic.

opis cery:
- bardzo jasna, letem wyskakuja piegi, trudno sie opala, dochodzi czesto do poparzen slonecznych
- mam ciemne wlosy, taki sredni braz
- oczy (w dowodzie piwne) mi sie jednak wydaje, ze jakies takei brazowo-miedziane (a moze to wlasnei kolor piwny??)
- twarz jest bardzo przesuszona, pomomo tego, ze myje ja lagodnymi zelami, po umyciu jest strasznie sciagnieta, czasami musze w warstwy kremu nalozyc
- jednak rano po przedudzeniu czuje sie, jakby ktos moja twarz maslem posmarowal (lacznie z policzkami). swieci sie, czuje taki ciezar wewnatrz twarzy
- skora bardzo sie luszczy, szczegolnie na policznach
- w ciagu dnia skora sie prawie nie swieci
- duze, ropne pryszcze nie wyskakuja (czasami przed miesiaczka), natomiast czesto robia sie zaskorniaki, i wagry na noscie ( ktore potem wyciskam)
- mam rozszerzone pory, ale to moze z tego ciaglego wyciskania wagrow.

top chyba na tyle. jakwazniejsze jest to, ze po umyciu jest tak bardzo sciagnieta, a po przebudzeniu baaardzo tlusta.

z regoly uzywam kremow to cery suchej, ale teraz ciagle sie zastanawiam, czy aby robie dobrze. ostatnio cera nawet bardzo sie luszczy i zastanawiam sie czy nie kupic kremu Lancome Nutrix. jest on jednak bardzo tlusty i boje sie, ze jeszcze wiecej zaskorniakow i wagrow bedzie mi sie robilo.

licze na pomocne rady
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 14:51   #2
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: dziewczyny, jaki w koncu tat typ cery...???

nikt nie jest w stanie mi pomoc???
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:06   #3
KKG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: dziewczyny, jaki w koncu tat typ cery...???

ja ma dokladnie ten sam problem z cera!
dzisiaj postawilam na nutrix i zobaczymy. ja uwazam, ze warto zainwestowac w ten krem, bo jest tak naprawde do wszystkiego potrzebny i ma mnostwo zastosowan. ale tez mam nadzieje, ze nie bede miala po nim problemow z cera, przez to, ze jest tlusty.
KKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 16:03   #4
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: dziewczyny, jaki w koncu tat typ cery...???

Hehehe Chcesz wiedziec jaki masz typ cery czy typ kolorystyczny? Rozbawiłaś mnie tym co napisałaś Nie potrzebujemy wiedziec jaki masz kolor oczu by okreslic rodzaj Twojej skóry. O typ kolorystyczny pytaj na "pytania do wizazystki" nie wiem jaki masz odcien skóry ale wydaje mi sie ze jestes jesienią A co do rodzaju skóry to chyba sucha a czemu masz takie problemy? moze uzywasz złego kremu? Woda tez nie wpływa najlepiej na skóre. Polecam płyn micelarny.

No zaraz sie przewróce Wątek z zeszłego roku a ja nawet nie spojrzałam na date jego utworzenia. Tak to jest jak sie stare watki odswieza
Bidula prawie 3 miechy czekała na odpowiedz no ale wkoncu nadeszła
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 13:55   #5
aniluap
Raczkowanie
 
Avatar aniluap
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
GG do aniluap
Dot.: dziewczyny, jaki w koncu tat typ cery...???

Masz cere mieszaną odwodnioną , taka cera własnie wystepuje u osób u skórze suchej jak i co paradoksalnie brzmi o skórze tłustej.Przyczyny moga byc wewnątrz i zewnatrz pochodne, np zamało płynów, klimatyzacja itp. Przedewszystkim uzywaj kremów intensywnie nawilzających konsystencji O/W , wyeliminuj preparaty kosmetyczne zawierające alkohol i mydła alkaiczne, dp mycia uzywaj delikatnych zeli o kwasnym ph pij przyjamniej litr wody mineralnej dziennie ,warto tez jakbns miala pod reka nawilżasz do twarzy w aerozolu ktory zawiera wode termalna to tak w skrócie )
__________________
Umiejętności człowieka przerastają jego wyobraźnię )
aniluap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.