rozszerzone naczynka na nogach !!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 21:18   #181
thunrida
Przyczajenie
 
Avatar thunrida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
GG do thunrida
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
Thunrida a u kogo robiłaś ten zabieg ?? Tzn jaki specjalista ?? Wiem ze moze to zrobic dermatolog naczyniowy, chirurg i kosmetyczka. Kosmetyczka to raczej mi się wydaje że zamyka pajączki bo to jednak kosmetyka, u mnie własnie oprócz pajączków są pojedyncze widoczne żyłki a od jakiegoś miesiaca strasznie mi widac żyłe i to bardzo długą bo ciągnie się od samej góry uda a kończy pod kolanem i to mnie przeraża i przez to nie wiem do kogo się zgłosic czy do kosmetyczki czy dermatologa.
Thunrida czy robiłaś jakieś badania wcześniej , czy po prostu poszłaś bez jakichkolwiek badań i wizyty wstępnej ??

Zauważyłam że jak rano wstaję to pajączki są słabo widoczne ale już po południu "nabierają koloru" robią się czerwono-sine
Czesc

Ja robilam zabieg u hirurga plastycznego w salonie medycyny estetycznej, podobno najlepiej tam sie wybrac, duzo osob tak pisalo i na roznych stronach znalazlam, ze nawet lekarza polecaja najbardziej w takich miejscach robic. Mi sie wydaje ze kosmetyczka to bardziej laser niz skleroterapie robi. Po zabiegu nie musialam nosic zadnych rajstop, ale to zalezy od lekarza. Moj powiedzial, ze najlepiej rany sie goja jak sa "na powietrzu" a nie pod rajstopami. Ale moja siostra jak byla to jej lekarz byl zwolennikiem zakladania rajtop. Zabieg trwal 25 - 30 minut, bol jak przy szczepiace, choc pod kolanem bardziej bolalo. Ja zamykalam kilka na udach i pod kolanami zyly widoczne, narazie jeszcze sa widoczne, ale coraz mniej. Proces zanikania zyl trwa do pol roku, a ja robilam miesiac temu. Blizny po ukluciach i rany zagoily mi sie w ciagu tygodnia. Ja polecam, jestem zadowolona, czekam do wakacji bo wtedy minie pol roku, zebym mogla pokazywac nozki
__________________
Thunrida
thunrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:37   #182
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Dziękuję za odpowiedź i ciesze się razem z Tobą ze jesteś zadowolona

Ja bardzo chcę na ten zabieg iśc ale nie moge znaleźc godnego polecenia specjalisty Jedna kosmetyczka od razu bez problemu chciała zapisac mnie na zabieg w przyszłym tygodniu ale jakos nie do końca jestem do kosmetyczek przekonana jeżeli chodzi o skleroterapię.

Thunrida czy musiałaś robic jakies badania przed zabiegiem ??

JA już tyle naczytałam się na ten temat ze już powoli głupieję

Najgorsze jest to ze mam cellulit i czytałam ze powodem powstawania pajączków moze by właśnie to paskudztwo. I teraz zastanawiam się czy nie lepiej wpierw pozbyc się cellulitu a potem iśc na zabieg, bo nawet jeżeli zrobię zabieg teraz to przez cellulit i tak się pojawią znowu. Tylko nie tak łatwo się tego pozbyc, wiec do tego czasu moje nogi to mogą by jedne wielkie popękane naczynia Kurcze sama nie wiem co robic , jestem zakręcona.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:48   #183
al3na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

A czy któraś z was miała robiony zabieg obliteracji?

Powiem coś być może nie pocieszającego: na pajączki nie ma żadnej rady, nic co mogłoby zapobiec temu procesowi! Jedyne co można działać już na to co się pojawiło, nie zapobiegać. Tak powiedział mi kardiochirurg i dodał, że jedyne co to można te naczynka pozamykać i że na pewno źle działa słońce, solarium.

A koleżanka stwierdziła, że to taka skaza już jest jak kiepskiej jakości buty :/ i że jej się wszystko pogorszyło, jak przytyła.
al3na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:27   #184
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Dzisiaj się dowiedziałam ze jestem w ciaży , także nici z mojego zabiegu przynajmniej jak narazie , muszę odczekac te kilka miesięcy. Chociaż dzisiaj dzwoniłam do chirurga i on mi powiedział ze laserowo mogę się poddac , ale mam wątpliwości.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:55   #185
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Gratulacje
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:56   #186
al3na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

kkasiaa, moje gratulacje!
Ale jesteś szczęściarą!
A z operacją to osobiście trochę bym poczekała. Ciąża, choć jest cudownym czasem, dość niekorzystnie może wpłynąć na stan naczynek i efekt zabiegu będzie krótkotrwały.
Gorąco pozdrawiam i zdrówka życzę!
al3na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 13:00   #187
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Dzięuję za gratulacje ale to miłe

Co do zabiegu to fakt teraz to trochę byłoby bez sensu , bo w ciązy więcej naczynek mi popęka i tylko będę sie złościc ze na darmo kase wydałam, a tak poczekam i po porodzie zrobię Chociaż chirurg telefonicznie mnie zapewniał ze raczej mogłabym poddac się zabiegowi aler laserowemu, a jak widaomo laserowe jest droższe on mi podał kwotę od 800 do 1000 zł , dla mnie to dużo zwłaszcza ze teraz mam na co pieniążki wydawac
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 17:37   #188
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Dziewczyny czy poza naczynkami na nogach macie gdzies jeszcze z nimi problem, np. na twarzy? Mi czasem pojawiaja sie na dekolcie kiedy biore goracy prysznic no i mam wrazenie ze mam pekniete naczynko obok ust ale to pewnie od woskowania. Teraz kupilam sobie samoopalacz ktory na drugim miejscu ma propylene glycol i zastanawiam sie czy on nie obudzi moich uspionych naczynek na twarzy?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:36   #189
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Help !
Przez ten tydzien przybylo mi mnostwo naczynek... Zaczelam brac rutinoscorbin (2 tabletki), a na nogi stosuje zestaw Eveline 3D rozstepy + Eveline 3D cellulit + od czasu do czasu Nivea Summer Beauty.
Jestem zrozpaczona bo niedawno wyczulam, ze jak dotkne do uda to mnie boli. Wczoraj wieczorem patrze ........a tam nowe naczynka
Co jeszcze moge zrobic oprocz Rutinoscrobinu? Nie chodzi mi o usuniecie tych, ale musze natychmiast zatrzymac pojawiania sie nowych
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 17:53   #190
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

up


juz wiem ze Nivea moze zaszkodzic, ale czy polaczenie Eveline 3D na rozstepy i cellulit moze byc szkodliwe?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:18   #191
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Podobno zamykanie naczynek laserem mozna wykonac na NFZ czyli bezpłatnie. Dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do Poradni Leczenia Naczyń Obwodowych. Własnie sie tam wybieram, tylko ciekawe ile będę czekała na wizytę. Dam znac jak znajde potwierdzenie tej wiadomości.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 19:12   #192
PoisonKiss
Raczkowanie
 
Avatar PoisonKiss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
GG do PoisonKiss
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Na wizazu to można wszystko znależć co ja bym zrobiła gdyby nie to forum... ja mam 15 lat i pekaja mi żyłki, pojawiają mi się takie pajączki, pajęczynki jakos tak :P po przeczytani wszych wypowiedzi postanowiłam ze zaczne brac witamine C i zaczne smarowac sie mascią. Mam nadzieję ze to pomoże

Pozdrawiam Was Wszytskie bo co ja bym bez Was zrobila
__________________
The terrible thing about the search for truth is that you find it.


PoisonKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:33   #193
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

ja mam pytanie.. wiem ze jest ono totalnie nie rozsadne ale i tak zapytam bo mnie to nurtuje od pewnego czasu pekniete naczynko to mala zylka z ktorej (pod wplywem temperatury,uzywania peelingow, nacisku..genetycznie etc etc)
wylala sie krew .. dlatego tez nie mozna usunac ich kremem bo to zakrzepnieta krew pod skora. moje pytanie brzmii: czy jesli sama bym naciela sobie to miejsce z peknietym naczynkiem i polalo by sie troche krwii..to czy po zagojenu nie bedzie po nim sladu??

PS to TYLKO moje analizy, tak wiec bardzo prosze o konkretna odpowiedz
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 06:38   #194
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez maalusia Pokaż wiadomość
ja mam pytanie.. wiem ze jest ono totalnie nie rozsadne ale i tak zapytam bo mnie to nurtuje od pewnego czasu pekniete naczynko to mala zylka z ktorej (pod wplywem temperatury,uzywania peelingow, nacisku..genetycznie etc etc)
wylala sie krew .. dlatego tez nie mozna usunac ich kremem bo to zakrzepnieta krew pod skora. moje pytanie brzmii: czy jesli sama bym naciela sobie to miejsce z peknietym naczynkiem i polalo by sie troche krwii..to czy po zagojenu nie bedzie po nim sladu??

PS to TYLKO moje analizy, tak wiec bardzo prosze o konkretna odpowiedz
Krew krwia ,ale pozostaje rozszerzone naczynko krwionośne
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:58   #195
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Krew krwia ,ale pozostaje rozszerzone naczynko krwionośne
to ja juz nie rozumiem wkoncu naszym roblemem jest widocznosc zakrzepnietej krwii w naczynku . a pekniete /rozszerzone naczynko bez krwii chyba nie jest widoczne..? troche sie juz pogubilam
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:42   #196
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

ja mam jeszcze jedno pytanie.. czytalam gdzies ze na popekane naczynka jest sok z drozdzy .. po za tym bardzo istotna jest witamina ktora sie zawiera w drozdzach, czyli b2. chcialam sie dowiedziec gdzie mozna zdobyc taki sok. oraz jeszcze jedno pytanie tez zwiazane z drozdzami a mianowiscie kupilam sobie maseczke drozdzowa i zastanawiam sie czy ona ma tez jakis wplyw na naczynka. niestety na wskazaniach nie jest nic wspomniane o naczynkach.. a skoro sok i drozdze pomagaja to stwierdzialm ze dobrze bedzie jak sobie naloze taka maseczke
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:32   #197
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

witam
dolaczam sie do watku bo niestety tez mam pajaczki na nogach.
Lykam ceturin, staram sie codzien. A tak to nic wiecej ale chce zaczac uzywac jakies masci albo balsamy. W wakacje zuzylam jedna tubke Antistaxu kiedy bylam za granica poniewaz moja praca polegala na 12 godzinnym chodzeniu i moje lydki po paru dniach pracy byly cale sine ale na szczescie zniklo. Ten zel ma w sobie czerwone wino i naprawde fajnie chlodzi
Mam pare pytan, przeczytalam caly watek i nie znalazlam za bardzo. Niektore moze troche glupie ale prosze o wyrozumialosc
Czy skoro kofeina szkodzi to ta od wewnatrz czyli w kawie tez?
I czy przy opalaniu wysokie filtry ochronia nogi czy to obojetne bo ogolnie opalanie jest zle?
I jeszcze jedno, czy wiecie moze cos o wplywie krioterapii ( czyli wchodzenia do takiej komory z bardzo niska temperatura) na naczynka?
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 23:21   #198
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Moja mama mówi ze to co mam pod kolanami ( w sensie z drugiej strony nogi ) . To pękajace naczynka . Sa to dosc grube 3 kreski wygladajace raczej jak rozstepy . Czy naczynka moga też miec taki wyglad ?
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 16:55   #199
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
witam
dolaczam sie do watku bo niestety tez mam pajaczki na nogach.
Lykam ceturin, staram sie codzien. A tak to nic wiecej ale chce zaczac uzywac jakies masci albo balsamy. W wakacje zuzylam jedna tubke Antistaxu kiedy bylam za granica poniewaz moja praca polegala na 12 godzinnym chodzeniu i moje lydki po paru dniach pracy byly cale sine ale na szczescie zniklo. Ten zel ma w sobie czerwone wino i naprawde fajnie chlodzi
Mam pare pytan, przeczytalam caly watek i nie znalazlam za bardzo. Niektore moze troche glupie ale prosze o wyrozumialosc
Czy skoro kofeina szkodzi to ta od wewnatrz czyli w kawie tez?
I czy przy opalaniu wysokie filtry ochronia nogi czy to obojetne bo ogolnie opalanie jest zle?
I jeszcze jedno, czy wiecie moze cos o wplywie krioterapii ( czyli wchodzenia do takiej komory z bardzo niska temperatura) na naczynka?
kofeina szkodzi, bo podnosi ciśnienie krwi. większe ciśnienie = większy nacisk na ścianki naczyń krwionośnych.
wysokie filtry chronia nogi, ale mam na mysli blokery apteczne. opalanie ogólnie jest zle, ale lepiej z blokerem niz bez.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 18:22   #200
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

dzieki za odpowiedz
Czyli nawet jesli jestem niskocisnieniowcem i pije kawe w pewnym sensie z 'potrzeby' to tez to jest szkodliwe? Trzeba bedzie odwyknac
Dzis znalazlam ulotke z tego Antistaxu i sa tam cwiczenia na nogi, zaczelam dzis cwiczyc mam nadzieje ze bede wytrwala
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 15:37   #201
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

czy możecie mi polecić jakiś krem, balsam antycellulitowy wyszczuplający, który można stosować spokojnie przy problemach z naczynkami?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:14   #202
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Norel Krem Wyszczuplający z Aktywnym Kompleksem Antycellulitis, Kruche Naczynka 100ml
ok 25 złalbo Flos-Lek SlimLine Krem wyszczuplający i antycellulit do skóry naczynkowej ok 26 zł.

Edytowane przez Kalawala
Czas edycji: 2008-04-05 o 19:36
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:46   #203
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Ja ostatnio uzywałam kremu Eveline on tam niby tez cos ma na kruche naczynka . Mianowicie miłorząb japoński . Niestety mi popękały . Stosował ktos ten norel ??(chodzi mi o kogos kto ma kruche naczynka )
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:58   #204
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Ja wczoraj kupilam zel do nog kasztanowy ziaja, zobaczymy czy cos da, opinie na KWC sa podzielone...
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:38   #205
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uzywałam kremu Eveline on tam niby tez cos ma na kruche naczynka . Mianowicie miłorząb japoński . Niestety mi popękały . Stosował ktos ten norel ??(chodzi mi o kogos kto ma kruche naczynka )
Ja stosowałam Norel i nie pękają od niego naczynka. Jednak teraz nie przejmuję się naczynkami bo u mnie jest ich kilka niezmiennie od lat i używam peelingu kawowego na cellulit. A te kilka małych naczynek zamknie mi Pani doktor pod koniec kwietnia. Wiem, że mi specyfiki na cellulit nie szkodzą, bo akurat drobne naczynka mam na łydkach a preparaty na cellulit stosuję na uda. Naczynka pojawiły się zanim jeszcze zaczęłam cokolwiek stosować na cellulit (moim zdaniem to sprawka hormonów). Tyle moich doświadczeń.

Nie zaryzykowałbym tylko niczego rozgrzewającego z pieprzem i cynamonem ani depilacji woskiem.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:02   #206
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uzywałam kremu Eveline on tam niby tez cos ma na kruche naczynka . Mianowicie miłorząb japoński . Niestety mi popękały . Stosował ktos ten norel ??(chodzi mi o kogos kto ma kruche naczynka )
Ja tez stosowalam Eveline i popekaly mi naczynka. Byc moze nie od niego, ale wolalam przestawic sie na pewniaka czyli Norel. Stosuje go jakies 3 tygodnie. Naczynka sa bezpieczne, skora gladka, chociaz jesl chodzi o cellulit... To czekam jeszcze na efekty

Poza tym bylam u chirurga naczynionwego, ktory powiedzial mi ze majac sklonnosci do naczynek powinnam przez kwartal raz do roku robic kuracje wzmacniajaca (podczas cieplych miesiecy).
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:29   #207
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez thunrida Pokaż wiadomość
Czesc

Ja robilam zabieg u hirurga plastycznego w salonie medycyny estetycznej, podobno najlepiej tam sie wybrac, duzo osob tak pisalo i na roznych stronach znalazlam, ze nawet lekarza polecaja najbardziej w takich miejscach robic. Mi sie wydaje ze kosmetyczka to bardziej laser niz skleroterapie robi. Po zabiegu nie musialam nosic zadnych rajstop, ale to zalezy od lekarza. Moj powiedzial, ze najlepiej rany sie goja jak sa "na powietrzu" a nie pod rajstopami. Ale moja siostra jak byla to jej lekarz byl zwolennikiem zakladania rajtop. Zabieg trwal 25 - 30 minut, bol jak przy szczepiace, choc pod kolanem bardziej bolalo. Ja zamykalam kilka na udach i pod kolanami zyly widoczne, narazie jeszcze sa widoczne, ale coraz mniej. Proces zanikania zyl trwa do pol roku, a ja robilam miesiac temu. Blizny po ukluciach i rany zagoily mi sie w ciagu tygodnia. Ja polecam, jestem zadowolona, czekam do wakacji bo wtedy minie pol roku, zebym mogla pokazywac nozki
Możesz napisać gdzie robiłaś ten zabieg i ile zapłaciłaś?
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:18   #208
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Skleroterapia w dobrym gabinecie to wydatek na wizytę i konsultację lekarską a potem w zależności od ilości preparatu zużytego do nastrzykiwania. Mnie pozbycie się pajączków wyniesie ok 200zł.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 16:19   #209
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

A ja zupelnie z innej beczki

Napisze Wam jakie robie cwiczenia wg mojej ulotki
Moze ktoras bedzie robic ze mna bo to boli, tym bardziej ze nie mam juz wfu ani nie jestem aktywna fizycznie i ciezko tak sie przemoc

ĆWICZENIA
Cwicz po to, by ulepszyc krazenie krwi w swoim ciele. Niezbyt forsowne cwiczenia na nogi, takie jak chodzenie lub utrzymywanie dobrej kondycji, sa idealne. Bieganie, aerobik lub inne formy forsownych cwiczen moga nie byc tak dobre.

1) GDY SIEDZISZ
Krazenie noga w kostce, nastepnie wyprostuj nogi i podnies je do gory, a potem opusc. Powtorz kilka razy.

2) GDY STOISZ
Majac odpowiednie obuwie, stan na calych stopach, a nastepnie podnies piety by stac na palcach. Powoli wracaj do pozycji wyjsciowej. Powtorz 20 razy w 3 seriach po 20 powtorzen.


INNE ZALECENIA:
1) Nie krzyzuj nog gdy siedzisz (powoduje to zle krazenie krwi w nogach)
2) Trzymaj nogi w gorze gdy odpoczywasz co najmniej 10minut dziennie
3) Zmieniaj czesto swoja pozycje, czyli nie siedz lub stoj dlugo w tej samej pozycji
4) Unikaj nadmiernego zimna lub goraca. Chlodzenie Twoich nog regularnie jest dobrym sposobem by utrzymac je w zdrowiu
5) Trzymaj sie zdrowej diety ktora nie powoduje zwiekszenia wagi. Nadwaga powoduje zwiekszone cisnienie w nogach, stwarzajac problem, by krew wracala do serca. Unikaj jedzenia duzej ilosci soli, jedz duzo blonnika.


PS. tlumaczone z angielskiego, mam nadzieje ze szyk zdania nie jest tragiczny
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:12   #210
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

ja pragne jeszcze dodac do tego ze nie nalezy tez spozywac ostrych potraw
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-19 22:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.