Dzieciaczki styczeń 06! II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 09:44   #4981
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Czesc dziewczynki!!!

Oj widze tu dyskusja rogorzała
Ja niestety nie mam nerwów i kompletnie sie na tym nie znam wszystkim,jak mam cos z ZUS-em(czy jakim kolwiek urzędem) załatwiac to od razu chorujeDobrze ze wszystkie sprawy załatwia księgowy,bo inaczej bym oszalała

Piszecie o spotkanku,wiec powtórze raz jeszcze ze na Mazurach mogłabym załatwić noclegi,my tu z Abc dwie jesteśmy to dałybysmy rade,prawda Abc?
No ale jak wolicieJak byście sie zdecydowały to ja zapraszam.
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:30   #4982
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez abc_81 Pokaż wiadomość
Czy u was są jakieś nagrody, premie??? Iwonko jak ty załatwiłaś wyrównanie?? Czy to jest kwota która straciłaś będąc na zwolnieniu na Kasię???
Ja dostałam wyrównanie za 3 lata, ponieważ zwolnienia ZUS naliczał od podstawy a nie liczyli premiii i dodatkowych wynagrodzeń. I teraz to wyrównali.
Ja pisałam tylko pismo do zakładu pracy i już wszystko dział personalny dalej załatwiał.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:39   #4983
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Niki ta miejscowość to Rybakowo,mała,ale malownicza,leży 25km od Gorzowa Wlkp.w kierunku na Gdańsk.Ale jak któraś z dziewczyn coś wymyśli,to ja się dostosuję,jeżeli Kasia załatwiłaby noclegi w miarę tanie to możemy wybrać się do Gdańska.Niki a w jakim terminie jedziesz do Grecji?Masz super ,że zostawiasz maluszków,to na pewno z tż sobie dychniesz.

Nel jedziemy 25 lipca i wracamy 5 albo 6 sierpnia
no tak troszkę sobie dychnę, ale z dziećmi też chcę gdzieś wyjechać, tylko gdzieś bliżej, bo one mi podróży nie zniosą

choć rok temu byliśmy z dziećmi w górach parę dni (w okolicach Zakopanego), to to nie były wczasy tylko męka, tak dawali w kość, poszliśmy na obiad do takiej restauracyjki na świeżym powietrzu, a Nikolka wzięła do ręki żwir i wrzuciła facetowi na stół i do talerza , dobrze, że facet akurat skończył jeść, bo bym mu musiała zwrócić za ten obiad , takich sytuacji było mnóstwo..... i wtedy sobie obiecaliśmy że jak troszkę Nikola zmądrzeje to będziemy z nią wyjeżdżać gdziekolwiek, straszna z niej beksa, uparciuch, nie słucha w ogóle, wstyd z nią gdzieś iść, bo często ludzie patrzą na takie dzieci jak na rozpieszczone
no ale siedzieć z nią w domu też nie można, bo nigdy się nie nauczy "bycia wśród ludzi"

Cytat:
Napisane przez jastin83 Pokaż wiadomość

Piszecie o spotkanku,wiec powtórze raz jeszcze ze na Mazurach mogłabym załatwić noclegi,my tu z Abc dwie jesteśmy to dałybysmy rade,prawda Abc?
No ale jak wolicieJak byście sie zdecydowały to ja zapraszam.
ja na Mazurach nie byłam nigdy, a słyszałam że też tam ładnie
wujek dawniej często tam na wczasy jezdził

a jeżeli spotkanie byłoby w stronach Kasi jak wspominałyście, to wtedy ja mam do przejechania całą Polskę i nie wiem jakby to było



dziś odczytałam listę w przedszkolu i nikolka została przyjęta
w zasadzie to było prawie pewne że ją przyjmą, bo Patryk już tam chodzi, a oni nie odrzucają dzieci których starsze rodzeństwo jest już w przedszkolu . Około 30 dzieci nie przyjęli...
Teraz tylko się martwię czy się zaklimatyzuje i czy bedzie chodziła

Patryka też dziś zapisałam do szkoły, do 1 klasy na 2010/2011 rok, przy okazji spotkałam w sekretariacie moją dawną "zmorę" - Pana od matematyki pogadaliśmy chwilę
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 18:21   #4984
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

A dla mnie ten kolosalnie wysoki podatek za auto to jakaś totalna pomyłka i głupota!!! No ale czego to nie wymyślą, tylko wściec się można. Nie każdego stać na nowe auto z salonu, a w jakis duży spadek ceny aut czy paliw jakoś nie wierze do końca. Ja mam auto z 2001 roku, zadbane, wygląda na 4,5 lat, wzieliśmy na niego sporo kredytu, który bede spłacała przez najbliższe kilka lat, no i co mam go teraz uznać za złom??? Sprzedac ? no nie bardzo bo kto bedzie chciał kupić skoro taki podatek, kupić nowe ? Ale za co? Porażka i tyle.

Co do spotkania to ja mam najdalej z was. Niki całą Polskę to ja dopiero przejade mam najdalej.
My się chcemy na wakacje gdzies wybrac, moze i dalej, wiec jakbym była w tamtych rejonach nad morzem, gdzie jeszcze nie byłam to jestem do dyspozycji tylko problemem moze być dostanie urlopu w wyznaczonym czasie

Niki jak ja Ci zazdroszcze takiego wyjazdu, i ze ktoś tak Ci pomoże i dziecmi się zajmie. Super masz. Mi nawet Wiki nie ma kto na godzine wziąc
I gratulacje ze masz przedszkolaka w domu.

U nas listy przyjętych mają być w nastepnym tygodniu. Narazie pertraktująz burmistrzem, bo jak nic nie wskórają to naprawde mało dzieci się dostanie.

Zastanawiam się tak jak pszecie ile wasze dzieciaki ważą. Moja Wika 15 kg ma i moim zdaniem jest strasznie szczupła, a wy piszecie ze wasze pociechy 13,14 kg ?? To moze wyzsze są ? Czy takie chudzinki ?

Jastin czekamy, czekamy na ta Twoją Weronike, moze Ci juz wykrakam
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 20:05   #4985
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Ja mam auto z 2001 roku, zadbane, wygląda na 4,5 lat, wzieliśmy na niego sporo kredytu, który bede spłacała przez najbliższe kilka lat, no i co mam go teraz uznać za złom??? Sprzedac ? no nie bardzo bo kto bedzie chciał kupić skoro taki podatek, kupić nowe ? Ale za co? Porażka i tyle.
Alien czemu chcesz swoje auto uznać za złom?? Za "złom" będą uznawane te sprzed 1992 roku i za te auta będzie największy podatek. Ty za swoje auto zapłacisz ok. 500 zł rocznie, z tego co wiem i dobrze zrozumiałam . Zobaczymy tylko czy rzeczywiście dzięki temu paliwo potanieje mają znieść akcyzę czy coś...

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Co do spotkania to ja mam najdalej z was. Niki całą Polskę to ja dopiero przejade mam najdalej.
no w sumie tak , więc jestem druga po Tobie bo Kraków prawie na samym południu

[quote=Alien;12027084] Niki jak ja Ci zazdroszcze takiego wyjazdu, i ze ktoś tak Ci pomoże i dziecmi się zajmie. Super masz. Mi nawet Wiki nie ma kto na godzine wziąc [quote]

to dzięki mojej mamusi kochanej
gdyby nie ona to też by nam cieżko było gdziekolwiek wyjść czy wyjechać

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
I gratulacje ze masz przedszkolaka w domu.
dziękuję



Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tak jak pszecie ile wasze dzieciaki ważą. Moja Wika 15 kg ma i moim zdaniem jest strasznie szczupła, a wy piszecie ze wasze pociechy 13,14 kg ?? To moze wyzsze są ? Czy takie chudzinki ?
moja była ważona na ostatniej wizycie lekarskiej (w tym tyg.) i w ubraniach ważyła ponad 15 kg, czyli odjąć ubrania to też będzie koło 15 no i też raczej szczuplutka jest
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 21:13   #4986
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Jastin czekamy, czekamy na ta Twoją Weronike, moze Ci juz wykrakam
Krakaj Alienku kochana,krakaj
Mnie juz stres dopada przez to wszystko,liczyłam ze urodze przed terminem,a tu jutro termin mam a jakoś sie nie zapowiada nicZestresowani oboje z tż-tem jesteśmy,w nocy spać nie możemy bo jak by sie coś zaczeło to jeszcze mamy kawałek drogi do szpitala i w gotowści ciągłej jesteśmyZmęczon a jestem juz

Piszecie o wadze moja Wika waży równo 15 kg,oczywiście waże ja tez w ubrankuNo ale ona mi sie wydaje normalna,tzn. nie za chuda nie za gruba w sam razJak widze inne dzieciaczki w wieku Wiki to ona ma budowe moim zadniem okey.Jest tez wyskoka nie powiem ile dokładnie ma teraz wzrostu bo ja dawno nie mierzyłam ale jest raczej wysokim dzieckiem

Niki jak ja Ci tych wakacji zazdroszczeTez bym sobie pojechala gdzies na jakies wczasy,finansowo dalibyśmy rade w te wakacje,ale wiadomo ze nie zostawie malutkiej,wiec moze za rok...?Mi sie Chorwacja marzy
A co do mojego regionu to rzeczywiście jest tu pięknie,warto przyjechać,zobaczyć i docenić te nasze mazurskie klimaty

U nas jeszcze listy z przyjeciami nie wywieszone,Wiki na 100% przyjęta,ale na "papierze"bedziemy to mieli 30 kwietnia,no i w połowie maja mamy miec zebranie rodziców,oraganizacyjne pewnie jakieś
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!







Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2009-04-24 o 21:15
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 08:12   #4987
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Alien czemu chcesz swoje auto uznać za złom?? Za "złom" będą uznawane te sprzed 1992 roku i za te auta będzie największy podatek. Ty za swoje auto zapłacisz ok. 500 zł rocznie, z tego co wiem i dobrze zrozumiałam . Zobaczymy tylko czy rzeczywiście dzięki temu paliwo potanieje mają znieść akcyzę czy coś...
Niki to nie ja chce uznać moje auto za złom, tylko nasz rząd. Znając jego gospodarność i szybkość działania, no bo przecież o tym podatku juz myslą (myslą?) od 2004 roku, wiec moze go wprowadzą w 2010, gdy moje auto bedzie miało juz ponad 9 lat. Czuli norma Euro 3.
W czasie, gdy inne państwa, a nawet niektórzy producenci samochodów, przy pomocy dopłat zachęcają klientów do kupowania nowych aut, to nasze władze znalazły na to nowy, "lepszy" sposób, zawsze jakoś można pieniądze wyłudzić. Taki pan Andrzej Sadowski fajnie o tym napisał, co ten podatek na wspólnego z ekologią.

A tak do końca to jeszcze nie wiadomo ile się bedzie płacić bo oni chcą to uzależnić nie tylko od wieku pojazdu, ale od ilości emitowanych spalin i pojemności silnika. Wiec jak mam nawet te 500 zl rocznie płacić za takie wymysły to juz wole te 500 zł przekazać na jakąs akcje charytatywną.
No ale ja sie na tym nie znam tak dobrze, wiec moze głupoty pisze
No dobra juz kończe bo sie o pierdołach rozpisalam
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią

Edytowane przez Alien
Czas edycji: 2009-04-25 o 08:14
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 13:16   #4988
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Witajcie

No Jastin a Ty co sie tak rozbujałas tu? nie masz ochoty isc na porodówke Biegiem biegiem, bo my tu czekamy na Weroniczke

Ja sie na podatkach nie znam, na samochodach tez nie, wiec głosu zabierac nie bede...

Wyobrazcie sobie ze wczoraj zaczerpnełam sobie dlugiej kapieli w wannie..jak nigdy pianke sobie zrobilam, polozyłam sie elegancko i na raz trykkk i glową ruszyc nie moge ani w lewo ani w prawo
Cos mi strzyknelo i spałam na siedząco...teraz czuje sie tragicznie, nie to ze plecy to jeszcze szyja...czuje sie jak kaleka dosłownie..no ale co sie dziwic to juz WIEK ....

Ide zaraz zerknac na mieszkanie, jak tam zrobili bo przez tydz nie bylam...
W poniedzialek jade z Szymkiem do laryngologa z tymi uszami i katarem..
Wizyte mam na 18 wiec dopiero ostatnim pociagiem wroce to odezwe sie we wtorek, jak poszło u lekarza...

Milego weekendu
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 16:04   #4989
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Monia jak ja Ci tu zaraz przyzole za to określenie ten wiek, no no
Szkoda mi Ciebie ze tak sie sama męczysz a jeszcze bardziej mi szkoda, jak to któras juz powiedziała ze nie mieszkamy blisko siebie, bo wtedy mogłabym Ci chociaż troche pomóc, a tak to otrzymujesz od nas jedynie wsparcie psychiczne.

Mam nadzieje, ze ten Twój kregosłup nie bedzie taki złośliwy i da o bólach zapomnieć.

Jestes dzielną kobietką

A teraz mykam na grilla
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:13   #4990
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Alienku a gdzie grillka robiliście koło bloku?
Jastin rodż szybciutko bo my tu niedługo z Tobą zaczniemy rodzić
Moni nie mów nic o wieku,bo się poczułam baaaaaaaaardzo młodo
My dzisiaj wypoczywaliśmy na działeczce.Teraz nas czeka zakup campingu lub gotowego domku drewnianego,ażeby po grillku nie trzeba było naginać z powrotem do Gorzowa.Zamierzamy weekndy ciepłe spędzać nad wodą i w lesie.
Załączę Wam zdjęcie domku gotowego jaki zamierzamy kupić i proszę o szczere wypowiedzi co o tym myślicie,a może któraś z Was ma takowy lub ktoś ze znajomych i jak się sprawuje?
Bo przyczepy campingowe jakie oglądaliśmy to beznadzieja,a takie lepsze to już trzeba wyłożyć z 10 tys.,a tak domek tańszy i świeżutki spod igły
Martynka na baletach ach..........co to były za czasy jak się miało 18 lat,pa rozmarzyłam się,idę spać,ale pewno kiepsko będę spała jak jednej pociechy nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 704.jpg (86,2 KB, 14 załadowań)
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 08:42   #4991
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Cytat:
Napisane przez Nel70 Pokaż wiadomość
Alienku a gdzie grillka robiliście koło bloku?
Jastin rodż szybciutko bo my tu niedługo z Tobą zaczniemy rodzić
Moni nie mów nic o wieku,bo się poczułam baaaaaaaaardzo młodo
My dzisiaj wypoczywaliśmy na działeczce.Teraz nas czeka zakup campingu lub gotowego domku drewnianego,ażeby po grillku nie trzeba było naginać z powrotem do Gorzowa.Zamierzamy weekndy ciepłe spędzać nad wodą i w lesie.
Załączę Wam zdjęcie domku gotowego jaki zamierzamy kupić i proszę o szczere wypowiedzi co o tym myślicie,a może któraś z Was ma takowy lub ktoś ze znajomych i jak się sprawuje?
Bo przyczepy campingowe jakie oglądaliśmy to beznadzieja,a takie lepsze to już trzeba wyłożyć z 10 tys.,a tak domek tańszy i świeżutki spod igły
Martynka na baletach ach..........co to były za czasy jak się miało 18 lat,pa rozmarzyłam się,idę spać,ale pewno kiepsko będę spała jak jednej pociechy nie ma
Nel ja mieszkam w domu, nie w bloku, wiec problemu z zrobieniem grilla na podwórku nie mam

A dla mnie to jest szczyt marzeń, miec taką małą spokojną działeczkę na wodą, małą rzeczką koniecznie, wśród drzew, jezdzić na weekendy, kąpać się, opalać, siedzieć i relaksować.
Kiedyś bylismy u koleżanki, która zabrała nas na działkę jej znajomych (mieli ją pod opieką i mogą sobie tam jezdzić) masa zieleni, dom piękny, taki większy z poddaszem, kominkiem, no coś świetnego i zapragnełam wtedy mieć swoje takie.
Wiem, że mam podwórko i to dosyć sporo i też wiele można na nim zrobić, no ale przy drodze głownej gdzie w dodatku tiry jezdzą co 5 minut w dzień i w nocy, to nie to samo co spokojna działeczka przy rzeczce i zieleni drzew z małym drewnianym domkiem. Ale mi sie marzy tak czasami uciec od ludzi i problemów w takie własnie miejsce

Nel a co do tego domku co wybrałaś, to mi sie szczerze bardzo podoba. No i ładnie wygląda, taki drewniany, ma fajny przód bo można sobie posiedzieć śniadanie zjeść na świerzym powietrzu. A ile kosztuje ? Tam widze jakies dwie ceny. 5999 zł i ? coś tam jeszcze pisze ale ja niedowidze i nie wiem za co A takie okna fajnie wyglądają, tylko czy okolica spokojna. Fajnie się budzić i mieć taki widok przez okienka.

Nel tak to jest z naszymi dzieciaczkami, ze czy małe czy większe zawsze coś się znajdzie co nie da nam spać.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią

Edytowane przez Alien
Czas edycji: 2009-04-26 o 08:48
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 08:57   #4992
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Dziewczynki Jastinek urodziła !!!!!!!!!!!!! : jupi:
Pisała do mnie wczoraj późnym wieczorem że Weroniczka jest już na świecie
waży 3300 poród szybki i dzidzia śliczna

ALE SIĘ CIESZĘ

Czekamy na Was Jastin!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Nel moja szczera wypowiedź: domek suuuuuper naprawdę!!!! powiem Ci że eż takie z tż kiedyś oglądaliśmy i tak mi się podobały super

A my sobie wczoraj pojchaliśmy z tż, ze szwagrem, szwagierką i jej mężem do kina (prawie jak jechaliśmy to Jastin do mnie pisała ), na film Nieproszeni Goście, fajny filmik polecam a końcówka wbija w fotel

A Nikolka mi przez noc tak kaszlała, że aż zwymiotowała cała kolację
Niepotrzebnie ją wzięłam po południu na wesołe miasteczko nie wiedziałam że w Krakowie tak wieje, a lunapark nad samą Wisłą rozłożyli i od wody taki zimny wiatr wiał
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:38   #4993
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Jastin gratuluję teraz czekamy na zdjecie slicznej dzidzi

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Kasia
a ty masz mozliwosc załatwienia gdzies noclegu rozejrzenia sie to w sierpniu ja chetnie przyjade z Szymkiem na odpoczynek i przy okazji spotkamy sie oczywiscie jesli nie masz to nie ma sprawy ja moge załatwic przez internet ale wiadomo jak sie osrodków nie zna to nie wiem gdzie szukac i czy faktycznie bedzie tam ładnie i czysto...


Moni@ tak szczerze to nie wiem gdzie u nas są godne polecenia noclegi bo nigdy nie miałam potrzeby by szukac , ale popytam wśród znajomych może ktoś coś poleci albo zerknę na trójmiejskie forum moze tam coś będzie.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonamysza Pokaż wiadomość
Do Gdańska też się wybieram, bo TŻ-a syn tam teraz mieszka, ale też nie wiem kiedy. Może w jarmark Dominikański? Wyczytałam, ze w tym roku odbędzie się w terminie 25 lipca - 16 sierpnia. Tylko pewnie ludzi wtedy od groma i ciężko o jakiekolwiek noclegi.
Iwonko w trakcie jarmarku ludzi jest w pip, Długą nei da sie spokojnie przejśc tyle ludzi , masakra normalnie. My zawsze raz w roku jedziemy na jarmark ale tylko raz bo nerwów wiele tam tracę idę i klnę pod nosem Ale warto pzyjechac bo w końcu nieco roku mozecie tu byc

Dobra to by było na tyle pisania bo moje najmłodsze dziecko siedzi mi na kolanach i wali w klawiaturę (uwielbia to) do tego nauczyła sie robic brrrrrr i robi to non stop, przez to pluje wiec mam klawiaturę mokrą
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat

Edytowane przez kkasiaaa
Czas edycji: 2009-04-26 o 09:42
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:27   #4994
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Dziewczyny przypominam, ze za kila postow trzba bedzie przeniesc sie na nowy watek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 11:49   #4995
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Gratulacje Jastin !!!
Czekamy na Was
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 15:04   #4996
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

!!! JASTINKU GRATULACJE !!!



Napisz nam jak bylo czy cesarka czy naturalnie rodziłas, czekamy na foteczki małej Weroniczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 598.jpg (25,9 KB, 0 załadowań)
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:07   #4997
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

JASTIN GRATULUJĘ!!!
Wracaj szybciora do nas i pisz jak tam poród i malutka
Alien i Niki dzięki za zdanie na temat tego domku.
Alien ten domek kosztuje 5999zł bez tarasu,a taras 1400zł,także razem 7400zł,ale już się zdecydowaliśmy i go bierzemy.Od zamówienia czeka się około 14 dni.Alienku a ja myślałam,że Ty brałaś kredyt na mieszkanie w bloku,a Ty kupiłaś dom?
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:21   #4998
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Nel mnie tez sie domeczek podoba
W sumie to nawet nie drogi...fajna sprawa...posiadanie takiego domku..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 07:34   #4999
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Jastinku ja też się przyłączam do gratulacji. Wracaj do nas szybko!

Nel domek jest super, bardzo mi się takie podobają. U nas chyba droższe są, o ile kojarzę. Zdawało mi się, że ponad 10 tys.
A ile taki domek ma powierzchni? Tam jest pewnie tylko jedna izba? Czy więcej?
Moja koleżanka kupiła sobie na działkę przyczepę tzw. mobil home. Byłam kiedyś na wczasach na campingu z takimi przyczepami to też była fajna, bo miała salon, aneks kuchenny, dwie sypialnie i łazienkę. Ale jak wróciłam po 8 dniach do domu to takie mieszkanie się duuuże wydawało, bo tam nisko.
Ale za taką przyczepę w dobrym stanie trzeba by dać też ponad 10 tys. a może nawet więcej.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 08:06   #5000
abc_81
Rozeznanie
 
Avatar abc_81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 765
GG do abc_81
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Jastin gratuluje


Nel dla mnie bardzo się ten domek podoba. ja lubię takie klimaty. Już widzę jak na tarasie sobie dyndają surfinie w doniczkach

Monia może cię przewiało, dlatego nie mogłaś ta szyją ruszyć.


Dziewczynki przeczytałam wszystkie wasze posty, ale nie mam głowy do pisania dzoisiaj. Już zaczynam się stresować niestety. Jutro mam sprawę w sadzie . Brrrrr
__________________
Wiki

Dorian
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

abc_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:58   #5001
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Moni,Iwonka i Abc dziękuję za wypowiedzi na temat domku.Iwonka wymiary domku tj.3mx3,5m:a taras dodatkowo 2mx2,6m.Tylko ból ,że 1 izba,ale i tak wydaje mi się,że na razie na działeczkę to super,bo i tak w planach tż ma budowę małego domku murowanego A jak oglądaliśmy campingi,to masakra takie zaniedbane,że szok,że tam ludzie spędzali wypoczynek.Abc a z tymi surfiniami to trafiłaś,masz taką samą wizję jak ja,czyli te same klimatyA sprawą sie nie stresuj,bo nic Ci to nie pomoże,wiem,że dobrze tak pisać,ale niestety samo życie.
__________________
19.05.2007 spotkanie z MONI@
Moje skarby:Martynka i Amelcia
Czas na przedszkole
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:43   #5002
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06! II

Link do następnej części http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12067621
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.