Kosmetyki Joanny:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-08, 17:01   #1
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807

Kosmetyki Joanny:)


Uważam że to nasza polska bardzo dobra firma, która jak dotąd większości kojarzyła sie pewnie tylko z produktami do włosów...Teraz na rynek wchodzą także kosmetyki do pielęgnacji naszych ciałek i nawet ust (owocowe błyszczyki)
Wszystko można obejrzeć na stronie Joanny: http://www.joanna.pl/
Sama chciałabym już niektóre (oj a nawet większość) mieć (i pewnie nie tylko ja) więc piszcie dziewczyny gdzie juz udało Wam sie je upolować w jakich cenach no i jak działają??? Piszcie tez o innych - nie tylko tych nowych...jeśli lubicie kosmetyki Joanny, lub nie... i dlaczego?

Może jako pierwsza wypowiem sie o moim nowym ukochanym szamponie do włosów z serii Babuni do włosów tłustych...za bardzo fajną stylowa buteleczkę z pięknie pachnąca zawartością zapłaciłam jedyne 4.99
Ogólnie szampon bardzo fajnie myje i pielęgnuje moje włosy, które dzięki niemu naprawdę pozostają dłużej świeże...mam tez serum na zniszczone końcówki z tej serii ale zapach mnie drażni i nie lubie go uzywac choc recenzje ma bardzo dobre
Podaje linka do wszystkich recenzji kosmetyków joanna na KWC : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 19:41   #2
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

na stronie Joanny podano orientacyjne ceny tych nowych produktów
sama zamierzam skusić się na conajmniej kilka.

do tej pory próbowałam tylko serum na zniszczone końcówki z Rzepą - świetne, regeneruje i dyscyplinuje końcówki na długo. kiedyś miałam jeszcze wosk nabłyszczający do włosów

zamierzam spróbować jeszcze wielu produktów Joannny
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:04   #3
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Z szamponów Naturia nie jestem zadowolona - są rzadkie, mało wydajne i przesuszają mi włosy. Kilka dni temu nabyłam parę nowości - kawowe masło do ciała, dwa peelingi pod prysznic w nowej wersji zapachowej (grejpfrut i czarna porzeczka. Grejpfrut trochę śmierdzi, za to porzeczkowy peeling pachnie przecudnie, upoluję do kompletu jeszcze balsam do ciała) i dwa błyszczyki - pomarańcza i truskawka. Masło sprawuje się świetnie, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, zapach przypomina mi jakieś mocno kawowe cukierki i jest szalenie trwały, błyszczyk bardzo mi pasuje, nie klei się, ładnie pachnie, jest wygodny w aplikacji. Ceny śmieszne, za masełko zapłaciłam 7,70, za peeling 3,80, błyszczyk kosztował 3,30. Mam ochotę jeszcze na krem do rąk i błyszczyk wiśniowy.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:08   #4
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

czyli rośnie mocna konkurencja Ziaji a ja witam koleżanki wizażanki z tamtego wątku tutaj

ja już wielokrotnie wychwalałam wygładzający szampon babuni z miodem i do włosów wypadających i cienkich z rozmarynem bodajże. Obydwa cudowne!

swoją drogą bardzo cieszy mnie, że Joanna robi taką właśnie konkurencję. Nie dość że ceny ciut niższe od Ziajowskich masełek to i inne zapachy, bo widzę truskawkę i wanilię. Muszę wybrać się na polowanie
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:33   #5
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Jak do tej pory to tylko mogę się wypowiedzieć o peelingu myjacym, który dla mnie osobiście jest fantastyczny. W przeciagu roku zużyłam 4 opakowania. Cena jest bardzo przystępna, zapach świetny, szkoda tylko, że nie utrzymuje się jakoś dłużej na skórze. Drobinki ładnie ścierają, nie dopatrzyłam się jakiś podrażnień.

Chętnie bym popatrzyła jakie to nowości mają się pojawić, ale coś stronka Joanny nie che mi się załadowć do końca.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:50   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Ja z Joanny używałam niewielu kosmetyków, ale pamiętam szampony Naturia, które nie są rewelacyjne, ale dobrze myją i ładnie pachną (miałam ten z biosiarką i chyba brzozowo-łopianowy). Peeling o zapachu kiwi używałam będąc na wizycie z nocowaniem u przyjaciół i byłam nim zachwycona. Póki co mam jeszcze trochę kosmetyków, a część jest już na wykończeniu, więc po wypłacie planuję małe zakupowe co nieco. Na pewno będę polować na krem do ciała oraz porzeczkowy błyszczyk.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 17:23   #7
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Liczyłam na szampon przeciwłupieżowy z rzepą. mam ogromny problem z łupieżem, a jednocześnie chciałam wzmocnić wlosy. Niestety, ten produkt ma chyba jakiś skladnik, który mnie uczula, bo po uzyciu łupiez był jeszcze większy, a swędzenie potworne. Niestety nie dla mnie ta rzepka, a szkoda.

Ale nie zniechęcając się, nabyłam szampon przeciwłupiezowy z Apteczki Babuni i...TO JEST TO....ł upież dużo mniejszy ( a to już sukces po wszystkich innych, drogich szamponach nic nie działających). Włosy puszyste, fajne opakowanie, zapach, bardzo wydajny

i dziekuję za info o nowych produktach!!!uwielbiam masełka do ciała, no i cierpię na błyszczykomanię

pozdrawiam
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 18:24   #8
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Uwielbiam brylantynę w żelu z serii Styling effect zużyłam już kilka opakowań i jestem uzależniona chyba! Naprawdę świetna! ma maleńkie migoczące perełki, prawie niewidoczne na włosach, ale dające tak jak zapewnia producent perłowy blask

Zachęcona waszymi pozytywnymi opiniami zamierzam wypróbować kolejne produkty z Joanny
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:34   #9
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Ja lubię peelingi i odżywkę z rzepą Olejki pod prysznic(miałam kawowy) też nie są złe, ale zbyt wodniste.

Za to czaję się teraz na nowy peeling z czarną porzeczką i masełka i balsamy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:17   #10
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

używałam jakichś szamponów (chyba z rzepą), dobre są. na przetłuszczające włosy pomagają.

używałam też płynu do mycia i kąpieli truskawka ze śmietanką- pysznie pachniał. chociaż po jakimś czasie zapach stał się jakby chemiczny. ale nie szkodzi, bo płyn i tak szybko 'wychodzi'.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:45   #11
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Szkoda tylko, że wbrew pozorom nie we wszystkich sklepach mozna Joannę dostać, a jesli już, to pojedyncze kosmetyki. Jak ja bym chciała wejść do sklepu i zobaczyc cały rządek musów, peelingów, szamponów i błyszczyków... Aaaaa... mój portfel chyba by się zabił z rozpaczy!!!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 13:10   #12
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Mogę coś niecoś napisać o peelingu porzeczkowym i takim samym balsamie (nowość!!!) z Naturii. Otóż zapach jest dla mnie super, no nie mogę się nawąchać. Jakość peelingu taka jak innych owocowych z tej serii, tzn. jednym będzie odpowiadał, drugim nie, dla mnie jest ok, zwłaszcza że mogę używać go tak często jak mi się podoba. Balsam ma zapach identyczny, jakby czarna porzeczka zanurzona w słodkim śmietankowym kremie. Niby taki tam przeciętny i tani balsam nawilżający, ale w składzie ma masło z avocado i solidnie nawilża (mam skórę normalną). Pięknie i długo pachnie. MMMMM.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:17   #13
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Dziewczyny gdzie mozna dostac joanne bo w Rossmannach chyba nie ma? z szamponami nie mam problemu, ale nic wiecej nie widzialam..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:52   #14
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Moja odpowiedź niestety pewnie Cię nie zadowoli, ale ja kupuję w necie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 14:47   #15
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

no nie zadowolila ale myśle, że na pewno można dostać gdzieś w sklepie. np peeling widzialam w realu..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:21   #16
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

w naturze ale też nie wszystko, do włosów mają dużo produktów, błyszczyków i kosmetyków do ciała nie widziałam oprócz balsamu.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:25   #17
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Właśnie dlatego ja kupuję w necie. Bo mają wszystko albo prawie wszystko. A nie mam czasu, aby pół miasta i supermarkety zlecieć po kosmetyki. Taka prawda
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:12   #18
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

ooo Joanna konkurencja dla Ziaji lubie tanie polskie kosmetyki a te Joanny maja dodatkowo sliczne opakowania
miałam olejek truskawkowy pod prysznic ale nie zachwycił mnie, pachniał tak chemicznie ale za to pienił sie ładnie i nawilżał. szampon z rzepa i odzywki sa w mojej i mojej mamy kosmetyczce od lat.
szczególnie moge polecic gume modelująca jak miałam krótkie wlosy to zużyłam kilka opakowań a mój tż nic innego nie uzywa bardzo ładnie i na długo utrwala fryzurkę :0

z nowych kosmetyków na pewno upoluje peeling i balsam porzeczkowy, jakis błyszczyk i koniecznie masło
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:14   #19
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Dla wielbicielek mocci - kawowe masło bosko pachnie! Z Joannki też fajny perłowy szampon do włosów. Profesjonalny, bardzo mi odpowiada. I maska z tej serii w takich plasikowych dozach jest u mnie megawygładzająca.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 07:46   #20
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Patrzcie->http://www.allegro.pl/item278198165_...na_nowosc.html

Nowe zapachy Peelingow Joanny a ja tylko w sklepach widzialam 3 podstawowe- truskawka,kiwi pomarancza- i nawet je ciezko jest znalezc

Moze kupie sobie na allegro.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 08:06   #21
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Ja mam ochotę na takie kawowe masełko do ciała Tylko nigdzie nie mogę znaleźć tych kosmetyków Joanny- ani peelingów,ani balsamów ani błyszczyków Zajdę dzisiaj do Natury skoro mówicie,że tam mogą być
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 08:17   #22
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę na takie kawowe masełko do ciała Tylko nigdzie nie mogę znaleźć tych kosmetyków Joanny- ani peelingów,ani balsamów ani błyszczyków Zajdę dzisiaj do Natury skoro mówicie,że tam mogą być
U mnie NAtura jest tak beznadziejna ze omijam ja szerokim lukiem- zero nowosci- niemila obsluga

Ale poszukam w innych drogeriach sobie tych nowych peelingow Joanny- mniej wiecej wiem gdzie moga byc..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:15   #23
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Ja już kupiłam peeling porzeczkowy
Grejfrutowy tez ładny, ale bardziej na lato sie nadaje W lecie kupię tez żel pomarańczowo-grejfrutowy

Z Joanny nie próbowałam zbyt wielu rzeczy - tylko żele, peelingi i olejki z serii Naturia, a ostatnio serum na końcówki Babuniowe; )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:00   #24
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Kiedyś gddy miałam blond włosy używałam szamponu z serii Naturia do włosów blond i bardzo ładnie rozjaśnial żółty kolor na włosach. Poza tym lubię peelingi i olejki do kąpieli, wspaniała jest też odżywka do włosów z algami.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:52   #25
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
[SIZE="2"][FONT="Georgia"]Ja już kupiłam peeling porzeczkowy
Grejfrutowy tez ładny, ale bardziej na lato sie nadaje W lecie kupię tez żel pomarańczowo-grejfrutowy
Ja tam nie uwazam ze cos na lato lub na zime- chyba ze ciezki zapach latem to przesada ale w zimie lubie lekkie wiosenno-letnie zapachy chocby jak grejfrut.

Jak znajde w miescie to sobie kupie a jak nie to sciagne z allegro.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:02   #26
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja tam nie uwazam ze cos na lato lub na zime- chyba ze ciezki zapach latem to przesada ale w zimie lubie lekkie wiosenno-letnie zapachy chocby jak grejfrut.
Ja wlaśnie jesienią/zimą wolę cięższe, ciepłe, bardziej słodkie zapachy, a nie orzeźwiające, bardzo owocowe.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:05   #27
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Ja jesienią i zimą przerzucam się na przyprawowe, korzenne i megasłodkie
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 15:31   #28
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja wlaśnie jesienią/zimą wolę cięższe, ciepłe, bardziej słodkie zapachy, a nie orzeźwiające, bardzo owocowe.
A ja jestem inna (wiele osob mi to mowi) bo lubie gdy zima i mroz lekkie perfumy -przypominajace lato lub slodkie peelingi owocowe chocby truskawka itd.

Ale latem bym nie uzywala zelu do kapieli o zapachu pierniczkow jak teraz na przemian z tymi owocowymi
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 15:58   #29
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja już kupiłam peeling porzeczkowy
Grejfrutowy tez ładny, ale bardziej na lato sie nadaje W lecie kupię tez żel pomarańczowo-grejfrutowy

Z Joanny nie próbowałam zbyt wielu rzeczy - tylko żele, peelingi i olejki z serii Naturia, a ostatnio serum na końcówki Babuniowe; )
Ooo wlasnie,widzialam juz z 3 tygodnie temu i chyba kupie.Dla zapachu,bo ten peeling jest dla mnie za delikatny.Taki bardziej na codzien
Z joanny mam jeszcze pianke do wlosow mocna.I to chyba wszystko Ale jak teraz mam wkreta w ziaje,tak pewnie teraz zacznie sie faza na Joanne
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:56   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Joanny:)

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Kiedyś gddy miałam blond włosy używałam szamponu z serii Naturia do włosów blond i bardzo ładnie rozjaśnial żółty kolor na włosach. Poza tym lubię peelingi i olejki do kąpieli, wspaniała jest też odżywka do włosów z algami.

O ten szampon chcialam zapytac. Czy zstapi on Wella Regenal? Skoro zdejmowal zolty kolor z wlosow to chyba powinien byc dobrym tanszym zamiennikiem, albo?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.