Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 10:09   #3451
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Proszę: Plum Dust w porównaniu do Snuggle i Soft Pink (dwa dość popularne róże).
Jest ładny, ale ja różu używam bardzo rzadko ostatnio.
A ja też chciałam Plum Dust wziąć.
Dzięki za tego swatcha. Teraz wiem, że to nie to czego szukałam. Lubię chłodniejsze. Ale te zdjęcia na stronie EDM przekłamują
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:58   #3452
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Piekny ten plum dust

Ja sie dzis troche zakrecilam i zamiast nalozyc sobie na twarz PODKLAD multi tasking, to wzielam KOREKTOR multi tasking
Pozniej sie zorientowalam

Efekt po nalozeniu.. TOTALNY photoshop! Ale efekt 2h po - zwarzylo sie obok nosa
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:16   #3453
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecka, niezle
Na plum dust czekam, ale coraz bardziej watpie w otrzymanie kiedykolwiek moich paczek z edm, mam jakies przeczucie ze zadnej nie dostane!
Wyprobowalam golden light (allegro), kolor przepiekny ale dla mnie za zolty - wygladam jakbym autentycznie miala zoltaczke hihi
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:19   #3454
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Anecka, niezle
Na plum dust czekam, ale coraz bardziej watpie w otrzymanie kiedykolwiek moich paczek z edm, mam jakies przeczucie ze zadnej nie dostane!
Wyprobowalam golden light (allegro), kolor przepiekny ale dla mnie za zolty - wygladam jakbym autentycznie miala zoltaczke hihi
Trzymam kciuki, że wszystko dotarło.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:23   #3455
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Anecka, niezle
Na plum dust czekam, ale coraz bardziej watpie w otrzymanie kiedykolwiek moich paczek z edm, mam jakies przeczucie ze zadnej nie dostane!
Wyprobowalam golden light (allegro), kolor przepiekny ale dla mnie za zolty - wygladam jakbym autentycznie miala zoltaczke hihi
też mam nadzieję ze dobrze się skończy.

chcę koniecznie NR. czekać 2 tygodnie na nowy pędzel czy zamawiać teraz, bo wycofają?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:30   #3456
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Proszę: Plum Dust w porównaniu do Snuggle i Soft Pink (dwa dość popularne róże).
Jest ładny, ale ja różu używam bardzo rzadko ostatnio.

Wieeeeelkie dzięki Kolorek ładny, aczkolwiek nie wiem, czy na policzkach nie wyjdzie mi zbyt pomarańczowy... Hm, co tam, próbkę zamówię ;P

Tak się zastanawiam ostatnio... Skoro oni mają zamiar zlikwidować słoiczki mini to pewnie zestaw z 6 mini produktami też usuną..? Mogliby go zostawić, to jedyny, który byłabym w stanie zamówić
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-01-31 o 12:32
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:42   #3457
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Wieeeeelkie dzięki Kolorek ładny, aczkolwiek nie wiem, czy na policzkach nie wyjdzie mi zbyt pomarańczowy... Hm, co tam, próbkę zamówię ;P

Tak się zastanawiam ostatnio... Skoro oni mają zamiar zlikwidować słoiczki mini to pewnie zestaw z 6 mini produktami też usuną..? Mogliby go zostawić, to jedyny, który byłabym w stanie zamówić
W słoiczku jest różano-chłodnawy, dosc nasycony, na skórze czesto sie róże ocieplaja niestety (niestety bo lubię chłodne). Pewnie wycofają, ale moze wprowadza cos ciekawego na to miejsce . Trzeba miec nadzieje na pozytywne zmiany.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 12:43   #3458
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam ostatnio... Skoro oni mają zamiar zlikwidować słoiczki mini to pewnie zestaw z 6 mini produktami też usuną..? Mogliby go zostawić, to jedyny, który byłabym w stanie zamówić
Właśnie doszłam do takich samych wniosków. Ale skoro cienie zostawiają w mini, to może zrobią jakiś kit z nimi? Tak się pocieszam. I zawsze można mieć nadzieję na promocję walentynkową. Oby tylko zdążyły mi próbki przyjść do potestowania.

Ogólnie liczę na to, że nie będzie tak źle. Jakiś zestaw muszą dodać, bo żeby tak zostawić dwa kity + sample, to tak nie bardzo. A nóż widelec, dadzą jakieś sensowne?

Edit: Nanomi mnie ubiegła
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:51   #3459
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jako ze zajmuje sie takimi rzeczami zawodowo to wg mojej oceny wycofaja ten zestaw i z poltyki firmy mi wynika z tego co pisze Carina itd, ze beda promocje z upustami i duze zestawy oraz sample, więc nie chcę jakoś Was namawiać ale jak ktos chce mini to jest dobry czas, nawet podklady niektore wycofali mini i korektor, zreszta nie wertowalam dokladnie, moze akurat to co ja chcialam a moze nie..

Dawniej byl zestaw cieni 10 za 17dol, ale bez zapowiedzi zniknął (2 msc temu) moze wroci
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-31 o 12:52
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:58   #3460
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jako ze zajmuje sie takimi rzeczami zawodowo to wg mojej oceny wycofaja ten zestaw i z poltyki firmy mi wynika z tego co pisze Carina itd, ze beda promocje z upustami i duze zestawy oraz sample, więc nie chcę jakoś Was namawiać ale jak ktos chce mini to jest dobry czas, nawet podklady niektore wycofali mini i korektor, zreszta nie wertowalam dokladnie, moze akurat to co ja chcialam a moze nie..

Dawniej byl zestaw cieni 10 za 17dol, ale bez zapowiedzi zniknął (2 msc temu) moze wroci
To mam nadzieję, że wróci, bo jak mi podkłady podpasują, to i tak wezmę big (+pędzle, zdaje się, że w mini nie można było brać pędzelków), a na cienie choruję już od dawna. I opłacałyby się bardziej niż sample. Też mam nadzieje, że pójdą w stronę większych upustów, bo te ostatnie 5% to mało trochę. Ale ok, już nie narzekam. Po prostu nie mogę się doczekać na moją paczkę, a znając życie przyjdzie dopiero za jakieś 2 tyg.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 16:51   #3461
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam takie pytanie - czy zamawiając zestaw próbek mogę dobrać do nich w jednej przesyłce pędzel czy rozdzielą mi to zamówienie na dwie, odrębne paczki??
Zależy mi na tym żeby poszło to razem, bo im więcej paczek (a zamawiam jeszcze pełen zestaw) to tym większe prawdopodobieństwo, że coś mogłoby "zaginąć w akcji"
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 16:54   #3462
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie - czy zamawiając zestaw próbek mogę dobrać do nich w jednej przesyłce pędzel czy rozdzielą mi to zamówienie na dwie, odrębne paczki??
Zależy mi na tym żeby poszło to razem, bo im więcej paczek (a zamawiam jeszcze pełen zestaw) to tym większe prawdopodobieństwo, że coś mogłoby "zaginąć w akcji"
możesz złożyć 1 zamówienie na próbki i pędzel.
Próbki możesz brać w każdym zamówieniu dodatkowo.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 16:55   #3463
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

chilipepper, pewnie, że możesz zamówić pędzel razem z próbkami. możesz zamawiać razem dowolną ilość rzeczy (jedyne, czego nie możesz to zamówić więcej niż jeden zestaw próbek). i nic nie powinni rozdzielić. pędzel nie jest duży, 5 małych słoiczków, wszystko ładnie się mieści do małej koperty (z bąbelkami)
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 18:58   #3464
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Właśnie o to mi chodziło - czyli zamawiając teraz zestaw za 34$ mogę sobie spokojnie dobrać zestaw próbek (pójdzie w jednej paczce) a zamawiając za jakiś czas Flat Topa wziąć kolejne próbki i pójdzie to jako kolejna paczka
Dzięki za odp, już wiem jakie zamówienia złożę

Aha, jeszcze jedno Czy któraś z Was ma zdjęcia Golden Light na skórze (tzn. może znalezione gdzieś w sieci, bo swatche, których się naoglądałam nieraz baardzo różnie przedstawiają ten sam kolor) - czy nie jest zbyt żółty (to moje jedyne zmartwienie)??

Edytowane przez chilipepper
Czas edycji: 2009-01-31 o 19:00
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 19:03   #3465
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

chili, zajrzyj do albumu mineralnego, Nanomi wrzuciła swatche m.in. golden light.
Pojęcie "za żółty" jest subiektywne- dla mnie będzie za żółty na pewno, ale są osoby którym pasuje idealnie.

SWATCH NANOMI
hasło do albumu: mineraly
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 19:07   #3466
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Golden Light ma nutke zolci, ale absolutnie niewielką
tu sa bardzo fajne SWATCHE na skorze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 19:21   #3467
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Golden Light ma nutke zolci, ale absolutnie niewielką
tu sa bardzo fajne SWATCHE na skorze


Jaka piękna cera .
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 19:30   #3468
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki bardzo dziewczyny za swatche
Przekonałam się, że raczej na pewno będzie pasował i faktycznie przy średniej karnacji ta kapka żółci będzie praktycznie niewidoczna; najwyżej będę go używała w połączeniu z innym odcieniem

Jestem na dnach jeśli chodzi o większe zamówienie i gdyby nie Wy to pewnie jak głupia zamawiałabym Full Custom Kit a potem oddzielnie jeszcze próbki A tak to wszystko pójdzie ładnie jedną paczuszką
Pzdr
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 19:55   #3469
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość


Jaka piękna cera .
Ach, te Azjatki.. gdybym byla facetem...
Chilipepper, jesli nie jestes pewna co do golden light, to sluze pozostaloscia po probce z allegro. Dla mnie wlasnie byl "za zolty" (teraz juz na 100% wiem, ze powinnam szukac w odcieniach neutralnych bezy)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 19:58   #3470
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ach, te Azjatki.. gdybym byla facetem...
Chilipepper, jesli nie jestes pewna co do golden light, to sluze pozostaloscia po probce z allegro. Dla mnie wlasnie byl "za zolty" (teraz juz na 100% wiem, ze powinnam szukac w odcieniach neutralnych bezy)

A możesz napisać jakich odcieni używasz teraz, które najlepiej Ci pasują??

Przyznam szczerze, że po prostu nie mam cierpliwości do tych próbek i w końcu chcę zamawiać pełnowymiarowe pudełeczka. Jak na razie trafiłam sobie idealnie przynajmniej z Soft Butter Peach
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:02   #3471
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Sek w tym, ze ja ciagle jestem na etapie poszukiwan.. Z EDM teoretycznie pasuje mi Fairly Light ale jest minimalnie za jasny i kiedy przyciemnilam Medium Beige jest duzo lepiej. Niestety to tez nie do konca to. Golden light zrobil mi zoltaczke na twarzy. Szukam wsrod innych firm, bo cos mi z tymi edm-owymi kolorami nie pasuje.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:18   #3472
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie Moje Drogie Minerałkomaniaczki.
Przebrnęłam przez cały wątek i... jesteście niesamowite i zarażacie niewiarygodnie. w kilka godzin zmieniłam poglądy co do makijażu - przebrnęłam przez porównywarkę podkładów na stronie EDM i.. no chcę zamówić. Wychodzi mi Golden-Olive Medium. Chcę zamówić Intensive pomimo filtrów - mam nadzieję że jakoś sobie poradzi. Poradźcie kabuki czy flat top ??? na razie zaczynam od podkładu ...czuję że źle się to skończy....maniactwo, maniactwo!!!!!!!!
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:23   #3473
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

nie masz wyjscia- flat top poki co niedostepny jest.
oraz witamy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:28   #3474
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ewentualnie flat topy z allegro...
hello, fajnie ze jest nas coraz wiecej
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:29   #3475
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Sek w tym, ze ja ciagle jestem na etapie poszukiwan.. Z EDM teoretycznie pasuje mi Fairly Light ale jest minimalnie za jasny i kiedy przyciemnilam Medium Beige jest duzo lepiej. Niestety to tez nie do konca to. Golden light zrobil mi zoltaczke na twarzy. Szukam wsrod innych firm, bo cos mi z tymi edm-owymi kolorami nie pasuje.

Fairly Light Neutral próbowałam - mam sampla i muszę powiedzieć, że dla mnie jest zbyt neutralny; wyglądam jakoś tak szaro-żółto, nijako, niezbyt zdrowo. Dlatego szukam czegoś co ociepli trochę twarz i nada zdrowszego koloru mojej ziemistej cerze.
To w tym momencie nie jestem już tak pewna tego Golden Light Nie chcę żeby efekt był podobny.
A jak byś porównała Fairly Light N właśnie z Golden Light??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:33   #3476
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Fairly Light Neutral próbowałam - mam sampla i muszę powiedzieć, że dla mnie jest zbyt neutralny; wyglądam jakoś tak szaro-żółto, nijako, niezbyt zdrowo. Dlatego szukam czegoś co ociepli trochę twarz i nada zdrowszego koloru mojej ziemistej cerze.
To w tym momencie nie jestem już tak pewna tego Golden Light Nie chcę żeby efekt był podobny.
A jak byś porównała Fairly Light N właśnie z Golden Light??
przed godzina wklejalam swatche z porownaniem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:37   #3477
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chilipepper, tylko ja mowilam o Fairly Light z grupy Beige, tym:
https://www.everydayminerals.com/ind...d=21&Itemid=41
a Ty chyba piszesz o Buff Fairly Light Neutral.
Golden Light na pewno nada cerze zdrowego koloru, ale przy cerach neutralnych, jak moja, jest zbyt zoltawy. Szyje mam lekko zoltawa i myslalam, ze moze twarz tez, ale golden przekonal mnie, ze nie. Jesli chcesz, odstapie Ci moja probke, bedziesz miala pewnosc skoro chcesz zamowic pelnowymiarowe opakowanie.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:47   #3478
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
Witajcie Moje Drogie Minerałkomaniaczki.
Przebrnęłam przez cały wątek i... jesteście niesamowite i zarażacie niewiarygodnie. w kilka godzin zmieniłam poglądy co do makijażu - przebrnęłam przez porównywarkę podkładów na stronie EDM i.. no chcę zamówić. Wychodzi mi Golden-Olive Medium. Chcę zamówić Intensive pomimo filtrów - mam nadzieję że jakoś sobie poradzi. Poradźcie kabuki czy flat top ??? na razie zaczynam od podkładu ...czuję że źle się to skończy....maniactwo, maniactwo!!!!!!!!
witaj
Flat top jest na razie niedostępny, ma być w sprzedaży znów w połowie lutego. LH kabuki też się swietnie nadaje do podkładu, niektóre dziewczyny nawet go wolą.
Myślę, że jesli wsiąkniesz w minerały flattego tez się dorobisz

masz rację, ze to mianiactwo
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:00   #3479
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny dziś zamówiłam 2 próbki podkładów i próbkę różu. Jak długo czekałyście na zwrotnego e-maila z potwierdzeniem zamówienia?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:07   #3480
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś zamówiłam 2 próbki podkładów i próbkę różu. Jak długo czekałyście na zwrotnego e-maila z potwierdzeniem zamówienia?
Jak to dwie próbki podkładów i próbkę różu?? Nie brałaś darmowego zestawu próbek z 3 podkładami, jednym różem i jednym korektorem?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.